To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kolejna wyżerka? :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
ewabi
A ja siedzę cicho, bo od wczoraj wprowadzam w życie noworoczne postanowienie, że od następnego razu, już na bank będę milczącą, tajemniczą osobą jak obie Moniki! o!
Ten raz był jednak łagodniejszy , przełykałam do samego końca icon_smile.gif ale mój zestresowany żołądek ciężko znosi takie dawki makaronów z sosami icon_smile.gif.
moko.
Hmmm,
powtórka?
karoleenka
ja, jak już wiesz bardzo chętnie icon_smile.gif
skanna
Poczekajcie na mnie, co?
moko.
Kiedy wracasz?
Ewcia!
To Ty, skanna, dalej za oceanem balujesz?
no, no

Poczekamy, czy nie; pewnie zanim się umówimy, to zdążysz wrócić 29.gif
karoleenka
skanna- ło matko to ja nwest nie wiedziałam, że jesteś na tak dalekich woojażach - ale czad!
to kiedy wracasz - może juz jakies wstepne ustalenia zrobimy ?
MonikaS.
Skanna, to kiedy wracasz? Bo juz mi ślinka cieknie icon_biggrin.gif
skanna
Wracam 29 lutego, ale muszę wziąć poprawkę na jet lag.
karoleenka
no to juz tuz tuż - a w pizzy hut jest teraz chyba znowu promocja ?
skanna
Jestem, wróciłam, festiwal pizzy trwa - to kiedy? Od razu mówię, że jak dla mnie odpada weekend 10-11 marca. W sumie, skoro to pizza to może być i PH w Rynku, więc może w jakiś dzień powszedni wieczorem?
karoleenka
mi w tygodniu pasuje tylko 5 w poniedziałek
weekend 10-11 tez odpada
moko.
Jestem na tak, ale w tym tygodniu lub dopiero po 10 marca.
MonikaS.
A weekend 3-4 marca komuś pasuje? Bo jak kolejny nie to może ten?
menada
Ja chętnie spałaszuję jakieś pyszne żarełko w miłym towarzystwie icon_smile.gif Najchętniej w tygodniu, bo weekendy już zajęte.
Monika ww
ja też najchętniej w tygodniu icon_smile.gif
skanna
Ja w najbliższy poniedziałek i wtorek pracuję wieczorem. A w następny mnie nie ma.
moko.
A pomiędzy 13-16.03 pasuje?

Ja wole w tygodniu spotkanie!
skanna
To jak w tygodniu, to ja postuluję o środę bądź czwartek.
karoleenka
eh u mnie jak sie okazało wtorek wchodzi tylko w gre
chyba , że rozmawiamy o tygodniu 12-16.03 ?

skanna
Wybieramy się na tę pizzę jak sójki za morze, a festiwal pizzy się skończy zanim się zbierzemy.

To ja zabawię się w głównego organizatora i spytam

przyszły wtorek czy przyszły czwartek?
moko.
Dla mnie nie ma znaczenia, pasujÄ… mi oba terminy.
ewabi
Mi też pasują obydwa, przynajmniej w tej chwili.
MonikaS.
Ja w czwartek nie mogę, we wtorek tez nie bardzo. A nie pasuje Wam środa? Albo poniedziałek?
skanna
CYTAT(MonikaS. @ Wed, 21 Mar 2012 - 21:23) *
Ja w czwartek nie mogę, we wtorek tez nie bardzo. A nie pasuje Wam środa? Albo poniedziałek?


Mnie nie, a z tego co wiem, Ewie też nie.

Co to znaczy "nie bardzo"?
Doruśka
ja się mogę dostosować.
basiaw
Wtorek i czwartek mi pasujÄ….
Ila
Ja tym razem odpadam.
Doruśka
Ila, sałatkę weźmiemy icon_smile.gif nie wymiękaj icon_smile.gif)) chyba ,że jesteś "bęcnięta" i chcesz nas zaskoczyc po porodzie ;P
Potwora
Ja mogÄ™ we wtorek.
MonikaS.
CYTAT(skanna @ Wed, 21 Mar 2012 - 22:32) *
Mnie nie, a z tego co wiem, Ewie też nie.

Co to znaczy "nie bardzo"?


Majka ma basen we wtorek i nawet jeśli pojedzie z B. a nie ze mną to i tak ktoś musi z młodszą zostać icon_sad.gif Wracają zwykle przed 20, zanim dojadę do Rynku to się będziecie do domu zbierać.
skanna
CYTAT(MonikaS. @ Thu, 22 Mar 2012 - 18:37) *
Wracają zwykle przed 20, zanim dojadę do Rynku to się będziecie do domu zbierać.


Tak, będziemy się zbierać - znaczy, po 20 to już będziemy wszystkie zebrane icon_smile.gif
Ewcia!
No dopisze się i ja, chociaż nic nowego nie wniosę icon_wink.gif
Chetna jestem jak zawsze 04.gif

W zasadzie wszystko jedno, we wtorek zebranie, w czwartek chyba mi łatwiej jesli pan mąż właczy się w odpowiednim czasie w odbiór dziecka icon_smile.gif
Na 20 każdy dzień dobry, poza sobotą
karoleenka
we wtorek wpadne jesli po wizycie u ortopedy będe w stanie. załatwiłam sobie kolano na amen chyba 37.gif
skanna
Samozwańcza kierowniczka chciała powiadomić, że menada może i we wtorek i we czwartek, za to monikaww we wtorek. Ponieważ tylko we wtorek może też Ola, a MonikaS. i Ewcia też mają szansę, to ten wtorek wydaje się sensowny.

Czy mam rezerwować stolik w PH w Rynku? Na 19.30?
menada
Rezerwuj icon_smile.gif
aga_mama
Skanna, dzięki za info icon_smile.gif Ja niestety nie mogę się przyłączyć, będziemy w środku przeprowadzki. Ale następnym razem na pewno icon_biggrin.gif
Monika ww
jak już skanna napisała pasuje mi wtorek icon_smile.gif
moko.
dla mnie tez moze byc wtorek.
skanna
Zarezerwowane, jutro 19.30, hasło maluchy
moko.
Dziewczyny do której przewidujemy posiadówkę?
Bo ja chyba się spoźnię lub w ogóle mnie nie będzie.
Jestem uzależniona od męża a on ma późnym popołudniem spotkanie zawodowe i nie wiem o której godzinie dotrze do domu.
skanna
Knajpa jest czynna do 23 icon_smile.gif
Monika ww
CYTAT(skanna @ Mon, 26 Mar 2012 - 20:55) *
Zarezerwowane, jutro 19.30, hasło maluchy


ja na 20-stą powinnam dotrzeć icon_smile.gif
moko.
To jakby co zaczekajcie na mnie, dotrÄ™ ale na bank nie wczesniej niz ok 20,00.
MonikaS.
Ja wcześniej niż na 20.30 nie dam rady, jeśli dojadę icon_sad.gif
skanna
Czemu masz nie dojechać? Od Ciebie to 15 minut max. A my na pewno o 21 nie zaczniemy się rozłazić icon_smile.gif
skanna
Jako samozwańcza kierowniczka, chciałam bardzo pogratulować koleżankom obowiązkowości i wyjątkowo wysokiej frekwencji - w sumie było 11 osób icon_smile.gif
I oczywiście podziękować za super wieczór, jak zwykle było przemiło i jak zwykle za dużo zjadłam icon_twisted.gif
Potwora
Sorki za moje ziewanie i ogólną nieprzytomność icon_wink.gif
moko.
Ja też dziękuję !
basha
Moko dzięki za maila, jednak dopiero dziś mam chwilę żeby usiąść do kompa. Najzwyczajniej w świecie przegapiłam spotkanie buuu icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.