To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

potrzebne dobre myśli dla Szantrapy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
alcia
Magada cały czas trzymam kciuki &&&&&&&, trzymam tak profilaktycznie, nie ulegam panice bo będzie przecież dobrze icon_biggrin.gif
fifafo
kobieto kochana ! zdrowia pamiętaj masz być teściową moich synów
a tak serio pamiętam w modlitwie ! razem z moimi dziećmi( ich modlitwa ma moc!) dziś pomodlimy się za Ciebie do Ojca Świętego JP II

pozdrawaim trzymam kciuki !
aronka
Miałam nadzieję, że będą jakieś lepsze wieści. 32.gif Madziu, bądź dzielna, nie daj się. Boże, żeby tylko była poprawa...
IzaS
Trzymam kciuki &&&
aga_mama
I ja trzymam kciuki i pamiętam w modlitwie.
Zdrowiej Magda przytul.gif
Dabriza
Madzia nie dakj siÄ™ dziewczyno!&&&&&&&&&&&&
Carrie
CYTAT(M4ru5i4 @ Tue, 21 Feb 2012 - 14:42) *
Lekarka prowadząca powiedziała,cyt. że nie zwlecze nikogo z łózka, żeby Ją położyć .


Akurat w Zdunowie to nie trzeba nikogo zwlekać z łóżka.Wystarczy łapankę zrobić przy wejściu na oddział wśród wszystkich zapiżamowanych co sobie na fajeczkę wyszli.Mnóstwo miejsc by się zwolniło.
Joanna 81
Nieustannie czekam na dobre wieści. Myślami cały czas jestem z Tobą, Madziu. Zdrowiej szybko!
Użytkownik usunięty
CYTAT(Carrie @ Wed, 22 Feb 2012 - 08:45) *
Akurat w Zdunowie to nie trzeba nikogo zwlekać z łóżka.Wystarczy łapankę zrobić przy wejściu na oddział wśród wszystkich zapiżamowanych co sobie na fajeczkę wyszli.Mnóstwo miejsc by się zwolniło.

diabel.gif
hawah
Madziu, zdrowiej ! Myśle o Tobie...
m4rusia
CYTAT(Carrie @ Wed, 22 Feb 2012 - 08:45) *
Akurat w Zdunowie to nie trzeba nikogo zwlekać z łóżka.Wystarczy łapankę zrobić przy wejściu na oddział wśród wszystkich zapiżamowanych co sobie na fajeczkę wyszli.Mnóstwo miejsc by się zwolniło.


No a na co mają wychodzić jak na pulmonologii leżą?? 21.gif Przez coś przecież tam się znaleźli 29.gif

A dla Madzi miejsca brak icon_sad.gif
semi
w południe Magda wysłala mi smsa ( z karetki, ona cudna jest pod każdym wzgledem:)) , że ją przewożą właśnie do Zdunowa.
bb
No wreszcie jakies swiatelko w tunelu. Magda, trzymaj sie i sily, sily.
Edi Zet :)
Mam nadzieję że teraz to już z górki ku zdrowiu. Magda, nie daj się icon_smile.gif
semi
niedawno Magdę przyjęto.pisze,ze słaby zasięg-gdybyscie dzwoniły bierzcie na to poprawkę.niczego jeszcze nie robiono.warunki-luksusowe.
Pilawianka
To prawda w Zdunowie przed wejściem pełno palaczy, nawet się nie kryją.

Cieszę się bardzo, że znalazło się miejsce. Oby teraz wdrożyli prawidłowe leczenie i wszystko pójdzie ku dobremu. Na tym oddziale pracują bardzo dobrzy lekarze (zdażają się wyjatki, jak wszędzie) więc wierzę, że Magda szybko stanie na nogi.
Powodzenia!
Glisss
No to trzymam dalej kciuki oby jak najszybciej leczenie dało pozytywne efekty.
Magda trzymaj siÄ™ cieplutko przytul.gif
milutka
Dziewczyny ale Magdzie chyba ciężko mówić, więc lepiej zamiast dzwonić smski wysyłać icon_wink.gif
As-ia
Całe szczęście,że Magda jest już przewieziona do odpowiedniego szpitala .Teraz musi być juz tylko lepiej.
Magda nieustannie myślę o Tobie przytul.gif ,kciuki zaciśnięte &&&&
pcola
Wielkie uuuuufffffffffff ! icon_smile.gif Teraz kciuki, aby szybko było z górki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !
Joanna 81
O, super! Teraz pod dobrą opieką lekarską wracaj Madziu szybko do zdrówka!
Paula.
Trzymam cały czas mocno kciuki&&&&&&&
blaire
Smsowałam z Magdą około 20:30, na tę chwilę nie było u niej jeszcze nikogo z personelu...
wrona_j
Zdrówka życzę &&&&
Agga
Ma któraś jakieś nowe (dobre) wieści od Madzi ?
aronka
CYTAT(Agga @ Thu, 23 Feb 2012 - 19:43) *
Ma któraś jakieś nowe (dobre) wieści od Madzi ?


No właśnie. Też czekam, tylko na te dobre.
semi
dobrych nie mam. Magda jest bardzo osłabiona. Miała punkcję opłucnej, po ściągnięciu 300 ml płynu zemdlała. Jutro badanie-napisała "będa mi rurę do płuc wkładać".
Dirty Diana
Jezu, ale co teraz? Co to w ogóle tak naprawdę znaczy dla niej?
Agga
O matko 37.gif 32.gif .
rtonka
Ojej... icon_sad.gif
malgosia1968
czy może mi ktoś na pw napisać imię i nazwisko szantrapy, pisałam wcześniej, że moja siostra cioteczna tam pracuje może coś pomoże
ja ciÄ…gle trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
As-ia
32.gif Magda przytul.gif przytul.gif
Pilawianka
Ta rura w płuca to pewnie bronchoskopia. Nie jest to przyjemne ale pozwala zobaczyć co dzieje się w środku i zacząć działać.
Mada, trzymam mocno kciuki.
makarena

AIe robi sie to w znieczuleniu - pacjenci muszą później unikać wysiłku np w postaci mówienia.
To badanie może sporo wyjaśnić. Oby i w jej przypadku tak było.
milutka
Jeśli to ma pomóc, to trzeba.


Dziewczyny a moja siostra myślała, że Magda ma cały czas drenaż, bo podobno tak się robi przy odmie i na pewno Madzia z tego wyjdzie icon_smile.gif
malgosia1968
wysłałam wiadomość do kuzynki jutro idzie na nockę i napisała mi że wieczorem postara się dać mi znać
ajlonka
Magda kciuki zaciśnięte i czekamy na dobre wieści
A_KA
Jak trzeba to trzeba. Lekarze wiedzą co robić...

Jeszcze trochę Madzia i będzie ok! Dobrze, że jesteś już w naprawdę dobrych rękach.

Kciuki zaciśnięte z całych sił. Zdrowiej nam Kochana!
OLA77
matko gdzie ona się tak załatwiła:(
Madzia&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
aronka
Kurczę , nie spodziewałam się takich wiadomości. 32.gif
Madziu, walcz, nie poddawaj siÄ™! przytul.gif
fifafo
pamiętam nadal - trzymaj sie Magda icon_smile.gif
renata19750702
Madzia, wracaj do zdrowia. Będę słać pozytywne fluidki.
Mafia
Przepraszam za to co napiszę. Ale dziewczyny nie dramatyzujcie. Odma to coś co powoduje obecność płynu w płucach i się go ściąga. Także zabieg, który był zrobiony nie jest żadnym dramatem, jest standardową procedurą. Oczywiście, że lepiej być przeziębionym niż mieć odmę płucną, ale jedno i drugie jest wyleczalne. Oczywiście, że nie jest przyjemny itd., ale po prostu nalezy tak postępować. Oczywiście również, Magda jest poważnie chora, ale wyleczą Ją na pewno. Pewnie wszystko jest spowodowane chorobą przewlekłą, na którą M cierpi, ale z którą jest zaznajomiona od lat.

Ślijcie pozytywne myśli czy fluidy, ale nie nakręcajcie spirali strasznych wieści. icon_wink.gif
Dorott
CYTAT(Mafia @ Fri, 24 Feb 2012 - 09:20) *
Przepraszam za to co napiszę. Ale dziewczyny nie dramatyzujcie. Odma to coś co powoduje obecność płynu w płucach i się go ściąga. Także zabieg, który był zrobiony nie jest żadnym dramatem, jest standardową procedurą. Oczywiście, że lepiej być przeziębionym niż mieć odmę płucną, ale jedno i drugie jest wyleczalne. Oczywiście, że nie jest przyjemny itd., ale po prostu nalezy tak postępować. Oczywiście również, Magda jest poważnie chora, ale wyleczą Ją na pewno. Pewnie wszystko jest spowodowane chorobą przewlekłą, na którą M cierpi, ale z którą jest zaznajomiona od lat.

Ślijcie pozytywne myśli czy fluidy, ale nie nakręcajcie spirali strasznych wieści. icon_wink.gif

dziękuję, ze to napisałaś....

Madziula jest chora, dość poważnie ale nic Jej nie będzie...wszystko co robią to standardowa procedura przy tego rodzaju chorobie...sama Madzia prosiła o nie panikowanie...
poza tym nie jestem pewna czy Ona chciałaby ten wątek przeczytać...jak same zauważyłyście dłuuugo nie było Jej na forum....pytałyście czy chciałaby aby tu pisać o tym?
Kaszanka
Tak jak Mafia pisała - przy odmie drenaż płuc to podstawa a bronchoskopia to musowe badanie. Muszą zobaczyć co się dzieje w środku. Przyjemne to nie jest ale konieczne i bardzo potrzebne.
Madziu, trzymaj siÄ™. I zdrowiej.
madama
Podpisuję sie pod Mafią (leżałam kiedyś 1,5 m-ca na plumonologii), trzymam kciuki - będzie dobrze.
pcola
Magda,
pamiętam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Edi Zet :)
Ja też nadal przesyłam dobre fluidy...
Użytkownik usunięty
Magda, ja też nadal trzymam za ciebie kciuki. Wierzę, że będzie dobrze. icon_smile.gif
anax
I ja kciuki trzymam &&&&&&&&&&
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.