To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Śląska integracja na odległość ;-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
mama_do_kwadratu
Dziewczyny, czy któraś z Was była w planetarium na niedzielnym seansie dla dzieci? Chcemy się wybrać, ale nie wiem czy warto.
WyglÄ…da fajnie:
Seans dla dzieci
iff
bylam ale nie w tym roku, jak Piotrek mial 5 lat a Maciek dwa, starszemu sie podobalo-nam tez, mlodszy zasnal icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
no, to moim prawie 6 latkom powinno się podobać icon_smile.gif zwłaszcza, że interesują się kosmosem
iff
przejrzlam jeszcze raz, bylismy jednak na innym seansie :czy jest tam kto: , szkoda ze graja to tylko w niedziele, ale wybierzemy sie , do kosciola wczesniej w takim razie pojdziemy, kiedy sie wybieracie ?

nie wiem jak tam podjechac samochodem do planetariu, bo wybieralismy sie zawsze kolejka, zaraz spojrze czy jest jakis plan
beattta
Dziewczyny, to może się umówimy. Julka też zainteresowana kosmosem, więc wizyta w planetarium jak najbardziej pożądana icon_biggrin.gif
iff
ja moge sie umowic, ale musze przedyskutowac z tesciowa, bo ona robi co niedziele obiad dla nas, wiec dyplomatycznie chce ja od tego zamiaru zniechecic icon_wink.gif tzn bo ona potem biegusiem leci do tescia do szpitala, aniech sobie na spokojnie wszystko porobi bez naszego udzialu icon_smile.gif
okko
szkoda, że to o 11 bo dla mnie zdecydowanie za wczesnie- ale moze kiedys sie wybiroę.
A czy wicie ile taki seans trwa?? Bo nie wie czy Kuba wysiedzi?
iff
okkko chyba max godzinke albo i nie icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
no, dla mnie to konkretna wyprawa, bo ja z Cieszyna muszę godzinę jak nic śmigać do Chorzowa icon_smile.gif
miriam b
kiedy jedziecie????jestem chętna z moim szkrabem...
beattta
Nam pasuje najbliższa niedziela, albo 2.IV. Może ten drugi termin byłby lepszy, będzie już po zimie (musi być icon_twisted.gif ) i możemy po seansie wybrać się na spacer do Parku.
miriam b
jestem za:)kto na 2 kwietnia siÄ™ dopisuje????
Tatowi
A to jest wycieszka samych mamusiów z szkrabami czy też mężowie mogą dołączyć?icon_smile.gif
miriam b
a jak my was mamy obgadywać???????icon_smile.gificon_smile.gif:)zostańcie lepiej w domu z odkurzaczem...obiadkiem itd...icon_smile.gificon_smile.gif
Tuni
Tatowi, a Ty czyj jesteÅ›? icon_wink.gif
Przyznaj siÄ™ icon_cool.gif

No i witaj na maluchach icon_razz.gif
Tatowi
Dzięki za przywitanie. Fajnie tu u was ale jakoś dział męski taki pusty ... te wasze brzydkie połówki słabo się udzielają icon_smile.gif No ale jak miriam b wyznaczyła im miejsce w domku przy odkurzaczu to też się nie dziwie ze tu nie wchodzą haha icon_twisted.gif
miriam b
no to już wiecie czyja to zguba!!!!Słonko ty kurde do roboty!!!!obiad gotować dzisiaj:)a nie na necie przesiadywać!!!!
precelek
dwulatek to chyba za maly na taki seans w planetarium, hmm?
bawcie sie dobrze icon_smile.gif
rzenia
Ale sie rodzinnie zrobilo na Slaskim icon_smile.gif
Wypad do planetarium nadal aktualny????
Tatowi
Nie tylko rodzinnie ale i wiosennie icon_smile.gif
Jeśli nie planetarium to może choć wiosenny spacer po parku chorzowskim wraz z rosarium a kto umie to i na rolkach może poszaleć icon_smile.gif
moko.
ja umiem na rolkach jezdzić icon_biggrin.gif ale póki co odpadam az cieplej będzie i syn wyzdrowieje.
rzenia
My raczej na spacery sie nie nadajemy, musimy zakonczyc ospe icon_twisted.gif
burek
Chętnie się gdzieś wybiorę. A może palmiarnia + placyk zabaw tuż obok? Jak już się ociepli rzecz jasna. icon_biggrin.gif
miriam b
Rzenia to jednak złapaliście ospe:)icon_sad.gif)icon_smile.gificon_smile.gif...a co do placyku zabaw...dłuuuuuuugo chyba nie damy rady pozjeżdżać na zjeżdżalni...:)to kiedy ten Chorzów????
beattta
Dla nas może być najbliższa sobota albo niedziela. Może sobota?
rzenia
Nam pasuje 8,9 kwiecien:)
miriam b
najbardziej odpowiada mi niedziela....9...ale może być też ta....byle nie soboty..bo mam obie kaput:(
rzenia
Kto jeszcze jest chetny na 9 kwiecien:?:
rzenia
Miriam ale ty chyba nie bedziesz miec miejsca bo tatowi jedzie z Wami. W takim ukladzie bylabym za najblizszym weekendem bo mam transport icon_smile.gif
beattta
MogÄ™ i 9-go. DostosujÄ™ siÄ™ icon_smile.gif
miriam b
Rzenia nie jedziemy same z Ulką...także transoprt jest:)na 9:)
Tatowi
CYTAT(rzenia)
Miriam ale ty chyba nie bedziesz miec miejsca bo tatowi jedzie z Wami. W takim ukladzie bylabym za najblizszym weekendem bo mam transport icon_smile.gif


Niestety nie mogę jechać więc śmiało jedź z miriam icon_smile.gif ... zreszta na zlot też nie dam rady się wybrać.
moko.
Kurcze dziołszki oświeccie mnie icon_confused.gif gdzie to spotkanie jest ? 09,04 o której godzinie i gdzie?
beattta
9 kwietnia w Parku Chorzowskim. Godzina jeszcze nie ustalona. Jeżeli połączymy to z wizytą w planetarium (a od tego się wszystko zaczęło icon_biggrin.gif )to o 13tej jest pokaz.
rzenia
Ta, tak z wizyta w planetarium icon_surprised.gif
moko.
no to przybede icon_biggrin.gif w parku chorzowskim spotaknie a gdzie dokładnie ? w którym miejscu ? Czy bilety do planetarium można kupić na miejscu ? będą? czy wcześniej ?
miriam b
Nooo kobity trzeba zacząć coś ustalać konretnie....dzień mamy czyli 9 kwietnia...teraz godzina drogie panie???skoro o 13.00 jest pokaz...to się zjawiamy tak żeby mieć po pokazie czas na łażenie???czy zjawiamy się przed??propozycje proszę???icon_smile.gificon_smile.gif....właśnie i co z biletami można kupić przed czy lepiej zarezerwować??kto wie/?
iff
na stronie jest napisane ze od klientow indywidualnych nie rezerwuja, ale jak pamietam nigdy nie bylo problemow z biletami
ja jednak sie wypisuje ze spotkania bo najprawdopoodbniej w czwartek juz urodze-umowilam sie z lekarka -ma dyzur wiec z takim oseskiem 3 dniowym ale nawet seans w planetarium nie jest mnie w stanie zainspirowac icon_wink.gif
miriam b
kurde...iff mialam nadzieje ze cie jescze z brzuszkiem zobaczę;)icon_smile.gificon_smile.gifA Ulka na Piotrka się "napaliła";)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
rzenia
He, he iff a termin porodu juz zaklepany. Ktora opce. K icon_question.gif icon_lol.gif
Ja proponuje wyjechac po sniadaniu, albo spotkac sie tuz przed seansem i po planetarium pochodzic ewent. po parku. Ktora opcje wybieracie?
mama_do_kwadratu
Ja 9 nie dam rady icon_sad.gif
A ten seans na pewno o 13:00? Nie o 11:00?
Napiszcie jak było.
icon_smile.gif
beattta
9-go dla dzieci jest tylko jeden seans
- światełko na niebie i zaczyna się o 11-tej (mama do kwadratu icon_biggrin.gif ).

Może umówimy się na 10.00 pod planetarium? Kupimy sobie bilety obok siebie, dzieci trochę pobrykają a potem pójdziemy na seans i spacer po parku.
beattta
CYTAT(miriam b)
iff mialam nadzieje ze cie jescze z brzuszkiem zobaczÄ™;)icon_smile.gif


też na to liczyłam icon_lol.gif
rzenia
Jesli miriam pasuje to mi tez. Ile taki seans trwa?
miriam b
pasuje:):)Rzenia my znowu razem:)icon_smile.gificon_smile.gif:)czyli o 10.00 przed planetarium....kto jeszcze chętny?????
burek
Niewykluczone, że i my się wybierzemy, ale to jeszcze nic pewnego.

Czy ktoś wie co z Iff? Rozdwoiła się już?
rzenia
Wyslalam smsa do Iff z pozdrowieniami od nas icon_wink.gif
rzenia
Wiadomosc od iff z ostatniej chwili "o 16.00 urodzila sie Ewa 3700 57 maly zarlok"
miriam b
niooo wcal;e nie taki mały żarłok...:)to co może ona jeszcze się załapie na planetarium:) he he:)Rzenia..przekaż jej buziaki od nas!!!
beattta
Iff, raz jeszcze gratulujÄ™ icon_smile.gif


Dziewczyny, może powymieniamy się numerami na PW? Mam chyba numer do Burka z jakiegoś ostatniego spotkania, ale nie wiem czy ma mój 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.