To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

potrzebne dobre myśli dla Szantrapy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Agga
Madzia cieszę się, że jesteś i trzymam kciuki za dalsze leczenie przytul.gif .
anax
fajnie że wróciłaś do domu.Zdrówka życzę.
malgosia1968
Magda życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i oby teraz docierały do Ciebie tabuny samych dobrych wiadomości a nieszczęścia omijały wielkim łukiem
za to będę trzymać &&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ewcia!

Dobre wieści!!

Teraz może byc juz tylko lepiej. Za co trzymam kciuki icon_smile.gif

PS. I też mi Ciebie brakuje

agrafkaa
Madzia cieszę się że zajrzałaś na forum.Życzę aby wszystkie zmartwienia i kłopoty was opuściły i wreszcie zaświeciło nad wami słońce
truska
Madzia zdrówka jeszcze raz i trzymam kciuki aby teraz zaczęła się lepsza cześc tego roku.
Zyczę więcej radosnych chwil.
alcia
Madziu najlepsze życzenia dla Ciebie , dla Was
As-ia
Madziu zdrówka dla Ciebie i kciuki,żeby teraz było już tylko lepiej &&&&&
Mineralka



Życzę ,żebyś lepiej się czuła, wszystko co złe już Was opuściło i zaczęło być dobrze. przytul.gif
szantrapa
Dziewczyny, jeszcze raz Wam dziękuję za ciepłe myśli. Jest lepiej. Mam dobre wyniki morfologii, serducho się uspokoiło i miewam od dwóch dni normalne tętna, nie powyżej stówy jak miewałam przez ostatnie dwa miesiące..., czekam tylko na odległy termin u pulmonologa i kontrolę, ale mam nadzieję, że wszystko idzie ku dobremu. Inne sprawy też jakoś powoli....A. ma pracę, wreszcie. Ja też powoli się ogarniam. Chciałam przeprosić Was za to, że być może, uraziłam niektóre z Was milcząc tak długo. Nie bywając tu zbyt często. Mam nadzieję wiele z tych spraw wyprostować. Dziękuję raz jeszcze za wsparcie. Odezwę się icon_smile.gif
e_Ena
Cieszę się że jest lepiej icon_smile.gif. I oby już w tym kierunku wszystko szło &&&
pcola
Magda,

przytul.gif i bardzo się cieszę, że wychodzicie na prostą. Nie przepraszaj, IMO nie masz powodów. Trzymaj się, i odzywaj w miarę możliwości, bo brakowało mi Twoich postów,
a zwłaszcza fotek najbardziej radosnych dziewczynek pod słońcem.
Dorotka25
wszystkiego dobrego dla Ciebie, Magda. Zdrowiej i bywaj tu u nas.
szantrapa
CYTAT(pcola @ Sun, 01 Apr 2012 - 16:12) *
Magda,

przytul.gif i bardzo się cieszę, że wychodzicie na prostą. Nie przepraszaj, IMO nie masz powodów. Trzymaj się, i odzywaj w miarę możliwości, bo brakowało mi Twoich postów,
a zwłaszcza fotek najbardziej radosnych dziewczynek pod słońcem.



Będą. Będą fotki, będę pewnie i ja. Dziewczynki wyrosły, jutro składam ich dokumenty w szkole, Oli do pierwszej klasy, Laury do zerówki ....czas leci błyskawicznie icon_smile.gif
Nie lubię swoją osobą robić więcej zamieszania niż to konieczne icon_wink.gif Musiałam się nieco ogarnąć icon_wink.gif
Będę bywać....icon_smile.gif
gozar
Bardzo się cieszę że jest już dobrze icon_smile.gif
Bywaj..
Agnes-3
Bywaj, bywaj oby czesto 06.gif Ciesze sie ze juz lepiej.
Edi Zet :)
CYTAT(szantrapa @ Sun, 01 Apr 2012 - 18:07) *
Dziewczyny, jeszcze raz Wam dziękuję za ciepłe myśli. Jest lepiej. Mam dobre wyniki morfologii, serducho się uspokoiło i miewam od dwóch dni normalne tętna, nie powyżej stówy jak miewałam przez ostatnie dwa miesiące..., czekam tylko na odległy termin u pulmonologa i kontrolę, ale mam nadzieję, że wszystko idzie ku dobremu. Inne sprawy też jakoś powoli....A. ma pracę, wreszcie. Ja też powoli się ogarniam. Chciałam przeprosić Was za to, że być może, uraziłam niektóre z Was milcząc tak długo. Nie bywając tu zbyt często. Mam nadzieję wiele z tych spraw wyprostować. Dziękuję raz jeszcze za wsparcie. Odezwę się icon_smile.gif

Oby to nie był Prima Aprilis!!!!! icon_smile.gif
A tak serio: cieszę się że powoli się prostuje i czujesz się lepiej. Oby tak dalej Madzia icon_smile.gif
Adriannna
Super Magda! Swietnie wiesci! To juz teraz niech leci wam tylko z gorki! &&
szantrapa
Narazie cieszę się, że fala nieszczęść się zatrzymała. Do tego z górki to jeszcze kawałek icon_smile.gif
Ale i tak jest lepiej icon_smile.gif
Nie, to nie prima aprilis....jakoś nie miałam dziś weny do żartów a tak powaznie, to temat chyba nieszczególnie do tego celu się nadaje icon_wink.gif
Edi Zet :)
CYTAT(szantrapa @ Sun, 01 Apr 2012 - 20:14) *
Narazie cieszę się, że fala nieszczęść się zatrzymała. Do tego z górki to jeszcze kawałek icon_smile.gif
Ale i tak jest lepiej icon_smile.gif
Nie, to nie prima aprilis....jakoś nie miałam dziś weny do żartów a tak powaznie, to temat chyba nieszczególnie do tego celu się nadaje icon_wink.gif

No nie, masz racjÄ™ nie nadaje siÄ™ icon_smile.gif
Jeszcze raz zdrowia icon_smile.gif
Carrie
Ooo, Magda, super!
Bywaj tu, zatem, bywaj!
Fragosia
Bardzo się ciesze że wszystko się poukładało i ze wracasz do nas
Pozdrawiam i duzo słoneczka dla całej Twojej rodzinki życze.

Gosia
xxyy
Milo to czytac icon_smile.gif
A_KA
Madziu, bardzo się cieszę, że wszystko idzie u Ciebie w dobrym kierunku. Nieustająco trzymałam za Ciebie kciuki! przytul.gif

I strasznie miło mi Cię tu widzieć icon_smile.gif
Kaszanka
Madziu, co u Ciebie?
m4rusia
kaszanka, no weź!! Już się przestraszyłam, że u Madzi coś nie tak, że ktoś podniósł wątek 37.gif
Kaszanka
M4ru5i4 37.gif nie pomyślałam.
m4rusia
CYTAT(Kaszanka @ Thu, 24 May 2012 - 13:55) *
M4ru5i4 37.gif nie pomyślałam.


...ale nie powiem, że jestem ciekawa co u Madzi... Fejsbuk nie zaspokaja mojej ciekawości 08.gif
szantrapa
CYTAT(M4ru5i4 @ Thu, 24 May 2012 - 13:18) *
...ale nie powiem, że jestem ciekawa co u Madzi... Fejsbuk nie zaspokaja mojej ciekawości 08.gif



Zawsze możesz zadzwonić 29.gif

Jestem, żyję, zaglądam. Czekam na wenę twórczą 03.gif . I na wizytę u kardiologa, wciąż mam tętna powyżej setki w spoczynku.
Joanna 81
Magda miło Cię widzieć, uściski dla dziewczynek i dla Ciebie przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.