To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wrocławianki nieciężarne , co u Was słychać?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
użytkownik usunięty
Anita, ale super!

Trochę się pewnie pomęczycie przy przeprowadzce, ale potem obowiązkowo zwalamy się do Ciebie na grilla na tych 800m2 icon_smile.gif
Kate
Anita, to będziemy sąsiadkami, bo ja mieszkam w Leśnicy:)
Anita.W
Dzieki icon_biggrin.gif za gratulacje.
Tak, tak obowiazkowo was wszystkie zaprosze na grilla icon_biggrin.gif .
Pewnie przed wakacjami bedziemy sie mogli tam wprowadzic (tak mysle).
I fajnie wiedziec ze bede miala sÄ…siadke z forum icon_biggrin.gif . Kate pewnie do Lesnicy to ja na zakupy bede chodzila. Rany ja zupelnie nie znam ZÅ‚otnik icon_eek.gif .
Potwora
Aniata - gratulacje icon_biggrin.gif zbieraj już węgiel na tego grila icon_eek.gif
Będziesz miała blisko do fantastycznego parku z siłownią - moje dziecko uwielbia tam chodzić icon_wink.gif za leśnicą jest też prawdziwy las na dłuższe spacery, otwierają tam nowe centrum handlowe na Dolnobrzeskiej. Do Astry też w miarę blisko.
Anita.W
Ola, piszesz o tym parku złotnickim? Jest calkiem niedaleko domu icon_smile.gif .
Ola ty tez mieszkasz w tamtych stronach?
Potwora
Tak, o parku złotnickim. Mieszkamw zupełnie innej części Wrocławia ale w Leśnicy często bywam.
Dorka
Anitko super wiadomość, wcześniej wspominałaś już o planach o własnym domku z ogrodem, ale widzę, że to już rzeczywistość icon_biggrin.gif . Bardzo się cieszę, że udało Wam się znaleźć wymarzony domek i będę pamietać o tym obiecanym grillu w lecie icon_wink.gif .
Anita.W
No wlasnie, lato minelo a grilla nie bylo. Tak naprawde to dopiero teraz mamy koniec remontu. I pozostanie nam jeszcze ogrod do zrobienia ale to pewnie wiosna juz. Wszystko szybciej by sie zakonczylo ale ciagle cos nowego wyskakuje. We wrzesniu szukalismy peknietej rury bo woda nam gdzies uciekala. Wiec bylo rycie podlogi w kuchni i kotlowni. Na szczescie zostala znaleziona i zalatana. Za to teraz wychodza plamy na scianach po tej wodzie. Teraz pazdziernik to nowy problem. Cos nam po strychu lazi i kupy zostawia. Wiec odbywa sie teraz na to zwierzatko polowanie. Pewnie to bedzie jakas lasiczka. Narazie maz jakas kamere tam zamontowal aby zobaczyc co tam lazi ale jakos chyba wystraszyla sie tej kamery i przestala przylazic.

Ja juz sie lepiej czuje i moge posiedziec troche przy komputerze. Kuba raz mnie kocha a raz szuka sobie innej mamy.

A co u WAS??? Bo dawno nic o sobie nie pisalyście.
Doruśka
a Ty tu czego? icon_wink.gif
na ciężarne icon_smile.gif))

a ja sie dzisiaj bronię icon_smile.gif około 9 rano.trzymanie kciuków zalecane icon_smile.gif
Potwora
CYTAT(Dorusia)
a Ty tu czego? wink.gif  
na ciężarne icon_smile.gif))

a ja sie dzisiaj bronię icon_smile.gif około 9 rano.trzymanie kciuków zalecane icon_smile.gif


Dorusia już trzymam icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Dorka
Dorusia to ja juz zaczynam trzymać!! Będzie dobrze, ja w Ciebie wierzę, poradzisz sobie!!

Anitko dobrze, że juz się lepiej czujesz (czyżby dolegliwości pierwszego trymestru Cię tak wymęczyły?), bo nie zaglądałaś na maluchy długo.

U mnie po pierwszych chorobach, Krzyś przyniósł z przedszkola zapalenie spojówek, do tego dołaczył się katar, kaszel i gorączka. Zaraził starszego brata i mnie, ale nam uporanie się z tym zajęło 3 dni (ja miałam tylko gorączkę powyżej 37), a Krzyś nadal ma końcówkę kataru i odkasłuje rano po wstaniu z łóżka. Jednak od poniedziłku chyba bedzie mógł pójść do przedszkola icon_rolleyes.gif .

Nasz Maluszek ma przedłuzającą się żółtaczkę (już patologiczną, a nie fizjologiczną) i miał nawet skierowanie do szpitala icon_confused.gif . Jednak zrobilismy mu różne badania, które wykluczyły pochodzenie infekcyjne żółtaczki i wezwany prywatnie lekarz zapisał mu na razie leki, które mają wiązać tą bilirubine i wyrzucać z organizmu. Jesteśmy więc w domu, jeśli to nie pomoże, będzie "diegnostycznie" odstawiony od piersi na 2-3 dni (to może być tzw.zółtaczka mleka matki).
Bo poza tym wyglada świetnie i ma się dobrze, zjada z apetytem mamine mleczko, dobrze przybiera na wadze, na oko okaz zdrowia.
Potwora
A ja przez twa tygodnie będę smodzielną mamą icon_sad.gif co niespecjalnie mi się podoba icon_rolleyes.gif i choróbsko się do mnei przyplątało. Ufff niefajnie jest, niefajnie icon_rolleyes.gif
Anita.W
Dorusia pisz jak poszlo icon_exclaim.gif

Dorka oj pamietam jak i my walczylismy z ta zoltaczka. U Kuby okazala sie bakteria w moczu nie wiem jak sie ja poprawnie pisze ale napisze jak sie chyba wymawia eszerichacoli czy jakos tak. Ja ta bakterie zwalczalam bedac w ciazy i przeszla na Kube. Duzo zdrowka zycze!

Oj wymeczyly mnie te pierwsze dolegliwosci.


No nie ma ciezarnych wroclawianek - Chyba w 2006 jako jedyna bede rodzic icon_razz.gif icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Anitka, do końca 2006 roku jest jeszcze prawie 15 miesięcy. Może któraś się załapie icon_wink.gif

Dorka, trzymam kciuki żeby Wam się udało przewalczyć paskudę.

Dorusia, gratulacje!

Ola, zdrówka życzę.
Doruśka
dzieki icon_smile.gif)
jedyna dostałam piątkę icon_smile.gif)
użytkownik usunięty
To tym bardziej GRATULUJĘ!!!
Potwora
Dorusia - nieczego innego się po Tobie nie spodziewałam icon_smile.gif
Dorka
CYTAT(Paka)
Anitka, do koÅ„ca 2006 roku jest jeszcze prawie 15 miesiÄ™cy. Może któraÅ› siÄ™ zaÅ‚apie  :wink:  

wink.gif Paka , trzymam kciuki za ciebie icon_lol.gif

Dorusia, brawo, świetnie się spisałaś!
menada
Dorusia, wielkie gratulacje icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Mnóstwo zdrowia dla małych i dużych chorowitków icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
skanna
Dorusia, gratulacje.

To kiedy oblewamy magistra?? Że o kuchni nie wspomnę? icon_twisted.gif
Potwora
CYTAT(skanna)
Dorusia, gratulacje.

To kiedy oblewamy magistra?? Że o kuchni nie wspomnę? icon_twisted.gif


Błagam weźcie pod uwagę ( jeżeli chodzi o oblewanie) 21-23.10 bo to jedyny termin kiedy wieczorem będę mogła wyrwac się z domu. icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
skanna
Mnie wtedy nie ma we Wrocławiu icon_sad.gif
Potwora
To pewnie znowu siÄ™ z Wami nie zobaczÄ™ icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
skanna
Eee, czekaj, już do końca roku wszystkie weekendy masz zajęte?
Potwora
CYTAT(skanna)
Eee, czekaj, już do końca roku wszystkie weekendy masz zajęte?


A żebyś wiedziała icon_rolleyes.gif icon_cry.gif
Doruśka
Ola to moze Maxiora zabierz ze soba? z Kalina sie będą bawić,ewentualnie do rodziców go wypraw.
ostatnia sobota października moze być?
Potwora
CYTAT(Dorusia)
Ola to moze Maxiora zabierz ze soba? z Kalina sie będą bawić,ewentualnie do rodziców go wypraw.
ostatnia sobota października moze być?


No to zależy w jakich godzinach będzie spotkanie icon_wink.gif Jeżeli poźno to raczej dziecka nie wezmę. Z rodzicami na razie mam problem bo u nich jest remont, który może potrwa tydzień, może dwa ( mam nadzieję, że tydzień icon_wink.gif ), jeżeli będą go chcieli ( bo mogą mieć inne plany, co nie?) to oczywiście, że im go zostawię, tym bardziej, że w tym terminie jestem oczywiście sama. icon_rolleyes.gif icon_cry.gif
monga
Dorusia, moje gratulacje !!!! icon_lol.gif
Anita.W
Dorusia, wielkie GRATULACJE!!!!

Eeee no to faktycznie masz co oblewac icon_biggrin.gif .
Akalabeth
Gratuluje:)
Ewcia!
Dorusia, dołączam się do gratulacji ! i ściskam wirtualnie
Ewelina
Dorusia,ogromne gratulacje!!! Ale wolnego czasu będziesz teraz miała..
Doruśka
Dziękuje dziewczyny icon_smile.gif))
co do wolnego czasu to jakos nie widzÄ™ tymczasem nadmiaru icon_smile.gif)
poszłabym jeszcze na podyplomowe,ale niestety kryzys finansowy icon_sad.gif(
Anita.W
Bedzie syn na 80% icon_biggrin.gif . Tak jak Dorka i Ewa pisaly - jak sie zarazilam to na bank bedzie synek icon_lol.gif .
Dorka
To witamy w klubie mam synkowych icon_lol.gif A jak się teraz czujesz? Czy juz się zadomowiłaś na nowym miejscu? Czy Kubuś chodzi do przedszkola?

Dorusiu zrobiłam muffinki z Twojego przepisu i pyszne mi wyszły icon_biggrin.gif , wszystkie przepisy od Ciebie mi wychodzą icon_wink.gif , Ty jakaś kulinarna czarownica jesteś icon_eek.gif .
Doruśka
Dorka,bo ja sobie życie ułatwiam,i trudnymi przepisami się nei tudnię icon_wink.gif))

same chłopaki dookoła a z kim Kalinka ma sie bawic??
Dorka
Ewcia a Ty szalejesz z nickami, ledwie zauważyłam, żeś Ty tylko matka, a tu znów zmiana icon_lol.gif
Anita.W
Dziewczyny, wrzucam zdjecia domu, bo chyba ich wam nie pokazywalam.

https://wlodarczyk.dyndns.org/wyda/w_004.php

My juz po zabawie halloween. Kuba wymeczony a ja z bolem glowy. Jak jeszcze troche mi brzuch urosnie to chyba bede potrzebowala dzwiga aby mnie podnosil icon_rolleyes.gif
menada
Anita, odwaliliscie kawał dobrej roboty icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Bardzo fajny pomysł z dokumentacja zdjęciową budowy icon_biggrin.gif
Bardzo podoba mi siÄ™ kuchnia, ach ta wyspa icon_eek.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif
Pokoik Kuby tez piekny, taki przestronny i kolorowy icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Gratulacje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Dorka)
Ewcia a Ty szalejesz z nickami, ledwie zauważyÅ‚am, żeÅ› Ty tylko matka, a tu znów zmiana  :lol:


Ale się naszukałam, żeby zobaczyć jak teraz się Ewcia/tylko matka/Leokadia zwie icon_lol.gif
Doruśka
Anita,super a ile tam pokoi??
Anita.W
Na gorze sa 4 pokoje i 2 lazienki. Na dole jest kotlownia, wiatrolap, garaz, wc, jakis schowek pod schodami i kuchnia-jadalnia-salon. Nie chcialam scianek bo dzieki temu widze co Kuba robi w ogrodzie icon_lol.gif . Wyspa dlatego ze ja najczesciej w kuchni siedze to teraz wszyscy siedza razem ze mna. Osobiscie z wyspy jestem bardzo zadowolona. Mam tam zlew, gaz i zmywarke. Jest jeszcze strych ale nie ocieplony i zrobilismy z niego graciarnie (bo jeszcze z pudel wszystkiego nie wypakowalismy). I tak powoli teraz urzadzamy ten dom. Teraz wlasnie wieszamy karnisze i kupujemy firanki. I przyjdzie mi chyba przeszkolic sie w szyciu maszyna do szycia bo majatek wydamy na uslugi krawieckie. Pewnie nastepnym pokoj w kolejce do urzadzania to bedzie dla drugiego bobasa. Nasza sypialnia niestety musi poczekac na swoja kolej. Obecnie mamy tam lozko i dwa stoliki nocne i wyglada to troche smiesznie bo pokoj ma 30 m2 icon_eek.gif . Z tej sypialni mamy wejscie do lazienki i garderoby. Jest gdzie biegac icon_wink.gif
Ewcia!
CYTAT(Paka)
CYTAT(Dorka)
Ewcia a Ty szalejesz z nickami, ledwie zauważyÅ‚am, żeÅ› Ty tylko matka, a tu znów zmiana  :lol:


Ale się naszukałam, żeby zobaczyć jak teraz się Ewcia/tylko matka/Leokadia zwie icon_lol.gif


uprzedzam lojalnie, że znowu zmieniłam icon_wink.gif
Leokadia była przejściówką, odreagowaniem gorszego nastroju
Ewci nigdy nie lubiłam, zresztą pojawiło się parę "innych"
przeobrażam się icon_cool.gif

Anita, piekny masz domek! i taki przestronny!
Strasznie fajny etap teraz przed Tobą - wykańczanie , upiększanie, "ocieplanie" icon_smile.gif
ewabi
Anita :
po pierwsze - gratuluję synka icon_razz.gif - po prawie 2 miesiacach - jak na razie stwierdzam, że model "chłopięcy" dość się sprawdza
po drugie: wspaniały dom - wygląda na to, że życiowej przestrzeni macie teraz naprawdę pod dostatkiem icon_smile.gif
Dorka
CYTAT(Ziutka)
uprzedzam lojalnie, że znowu zmieniłam icon_wink.gif
Leokadia była przejściówką, odreagowaniem gorszego nastroju
Ewci nigdy nie lubiłam, zresztą pojawiło się parę "innych"
 przeobrażam siÄ™ icon_cool.gif  


Ziutka mi sie podoba icon_lol.gif

Anita domek bardzo fajny, przestrzeni na parterze masz tyle, że jak będzie spotkanie taneczne icon_wink.gif to tylko u Ciebie, ale, ale...kiedyś daaawno była mowa o grilu icon_wink.gif (na wiosne rzecz jasna) , bo ogródek z górą piasku byłby idealny icon_lol.gif. Krzysiu dzielny przedszkolak pozdrawia Kubusia.
Anita.W
DZIEKUJE. O tak ta przestrzen na dole jest super. Teraz jak ide do kolezanek ktore w bloku mieszkaja to sie z futrynami zderzam icon_lol.gif no moze dlatego ze innych rozmiarow jestem icon_lol.gif

Troche brzydko i nieciekawie na dworze ale jakby ktos byl chetny na odwiedziny to ZAPRASZAM!!!
Ja i tak calymi dniami siedze w domu. O teraz tym bardziej bo moje jedyne zimowe buty utknely gdzies na strychu a sie klapa zaciela i nie mam jak z domu wyjsc. He jeszcze troche to w kurtke sie nie zmieszcze i znowu bede uziemiona, az do momentu wyjazdu z mezem na zakupy icon_lol.gif . Rany moze i porod poczatkiem wiosny jest fajny ale samo chodzenie z wielkim brzuchem to juz nie jest tak kolorowe icon_wink.gif . Ech nie moge sie doczekac tego marca icon_wink.gif
Anita.W
Cos to nie piszecie co u was slychac icon_sad.gif .
Mi to sie ostatnio jakos tak plakac chce. Te dzieci tak szybko rosna. Po nich widac jak czas ucieka. Kuba do przedszkola idzie we wrzesniu i pewnie dlatego mam takiego jakby dola. Ciesze sie ze idzie ale i zarazem ogarnia mnie smutek. Ech... kobiety... icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.