To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gliwice i okolice ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
madziulka2606
dziewczyny.. nie moge dodac watku do "kupie" na forum a wiec moze tutaj ktoras z was sie orientuje... mam do sprzedanai wozeczek od mojej corci... i bardzo mi z tym spieszno... bo jestem w trudnej sytuacji finansowej.. znacie jakies chetne mamy..??
szczurki2
Halo,halo Gliwice i okolice, Jesteście? Odezwijcie się.
szczurki2
Halo,halo Gliwice i okolice, Jesteście? Odezwijcie się.
Agnieszka Kamila
jestesmy
szczurki2
Witam.
szczurki2
Zmykam bo mąż chce zasiąść do kmputera. Dobrej nocy
Tuni
Też sie melduję icon_smile.gif
szczurki2
Witam. Jak tam Wasze okolice? Powódź Was oszczędziła. U mnie w Knurowie nawet luz. ale pogoda makabryczna. W deprechę można wpaść.A moje dziecko nosi. Jest taka maruda.
szczurki2
Ale posucha i cisza w tym wątku. Mam prośbę: Zajrzyjcie na ten wątek. Może będziecie mogły pomóc.Z góry dziękuje.
https://www.maluchy.pl/forum/Zbieram-wypraw...cm--t71735.html
Ania88
Hej
Zaglada ktos tu jeszcze......................................?
szczurki2
Cicho, głucho. Puk!Puk!!
Biegacie po innych podforach?
kala101
śląsk zamilkł icon_sad.gif
szczurki2
Jakis brak mobilizacji? Kala jak maluch?
kala101
A szaleje, podobnie jak starsza córa próbuje wszystko za szybko, cwaniara podnosić by się chciała, a na brzuszku od jakiegoś czasu już sama główke trzyma.

A co u ciebie
szczurki2
No pięknie. Moja młoda za tydzień (17.11) kończy rok. Bosz a ten czas leci. A rok temu miałam ja urodzićicon_smile.gif. Szaleje, rozrabia , cięzko ja ogarnąć.
Czasami cieszę się ,że pracuję. Wtedy wracam "wypoczęta" aby podjąć walkę z moim dzieckiem. icon_smile.gif. Hm...po kim ona taka szalona...?
A Twój mąż wydobrzał?
kala101
Wiesz ja pamiętam jak moją pierworodną rodziłam a to już ponad 3 lata icon_razz.gif:)
A mąż teraz na zasiłku rehabilitacyjnym bo wg lekarza prowadzącego jak by ktoś kto składał tą noge pomyślał to szybciej by się zrastało a teraz to zrasta się barrrrrrrrrrrrdzo powoli, orzeczniczka z zus jak zobaczyła zdjęcie to stwierdziła e ona puki co nawet go na rehabilitacje nie może wysłać bo tylko by mu zaszkodziła. Więc czekamy nadal aż wkońcu się zrośnie. Chodzi bez kól niby oki ale cały czas kuleje i noga od czasu do czasu pobolewa więc nic tylko czekać nam zostaje
spirit1982
Witam!! Jestem tu nowa:-) Czy jest tu jakaś mama z Gliwic chętna na wspólne spacerki z maluchami? Mój synek ma niecałe pół roku i pokonuję z nim codziennie kilometry icon_smile.gif
kukuryku
kilometry -dobre 06.gif my tyle chodziliśmy jak młody był młodszy,teraz nie chce długo siedzieć w wózku
kala101
Kochane Zdrowych wesołych, spokojnych Świąt w gronie rodziny, mnóstwa prezentów i błogosławieństwa Bożego na cały kolejny rok icon_smile.gif
natalialech
Hej mamuśki ja jestem z Zabrza icon_smile.gif
kala101
Witamy może w końcu ten nasz wąteczek troche się rozrusza icon_smile.gif
szczurki2
No właśnie, Kala. Ale chyba marne szanse. Wiecej pisze na rówieśniczych.
kala101
Ja tam chętnie zaglądam i tu i tu więc fajnie by było spotkać się w miłym gronie ba z rówieśniczego to ciążko się spotkać bo każda daleko a tu mamy tak blizuitko do siebie icon_smile.gificon_smile.gif
MamaJulki
no to i ja się dołączę do pogawędki, na spotkanie jestem otwarta icon_smile.gif
szczurki2
Wow,wow jest nas więcej. MamaJulki zapytam. czy ten Park Dinozaurów w Rybniku jest warty zobczenia i czy moja 21 miesięczna nie zanudzi się tam>
MamaJulki
szczurki nie byłam tam nigdy
byli za to znajomi i stanowczo odradzali
15 zł za bilet dla każdego (nie ma ulgowych) więc za całą rodzinę minimum 45 zł a im więcej dzieci tym drożej
a "zwiedzania" na kilka minut ponoć
nie wiem czy nadal jest on w Chwałęcicach bo miał być przenoszony do Kamienia
no i aktualnie wybierając się do Rybnika musisz go dobrze znać bo pełno remontów icon_sad.gif
zawsze służę radą icon_wink.gif
kala101
Ja też słyszałam że ten z Rybnika to badziewie icon_sad.gif sama nie byłąm tam
szczurki2
Hm...No to jednak wybierzemy się do Krasiejowa. Tam lepiej. Cenowo też nie powala. Ale chwalą.
kala101
Jest jeszcze w drodze na ustroń z drogi widziałam ale nie wiem po ile i jak tam jest.

Ja moge polecić park miniatur w zatorze bo byłam z dziećmi i szalały
MamaJulki
kala101 czy to "w drodze na ustroń" to masz na myśli zaraz za żorami ?
jeśli tak to byliśmy w zeszłym roku, to raczej mini zoo z mega placem zabaw
ale było super i warto tam pojechać icon_smile.gif

ponoć też w ustroni jest jakieś safari, muszę się tam wybrać jeszcze w tym roku icon_smile.gif
szczurki2
No to w Żorach tez polecane. bardzo. Fajnie jest też w Świeklańcu . Tam tez takie mini zoo no i całkiem przyzwoity park.
kala101
https://www.parkdinozaurow-ustron.pl/ chodzi mi o ten park
MamaJulki
KALA ciekawy ten co piszesz

ja miałam na myśli to: https://www.lesnypark.pl/

pewnie oba warto obejrzeć icon_wink.gif

a ostatnio obejrzeliśmy ogrody kapias w Goczałkowicach - super !

ciekawie tez jest w mini zoo w Raciborzu (Brzezie)
kala101
MamaJulki leśny park polecam i co całym sercem byłam tam już wiele razy w tym roku również zabrałam tam znajomych całymi rodzinami. Jak tam się wybieracie załóżcie sobie karte ikea famili za to nic nie płacisz możesz założyć przez neta a bilety masz tańsze więc polecam. Zwierzęta chodza alejkami karmisz sarny z ręki poprostu super i te pokazy lotów ptaków drapieżnych icon_smile.gificon_smile.gif
szczurki2
Witam Was.
Byłam dzisiaj z dziecięciem w Marklowicach na/w Tropikalnej Wyspie. Hm... Fajne, ale małe to to. Na necie wydawało się większe Ale fontanny fajne. Maria zaliczyła wszystkie czynne:).
MamaJulki
SZCZURKI2 my byliśmy tam ze 3 lata temu, ale wiosną i fontanny nie działały, przypomniałaś mi o tym miejscu
choć wtedy było strasznie dużo ludzi - jak było wczoraj ?
generalnie fajne miejsce
szczurki2
Wiesz co, ludzi przyzwoicie. Spodziewałam się większej ilości. Fontanny działały. Ale uważam ,że moje dziecko jeszcze za małe na tą atrakcję-brak takiej huśtawki z oparciem i zapięciem, brak karuzeli, zjeżdżalnie wysokie,fana jedynie pajęczyna do huśtania. Reszta bez szału- no oprócz super kamyczków ,które można było powrzucać do mini rzeczki ,albo skateparku ,gdzie można było uciekać przed rodzicami powodując pis kółek deskorolek i rolek przy hamowaniu tuz przy Marii.
MamaJulki
no tak, jak my byliśmy to Julka już wchodziła na te wielkie zjeżdżalnie, ale fakt raczej to dla starszych dzieci...
kala101
Czy któraś z was będzie w chorzowie na akademii pampersa 23-24 sierpnia można by było jakies spotkanko zorganizować icon_smile.gif
MamaJulki
no niestety ja pracujÄ™ icon_sad.gif
szczurki2
Ja też matka pracujaca:)
szczurki2
Walczycie o place zabaw dla waszych pociech?
My jesteśmy na 49 miejscu:0
https://www.100latnivea.pl/glosowanie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.