To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

>>>> Grudzień 2010 vol.6 <<<<

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
angielk
GRUDNIOWE DZIECIACZKI









I ICH AKTYWNE MAMUSIE

ZAPRASZAJĄ NA 6 ODSŁONĘ WĄTKU




Hania-17





angielk






niunia23





anna52






Ola81





katke





mry





magdosz





syl_wia9





Magnezja





Fiona89





vabien23





LillAnn1





Aylin





magdallena2





4kasiula





Mummy







Aniołek
synek Hani-17 ur. 24.11.2010r.










z radością oczekujemy na:


Ślub niuni23




Dzidziusia Oli81






wspomnień czar:
[/u]


vabien23
aaaaaaaaaaaa jestem pierwsza icon_smile.gif i już mi się podoba icon_smile.gif
gosiagosia
to juz kolejny watek"? szybko Wam to idzie icon_smile.gif

ja tylko wpadlam, zeby powiedziec, ze dwoje pierwszych dzieci jest ciut za mloda icon_wink.gif
angielk
CYTAT(gosiagosia @ Wed, 28 Dec 2011 - 09:33) *
to juz kolejny watek"? szybko Wam to idzie icon_smile.gif

ja tylko wpadlam, zeby powiedziec, ze dwoje pierwszych dzieci jest ciut za mloda icon_wink.gif


dzięki icon_smile.gif

jeszcze wszystko w budowie nie skończone!!

nie piszcie tu jeszcze tylko do 100 dobić w 5 części!!!!

i na zdjęcia czekam!!


vabien23
Już jest pięknie icon_smile.gif
Aylin
Brawo icon_smile.gif
A gdzie zdjęcia przesyłać to Damianoska też podeślę?
angielk
CYTAT(Aylin @ Wed, 28 Dec 2011 - 19:42) *
Brawo icon_smile.gif
A gdzie zdjęcia przesyłać to Damianoska też podeślę?


angielk@wp.pl

czekam, czekam icon_smile.gif

przypominam - proszę o zdjęcia z grudnia 2010 i 2011
Hania-17
WOW jak tu pięknie.
angielk jak ślicznie to wymyśliłaś!!!

SZACUN WIELKI
Hania-17
Zdjęcia wysłałam icon_smile.gif
magdosz
skoro setna stronka zaczęta w starej odsłonie, to ja się witam dzisiaj w nowej icon_smile.gif

Sylwia, może jakiegoś fervexa sobie zaserwuj, mi to zawsze pomagało, mam nadzieję, że jednak Nowy Rok przywitasz w dobrym samopoczuciu icon_smile.gif

My dzisiaj wylegiwaliśmy się do 9.30!! tzn ja się wylegiwałam a marcel spał 03.gif

Muszę dziś trochę poogarniać, mamy z P rocznicę ślubu 5 dzisiaj, on na dzień w pracy...
tak sobie myślę, kogo by za niańkę wziąć i gdzieś wyjść wieczorem chociaż na chwilę we dwoje...
ech..

Jutro przyjeżdżają do nas kuzynki moje dwie ze swoimi chłopami, bo wybierają się na Plac Konstytucji i mają nas odwiedzić przy okazji icon_smile.gif tak więc trzeba zrobić coś do jedzenia dobrego, ale nie mam jeszcze weny co to ma byc...

nic, trzeba pokombinować icon_smile.gif

OOOO!!!!

Kasiula, dużo zdrowia, szczęścia, miłości, pogody ducha na każdy dzień, wszystkiego o czym marzysz z okazji urodzin!!

Hania-17
Kasiula wszystskiego Najlepszego z okazji urodzinek

Magdosz dla ciebie i męża wszystkiego najlepszego i oby jeszcze dużo takich rocznic u was było
angielk
No to zaczynamy od życzeń icon_smile.gif

Kasiula uśmiechu dużo, zdrówka i spełnienia marzeń przytul.gif


Magdosz z okazji rocznicy ślubu miłości Wam życzę i radości z bycia razem długie lata jeszcze.




pogoda tragiczna znowu, nosa z domu nie chce się wytknąć nawet 37.gif
mimo tego miłego dnia zyczę

vabien23
4 KASIULA - 100 LAT!!! ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO !! przytul.gif impreza.gif


Ja wczoraj do 1:00 w nocy czytałam naszą odsłonę nr 3, uśmiałam się icon_smile.gif , a najbardziej z VANISHA Mummy hahaha icon_wink.gif


MAGDOSZ Z OKAZJI ROCZNICY ŚLUBU ŻYCZĘ WAM KOLEJNYCH SZCZĘŚLIWYCH LAT, DUŻO MIŁOŚCI I POCIECHY Z MARCELKA I OLIWII
Magnezja
Ja się melduję, że jestem. Więcej czasu będę pewnie mieć dopiero od poniedziałku.

Kasiula wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Spełnienia marzeń życzę!
syl_wia9
I Ja się witam w nowej odsłonie 06.gif
Angielk brawo_bis.gif


Kasiula wszystkiego najlepszego,dużo zdrówka,szczęścia,pomyślności,pociechy z Oliwci i powodzenia w waszej działalności!!!!!!!


Magdosz dla Was również wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!Dużo szczęści,miłości,samych cudownych rocznic i pociechy z dzieci!!!



A ten fervex to na co?na rozgrzanie ?tak mi się jakoś kojarzy.U mnie gardło boli i kaszel męczy 32.gif i nic poza tym...
4kasiula
Dziękuję kochane za życzenia icon_smile.gif

magdosz wow ja nie wiedziałam że Wy ślubowaliście w moje urodzinki icon_smile.gif nie chwaliłaś się rok temu 06.gif wszystkiego dobrego dla Was miłości i wytrwałości 06.gif

angielk odsłona bajeczna 06.gif a tak się zarzekałaś że nie potrafisz takich bajerów robić icon_smile.gif ja to mogłabym tak napisać bo twarzy dziecka w serduszku bym nie wiedziała jak zrobić, pominę już inne kolaże itd 43.gif 04.gif

sylwia zdrówka oby przeszło do jutra &&&

My idziemy na sylwestra do znajomych, teściowie zajmą się rozrabiarą naszą icon_smile.gif także jutro od 16-17 mam wolne 06.gif
angielk
CYTAT(4kasiula @ Fri, 30 Dec 2011 - 14:03) *
angielk odsłona bajeczna 06.gif a tak się zarzekałaś że nie potrafisz takich bajerów robić icon_smile.gif ja to mogłabym tak napisać bo twarzy dziecka w serduszku bym nie wiedziała jak zrobić, pominę już inne kolaże itd 43.gif 04.gif


dziękuję icon_smile.gif
nauczyłam się kilka dni temu 29.gif
w necie jest dużo bajerów tylko trudno to ogarnąć 37.gif
4kasiula
Wiecie co właśnie sobie przypomniałam że rok temu wszyscy prócz mojej mamy zapomnieli o moich urodzinach, tak byli wpatrzeni w Oliwcię icon_smile.gif mojemu M to moja mama przypomniała i ciekawa jestem czy dziś będzie pamiętał hehe icon_smile.gif pewnie nie jak to facet icon_wink.gif

edit:
pamiętał dostałam piękne kwiaty icon_smile.gif
angielk
CYTAT(4kasiula @ Fri, 30 Dec 2011 - 14:46) *
Wiecie co właśnie sobie przypomniałam że rok temu wszyscy prócz mojej mamy zapomnieli o moich urodzinach, tak byli wpatrzeni w Oliwcię icon_smile.gif mojemu M to moja mama przypomniała i ciekawa jestem czy dziś będzie pamiętał hehe icon_smile.gif pewnie nie jak to facet icon_wink.gif

edit:
pamiętał dostałam piękne kwiaty icon_smile.gif



pewnie zaglądnął na forum 29.gif


1 strona skończona na tyle ile mogłam
wszelkie sugestie mile widziane
będę dodawać nowe fotki jeśli je dostanę

Hania-17
Kasiula fajnie że twój mąz pamiętał icon_smile.gif

Angielk cudowna ta stronka pierwsza. I rozczuliłaś mnie moim MIMUSIEM 13.gif
Mimo wszystko fajnie tak popatrzeć na mojego Aniołeczka.
Hania-17
Ha ha ha i teraz zauważyłam że Kamilka i Mati mają zdjęcia w kąpieli icon_biggrin.gif Jednak mają coś wspólnego ze sobą.
Mimo przeciwności losu trzymają się razem
angielk
CYTAT(Hania-17 @ Fri, 30 Dec 2011 - 20:25) *
I rozczuliłaś mnie moim MIMUSIEM 13.gif
Mimo wszystko fajnie tak popatrzeć na mojego Aniołeczka.


Haniu to jedyne co mogłam dla Ciebie zrobić przytul.gif
syl_wia9
Angielk ślicznie....uwielbiam patrzeć na nasze grudniaczki wszystkie 06.gif
I nie mogę wciąż uwierzyć ,że to już rok minął... 41.gif czemu ten czas tak szybko leci...???
komunikacja
To i ja dołączam kochane moje babeczki.
Jeeeejuuuu!!!!Angielk jaka bajeczna stronka Ci wyszła,hoho Ty zdolniacho icon_biggrin.gif
4Kasiulka wszystkiego najpiękniejszego kochana
Ja dzisiaj zabiegana jak nie wiem.We Wrocławiu byłam.Raju w WORDzie masakra,oblężenie straszne.Miałam numerek 438 a jak weszłam tam to dopiero 107 wywoływali.Czekałam od 12 do 17....
Egzamin teoretyczny na 16 stycznia.Trzeba będzie zakuwać te 500 pytań.No ale jak chce się miec prawko to trzeba icon_smile.gif
Kupiłam sobie też w Galerii Handlowej 4 bluzeczki.3 w Orsay i 1 w NewYorker.Zakupowy raj 06.gif
Do tego 2 pary stringów.Jak je R. zobaczył to zażądał abym się jutro ubrała w czerwone hehe Byk w końcu to czerwony na niego działa rozbrajająco 04.gif

Ach.Zapomniałam się pochwalić moją foteczką do Prawa Jazdy icon_smile.gif)))) o ile je w końcu zdam.
Zdjęcie ze zdjecia bo nagranie na płytę 30zł idiot.gif


Uploaded with ImageShack.us
anna52
Oczywiście i ja witam Was w nowej odsłonie.Przepraszam że zbytnio sie nie udzielam ,ale nadrobie po sylwestrze.

Kasiuleczko Wszystkiego naj naj dla Ciebie ,zdrówka miłości ,mnogo pieniażków i uśmiechu na codzień ,radości z córeczki .Ściskam Cię mocno

Angielk strona zrobiona rewelacyjnie ,nasiedziałaś sie pewnie sporo czasu,ale było warto bo efekt ....sama widzisz.
REWELACJA!!!!!!!!!!!!!
Sylwia wracaj nam do zdrowia ,no co ty sylwestra przechorowac , zbieraj siły ,zdrowiej ,ściskam

LillAnn kobietko poradzisz sobie ,nie takie egzaminy życia przejdziesz i wiem że to dla Ciebie ,, bułka z masłem będzie" .Trzymam kciuki za Ciebie


ok dziewczyny dzsiaj tyle ,bo sałatek mam tyle do zrobienia że szok


Udanego sylwestrowania Wam wszystkim życzę ,niech ten nowy nadchodzący rok przyniesie każdej tylko szczęście ,zdrowie i radośc .I dla tych dziewczyn które przeszły tak dużo w mijającym roku- dziewczyny ten będzie lepszy a dzieciaczki niech będą zdrowe jak rybki .
komunikacja
Dziewczyneczki szczęśliwego Nowego Roku
Udanego Sylwestra,tańcowania,jedzonka,przyjaciół,miłości
i oczywiście aby Nowy rok był lepszy od tego co się już kończy


My jednak idziemy do znajomych z małym,będzie sobie spał w drugim pokoju a my będziemy się dobrze bawić.
2dni temu znajomym sie urodziła córeczka więc jednocześnie będzie pępkowe icon_biggrin.gif
syl_wia9
LillAnn to już teraz trzymam kciuki za twoje prawko.Ja pamiętam jak płakałam strasznie nad tymi testami 37.gif Domel mały chodził do przedszkola,a ja zakuwałam,ale na początku powiedziałam,że nie dam rady i wyłam.Mama się bała odezwać nawet wtedy do mnie bo taka byłam zła 04.gif
A jak zaczęłam się uczyć to szło mi super,bardzo mi się spodobały te pytania.Wiedziałam wszystko,odpowiedziałam na wszystkie pytania i z sali po egzaminie wyszłam pierwsza hihi.Musiałam to zdać bo prawko było moim wielkim marzeniem 06.gif

Anna niestety kaszel dalej męczy i to tak,że aż łzy mi lecą z oczu,nie wiem jak przeżyje tego sylwka 32.gif .Ale trudno,po pójdę do lekarza pewnie z gardłem zawalonym 29.gif

A jeśli już dzisiaj tutaj nie wejdę to:

Jeszcze chwila, jeden krok
i wejdziemy w Nowy Rok.
Niech się życie z górki toczy,
niech Wam wiatr nie wieje w oczy.
Spełnienia marzeń,
wielu pięknych wrażeń!!!

Szampana piccolo,
Brokatu na czoło,
Uśmiechu na twarzy,
Szampańskiej zabawy,
Życzeń serdecznych,
Wspomnień najlepszych
oraz braku kaca
kiedy w nowym roku pamięć wraca
Życzy Sylwia z rodzinką 06.gif




Uploaded with ImageShack.us



_Mała_Mi_
DZIEWCZYNKI MOJE KOCHANE!!!!


ZDRÓWKA DLA WAS I MALUCHÓW I CAŁYCH RODZIN, UŚMIECHU, BRAKU TROSK WSZELAKICH, MIŁOŚCI, I UPORU W DĄŻENIU DO SPEŁNIANIA WASZYCH MARZEŃ.

SOBIE I WAM ABY NADCHODZACY ROK BYŁ LEPSZY!!!
[font="Impact"][/font]
magdosz
Ja również życzę Wam udanego ostatniego dnia roku icon_smile.gif
i aby ten nadchodzący był lepszy niż ten, który mija!!!!!!!!!!
4kasiula
kochane wszystkiego dobrego na Nowy Rok icon_smile.gif
Mummy
4kasiula- ja bardzo przepraszam, że dziś, ale na prawdę szczere życzenia, zdrowia, radości, miłosci i spełnienia wszystkich marzeń z okazji wczorajszych urodzin

magdosz- dla was tez specjalne życzenia z okazji rocznicy ślubu icon_smile.gif

vabien- o co chodziło z tym vanishem, bo nie pamiętam icon_smile.gif

angielk- pierwsza stronka piękna!!

Kochane z okazji nadchodzącego Nowego Roku,życzymy Wam spokoju, radości, zdrówka dla Was i maluchów, kasy oraz żeby ten rok był lepszy od poprzedniego.

P.S. Brzuszków chętnym też życzę icon_biggrin.gif

Jejć to nasz pierwszy wspólny sylwester icon_biggrin.gif
vabien23


DZIEWCZYNY! ŻYCZĘ WAM I WASZYM RODZINOM WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM 2012 ROKU!!! PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA I SZCZĘŚCIA impreza.gif



A my czekamy na gości icon_smile.gif

Hania-17
Dziewczyny życzę wam samych szczęśliwych dni , uśmiechu na co dzień, jak najmniedj przykrości i zmartwień szampańskiej zabay i oby kolejny rok był dużo łaskaszy niż poprzedni co do niektórych dziewczyn.
angielk
Kochane moje Wszystkim Wam życzę żeby ten nadchodzący rok był lepszy od minionego



Agga nudy Ci życzę w życiu i takiej beztroski, na całego

Haniu , spokoju (niech i u Was będzie zwyczajnie nudno) i wytrwałości . Oby praca nad Mateuszkiem przynosiła efekty które pozwolą Ci spokojnie spać.

Niunia spokojnych przygotowań przedślubnych i doczekania się własnego domu

Anna niech nowy rok nie będzie tak pechowy jak końcówka starego!

Ola więcej czasu dla siebie i mniej samotnych dni i nocy

Katke niech Ojczysta Ziemia nie zawiedzie Waszych oczekiwań, szybkiego zadomowienie się w własnych kątach.

Mry radości z bycia razem, takiego zwykłego…. czyli magicznego! Niech Wasza pasja przynosi dochody icon_smile.gif

Magdosz własnych sukcesów takich biznesowych

Sylwia Tobie życzę żebyś się poczuła Panią we WŁASNYM domu jak najszybciej!

Magnezja obyście się nie musieli obawiać o dach nad głową

Fiona zaliczenia pierwszej sesji na 5.0 żeby stypendium było icon_biggrin.gif

Vabien obyście spokojnie z nadzieją patrzyli w przyszłość która będzie lepsza zdecydowanie niż miniony rok

LillAnn życzę Ci nowego pierścionka- tym razem TEGO właściwego icon_biggrin.gif

Magdallena niech i Was wreszcie przestaną nękać te choróbska. Zdrówka dla Twoich czarnookich pociech

Kasiula no przede wszystkim przespanych nocy! I niech się interes kręci na całego!

Mummy oby wreszcie dom zaczął rosnąć razem z Twoim brzuchem icon_smile.gif

Aylin żeby dziecko Wasze cudne nie chorowało i żeby sił nabrało, a wtedy to już żacznie się reszta sama układać




niunia23
Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil.
angielk
No to ja pierwsza w nowym roku buziaki przesyłam icon_smile.gif

siedzę sama niestety tak jak to było planowane.
Wieczorkiem moi rodzice wpadli na chwilę, ale dalej do znajomych jechali więc zostałyśmy same.
Luśka śpi jak zabita, myślałam że petardy ją wybudza, ale nie!

O północy mąz zadzwonił -przynajmniej tyle 29.gif
średnia zabawa, no ale coż tak czasem bywa...
zimno mi jakoś, przydało by się coś na rozgrzewkę, ale tak samej popijać to marnie więc chyba ide do wanny 06.gif

Hania-17
CYTAT(angielk @ Fri, 30 Dec 2011 - 20:38) *
Haniu to jedyne co mogłam dla Ciebie zrobić przytul.gif




przytul.gif

A tak to witam się w Nowym Roku, oby lepszym !!
vabien23
ANGIELK piękne życzenia noworoczne, takie od serca i takie trafione. Autentycznie lecą mi łzy!!!!

Ja oczywiście sprzątam po zabawie, fajnie było, Kamilka padła o 21wszej (bez kolecji icon_sad.gificon_sad.gif) i tak jak Luśkę to Kamilkę petardy też nie ruszyły a wyjątkowo hucznie było u nas na wsi tego Sylwestra.

P.S u nas chyba piec sie popsuł, B naprawia...dobrze że nagrzane mocno od wczoraj no i jeszcze kominek chodzi...
Ola81
Hej dziewczyny. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

Moze mnie nie byc kilka dni, w Sylwestra powywracalo mi sie zycie o 360 stopni. Musze to ogarnac, a myslalam ze juz mnie nic nie zaskoczy.

Buziaki wielkie.
Mummy
Ola- co sie dzieje?? można Ci jakoś pomóc??

Angielk- życzenia cudne, bardzo mi się podobały, szczególnie moje icon_biggrin.gif

U nas Olek w przeciwieństwie do Kamilki i Lusi na nogach byl juz od 23.30 i balował do 1 bo tak mu się fajerwerki podobały icon_smile.gif



syl_wia9
Witam się również z Wami w nowym roku 06.gif

CYTAT(angielk @ Sat, 31 Dec 2011 - 22:36) *
Sylwia Tobie życzę żebyś się poczuła Panią we WŁASNYM domu jak najszybciej!


Angielk piękne życzenia 41.gif Ja nie dziękuję-nawet nie wiesz jak bardzo pragnę,żeby to się spełniło blagam.gif

Ola kochana co się dzieje??? 32.gif Kurcze mam nadzieję,że to nic złego....przecież dobre rzeczy też mogą życie do góry nogami czasem wywrócić... przytul.gif

A u nas sylwester bardzo udany,potańczyłam z mężem (i jednym starszym panem,który se mnie upolował 04.gif ),pojadłam i z gardłem nawet nie tak zle,ale kaszel nadal męczy 32.gif .
Dzieci były z babcią,Zuzia spała w czasie fajerwerków,a Domel siedział z babcią do 3 rano 37.gif 43.gif Moja mama to by dzieciaki normalnie rozpuściła jakbym je zostawiła na kilka dni 21.gif .

Dobra spadam spac ,buziaki:)icon_smile.gif
angielk
Ola przytul.gif

Luśka ma dziś smarki po pas 32.gif
wyje mi ciągle o byle co i chce smoka. Zatyka sobie nim buzię, nie może oddychać więc się złości, wypluwa smoka i żeby się uspokoić ładuje go sobie znowu do buzi 37.gif i tak w koło



Mummy
Angielk- Olek to samo, normalnie mi ręce opadają bo od miesiąca coś mu ciagle jest. Na katar polecam wodę morska np sterimar i fride to taka rurka do Odciagania z noska. Olek najpierw sie bronił ale jak zobaczył ze mu pomaga to nawet sie śmieje przy tym
angielk
CYTAT(Mummy @ Sun, 01 Jan 2012 - 23:11) *
Angielk- Olek to samo, normalnie mi ręce opadają bo od miesiąca coś mu ciagle jest. Na katar polecam wodę morska np sterimar i fride to taka rurka do Odciagania z noska. Olek najpierw sie bronił ale jak zobaczył ze mu pomaga to nawet sie śmieje przy tym


no cos Ty?? icon_eek.gif dzielny chłopak!
ja to się zastanawiam czy mi sąsiedzi nie naślą policji za te wrzaski.

Lusia ma strasznie wodnisty katar i ściągnięcie pomaga na 2 minuty, a potem znowu sople wiszą icon_rolleyes.gif

Mummy kiedy wracacie???

magdosz
Cześć Kochane!!
Witam się w Nowym Roku!!

angielk, wspułczuję kataru Lusi icon_sad.gif
biedna i właśnie najgorsze to odciąganie tych gili, u mnie też jest wrzask, ale sąsiadka pode mną to pediatra, wie co jest na rzeczy i nikt na niebieską linię nie dzwoni 03.gif

sylwia, ja chcę zdjęcia zobaczyć!!! na pewno wyglądałaś ślicznie icon_smile.gif

Ola, przytul.gif , ogarnij więc sobie wszystko i pamiętaj, że my tu jesteśmy !!!!!

Muszę znów przemeblowanie zrobić, bo Marcel mi z łóżka na komodę wchodzi 21.gif
wstaje na niej i gasi, lub zapala światło, normalnie zawału można dostać 29.gif 37.gif
Tylko nie mam pomysłu jak poustawiać, łóżko nam prawie cały pokój zajmuje, do tego Marcela łóżeczko, w którym jest tylko gościem...i jeszcze parę takich tam... będę musiała pokombinować, jak Oliwkę do przedszkola zaprowadzę.

Lecę, odezwę się potem :*
Aylin
Szczęśliwego Nowego Roku!! I dziękujemy za życzenia!

angielk ty przeszłaś sama siebie z życzeniami 06.gif

Damiano nadal brzmi jak vader. Dziś idziemy do naszej pediatry i dzwonimy do pulmonologa z wynikami. Prosimy o kciuki.

Miłego dnia dziewczyny icon_smile.gif

edit: na katar polecamy maść majerankową, sól fizjologiczną, nawilżacz w pokoju, i częste wietrzenie pokoju icon_smile.gif świeże powietrze pomaga icon_smile.gif
vabien23
Kurcze przerażacie mnie z tym katarkiem, my musimy do przyszłego tygodnia wytrzymać bez infekcji bo mamy szczepienie !!!!

Dziewczyny co polecacie na plamy? jaki odplamiacz? Używam Vanish ale średnio sobie radzi.
magdallena2
Witam się i ja w Nowym Roku!!!

Wszystkiego najlepszego Kochane!!!
Przede wszystkim duzo zdrówka.

vabien na plamy polecam odplamiacze Dr. Beckmann,
zarówno w postaci mydełka jak i kulki.

angielk dzięki za życzenia.
Antoś też ma katar.
Już drugą noc miałam z głowy.
Nosek mu się zatyka i jest dramat.
Tej nocy spałam na siedząco trzymając Młodego na rękach.
A rano do pracy.
angielk
CYTAT(magdosz @ Mon, 02 Jan 2012 - 08:06) *
Muszę znów przemeblowanie zrobić, bo Marcel mi z łóżka na komodę wchodzi 21.gif
wstaje na niej i gasi, lub zapala światło, normalnie zawału można dostać 29.gif 37.gif


powodzenia,
my planujemy kupić jakies połki na zabawki w końcu.
spodobały nam się te z ikei
ale już sobie wyobrażam moją alpinistkę na tym 37.gif

Vabien ja tez na vaniszu jadę, zazwyczaj plamy wychodzą, tylko że trochę trzeba potrzymać i nie rozcieńczony w wodzie, ale bezpośrednio na plamę. Moczę ubranko, nalewam tego w żelu i zawijam w kłębek. Tak sobie to leży cały dzień i jest ok.

Magdallena ja tez dziś noc na siedząco miałam icon_sad.gif masakra, tylko o tyle dobrze że ja do pracy nie idę.


Poszłyśmy do lekarza. Lusia ma zapalenie gardła. Cała bateria lekow znowu do kupienia 21.gif oczywiście receptę dostałyśmy z pieczątką i leki na 100% 21.gif !!!

Co do kataru do od 1 rż można Nasivin. Psiknęłam Lisi 1 raz i super, przestało cieknąć. Ona się nie męczy i ja też!
syl_wia9
CYTAT(magdosz @ Mon, 02 Jan 2012 - 08:06) *
sylwia, ja chcę zdjęcia zobaczyć!!! na pewno wyglądałaś ślicznie icon_smile.gif


Nie robiłam zdjęc 32.gif Jakoś ostatnio mam wstręt do pstrykania 37.gif Juz nawet dawno Zuzi nie robiłam 32.gif Chyba mój aparat mnie wkurza 29.gif
Jedna dziewczyna robiła więc jak mi prześlą to bede miała w co wątpie 21.gif


Angielk zdrówka dla Lusi przytul.gif A dostaliście antybiotyk na te gardło?
Zuzka od wigili pokasłuje,katarek ma mały,ale słysze czasem flegme jak jej tam charczy.Jak jej nie przejdzie w tym tyg to idę znowu do lekarza.I też używam Nasivin .

Aylin zaciskam&&&&&
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.