To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gliwice i okolice ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
iza2006
Hm szczerze mówiąc to większość z wyprawki kupiłam na allegro (rzeczy nowe i nie tylko). W Kaji kupiłam łóżeczko i wanienkę a wózek w Zabrzu ale w takim sporym sklepie przy Roosvelta (wszysko dla dziecka bodajże). Kaja wydaje mi się nie najtańszym sklepem mimo że to hurtownia.
Agnieszka Kamila
po cenach hurtowych mozna tam robic zakupy tylko w poniedziałki i tylko jak ma się firmę która ma cos tam wspólnego z dziecmi czyli zwykłych ludków to nie dotyczy, ja tez stawiam na allegro
Tuni
Jeśli chodzi o ciuszki, chyba wszystkie kupowałam na Witkiewicza. Szczerze powiem, nie wiem czy taniej ale jakoś mi ten sklep odpowiadał. No i mam tam kartę stałego klienta icon_smile.gif
Wózek kupowałam w Boćku (tym koło teatru) i tam faktycznie było taniej (tzn dokładnie ten sam wózek oglądalismy w kilku sklepach i tam razem z dodatkowym wyposażeniem kosztował taniej niż w innych sklepach bez). Łóżeczko i materacyk spodobały mi się na Pl. Inwalidów.
Wbrew pozorom w Tesco wcale taniej nie jest, chyba, ze jakaś wyprzedaż.
iza2006
Tuni nie wiedziałam że Ty jesteś z Gliwic 06.gif Z tym Tesco to się zgadza i często kupuję tam jak jest promocja. Ubranka się lepsze niż w Carrefourze ( 43.gif nie wiem czy to dobrze napisałam).
Zuzka80
Liza faktycznie Kaja nie jest najtańszym sklepem. Chociaż jak bierze się więcej rzeczy np. fotelik, wózek i łózeczko to robią upusty, tyle że z upustami wychodzi tyle co gdzie indziej bez. Wydaje mi się że Viki w Zabrzu ma przystępne ceny. Warto też wybrać się na giełdę do Sośnicy (jeśli chodzi o ciuszki).
Agnieszka Kamila
zaopatrzyłam się w kilka (dosłownie kilka) kompletów ciuszków, żeby mój maluch elegancki w szpitalu był icon_smile.gif na balcerku, jestem bardzo zadowolona, w szczególności z ilości wydanych pieniędzy - spodziewałam się że wyjdzie więcej
morigan
tez jestem z Gliwic i czekam własnie na dzidziusia którego mam urodzic na dniach icon_smile.gif Wyprawke dla dzidzi to kupiłam wszedzie po trochu. Kaja na Trynku, tup tup na miescie, handelek na miescie i allegro. Ale chyba w Kaji kupiłam najwiecej, mimo ze ceny są jako takie, ale bieganie po innych miastach jakos mi sie nie usmiechało. Ceny mniej wiecej te same, a jak chce taniej to jest allegro i produkty dobrej jakosci i duzy wybor icon_biggrin.gif ózek i łozeczko kupiłam w Kaji bo to mozna dotknąć i w ogole icon_wink.gif A np. fotelik do samochodu tanio nowy na allegro. Ciuszki gdzie sie ładne trafi to sie kupuje bo ceny sa podobne. Jedynie Smyk drozszy ale za to jaaaakie piękne te kąpleciki... no boskie ale to juz drozszy wydatek, taki na wyjścia.
kamczi
[font="Arial Black"][/font]a ja mam pytane bo ja jestem z gliwic i chcialam sie dowiedziec o dobra szke rodzenia czy ktoras wie ??pozdrowienia:)
Agnieszka Kamila
niestety nie miałam okazji uczęszczać ale może twój lekarz będzie wiedział coś o szkołach rodzenia, albo w szpitalu ci powiedzą
Tuni
Nie mam porównania, bo chodziłam tylko do jednej icon_wink.gif ale ze szkoły na Moniuszki jestem zadowolona.
morigan
tez chodziłam na Moniuszki i była ok. Sadze ze zkazda raczej szkoła robi to samo
Liza123
Witam. Mam pytanie , do jakiego pediatry chodzicie i w jakiej przychodni oraz czy jesteście zadowolone. Dziękuję i pozdrawiam.
Zuzka80
Chodzę do doktor Sokalskiej na Piłsudskiego (mnie też prowadziła po urodzeniu 06.gif ). Bardzo dobry specjalista, zawsze doradzi przez telefon co robić w nagłych przypadkach (nawet gdy sama właśnie jest na urlopie). Przychodnia do szczepień umawia na godziny więc nie ma dużych kolejek. Za to gdy jest dużo chorych dzieci to czasami w poczekalni ponad godzinę trzeba spędzić. Byłam dwa razy u dr Chłoń. Ma super podejście do dzieci.
bolka
Mnie odpowiada 5-10-15, tylko zwykle poluję na promocje. Jest tam dział dla niemowląt. Niższe ceny niż u Boćka czy Viki i ale w okresie promocyjnym, a jednak wizualnie są świetne. Ostatnio nie byłam w 5-10-15 ale kojarzy mi się, że duży wybór śpioszek był tam do 15zł. Body warto w tesco z tych podwójnie/potrójnie pakowanych.
bolka
Jeszcze tylko dodam o ubrankach, że rozmiar 56 przy Darku (miał 55cm) wystarczył na 2 tygodnie, a Adaś zaczynał od 62 cm (miał 61cm). Ogólnie to body i śpiochy powinny być większe, żeby nie przyciskały pieluchy do pupy i nie powodowały odparzeń.
bolka
Odnośnie szkoły rodzenie to na moniuszki jest ok, tylko wtedy była płatna.
A tu taka internetowa: https://isr.atspace.com/r5/rr5.htm
malarys
witam, jestem z Gliwic, jestem mamą 2 letniego synka i 10 letniej córeczki. Szukam fajnej mamy z dzieciakami na spacerki, w okolicach Gliwic:)piszcie gg.7646864
Zuzka80
malarys witaj! A z której części Gliwic jesteś?
bolka
...się tutaj wklejam icon_biggrin.gif
https://www.maluchy.pl/forum/gdzie-bawiland...ach-t57022.html
mateczka_
Witam icon_smile.gif tez z Gliwic

Szkoła rodzenia to tylko przy szpitalu miejskim icon_smile.gif polecam !!! (bezpłatna)
Do lekarza chodże na zubrzyckiego do dr Ikoniak i jestem zadowolona no i blisko mam icon_smile.gif

mam synusia 8 miesięcznego
mamma20
Witam wszystkie mamusie z Gliwic icon_smile.gif Ja również jestem z Gliwic,mam córeczkę Anulkę.Ma 9miesięcy.Pozdrawiam wszystkie mamy icon_smile.gif
mamma20
Hej Gliwiczanki gdzie jesteście??
Zuzka80
jesteśmy, jesteśmy... 06.gif
mamma20
Jesteście jesteście a nie piszecie icon_wink.gificon_wink.gif
mawi
witam!!!

chciałabym do Was dołączyć icon_smile.gif

jestem rodowitą Gdynianką a od 2 lat mieszkam w Gliwicach

we wrześniu zostałam Mamusią naszej kochanej Michalinki icon_biggrin.gif

smutnawo mi i nudnawo trochę na długich spacerkach, pomyśłam wiec, że może ktoś by się znalazł do towarzystwa...
mamma20
Mawi bardzo chętna na spacerki jestem icon_wink.gif napisz na gg to się jakoś ugadałybyśmy icon_wink.gif
mawi
no i nici...mieszkamy za daleko od siebie

zagląda tu w ogóle ktoś??
mamma20
E tam za daleko,zawsze w pół drogi można się spotkaćicon_wink.gif hihi a co do zaglądania...słabo jakoś ten wąteczek przędzie...a mam z Gliwic jest dosyć dużo z tego co widziałam...Chyba nie zbyt im się chce tu pisać...
Gablysia
Witajcie, to mój pierwszy post na tym forum. Mieszkam w Gliwicach i poznam mamy dzieci w podobnym wieku do moich, na spacery, spotkania, wspólne popołudnia i wspólne urodziny.
Mam dwuletnie bliźnięta (wrzesień 2006)- Olaf i Melania.
Mieszkam w trójkącie bermudzkim icon_smile.gif
Chetnie nawiążę kontakt z mamusiami dzieci w podobnym wieku. Moje świetnie dogaduja sie juz z młodszymi dziećmi. Starsze są dla nich troche za wielkie icon_smile.gif bo oni sami niewysocy. Ale to nie przeszkadza dobrej zabawie.
Pozdrawiam ciepło, mój gg 5432330
mamma20
Gablysia ja mam córeczkę prawie roczną icon_smile.gif swego czasu mieszkałam niedaleko Ciebie,na Chorzowskiej,teraz mieszkam na sikorniku icon_smile.gif
kasiamaja
Witam mam na imie Kasia ,jestem mamą rocznej dziewczynki icon_smile.gif Tez chętnie bym poznała jakies mamusie z dzieciaczkami icon_smile.gif mieszkam dokladnie w sośnicy icon_smile.gif Pozdrawiam !!
mawi
a z moich okolic nadal nikogo icon_sad.gif
Esther@
Mawi, no to się zamieniłaś z tymi miejscami zamieszkania... Z takiej pięknej Gdyni do naszych Gliwic (miłych, ale...). Jakbym się miała gdzies w Polsce przeprowadzic, to na pewno do Trójmiasta icon_smile.gif
Pozdrowienia icon_smile.gif
iza2006
CYTAT(Gablysia @ Sat, 07 Feb 2009 - 22:59) *
Witajcie, to mój pierwszy post na tym forum. Mieszkam w Gliwicach i poznam mamy dzieci w podobnym wieku do moich, na spacery, spotkania, wspólne popołudnia i wspólne urodziny.
Mam dwuletnie bliźnięta (wrzesień 2006)- Olaf i Melania.
Mieszkam w trójkącie bermudzkim icon_smile.gif
Chetnie nawiążę kontakt z mamusiami dzieci w podobnym wieku. Moje świetnie dogaduja sie juz z młodszymi dziećmi. Starsze są dla nich troche za wielkie icon_smile.gif bo oni sami niewysocy. Ale to nie przeszkadza dobrej zabawie.
Pozdrawiam ciepło, mój gg 5432330

a gdzie to ten trójkąt bermudzki ???
bolka
mamma20 niedaleko sikornika na żernicy są spokojne, wiejskie tereny spacerowe icon_biggrin.gif... jeśli byłaby okazja zapraszam do siebie icon_wink.gif
mawi
CYTAT(mawi @ Mon, 16 Feb 2009 - 14:03) *
a z moich okolic nadal nikogo icon_sad.gif



nooo..tragedia 32.gif
ze spacerów nad morzem przerzuciłam sie na spacery po parku 02.gif

ana77
Witam wszystkie Mamy, pozdrawiam pociechy, wlasciwie to w Gliwicach spedzilam moje szkolne i studenckie lata ale kupe lat mieszkalam po za granicami Polski i z wielka checia wraz z 19 miesiecznym synkiem Maxem poznamy nowych znajomych na spcerki, wypady na place zabaw itp Pozdrawiamy serdecznie. anna_banach@go2.pl
Agnieszka Kamila
mawi a gdzie w gliwicach mieszkasz, ja tez rodziłam we wrześniu, mój synek ma na imię Tomek,
Madziulek
Hej, poszukuje niani, mieszkam na osiedlu Warynskiego w Gliwicach, moze bedzie ktos zainteresowany ?
kontakt: maggis1980@o2.pl, tel. 791 993 710.
Pozdrawiam icon_smile.gif
daxiulka82
06.gif Dolanczam do was mamusie z Gliwic. Obecnie na stale mieszkam w Niemczech ale kazdy wolny czas jestem w Gliwicach. Jakos tesknie za tym wszystkim tam. Mam 5 letnia corke Alexandre - Emily. Pozdrawiam wszystkich serdecznie 06.gif
Agusek
mawi a Ty skąd w Gliwicach ?

Bo ja bywam na Koperniku 06.gif
anax
Witam dziewczynki.
Za tydzień wybieram sie do Gliwic.Będę mieszkać na koperniku.Chciałam zapytać czy nie miała by któraś z was pożyczyć wózka spacerówki na tydzień lub dwa.Może być stary byle by jeżdził.
Nie chce mi się wozić mojej spacerówki bo jest dość duża po złożeniu a będę jechała pociągiem i dodatkowy bagarz mnie odstrasza.
A może spotkanko na kompielisku:)
WiolkaTG
Witam dziewczyny ja też jestem z Gliwic a dokładnie Czechowice icon_smile.gif Mam 4 letnią córeczke i aktualnie oczekuję synusia icon_smile.gif Pozdrawiamy ktora chętna na spotkanie to zapraszamna moje gg icon_smile.gif
madziulka2606
witam wszystkie mamusie:)...
wlasnie szukalam takiego forum jak to.. jestem Magda mam 21 lat i jestem mam.. 14 miesiecznej Emilki.. mieszkam w samym cenrum Gliwic.. jesli ktos chcialby wybrac sie na spacerek.. lub zawrzec znajomosc z nowa mama.. to piszcie do mnie na gg:) 5842731.. pozdrawiam:)

Madzia i Emilka:)






mamma20
Ooo widzę nową mamę Gliwiczankę icon_wink.gif
WiolkaTG
No dziewczyny może uda nam sie gdzies spotkac razem ??
z tym ze bysmy musiały się pospieszyc albo dopiero za jakis czas spotkanie bo 16 ide na porodówke icon_smile.gif
madziulka2606
dziewczyny... zobaczcie temat o mikolaju:) w gliwicach:p
Perełka36
Kłania się mama z Gliwic icon_smile.gif
calunia
witam Was
ja mieszkałam 19 lat w Gliwicach,teraz mieszkam w Zabrzu a niebawem w Rudzie Śląskiej,bo trafiła się nam fajna okazja na mieszkanie 06.gif
madziulka2606
ja tez nic nei wiem o spotkaniach dziewczyny;p
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.