To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwcowe przedszkolaki cz. 23

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
pati.n
CYTAT(jaAga* @ Thu, 14 Jun 2012 - 13:42) *
Średnio mi się udało wczoraj, bo Karina pół godziny na imprezie płakała, bo było malowanie twarzy i ona chciała księżniczke, a pani nie miała wzoru na księżniczkę i Karina niby zgodziła się na motylka....ale i tak potem się rozwyła, że ona chciała jednak księżniczkę 21.gif .


Wika wczoraj wpadła w taka histerie jakiej jeszcze nie widziała, az w bezdech wpadła, w sumie nie wiem o co. Mój mąz twierdzi, że tak odreagowywuje przedszkole, ale ja chyba pójdę z nia do psychologa, bo mam dość icon_sad.gif
pomidorro
JaAga kupię Filipkowi dosłownie drobiazg. Nie wiem czy się ucieszy- ale chłopcy chyba lubią takie gumowe dinozaury ???
pati.n
CYTAT(pomidorro @ Thu, 14 Jun 2012 - 13:52) *
JaAga kupię Filipkowi dosłownie drobiazg. Nie wiem czy się ucieszy- ale chłopcy chyba lubią takie gumowe dinozaury ???


Piotrek lubi
jaAga*
Ja niestety nie wiem co lubią chłopcy icon_wink.gif, dinozaury lubię niektórzy, Filip lubi chyba klocki i koparki. Tak jak mówiłam, co by to nie było, chciałabym się dołozyć.
pomidorro
JaAga ale nawet nie ma do czego icon_sad.gif myslałam o dwóch, trzech figurkach
oczywiście jak chcesz się dołożyc to proszę bardzo, ale rzuc jakis pomysł...co to może być za prezent. Mam tu w okolicy tylko jeden sklep a dopiero wczoraj Iw poinformowała, ze jednak Fi dostał przepustkę i możemy się z dziećmi do nich wybrać.

a dinozury Fi podobno lubi. Cieżko mi coś wymyśleć bo z zdalnie sterowanego samochodu nie skorzysta jeszcze, klocki ostatnio dostał...
no nie wiem...a duzo zabawek z których móglby korzystać jest przeznaczone dla takich małych dzieci..bardzo dziecinne..a przeciez to duzy chłopiec i lubi "dorosłe" zabawki icon_smile.gif
jaAga*
Galerię zlotowa widziały?: https://www.maluchy.pl/galeria/zlot2012 ale szybko w tym roku.
candace
pati-- ja spakowałam kiedyś dziewczyny i pojechałam na zlot. droga od nas jest prosta- dwupasmówka na Warszawę. potem rozjad tak oznakowany, że trudno pomylić na Łódź i Warszawę. Mape trasy z wszystkimi objasnieniami zawsze sprawdzam na Viamichelin. często robię postoje i już.

pomidorro-- też bym się dołozyła... ale pomyśle co kupić..
pomidorro
Ale fajnie było u Fi na urodzinach icon_smile.gif pozdrowiłam Fi i Iwonkę od Was icon_smile.gif Tort był pyszny i piękny ( forumka robiła icon_smile.gif ), dzieci szalały a Fi obserwował wszystko. Dopiero jak wyszliśmy uraczył nas śmiechem...no tak, bo Fi zachwycony był że wyjdzie na dwór a nie tym, ze siedział w klubie 03.gif
jaAga*
Pomidorro dzięki.
PS. Sprawdziłam datę ważności- 06.2013 icon_wink.gif.
pomidorro
potrzymajcie za mnie kciuki jutro od 10-11 icon_smile.gif
mam mętlik w głowie- umiem mniej niż dwa tygodnie temu icon_sad.gif nie wiem co to będzie- wszystko się mi miesza i czarno to widzę. znowu mi się śnił egzamin 29.gif
ziowik
Justa dasz radę icon_smile.gif ja jak przedawkowałam Mentalistę to też stwierdziłam że teraz to juz nic nie wiem i nie nadaje sie do quizu... a potem jak sie okazało to znałam odpowiedzi na 97% pytań icon_razz.gif będzie dobrze.. musi być..

ja wczoraj po drugiej imprezce urodzinowej.. rozwałke dzieci zrobiły 5 razy większą niż przedszkolaki, a było ich znacznie mniej.... co dzień to gorzej.. jutro główna impreza. Kamilce zamówiłam tort z Barbie, bo taki chciała, wiec niech ma icon_razz.gif a co icon_biggrin.gif tylko zmieniłam sukienke rózową na błękitną... gdybyście widziały jak sie pan w cukierni ucieszył icon_razz.gif mówi że pierwszy raz będzie robił inna niż rózową icon_razz.gif

spadam, obiad trzeba robić a ja od rana na kompie siedze.. postaram sie wieczorem zdjęcia zapodać, bo mam już w albumie.. finally..
pati.n
Ziowik, dochodzisz do wprawy icon_smile.gif
Ja bym zostawiła rózową icon_wink.gif

Wika codzinnie rano wstaje ze słowami- za ile dni moja imprezka?
pomidorro
Ziowik jestem zał- bo dwa tygodnie się uczyłam codziennie p trochu a dopiero teraz wpadłam na schemat : JAK PRZYSWOIC Wiedzę 29.gif gdybym wpadła na to wcześniej... najwyżej do poprawki się przyda. Siedzę i piszę a dziecko dom roznosi icon_smile.gif
lornetka
Pomidorro pochawl się co to za schemat?
Powodzenia!


I ja kciuki poproszę, bo jednak ta firma mnie tak łatwo puścić nie chce, żądają ode mnie zaświadczeń o stanie zdrowia dziecka itd. Co za ludzie? Jakby nie można było spokojnie sobie odejść...
jaAga*
Pomidorro i Niedźwiadku kciuki zaciskam!
ziowik
Pati - a ja własnie nie chciałam różowej.. i tak już uległam Kamilce z tematyką tortu bo lalki wychodzą mi już bokiem, ale za rok to juz mam nadzieje że barbie wyjdzie z mody Kamilkowej.. poza tym to jej urodziny wiec niech ma jaki chce ten tort icon_smile.gif ale skoro mogłam zadecydować o kolorystyce, to ja już podziękuję za wszelkie róże, bo ich także mam dość i troche icon_razz.gif dzień bez różu dniem straconym u Kamilki.. a ja jakoś jego wielbicielem nie jestem icon_smile.gif myśle że będzie fajnie wyglądało na niebiesko, zrobie zdjęcie na pewno.

Niedźwiadku - przykro mi że tak sie z Tobą szarpią na koniec... niech to sie już skończy... tylko na co im kurcze zaświadczenie takie??
lornetka
Ziowik bo jesli nie rozstanę się z nimi za porozumieniem stron, to mogą żądać ode mnie 5 tys kary za zerwanie kontraktu. Pisałam przecież, że jestem niewolnikiem...
A, że Misiu ma wznowę choroby powodem rozstania jest choroba mojego dziecka icon_wink.gif
a oni mi nie wierzą.
Tacy ludzie.
lornetka
no ale dobra przesłałam im zaświadczenie już, że wymaga stałej opieki i że czeka go leczenie operacyjnę i mam nadzieję, że to im wystarczy!
pomidorro
NIedżwiadku lekarz chyba Ci wystawi zaświadczenie?
dobra- lecę kuc 29.gif

dzisiaj Ali urodziny...jeszcze ciasta nie mam, nie mam czasu, trochę jej smutno, ze w przedszkolu będzie częstowac w poniedziałek dzieci słodkościami...
ale dzisiaj mają wycieczkę i Panie stwierdziły, ze ni będzie na to czasu ( chyba, ze poł godziny , a to wg. nich za mało)
pati.n
CYTAT(ziowik @ Fri, 15 Jun 2012 - 14:56) *
Pati - a ja własnie nie chciałam różowej.. i tak już uległam Kamilce z tematyką tortu bo lalki wychodzą mi już bokiem, ale za rok to juz mam nadzieje że barbie wyjdzie z mody Kamilkowej.. poza tym to jej urodziny wiec niech ma jaki chce ten tort icon_smile.gif ale skoro mogłam zadecydować o kolorystyce, to ja już podziękuję za wszelkie róże, bo ich także mam dość i troche icon_razz.gif dzień bez różu dniem straconym u Kamilki.. a ja jakoś jego wielbicielem nie jestem icon_smile.gif myśle że będzie fajnie wyglądało na niebiesko, zrobie zdjęcie na pewno.


to tak jak u nas icon_smile.gif
pati.n
CYTAT(pomidorro @ Fri, 15 Jun 2012 - 15:04) *
dzisiaj Ali urodziny...jeszcze ciasta nie mam, nie mam czasu, trochę jej smutno, ze w przedszkolu będzie częstowac w poniedziałek dzieci słodkościami...
ale dzisiaj mają wycieczkę i Panie stwierdziły, ze ni będzie na to czasu ( chyba, ze poł godziny , a to wg. nich za mało)


Sto lat dla Ali icon_smile.gif

Wika tez 12 tego miała całodzienną wycieczke i częstowała dzieciaki słodyczami 13tego, ale nie przeszkadzało jej to, bo obchodziła swoje urodziny dwa dni icon_wink.gif a jeszcze ma imprezkę urodzinowa w niedzielę icon_smile.gif to dlaniej trzy dni urodzin 04.gif
ziowik
Wszystkiego najlepszego dla Ali!!!!!


Niedźwiadku - rozumiem, nieelegancko, no ale co zrobić.. trzymam kciuki żeby to zaświadczenie wystarczyło i żeby już dali Ci zupełnie spokój..


lornetka
STARCZYŁO!!!
No teraz to już na 100% mam porozumienie stron icon_smile.gif)))))))))))))))
pati.n
CYTAT(Niedźwiadek @ Fri, 15 Jun 2012 - 16:23) *
STARCZYŁO!!!
No teraz to już na 100% mam porozumienie stron icon_smile.gif)))))))))))))))


Nareszcie przytul.gif
jaAga*
Niedźwiadku SUPER!

Pomidorro złóż serdeczne życzenia Ali ode mnie i moich córek!

Co do tortu, to nigdy nie pytam dzieci o wygląd a jedynie o smak, zresztą przeważnie piecze je moja mama i są pyszne mimo, że nie mają jakichś specjalnych kształtów icon_smile.gif.
candace
u nas się omsknęły urodziny Laury na komunii Wery i jakoś przeszło...
u nas dzień bez jeansów to dzień stracony:-) a u Wery bez czachy:-))

pomidorro-- jak fajnie, że Fil był... każda taka rzecz a cieszy..

zaczynam sie denrwować wyjazdem...

dostałam od mamy - przywiozła z Turcji taka torbę!!! https://www.mulberryuktrade.co.uk/messenger...rm-smart-orange
pomidorro
piękna torba icon_smile.gif
Candace...a może byś mi przywiozła jakąś torbę ( jeśli będą w rozsądnej cenie ? ) icon_smile.gif
candace
pomidorro-- z tym mam problem bo Mama specjalnie hotel w Bodrum wybierała z powodu sklapów. a my hotel mamy kilometry od jakiegoś dużego miasta. w pobliżu jest Incekum ale tam podobno drożej i mniejszy wybór. Jak sie otrzaskam to pojadę kiedyś bez męża(hahaha) i wtedy do jakiegoś szału sklepowego:-)) ale jak cos będzie w pobliżu to chętnie popatrzę i linka wstawięicon_smile.gif
pomidorro
spoko...to żarcik malutki- bo piękna Ci torebkę mama kupiła icon_smile.gif
ziowik
Niedźwiadku - super, ciesze sie.. czyli już po wszystkim..

Justa - trzymam kciuki jutro...


a Wy trzymajcie kciuki żeby nam ta impreza jutro jakoś wyszła.. bo zaprosiliśmy tez dorosłych na kawe.. mam nadzieje że w tej bawialni jakoś to wszysko sie uda...
jaAga*
Trzymam kciuki. A mnie wciągnęło w maluchowy czat na facebooku....
lornetka
CYTAT(jaAga* @ Fri, 15 Jun 2012 - 23:13) *
Trzymam kciuki. A mnie wciągnęło w maluchowy czat na facebooku....



06.gif 06.gif
asia_b
I my już po urodzinach, obchodzonych przez ostatnie dni w domu, przedszkolu, bawialni i na pikniku, który uświetniła swoją obecnością Niedźwiadek z całą rodzinką 06.gif W końcu udało się nam zintegrować dzieciaki, a Michał podsumował w drodze do domu, że najlepszym jego gościem był Dawid. Było naprawdę fajnie, nawet kapryśna pogoda zdecydowała się w ostatniej chwili trochę nam odpuścić.
Tradycyjnie w przerwach między meczami (w tym tygodniu z powodu EURO nie ugotowałam ani jednego obiadu!!!) zmontowałam prezentację, więc zapraszam do oglądania migawek z minionego roku: Piąty rok Michałka
cerruti
Witajcie!
Wszystkiego najlepszego wszystkim pięciolatkom!

I u nas już po urodzinowych emocjach - organizacja urodzin Michała w naszym przypadku była dosyc skomplikowana i z początku trochę mnie stresowała. Jednak zdecydowaliśmy urządzic dwie osobne imprezy - wcześniej myślałam, że może uda się jakoś zebrac obie rodziny, ale nastroje nie poprawiły się zbytnio i np. moi rodzice nie byli gotowi na spotkanie z moim byłym mężem. Są niestety nadal pełni pretensji i żalu do niego. Urządziłam zatem urodziny na Placu Zabaw - w bawialni w jednym z centrów handlowych dla znajomych dzieci i potem częśc rodzinną już w domu. Obie imprezy nader udane, dzieciaki szalały w kulkach i zamczyskach, a rodzice (sami swoi icon_wink.gif ) popijali kawę. Wszyscy zadowoleni.

Widzę, że dopiero przymierzacie sie do urlopów. Ja już zaliczyłam wakacje w tym roku. Spędziliśmy tydzień na kanaryjskiej Fuerteventura. Standard pozostawiał trochę do życzenia, ale generalnie jestem zadowolona - nastawiłam się na opalanie, pływanie w basenie i czysty relaks i jak najbardziej dostałam to czego chciałam icon_wink.gif A teraz do pracy icon_smile.gif

Teraz juz znowu jestem słomianą wdówką, gdyż mój P po raz kolejny wybył do USA. Niestety prawdopodobnie przyjedzie dopiero w listopadzie/grudniu. Zdecydowaliśmy się na dłuższą rozłąkę, gdyż na wiosnę planujemy kupno działki i trzeba wreszcie trochę pooszczędzac, tylko to nam jakos dodaje otuchy. W lecie zresztą jakoś inaczej ten czas leci, cały czas coś kombinujemy z Michałkiem i chociaż tęsknota momentami rozdzierająca to miło spędzamy czas. Kupiłam też samouczek do hiszpańskiego i przymierzam się, żeby trochę nowego języka liznąc icon_wink.gif
jaAga*
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MICHAŁKU!

Cerruti hiszpański powiadasz, mój mąż się go usilnie uczy, wciąż kupuje nowe książki do nauki...ale nie wiem jak mu idzie bo ja ni huhu tego języka nie znam icon_smile.gif. Na spotkanie się piszesz?
Gruszka
Candance i pomidorro - wierzę Wam na słowo, że ta torebka ładna jest 06.gif bo mnie się tam w ogóle nie podoba i przeszłabym obok niej obojętnie icon_smile.gif ale pogodziłam się już z tym, że mój gust to wieeeelka niewiadoma icon_smile.gif

Co to się dzieje, że stare forumki do nas wracają icon_smile.gif witaj Cerruti icon_smile.gif

jaaga, ja jednak mam jakąś awersję do tego zasranego facebooka - nie kapuje, nie kąsam, nie umiem sie odnaleźć - piszą i piszą, dziesiątki nazwisk, których za pierona nie moge spamiętać i połączyć z nickami i w ogóle jakoś tak dziwnie...

a ja byłam dziś nad jeziorem i się usmażyłam... trochę dekolt mnie pali icon_wink.gif ale reszta - całkiem całkiem - brąz w sam raz icon_smile.gif no - to jest to na co czekam w lecie icon_smile.gif
pomidorro
o egzamini nie będę pisać bo wyszłam wściekła 21.gif po pierwsze na czas jaki nam dała ( 12 minut na 16 pytań ), po drugie, ze nie zaufałam sobie i przez to 3 pytania mam do tyłu 29.gif i w końcu na to, ze bez sensu kułam tyle.... także poprawka na 90 % mnie czeka 21.gif oddając test- mayśląc o pytaniach już wiedziałam gdzie błąd popełniłam. Zwyczajnie zabrakło czasu na analizę " słówek" i tego co wykładowca miała na myśli....
pytania były tak niekonkretne , ze szok- nic dziwnego że adwokaci mieli problem icon_sad.gif
Cerruti jedziesz na mini zlot? icon_smile.gif
jaAga*
Gruszka bo czat ma to do siebie icon_wink.gif, ale śmiesznie jest icon_wink.gif.
Pomidorro wierzę w Ciebie- będzie dobrze. I pamiętam, że skoro obiecałas nocleg to i z mafii już się nie wywiniesz icon_wink.gif.
pomidorro
JaAga z wielką przyjemnością się nie wywinę icon_smile.gif ( choć stracha mam bo ja blefować nie umiem 29.gif
cerruti
Widziałam właśnie, że umawiacie się na zlot i bardzo byłoby mi miło, gdybym mogła się z Wami spotkać, choć przyznam, że mam pewne obawy, bo jesteście takie zgrane i zaprzyjaźnione, a ja tak z doskoku pojawiam się i znikam. Ale jeśli będziecie już znały miejsce i termin to może się skuszę? Oglądałam zdjęcia ze zlotu i pozazdrościłam icon_smile.gif
Musiałabym tylko sama dojechać, czego lekko się obawiam, no ale cóż... Ostatnio staram się przełamywać, jeżdżę w nieznane miejsca i idzie mi coraz lepiej. W październiku miną dopiero dwa lata, od kiedy zasiadłam za kierownicą i na pewno czuję się już o niebo lepiej niż na początku. Pasuje mi jedynie weekend, bo niestety urlop już do cna wykorzystany, ostatnie dni – niedobitki zostawiam na grudzień. Poza tym w sierpniu moja mama obchodzi 60 urodziny i któryś weekend sierpniowy, tj. zapewne 11-12 lub 18-19 odpadnie.

Tymczasem właśnie koleżanka namówiła mnie na spływ kajakowy i 7-8 lipca spędzamy z Michałem na spływie i śpimy pod namiotem. Ale będzie miał frajdę, już się cieszę. Pierwszy raz będę na spływie icon_wink.gif Michał też i pierwszy raz pod namiotem zanocuje. A pływać ogólnie uwielbiam, bo ja taka mazurska dziewczyna, ale do tej pory tylko po jeziorku wpław i łódeczką. Michał za to po mnie czuje się jak ryba w wodzie, więc tym bardziej będzie radość.

Pomidorro - przykro mi z powodu testu, no ale może jednak będzie do przodu? Trzymam kciuki.

Jaaga - po tegorocznych wakacjach mi się zachciało, bo nie kumałam co się wokół mnie dzieje icon_wink.gif Chociaż Hiszpanie i tak sporo po angielsku i... polsku icon_wink.gif mówią. Ciekawa jestem jak będzie szło z takich samouczków. Niemieckiego też nauczyłam się sama, ale to była inna kwestia, bo oglądałam dużo seriali i programów w niemieckiej telewizji, więc wystarczyło podstawy gramatyki poczytać i jakoś poszło. No i duuużo młodsza byłam. Tak czy siak, hiszpański przyjemny dla ucha, zobaczymy...
jaAga*
Mój mąż uczy się, gdyż zaplanował sobie, że w okolicach 40 urodzin (więc jeszcze kawałek) pojedzie z kumplem na Ibizę 04.gif .
cerruti
hehe nie ma jak odpowiednia motywacja... 03.gif

A ja właśnie odebrałam telefon z przychodni z zaproszeniem na szczepienie Michała - nawet nie wiedziałam, że w tym roku kolejne obowiązkowe... nieźle! Nieświadoma zupełnie. Dobrze, że mają zwyczaj dzwonic. Gdzie te czasy, gdy człowiek miał obcykane wszystko związane z rozwojem dziecka, szczepieniami itd. Teraz to mi jakoś tak leci czas inaczej.

A nie wiecie może czy jakikolwiek wpływ na podanie takiej szczepionki ma fakt przyjmowania przez Michała leków antyalergicznych? Michałek mocno mrugał, tarł oczy i ogólnie miał wieczna chrypę - został przebadany i okazało się, że ma uczulenie na pylące obecnie różnego rodzaju trawy. Dostaje syrop, krople do oczu i do nosa, ma je przyjmowac do końca września. Teraz mnie tak zastanowiło czy to aby nie jest przeciwskazaniem do szczepienia?
Kate_K
cerruti te leki przeciwalergiczne nie są przeciwskazaniem do szczepienia. ja też byłam zdziwiona jak dostałam list z przychodni z zaproszeniem na szczepienie. Na szczęście tego dnia szczepiłam juniora, więc i starszego wcisnęłam. Ale też miałam takie odczucia jak ty, ze kiedyś to człowiek wiedział co kiedy jaka szczepionka.
A teraz.... Teraz to juz myslę że we wrześniu moje dziecko wejdzie w nowe, szkolne środowisko. W poniedziałek za tydzień mam zebranie w szkole. Poznam wychowawcę i dowiem się co potrzeba.
No i odliczam dni do urlopu:) za 10 dni o tej porze będę w samolocie. Po raz pierwszy odkąd mamy dzieci jedziemy na 2 - tygodniowy urlop.... I nie biorę pracy ze sobąicon_smile.gif Jestem tak zmęczona, że już tylko marzę o słońcu i świętym spokoju. Za nami bardzo bardzo ciężki rok. Na dodatek rok bez urlopu.

A ja hiszpański miałam w liceum:)
pomidorro
Kate miłego urlopu icon_smile.gif
cerruti
Kate - I wywiadówki się zaczną icon_wink.gif olaboga, to już szkoła, wierzyc sie nie chce, że nasze dzieci takie duże. I dobrze, że wkrótce urlopujecie, przyda się odpocząc wreszcie. Dzieki za info w kwestii szczepionki.

Michał jeszcze w przedszkolu kolejny rok, ale ciągle się łapię na nagłej konstatacji, że dziecię mi rośnie. I przytulac się już trochę mniej chce... Maaaaamaaa tylko mi jęczy, jak go zaczepiam 03.gif ech

Tymczasem zasiadłam z michą czereśni i truskawek i pora relaksu nadeszła icon_wink.gif Dzisiaj miałam dosyc luźny dzień, bo szkolenie, po którym jeszcze zaliczyłam koktajl malinowy i tartę serową na ciepło w Grycanie mniam A Michał z tego, co słyszę wybiera się do Aquaparku z tatą. Fajnie, on uwielbia baseny.
No i zapomniałam zagrac w totka, a 3 miliony byłyby jak znalazł icon_wink.gif
candace
Ja tylko na szybko: do zobaczenia za tydzień.
pati.n
Mój syn zawołał "eeee" i zrobił kupkę na nocnik, pierwszy raz!!!!! brawo_bis.gif
pomidorro
Candace super wyjazdu Ci życzę!!!
Pati no i fajnie icon_smile.gif Z Hanią nie mamy laitowo- zdejmuje sama sobie pieluchę i zasikuje wszystko 29.gif pojadę do rodziców to tam ją puszczę "luzem"...bo w domu- to masakra jakaś.

Dzisiaj FI miał punkcję. Wszystko dobrze poszło. Teraz tylko aby nie miał bólu głowy, wymiotów itp. Iwonia zmęczona- niewyspana- bo Fi chodzi spać bardzo późno...wczoraj jeszcze o 23 nie spał icon_sad.gif, zdarza się, ze i o 1, albo 2 dopiero zasypia a wstaje Iwonka o 6 żeby mu podać leki...
Teraz tylko czekamy na wyniki...oby było dobrze!
Jak wezmę od niej zdjęcia z imprezy urodzinowej Fi to wyślę Wam icon_smile.gif
jaAga*
Lalicja udanego wyjazdu!
Pati no to brawo dla Piotrusia!

Justa super wieści przynosisz...oczywiście nie te o niewyspaniu Iwonki icon_wink.gif. Cieszę się, że masz z nimi stały kontakt, że nam przekazujesz. Ja nieustannie myślę o nich i trzymam kciuki za poprawę zdrowia Filipka.Tak pomyślałam, że jak już się do tej Warszawy w końcu wybiorę to ich odwiedzę.
Wyników egzaminu nie masz?
pomidorro
JaAga jeszcze nie mam wyników icon_sad.gif stres rośnie 21.gif
A do Iw dzisiaj jadę. Miałam wczoraj jechać z Alą ale miałam gości, i Iw dzwoniła do mnie czy wszystko ok, czy się nic nie stało 37.gif I w sumie troszke pogadałyśmy o kosmosie icon_smile.gif O właśnie- Iw mówiła, ze parę lat temu był jakiś artykuł wklejony gdzieś na temat wielkości innych planet, porównania jak duże jest Słońce w stosunku do Ziemi i innych planet.... że ktos tam odkrył ogromna planetę a Ziemia przy niej to ziarenko itp i Iw żałuje że nie zapisała sobie tego...
może jak znajdziesz chwilę to poszperasz? icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.