To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

---'-,--@ Grudzień vol.5 @--,-'---

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Magnezja
Agga no to coś mocniejszego proponuję pijak.gif Ale byłaby biba gdybym mieszkała bliżej, nie ma co!
Haniu cieszę się ogromnie chociaż i tak wiedziałam, że będzie w ten sposób. No, jednego stresa mniej icon_smile.gif
Angielk, minimum do połowy października brdząc jeszcze posiedzi u mojej mamy. No ciężko to znieśc ale przecież rozłąka nie jest wieczna. Czas bardzo szybko leci więc już odliczam
angielk
Hania ufffff kamień z serca!!!!! ciesze sie bardzo!

Magnezja no to juz z górki! te 2 tygodnie to zleci zaraz!
Jakieś zdjęcia wstaw z weekendu wspólnego 06.gif
Agga
CYTAT(Magnezja @ Wed, 05 Oct 2011 - 17:23) *
Agga no to coś mocniejszego proponuję pijak.gif Ale byłaby biba gdybym mieszkała bliżej, nie ma co!



A wiesz że jest szansa,że za tydzień na weekend będę w Warszawie icon_wink.gif . Tyle że grafik by był dość pewnie napięty,ale ...
katke
Witam 06.gif

Przed wszystkim i tutaj gratulacje dla naszej "panny z odzysku" 04.gif

Po drugie to ciesze sie, ze wyniki u Hani sa dobre brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Po trzecie mam kiepski dzisiaj nastrój i wiecej nie napisze 08.gif
angielk
CYTAT(katke @ Wed, 05 Oct 2011 - 18:49) *
Po trzecie mam kiepski dzisiaj nastrój i wiecej nie napisze 08.gif

oj tam oj tam!!!

wiesz że pisanie tutaj poprawia nastrój icon_biggrin.gif

a jak brzuszek Ali??
lepiej już??
katke
angielk tak to bylo jednorazowy wybryk brzuszkowy...
komunikacja
Agga ciesze się bardzo.No to teraz to chyba już na dłużej pochwalisz się Olisiem?
bo ostatnio tak szybko go usunęłaś,ze nie widziałam go 32.gif
A już zapomniałam jak on wygląda-tak dawno nie widziałam jego buziulki.
vabien23
AGGA, HANIA - super wiadomości icon_smile.gif
niunia23
Agga czad to za rok na zlotu pijemy kubusia jako panny z dziećmi icon_biggrin.gif

ja zalatana jak zwykle....
4kasiula
Agga, Haniu świetne wieści BARDZO się cieszę
Magnezja
CYTAT(niunia23 @ Wed, 05 Oct 2011 - 20:56) *
Agga czad to za rok na zlotu pijemy kubusia jako panny z dziećmi icon_biggrin.gif

Ej, ja z wami 06.gif
Mummy
Agga- pije piwko !!!!!!!!!!!! Super wieści.

Reszte kochane nadrobie jutro.

Chciałam tylko napisać, że bylismy u lekarza. Olek waży 9100, ale za to jest dłuuugi- 76 cm icon_biggrin.gif i zęby ida na potegę, kilka na raz.

Miłej i wyspanej nocki, buziaki
komunikacja
Jejku z pośpiechu nie doczytałam.
Haniu bardzo się ciesze z tych dobrych wieści.
Mikołaj ostatnio jak miał te przeziębienie to ważył 8,600 albo 8,900.Nie pamiętam cholipcia a on nie wpisał do książeczki.
wychodzi,ze on chyba mało waży a ubranka teraz nosi 74 rozmiar i są akurat.
Nawet Oluś waży więcej a jest młodszy od Mikiego. 32.gif
Ola81
Agga no to super że to juz koniec.

Haniu rewelacyjne wiadomości. Zresztą nie mogło być inaczej.
vabien23
Kamila waży 6 kg a w ubranka wchodzi 74... chociaż ostatnio miałam body z rozmiarem z metki 50!!!!! rozmiar, rozmiarowi nie równy.
Dzisiaj się dowiedziałąm, że moja przyjaciółka z lat szkolnych jest w 7 tc... starali się już dłuższy czas. CIESZĘ SIĘ!! i namawiam ją na forum ;p
komunikacja
CYTAT(vabien23 @ Wed, 05 Oct 2011 - 22:46) *
Kamila waży 6 kg a w ubranka wchodzi 74... chociaż ostatnio miałam body z rozmiarem z metki 50!!!!! rozmiar, rozmiarowi nie równy.
Dzisiaj się dowiedziałąm, że moja przyjaciółka z lat szkolnych jest w 7 tc... starali się już dłuższy czas. CIESZĘ SIĘ!! i namawiam ją na forum ;p

To bardzo dobre wieści.....nowe życie to najpiękniejsza wiadomość.
magdosz
CYTAT(niunia23 @ Wed, 05 Oct 2011 - 20:56) *
Agga czad to za rok na zlotu pijemy kubusia jako panny z dziećmi icon_biggrin.gif


a ja dołączę jako słomiana wdowa, P wyślę z dziećmi na wieś 04.gif

Angielk, biedna ta Lusia Twoja, no ale wiadomo nie może byc za kolorowo icon_sad.gif
ech.. dzieci się mordują, my się denerwujemy a chłopy zmęczone po robocie 21.gif
Dobrze, że już katarku nie ma.

Hania, mój Marcel od 2 tyg kaszel ma, w tamtym tyg bylismy u lekarza, ale nic mu nie przechodzi.
Myslę, że w piątek też pójdziemy na kontrolę icon_sad.gif

Magnezja, niech szybko te ostatnie dni miną, wiem, z doświadczenia, że się najgorzej ciągną, ale potem jaka radość icon_smile.gif
a jak Kamilek zareagowal na spotkanie z mamą?

LillAnn, piękne zdjęcia z Chrztu icon_smile.gif

Na spotkaniu wczorajszym odnośnie projektu, to tylko takie wstępne pogadanki i plan co będziemy robić w październiku :0
same miłe rzeczy, paznokcie, makijaż, włosy i spotkania indywidualne z psychologiem, co by się poczuć pewną siebie kobietą icon_smile.gif
no i wywiad, czy mamy jakiś pomysł na własną dzialalność.
od listopada z grubej rury, biznes plany i takie tam icon_smile.gif

coś jeszcze miałam pisać, ale nie pamiętam 29.gif
angielk
My na jutro zaplanowaliśmy sobie wizytę w aqua parku ale chyba nici z tego bo Luska dziś kaszląca, oczy podkrążone i chrypę ma 32.gif
ehhhh zawsze coś.... i tak całą jesień... zimę... 21.gif
_Mała_Mi_
CYTAT(niunia23 @ Wed, 05 Oct 2011 - 20:56) *
Agga czad to za rok na zlotu pijemy kubusia jako panny z dziećmi icon_biggrin.gif

ja zalatana jak zwykle....



to ja sie dołączę icon_smile.gif



Aga! brawo! Super! Gratulacje! Jeden strs mniej icon_smile.gif


Hania, nawet nie wiesz jak się cieszę... ufff... ale stresu poszło dużo i to takiego, jak się okazuje niepotrzebnego...


a wszystkim życzę miłego dzionka icon_smile.gif
Ola81
Mój Serdelek:

https://www.youtube.com/watch?v=ZTKcjTDLzjI
Agga
CYTAT(niunia23 @ Wed, 05 Oct 2011 - 19:56) *
Agga czad to za rok na zlotu pijemy kubusia jako panny z dziećmi icon_biggrin.gif



He he tylko jak my potem dojdziemy do spania,skoro w tym roku musiałyśmy się wspomagać razem 04.gif . Dziewczyny dołączą,to już chyba pod tym grillem do rana zostaniemy. Ja już załatwiam opiekę do Oliviera,co by tylko z Natalką przyjechać i mieć luz jak w tym roku icon_wink.gif . I chyba częścią programu zlotu 2012, będzie oblewanie mojego rozwodu 04.gif .

Więcej może napiszę potem,bo normalnie ze szczęścia nie dam rady się skupić i odpisać 37.gif .Jak to jedna dziewczyna z forum powiedziała,że skoro na ślub jest dwa dni urlopu okolicznościowego,to po rozwodzie powinien być minimum tydzień na świętowanie impreza.gif pijak.gif impreza.gif .
komunikacja
Mikołaj tez sie tak po mnie wdrapuje 04.gif
magdosz
CYTAT(angielk @ Wed, 05 Oct 2011 - 17:22) *
hehe no wiem że masz a nie oddałas bratowej? (chyba jakos taki plan był icon_biggrin.gif )
napisz mi PW jeśli chcesz się jej pozbyć


mogę za koszty przesyłki oddać icon_smile.gif

Ja dziś fatalną noc miałam, tym razem Oliwka od 3do 5 spać nie mogła 37.gif
Byłam dziś hormony tarczycy zrobic ciekawe jakie wyniki będą, mam nadzieję, że wszystko w normie.

Przemek czadowy, taki Misio icon_smile.gif
Mój też taki ciapa icon_smile.gif
i się przytula już, kochany..
Hania-17
Ale Przemuś kochany i jak na mamusię się wdrapuje icon_biggrin.gif

Byłam dziś u lekarza z Matim, ma mocniejszy antybiotyk, bo kaszle nadal jak kaszlał. Brzydko oskrzelowo. Mam mu podawać raz dziennie przez 5-6 dni i do kontroli.
Oby tylko Daria się nie rozłożyła.
Mnie pobolewa gardło. Jak nie urok to sraczka icon_sad.gif
Ola81
Tu jeszcze a co jak sie chwalic to na calego heheŁ

https://www.youtube.com/watch?v=-vSEXR1s7Ds
angielk
Magdosz dzięki icon_biggrin.gif chusta przechodnia - nie ma co heheh

Ola faktycznie serdelek icon_biggrin.gif ale jak sie fajnie gramoli, no i zabawki macie szałowe 03.gif najlepsze z najlepszych!! nasze ulubione heheh
Słodziak jest niesamowity, buziulka!

Agga
CYTAT(magdallena2 @ Tue, 04 Oct 2011 - 20:23) *
Dodatkowo boli mnie prawy bark.
Jakieś 3 tygodnie temu miałam mały wypadeczek w domu i wybiłam sobie bark.
Niby jest nastawiony,ale boli nadal.


Witam w klubie,bo ja od trzech tygodni tak samo mam problemy i to duże z prawym barkiem. Dodatkowo mam usztywniony i przynajmniej jeszcze dwa tygodnie tak będzie,więc ruchowo jestem trochę ograniczona. A co Ci wyszło na prześwietleniu i co mówi lekarz.

Trzymam kciuki za Antka,aby obyło się bez zabiegu &&&&&&&

magdosz wysłałam paczkę i daj znać jak dojdzie icon_biggrin.gif .

Ola gratulacje pierwszego ząbka !!! Teraz już szybko polecą następne i filmiki zarąbiste. Musimy sie zobaczyć,bo ostatnio jak go widziałam był taki dużo mniejszy icon_wink.gif .
Zerknij do tego wątku,bo w sobotę oblewamy mój rozwód i może byś przyszła.

CYTAT(vabien23 @ Wed, 05 Oct 2011 - 11:23) *
AGGA ja myślałam żę Oli ma tylko VSD bo z tego co wiem, to przy ASD - ale nie chce czegoœ przekręcać - jest wymagany dosyć szybki termin operacji, grozi to zaburzeniami rytmu,


Teraz to się przestraszyłam i może dlatego w Stanach, chcieli mi go od razu operować 37.gif . Dziękuję za zdjęcia Kamilki i jak je zobaczyłam,to się popłakałam.
Biedna maleńka i cieszę się,że macie to za sobą przytul.gif .

Hania wiedziałam,ze przyniesiesz dobre wieści od lekarza icon_biggrin.gif . Trzymam kciuki za Mateuszka,aby antybiotyk szybko sobie poradził &&&&&

LillAnn zdjęcia Mikołajka i Wasze z chrztu wyglądają jak z katalogu 37.gif . Cudne są po prostu,a model powalił mnie na łopatki.

edit.lit
katke
Dziewczyny ja tak egoistycznie. Prosze o kciuki za moja Asie, nie wiem narazie czy panikowac czy nie, ale chodze cala zestresowana a wiem ze kciuki tutaj czynia cuda blagam.gif blagam.gif blagam.gif
Do lekarza pojdziemy dopiero w przyszlym tygodniu, wiec musze conajmniej tydzien jakos funkcjonowac. Mam nadzieje, ze wszystko jest ok , ze to tylko moja nadgorliwosc i panika. Wybaczcie, ze narazie szczegolow nie napisze, chce napisac ze wszystko ok po badaniach, bo tak musi byc, innej wersji nie przyjmuje do wiadomosci 41.gif

Cholera jest mi strasznie ciezko, a do tego jestem sama jak palec 13.gif
magdosz
katke, kciuki zaciskam mocno!!! &&&&&&&&&&&&
musi być dobrze!!
angielk
Katke z całej siły kciuki zaciskam &&&&&&&&&
będzie dobrze!!! blagam.gif blagam.gif blagam.gif
Agga
katke trzymam mocno &&&&&&&&&&
Hania-17
Katke trzymam łapki za córcię tylko że ja nie bardzo wiem o co chodzi...

Olu Przemo jest boski ha ha ha świetnie sobie radzi
Ola81
katke trzymam z całej siły &&&&&&&&&&&&&&
Hania-17
Aha i zapomniałam napisać że jestem wkurzona bo we wtorek jechałam zapisać Mateusza do centrum rehabilitacji z NFZ. Tam dowiedziałam sie że szanownan Pani doktor nie zostawiła terminów icon_twisted.gif W rejestracji kazano mi zadzwonić w czwartek czyli dziś. I co od 11:30 do 13:20 próbowałam bez skutku i w końcu zebrałam chore dziecko i drugie niegrzeczne i pojechałam na miejsce. Wchodzę i mówię że się chcę zapisać a ta do mnie że na listopad nie ma wolnych miejsć wrrrrrrr dała karteczkę że mam dzwonić 8 listopada żeby zapisać się na grudzień. Do mnie wtedy eszła biała gorączka i wtedy jechałam z nimi równo. Jak się mam do nich dodzonić skoro albo jest zajęte albo w ogóle nie odbierają a jak przyjadę na miejsce to odsyłają mnie z kwitkiem. tej chili mają mi dać termin. Oczywiście terminu nie dostałam ale juz załozyła mi kartoteke wydrukowała kupony do lekarza i wzięła skierowanie oraz mój nr tel. Choć tyle bo normalnie mnie z tą służbą zdrowia szlak trafia.
syl_wia9
Dziewczynki z góry przepraszam,że nie odniosę się do każdej w Was bo nie mam głowy do tego 32.gif .

Napiszę tylko ,że bardzo się cieszę,że wyniki Hani są dobre-nie mogło być inaczej i gratulacje dla Aggi ,że dała rade i już koniec nerwów przynajmniej z tym związanych.

Katke mocno zaciskam kciuki&&&&&

Ja też proszę o kciuki.
Dzisiaj byłam na wizycie u hematologa i jutro mamy iść z Zuzią do szpitala na badania.
Pierw ogólne czy nie ma jakieś infekcji,a a potem inne....Bo ma powiększone węzły chłonne przy szyjce,pod pachą i pachwinowe.Oprócz tego wymacaliśmy z moim mężem przy okazji guzki maleńkie na główce Zuzi za uszkami.Na nasze oko było po obu stronch 3-4,a lekarz powiedział,że czuje ich więcej 41.gif 41.gif .No i ewentulanie pobrać tego guzka do badania histopatologicznego.Do tego jest strasznie marudna,nie chce jeść,wczoraj w nocy płakała do 3 rano 32.gif .Dałam jej ibufen i nic. Wysypka wczoraj się nasiliła, dzisiaj już zbladła.
Nie wiem co nas czeka.... 41.gif .Mam nadzieje,że to tylko jakaś infekcja,która to wszystko spowodowała. 32.gif
katke
syl_wia9 trzymam kciuki i mam nadzieje, ze to od infekcji przytul.gif
Hania-17
Cholercia co z naszymi dzieciaczkami się dzieje?? Na grudniówki jakiś pech trafił czy co?? Najpierw przedwczesny poród Aggi potem śmierć Michałka, operacja Kamilki, chore serduszko Olivierka, kogo jeszcze minęłam no kurcze dosyć tego. Niech Zuzi wyniki będą dobre i zawiśnie u nas błogi spokój!!!!!!
_Mała_Mi_
Sylwia, łzami mi zaszły oczy... no Hania ma racje. To jakiś jeden wielki koszmar icon_sad.gif co sie dzieje?!?! Mam nadzieję, że to wszystko to tylko infekcja. Cholipka. No nie mogę. Musi byc dobrze! no musi

Katke&&&&&

nie no załamałam się icon_sad.gif


nie może tak być! kurcze te nasze Maleństwa powinny być zdrowe i uśmiechnięte i dostawać tylko to co najlepsze!!! Będzie dobrze! Musi być!!!!!!!!!!!
4kasiula
jejku icon_sad.gif katke, sylwia trzymam już kciuki &&&&&&&&&&&&&
Hania-17
Będzie dobrze &&&&&&&&&&&&&&&& Katke Sylwiu &&&&&&&&&&&&&&&&&

A mnie coś gardło pobolewa :/
angielk
NIE NIE NIE nie przyjmuję tego do wiadomości NIE!
niech no Zuzia upora się z tym wirusem co ją dopadł i koniec!!! nie ma innej opcji!!!
toszzzzzzzz to zwykła 3-dniówka!!!!!!!!!!!!

Sylwia przytulam mocno mocno Ciebie i Zuzinkę
nie potrzebne te nerwy tylko
przytul.gif
vabien23
Kurde co się dzieję? ja już czasami się boję wchodzic na grudniówki, SYLWIA aż mnie brzuch zabolał ale wierzę, żę będzie dobrze, chociaż wyobrażam sobie jak się czujesz. dzieci nie powinny chorować!!!!!!!!!!!!!

EDIT: KATKE za was też oczywiście trzymam kciuki, wiem, ze działają cuda icon_smile.gif
Hania-17
Za chwilę jak mi pozwolicie zasypię was zdjęciami icon_wink.gif
Hania-17
A może nie na miejscu teraz się chwalić zdjęciam??
katke
Hania-17 wal zdjeciami smialo, milo sie oglada nasze dzieciaczki, ja tez bym Was zaypala, ale zgubila sie ladowarka do aparatu i nie mam jak sie do zdjec dostac.

Ja tez chorobskom stanowczo mowie nie nienie.gif nienie.gif nienie.gif tylko jakos nie mam sily sie zabrac za obiad 37.gif Caly czas siedze z dziewczynami i najgorsze mysli chodza mi po glowie 21.gif
Ola81
Sylwia żeś cholipcia będzie dobrze. Pewnie jakas infekcja Zuziulkę dopadła. Nie możliwe żeby było co innego. Nie biorę tego wogóle pod uwagę. Nasza spryciulka ma pewnie tylko jakąś infekcje. Przytulam Was obie bardzo mocne. Macie moje kciuki zapewnione.&&&&&
katke
Skoro byla goraczka , wysypka to musiala byc u Zuzi jakas infekcja.
Magnezja
katke, sylwia - trzymam mocno kciuki za dziewuszki! przytul.gif Będzie dobrze
Hania-17
A to my weselnie:













syl_wia9
Dzięki dziewczynki....Ja nie dopuszczam do siebie żadnej inne opcji jak tylko jakąś wstrętną,ukrytą infekcję... 32.gif 32.gif

Haniu super wyglądaliście,jaka ty szczuplutka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.