To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwcowe przedszkolaki cz. 23

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
candace
witam
asia_b
O! Witam icon_smile.gif

jaAga warto zainwestować w spokój. Zdrowiejcie, żebyście mogły dobrze bawić się na zlocie!
lornetka
Asia a to nawet śmieszne jest z tymi prezentami już icon_wink.gif

jaAga najważniejsze, że wszystkie wyniki w normie i teraz niech się Julka kuruje do zlotu!
Dziękuję Ci za rozmowę, a jednak mnie o to nie pytali icon_wink.gif całe szczęście, wszystkiego nauczę się w praniu!
myla
jaAga bardzo się ciesze, teraz tylko oby Julii szybko zeszło to paskudztwo i widzimy się na zlocie icon_smile.gif mam nadzieje ze pogoda dopisze

Niedźwiadku gratuluje i tez chciałabym wiedzieć coś więcej icon_smile.gif

macie może numer do Silije? muszę się z nią skontaktować a ma pełną skrzynkę

jaAga*
Ja mam numer do Silije. Jak siÄ™ do jutra nie odezwie to Ci napiszÄ™ na pw.
ziowik
witam w nowej odsłonie... nieźle zasuwamy icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Jaaga- ciesze sie że wyniki wyszły dobre.. przyznam że poważnie sie niepokoiłam o Waszą obecnośc na zlocie, ale teraz to już wierzę ze przyjedziecie wszyscy icon_smile.gif

Asiu- przez chwile zabrakło mi słów jak przeczytałam o tych prezentach... nie no to już jest naprawde tupeciarstwo... wstyd by mi bylo naprawde w ogóle z takim pomysłem wychodzic... o matko, co za porażka ...

kurcze, zlot już za 3 dni...
wyruszamy o 7 w czwartek... mam nadzieje że wstane, nie zaśpie,. i że Kamilke zedre z łóżka..
Kamilka dzisiaj w kąpieli śpiewa "lalala jade na wycieczkę, z Emilką, lalala, dostane lalke.. lalala" icon_razz.gif icon_razz.gif
Kacper już przeżywa, oczywiście twardo wybiera sie z nami i nie przyjmuje do wiadomości że zostaje... biduś, za rok wezme chyba już oboje icon_razz.gif
candace
u mnie szał- przeprowadzka kilku działów i drugi dzień szukam moich papierów w całym budynku. Firma przeprowadzkowa do zabicia:-((

zazdroszcze zlotu:-((((((
pomidorro
Candace szkoda, ze nie jedziecie na zlot icon_sad.gif
buuu...nie wiem czemu nie mogę otworzyc Twojego meila. jest pusty wg. mojej poczty icon_sad.gif pierwszy raz mi sie to zdarzyło!

Alicja twardo stoi na stanowisku, ze zostaje na noc icon_smile.gif
Ziowik cieszę się, ze będę z Tobą w pokoju z Myla icon_smile.gif ale dostałyście domek czy hotel? wiesz cos jeszcze?
jaAga*
Ziowik narazie się wybieramy twardo wszyscy. Przedstawiłam naszą sytuację Artemizji, bo z nią mam być w domku i się dogadałyśmy. Potrzymajcie trochę kciuki za Julię by się wykaraskała do końca, bo dziś drugi dzień dopiero i jest średnio. Bidula nie pojechała na wycieczkę szkolną, na którą tak długo czekała (Sandomierz-Pacanów), więc rezygnacja ze zlotu byłaby dla niej okropnym przezyciem (już szykuje się na podchody i resztę atrakcji, no i jej koleżanki będą).
Widzę, że w tym roku to Wy (Ziowik z Gruszką) będziecie przed nami, więc prosze o powitanie icon_wink.gif. My planowalismy wyjazd w domu po obiedzie, bo zamawiałam dopiero kolację w czwartek. W sumie dlatego, że Julia miała sypać kwiatki na procesji w Boże Ciało.....ale chyba sobie to darujemy, pójdziemy rano na mszę tylko i w sumie moglibyśmy wyjechac wczesniej i zjeść coś po drodze.....no pomyślę jeszcze nad tym.
Już się nie moge doczekać zlotu, chyba dziś się zacznę pakować......oby tylko pogoda dopisała.
pomidorro
a kto mnie powita? 29.gif 04.gif
Cieawa tez jestm jaka pogoda będzie. Nie sprawdzałam jeszcze prognozy.
JaAga uff. Kamien z serca - trzymam kciuki żeby Julka była zdrowa!
jaAga*
Pomidorro ja Cię powitam! Daj tylko znać jak będziecie dojeżdżać. Niedżwiadka też powitam i wyściskam!
Karinie wczoraj opowiadałam kto będzie, jakie czerwcowe dzieci i twierdziła że wszystkich zna....nawet Dawida, pytała jakie ma włosy i twierdzi że zna....wyjaśnianie jej, że to pewnie o Dominiku myśli nie pomogło icon_wink.gif.
Nadal nie mam pomysłu na te urodziny. Pewnie poproszę tych animatorów, żeby jakieś wspólne sto lat jej zaśpiewać i już, ona się ucieszy- kupię torbę cukierków do poczęstowania.
candace
pomidorro- to wyśle jeszcze raz... ale nam przy tej przeprowadzce wszystko siada

zimno i deszcz, i taj juz drugi dzień, masakra...
pati.n
fotki icon_smile.gif
lornetka
nie mogę się doczekać, aż Was poznam, obyśmy tylko z Justą czadu dużego nie dały w piątkowy wieczór by mieć siłę i energię dnia następnego icon_smile.gif

jaAga a co powiedziałaś o włosach Dawida? Bo on ma króciutkie icon_smile.gif
jaAga*
Że ma blond kolor icon_wink.gif.
Potrzymajcie kciuki za nas, idÄ™ dziÅ› do lekarza.
lornetka
No to siÄ™ zgadza icon_smile.gif

Oczywiście kciuki mocno zaciskam- niech zdrowieją dziewczęta!

Mój T. jak wychodzi do pracy o 8 to wraca o 22, zupełnie nie mam jak przygotować się do zlotu zakupowo! Pewnie zabraknie mi milona rzeczy- a tam jest jakiś sklep w pobliżu, prawda?
jaAga*
Niedźwiadku idę do lekarza z sobą 41.gif .
SÄ… sklepy w Osiecku, w podforum zlotowym jest przyklejona informacja w jakich dniach i godzinach.
ziowik
ja wczoraj pojechałam do tesco o 22, wróciłam 23:30.. musiałam kupic Kamilce gumiaki..
a teraz zbieram sie do pracy. miałąm iśc na pół dnia to mnie wrobili że mam przyjsc rano ok 10, i zostaje do 19... miodzio.. i prawdopodobnie pożegna sie z dwoma dniami urlopu w przyszłym tygodniu, bo nie ma kto przyjsc do pracy..
dobrze chociaz ze ten weekend udało mi sie zachowac wolny...

spadam do roboty nie chce mi sie sie strasznie..


Niedźwiadku - wiem jak to jest.. wprawdzie M pracuje do 17 od rana, to jak wróci do domu, je obiad i zamyka sie w pokoju i pracuje do 1 w nocy... i tak od miesiąca.. i jeszcze conajmniej 2 tyg icon_sad.gif
lornetka
jaAga no nie gadaj, że się pochorowałaś 43.gif

Ziowik O! czyli doskonale mnie rozumiesz!
pomidorro
JAaGA przytul.gif TRZYMAM KCIUKI!!!!

ja też w polu. Ale Niezwiadku- nie przejmuj się. Zawsze możesz zrobić zakupy w W-wie rano. muszę sprawdżić- ale raczej sklepy ( markety ) pootwierane są.
a ja dzisiaj idę z dziwczynkami do fryzjera. I aż się boje- bo musze z dwiema przejachać całe miasto. Ala sie słucha ale Hania 37.gif
wczoraj połozyła mi się na środku drogi bo nie chciała przejść za rączkę przez ulicę. Jak ją na siłe podnosiłam ( bo co jak co, ale na drodze mi awantur swoich nie będzie robić) to tak oberwałam z główki że mi się w głowie zakręciło!

Co bierzecie na zlot??
Gruszka
Jaaga, co sie dzieje? co za fatum?
candace
dziewczyny, mam pytanie: czy odwiedzicie Iwonkę i Filipka? chociażby na godzinkę?
pomidorro
z tego co wiem iwonka z soboty na niedzielę ma nocować poza szpitalem. Przyjeżdża jej tato icon_smile.gif więc trzeba się chyba z nia umówic żeby była na miejscu icon_smile.gif

JaAga jak tam ?
pati.n
To zycze udanego zlotu icon_smile.gif

Jaaga zdrówka!!

Niedzwiadku fajnie, z ta nowa pracÄ… icon_smile.gif

A ja wygrałam dwie podwójne wejściówki do cyrku icon_wink.gif Przyznam, że polowałam od momentu ukazania się plakatów icon_wink.gif Piotrek tez się załapie tym razem icon_smile.gif
lornetka
ale bez sensu, że do tego Osiecka nie da się dojechać, a może jeżdżą tam jakieś PKS-y z Pilawy?
pomidorro
Niedżwiadek myślałam o tym. mOże zrobimy tak , ze wyjedziemy o tej samej porze. Niestety bedziesz musiała się ode mnie sama dostac do Pilawy. Jedziesz jednym tramwajem na centralny - 10 minut:) My samochodem wcześniej ( raczej)dojedziemy . Marcin mnie zostawi i go ubłagam, zeby po Ciebie pojechał do Pilawy? ( to tylko 30 km)


edit: wracasz w niedzielÄ™ pociÄ…giem?
pomidorro
aaa... i w piątek ja będę czekała na CIebie na lotnisku. Pierwszy raz będę icon_smile.gif więc jka wylądujesz to dzwon icon_smile.gif
lornetka
Justa spoko, ja już nawet sprawdziłam, że piechotą idzie się tylko 1,5 godziny icon_smile.gif)

Będziesz na lotnisku? Bardzo mi miło!

W Nd chciałabym jechać pociągiem o 9:50 z Pilawy bo on jedzie bezpośrednio do Sz-na icon_smile.gif
jaAga*
Mam antybiotyk. Przespałam się 2 godziny i jest zdecydowanie lepiej. Ale nie będę Was całować na wszelki wypadek icon_wink.gif....no może te przyjeżdżające w sobotę już będę mogła icon_wink.gif.
Niedźwiadku jak będziesz w Pilawie to dzwoń, napewno znajdzie się jakiś transport.
Jestem w proszku, nie spakowana, nóg nie wydepilowałam (nie miałam siły), zgubiła mi się pęseta, więc brwi też nie wyregulowane, lista rzeczy do zabrania nie zrobiona, ciasto będę piekła jutro rano...pocieszam się, że imprezy spotaniczne wychodzą najlepiej.
Aha, podobno będę w domku nr 3, a tam jest kuchenka...jakby trzeba było komuś to zapraszam.
Gruszko z Ziowikiem o której planujecie przyjazd?
Silije
Myla szukałaś mnie. Wysyłam ci mój telefon na pw.
asia_b
jaAga co za dziadostwo siÄ™ Was czepia! Zdrowiej. A jak dziewczynki?

Zazdroszczę Wam straszliwie spotkania! Nie mogę się doczekać wrażeń, zdjęć i innych takich.

Wyobraźcie sobie, że historia z urodzinami ma niekończący się ciąg dalszy. Kto zgadnie? Chyba nikt... bo to co się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.
Wczoraj w godzinach pracy zadzwoniła do mnie jedna z mam jubilatek. Pomijając fakt, że nie wiedziała z kim rozmawia (chyba obdzwaniała wiele osób) po niedługim wstępie w klimacie, że jej córka nie bawi się byle czym, ma określony gust, wiele zabawek oddała bo nie są w jej stylu, zapytała czy złożę się z mamą X (którą ledwo znam!) na prezent i wierzcie mi, miała na myśli coś konkretnego, ale nie dokończyła. Powiedziałam grzecznie, że cały ten pomysł uważam za średni, że może i jest sensowny w gronie rodzinnym lub bliskich przyjaciół, ale my w większości jesteśmy dla siebie obcymi ludźmi i że cała ta akcja jest niezręczna... Na to ona co ma kupić Michałowi do 100 zł, bo chce spełnić jego marzenie (!). Ja na to znów, że od spełniania marzeń to my z M jesteśmy i, że generalnie nie przywiązujemy wagi do prezentów, że akcent w wyprawianiu urodzin kładziemy na zupełnie inne sprawy, a 100 zł to za dużo jak na okazję i okoliczności, na co ona, żebym wyluzowała, bo się z kimś złoży. Stanęło na tym, że odmówiłam udziału w urodzinach dziewczynek, przeprosiłam, że muszę wracać do pracy.
Dziś w szafce Miśka kolejne zaproszenie na tę imprezę, zmieniona jest data i miejsce 48.gif
Cała reszta jak sądzę (lista) obowiązuje nadal, bo dziś dla odmiany zadzwoniła do mnie inna mama z zapytaniem co Misiowi kupić, bo ona jako mama córek się nie zna, a na moje j/w powiedziała "bo wie pani teraz to takie są oczekiwania..." i miałyśmy o czym rozmawiać przez wiele minut icon_wink.gif
ziowik
Asiu po prostu te panie są jakieś... nienormalne icon_razz.gif icon_razz.gif uśmiałam sie bardzo, aż powtórzyłam calą sytuacje Markowi i podzielił moje mega zdziwienie icon_razz.gif

Niedźwiadku - nie martw sie, na pewno ktoś po Ciebie przyjedzie icon_razz.gif będzie trzeba to podkradne komuś samochód icon_razz.gif albo poprosimy przecież Gruszkę....icon_smile.gif prawda? icon_biggrin.gif

Jaaga - zdrowiej zdrowiej!!!! nie musze sie całować z Tobą, ale pogadać chętnie a jakże icon_razz.gif


rany, musze zacząć coś pakować, bo katastrofa jak jestem nieprzygotowana..
acha - wyjeżdżamy ok 7 (masakra....) wiec myśle że koło południa będziemy... tylko co z jedzeniem to nie wiem... zapomniałam że wszystko pozamykane.. no nic, coś wymyślimy przecież icon_razz.gif najwyżej zjemy staff grillowy czyli ketchup z papryką icon_razz.gif icon_razz.gif
pomidorro
aa..ja nie mam kaloszy dla dzieci icon_sad.gif
ziowik domek czy hotel masz?


nie wiem co wziąc, ale jesli wyszłaby taka sytuacja ze czegos potrzebujecie to dzwońcie icon_smile.gif
wyjeżdżamy w sobotę i mogłabym zahaczyć o sklep spożywczy, albo wziąć potrzebne z domu rzeczy icon_smile.gif
jak coś- to śmiało icon_smile.gif

Asiu 37.gif brak słów...następnym razem zapraszaj tych " fajnieszych " gosci- którzy przyniosą fajny prezent bo potem dziecko będziesz miała niezadowolone 29.gif ciekawe jak jubilatka się poczuje jka nie przyjdzie sporo dzieci 29.gif

a mnie: ałła ..boli ząb, ten co Hanka go z główki wczoraj zaatakowała. Naprawdę boli ta dwójka icon_sad.gif boję się- bo on taki moooocno "łatany" że przez uderzenie nie doszło do uszkodzenia miazgi icon_sad.gif
jaAga*
Asiu Karinka jest już jak nówka sztuka, na buzi tylko parę strupków. Julia niestety na antybiotyku, ona nie radzi sobie tak dobrze jak młoda- ale już czuje się dużo lepiej. Ja też mogę już przełykać i wreszcie coś zjadłam icon_wink.gif.
Jestem w proszku, ciasto zagniotłam i poprasowałam ciuchy. Jeszcze muszę wydepilować nogi i może choć u stóp pomalować paznokcie icon_wink.gif. Pakować się będę dopiero jutro.

Historia z prezentami aż niewiarygodna, a skąd te mamy miały do Ciebieasiu nr telefonu?
ziowik
uff.. czekam na Gruszkę... zaspałam, pół godziny.. ale okazało sie że i Gruszka ma poślizg... ponad godzinny icon_razz.gif wiec zdążyłam i na forum icon_razz.gif tylko niewyspana jestem, bo wczoraj położyłam sie b. późno..

Justa jeśli dobrze zrozumiałam Ilę to jestem w hotelu, chociaż napisała że to pokój blisko stołówki wiec juz sama nie wiem szczerze powiedziawszy icon_razz.gif
jakby co to będziemy do Ciebie dzwonic ale w piątek otworzą sklepy wiec cos sie dokupi...

jak Gruszka zobaczy ile mam toreb to mnie wywali z samochodu icon_razz.gif spowrotem jakieś 2 mniej będą icon_razz.gif
no to... do zobaczenia na zlocie dziewczyny!!!!
lornetka
Szczęśliwej podróży!

Mój wyjazd stoi pod znakiem zapytania, Dawid wczoraj wieczorem zagorączkował. Nie wiem co z nim jest bo narzeka tylko na ból głowy. Dziś nie ma gorączki, nie wiem co będzie dalej...
pomidorro
nie no...
Niedżwidku- ja wierze , ze będzie ok. Przyjedziecie! kuruj dzisiaj Dawidka... jeszcze dwa dni....
Dla odmiany 29.gif Ala się obudziła z lekkim kaszlem. Walczę. Głównie walczę o to, żeby Ala mogła skorzystać ze zlotu- bo ja i tak będę !
na razie wygląda to tylko na to, ze wczoraj zwyczajnie zmarzła.... a z tego to jeszcze u Ali nic się nie wykluło poważnego więc liczę że teraz tak będzie.

dziewczyny - szczęśliwej podróży i do zobaczenia!

lornetka
Wczoraj Dawidek był na wycieczce z p-kolem, może go przewiało...
eh, nie wiem, nie wiem.
Obecnie ma 38,2 icon_sad.gif
pomidorro
Niedżwiadku- to jeszcze dwa dni, pogogoda była zmienna, nicy cieplo ale wiaterek nieprzyjemny. MAm nadzieję, ze jednak nic nie wykluje z tego.
A w razie czego nie mogłabyś przyjechać sama? bilety juz masz .
jaAga*
Niedźwiadku znam ten ból i trzymam za Ciebie kciuki.
Jeszcze wczoraj obie z Julią miałyśmy gorączkę, tzn. Julia już tylko stan podgorączkowy ale jednak. Dziś już się postawiliśmy na nogi, ale torbę leków zabieram. Może skocz na jakiś dyżur lekarski niech go wprawne oko lekarza obejrzy.
candace
pomyślnej drogi!

dzwoniłyście do iwonki?
pomidorro
wczoraj z Iw rozmawiałam icon_smile.gif
Fi coraz lepiej ( tfu tfu)
pomidorro
NIedżwiadku i jak się czuje Dawid?
lornetka
Niestety wciąż gorączkuje...
Raczej nie przyjedziemy icon_sad.gif, bez niego nie polecę, bo sprawiłabym mu wielką przykrość, on tak czekał...
jaAga*
Niedźwiadku siedzimy tu z dziewczynami ucząc się do quizu o Mentaliście i czekamy na Was....mówią, że mają dużo syropu na gorączkę....Może mu przejdzie jeszcze, no kciuki trzymamy z całych sił. Jest ciepło, jak nie będzie się źle czuł to może rozważ jeszcze przylot...plisss, plisss.
lornetka
Dzięki dziewczęta! Może jutro będzie lepiej, dziwna ta jego choroba, bo on nie ma żadnych innych objawów...
Ale trzymajcie, trzymajcie leki, bo ja jakby co do samolotu wziąć nie mogę icon_wink.gif
pomidorro
Niedżwiadku- rozumiem, że sama nie chcesz przylecieć. Walcz.. a jutro do lekarza z samego rana. Ala czasmi tak ma, ze ma dwa dni gorączki i nic poza tym ( ew. lekki kaszelek) Jka będzie czysty osłuchowo i normalnie się bawił, zachowywał- proszę przyjeżdżcie...leki w domu mam, najwyżej aptekę zaliczymy ( mam niedaleko całodobową...damy radę!
candace
buu ja w pracy....
jeszcze sie zimno zrobiło. dobrze, że wczoraj na procesji było ciepło bo by dzieci zmarzły...

niedźwiadku-- trzymam kciuki za Dawida!

pomidorro- tfu tfu to super tfu tfu:-)) Tak bym go chciała wyściskać! jest w nim coś niesamowitego... a i iwonkę bym poprzytulała:-)) jak dzwonię to zawsze jakiś lekarz przylezie albo rehabilitacja..

juz mam stres przed wylotem z rodzinÄ…. 20 wylatujemy a ja panikujÄ™...
pomidorro
Candance fajnie, że jedziesz! wypoczniecie, pozwiedzacie! I zdjęciami mam nadzieję nas rozpieścisz!
tra la la- Aguutka zapewne przyjedzie..mam nadzieję, ze DAwid z wrażenia nie za gorączkuje 29.gif
Alicja się cieszy, ze jedzie... i tez juz dzisiaj nie kaszlała icon_smile.gif
Poszła do przedszkola dzisiaj, grupa łączona- w sumie ma byc 6 osób. Wcześniej ją dzisiaj odbiorę.
candace
pomidorrro-- liczę na ten odpoczynek i słońce:-))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.