To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Po jakim czasie Wam się udało?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
midzia
Witajcie
ja staram się od dwóch lat a może inaczej dwa lata temu odstawiłam pigułki i tak raczej bezstresowo podchodziłam do tematu ciąży.
Od 6 miesięcy staramy się i staramy się, ale ciągle nic z tego. Postanowiliśmy udać się do specjalisty, ale mam obawy. Boję się, że wyjdzie coś nie tak, że nie będę mogła w ogóle mieć dzieci...odpukać oczywiście, ale już po nocach mi się zaczyna to śnićicon_sad.gif
nikol
Przy pierwszej ciąży udało nam się za pierwszym razem(niestety poronienie),druga ciąża 5mc (poronienie bliźniaki),trzecia ciąża 2mc starań i mamy cudowną coreczkę.Czwarta ciąża 6mc,oj dłużyło się okropnie i mam nadzieję na bezproblemową ciążę i kolejne cudowne dziecko.

Midzia porób badania,to nic strasznego,może to tylko jakaś duperela o której nie wiesz.Lepiej wiedzieć na czym się stoi i walczyć z wiadomym.Zyczę szybkiego zafasolkowania.
Jula123
Nam przez 12 miesiecy nic nie wychodzilo. Pozniej jakos zabiegani bylismy roznymi sprawami i nie myslelismy o tym ze nam nie wychodzi i sie udalo. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i juz nidlugo bedzie nas troje. Nie myslenie o tym dobrze robi icon_smile.gif
.Angel
Szymek to była klasyczna wpadka. O Nikodema staraliśmy się około roku. Zmieniłam pracę, więc postanowiliśmy odłożyć na jakiś czas starania i zaraz się udało 03.gif 03.gif Szefowie nie byli zadowoleni 04.gif za to my bardzo.
midzia
Witajcie

zbieram sie w sobie i pójdę na te badnia

w weekend majowy wszytsko przemyslę na spokojnie trochę odpocznę odstresuję się i potem zacznę działać

pozdrawiam gorÄ…co
ANIA21
My z mężem staraliśmy się ponad 1,5 roku ale w koncu udało się , jestem w 23 tygodniu ciąży i jeszcze tylko 118 dni:)
justysia21212
hej wszystkim starajacym sie ja z moim mezem staramy sie pol roku i nic ciagle rozczarowanie z braku efektow i w momencie przyjscia okresu moj maz juz zaczyna myslec ze jest bezplodny zaczyna brakowac nam wiary icon_sad.gif jak dlugo mozna sie starac justyna
Magdula
Ewa - 6 miesięcy starań, teraz udało się za 15-tym miesiącem.
Trzymam kciuki za wszystkie starające się. Wiem jak to jest kiedy oczekiwania ciągną się w nieskończoność, ale trzeba mieć nadzieje i walczyć.

madziatl
My staralismy sie dwa razy po trzy lata, pierwsza ciaze poronilam, po ok. pol roku zaczelismy sie znowu starac i znowu trzy lata. Ja mam zdiagnozowany zespol policystycznych jajnikow maz natomiast mial zylaki na jadrach (juz zoperowane). Doszlam jednak niedawno do spostrzezenia, ze sporo schudlam niedlugo przed zajsciem w ciaze (w oby dwu przypadkach), nie jestem (ani nie bylam nigdy) gruba, ale jak zaczely sie problemy z hormonami to znacznie przytylam, i chyba mialo to wplyw na zajscie w ciaze przynajmniej w jakims stopniu
milutka
Ja w pierwszą ciążę zaszłam po 7 mcach, druga po 5 mcach, trzecia po 6 mcach, niesttey wszytskie trzy zakończyły się poronieniem, a teraz staramy sie juz od 1,5 roku intensywnie i nie udaje się 13.gif
joaba

milutka,Midzia pojedzcie na szalone wakacje tak by wypadały dni płodne,kupcie testy owulacyjne,zapomnij cie o dziecku skupcie sie na relaksie a sie uda.
Ja z synkiem w zasadzie wpadłam a o Klaudusię starałam się 2 lata.Miałam podwyższoną prolaktynę i mocno opóźniona owu,monitorowanie jajeczkowania,terapia hormonalna,opłaciło się.
milutka
joaba dzięki icon_biggrin.gif

No chociaz ja wprawdzie się wyluzowałam, bo teraz przygotowuję się do ślubu i staramy się nadal, ale na luzie, na zasadzie co będzie to będzie...no ale cóż i to sie nie udaje icon_sad.gif
manitou
dwa poronienia, potem corka od razu po staraniach, na ta ciaze ktora teraz nosze czekalam i staralismy sie 2,5 roku.... dopiero teraz jak odpuscilismy...
aj80
Pierwsza ciąża za pierwszym razem, druga za drugim, trzecia dopiero za dziesiątym. Ale jest, nareszcie icon_smile.gif
margot26
Pierwsze starnia to pół roku... i aniołek w 10 tc. Wiara raz przychodziła, raz nas opuszczała ... setki badań... Ponad dwa lata to trwało. W posiewie wyszły jakies bakterie beztlenowe i ... pomógł zwykły antybiotyk, który braliśmy razem z mężem. Ola ma juz 11 miesięcy. I zaczynamy sie znowu starać icon_wink.gif Narazie to 2 cykl. Ile potrwa walka o rodzeństwo dla Oli, będę Was na bierząco informować icon_wink.gif Trzymam kciuki za wszystkie staraczki!
chaton_ania
Ja i moje kochanie staralismy sie rok o malucha. No i w Nowy Rok nam sie udalo ja stworzyc icon_smile.gif

katke
My staralismy sie ponad 3 lata, okazalo sie ze mam problemy z tarczyca, podreperowalam ja i jak dostalismy zielone swiatelko to udalo sie w pierwszym cyklu i prawdopodobnie bedzie corka 06.gif
okruszek
dwa miesiace staran i poroniłam, następne 9 miesięcy starań i mamy córeczkę
dankin-82
nam się udało za pierwszym podejściem, ale teraz staramy się o kolejne i tak prosto nie jest (troszkę się pokomplikowało po narodzinach Kulki) choć dopiero minął 1 cykl 41.gif
Cassie
Nam się udało za pierwszym razem spłodzić syna a teraz gdy staramy się o drugie jest ciut trudniej, to jest w zasadzie dopiero drugi cykl starania ale już się martwię że nie poszło tak gładko jak za pierwszym razem. Dzisiaj robie teścik i się okaże czy malutka istotka już rośnie czy dalej musimy się o nią starać.
agnkel
nam się udało po pół roku
Dora2
nam sie udało po roku leczenia
marlena_w
ja starałam się od trzech lat, ostatni rok sie leczyłam i teraz jestem w 9tc, myślę że nie wolno tracić nadziei. Bardzo często problem leży w naszej psychice.
misiunia_29
my się staraliśmy rok czasu icon_smile.gif
aneczka79
nam się udało za 10 podejściem. Już zaczynałam powoli przekonywać męża do badań nasienia a sama poszłam sobie zrobić podstawowe hormony- w tym właśnie cyklu z badaniami się udało...
~*SaaRaa*~
a nam się udalo dokładnie po 19 miesiacach... dlatego jestem w szoku,ze w ogole sie udalo icon_wink.gif
ancyp
Najpierw 3 miesiace staran i aniolek w 6 tygodniu, potem 2 miesiace i mamy slicznego synka! icon_biggrin.gif
dankin-82
nam się udało z pierwszym smykiem w pierwszym cyklu a z drugim dzidziusiem w drugim cyklu 08.gif
Marylga
a nam po 5 miesiÄ…cach
mamakapselka
My najpierw 2 miesiące z czego powstał nasz mały aniołek [*] a potem 2 cykle odczekane i po 1 miesiącu słaściwie nie starania się jesteśmy na etapie 17 tc icon_smile.gif
tera
Statystyczne 7 miesięcy, w tym 5 z testami owulacyjnymi
zarzeczanka
najstarsze - 3 podejście
średnie (w niebie) - 1 podejście
najmłodsze - 2 podejście

W czasie gdy zauważamy śluz trzeba się starać co drugi dzień - taka moja rada:)
kasiek76
My staraliśmy się 4 lata i w końcu się udało teraz Maciuś ma 2,5 roczku i jest słodkim niesfornym łobuziakiem:)
kasiek76
wszystkim zyczÄ™ powodzonka nie poddawajcie sie icon_smile.gif
andzia79
Synuś za drugim podejściem,teraz staranka o drugie dzieciątko-pierwszy cykl nieowocny,drugi okaże się za 12 dni 08.gif
cytryna
W pierwszym cyklu.
Latte_macchiato
witam

Przez 4 miesiące starannego obliczania nic nie wyszło. Dopiero kiedy lekarz przypisał mi duphaston zadziałało. Dzień najbardziej płodny miałam 3-10-2008 , lekarka zapisała "sex 30-09 i 02, 04-10" icon_wink.gif duphaston miałam brać od 4-10 po 1 szt rano i wieczorem dziś ..... jestem w 3 tygodniu ciąży icon_wink.gif więc zadziałały od razu. Chyba miałam problemy ze śluzem i utrzymaniem plemników w sobie .....
życzę powodzenia i głowa do góry icon_wink.gif

pozdrawiam
niuniunia23
U mnie pierwszy malec miesiąc po ślubie nie starania się a z drugim maleństwem juz 6 cykli i nadal próbujemy. Może tym razem sie uda icon_smile.gif
Spiot
My o pierwszego synusia staraliśmy się 3 cykle.Drugi synuś to była najfajniejsza wpadka jaka człowiekowi się może przydażyć.A teraz zaczeliśmy starania o córeczkę .To jest drugi cykl...narazie cisza
beata1104
My sie staralismy 10 m-cy nasz aniolek 11tc, i puzniej rok staran i jest
Niusia85
My sie staralismy 2 lata (rok leczenia) radze badac sie icon_biggrin.gif
maania
.
Cortinka230
My staraliśmy się poł roku- niestety poroniłam, a teraz zaczynam drugi cykl starań.... z luteiną, bromergonem i witaminkami ...i mam nadzieje, że się uda tym razem!!
kasiaaaaa
Migotka my staraliśmy się 4 miesiące - trzy razy "pudło", więc kupiłam test owulacyjny i wtedy udalo się odrazu. icon_smile.gif
Pół roku wcześniej zażywałam kwas foliowy i całkowicie zrezygnowałam z alkoholu.
Gothica
Za pierwszym razem, niestety ciąża nie trwała długo. Po półtora roku znowu podejście i znów za pierwszym razem. Tak to wyglądają nasze rozgrzewki 29.gif
salemka
Witam mam pytanie jak dodajecie suwaczki pod swoje wiadomości? Pozdrawiam wszystkich
salemka
Udało się dodać suwaczek:) jak my sie staralismy za pierwszym razem juz tak na powaznie to poszlo szybko...niestety dlugo nie potrwało. Teraz jestem po zabiegu prawie juz miesiac i niedlugo znowu bedziemy sie starac jak wstko bedzie dobrze...a wierze ze tak bedzie icon_smile.gif
andzia79
Ja też pomału zaczynam sobie odpuszczać...pierwszego dzidziusia udało się nam,,zrobić" za pierwszym podejściem:)Oskarek ma już 6 lat!!!
teraz o drugiego bobaska staramy się już pół roku i nic:( A zawsze myślałam,że to takie proste,że trzeba się zabezpieczać żeby dzieci nie mieć, a u mnie to wszystko jest na razie odwrotnie. I teraz po mału dochodzę do tego,że jak ma być dzidziuś,to będzie....może nie teraz,może nie już,ale kiedyś na pewno!!! Muszę w to wierzyć,bo nie mam już siły witać @ co miesiąć!!!!!!!!!!!!!!!! A czuję,że za parę dni znowu przyjdzie..... 32.gif
Nina32
My z pierwszym dzieckiem staraliśmy się 6 miesięcy i w końcu po pół roku się udało icon_smile.gif teraz chcielibyśmy drugie, póki co 4 miesiące się staramy :/ sama nie wiem co myśleć bo robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny icon_sad.gif w sumie dziwne bo miesiączka mi się spóźnia już 3 tygodnie,a raczej mam regularnie co do dnia.Dzisiaj idę do gina więc się wyjaśni czy słusznie mam nadzieje!
jsj
My staraliśmy sie 18 miesięcy. Po grudniowej miesiączce byliśmy umówieni z ginem na rozpoczęcie leczenia.
I miesiączka nie przyszła icon_smile.gif A gin się cieszył razem z nami naszym szczęściem icon_smile.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.