To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

igrzyska smierci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
semi
Byłam, bardzo mi sie podobało. Bardziej, niż ostatnia część książki. poruszające.
alexxa
Wydawało mi się, że "Igrzyska śmierci" to saga młodzieżowa, ale jak widać, ma również wielu fanów wśród dorosłych widzów.
Daga1989
Igrzyska Śmierci czytałam mimo, że nastolatką nie jestem i bardzo mi się cała saga podobała. Jak usłyszałam, ze będzie ekranizacja to bardzo się ucieszyłam. Jednak filmy mnie rozczarowały icon_sad.gif
FajnaMama
Ja nie czytałam książek, ale bardzo mi się podobały filmy i cała fabuła. Lubię taką tematykę. Może sobie tez przeczytam.
muppet
Ja byłam bardzo zaskoczona tym, że film tak wiernie oddaję książkę. Rzadko się tak zdarza.
FajnaMama
Naprawdę? Udało się w tym przypadku? To zachęciłaś mnie, żeby sięgnąć po książki icon_wink.gif
muppet
Ja czytałam książkę świeżo po obejrzeniu filmu. I film naprawdę świetnie oddaje klimat książki.
Red_Rose
Ja czytałam książki i bardzo mi się podobały. A filmy? Wiadomo, że nie są tak dobre jak książki ale są dobrze nakręcone i zagrane. Przyjemnie się je ogląda.
Peggie
Ja książki nie czytałam, oglądałam film ale nie podobało mi się. To raczej nie moje klimaty.
muppet
Też tak na początku myśałam. Ale bardzo szybko wciągnęły mnie Igrzyska śmierci.
Peggie
książki nie czytałam ale oglądałam wszystkie części i nie podoba mi się. Nie moja bajka
FajnaMama
A mi się nawet podobało. Przynajmniej dwie pierwsze części.
Peggie
książki nie czytałam,oglądałam film ale nie podobał mi się. To jednak nie moje klimaty.
AgaS.
Ja oglądałam chyba 2 pierwsze części i nie podobało mi się, ale mam zamiar przeczytać książkę, bo film nigdy nie odda w 100% charakterów postaci i całej historii ogólnie. Różne wątki w filmach są pomijane, a często mają wpływ na to jak postrzegamy poszczególne postaci. Teraz trochę luzu więc pewnie niebawem zacznę ja czytać icon_smile.gif
muppet
Akurat Igrzyska śmierci dość wiernie odwzorowali w filmie. Choć nie zastąpi to nigdy książki.
muppet
To już kwestia gustu. Mi i jedno i drugie bardzo się podobało.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.