To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwcowe przedszkolaki cz. 23

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
cerruti
pomidorro - siostrzenica P. jest zachwycona chomikiem zhu zhu, fajnie, bo potem można akcesoria dokupywać do nich. Michał tez ma icon_wink.gif chwilowo już go znudził, ale swego czasu ganiał za nim. Ale u dziewczynek zrobił większą furrorę.

Dzisiaj po pracy muszę skoczyć do któregoś z większych sklepów zerknąć jakiś drobiazg dla Michałka do buta no i przy okazji większe zakupy zrobić, ale aż strach się bać, jakieś dzikie tłumy się przewijają teraz w sklepach. Koleżanka mówiła, że w Ikei w sobotę krążyła na parkingu pół godziny, żeby miejsce znaleźć, a potem w sklepie tłoczno wyjątkowo. Ludziska się rzucili świątecznie icon_smile.gif
Kate_K
wiecie, Olaf ma stąd taką ogromną wiedzę bo on ma jakąś fenomenalną pamięć. I bardzo dobrą pamięć wzrokową, nawet do detali.
Kiedyś oglądał bajkę z moją siostrą i ona na koniec zadawała mu pytania do bajki (bez wczesniejszego ostrzeżenia że bedą takie pytania). A pytania które padały były np. jaki numer był na domu, albo co stało w kącie pokoju, jakiego koloru bohater miał czapkę itp. Olaf odpowiadał na pytania bezbłędnie.
Wczoraj rozmawiamy sobie o książce którą aktualnie czytamy na dobranoc. Wieczór wcześniej czytaliśmy kolejny fragment i mówię do Olafa że pewnie dziś się dowiemy co było w pokoju Pana Dyrektora i co to było za światełko które widział kto?
A olaf mi na to "kameleon lewym okiem"


Gruszka trzymam kciuki. ALe wiem że znajdziesz super robote w której docenią twoje mega kompetencje!
pati.n
Kate pozazdrościć!!

Wika to typowa artystka, głowy nie zapomina tylko dlatego, że ma ją na karku.....
asia_b
Ja dziś jestem podekscytowana Mikołajkami niemniej niż Michał, w związku z tym, że na 19 odprowadzam go do przedszkola, gdzie najstarsze grupy zostają na Noc Mikołajkową icon_smile.gif W planach jest wspólna uroczysta kolacja, przedstawienie, a nad ranem oczywiście wizyta Mikołaja icon_smile.gif

cerruti chętnie dodam Cię do znajomych na FB icon_lol.gif
cerruti
pomidorro - chciałam tylko dodac, że pamiętam o Tobie, tylko napiszę szerzej w weekend, bo po pracy już padam, przysiądę na spokojnie przy biblioteczce i poszperam.

asiu - hehe poszukam Cię zaraz, wypatrzyłam tylko jaAge i ziowika icon_wink.gif albo wyślę Ci na pw namiary na mnie, jak nie znajdę Twojego profilu.
Ciekawe jak dzisiejsza noc minie w przedszkolu icon_smile.gif

Przeżyłam jakoś buszowanie w sklepie, spotkałam wśród tłumu kilka osób z pracy z szaleństwem w oczach przetrzepujących zabawki hehe Stanęło wreszcie na mało pomysłowym zestawie lego, taki malutki z figurkami star wars i brelok z wojownikiem star wars plus oczywiście czekoladowy czerwony mężczyzna z białą brodą icon_wink.gif
pomidorro
asia_b fajnie...ale będzie przygoda! Unas nie ma tego zwyczaju. Ale będzie Mikołaj w przedszkolu, potem "zakładowy" w pracy u M. icon_smile.gif
Ja sama nie mogÄ™ siÄ™ doczekac reaakcji dzieci icon_smile.gif
Ale żeby nie było tak różowo- sąsiadki mala jest chora na szkarlatynęicon_sad.gif w przedszkolu Ali ( tez tam chodzi) już parę przypadków jest...
i teraz nie wiem czy aby po Mikołaju nie zatrzymać Alicji w domu- przez piątek, sobotę niedzielę kto ma zachorować to chyba zachoruje? no nie wiem- ile się zaraża i jak długo się " wylęga" to to...
Cerruti- może być nawet po świętach icon_smile.gif przypomnę się icon_smile.gif mnie tez możesz wyszukać na FB tylko musisz mi napisać, ze to Ty bo nieznajomych nie klikam 29.gif
asia_b
pomidorro w naszym przedszkolu epidemia szkarlatyny trwała ponad miesiąc jak nie dwa, Michał zachorował jako jeden z ostatnich w czasie kiedy już odtrąbiono koniec... Trzymam kciuki, żeby udało się Wam z tego wywinąć, bo to 10 dni antybiotykoterapii...

Michał odprowadzony. Serio to niezwykle ekscytujące przeżycie dla dziecka i rodziców. Strasznie fajnie tam wszystko urządzone - naszykowane materacyki z pościelą (zapewne pożyczoną od maluchów icon_wink.gif ), stół złączony do wspólnej kolacji i panie w czapkach mikołajowych icon_smile.gif Michał po drodze był lekko spięty, ale jak zobaczył kolegów to wpadł w euforię, ledwo cmoknął mnie na pożegnanie i pobiegł rozkładać swoje rzeczy na posłanku.
cerruti
asiu - na pewno to duże przeżycie dla dzieci. Podziwiam panie, miło, że tak chciało im się zorganizowac, bądź co bądź robią coś dodatkowo ponad przyjęte godziny pracy, fajna atrakcja, a dzieci na pewno będą jeszcze długo potem o tym wspominały.

pomidorro - znalazłam i Ciebie na fb, tzn. chyba icon_wink.gif zaproszenie wysłane i krótka wiadomosc, że ja to ja.
Co do Ali to ja nie wiem czy jest sens zostawiac w domu. Jak masz ochotę to pewnie, nie zaszkodzi, ale niestety wychodzę z założenia, że jak ma się zarazic to się zarazi. Michal przed ospą tydzień nie chodził do przedszkola, bo był podziębiony i nagle po tych 7 dniach wysypka. Oczywiście okres wylęgania jest długi akurat przy ospie, no ale sęk w tym, że dwa lata chodził i ciągle były przypadki nawet bezpośrednio w grupie zarażenia ospą, trzymał się, a tu nagle bęc. Nie masz niestety gwarancji. Tfu tfu oby nie

Dziecko śpi, mogę isc wygrzebac drobiazgi mikołajowe i wsunąc do buta icon_wink.gif Sobie też, a co? 06.gif Żeby podejrzane nie było, że jak to, mama niegrzeczna była? Czekoladowy Mikołaj przypadł mi w udziale haha
Gruszka
CYTAT(pomidorro @ Wed, 05 Dec 2012 - 09:07) *
Mam pytanie znalazłabyś dla mnie pół godziny?

Siur. Zasadniczo póki co mam duuuuzo czasu icon_smile.gif
Gruszka
CYTAT(Gruszka @ Wed, 05 Dec 2012 - 19:50) *
Siur. Zasadniczo póki co mam duuuuzo czasu icon_smile.gif

A to nie było do mnie? icon_biggrin.gif 06.gif

ja trzymam się starej tradycji i prezenty Mikołaj przynosi pod poduszkę, a nie żadne tam skarpety icon_smile.gif List już pofrunął z parapetu icon_wink.gif (schowany do szafy), a prezenty już szeleszczą pod poduchą icon_smile.gif nakazałam jej szybko spać, bo dopójki nie usnie to Mikołaj nie przyjdzie - i jak nigdy! usnęła o 20:00 z minutami icon_razz.gif jestem w szoku icon_smile.gif
asia_b
U nas też prezenty pod poduszką icon_smile.gif Przeraziłam się trochę, bo Krzyś oznajmił mi przed snem, że jak dostanie rózgę to... zabije Mikołaja 37.gif Nie mam pojęcia skąd taki drastyczny pomysł!
I ja kupiłam drobne słodycze dla siebie i dla M. Dodatkowo dostanie... obcinacz do paznokci bo od 3 dni rano tłucze się w łazience z fochem szukając starego. Ot taki humor Świętego icon_wink.gif
cerruti
buuahaha padłam - najpierw Krzyś mnie "zabił" swoim tekstem, a potem jeszcze obcinacz hehe nie wspomnę o Gruszce, która dziecko położyła wcześniej i chyba jakieś winko popija, bo sama siebie cytuje i zadaje sobie jeszcze nawet pytania icon_lol.gif
malus
U nas nie było tak łatwo. Prezent podłożyłam o 2 w nocy, bo jeszcze o 23 mąż poszedł sprawdzić czy młody przykryty śpi, a ten pacan podskoczył przyleciał do nas i mówi "Tak, tak, wiem - już wstaję" 01.gif Na szczęście szybko zasnął i obudził się o 6. To i tak dobrze, bo w zeszłym roku wstał o 5..
To sÄ… emocje..
nika*
pomidorro - dziekuje, jakos leci, w sobote zaczynam 34 tc, jeszcze 2 i bedzie mój syncio w miarę bezpieczny... jesli chodzi o mnie to jak to na końcówce, zrobiło się ciężko, zwłaszcza marze o tym zeby móc wychodzić juz na dwór ale juz niedługo sie wyspaceruje z wózeczkiem za wszystkie czasy...pozostaje mi jeszcze te kilka tygodni zacisnac zeby i cierpliwie poczekac 08.gif
cerruti
hihi malus nieźle!

No jak tam, Mikołaj u Was był czy nie za bardzo? Michałek wczoraj miał wielką uciechę wymyślając co też mam dostanie - prym wiodła rózga 06.gif A tu się okazało, że jednak mama supergrzeczna i może się opchać czekoladą.

U nas dzisiaj też się uśmiałam rano. Weszłam do pokoju Michała, który spał jak kamień jak zwykle zresztą o tej porze i cicho powiedziałam: Michałku pobudka, nie chcesz sprawdzić czy Mikołaj u nas był? I dosłownie sekundę, naprawdę nie przesadzam, sekundę! potem M już podniesiona głowa i patrzy z uśmiechem.
Ale nie pobiegł, bo było jeszcze dosyć ciemnawo w domu, więc najpierw na wszelki wypadek spytał co jeśli Mikołaj nadal tam jest i upycha prezenty hahaha tutaj już ja zarżałam ze śmiechu i uspokoiłam go, że jest ranek i Mikuś raczej w nocy się zakradł.
Nie muszę dodawać chyba, że moje dziecko trzeba budzić kilka jak nie kilkanaście minut i to i tak potem z reguły jednak na śpiocha go ubieram, a przynajmniej pomagam mu. Dzisiaj wszystko w mig, nawet zdążył złożyć swój mini zestaw lego, specjalnie go kwadrans wcześniej obudziłam, bo wiedziałam, że będzie mu przykro, że musi zostawić nową zabawkę (tylko w piątki mogą przynosić do przedszkola.
A jutro w przedszkolu mają Mikołaja. Oczywiście już się oczka świeciły Michałkowi jak usłyszał, bo pakowałam wymagany na jutro odświętny strój do worka do szatni, żeby jak tata go dzisiaj odbierze to sobie już zabrali na jutro rano.

Ciekawa jestem jak tam Twój Michałek po nocce w przedszkolu. Będziesz dzwonić się dowiedzieć? 03.gif

edit:
Nika - już naprawde niedługo! Bardzo dzielnie się trzymasz. A potem jak będziesz doceniała te spacerki icon_smile.gif
pomidorro
Gruszka icon_smile.gif to Ci wyślę meilem coś icon_smile.gif

u nas Ala poszła spać sama o 20:00 ( baaaaaaaardzo szybko!), najpierw zjadla Mikołajowi jedno ciastko i wypiła mleko twierdząc, ze i tak Mikołaj jest gruby i nie chce żeby pękł icon_smile.gif Tak się zatroszczyła o Mikołaja...potem poszła spać. Rano pierwsza rzecz to pobiegła zobaczyć czy cistaka zjedzone ( M. specjalnie nakruszył tak ze zaraz odkurzać będę icon_smile.gif pół ciastka wykruszył dosłownie dookoła 03.gif pewnie też miał frajdę) a potem rozpakowywanie prezentu
Alusia zadowolona bardzo z zegarka, ale jeszcze bardziej z saszetki z konikiem pony bo trafiła jej się księżniczka nowa . To trzeba mieć farta 03.gif w edycji limitowanej trafić księżniczkę Cand..coś tam icon_smile.gif
Alicja Wie, ze dzisiaj będą dwa Mikołaje - ale jak zapytałam czy to nie dziwne, to stwierdziła, ze nie, że to fajne i to cudny dzień icon_smile.gifI tyle icon_smile.gif

a HAnka od godziny całuje chomika icon_smile.gif

a ja z wrażeniem jak nigdy spac nie mogłąm i wstałam o 5 podłożyć prezenty icon_smile.gif Jka ja lubię te uśmiechy na twarzy dziewczynek.
pomidorro
idę dzisiaj łazić po sklepach w poszukiwaniu ubrań dla Ali- bo moje dziecko zupełnie NAGLE i NIESPODZIEWANIE wyrosło z wszystkich bluzek 29.gif wszystko drogo czy sa już promocje?
pati.n
Moje dziecko wstało rano tez bez marudzenia- o dziwo. I od rana, mamusiu a mi się sniło, że otwierałam wielki prezent, mamusiu, a zobaczę sanie mikołaja, mamusiu, a mikołaj pamieta co napisałam w liście, mamusiu a mikołaj na pewno nie zapomni do nas przjśc, mamusiu..... 04.gif Mikoaja maja dziś w przedszkolu, a do domu przychodzi pod wieczór (juz zamówiona babka- chodzi po całej wsi icon_wink.gif ) Wika wie, że mikołaj przyjdzie wieczoem jak wróci z przedszkola i z ang.

edit: dziewczyny wysłałam Wam priv - przymusu nie ma icon_wink.gif
cerruti
CYTAT(pomidorro @ Thu, 06 Dec 2012 - 09:09) *
Rano pierwsza rzecz to pobiegła zobaczyć czy cistaka zjedzone ( M. specjalnie nakruszył tak ze zaraz odkurzać będę icon_smile.gif pół ciastka wykruszył dosłownie dookoła 03.gif

hehe to mi się najbardziej podoba icon_smile.gif Fajnie, że dziewczynki taką radość miały.

W kwestii przecen to u nas jeszcze w tamten weekend było sporo, praktycznie w każdym sklepie. Nie wiem jak aktualnie, rozejrzyj się. Na pewno widziałam w 5-10-15 bluzeczki z długim rękawkiem za 15, 20 zł. Nie kupuję tam w ogóle, jakoś przypadkowo weszłam, bo ze dwa miesiące temu też trafiłam na wyprzedaż i obkupiłam Michała w bluzki z fajnymi nadrukami i teraz zachodzę z ciekawości.
nika*
przytul.gif cerruti - niejako nie mam wyboru ale dzieki za pocieszenie teraz juz z górki przynajmniej, nie dokuczam sama sobie ze jeszcze kilkanascie tygodni leżenia mnie czeka bo niedlugo bede je liczyc na palcach jednej reki 06.gif

A u nas bedzie Mikołaj po przedszkolu bo jak dałam rok temu przed to nie chciał iść do przedszkola tylko chciał sie podarunkiem pobawić a dzis akurat maja w przedszkolu duzo atrakcji włacznie z wizyta świetego icon_wink.gif A dostanie monopolly junior bo odkad leze codziennie gramy w te same gry planszowe i mamy juz ich lekki przesyt icon_wink.gif
pomidorro
Nika- już niedługo..... dzielnie wytrzymujesz "uziemienie"! W tym roku jak w poprzednim dziewczyny dostały dwa prezenty- jeden w domu zostaje lus maly drobiazg, który może Ala schować do kieszeni i zabrać do przedszkola icon_smile.gif dzięki temu nie marudzi, ze chce się bawić....nawet dzisiaj udało im się wyjśc wcześniej niz zwykle.


ale Hania ma zabawÄ™ z chomikiem icon_smile.gif
Gruszka
Emila wpadła rano do mnie do pokoju: Mamo, chodź, chodź coś zobaczyć... wchodzimy do jej pokoju, a ona złożyła rączki jak do modlitwy i mówi szeptem: zooobacz, przyszedł... icon_smile.gif ależ była przejęta icon_biggrin.gif dałam jej wszystko - a co! icon_smile.gif konika, klocki, zegar-budzik, opaske i magiczne kulki icon_biggrin.gif
mimo, że chciała układac klocki od razu - pierwszy raz od kilku miesięcy zdążyłyśmy na śniadanie do przedszkola icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

a najlepsze jest to, że zobaczyła klocki i mówi: "ale ja tego nie chciałam icon_wink.gif nie narysowałam tego" icon_biggrin.gif i musiałam na poczekaniu wymyslić, że MIkołaj może słyszał jak kiedyś rozmawiałyśmy o klockach i dlatego jej przyniósł 08.gif

Pomidorku, motyw z ciastkami genialny 06.gif

nikt, do mnie nie dzowni, nikt do mnie nie dzowni... zaraz zeżre swoje palce do reszty! 21.gif
Gruszka
CYTAT(cerruti @ Wed, 05 Dec 2012 - 20:04) *
buuahaha padłam - najpierw Krzyś mnie "zabił" swoim tekstem, a potem jeszcze obcinacz hehe nie wspomnę o Gruszce, która dziecko położyła wcześniej i chyba jakieś winko popija, bo sama siebie cytuje i zadaje sobie jeszcze nawet pytania icon_lol.gif

He he icon_biggrin.gif
Gruszka
CYTAT(pomidorro @ Thu, 06 Dec 2012 - 07:09) *
To trzeba mieć farta 03.gif w edycji limitowanej trafić księżniczkę Cand..coś tam icon_smile.gif

Ha ha ha icon_smile.gif
Emila teraz na Celestię mówi "Kadęs" 04.gif bo to podobno nowszy model Celestyny icon_wink.gif
pati.n
CYTAT(Gruszka @ Thu, 06 Dec 2012 - 11:13) *
nikt, do mnie nie dzowni, nikt do mnie nie dzowni... zaraz zeżre swoje palce do reszty! 21.gif


zadzwonia, zadzwonia, zadzwoniÄ…!!
pomidorro
Gruszka- odkąd się pojawiła ta Cadęns 29.gif to ALa tylko o niej mówi, nie ważne że wygląda jak Celestia..także wyobraź sobie jej szczęście! ( cale szczęście że jedno opakowanie lekko otworzyłam i jak zobaczyłam że jest zwykły konik to dałam Hani 29.gif ..jakby Hani się poszczęściło to byłaby " jatka"- ona nie zamieniłaby się, ALi by bardzo na jej koniku zależało...a tak jakoś się to dobrze ułożyło ( choć pierwotnie ten konik co HAnia dostała miał być dla Alicji )

DZWONIÄ„ DZWONIÄ„ yyyyyhhhhh DZWONIA DZWONIÄ„ yyyyyyyyhhhhhhhh mantrÄ™ damy, zaczarujemy i zadzwoniÄ… icon_smile.gif

edit: tj zadzwonią jak zakończysz tą rozmowę icon_smile.gif Powodzenia
Gruszka
He he icon_smile.gif dobra, ide się binglować, zrobie sobie koka na świezo zakupionym chińskim donacie icon_biggrin.gif może będę mogła wybierać w ofertach icon_wink.gif
Gruszka
No tak, donata zapomniałam zabrać z domu więc będzie kok na skarpecie icon_biggrin.gif
jaAga*
Moje dziewczyny też wstały dzisiaj bez oporów i rzuciły się na prezenty pod poduszkę. Julka wie, że to ja kupuję i podkładam prezenty i na siłę chce uświadomić Karinę (choć ma zabronione), więc robi to w zawoalowany sposób - "Karina patrz to nie dziwne, że wczoraj widziałam w domu taki papier prezentowy, a dziś prezenty są w taki zapakowane....", ale młoda nie zwraca uwagi a ja strzelam w nią zabójczym wzrokiem.
W przedszkolu dziś też Mikołaj, w szkole jakieś podarunki, popołudniu przyjdzie ciocia z prezentami, a w sobote babcia....ale tym dzieciom teraz dobrze!
Cerruti zaakceptowałam icon_smile.gif.
Nika już niedługo, dzielna jesteś.
Gruszka na bank zadzwonią. Masz już plany na Sylwestra? 02.gif

Fajnie Wam, że Wasze córki to te starsze dzieci i wybierają np. Koniki Pony.....Karina zgapia od Dużej i ją kręcą te potworne gadżety z Monster High 37.gif , choć od cioci dostanie pet shopa - ja lubię te zwierzaczki.

PS. Ostatnio pisze jakoś bez ładu i składu- przepraszam, nie mam sił coś.
Gruszka
Zadzwonili! Dostałam tamtą pracę. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif zaczynam od stycznia, a teraz wakacje. Nareszcie luuuuuz icon_smile.gif
malus
Gruszka wiedziaaaałam icon_wink.gif gratuluję!

PS. U mnie też mały sukcesik. Wystawiam fakturkę i będą pieniążki przed świętami. A już się martwiłam, że z jednej wypłaty to święta będą nie za bardzo... Chociaż i tak nie zamierzamy szaleć.
jaAga*
Gruszka super! Wiedziałam zresztą icon_wink.gif.
Malus gratulacje i udanych zakupów przed świętami icon_smile.gif.
Gruszka
Malus, gratulacje! to dopiero jest frajda, jak się pracuje na własny rachunek i wpadną pierwsze pieniądze! super icon_biggrin.gif
pomidorro
Gruszka- wiedzialam ! 06.gif GRATULACJE! impreza.gif
Malus- miłych zakupów.



cerruti
Gruszka - cudnie! Gratuluję! Fajnie, że decyzja zapadła przed świętami, teraz pewnie jakoś i spokojniej będzie i radośniej, bo od nowego roku zapewniona praca. To rzuc już w cholerę te networkingi 03.gif i teraz wypoczywaj sobie zasłużenie.

Malus - gratulujÄ™ pierwszej faktury icon_smile.gif

jaAga - wcale nie piszesz bez składu i ładu, tylko mało! icon_wink.gif A co z tym nastrojem? Ciągle jakiś taki smętny? Mam wrażenie, że taka smutna jesteś jakaś.
Monster high rządzi icon_wink.gif W pracy wszystkie koleżanki z córkami wymieniają się pomysłami na gadżety z tej serii. Siostrzenice P., a raczej starsza sześciolatka też jest fanką. Młodsza trzylatka raczej samochodziara icon_wink.gif i zwolenniczka Barbie bardziej.

Cadence, Celestia o czym my mówicie? buahahaha aż z ciekawości spojrzałam w wujka gugla i rzeczywiście przychylam sie do Waszej opinii - wyglądają tak samo 04.gif

A ja mam dzisiaj urlop i wielkie plany zakupowe, muszę popakowac prezenty dla P, ogarnąc konkretnie chatę itd. P juz pojutrze przyjeżdża icon_wink.gif
Kate_K
Gruszka no jestem z Ciebie dumna.
Ale fajny prezent dostałaśicon_smile.gif
Teraz masz już spokojną głowę. Zaczynasz coś nowego. Ekscytujące co nie?

Jaaga no właśnie Cerrutti ma rację, jakaś smutna jesteś ostatnio. A na pewno nie jaagowa:)

u mnie też szykują się ogromne zmiany, ale nie chcę / nie mogę jeszcze o tym mówić.
pati.n
Gruszka, wieeeedziałam icon_razz.gif Gratulacje

Malus Super, że pienązki będa przed świętami

Kate to trzymamy kciuki z ate wielkie zmiany

U nas był mikołaj ale były przezycia icon_wink.gif
pomidorro
Kate- mam nadziejÄ™, ze zmiany na lepsze icon_smile.gif trzymam kciuki.
JaAga przytul.gif mam nadzieję, ze wszystko wróci do normy. Ile jeszcze M. będzie z daleka od domu?
cerruti
Kate - ciekawa jestem co to za zmiany icon_smile.gif A powiedz jak sie mieszka w domu? Wiem, że już jakis czas temu sie przeprowadziliście, więc możesz ocenic z perspektywy. Daleko musicie dojeżdżac do pracy, do szkoły? Pytam, bo jestem w temacie aktualnie - poszukiwanie działki, odpowiedniego projektu domu.

Pati - a Wiki nie kwestionowała prawdziwości Mikołaja? To kobieta była? Tak chyba pisałaś? Michał raczej by już nie uwierzył.

Ale miło! Słońce za oknem, do roboty nie poszłam icon_wink.gif Muszę tylko oderwac się od kompa i zabrac do porządków. Popijam cappuccino marcepanowe - pyszota! Wzięłam ostatnio na spróbowanie, muszę jeszcze kupic na zapas, mniam.

edit:

yyyyyyyyyyyy 01.gif

https://www.pudelek.pl/artykul/45763/pokaza...rakiem_zdjecia/
Kate_K
pomidorro no jesli wziąć pod uwagę że każda zmiana jest na lepsze, to na lepsze:) Aczkolwiek teraz bym tak nie powiedziała..... Jednak staram się myśleć optymistycznie i doceniać to co mam. Codziennie powtarzam za Magdą Prokopowicz "łeb do słońca".

cerruti w domu mieszka się super, za chwilę minie rok jak tam mieszkamy. Dojazdy do szkoły nam trochę zabierają, ale to nie ze względu na położenie naszej działki. Po prostu szkoła jest w samym centrum i skąd bym nie jechała to byłoby daleko:) A z kolei ze szkoły jestem bardzo bardzo zadowolona i cieszę się że olaf tam chodzi. Widzę same plusy. Już zresztą młodszego też tam zapisałam. Wtedy będzie łatwiej bo będę ich wozić w jedno miejsce. teraz jeszcze juniora do niani wożę.
A nasza działka jest połozna bardzo blisko granic miasta. Tak naprawdę w 10 minut jestem w dużym centrum handlowym, w kinie, a w 20 minut jestem w Rynku. Za to przed domem mam las (teraz łyse drzewa bo dęby tak rosną), pola, cudne trasy do spacerów a na naszej całej ulicy idealny asfalt do jeżdżenia na rolkach. Jak basen porządnie zamarznie to jeszcze bedę miała lodowisko w ogrodzie:)
A wieczory przy kominku są nieocenione. uwielbiam niedziele, gdy jest bardzo zimno, idziemy z chłopcami do lasu na spacer, wymarzniemy strasznie, a po powrocie palimy w kominku i jemy gorącą zupę. no uwielbiam te chwile.
Jednak wcześniej mieszkałam na zamknietym osiedlu, gdzie mieszkało mnóstwo młodych rodzin z dziećmi i też potrafię wymienić mnóstwo zalet takiego mieszkania. Biorąc pod uwagę przyjaciół których tam miałam, to może nawet tych zalet byłoby więcej:) Teraz nie mam przyjaciół na mojej wsi - jeszcze. Bo młodzi ludzie są w trakcie budowy domów. Aczkolwiek jak się wreszcie wybudują to może też będzie fajnie. teraz brakuje mi bardzo fajnego sąsiedztwa, wspólnych wieczorów, pozyczania cukru itp. No i kolegów dla Olafa.
pati.n
CYTAT(cerruti @ Fri, 07 Dec 2012 - 10:45) *
Pati - a Wiki nie kwestionowała prawdziwości Mikołaja? To kobieta była? Tak chyba pisałaś? Michał raczej by już nie uwierzył.


Popatrz ja bym uwierzyła icon_wink.gif



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

edit: był jeczcze straszny diabeł, naprawdę straszny, ale chłopaki tak się bały, że musiał wyjść icon_wink.gif
pomidorro
Kate to ciepłe fluidy przesyłam....
PAti- ale Mikołaj icon_smile.gif HAnka wczoraj pierwszy raz "widziała" Mikołaja...i tak jak myślałam: zero stresu, zaśpiewała po swojemu piosenkę, wzięła prezent ucieszona...
nawet została z dziewczynami z firmy M ( bo M. musial pojechac na 10 minut do firmy) bez problemu i jak myślałam- podbiła serducha dziewczyn ...poza tym na ogromnym placu zabaw z kulkami radziła sobie super i właziła wszędzie tam gdzie Ala...mimo, że Ala twierdziła, ze musiała w niektórych miejscach pomagać nowym koleżankom- Hania tylko raz pomogła .
Z ciuchami masakra jakaś- no nie ma wyboru... kupiłam dla Ali ale muszę jechać dwie bluzki zamienić bo rozmiar rozmiarowi nierówny.
MAją byc przeceny ale widać po tym co jest w sklepie będzie ciężko o rozmiar. Za to ku uciesze Ali kupiłam jej bombki- delfinki- turkusowe i błyszczące icon_smile.gif
jaAga*
Mówicie, żem smutna? nieee. Jakaś taka bez życia raczej jestem ostatnio, Marcin dziś przyjeżdża na weekend, ale to napewno nie przez jego nieobecność ten nastrój, radzę sobie ....choć dziewczyny mocno dają w kość. Mam poprostu teraz sezon ogórkowy w pracy i jak tu zaglądam to tylko poczytać i zaraz ktoś coś chce, popołudniami jakieś zajęcia dziewczyn i potem do książki mnie ciągnie....a książka mroczna, więc zasypiam szybko bo się boję icon_wink.gif.
Kate ogromnie Ci zazdroszczę tego domu, lasu i kominka...tak pozytywnie oczywiście....bo wogóle mam nadzieję, że Cię odwiedzę icon_smile.gif.
Gruszko Tobie nowej pracy też zazdroszczę, swojej mam momentami dość...w sumie nie ma co narzekac, ale taki powiew nowości by mi się przydał, nie pracowałam nigdy w jednym miejscu dłużej niż 5 lat.....został mi więc rok tutaj...może czas się rozejrzeć za czymś innym icon_wink.gif.
malus
Grześ powiedział mi dziś, ze wczoraj w przedszkolu to był nieprawdziwy Mikołaj, bo nie miał brody do pasa tylko taką na gumce icon_wink.gif
candace
Wera na zawodach w siatkówce, w przyszłym tygodniu basen... ona chyba mnie nie lubi bo muszę tam wysiadywac i kibicować icon_razz.gif
nika*
gruszka - gratulacje, baaaardzo sie cieszę brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif teraz ciesz sie labą, świetami i w ogóle odpoczywaj psychicznie przytul.gif

Widzę że wszystkie dzieci i mamusie był grzeczne bo Mikołaj w tym roku był bardzo szczodry 06.gif 06.gif

A my w końcu sie przeprowadziliśmy icon20.gif balety.gif
Gruszka
Dzięki icon_smile.gif

Candance, ale o co chodzi z tym kibicowaniem? bo nie kapuje icon_smile.gif a w czym Wera jest lepsza, tak przy okazji?

Nika, gratulacje, ja lubie przeprowadzki, a jak na swoje to już w ogóle.

Jaaga, podobno płodozmian w pracy 03.gif to ważne dla higieny psychicznej icon_smile.gif
candace
Gruszko-- gratulacje i świetlanej kariery!!

Wera jest lepsza na basenie bo pływa już 4 rok czterema stylami. siatkówkę zaczeła teraz w szkole.
zawody odbywają się w soboty i B. jest w pracy. więc ja na te zawody jeżdżę i kibicuję. ale to trwa kilka godzin i doprowadza mnie do rozpaczy -- ja uwielbiam sport ale zżera mi to czas i w sumie męczy :-PPP
pomidorro
Ala ma jutro warsztaty zimowe w przedszkolu...M wyjeżdzą o 5 rano ( wrrr znowu na cały dzień) i jak sobie pomyślę ża muszę rano odprowadzić ALę, potem iść znowu do przedszkola i do 18 siedzieć na warsztatach to mi się zwyczajnie nie chce 29.gif


wogle dostałam rozpiskę od M. ile dni będzie w dom wieczorem... do świąt jedynie 3 dni po południu będę mogła liczyć na niego( pewnie do 20:oo bo pójdzie na siłownię) i już wiem dlaczego co roku czas świąt, czas przed świętami tak źle mi się kojarzy 21.gif Czy to normalne zeby będąc na wychowawczym mieć rozpiskę kiedy mogę " spodziewać" się M. żebym mogła wieczorem załatwić ew. zakupy, odwiedzić Iw i Fi itd. Dzisiaj M. miał próbę tego co się dzieje jak Hania w kuchni " ze mną " coś robi. NIe spodziewałam się, ze juz po 10 minutach stwierdzi: Hania wychodzi z kuchni, co za sajgon! 43.gif
Ale pierniczki upieczone, wprawdzie trochę dziewczyny się kłóciły o foremki, Hania próbowała "polizać" drzwi piekarnika rozgrzanego a następnie w ciągu tych 10 minut zrobiła " śnieg" mąką po całej kuchni 03.gif - już się nie mogę doczekać ozdabiania piekarników:) . Chyba folię malarska wyciągnę z szafy 29.gif

Candece- a weź poczytać, zrelaksuj się i kup sobie czapkę, która "sama Klaszcze" wiesz takie łapki przy daszku- nie wierzę że ktoś nie wymyślił takiego cuda na baterie:)
Niedługo będę pisać do Ciebie Księżniczka Cadens ( już się pomyliłam raz !) 06.gif
candace
a weź sie nie myl icon_smile.gif) ! pomidorro icon_smile.gif

biore ksiÄ…zke ale na basenie trudno o dobry klimat do czytania... poza tym duzo czasu mi to zabiera...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.