To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Suplementy w ciąży?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
marikakosa
Miałam właśnie pisać, że dobry dietetyk tutaj załatwi sprawę..i pojawił się specjalista:) Dodam tylko, że suplementacja kwasu foliowego to podstawa działań.
darenka
lepiej nie działać na własną rękę , a po prostu spytać się lekarza , czy można brać konkretne elementy , czy niekoniecznie
monkowa
To wszystko chyba zależy od indywidualnych potrzeb organizmu i zaleceń lekarza... Nie wybierałabym sama na własną rękę żadnych preparatów. jednak wiedza lekarska jest w tym czasie niezwykle potrzebna, w końcu musimy zadbać o dwie osoby icon_smile.gif. Może się czasami okazać, że zupełnie niczego nie trzeba brać, dwie moje przyjaciółki tak miały i były bardzo zaskoczone, bo nastawiły się na długą suplementację, ale przez całą ciążę wszystko było w normie icon_smile.gif
Ceda
Jeśli chodzi o mnie to brałam

Witaminę D3 z uwagi na to, ze nie można jej uzupełnić pożywieniem
Kwas foliowy
oraz witaminy z grupy B

Jednocześnie starałam się zdrowo odżywiać oraz jeść wiele warzyw oraz owoców. Dbałam o suplementację na kilka miesięcy przed zajściem w ciażę.

Jeśli szukacie naturalnych suplementów, zapoznajcie się z ofertą Aura Herbals https://auraherbals.pl/
milamila1985
Mnie na szczęście branie żelaza ominęło, co w trzecim trymestrze trzeba robić dość często, więc wystarczyły tylko tabletki mama dha premium.
martaszybko
Jakby któraś z Was chciała skorzystać - podrzucam kod rabatowy na kwasy omega 3

Można kupić dobrej jakości omegę, 60 kapsułek za 13.50 PLN!

Kod: WAKACJE50

Omega dostępna jest na stronie cheers (kropka) com (Kropka) pl

Cenę obniżono na 27 zł z 89 zł, ale z kodem promocyjnym można załapać się na dodatkowe 50% zniżki
Anabel89
Ja stosuje żel wspomagający zapłodnienie, nie jest to suplement, ale moduluje śluz szyjkowy i ma pomóc w zajściu w ciażę.
pella34
Może któraś z Was się orientuje, czy na rynku dostępny jest jakiś suplement lub kompleks witamin przygotowany specjalnie dla kobiet w ciąży?
agusiak123
Owoce - warzywa- kwas foliowy+żelazo - to zdrowej kobiecie powinno wystarczyć. Nie ma potrzeby, Ba! nawet nie wolno się zbędnie przeładowywać suplementami. Połowa z nich to syf.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.