To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

>>>> Grudzień 2010 vol.6 <<<<

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
magdosz
Mry, jak dobrze jest poczytać co Ty piszesz icon_smile.gif
Ty nawet przez klawiaturę potrafisz pzekazać maximum pozytywnej energii, jak ja zazdroszczę dziewczynom, które mogą Cię mieć na żywo 03.gif
Niesamowita jesteś po prostu..

Angielk
, kaszek to on nie tknie, nie ma mowy, musiałyby być o smaku kurczaka chyba 37.gif 04.gif
a jadę na rekolekcje icon_smile.gif
A Mały wstał P 3 razy, raz trochę poniafczał a potem już luzik, dostał wody trochę do picia i spał do 7 i przyszedł do mnie do drugiego pokoju na cyca icon_smile.gif
Będzie dobrze.

Niunia,
nie widziałam u nas nigdzie takiego mleka sojowego dla dzieci..muszę popytać, ani takiego gotowego, wiem, że takie jest, ale nie zetknęłam się z tym. jak to wygląda?

Sylwia, Marcel chodzi normalnie, nie krzywi nóżek.. musisz przy okazji wizyty u lekarza się dopytać.
No i trzymam kciuki, żeby u was też się poukładało!!!
mocno zaciskam.

Miłej soboty!!
4kasiula
Witam weekendowo icon_smile.gif pogoda piękna, humor dopisuje i pozdrawiamy cioteczki forumowe icon_wink.gif



Uploaded with ImageShack.us
Agga
LillAnn przykro mi że ojciec chce Cię wymeldować,ale porozmawiaj o tym z R. Wiem że można tak zrobić,bo ja też chcę tego debila w końcu wymeldować,pomimo ze mieszkanie jest jeszcze wspolne.
Agga
Poza tym teraz nie nadrobie, bo piszę z telefonu,ale mam lepszy już humor i pozdrawiam icon_wink.gif
Magnezja
Łaaaaaaaaaaaa ja też nie nadrobię ale jedno muszę napisać - boooooska różowa futrzasta kamilzelka!!!! 06.gif
vabien23
Ale Oliwia cudowna, do schrupania !!! boska jest, napatrzeć się nie można icon_smile.gif
_Mała_Mi_
AAAAa... jaki cudek różowy icon_smile.gif Oliwka mnie uśmiechnęła od rana icon_smile.gif


Za oknem cudna p[ogoda, jejku wiosna icon_smile.gif I jakoś tak mi ostatnio lepiej. Angielk z tymi wymiernymi to jeszcze hm... ale czuję, że to dobry kieruynek. Najgorzej było jak robiliśmy i nic nie szło... było małośmiesznie i zastanawiałam się nad tym, czy dobrze robimy brnąć w to dalej. No zobaczymy. Marzec przynosi same dobre wiadomości... oby tak dalej. A jeszcze mamy dużo w planach na marzec, więc... icon_smile.gif oby oby


Promyki słoneczne śle icon_smile.gif
4kasiula
CYTAT(angielk @ Fri, 02 Mar 2012 - 22:05) *
hmmm coś mi się linijki pomieszały... nie wiem jak to się stało - naprawiam już bo nie wiadomo o co chodzi heheh


angielk a szkoda że Ci się linijki pomieszały icon_smile.gif bo myślałam, że poradzisz co odstawić by się wyspać w końcu 29.gif choć dziś można powiedzieć, że Oliwia przespała drugą CAŁĄ noc, wstała o 6 29.gif

Oliwia też stopy kieruje do środka, prawą chyba bardziej, nie wiem czy to konsultować z lekarzem czy dzieci tak mają w tym wieku?!

Dzięki za miłe słowa icon_smile.gif a futrzak kupiony na forum 06.gif
Mummy
LillAnn- bardzo mi przykro z powodu taty icon_sad.gif

kasiula- Oliwka boska, kamizelka tez, tym bardziej, że mam podobna, tylko czarną icon_biggrin.gif

Agga- ciesze się, że humor dopisuje :*

Sylwia- Olek też chodzi normalnie, tylko na szerokich nogach

Ale jest pięknie!!!!!! Miłej soboty kochane
_Mała_Mi_
Macie Agge na fb? widziałyście jej opis? hihihi icon_smile.gif

Agga aniolek.gif impreza.gif brawo_bis.gif przytul.gif
vabien23
CYTAT(mry @ Sat, 03 Mar 2012 - 16:00) *
Macie Agge na fb? widziałyście jej opis? hihihi icon_smile.gif

Agga aniolek.gif impreza.gif brawo_bis.gif przytul.gif

JA MAM, JA MAM. Ale nei wiem czy do końca kapuje??? szok !! i gratulacje jeju, GRATULACJE ;P
Agga
CYTAT(mry @ Sat, 03 Mar 2012 - 16:00) *
Macie Agge na fb? widziałyście jej opis? hihihi icon_smile.gif



Który masz na myśli icon_wink.gif .
angielk
widziałyście icon_biggrin.gif cudnie cudnie, świat do góry nogami, ale chyba tego własnie potrzeba
Agga teraz to juz oficjalne gratulacje!!!! przytul.gif
szczęścia Wam życzę na całej linii!!

Oliwka cudna panienka icon_biggrin.gif
vabien23
I to w życiu jest najpiękniejsze- lubi zaskakiwać icon_biggrin.gif icon_razz.gif:P
Agga
To teraz potrzymajcie kciuki,abym szybko pozamykała sprawy i mogła wyjechać.
Magnezja
Ja po cichu na bęcniętych kibicowałam icon_smile.gif Gratuluję i zazdroszczę icon_redface.gif
syl_wia9
CYTAT(mry @ Sat, 03 Mar 2012 - 16:00) *
Macie Agge na fb? widziałyście jej opis? hihihi icon_smile.gif

Agga aniolek.gif impreza.gif brawo_bis.gif przytul.gif

Hehe ja nie ma FB,ale wiem wiem....GRATULACJE !!!! brawo_bis.gif ZACISKAM&&&&&
4kasiula
Agga w takim razie oficjalnie gratuluję, choć myślałam, że dłużej będziesz się ukrywać icon_wink.gif
vabien23
To wyście wszystkie wiedziały? A JA NIE icon_sad.gif !!!
Agga
CYTAT(vabien23 @ Sat, 03 Mar 2012 - 20:07) *
To wyście wszystkie wiedziały? A JA NIE icon_sad.gif !!!


Po częsci niunia zrobiła wyciek,jak wiem z nieoficjalnych informacji.
angielk
Nie wszystkie icon_biggrin.gif te co bardziej molestowały Agge to się dowiedziały 29.gif Ja dopiero co więc nadal w szoku 06.gif

Trzymam kciuki mocno żeby wszystko szło zgodnie z planem.
Agga
To teraz reszta niech się przyzna jak się dowiedziała icon_wink.gif mry od niuni,angielk węszyła i katke dopadła na gg,a reszta co nie rozmawiała ze mną na gg? Magnezja i reszta do raportu proszę icon_wink.gif
4kasiula
Ja wiem od samej zaciążonej icon_smile.gif i pary z ust nie puściłam jak obiecałam icon_smile.gif
Agga kochana życzę Ci spokojnych 9 miesięcy i żeby wszystko poszło po Waszej myśli, abyście mogli spokojnie wyjechać
choć nie powiem tatusia wyglądu ciekawa jestem, a po opisach na wątku węszącym jeszcze bardziej 02.gif
_Mała_Mi_
Niunia mnie zabije....
Agga
CYTAT(mry @ Sat, 03 Mar 2012 - 21:25) *
Niunia mnie zabije....


A ja Niunie icon_wink.gif
katke
oj ja nikomu nie powiedzialam a wiem od momentu testu 06.gif a o zgode aggi zapytalam czy moge beknac angielk, ale to bylo dopiero wczoraj 29.gif
niunia23
Agga ale nie napisalas ze smsa nie moge wyslac tylko ze nie mam na forum pisac wiec na forum nic nie napisalam icon_razz.gif wiec jak ja mialam ta wiadomosc w ukryciu zupelnym trzymac icon_biggrin.gif wybacz prosze blagam.gif

Mry spoko ja Cie nie zabije icon_razz.gif
angielk
CYTAT(Agga @ Sat, 03 Mar 2012 - 21:39) *
A ja Niunie icon_wink.gif



oj tam oj tam icon_smile.gif
to emocje 29.gif


wstawiłam suwaczek na 1 stronę dla Aggi i chciałam zaznaczyć że więcej nie wcisnę już żadnej grafiki bo mi pokazuje oficjalną informację że przekroczyłam dopuszczalny limit bajerów 29.gif

zatem bardzo proszę do końca tego wątku się już nie rozmnażać (itp) 06.gif albo dużo pisać żeby do 100 dobić i zmiana dekoracji
4kasiula
CYTAT(angielk @ Sat, 03 Mar 2012 - 21:49) *
zatem bardzo proszę do końca tego wątku się już nie rozmnażać (itp) 06.gif albo dużo pisać żeby do 100 dobić i zmiana dekoracji


haha mi dziś teściowa powiedziała, że daje nam jeszcze dwa miesiące icon_smile.gif a później będzie męczyć o drugie 04.gif a że my na górze warunków nie mamy na drugie łóżeczko, to powiedziała że dla Oliwii pokoik na dole się zrobi 04.gif rozbawiła mnie hehe do 100tej strony na pewno się nie rozmnożę 06.gif
niunia23
o widze moją bratową ze nas podczytuje icon_razz.gif
Agga
Hehe kasiula to do roboty icon_wink.gif
_Mała_Mi_
Ale ja się nie odzewałam! Choć serce mi śpiewało icon_smile.gif

Nie zabijaj Niuni, ona dobrym duchem.


Wiecie co.. a ja nie gwarantuje ze do 100tki sie nie odezwe. Mam dziwne przeczucia. I wiecie co!? Swiadomie bym teraz tego nie zrobiła, ale gdyby jakby coś, to byłabym przeszczęśliwa icon_smile.gif Dziwne to jest, wytłumaczyćnie umiem. Napewno bym miała dużo zapytań do swiata i sibeie i niepewności, ale moje matczyne serce mówi mi: Do roboty. Nie mogę za to. Poprostu nie mogę. Moja mama by mnie chyba udusiła... hmm.. ale z drugiej strony, przecież ciężarna ma specjalne względy, więc może by z tym poczekała icon_biggrin.gif
Agga
CYTAT(niunia23 @ Sat, 03 Mar 2012 - 21:48) *
Agga ale nie napisalas ze smsa nie moge wyslac tylko ze nie mam na forum pisac wiec na forum nic nie napisalam icon_razz.gif wiec jak ja mialam ta wiadomosc w ukryciu zupelnym trzymac icon_biggrin.gif wybacz prosze blagam.gif


No fakt o sms nie napisałam,więc muszę wybaczyć icon_smile.gif
Agga
CYTAT(angielk @ Sat, 03 Mar 2012 - 21:49) *
 


wstawiłam suwaczek na 1 stronę dla Aggi i chciałam zaznaczyć że więcej nie wcisnę już żadnej grafiki bo mi pokazuje oficjalną informację że przekroczyłam dopuszczalny limit bajerów 29.gif


Nie za dużo wymagasz icon_wink.gif I dziękuje za suwaczek icon_smile.gif
Agga
Sorki ze tak na raty piszę,ale leżę już w łóżku i nie chce mi się odpalać laptopa,a z telefonu to nie pisanie i musicie mi wybaczyć icon_smile.gif
niunia23
mry no to dzialajcie ja mam mala roznice miedzy dziewczynami i w sumie juz fajnie nawet zaczyna sie robic bo sie fajnie bawic potrafia icon_biggrin.gif

Agga dziekuje za przebaczenie icon_biggrin.gif
angielk
CYTAT(Agga @ Sat, 03 Mar 2012 - 22:15) *
Nie za dużo wymagasz icon_wink.gif


hehe oj no do końca 35 stron toć chyba można się tą chwile powstrzymać 29.gif

no ale jak by co to będę usuwać - tylko co? 37.gif


Mry jeju ja czuję to samo, tylko że u nas jeszcze trudniej z decyzją 32.gif
_Mała_Mi_
U nas najlepiej to jakby decyzja podjęła się sama icon_razz.gif

Kurcze, ja mam świra. Niedomagamy jeszcze z kasą. I chyba tylko to mnie trzyma. Bo święcie wierze w to, że A juz mi się nie rozwali. Nidy więcej. Także jak tylko ustabilizujemy ten durny kawałek życia...

A za 5 lat kumipy mały biały (albo kolorowy) domek na wsi icon_biggrin.gif z dużym ogrodem i jabłonką... O! icon_biggrin.gif
komunikacja
No to ja się pochwale,ze wiem o TYM od Aggi już od ponad tygodnia chyba.
Ale nie pusciłam pary z ust jak prosiłaś kochana icon_smile.gif
vabien23
AGGA, OLA - Jak ja wam zazdroszczę tych ciąż!!! też tak bardzo bym chciała, ale u nas jeszcze nie czas, nie wiem czy się kiedykolwiek zdecyduję ale jestem coraz bardziej przekonana,że tak...
anna52
Pozdrawiam dziewczyny

Agga choć zupełnie nie jestem wtajemniczona i sporo musialam się naczytac żeby załapac wszystko tak jak trzeba no teraz mniej więcej załapałam -więc szczerze Ci gratuluje i zdrówka życzę
Fiona89
SYlwia Będzie dobrze. U nas też same kryzysy. Już nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz w spokoju rozmawialiśmy icon_sad.gif A ja zamiast uczyć się do następnym kolokwium to zamartwiam się :/ ehhhh

Vabien My pistoletem i lecznicze na początku. Po miesiącu zmieniliśmy na złote, ale kiepskie baranki są i ciągle Nikola gubi je :/ ostatnio nie zauważyliśmy i jedna dziurka jej się zrosła :/ Chyba ponownie się wybrać musimy do kosmetyczki.

Angielk Ta skórka często jest taka przy paciorkowcach i innych bakteriach, a Nikola nie miała ich. Miała wirusa. Lekarka stwierdzila, że to musi być reakcja na leki podane w szpitali i elektrolity. Już nowe bąble się nie pojawiają. Goją się tylko stare. My z HA stoimy w miejscu. Miarki pół na pół z pepti. Nikola wysypana. Mam dosyć icon_sad.gif w poniedziałek idziemy na badania z krwi żeby zobaczyć w jakim stopniu uczulona jest na mleko krowie. Plus mocz.

Agga GRATULUJĘ icon_smile.gif



Magnezja
CYTAT(Agga @ Sat, 03 Mar 2012 - 20:27) *
Magnezja i reszta do raportu proszę icon_wink.gif

Ja w sumie pewności nie miałam, ale tak czułam że to możesz być ty - prawie 100% pewności nabrałam jak odpisałaś którejś dziewczynie na bęcniętych "nigdy nie mmów nigdy" icon_smile.gif I wtedy wszystko zaczęło się układać.
magdosz
A ja nie domyśliłam się, w życiu byś mi Agga na myśl nie przyszła 06.gif

to która następna??
mry, chętna
Mummy chętna
Vabien, chętna..

ale znając życie, to poleci któraś nie-chętna, kto wie, może nawet ja 29.gif 04.gif
Agga
angielk teraz dopiero dobrze zobaczyłam na suwaczek,bo wczoraj tylko z telefonu zerknęłam.

Dałaś czadu z kolorem malucha na paseczku 04.gif 04.gif 04.gif .
angielk
CYTAT(Agga @ Sun, 04 Mar 2012 - 13:12) *
angielk teraz dopiero dobrze zobaczyłam na suwaczek,bo wczoraj tylko z telefonu zerknęłam.

Dałaś czadu z kolorem malucha na paseczku 04.gif 04.gif 04.gif .


no co 06.gif
jak taka opcja jest to czemu z niej nie skorzystać 29.gif

moko.
Agga icon_wink.gif

komunikacja
Angielk dzięki za ten link o bucikach.Dzisiaj kupiliśmy małemu właśnie takie buciki Elefanten.
99zł ale są boskie i Miki w nich prawie biega,są leciutkie i dobrze do stópki przylegają.
No i musimy teraz te Pma sprzedac bo to 19 i już są takie na styk.
Może z 50zł za nie wezmęa dałam 128 29.gif ,nie są zniszczone.
Mummy
Agga- gratuluję!!! ale się cieszę icon_smile.gif

magdosz- ja na razie stopuję icon_biggrin.gif poczekam do wrzesnia 2013 ze starankami icon_biggrin.gif chyba, że wcześniej będzie niespodzianka icon_biggrin.gif
syl_wia9
Ja również wiedziałam od samej Aggi,niespodziewajka wielkaaaaa.... 06.gif

Dziewczynki bede wam kibicowała jesli chodzi o dzieciaczki.Ja już mam parkę i mi styknie 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.