To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

..::Lutusie 2007 cz2 ::..

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Ma-Rita

Oto jedna fotka mojego szkraba, jak znajde chwilke wkleje wiecej icon_biggrin.gif
Mili84
Ma rita twój "mały terminator" jest słodki jakie ma piekne oczka icon_smile.gif
Wklejaj wklejaj
A wogule gdzie wy sie wszytkie podziałyscie nikogo nie ma dzis ;/
w Takim razie wkleje jeszcze jedno foto mojego skrzacika który włansie usnąl
To było dzis podczas kapieli wczoraj kupiłam mu nowa wannienke wieksza "100" bo ta "80" juz za mała.Teraz to panisko w takiej duzej wannie moze sie plumkać i machac nózkami a tam nogami sie odbijał i głowa wbijał icon_smile.gificon_smile.gif


Mili84
DZis mierzyłam go miarka domowa i wyszło mi ze ma juz 73 cm.
Ma-Rita
No to wklejam dalej..... icon_biggrin.gif





Ma-Rita
Ufffff, bedzie tego na dzisiaj icon_cool.gif
Reszta innym razem...Musze dopracowac prace semestralna icon_twisted.gif

Mili--ho ho to wielki chlopiec z twojego szkraba icon_biggrin.gif Ian poltora miesiac temu mierzyl 63,5 cm. Teraz nie mam pojecia...ale we wtorek idziemy na kontrole to zobaczymy ile urosl i przybral na wadze.
samonia6
hej dziewczyny icon_biggrin.gif

My jutro mykamy do okulisty ,ciekawa jestem co zaradzi na to oczko bo ropka jest nadal icon_sad.gif Dziś mierzyłam Antosia i ma już 67cm wink.gif

Ma-Rita witaj i pisz jak najwięcej,synek śliczny icon_biggrin.gif ,a może mamusia też swoje zdjęcie wklei,my chyba wszystkie już się widziałyśmy,będzie nam bardzo miło zobaczyć mamusię Iana. icon_biggrin.gif

Mili84 synuś to już duży chłopak i proszę jakie zainteresowania icon_biggrin.gif chyba szybciutko babcią zostaniesz wink.gif chmmm co ci doradzić z tym jedzeniem ,ja jestem zwolenniczką częstszego jedzenia,po co maluszkowi rozpychać żołądeczek;a jak dorośnie będzie jadł i jadł i stąd się biorą problemy z nadwagą (chyba tak myślę bo ja wiecznie się odchudzałam i narzekałam że jestem za gruba wink.gif ) Wiem że rzadsze podawanie jedzonka to dla mamusi wygoda ale ja bym się poświeciła i podawała częściej a mniej.Ale jak uważasz,to tylko moje skromne zdanie icon_smile.gif
samonia6
chciałam wkleić kilka fotek ale coś intern kiepsko chodzi i pokazuje bląd strony,spróbuję jeszcze wink.gif
anulek2505
Samonia znowu widzę podobieństwo między nami - wieczne odchudzanie i uważanie sie za grubą icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Ale teraz u mnie to nie tylko gadanie - to prawda icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

Ma-Rita wklej swoje zdjęcie. Wszystkie jesteśmy ciekawe jak wyglądasz, a twój Ian słodziutki. A czytałaś nasz wątek ciążowy ??
Ja ostatnio czytała i się naśmiałam, czytałam akurat jak Kanika i Inek rodziły icon_smile.gificon_smile.gif

Mili niezłe zainteresowania od małego. A ile mierzy i waży będę wiedziała jutro.

Ada i AniaEL gdzie jesteście ?????
Ma-Rita
Wklejam swoje slubne foto icon_rolleyes.gif

A gdzie moge wasze foteczki znalezc? Podajcie ewentualnie link.

anulek2505
Ma-Rita podaje ci link do naszego wątku ciążowego i tam musisz sobie poszukać zdjęć bo każda w innym czasie wklejała icon_smile.gif Miłej lekturki icon_smile.gificon_smile.gif
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=33969
samonia6
Ma-Rita bardzo Å‚adnÄ… mamusiÄ™ ma Ian wink.gif
Wklejam zdjęcia mojego skarbeczka kochanego;uwielbiam jego uśmiech, po prostu mnie rozbraja

shack.us][/URL]
monilka
Samonia te usmiechy sÄ… rozbrajajÄ…ce icon_smile.gif
Ja tez rozmiękam jak moja mała się usmiech, szczególnie, że śmieje się głównie do mamy. A teraz ten smiech na głos, te rechotanie...to jest coś czego się nie da z niczym porównać..
I ten fakt, że nasze dzieci śmieją się z takich prostych rzeczy: jak uśmiech mamy, smieszne machanie głową...
My dorośli juz jesteśmy inni. Musimy mieć powód żeby się śmiać. A dzieci po prostu są szczęśliwe z takich prostych rzeczy. Może powinnismy się od nich tego uczyć icon_razz.gif
Nika27
Witam późną porą 06.gif

Mili, Ma-Rita, Samonia
śliczni ci Wasi mali mężczyźni
Ma-Rita miło Cię zobaczyć 03.gif
Ale z naszymi fotkami to faktycznie będziesz miała problem ... strasznie są porozrzucane po wątku ciążowym.

My dziś odpoczywaliśmy po wczorajszym rozkrzyczanym dniu. Bartuś był wczoraj strasznie marudny i od rana miał napady bolesności brzuszka 13.gif
Krzyczał i napinał się przez cały dzień. Przypuszczalnie od kompotu wiśniowego bo wieczorem opiłam się go w b.dużych ilościach a od rana były widoczne tego efekty 29.gif
Wczoraj już profilaktycznie odstawiłam kompocik i dziś było super - uśmiechnięty i spokojniutki jak zwykle. Trochę mnie to zdziwiło żeby aż tak zareagował na kompot ??? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
Przecież piję po 2 kawy dziennie czasem i coli lub innych gazowanych napojów się opiję i nigdy nie było takich ekscesów..
No niby wiśnie to owoce pestkowe i powinno się ich wystrzegać ale już bardziej bym się spodziewała takich efektów po coli lub innych napojach a tu po takim swojskim kompociku takie ekscesy wink.gif

Jeszcze wklejÄ™ foteczkÄ™ mojego nyguska 31.gif


tysia2202
Czesc dziewczyny!
U nas wczoraj dni Bytomia byly icon_smile.gif Nic ciekawego nie bylo wiec umowilismy sie z tesiami mojego synka i jego narzeczona na piwko. Chcielismi troche dluzej posiedziec wiec oni zaniesli mala do siebie i pilnowala ja babcia a my Sebastianka zanieslismy do moich rodzicow icon_smile.gif Poczym poszlismy do knajpy Warki. Tak sie zasiedzielismy ze o 23 moja mama zadzwonila kiedy bedziemy a ja ze skonczymy piwko i zaraz bedziemy. A moja kochana mamusia mowi zeby go zostawic na noc 08.gif
To moja kolezanka z mezem od razu zadzwonili do swojej mamy i zalatwili wolna noc icon_wink.gif
Wypilismy jeszcze jedno piwko i poszlismy w tango na dyskoteke. Ale sie wybawilismy.
Pierwsza noc bez mojego synka od porodu icon_smile.gif ale sie wyspalismy. Wyszelelismy sie na maxa icon_smile.gif
Ale syneczka brakowalo rano w domciu icon_smile.gif
Teraz ide sie kapac a potem wkleje wam fotki .
tysia2202

Tu ze swoja narzeczona Julia icon_smile.gif O 5 dni mlodsza. Juz wam ja kiedys pokazywalam icon_smile.gif
Ona to w Sebastianie zakochana icon_smile.gif trzymala go za reke 08.gif


Zapatrzony na swoja super tesciowa icon_smile.gif


Rosnie maly piwosz 08.gif 03.gif

A teraz mowie dobranoc!
sylwia27
hej DziewczÄ…tka,

ja dosłownie na sekundkę - wróciliśmy z działeczki ale mam do zrobienia fuchę na środę i siedze przy kompie i rysuję - nie wiem kiedy nadrobię to co napisałyście.....zauważyłam tylko nową mamę - Ma-Rita Witaj icon_smile.gif

u nas wszystko ok, Ala właśnie śpi więc korzystam z tego daru od niebios:)

ściskam Was i buziaczki dla maluszków icon_smile.gif

Agga:)
Ma-Rita jeszcze Twoje imie potrzebne mi do pierwszej stronki
Ma-Rita
A prosze bardzo icon_biggrin.gif Malgoska mowia mi 06.gif
mim
Jestem jestem i od samego początku witam nową mamusie. Ma-Rita witaj, ślicznie wyglądasz i masz ślicznego synka:)icon_smile.gificon_smile.gif Napisz coś o sobie, jak długo mieszkasz w Holandii? Bo rozumiem że mąż jest Holendrem:)icon_smile.gificon_smile.gif

samonia jak patrzę na Antosia to jakoś mi się wydaje że on jest do Mikołaja podobny...albo Mikołaj do niego:)icon_smile.gificon_smile.gif Jak pokazałaś te zdjęcia to na górze po prawej to aż mi się gęba uśmiechnęła:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif A potem spojrzałam na swoje zdjęcie:



tysia jak ja zazdroszczę tego wypadu...ehh jak mi się marzy. A do piwa to go ciągnie jak każdego normalnego faceta 06.gif 06.gif A Mikołaj tylko na cycu i na cycu. I już dochodzi do tego że je co godzinę nawet 21.gif nie idzie nigdzie wyjść. Mówiłam że miałam iśc do fryzjera i musiałam zawrócić 21.gif Wyglądam ostatnio jak yeti.

monilka dobrze że pochodzisz po specjalistach, oni muszą wszystko sprawdzić a ja trzymam kciuki za córcię i będzie wszystko dobrze. Zobaczysz:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Powklejaj troszkę zdjęć 03.gif

Nika u mnie było to samo po wiśniach. I też się dziwiłam, bo colę piję litrami, piwkuję czasem, zażeram się czekoladą i nic a tu wiśnie....

Mili Milanek to normalnie mój forumowy ulubieniec!!! Zdjęcie z gazetką jest boskie!!!!

No właśnie gdzie jest ANIAEL!!!!!????
mama_madzia
witajcie icon_smile.gif
Tysia u nas byly dni Jastrzebia 16 i 17 nawet fajnie bylo bylo Kombi, Mandaryna, INGRID, Robert Janowski, itd bylam najpierw z moim A do 20 a pozniej kompanko Kondzia i moj A pojechal spowrotem na szkolenie do wroclawia a ja poszlam do kolzanek a Konrad jakby wiedzial i spal od 21 do2;45 szok 06.gif

acha moj babel przekreca sie na brzuch hehe awet to nagralam hehe
Agga:)
Ale fajnie kolorowo od zdiec u nas wszystkie maluszki sa boskie 06.gif calusne 06.gif kochaniutkie 03.gif przesliczne
Agga:)
U nas tez w wekeend byly dni lublinca w piatek byl krawczyk w sobote kukulska ktora sie spoznila 2,5 godz 21.gif a wczoraj takie byle co
tysia2202
Czesc dziewczyny!!!

A co z tym spotkaniem w chorzowie bo nie wiem chyba nie doczytalam.
U nas byl jakis zespol hip hopowy, kasia stankiewicz i gosia andrzejewicz.
tysia2202
Ale piekne te nasze dzieciaczki icon_smile.gif Ale Bartus fajnie wyglada w tej czapuli icon_smile.gif
Ma-Rita
No rzeczywiscie kolorowo sie tu zrobilo od fotek maluszkow icon_biggrin.gif
Moj terrorysta przespal dzis cala noc. Alleluja !!!!! brawo_bis.gif Obudzil sie ok. 7, wchlonal 150 ml mleka i spal do 9 a ja razem z nim icon_biggrin.gif
Teraz zabieram sie za nauke. Ufff jeszcze tylko troche i wakacje.

ADA-mieszkam tu juz 5 lat icon_smile.gif
anulek2505
Witajcie icon_smile.gif
A my po wizycie u pediatry. Kacper waży 7300 i mierzy 69 cm icon_smile.gif Wszystko w porządku, super się rozwija. Mam już wprowadzać zupki, więc dzisiaj kupiłam marchewkę z ziemniakami i jadł icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Jak skończy ten słoiczek to spróbuję sama mu ugotować, bo wolę żeby jadł moje zupki ale nie wiadomo czy będzie chciał moje. Podałam mu tą zupkę o tej godzinie o której miał jeść mleko, myślałam że to będzie posiłek zamiast mleka.... a gdzie tam, po paru minutach był krzyk za mlekiem, ale zrobiłam mu mniej niż zwykle. Kaszki mu jednak nie podaję na noc, bo wczoraj na szyjce go wysypało , nie wiadomo czy to od kaszki czy od malin (kaszka była malinowa), ale pediatra powiedziała że jak narazie wystarcza mu mleko to nie dawać kaszki - ja też jestem takie zdania - po co dziecko tuczyć. Narazie jeszcze zostajemy na bebilonie 1, bo mu starcza.
Czy wasze dzieci też zaczęły tak krzyczeć i piszczeć ??? Kacper tak piszczy że aż prawie bębenki pękają a jaką radochę ma przy tym. Wczoraj rano tak zaczął piszczeć że nie można go było uspokoić, tylko czekałam aż policja zapuka do drzwi nasłana przez sąsiadów że dziecku krzywdę robimy 13.gif Do tego Kacper zaczął siadać, jak go trzymam na kolanach na "półsiedząco" to sie wyrywa do siedzenia a jak mu nie pozwalam to jest krzyk. Już trzyma pięknie główkę, aż się sama dzisiaj pani doktor dziwiła że on już tak umie - bo oczywiście popis musiał być 08.gif 08.gif 08.gif No i wczoraj zauważyłam, że mój Kacperek na dolnych dziąsełkach ma dwie białe malutkie guleczki icon_smile.gificon_smile.gif Ząbki będą szły icon_smile.gificon_smile.gif Mam nadzieję że nie tak jak u Sebastiana Tysi icon_sad.gif
Acha i jeszcze mamy iść do okulisty, pediatra badając Kacpra mówi że wszystko w porządku ale ona okulista nie jest i w tym wieku trzeba już iść na kontrol, więc idziemy.

Mili w twojej sprawie w sumie nic się nie dowiedziałam, bo zaczęła sie wypytywać ile mały, czy co innego je, a ile je itp.... więc dałam spokój. Ale mi się wydaje, że lepiej dawać częściej a mnie bo po co rozpychać żołądeczek.

Tysia trochę zazdroszczę wypadu icon_smile.gif Ale "co sie uwlecze to nie uciecze" jak to mówią icon_smile.gif
anulek2505
Kacper teraz śpi, wiec mogę trochę posiedzieć na forum, wkleję też zdjęcia icon_smile.gif





tysia2202
A my jutro idziemy na szczepienie. 3 dawka i potem na dlugo spokoj. Hmm maly sie obudzil musze zmykac
anulek2505
Ach, zapomniałam dodać że mój Kacper bez kaszki na noc obudził się dzisiaj o 8.00 icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
anulek2505
O widzę Agusia79 nas odwiedziła, ciekawe czy tylko podczytuje czy tez coś nam naskrobie ??
mama_madzia
kurcze a ja tak podczytuje i nie mm nawet kiedy wyslac fotek icon_sad.gif bo wprawdzie Konrad teraz spi (pewnie jeszcze pare min) ale ja w tym czasie musialam zjesc, wstawilam pranie, szukam materialow na obrone bo mam 28.06 a 23.06 jade na wesele i wracam 26.06 wieczorem wiec musze miec juz wszystko gotowe w tym tyg.) i tak to leci....

a jeszcze za jakis czas musze na chwile zastapic tate w sklepie (dodam ze to sklep wedkarsko-zoologiczny) hhe i bede sprzedawac z Konradem chwilke icon_razz.gif ciekawe jak bede łapać rybki hihihi ok lece
Mili84
anulek Milan tez od jakiegos tygodnia uwielbia piszczec i krzyczec i tak jak Kacprowi sprawia mu to ogromna radość Wlansie teraz daje koncert a rozmowa przy nim jest niemozliwa bo przekrzykuje wszytkich Na poczatku myslałam ze to jakas złosc ,żal ale robi sobie przerwy i sie cieszy tzn ze to radośc go rozpiera:)
Dziekuje z ainfo .Macie ejdnak racje Od wczoraj zjada po 150ml i je co 3h jesli zoładek przyzwyczai sie do takiej małej ilosci i nie bedzie rozepchany to bedzie tym sie najadał mzoe to przejsciowe było ze zjadał 240ml .hmm ale daje mu kleik do kazdego mleczka tylko w nocy daje samo mleko dzis o 4 zjadł 120 i o 7-120 puzniej o 10-160mlz kleikiem spał od 10do 13 i wciagnał 150 z kleikiem a teraz włansie skonczył wcinać zupke marchw z ryżem.
Babcia podesżła do niego i sie pyta kto tak krzyczy a on "JAAAA" hehe a jak jest zły to mówi MAMAAA i buuu

Ada25 haha no to nie tylko tobie sie zdaje ze Antoś -samoni jest do twego dziecka podobny Ja ok.miesiaca temu jak samonia dała zdiecie zobaczyłam ze on jakis podobny jest do Milanka akurat na tamtych zdieciach ale nie chciałam nic pisac zeby samonia sie nie wkurzyła ze porównuje jej dziecko do mojego babla hehe icon_smile.gif
anulek2505
Dziewczyny, te co dają zupki, ile trzeba dać dziecku tej papki ?? Bo ja nie chcę tak, ze Kacper zje i zaraz woła mleko icon_sad.gif JA dzisiaj dałam mu 1/3 słoiczka i wołał za mlekiem. A jak gotujecie same to z czego ??
Mili84
anulek Milanowi daje najpierw mleko a za 1-1,5h daje mu zupke lub deserek jeden sloiczek dziele na 2 dni czyli ok 60g
mama_madzia
no a ja mam teraz chwile to poprzesyłąm wam fotki icon_razz.gif

A OTO KROWA KTORA KUPIÅ‚ KONRADKOWI TATUS NA FESTYNIE icon_smile.gif (dodam ze jak Konrad spal w wozku to ja szlam z ta krowa i wygladalam jak......heheh wszyscy sie gapili bo nie jest mala, a kumpel sie smial ze pasie krowe hehe
[img=https://img514.imageshack.us/img514/3263/obraz012th3.jpg]

[img=https://img514.imageshack.us/img514/1210/obraz011be2.jpg]

A TO MOJ SYNUS JAK SIE OBUDZIL WIDAC NIE icon_razz.gif?
[img=https://img488.imageshack.us/img488/3900/obraz014vi2.jpg]

[img=https://img248.imageshack.us/img248/8149/obraz010za1.jpg]
A TO TORCIK Z CHRZCIN icon_razz.gif
[img=https://img164.imageshack.us/img164/1164/obraz058mm0.jpg]

a to moj synus w wozku i zapomnialam wam powiedziec ze my juz od miesiaca bez gadoli jezdzimy hehe
[img=https://img519.imageshack.us/img519/2056/obraz177iy7.jpg]
tysia2202
Ja majemu daje po 2 godzinach od karmienia mlekiem (okolo godziny 13) zupke (pol sloiczka) za 2 godzinki kaszke bananowa i spokuj mam z karmieniem do 19 lub 20 i potem znowu flacha. Dzis np zamiast kaszki dalam mu deserek z jablka, banana i brzoskwini. Daje mu tak na zmiane. Ale zupka albo obiadek o 13 to podstawa. Ze sloiczka bo ja leniwa jestem 08.gif
Jak ja mam gotowac i przecierac to wole za 1,80 zl kupic sloiczek zupki jarzynowej i ma na 2 dni.
tysia2202
Agga mam prosbe czy moglabys mi zmienic zdjecie z pierwszej stronki na takie:



Anulek Kacperek super wyglada w tych ogrodniczkach i dzokejce icon_smile.gif taki przystojny mezczyzna z niego icon_smile.gif Szkoda ze taka roznica wieku miedzy nami 08.gif
Madzia Konrad niezly elegancik icon_smile.gif Krowa super.
Mili84
Torcik ładniutki.A jaki uśmiech cudny icon_smile.gif
My Milankowi kupilismy takiego balonika ale myszke miki jzu padła wytrzymała 2 tyg przywiozywalismy mu na reke kawałek sznureczka dawalismy w raczke i ciagnał za sznureczek i jaka radosc miał z tego Puzniej juz musiał wiedziec ze trzeba pociagnąć to jak mysz przestala sie ruszac to ten fruuu z cąłej siły pociagnał az odbijała mu sie o buzie Teraz przy najblizszej okazij zakupimy jeszcze jednego balonika .Choc balonik juz prawie po ziemi fruwa to nadal za nim zaglada
mim
Hej laseczki:)

madzia ja też muszę iśc na solarium, ja też mam wesele a jestem blada jak ściana. Tylko nie wiem czy można przy karmieniu iść. Ale chyba można tylko trzeba cycochy zasłonić:) A z tego co widziałam na zdjątkach to Ty opalona ślicznie jestes:)icon_smile.gif

Co do wypadania włosów to ja dalej wyciągam je garściami i co drugi dzień muszę kreta do wanny wsypywać bo mi się zatyka 21.gif 21.gif
mama_madzia
hey
Tak Ada racja trzeba tylko cycochy oslonic heh a ja musze sie opalic bo wesele juz 23.06
A opalona testem tylko tam gdzie gdzie dociera slonnce jak jezdze wozkiem hehe a tu trzeba sukienke ubrac

ej wlasniie z wlosami mam to samo co robic??? mozna brac jakies witaminy specjalnie na to skoro karmie piersia?
mim
Ja biorę skrzyp i Prenatal-w ciąży brałam. I gów..no dalej wypadają.
mama_madzia
hmm to co tu brac zeby nie wypadaly skoro to co piszesz Ada nie pomaga icon_sad.gif

ok ide spac, ruchu dzis nie ma dobranoc
samonia6
hej dziewczyny icon_smile.gif
Macie racje dziewczyny ,ja też mam takie wrażenie jakby mój Antoś był podobny do kilkorga dzieciaczków z forum,zależy na którym zdjęciu-kameleon jakiś czy co? 08.gif no ale malutkie dzieciaczki chyba tak mają icon_biggrin.gif

Co u nas? Niunia śpi ,tata poszedł do pracki a mama zjadła śniadanko i pije kawkę pomieszaną ze zbożową(bo wcześniej piła siekierę a teraz tylko mieszaną wink.gif U nas pogoda dziś troszkę się popsuła,nie jest tak gorąco ale w miarę przyjemnie żeby tylko nie padało...Nie mam pojęcia co tu wymyśleć na obiad icon_cool.gif czeka mnie sterta prasowania z wczorajszego prania,łoooj już mi się nie chce prasować tyle,no ale co zrobić,nie będzie mój skarbek umięty chodził.Aaaaaa wczoraj bylismy u okulisty,no i pani powiedziała ze oczko nie wygląda źle i przemywać tylko solą a jakby wydzielinka była bardziej obfita wtedy się znów zgłosić,jak nie to nie ma takiej potrzeby.

AniaEL kurcze gdzie ty siÄ™ podziewasz??? :!: :!: :!: ,wracaj do nas

Mnie też cos włosy wypadają,ale słyszałam że w ciązy nie można łykać skrzypu,ciekawe jak to jest podczas karmienia piersią,pobiorę feminatal który brałam w ciązy a mi został

Ada ja chodzę na solarium i nic się nie dzieje z cucusiami,wiadomo że nie idę nie wiadomo na na jak długo tylko na 10,8 minut

Idę wstawić pranko i się doprowadzić do porządku jak mały śpi

Czemu tak mało piszemy ???icon_sad.gif
samonia6
Jeszcze wysyłam zdjęcie na ktorym widac jak tatuś się "zajmuje" synkiem -spi i nawet nie słyszy że dziecku smok wypadł 29.gif
samonia6
dziewczyny mam pytanko jak urodziłam 23 to macierzyński mam do 29 czerwca?,pełne 18 tyg czy jak to się liczy????
Ma-Rita
Dzie dobry!!! icon_biggrin.gif

U nas nareszcie slonce za oknem icon_cool.gif
My dzis mamy kontrole w poradni i pewnie bedzie szczepienie 41.gif Ufff, nie cierpie tego. Nie moge patrzec jak maly cierpi, choc on jest z reguly bardzo dzielny i placze tylko chwilke 13.gif

Dziewczyny, czy jak wozicie swoje maluchy w spacerowce to zawsze macie zupelnie plasko rozlozone oparcie? Ian juz prawie nie miesci sie w gondolce. Tu lekarze bardzo zalecja, aby jak najdluzej wozic malucha w pozycji lezacej. Wlasciwie pozycje siedzaca i polsiedzaca zaleca sie dopiero jak maluch sam siedzi.
samonia6
Czy wy jeszcze śpicie 29.gif 08.gif 04.gif 06.gif pisac co tam u was icon_smile.gif
Agga:)
Ma-Rita ja darie woze prawie na plasko na tyle ile wozek pozwolil trudno malej sie bylo przestawic z gondoli do spacerowki ale teraz jest git 08.gif
monilka
Ja wożę malą w spacerówce i tylko wyłącznie w pozycji leżącej. No, ale moja Ola ogólnie jest słabsza od forumowych dzieciaczków.
Samonia, a to tatuś się napomagał 03.gif . A urlop macierzyński liczy się pełnych 18 tygodni. Czyli u mnie jak urodziłam we wtorek to urlop się kończy w poniedziałek
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.