To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Śląska integracja na odległość ;-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
olciaa_a
To moze i ja sie dolacze icon_rolleyes.gif Jestem z Pszczyny pisze na watku Bierun-Pszczyna ale jestesmy tam tylko 3 wiec... icon_biggrin.gif
Tuni
Cześć Olciu icon_razz.gif
kargab
witam
czy i ja sie mogę przyłączyć?
mieszkam na śląsku,siedzę w domku i walcze non stop chorobami i powoli trace siły
pozdrawiamy
olciaa_a
Czesc kargab icon_smile.gif

A co tu tak cicho icon_question.gif icon_question.gif icon_confused.gif
kala101
Witam to może i ja dołączę do wątku jestem z Chorzowa, mamusią zostanę między 28 sierpnia a 17 września taka rozbieżność z usg i miesiączki więc niewiadomo kiedy mała Natalka zechce się wydostać icon_razz.gif
Pozdrawiam serdecznie
olciaa_a
Tu widze nadal pustki icon_neutral.gif

Piszcie cos dziewczyny moze rozruszamy wateczek 08.gif
Zuzka80
Hejka!
W ramach rozruszania wątku przyłączam się i ja z moją małą Zuzanką. Pozdrawiamy!
kala101
Hej witam widać że ciepłe dni nastały bo już od dłuższego czasu na wątku nikogo nie ma icon_razz.gif
Zuzka80
Tak tak wszyscy korzystamy ze śląskiego "świeżego" powietrza 08.gif
AniaS79
Postanowiłam się wprosić icon_wink.gif

Jaworzno się kłania icon_biggrin.gif
Kama :)
Witam, ja też Śląsk.
Zuzka80
Kama-widzę że zdążyłaś się jeszcze wpisać na śląsk i następnego dnia urodziłaś. Gratulacje! Witaj Konradku!
Poly
Witam z tychów. Nowa tu jestem i troche potrwa zanim się połapię we wszystkim icon_smile.gif Mam 24 lata, od 2 lat mieszkam w Tychach. Jestem mamą 22 miesięcznego Kacperka. A na imię mam Paulina
olciaa_a
Hej widze ze tu nadal cisza icon_rolleyes.gif

Moze napiszecie jakie macie (albo jakie planujecie kupic) prezenty dla maluchow??
kala101
olcia moja mała na mikołaja dostała konika na biegunach wersja dla małych dzieci, a na święta napewno dostanie misia z TVN i pewnie jakąś zabawkę edukacujną i puzle piankowe

Pozdrawiam
- tutaj Natala z tatusiem
kala101
https://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2222.swf

Wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku, aby on był lepszy od poprzedniego i przyniósł wszystko to czego sobie życzycie
nikol
No to na ten NOWY ROK impreza.gif oby był lepszy od poprzedniego lub chociaż tak dobry.Niech wreszcie przychodzi ta wiosna,zimie już dziękujemy.
Ludziska może ruszymy ten wątek.
PSZCZYNA i okolice się kłaniają!
alena
Zgłaszam się jako mama 12-miesięcznego Kajetana. Czy są tu mamy z Katowic, Chorzowa lub Siemianowic? Wiosna już puka. Trzeba pomyśleć o dłuższych spacerach.
kala101
alena jest mama z chorzowa icon_smile.gificon_smile.gif Pozdrawiamy
slonceiplaza
Witam

Wlasnie sie zalogowalam po raz pierwszy icon_smile.gif jestem z Chorzowa i mam 8 mce synusia Piotrusia icon_smile.gif Chetnie poznam mamy z okolic icon_smile.gif))) moze bedzie z kim na sanki chodzic ... Ps czy ktoras moglaby mi polecic dobrego pediatre walczymy ze skaza bialkowa ...

pozdrawiam Ania icon_razz.gif
kala101
slonceiplaza witamy ja nie polece jeszcze lakarzqa bo ja osobiście znam tylko jedną tu w chorzoweie na dąbrowskiego ale znam ją dopiero rok też walczymy ze skazą narazie wygrywamy nie jedzeniem nabiału a skóre zaleczyliśmy całkowicie kremem na recepte zleconym przez lekarke wiec narazie ok ale co dalej to zobaczymy
mateczka_
Witam serdecznie icon_smile.gif jestem mamusiÄ… Å‚ukaszka i jestem z Gliwic od zawsze icon_smile.gif
makosiaczek
Witam jestem Marzena tez jestem tu nowa jestem mama 2 slodkich dziewczynek i mieszkam w pszczynie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.