To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Seks - oświećcie mnie...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Honey*
wlasnie, nie rozumiem czemu zamkniete ? przeciez chyba wszystkie userki na forum seks uprawiaja. jakies ograniczenie wiekowe ?

gosiagosia
CYTAT
[użytkownik x] z jednej strony zgadzam się z Tobą, że to upokarzające jest dla kobiety "dam mu, żeby nie poszedł do innej" i to leżenie jak kłoda..
Jest to też smutne moim zdaniem, że są kobiety dla których seks mógłby nie istnieć i nie mówię tu o takich, które tak stwierdzją, bo np są w takiej a nie innej sytuacji życiowej, która wpływa na spadek libido.. mi szkoda tych, które tak twierdzą, bo nigdy przyjemności płynącej z seksu nie doświadczyły..


czemu uwazasz, ze uprawianie seksu z tzw obowiazku musi oznaczac, lezenie jak kloda? moze byc tak, ze kobieta nie ma na to ochoty, tylko o tym nie powie, ale jak sie wkreci to jej sie podoba i czynnie uczestniczy.
w filmach oczywiscie pokazuja to, o czym Ty piszesz, co nie znaczy ze w zyciu tak jest. porody w filmach tez sa yyyyyy yyyyyyyyyy plum ekspresowe.

jesli kobieta zaznala przyjemnosc plynaca z seksu a mimo to moglaby go nie uprawiac albo robic to rzadko i nie stanowi to dla niej problemu - to czemu jest to smutne i czemu Ci ich szkoda? bo mysla inaczej niz Ty ?

jeden ma temperament znaczny, a inny mniejszy - co w tym smutnego? czemu jak dla kogos seks nie stanowi czegos super waznego i istotnego, musi zaraz oznaczac, ze nie wie jaka to przyjemnosc ?
Gracjanna
Używaliśmy takiej świeczki, rzeczywiście efekt fajny, nic nei parzy tylko przyjemne gorąco czuć na skórze. No i pachniała cudnie wanilią.
Peggie
ale co tu jest do oświecania? To wspaniałe przeżycie, zwłaszcza jeśli jest płynie z miłości.
snickersika
Po drugim porodzie i 3 lata pozniej moje libido bylo male wiec i seks traktowalam jako obowiazek. zmienilo sie po zakupie erotycznych zabawek, najpierw jedna potem kolejne i teraz uwielbiam zblizenia
snickersika
Po drugim porodzie i 3 lata pozniej moje libido bylo male wiec i seks traktowalam jako obowiazek. zmienilo sie po zakupie erotycznych zabawek, najpierw jedna potem kolejne i teraz uwielbiam zblizenia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.