To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kolejna wyżerka? :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
użytkownik usunięty
CYTAT(Ila @ Sun, 23 Oct 2011 - 08:51) *
Proponuje nastepne spotkanie w herbaciarni 43.gif

OK. W Wielkim Poście 43.gif
Monika ww
Ja przyznaję otwarcie, że sie najadłam:D

ale dzisiaj szybko spaliłam, pobijając rekord podejścia na górę....
ewabi
Ja najadłam się bardzo. Twierdziłam stanowczo, że nie spojrzę na makaron ... z tydzień icon_smile.gif ale nie odmówiłam sobie wczoraj cannelloni, skoro nadarzyła się kolejna okazja.
Miło było Was wszystkie zobaczyć i jestem chętna na bardziej dietetyczne spotkania też, choć niekoniecznie przy herbacie, bo to stanowczo nie jest mój ulubiony napój icon_smile.gif. Przy ice tea już jednak mogę siedzieć i gadać, zwłaszcza jeśli będzie tak dobre jak w PH.

ps.Ila poczyniłam dla Ciebie ustalenia, o których była mowa i wieczorem napiszę Ci na gg chyba fajną "knajpianą" propozycję, bo nie wiem czy tutaj można icon_smile.gif
edit:
ps.2 - a suszarkę kondensacyjną w kolorze inox, oprócz bardzo drogiej miele, to widziałam tylko hotpoint ariston icon_smile.gif
Ewcia!
A ja przyszłam głodna i najadłam się akurat icon_smile.gif
A może ta cola pomaga w spalaniu? Grunt, że czułam się miło i smacznie najedzona oraz towarzysko zaspokojona (chociaż z lekkim niedosytem icon_wink.gif )
Jak zwykle było super i piszę się na powtórkę gdziebądź
Ewcia!
Monia, zdradź, na jaką górę się wdrapywałaś?
Monika ww
Ewa, na tę najbliższą od Wrocławia icon_smile.gif i nie wdrapywałam się tylko dziarskim krokiem zdobyłam szczyt 04.gif
Ila
CYTAT(ewabi @ Mon, 24 Oct 2011 - 10:07) *
ps.Ila poczyniłam dla Ciebie ustalenia, o których była mowa i wieczorem napiszę Ci na gg chyba fajną "knajpianą" propozycję, bo nie wiem czy tutaj można icon_smile.gif
edit:
ps.2 - a suszarkę kondensacyjną w kolorze inox, oprócz bardzo drogiej miele, to widziałam tylko hotpoint ariston icon_smile.gif


Ewa, tylko upewnij sie, ze ja jestem na gg icon_wink.gif
Suszarke sobie wygooglam zaraz.
moko.
Jesooo po co ja to czytam i katuje siÄ™? 41.gif 41.gif
użytkownik usunięty
Moko, 5 listopada tuż, tuż. icon_wink.gif
karoleenka
dziewczyny czyli widzimy siÄ™ 5 listopada ?icon_smile.gif
basiaw
5 listopada icon_sad.gif ja mam PragÄ™...
moko.
Czy spotkanie jest aktualne?
Bo mam problem.... nie mam z kim zostawić dzieciaków, więc albo będę z nimi (co mnie przeraża) albo nie będzie mnie icon_sad.gif
skanna
Dobre pytanie, ja bym chętnie się spotkała raz jeszcze. Z tym, że chyba trzeba byłoby się umówić na 19, bo nie wiem, czy wypaliłaby jeszcze jedna rezerwacja po znajomości icon_smile.gif
moko.
a 6.11?
MonikaS.
Jak dla mnie 6.11 odpada, za to 05.11 jak najbardziej pasuje icon_smile.gif
Monika ww
dla mnie 6.11. też odpada...

na 5.11. jestem chętna icon_smile.gif
Doruśka
u mnie niedziela jest dla rodziny icon_smile.gif zatem w sobotÄ™ ok , w niedzielÄ™ nie.
ewabi
U mnie jak u Dorusi icon_smile.gif niedziela nienaruszalna.
W sobotę bym mogła, ale tak właśnie o 19, bo na 16 idziemy na Złotą Kaczkę do Impartu.
basiaw
Dziewczyny a nie mogłybyśmy w tygodniu??? Qrcze ja dalej jeżdżę i końca nie widać!!!
skanna
Moko, u mnie niedziela też odpada, niestety.

Basia, w tygodniu też, ale teraz to jest kwestia zdążenia na festiwal makaronów i to w Magnolii konkretnie, a nie gdziekolwiek. Jak się festiwal skończy, to pewnie będzie większa dowolność icon_smile.gif

To co, o 19 w sobotÄ™?
moko.
Hmm zaraz namówię męża, by zrezygnował z wyjazdu do Zakopanego na rzecz mojego wyjścia icon_wink.gif
Ale nie obiecujÄ™ icon_sad.gif
skanna
No. Masz argument nie do odparcia - Zakopane będzie stać, jak stoi od wieków, a festiwal kończy się w poniedziałek icon_smile.gif
moko.
Dziewczyny jednak odpadam, nie zrobię tego mężowi. Dwa m-ce planował wypad na dwa dni...
Chociaż mąż twierdzi, ze moze zostać, jak mam mu gadać...
Niech chłopak się bawi, tymbardziej, ze nigdzie nie był od.... 2009 roku!
My to się możemy spotkać znów, kiedyś?
A może któras z was ma czas w tygodniu? do 17 z dzieciarami jestem, ale po 17-18 jestem wolna!
Ila
CYTAT(skanna @ Thu, 03 Nov 2011 - 14:30) *
No. Masz argument nie do odparcia - Zakopane będzie stać, jak stoi od wieków, a festiwal kończy się w poniedziałek icon_smile.gif


06.gif

Ja raczej odpadam, Tomasz bedzie poza Wrockiem, czyli ja sama z chlopakami.
Dawid od wczoraj niewyrazny, raczej do soboty mu sie nie polepszy.
Po moim ostatnik obzarstwie, to chyba mi na dobre wyjdzie, jak odpuszcze icon_wink.gif
Ewcia!
Wlaśnie się dowiedziałam, że w sobotę wieczorem mam gości. I dobrze i źle icon_wink.gif . Czekam na nich od września icon_smile.gif . Więc niestety z wyżerki odpadam icon_sad.gif
A może w poniedziałek na ostatki? Możnaby na wcześniejszą godzinę
skanna
Ja w poniedziałki nie mogę, a już wcześniejsza godzina w dzień powszedni zupełnie odpada.
MonikaS.
To co, w sobotÄ™? Na 19?
moko.
Jednak będę 06.gif
Mąż zrezygnował z wyjazdu 48.gif
Na którym piętrze jest PH?
skanna
Na obu poziomach jest, trudno powiedzieć, gdzie wylądujemy, ale jak nas więcej, to raczej na parterze. PH jest od strony Legnickiej, koło empiku i C&A.
karoleenka
ja będe- o 19 w Pizzy Hut, tak ? icon_smile.gif
skanna
Zaklepałam stolik na 6-8 osób na 19 icon_smile.gif Na moje nazwisko, jak ktoś nie zna, a planuje być pierwszy, niech się odezwie na gg lub pw icon_smile.gif
basiaw
To ja z trochę innej bajki, potrzebujecie coś z Czech? Jeśli tak to napiszcie co bo w końcu będę miała czas na zakupy icon_smile.gif
Potwora
Obudziłam się dzisiaj chora icon_sad.gif
wirus czy coÅ›
karoleenka
Ola- ja od kilku dni walczÄ™ z jakims cholerstwem - damy radÄ™ icon_wink.gif
Monika ww
ja jednak nie mogę icon_sad.gif mam gości późnym popołudniem
skanna
Dziewczyny, czy możecie potwierdzić, kto będzie? Bo wczoraj ten stolik trochę wysępiłam (ale tylko trochę), więc gdyby jednak nie był potrzebny, to wypada mi to odwołać.
Ila
Skanna, ja dzis jade jeszcze pokazac lekarce jezyk Dawida, bo jakis taki niepewny jednak jest.
Jesli bedzie ok, to A. moko zaoferowal sie, zebym przyprowadzila moich chlopakow do nich i wtedy bede mogla z moko przyjechac icon_smile.gif
MonikaS.
Ja będę na 100% - jeśli się spotkamy oczywiście icon_smile.gif
moko.
Ja też będę!
użytkownik usunięty
Ja nie mogę, więc cicho siedzę.
Ila
Ja jednak odpadam, Dawid ma prawdopodobnie szkarlatyne, wiec nie bede narazala chlopcow moko.
Moko, jeszcze raz wielki dzieki za propozycje przytul.gif
w przyszlosci chetnie skorzystam icon_smile.gif
Potwora
Ja odpadam, jakiś wirus mnie dopadł, chyba bardzo zaraźliwy bo wszyscy dokoła mają podobne objawy.
skanna
To ile nas będzie? Bo ja będę na pewno i jak rozumiem moko i MonikaS. takoż.
Karoleenka, żyjesz?
karoleenka
żyję - trochę zaskmarkana ale daje rade - i nie martwcie sie nafutrowalam się wszystkim co trzeba także bez obaw. będe o 19 .
użytkownik usunięty
Zaciągnęłam rodzinę na urodzinową wyżerkę Zosi do PH w Magnolii kilka godzin przed Waszym spotkaniem. Wszyscy zachwyceni makaronami, więc Ci Skanno dziękujemy z całego serca. icon20.gif
moko.
Dzięki dziewczyny(gaduły) za spotkanie icon_wink.gif
karoleenka
Ja również bardzo Wam dziękuje icon_smile.gif czuje duźy niedosyt ..może niekoniecznie makaronów 06.gif
no i wielkie sorry za gadulstwo 29.gif


skanna
I ja również dziękuję. I również przepraszam, zwłaszcza obie Moniki, za to, że ich do głosu nie dopuszczałam. Bo reszta sobie jakoś radziła w tych trudnych warunkach bojowych icon_smile.gif
MonikaS.
Ja również czuję niedosyt, dzięki dziewczyny za spotkanie! Skanna, Karoleenka - ja jestem zaprawiona w boju, moje dziewczyny nawet przez sen gadają, więc luzik, jestem przyzwyczajona icon_wink.gif
MonikaS.
A makarony były rewelacyjne! Szkoda, że się festiwal kończy. Dzięki, Skanna icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.