To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

..::Lutusie 2007 cz2 ::..

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
tysia2202
No chyba moj babelek bedzie pierwszym zabkujacym lutowkiem icon_smile.gif zmiezylam mu temperaturke ma 37,4 icon_sad.gif boje biedactwo musze mu kupic jakas masc na zabki tylko nie wiem jaka 32.gif
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

Wczoraj Młoda tylko raz miała atak i to u mojej babci. Zbierałam się stamtąd w tempie ekspresu 21.gif a dzisiaj od rana znowu marudzi. Na szczęście teraz mam ciszę w domu i jak uśnie, to nikt jej nie obudzi, no chyba że drugi bratanek S. jak wróci ze szkoły.

Z jedzeniem jest u nas tak jak u Tysi, tylko że Kinga bez problemu przesypia noc. Zastanawiam się czy to wszystko przez te upały czy Kindze idzie ząb. W jednym miejscu ma zaczerwienione dziąsło. Nie gorączkuje, bo mierzyłam jej temperaturę i ma tylko 37.

Takie spotkanie w realu, to byłaby fajna rzecz. Może nam się uda.

Wczoraj pisałam, że w tym roku nici z wakacji, ale dzisiaj rozmawiałam z S. i jeżeli Kinga będzie w miarę sprawnie siedzieć, to początkiem września jedziemy w góry, prawdopodobnie do Szczawnicy.

Agga może to nie sok jabłkowy 01.gif ale Daria wygląda na rozanieloną. Świetny taki basen. Może trzeba o czymś takim pomyśleć, jak są takie upały. A z czekoladą też wygląda super i widać, że jej smakuje.

Tysia dawaj zdjęcia krzesełka po obiedzie Sebastiana.
Jak pierwszy raz usłyszałam jak moja teściowa zwraca się do mojego męża (wtedy jeszcze chłopaka) - Sanek, to myślałam, że popłaczę się ze śmiechu. On sam nie reaguje na żadne Bastki - on jest Sebastian i koniec.
Nie daj się teściowej. Ja też nie lubię jak do Kingi zwracają się w jakiś udziwniony sposób.

Ostatnio mąż zakochał się w łowieniu ryb (bo same ryby to już dawno lubił) i coraz częściej jeździ z kolegami. Nawet coś przebąkiwał o Święcie Karpia na początku lipca, ale wtedy to my się z nim zabierzemy.
tysia2202
To w takim razie przesylam zdjecia z obiadku icon_smile.gif



anulek2505
Tysia super zdjecia icon_smile.gif

Agga jak ja zazdroszczÄ™ Dari tego plumkania sie w basenie.

Ada zapraszam icon_smile.gif

Od dzisiaj rana mój Kacper rwie sie do siadania icon_smile.gif nawet teraz trzymam go na kolanach a on głowę podnosi i chce siadać icon_smile.gif
A dzisiaj mnie zaskoczył, spał od 11.20 do 14.40 icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Ale u nas upał 41.gif :mam łzy w oczach 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
AniaEL
U nas też jest okropnie gorąco. Na spacer pewnie pójdziemy po 17.
Czemu wszyscy się upierają, że przy takim upale dziecko musi mieć czapkę na głowie icon_evil.gif

Tysia fajne to krzesło, a Sebastian wyglada na zadowolonego.

Siedzimy sobie i słuchamy Fasolek i Kindze chyba się podoba.
A tak wygladała Młoda po jednym ze swoich ataków 41.gif
tysia2202
Biedactwo:(

Ja jak maly jest w wozku to nie daje mu czapczki na ogrodku tez nie no chyba ze chodzi po sloncu ale w cieniu nie ubieram mu
Mili84
basenik fajny a jaka piekna dama w nim pływa:)
to chyba jest taki grzybek na allegro sa po 47 zl takie bo tez na nie patrzałam.Wiec u was w praktikerze rzeczywiscie taniej

My cały dzien dzis w domku okna zamkniete to chłodno jest w miare Milan własnie zasnał
Wczoraj po kapieli zasnal ok 19 i myslałąm ze juz cala noc bedzie spał a tu guzik ok 20 juz po spaniu czas na zabawe o 21 zjadł no i jakos zasnał puzniej ok 3 sie obudził ale melczka mu nie dawałam tylko wode "oszukałam go hihi " ale było duszno wiec pic mu sie pewnie chciało bo zasnąl po paru głebszych i wstał na jedzonko dopiero o 7 obalił 180z kleikiem o -11 -180ml z kleikiem i 15-150ml traz zje po kapiei dopiero za 4h po 19
Zaczynam zmieniac mu mleczko daje mu teraz bebilot pepti1 ale chce przejsc na zwykly bebilon2 wiec pediatra mówiła ze przy kazdej zmianie mleka trzeba to robić stopniowo wiec wczoraj dostał 1 butle bebilonu zwyklego. i przez reszta dnia pept dzis 2 zwykłego i reszte pepti jutro 3 zwykłego i jak sie nic nie bedzie działoo przez te 3 dni na nastepny dzien dac 4 porcje no i dojsc do 5*150ml -bo taka jest norma na opakowaniu ale mój pewnie bedzie miał w nosie te normy i bedzie jadł 5*ale po 180 icon_smile.gif
Mili84
oj kingusia padnieta ,bidulka
a krzesełko fajniutkie Ja mam upatrzone drewniane zeby puzniej słyzylo jako stolik do jedzenia a puziej do malowania lub zabawy choc szczerze powiem ze bardziej podoba mi sie to krzeselko co ma tysia
Agga:)
Ania ja do wozka nie zakladam czapki i jak nie ma duzego wiatru to tez nie a po sloncu jej nie nosze tak ze my czapke zakladamy sporadycznie 08.gif rzeczywiscie biedulka na tym zdieciu wyszla

Super to krzeselko i widac ze bablowi tez sie podoba 06.gif

Mili84
sebastianek w tym krzeselku wyglada jak taki prezesik z reklamy icon_smile.gif

My tez nie zakłądamy czapi chyba ze jest silny wiaterek
sylwia27
zmykam na działeczkę...........pa
tysia2202
Prezesik dobre icon_smile.gif Widze ze mu sie spodobalo jedzenie w tym krzeselku to dobrze. Krzeselko kosztowalo 269 zl w promocji w firmowym sklepie chicco w katowicach a takie same widzialam w Smyku za 269,90 wiec zaoszczedzilam 90 gr 08.gif
tysia2202
A ja zmykam do moich kochanych rodzicow icon_smile.gif maz wroci pozno to co bede jak ta pipka siedziec sama w domu icon_smile.gif to do wieczora. Chcialam wam poslac zdjecia na golaska sebastianka ale nie wiem czy nie posadzo mnie o pedofilie 08.gif 03.gif
eiwanka
Krzesełko prześliczne! Tosia ma właśnie w takim stylu, tylko mniej kolorowe, ale też fajne. DO tej pory w nim je, mam nadzieję, że Poli nie trzeba będzie kupować nowego, tylko Tosia je zwolni dla siostry. Hmm, zobaczymy...
Ja w takie upały też nie zakładam czapeczki. TEraz własnie Polusia śpi w wózku w ogrodzie w samym body z krótkim rękawkiem.
Mój Sebastian też nie znosi jak się mówi do niego np. Sebuś icon_razz.gif
Strasznie Kingusia padnięta na tym zdjęciu, biedactwo, rzeczywiście umęczona.
Basenik super, Darii widzę też się podoba icon_smile.gif
Mili84
TYSIA lepiej nie ryzyku Ja tez mam pare fajnych fotek golaska ale rzeczywiscie jakis rzecznik praw dziecka odnajdzie zdiecia w necie i posadza nas o rozprowadzanie pedofili
Teraz to juz nie mozna ze swoim dzieckiem sie wykapac w wannie bo zaraz cie oskarza o nie wiadomo co ...wrrr
mama_madzia
hello icon_smile.gif

Tysia Konrad tez mnie je, bynajmniej tak mi sie wydaje bo je z cyca wiec nie widze ale rzadziej chce cyca. Wydaje mi sie ze to przez upaly.

Ale mam inny problem, mojemu Konradkowi Å‚zawiÄ… oczka i jak Å‚zawiÄ… to leci mu katar taka woda z nosa... nie wiem czy to przeziebienie czy uczulenie, ide mu zmierzyc temperature.
kurcze nie umiem wkleic fotek z chrztu, ciagle jakis blad icon_sad.gif


anulek2505
Ufff, u nas w końcu spadł deszcz, jest czym pooddychać icon_smile.gificon_smile.gif

Tysia może Sebastian je mniej przez te upały - Kacper tez mniej je, no a może rzeczywiście ząbkuje.

Dobrze, że poruszyłyście temat czapek w upał, ja ubieram chustę ale dzisiaj sie zastanawiałam czy ubrać no i ubrałam, ale jak jutro będzie taka pogoda to chyba nie ubiorę.

Jutro ide do szefa rozmawiać o urlopie i wychowawczym brrrr , mam stresa 23.gif 23.gif 23.gif 23.gif Trzymajcie za mnie kciuki
AniaEL
Dzisiaj o czapkę maltretowała mnie moja mama (teściowa jeszcze nie wie, że jej nie zakładam). Kazałam jej założyć coś na głowę, wsiąść do samochodu, tylko trochę otworzyć okna i jechać z prędkością 5 km/h. Potem pogadamy.

Anulek będziemy trzymać kciuki, ale szef nie mam nic do gadania.

Madzia to może być uczulenie. Zwłaszcza, że teraz tyle różnych roślin pyli.
Iśka
CYTAT(Ada25 @ wto, 12 cze 2007 - 00:01) *
Iśka a ile JAgódka waży??? Słuchaj ja jej się wcale nie dziwię że woli na rączkach:)icon_smile.gificon_smile.gif Kto bytam leżał jak świat taki interesujący jest 29.gif 29.gif

6250g 06.gif

Ale Wam Kinga padła 03.gif

SÅ‚odko Daria wyglÄ…da w tym baseniku.

Ja cieńką czepeczkę małej ubieram, bo boję się, żeby jej w ten łysy łebek nie przygrzało 08.gif Dobrze, że koło nas jest park. Wychodzimy w południe, szczerze mówiąc lepiej pod tymi starymi drzewami niż w domu.

No właśnie ciekawe kto pierwszy wystrzeli z ząbkiem icon_rolleyes.gif Tysia życzę spokojnej nocki

TroszkÄ™ Wam zazdroszczÄ™ wakacji, my posiedzimy w domku
tysia2202
Moj synus jednak zabkuje icon_sad.gif moje kochane biedactwo 41.gif jak mi go zal tak plakunia dopiero teraz zasnal icon_sad.gif zjadl tylko 60 ml 32.gif w sumie jak dzis zjadl 300 to jest wszystko icon_sad.gif 41.gif

Co ja mam robic??????
anulek2505
A my jednak nie jedziemy nad morze, stwierdziliśmy że jak oszczędzamy to oszczędzamy icon_smile.gif Pojedziemy tylko do przyjaciół nad jezioro jak nas zechcą 08.gif

AniaEL dlaczego szef nie ma nic do gadania, przecież może się nie zgodzić (w jakiś tam przypadkach, nie pamiętam jakich) na urlop pracownika, no na wychowawczy to musi się zgodzić, ale mi bardziej chodzi o to czy będę miała powrót do niego do pracy - czy mnie zechce jeszcze icon_sad.gif

Tysia z skąd wiesz że ząbkuje ?? Nie martw sie krzywdy dziecko sobie nie zrobi. Kup mu żel, czopki viburcol i gryzaczek - tyle możesz dla niego zrobić. Matko ja aż sie boję co będzie z moim dzieckiem przy ząbkowaniu icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif
tysia2202
No maz kupi czopki jak bedzie z pracy wracal gryzaczek ma ten zelowy ale nie chce go gryzc icon_sad.gif
Moja mama mi powiedziala ze ja tez tak mialam jakzabkowalam stad wiem ze to zabkowanie on ma to juz od soboty ale dzis to byla tragedia 41.gif
AniaEL
Anulek o ile pamiętam, to masz jeszcze zaległy urlop, a jak wybierasz się na wychowawczy to tegoroczny też się stanie zaległy, a takie urlopy trzeba wykorzystać do do końca marca. Zaległy urlop

Tysia to trzeba przetrzymać. Żel, czopki, gryzak i dużo cierpliwości.
anulek2505
aniaEL dzięki, w ten sposób o tym nie pomyślałam - zamot jestem i tyle 29.gif

Tysia to współczuję.
AniaEL
Jeszcze trochÄ™ z KP
"Mogą się zdarzyć okoliczności powodujące, że przesunięcie terminu urlopu jest obowiązkowe. Do takich sytuacji należą:

choroba,

odosobnienie związane z chorobą zakaźną,

powołania na ćwiczenia wojskowe lub szkolenie wojskowe do 3 miesięcy,

urlop macierzyński.

Wtedy pracodawca obowiÄ…zkowo przesuwa pracownikowi urlop na inny termin (art. 165 k. p.)."
mama_madzia
kurcze nie moge wkleic fotek z chrzcin bo jak laduje juz zdjecie to wyskakuje blad strony icon_sad.gif sprouje jutro.

co do nakrycia glowy ja mam taka chuste przewiewna, ale uszka przykrywa, bo w sumie upal upalm ale jednak wietrzyk maly wieje a ja nie chce zeby maly jakies zapalenie ucha dostal bo sie juz nasluchalam tym

tysia wspolczuje, ale moze nie bedzie tak zle, moze raz dwa zabek wyjdzie i spokoj do nastepnego)

a po kapieli moj maly brzdac marudzil do 21 (od 19;30) moze dlatego ze spal krotko przed kapiela, ale sie przy nim upocialam, no ale teraz juz spi a ja wzielam prysznic icon_smile.gif a teraz ide spac bo sie nie wyspalam, widzialyscie o ktorej wczoraj pisalam icon_razz.gif chyba bylo po 1 w nocy wiec dzis ide szybciej ppa
mama_madzia
o udalo sie jedno ale chyba w malej rozdzielczosci, jak synus przyjmuje zyczenia i prezenty icon_razz.gif W KOSZULI TAKI MALY PREZES - TYLKO GARNITURA BRAK HEHE


[img=https://img529.imageshack.us/img529/1889/obraz043or5.jpg]
tysia2202
Ale Konradek fajniutki a jak ladnie sam na kolankach siedzi icon_smile.gif
Monia i Wika
kurde powiem wam tak:
moja Wika nie śpi na brzuszku, chyba prędzej by wstała i uciekła niz by ja ktos na brzychu grzecznie położył
w wózku siedzi i sie rozgląda- zasypia na boczku koniecznie z tygryskiem
jeszcze nie jemy jakis słoiczków, bo tata jest książkowy i ... (mama po kryjomu daje 29.gif)
gada jak najęta i piszczy jakby sie coś działo, najfajniejsze to jest jak dzidzia płacze i mówi mama 04.gif
A tak w ogóle to Wika jak płacze raz na 3 dni to jest szok
nie zapeszam (bo zawsze jak ją tu chwale to później jest lipa:)) ale nie mam zadnych problemów z małą
Świetnie się dogadujemy, chodzimy na ćwiczenia i zabawy, teraz zaczniemy pływać jeszcze (widziałam super stroje dla dziewczynek -sama słodycz)
A tak w ogóle siedzię teraz na www.fotka.pl i podrywająmnie chłopaki hahahaha a mój T ma zemnie polewkę, bo się podniecam jak siksa, cały czas ktoś mnie na randke z dzieckiem wyciąga hihihi
pozdrawiam was gorąco z goracego wrocka, niech chłodem zawieje.... icon_smile.gif))
Nika27
Śliczne foteczki powklejałyście - uwielbiam je oglądać - takie słodziutkie są nasze lutusie 03.gif

Mój Bartek przez te upały też znacznie mniej je i ze snem tez jest gorzej bo wstaje już ok 7.00 29.gif a to dla mnie jeszcze środek nocy 08.gif

Bardzo mi się podoba pomysł wspólnego spotkania w realu - miejsce nie gra roli ale można by jakoś wypośrodkować aby wszystkim pasowało icon_biggrin.gif

anulek trzymam kciuki za jutrzejszÄ… rozmowÄ™ z szefem przytul.gif

Tysia fajne to krzesełko prezesika icon_wink.gif My też kupiliśmy ale jeszcze pare miesięcy musi poczekać bo do 6 m-c będzie Bartek zdany wyłącznie na cyca.



mim
madzia świetne zdjęcia, Konradek jest cudny:)
Nika mi też się podoba pomysł spotkania w realu. Tylko z mijscem jest problem tak żeby wszystkim pasowało. I mój Mikołaj też je mniej ale częściej i dziś wstał o 6 i koniec spania. Myślę że wtedy jest dla nich najlepsza pora bo nie jest tak gorąco. Gdybym była robotem to bym z nim wychodziła wtedy na dwór.
Monia Mikołaj tak jak Wiki nie uśnie na brzuchu i nie poleży. A zasypia zawsze na wznak w pozie "bierz mnie całego" 06.gif
tysia my mamy podobne krzesełko...nawet nie wiem czy aby nie takie samo bo w kartonie jeszcze jest 06.gif
AniaEL jak zwykle "obcykana" jesteś ze wszystkim. Od komputerów po sprawy prawne. Powiedz kochana jakie ty szkoły skończyłaś?? 03.gif 03.gif 03.gif Dobrze jest mieć kogoś takiego:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif...nie żebym Ci się podlizywała czy coś takiego 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif
anulek koniecznie napisz jak przebiegła romowa z szefem bo mnie też czeka a my chyba mamy tego samego szefa 29.gif
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

Dzisiaj rano ze śmiechem obserwowałam jak Kinga próbuje tatę wykopać z łóżka 03.gif Mnie nigdy nie udałao się wywalczyć tyle miejsca, ile temu maluchowi. icon_confused.gif
A teraz próbuje oderwać lusterko od maty, bo chce je włożyć do buzi i strasznie się złości. 08.gif

Madzia super Konrad wyglądał w tych bodach, prawdziwy elegant.

Anulek czekamy na wieści od Ciebie.

Monia nie przejmuj się, że Wika nie leży na brzuchu, bo czytam, że posiadła masę innych umiejętności.

Ada icon_redface.gif ja tylko wiem jak działa google, a z wykształecnia jestem historykiem archiwistą.

Przed chwilą Kinga kichnęła i jest cała mokra. Skąd ona ma tyle śliny icon_eek.gif
anulek2505
Trzeci raz podchodzÄ™ do pisania icon_sad.gif I tak muszÄ™ z Kacprem na rekach icon_sad.gif

A wiec u szefa milutko ( nawet dał mi namiary na mieszkanie), porozmawialiśmy - wypytał sie o wszystkich i wszystko, , ale w styczniu nie mam czego u niego szukać - tak to odczułam ( bo wprost mi nie powiedział) 41.gif 41.gif 41.gif Urlop i wychowawczy bez problemu, urlop mam do 22.08 icon_smile.gificon_smile.gif
Trzeba będzie na wychowawczym szukać innej pracy.

a u nas dzisiaj fajnie, jest czym pooddychać bo cały wieczór i w nocy padał deszcz. O 16.00 wybieramy sie na spacer, jesteśmy umówieni z dziewczyna która dzień po mnie rodziła i leżałyśmy razem w sali icon_smile.gif Kurcze tylko nie wiem jak zwykle jak Kacpra obrać.

Mój Kacper tez na brzuchu nie chce leżeć a o spaniu nie wspomnę.
Kacper dzisiaj znowu miał ciężką noc icon_sad.gif o co mu chodzi?? Nie rozumiem rzuca się w tym łóżeczku, smoka wypluwa, dzisiaj wpadłam na pomysł że może pić mu się chce, ale nie dałam bo bałam sie że się rozbudzi, ale dzisiaj jak tak będzie to mu dam,.

Dobra uciekam bo synuÅ› nie daje mi pisac.

tysia2202
Czesc dziewczyny!
A ja mialam dzis dzien zalatwiania. Najpierw do urzedu pracy w ktorym sie tak wkurzylam ze myslalam ze rozniose caly urzad. Dzis konczyl mi sie "maciezynski" (szkoda tylko ze nic nie placili na nim 21.gif ) Wiec pojechalam sie podpisac. Wszystko przez te 4 miesiace pozmieniali 21.gif . A tu babka mi wyskakuje ze musi teraz znalezc dla mnie prace. Po czym bez pytania czy mi sie ta praca podoba czy nie wypisala mi skierowanie na rozmowe kwalifikacyjna do jakies firmy na stanowsiko asystentka ekonomiczna 21.gif Jakim prawem jak janie mam z ekonomia nic wspolnego 21.gif
Jestem po ogolniaku i studium kosmetycznym. Potem powiedziala mi ze jak nie zglosze sie na ta rozmowe to skresla mnie z listy bezrobotnych icon_twisted.gif 21.gif I to jeszcze nie jest normalna praca tylko staz w czasie ktorego urzad bedzie placil mi miesiecznie 185 zl a bede zapierdzielac jakbym byla na calym etacie 21.gif 21.gif 21.gif
Ludzie co za porypany kraj!!!! Nie ide na ta rozmowe niech mnie skreslaja mam ich w dup...! I tak nie mam prawa do zasilku bo nic jeszcze nie przepracowalam szkole konczylam w czerwcu a zaszlam w ciaze w maju wiec podarowalam sobie prace.
Szkoda mi tylko ze nie beda juz mi placic zusu 13.gif
Trudno i tak od przyszlego roku chce zaczac prace.

Potem pojechalam do NFZ po karte od Sebastiana chociaz tu poszlo jakos sprawnie no ale pol dnia zmarnowane.
tysia2202
Aha dodam jeszcze ze powiedzialam babce ze nie moge isc na ta rozmowe 19 czerwca bo nie mam z kim malego zostawic (tzn mam ale chcialam sie jakos wymigac 08.gif ) a babka mi mowi ze ja to nie obchodzi ja nie jestem samotna matka niech ojciec wezmie wolne albo niech znajde opiekunke do dziecka 21.gif
I ta praca jest jeszcze w Gliwicach bo tam jestem zameldowana a mieszkam w bytomiu wiec godzina dojazdu autobusem i okolo 100 zl bilet miesieczny na 3miasta. Ale duzo bym zarobila 21.gif
anulek2505
Tysia wiem że ten kraj jest porypany, ale takie są przepisy. Nie złość się na babkę - ona tylko wypełniała swoją pracę. Nie wiem jak jest u nas teraz, ale jeszcze ok. roku temu u nas w UP było tak, ze jak po 3 propozycjach pracy nie podjęło się żadnej to wtedy skreślono z listy. A to że chciała cię wysłać na staż to też nic dziwnego jak jeszcze nie pracowałaś a kwota też nie oszałamiająca, ja tez zaraz po studiach licencjackich byłam na stażu, ale co prawda za więcej bo za 400 zł icon_sad.gif - i do tego musiałam sobie studia magisterskie opłacać, wiec prawie nic minie zostawało. Takie jest życie niestety.
Ja też dzisiaj jestem załamana rozmową z szefem, ale cóż..... trzeba szukać czegoś - tylko ciekawe czy ktoś przyjmie mamę z malutkim dzieckiem icon_sad.gif
anulek2505
Ach zapomniałam, mój synuś dzisiaj podczas kąpieli sam odkrył że ma nóżki, ale im sie przyglądał icon_smile.gif:)śmiesznie to wyglądało icon_smile.gif
mim
O matko tysia współczuję tych przeżyć w UP. Miałaś prawo się wku...ale taki kraj:(icon_sad.gif I jeszcze jaka pensja...matko:(icon_sad.gificon_sad.gif
Ja nie wiedziałam że Ty kosmetyczka jesteś 03.gif . Na pewno pracę znajdziesz:)icon_smile.gificon_smile.gif A możesz mi powiedzieć co można stosować na rozstępy na cycach?

Ja nigdy nie byłam w UP. Zaraz po studiach dostałam b.dobrze płatną pracę i pracowałam rok i mi się zaszło 06.gif Nie wiem czy mam powrót tam zapewniony...tzn muszą mnie przyjąć ale po miesiącu mogą zwolnić 21.gif , bo chyba nie jestem już im tam potrzebna. Mają już od pół roku na moje miejsce jakiegoś kolesia i podobno dobry jest-więc co robić? Zresztą ja im się nie dzwię że kogoś zatrudnili. Roboty full i ktoś musiał robić jak ja poszłam na zwolnienie...Ale z tego co się dowiadywałam to podobno zapotrzebowanie na mój zawód jest. Skończyłam Politechnikę i jestem dzielną panią inżynier i sobie projektuję różne budynki. Tylko że ja chyba wszystko zapomniałam....wiecie jak to jest zaćmienie ciążowe i nawet jak mnie wywalą z tej roboty to nie wiem czy znajdę kolejną, bo w mózgu pustka 29.gif 29.gif

AniaEL a czym się zajmowałaś jako historyk archiwista?? Czy to coś w rodzaju "stare dzieje". A pracowałaś w zawodzie...lub pracujesz. Przepraszam że pytam ale ja bardzo lubię poznawać ludzi i to czym się zajmują 08.gif 08.gif
anulek2505
Ada to ty mądra głowa icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Na pewno nie zapomniałaś. Mi tez się wydawało, że zapomniałam niemiecki (nie znam super, ale średnio), ale dzisiaj wzięłam jakaś ulotkę po niemiecku i zrozumiałam wszystko icon_smile.gif Więc nie jest tak źle z nami icon_smile.gif

Dziecko śpi a ja zmęczona.... jeszcze karmienie za ok. godzinkę i lulu idę icon_smile.gif Dzisiaj sobie pospałam z Kacper po obiedzie (a ja sie dziwię skąd te fałdy sadełka 29.gif ). Wykończyło mnie spotkanie z szefem i jeszcze jeździliśmy sie dowiadywać o mieszkanie bo dostałam cynk od mojego szefa icon_eek.gif i jutro jedziemy obgadać sprawę icon_smile.gif

Tak wiec dzisiaj mnie juz raczej nie będzie, wiec DOBRANOC
mim
No anulek fajnie że znasz niemiecki. Ja pracuję w niemieckiej firmie a niemieckiego ni w ząb 29.gif 29.gif
Ale pocieszyłaś mnie że coś nam w tych głowach zostało 08.gif
eiwanka
Witajcie lutóweczki!
Byliśmy dziś na kontroli bioderek i wszystko super icon_biggrin.gif
Ja nie cierpię urzędów, wszędzie męża wysyłam.
Dziewczynki śpią a my oglądamy szkło kontaktowe, baaardzo lubię icon_smile.gif Pośmiać się można.
mim
Dziewczynki posłuchacie sobie:

https://www.youtube.com/watch?v=En0A8KGMgq8

Ja się normalnie poryczałam.
mama_madzia
hey
no tak wlasnie wygladal moj (mniejszy) mezczyzna na chrzcie icon_smile.gif ciesze sie ze wam sie podobal taki maly a duzy hehe

dzis katary juz nie mial wiec wczoraj to moze od lzawienia oczkow ten katar ale martwi mnie co innego...jest przeciez na cycku a dzis pierwszy raz nie zrobil mi kupki icon_sad.gif przez caly dzien, zdarzylo sie to ktorejs z was ktora tez karmi piersia?

moj Konrad tez robi postepy, w wozku jak mu tyl budy odepne i zostawie sama siatke i odwroce go na brzuch to podeprze sie raczkami i patrzy z glowa podniesiona, nie raz przejade tak spory kawalek a on tak patrzy, a ludzie przechodz sie sie smieja ze taki maly ludek jedzie sobie jak pan przodem z podniesiona glowa, wylegujac sie w wozku hehe, w kapieli to juz niezle chlapie, jak zalapie rozchlapywanie wody nozkami to non stop tak.

co do jedzenia to tez do 6 m-ca ma cyca, ewentualnie w sprawach awaryjnych herbatka koperkowa albo rumiankowa, a tak jeszcze nic nie prowadzam

zastanawiam sie nad tym zeby chodzic z nim na basen, Monia ty cos pisalas o cwiczeniach gdzoie chodzisz z Wikusia? pochwal sie i napisz jak jest. bo tez bym chciala gdzies wyjsc do ludzi.

zreszta mam dola mamy wesele w rodzinie 23.06 a ja nie mam w czym isc i jestem gruba icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif dołek jak nic icon_sad.gif

ok ide spac papa
tysia2202
Ada slodziutka ta mala icon_smile.gif

Madzia nie jestes gruba poprostu my siebie tak spostrzegamy niestety icon_sad.gif ja niby wrocilam do swojej wagi a i tak nie moge na siebie patrzec 41.gif

A ja tez nie wysylalam zdjec z chrztu moj brzdac tak wygladal icon_smile.gif mial blekitno biale ubranko icon_smile.gif



Nika27
Ada Conny jest faktycznie rewelacyjna - taki głosik to wyjątkowy dar.

Tysia nie przesadzaj z tym wyglądem :nie nie! Śliczniutko wszyscy wyglądacie na zdjęciu icon_razz.gif Co do UP to współczuję bo faktycznie wszystko to jest pozbawione sensu ..
Ja też od ostatnich dwóch tygodni wiszę na tel. i dogaduję z bankiem kredyt i ciągle coś muszę załatwiać 29.gif Mam z nimi takie przeprawy że mam już wszystkiego dosyć. Dziś rano na 9.00 jechałam 30 km na wycenę do rzeczoznawcy a na 13 miałam ćwiczenia z Bartkiem w Warszawie w całkiem przeciwnym kierunku i tym sposobem zrobiłam dziś samochodem 140 km.
Jutro znowu lecę do W-wy do szpitala na konsultację z tym języczkiem Bartusia. Pani chirurg ma zdecydować czy zrobi jutro zabieg czy nie 37.gif A w piątek znowu wyprawa do W-wy na ćwiczenia - mówię Wam że już mam dosyć jazdy samochodem choć zawsze to lubiłam a teraz jak wsiadam do samochodu to mi się zbiera na 450[1].gif

Eiwanka to dobrze, że OK z bioderkami ja jeszcze się jakoś nie zebrałam na konsultacje z ortopedą a muszę ...

mama_madzia ja karmię piersią i mały miał taką fazę z kupkami ale potem - po ok tygodniu lub półtora wszystko wróciło do normy.
AniaEL
Madzia nie jesteś gruba, widziałam Cię na zdjęciach. Głowa do góry.

Tysia ja UP omijam z daleka. Zresztą teraz rejestracja tam niewiele daje, bo jak bezrobotna jest mężatką, to każą jej ubezpieczać się u męża.

Ada jestem pełna podziwu dla Twojego zawodu. Matematyka nigdy nie była moją mocną stroną.
Kiedyś wykonywałam drzewa genalogiczne w tzw. Archiwum Lwowskim w Krakowie i sprawiało mi to wielką frajdę. Im coś starsze, tym lepsze. Teraz pracuję jako archiwista w prywatnej szkole wyższej, ale nie wiem, czy tam wrócę. Bardziej pasowałoby mi archiwum historyczne, a miejsca podobno są tylko w IPN, a to mi nie odpowiada.

eiwanka super, że wszystko w porządku z bioderkami. My do kontroli wybieramy się pod koniec miesiąca.

Kinga też przez jakiś czas jeździ na brzuchu w wózku i ogląda świat przez siatkę, a jak leży na plecach, to wykręca się jak paragraf, żeby tylko coś widzieć.
Dzisiaj na zmianę płakała i cieszyła się jak głupia, a my dalej nie wiemy, co jej jest.
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

Ja już na nogach, bo Kinga jest wyspana i nie zamierza dalej spać, tylko rozrabia w łóżeczku.
Zauważyłam u niej pewną złośliwą prawidłowość. Gdy rano zaczyna marudzić, to idę do niej, daję smoczka i wracam do łóżka i tak jest kilka razy i rzadko kiedy w takiej sytuacji zasypia ponownie. Lecz gdy tylko zrobię jej jedzenie, ona zasypia kamiennym snem, mimo że wcześniej kręciła się z boku na bok 21.gif

Anulek trzymam kciuki, żeby z mieszkaniem Wam się udało.

Nika zobaczymy jakieś zdjęcia Twojego przystojniacha?
anulek2505
AniaEL a może ząbki ??icon_smile.gificon_smile.gif A ja podziwiam twój zawód, ja z kolei zawsze wolałam liczyć icon_smile.gif

Eiwanka super że z bioderkami ok icon_smile.gif

Nika wiem coś na temat załatwiania kredytu icon_sad.gif I niedługo czeka mnie to samo jak znajdziemy mieszkanie. Trzymam kciuka za Bartka i jego języczek &&&&&&&&

Madzia nie wyglÄ…dasz grubo icon_smile.gif

Ja z UP miałam jeden raz styczność i powiem, ze niemiłe mam wspomnienia - obym nigdy nie musiała do nich chodzić icon_sad.gif

Super muszą wasze dzieci wyglądać w wózkach jak jeżdżą na brzuszkach i oglądają świat icon_smile.gificon_smile.gif

A my dzisiaj wstaliśmy przed 6.00 icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif Kacper był głodny. Wczoraj nie mogłam zasnąć (a byłam zmęczona) i musiałam szybko wstać icon_sad.gificon_sad.gif niewsypana jestem jak cho...a.



To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.