To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Śląska integracja na odległość ;-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
rzenia
Jestem za, czasami prosciej jest sie skontaktowac.
burek
Beattta nie mam. I ja mam tez numer zmieniony. Podam później. icon_smile.gif
burek
Proponuję żebyście mi wszystkie wysłały swoje numery na PW, a ja je hurtem roześlę komu trzeba. icon_smile.gif Ja mam chyba tylko Moko i do Iff.
moko.
burku masz moj nr, ja mam Twoj, beatta ja mam do ciebie dwa nr. napisz na priv, ktory masz aktualny.
przpomnijcie mi gdzie jest planetarium, czy z zoo tam dojde.
miriam b
Noooooo to kobity...jak z jutrm???kto będzie na 100%????Rzenia....jedziemy razem???trzeba się zagadać;)jak bedziesz na gg kliknij...a jak cie nie zauwaze to zadzwonie wieczorkiem:)
iff
hej dziewczynki ja juz w domku icon_smile.gif ale na planetarium sie nie zdecyduje jednak icon_wink.gif

dziekuje za wszystkie zyczenia, gratulacje icon_smile.gif
przepraszam, ze na wiekszosc z nich nie odpisalam, po prostu dalam ciala z karta, ktora mi nie wlazla na komore i te 2 zl co mialam ostatnie zostawilam do rozmow z tesciowa moja ukochana, ktora mnie odbierala icon_smile.gif

zycze przyjemnej niedzieli icon_smile.gif
miriam b
Iff wróciłaś!!!!!!!!!!!!!!!!icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif:)buziaki dla córy!!!!!kurde szkoda że nie zobaczymy:(...ale jeszcze obiecaj że nadrobisz:)icon_smile.gificon_smile.gif
beattta
Iff przytul.gif
Tylko o nas teraz nie zapominaj icon_wink.gif
Czekamy na zdjęcia Ewuni.

Meldujemy się z Julką jutro na spotkaniu. Miriam, wysłałam Ci na pw swój telefon. Czekam na Twój, bo tylko tego jednego brakuje mi do kolekcji icon_wink.gif
beattta
CYTAT(moko.)
przpomnijcie mi gdzie jest planetarium, czy z zoo tam dojde.


Moko, tutaj jest mapa parku. My stajemy na parkingu przed Falą, więc też będziemy dochodzić do planetarium.
Mariola***
Muszę w końcu tak oficjalnie dołączyć do wątku. wink.gif
Tak podczytujÄ™ Was, ale chyba nie wypada....nie ujawniajÄ…c siÄ™.
W zwiÄ…zku z tym witam oficjalnie moje "sÄ…siadki", z okolic blizszych i dalszych.
iff
Beatttko zdjecia wrzucilam na kwietniowy watek icon_smile.gif
miriam b
Iff gdzie??daj linka bo ja "debil" jestem:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
iff
tu na dole strony dwa linki do dwoch zdjec icon_smile.gif
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=23...=asc&start=1770
miriam b
Boska!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja też chce taką:(a ty to w ogóle matka-gigant jesteś:)icon_smile.gificon_smile.gifz tym opisywaniem....icon_smile.gif
moko.
jej jak mi żal, ze mnie ni było icon_sad.gif
Zdjęcia proszę icon_biggrin.gif
Iffka Ty atomówko
beattta
Moko, zdjęcia robiła Miriam i na pewno coś wklei.

Iff, raz jeszcze powtórzę - Ewunia jest słodka icon_biggrin.gif
miriam b
Dziewczyny...pierwsza część zdjęć wklejona na "maluchowych spotkaniach":)icon_smile.gif:)ale tylko pięć zdjęć:)Reszta za godzinkę będzie:)
Aga78
Czesc Dziewczyny!

Fajnie, ze jest forum tematyczne dla ÅšlÄ…ska icon_smile.gif Na "maluchach" jestem od niedawna, zresztÄ… na ÅšlÄ…sku tez! Przeprowadzilam sie poltora roku temu z Gdanska, pracuje w Katowicach, ale niestety nie mam tutaj jeszcze zadnych znajomych, wiec w skrytosci ducha licze bardzo na to forum icon_smile.gif

Pozdrawiam Was serdecznie
miriam b
matko kochana:)ale przywędrowałaś z jednego końca na drugi:)icon_smile.gif:)witamy w naszym "klubie":)icon_smile.gificon_smile.gif
Tuni
Witaj Aga icon_razz.gif
Cześć, cześć icon_razz.gif
Kasia_82
witam!!! czy moge do Was dołaczyc??
burek
Jasne icon_smile.gif
Kasia_82
CYTAT(burek)
Jasne icon_smile.gif


ciesze sie bardzo icon_smile.gif

mieszkam w samym centrum Katowic icon_smile.gif moze ktos tez tam mieszka?? icon_smile.gif
Aga78
hej hej, ja wprawdzie nie mieszkam w Katowicach, ale pracuję w centrum (na francuskiej). Pozdrowionka i ..fajnie, że jesteś icon_smile.gif
Kasia_82
witam Was w niedzielne popołudnie icon_smile.gif co dzis masz zamiar porabiac??
Kasia_82
witam witam!!!!
co tu takie pustki icon_confused.gif
Mariola***
Aga- Z Gdańska do Katowic? To jakieś nieporozumienie chyba icon_wink.gif
Jedyne co mi tu bardziej" leży" to klimat. Nad morzem marznę potrójnie.
Aga78
Mariola - no widzisz tak sie zycie uklada, sama bym nigdy nie podejrzewala icon_smile.gif Co do klimatu to ciezko mi sie przyzwyczaic, zima na Slasku jednak o wiele bardziej sniezna, a latem tesknie za wiatrem icon_smile.gif
A Ty od urodzenia mieszkasz na Slasku? Pozdrawiam serdecznie
Gosia82
Witajcie mauśki ze Śląska! icon_biggrin.gif Hej Aga78 No proszę nie wiedziałam, że znajdę cię tutaj icon_lol.gif Straszne u was pustki icon_confused.gif Puk, puk!! Jestem z Tychów i mam nadzieję że zacznę częściej tutaj zaglądać icon_biggrin.gif
Buziaki przytul.gif
Tuni
Witaj Stokrotko icon_razz.gif
Gosia82
Witaj Tunisiek! Hej mamuśki co was tak mało icon_question.gif Odzywać się ale jużżżż 06.gif
Buźka przytul.gif
Aga78
No wlasnie, cos ta integracja nam slabo wychodzi ! icon_wink.gif
Gosia82
W 100% zgadzam siÄ™ z TobÄ… AguÅ› 06.gif
Buziaki przytul.gif
moko.
Cześć dziewczyny icon_biggrin.gif
Gosia82
Witaj moko!
Napisz coś o sobie-skąd jesteś itp. icon_biggrin.gif Odzywaj się częściej icon_exclaim.gif
Buźka przytul.gif
miriam b
No kobitki kiedy jakieÅ› spotkanko??????cio?????Bo mi nudno:(
rzenia
hej miriam icon_biggrin.gif
Jak sie mieszka w nowym miejscu?
miriam b
świetnie!!! no właśnie czekam kiedy mnie odwiedzisz>>????????....jest na czym siedzieć i kawe cherbatką też mam icon_smile.gificon_smile.gif:)także możemy sobiespokojnie posiedzieć:)i pogadać:)
rzenia
Nawet ostatnio myslalam o Tobie, wybieralam sie na jure- myslalam, ze mi dpolecisz fajne miejsca
miriam b
no zależy co chcesz zobaczyć...jura jest przeogromna:):)ja polecam zamek w Ogrodzieńcu..możesz sprawdzić w necie czy nie ma tam jakiejś imprezki....poza tym ja uwielbiam zamki....:)naprawdę wpadnij!!!! to pogadamy dłużej:)icon_smile.gif
rzenia
Chetnie zobacze mieszkanko, odezwe sie wkrotce, narazie odbebniam zalegle urodziny Patryka z sierpnia i chrzest
miriam b
To ja czekam:)icon_smile.gif
anetadr
Jako mieszkanka Jury polecam jak najbardziej zamek w Podzamczu, ale także inne piękne jurajskie zamki: Olsztyn, Mirów, Bobolice, Pieskowa Skała. Możesz na ten temat poczytać tutaj. Jeśli zawitacie w nasze strony na dłużej, to można się zatrzymać w Morsku.

Pozdrawiam

Aneta
rzenia
Anetadr w koncu bylismy w Ojcowie i Pieskowej Skale:)
Na pewno nastepnym razem skorzystam z Twoich informacji, bo tez mnie ciagnie w te strony. W Ojcowie bylam 15 late temu icon_surprised.gif
miriam b
ja kocham jure!!!!!!!!!!!!!!!icon_smile.gificon_smile.gif
jagódka27
Ja to tylko chciałam się przywitać ze "swoimi" icon_wink.gif Jestem z Katowic i rozpoczęłam niedawno starania o bycie mamą icon_redface.gif
Malgood
a ja jestem z Raciborza - pozdrowienia dla wszystkich ślązaczek!
Agata_G
Witam icon_biggrin.gif Czy mogę dołączyć icon_question.gif Ja również jestem ze Śląska, a dokładnie z Siemianowic Śląskich icon_smile.gif Pozdrawiam icon_smile.gif
Tuni
Cześć dziewczyny.
Piszcie, może rozruszacie wątek, bo jakoś przycichł.
cos_cos
No i jeszcze ja-Nadia . Z Sosnowca icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.