To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ubrania z Decathlonu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
śrubka
Decathlon to fajna sieciówka, zdarzało mi się tam kupować ubrania i akcesoria sportowe
wiesiołek
Oobuwie trekkingowe-od sandałów po trapery- według mnie najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości to własnie obuwie Queshua.
Podobnie obuwie zimowe typu śniegowce- naprawdę nie przemakają !
Podobnie najtańsze okulary do pływania.
Podobnie spodenki na wf (do piłki nożnej) dla chłopaków.
Podobnie buty do biegania- choć w tym wypadku zdarzyło mi się dwukrotnie reklamować w nich uszkodzenia przed upływem okresu gwarancji- wymiana na nowe bez mrugnięcia okiem i wmawiania klientowi, że źle użytkował.
pella34
Ubrania jeszcze OK, chociaż po buty do biegania wybrałabym się do porządnego sklepu z takim obuwiem. Dobiorą odpowiedni model pod Ciebie, co jest szczególnie ważne przy wyborze.
Mięta
Stopa w butach sportowych powinna mieć pewną swobodę poruszania się. Powinna być ledwie zauważalna, ale mimo wszystko odczuwalna. Dlatego, jeśli kupujesz buty sportowe, wybierz te o pół rozmiaru za duże. To daje również możliwość założenia grubszej skarpety, a więc zachowania właściwego komfortu termicznego, kiedy przyjdą zimne dni a nie ma sensu ograniczać się do biegania jedynie w ciepłe dni.

Tak poza tym fajne buty sportowe nadają sie również i do codziennych stylizacji icon_smile.gif Jeśli szukacie czegoś na wiosnę albo lato, polecam zajrzeć sobie do sklepu Deichmann:
https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damski...kie-trampki.cat
Mają tam niezłe promocje na trampeczki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.