To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KWIETNIOWE Kwiatuszki :) - najpiękniejsze Maluszki !!! Rozdział 2

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Remisia
CYTAT(Bogna @ wto, 14 sie 2007 - 12:08) *
fajna ta osmiorniczka a u mnie nie ma Ikei 32.gif


Przslac Wam poczta ? icon_wink.gif
Niky
Filmiki małego Szyma z tata świetne - az buźka sama się uśmiecha wink.gif

Julcia przesłodko się bawi na balkoniku 06.gif

Meluzyna Adasiowa przaśna 03.gif Jacy przyjaciele 04.gif

Króciutko niestety, bo mała przysnęła, a mam masę prasowania 21.gif

Co do tej wit D3 - ja nie mogę czytać takich opisów, bo zaraz wszystkie symptomy widzę u Zuzy i panikuję 13.gif Jej tez jak ciągnie cyca strasznie się łepek poci (a do tej pory myślałam, ze ma tak po tatusiu). no i zaraz przy szczepieniu muszę przycisnąć lekarkę, żeby mi córę sprawdziła porządnie
tormenta
mala_czarna - Julcia z dnia na dzien robi sie coraz sliczniejsza icon_smile.gif

Remisia - Meluzyna jest suuuper. Chyba sprawie Szymkowi taka sama. Adasiek fajowo z nia wyglada.

Zapomnialabym - wczoraj postanowilam dac Szymkowi zupke marchewkowa z ryzem. Pyszne to bylo bo sprobowalam. Ten moj zboj oczywiscie byl mocno nieszczesliwy. No i znalazl sposob zeby sie z tego wywinac. Tak pacnal mame w reke, ze cala zawartosc sloiczka wylala sie na niego i na lezaczek. Dziecie szczesliwe jak nie wiem co, matka zla - tymbardziej, ze czekalo ja nadprogramowe pranie. Na szczescie, na lezaczku sladu nie ma, a na tego zboja juz ja znajde sposob!!!
Candy
Kochane przepraszam że ostatnio nie piszę nawet jednego dziennie ale sama nie wiem co się ze mną dzieje. Z niczym nie mogę się wyrobić, nic mi się nie chce. Jestem jakaś zmęczona. Mało rzeczy mnie cieszy a raczej większość wkur...... Dzisiaj popłakałam się kolejny raz przy myciu głowy że mi włosy tak wypadają, złoszcze się jak młody nie chce jeść, jestem przewrażliwiona na każdym punkcie. Jak sobie pomyślę że mam coś zrobić to płakać mi się chce. W domu bałagan, obiadów nie gotuję poprostu koszmar. Chyba dopadła mnie jakaś chandra. Nawet pisać mi się nie chce.
Przepraszam i obiecuję że jak tylko mi przejdzie to będę meldowała się częściej
kethry
Candy niestety tylko przytulić Cię mogę i powiedzieć, że objawy mam bardzo podobne przytul.gif

Remisia Ty się tak nie deklaruj, bo wykorzystam, u nas wprawdzie Ikea jest, ale daleko, a mackowaty potwór podoba mi się wielce... icon_cool.gif
Niky
Candy to sie trzeba było wcześniej wyżalić, zaraz byśmy sie tu za ciebie zabrały!!! Jak to może być, że sama się tak próbujesz pozbierać. Już wysyłam masę pozytywnych fluidków. Koniecznie musisz porozmawiać z M. niech bierze choć dwa dni wolnego, zajmuje sie Marcelkiem, a ty mykaj jak najdalej z domu. Odpoczniesz i zobaczysz, ze od razu będzie inaczej! Albo chociaż umówcie sie tak, ze on po pracy przejmuje kontrolę nad smykiem i w nocy, a ty masz wtedy wychodne - odpocznij od tej codzienności i już! Albo na dzień jednym dziadkom, na drugi drugim dziadkom - koniecznie kochana, bo sie wykończysz!!!
No i staraj się zacząć podchodzić do wszystkiego pozytywnie - pamiętaj że takie nastawienie to połowa sukcesu. A my jesteśmy z tobą!!! przytul.gif
tormenta
Candy - mocno sciskam. Rozumiem Cie doskonale. Bycie mama jest bardzo frustrujace, zadna z nas nie zdawala sobie sprawy jak trudno wyluzowac kiedy wydaje sie nam, ze cos sie dzieje z naszym dzieckiem. Ty sie zloscisz jak mlody nie chce jesc, ja sie zloszce jak ulewa... Do niedawna czesto z moich ust slychac bylo slowo k... W koncu sie opamietalam, bo stwierdzilam ze to bedzie pierwsze slowo wypowiedziane przez mojego synka 08.gif Nawiasem mowiac bardzo zadko przeklinalam, a teraz z bezsilnosci potrafie takie slowa mowic icon_sad.gif Na szczescie zaczynam sie powoli godzic z tym wszystkim, z tym ze nie jest super hiper ale jest dobrze. Jak bedziesz chciala odezwij sie tu odezwij sie na PW. Pamietaj, ze nie jestes sama z tym wszystkim przytul.gif przytul.gif przytul.gif

a teraz UWAGA UWAGA: Szymek przekrecil sie z pleckow na brzuszek!!!!!!!!!!!!!!! Nie umie sobie jeszcze wyciagnac raczki z pod brzuszka ale juz sie sam, samiusienki przeturlal icon_smile.gif Jestem taaaaaaaaaaaka dumna 03.gif 03.gif 03.gif
Niky
tormanta no to za te okoliczność impreza.gif A teraz przyznaj się - ile razy puszczałaś Szymowi filmik Petelasi

Zapomniałam wcześniej - monyka super razem wyglądają pluskający się twoi malcy wink.gif

I Anito - jak wcześniej wstawiłaś sobie w polu avatarków zdjęcie, na którym siedzisz, a na twoich kolankach mała Olusia - tak poważnie wyglądałaś. Teraz ten avatarek pokazuje cię z zupełnie innej strony - tak młodziutko wyglądasz wink.gif
NuuŚka
melduję się dziś grzecznie,bo jutro raczej do was nie zajrzę bo dziś w nocy przyjeżdża M i wracamy jutro do domku. Prze samochodową biurokrację przeszlam bardzo sprawnie tylko trzeba było nieźle z kasy wyskoczyć 29.gif zwłaszcza przy ubezpieczeniu, a zniżki padły po wypadku 13.gif


Mała czarna Julcia się pieknie wyrywa do siadania icon_smile.gif i śliczna jak zawsze 03.gif


Remisiu przyznam że mnie nieźle zskoczyłaś 06.gif spodziewałam się raczej jakiegoś fikuśnego żyrandola tudzież odkurzacza, a tu Meluzyna - Adaś wygląda na zachwyconego 03.gif 06.gif 03.gif


Niky jesteś kochana - przytul.gif -ja jestem juz spokoojna, a nasze córcie miałyby dużo do pogadania, oj miałyby. Spróbuję Ci to udowodnić jutro icon_smile.gif


Co od wit D3, Ola się nie poci normalnie przy karmieniu pomijając upalne dni, ale ciemiączko ma jeszcze duże, zapytam w czwartek pediatre na szczepieniu.


I cały czas zapominam się z Wami podzielić tym co usłyszałam na ostatniej rehabilitacji, otóż ponieważ mamy teraz bardzo sympatyczną pania i jest bardzo chętna do udzielania wszelkich wyjaśnień, więc korzystamy z M na całego 02.gif Otóż pani ćwiczy z Olą też w pozycji siedzącej i zapytałam czy można ją sadzać, jeśli tak od kiedy i czy to jest potrzebne i okazało się że nawet się nie powinno, dziecko samo z czasem usiądzie i nie ruchem "podciągania do przodu" tylko z leżenia na brzuszku podciągając rączki pod siebie aż po prostu klapnie na pupę lub z boczku , dlatego warto bawić się w tej pozycji z Maluszkiem. Może wy świetnie to wiedziałyście, ale ja jestem tak zielona w temacie dzieci, że przy Olci to prawie robię "magisterkę z macierzyństwa" 37.gif 04.gif


i tak po prośbie pożycie kochane nam szerokiej drogi bo znów 450 km do pokonania...
NuuŚka
i jeszcze raz ja icon_smile.gif

Tormenta gratulacje dla Szymka !!! Możesz przypomnieć te ćwiczenia bo nie mogę znaleźć tej stronki na której pisałaś blagam.gif icon_question.gif


CYTAT
Podobnie jak Nuuśka nie mogłam się powstrzymać 06.gif



Monyka zdjęcie bardzo słodkie i nie masz się co "powstrzymywac" bo jest też bardzo dyskretne icon_smile.gif


Pati pat a masz kontakt z Maszką? Bardzo dawno jej tu nie było.

i kolejne sukieneczki Olusi:



Shot with X100,D540Z,C310Z at 2007-08-14


Shot with X100,D540Z,C310Z at 2007-08-14

słodkich snów!!
NuuŚka
no to wyrobiłam dzisiejsza i jutrzejszą "postową" normę 08.gif ...
antenka
Witam!

Candy - ściskam Cię mocno przytul.gif  I z wyprzedzeniem - na poprawę humorku - STO LAT Marcelku z okazji ukończenia 5 miesięcy!!! impreza.gif  

Remisia, Bogna - dzięki za odp. w sprawie karmienia.

Toast za wszystkie przekręcające się Szkraby ! impreza.gif  

Co do tej witaminy D3 to podobno łatwiej jest o przedawkowanie niż o jej brak. Tym bardziej teraz jak jest lato i świeci słoneczko.
My cały czas podajemy dwie krople, za każdym razem pytam się lekar
ki czy zmienić ilość, za każdym razem każe ciągle podawac tyle 
samo.

Bogna - też teraz jesteśmy na etapie zmiany mleka na 2, ale nie zauważyłam wielkich zmian w kupie Martynki. Jednak należy pamiętać o tym, że każde dziecko reaguje inaczej. Na pewno za jakiś czas wszystko się unormuje.

Remisia - MELUZYNA super ! Szkoda, że u mnie nie ma Ikei. icon_smile.gif Fajny pomysł z przyczepieniem zabawki. 

tormenta - wiedziało Twoje dziecię jak sobie poradzić z niechcianym obiadkiem. 03.gif

NuuŚka - dzięki za wyjaśnienia w sprawie siadania. Ja też jestem zielona, ale dzięki Wam wszystkim dużo rzeczy wiem już więcej. WOW ! Olusia do każdej sukienki ma pasujące kolorystycznie nakrycie glowy. 03.gif  Fajnie. 
Szerokiej drogi ! 

Dobranoc.
monyka
Moj mąz już kuśtyka takze jest już duzo lepiej, bo z wózeczkiem dookoła naszej piaskownicy na podwórku go mogę wyprawić, 08.gif 08.gif,
Jak wchodze na forum to mi mówi ty to jeesteś Moniś monotonna z tym forum co zrobie jak jestem i pozostać zamierzam 06.gif

Ja dziś po wizycie u kosmetyczki pazurki u nóg i rączek zrobione 08.gif o jak mi dobrze co prawda musiałam towarzystwo zostawić ale co mi tam coś mi się od życia należy 06.gif

Nuuśka sukieneczki przednie!

Tormenta gratulacje dla synka i mamusi 06.gif kiedy mój grubasek ruszy pupcie buuuuuu?

Remisia Super zabawka !!! Też zeszło miodnalezienie odpowiedzi na pytanie- jak to on dał radę tak ją postawić ?37.gif

Zgadnijcie co mój mały dziś zrobił 02.gif otóż położyłam go na macie edukacyjnej gaworzył gaworzł w pewnym momencie cisza, przychodze i myśleco on tak sie wpatruje w lusterka jak się blizej przyjżałam -mój mały śpi
A oto mój mały szkrab jak sobie smacznie śpi! Spał tak z pół godzinki 02.gif 02.gif

Shot with DSC-P200 at 2007-08-14
pluszak
Antenka - pierwsza stonka przeurocza, wspaniały pomysł z tymi zdjęciami icon_smile.gif

Nuuśka - aby nowe autko dobrze sie sprawowało icon_smile.gif super zdjęcia icon_smile.gif mała jest urocza, a kąpiel w warunkach polowych przerabiał juz chyba każdy, my zamiast miska wykorzystaliśmy malutki basenik dmuchany:) A jeśłi chodzi o wiercenie się w nocy to Piotruś śpi spokojnie przykryty, całą noc czasem się tylko rozkopie icon_smile.gif A wit D3 to podaję 1x1 icon_smile.gif

tormenta, Edusiek, pati-pat - nasz Piotruś też się jeszcze do przekręcenia na boczki nie bierze, bardziej interesuje go podnoszenie się do siadania, na co nie pozwalamy mu jeszcze.

Petelasia - bravo dla Szymka, dzielny chłopak icon_smile.gif może i nasz Piotruś już niedługozacznie się przekręceć na boczki, póki co to czasem tak dupcią zarzuci i nóżkami jakby już chciał, ale nie wie jak icon_smile.gif Słodkie filmiki icon_smile.gif

Darusia - zdjecia słodzudkie:)

kethry - nic się nie martw, na pewno po takiej kłótni wszystko wróci do normy, a może być jeszcze lepiej:)

Niky - ale miałaś akcję icon_smile.gif nieźle icon_smile.gif Piotruś robi jedna do dwóch kupek dziennie i też czasem da popalić, ale aż tak xle to jeszczenie było icon_smile.gif

Antenka - w nowym schamacie żywienia niemowląt podane jest, że od 5 miesiąca podaje sie obadek zamiast jednego karmienia mleczkiem, a deserek dodatkowo icon_smile.gif

Anita - też cos o tym wiem icon_smile.gif hehehe ach te nasze urwisy:)

mała-czaran - fajne zdjatka pannicy:)

Remisia - ale super icon_smile.gif fajowo wygląda Adaś te swoją przyjaciółką icon_smile.gif hehehe co za uściski icon_smile.gif

Candy - uściski i pozytywne fuidki, czasem dopadnie taka mega chandra, ale w końcu mija, aby twoja szybko uciekła jak najdalej icon_smile.gif

monyka - super wspólna kąpielka, fajnie wyglądają Ci twoi panowie:)

Nuuśka - szerokiej drogi i szczęśliwiej podrózy:) i dzięi za info na temat siadania, kto by pomyślał, ale człopiek jest zielony jejku icon_smile.gif Piękne sukieneczki:)

Toremnta - gratulacje dla Szymka dzielny chłopak:)

No to jeszcze pochwalę sie Wam że wczoraj byliśmy pierewszy raz na masażach dla niemowląt. Bardzo fajna sprawa:) U nas przy szkole rodzenia zrobili takie spotkania. Co tydzień sie spotykamy i masujemy nasze szkrabiki ooraz wymieniamy informacje na temat naszych maluszków jest na prawdę bardo fajnie, a Piotruś to prawie zasnął podczas masażu tak mu sie podobało icon_smile.gif
Petelasia
Szymie Tormnety- zuch jesteś 06.gif

Remisia a ja przez Ciebie od wczoraj ciągle mam w głowie i nucę tę piosenkę Ostrowskiej 06.gif Meluzyno, Meluzyno....
tormenta
Dziekujemy z Szymkiem za gratulacje 03.gif

Niky - Petelasiowy filmik puscilam mojemu M i chyba tak mu to pojechalo po ambicji, ze wczoraj po powrocie z pracy wzial malego na lozko i cwiczyli 08.gif Udalo sie. 03.gif 03.gif 03.gif

NuuŚka - Olusia jest taka slodka w tych sukienusiach. No i faktycznie mamusia dba o detale zeby wszystko ladnie sie komponowalo icon_smile.gif

cwiczonko: Szym lezy na wznak. Lapie go za pupke i tak jakby przekrecam na boczek. On podkurcza nozke na ktorej lezy. Trzymam ta nozke, a druga reka znowu za cala pupe (nie za nozke i nie za sam staw) przekrecam go na brzuszek. Chwile czekam zeby sobie sprobowal sam wyjac raczke, jezeli sie nie udaje to sama wyciagam no i piszcze z zachwytu 04.gif

monyka - moj Szymus tez tak czasem uspypia. Jak go zmecza te wszystkie zabawki, dzwieki to sie wylacza na chwile i juz. Zazdroszcze zrobionych paznokci. Musze sie wybrac. Moze sie uda w sobote... ale nie, no tak moj M w sobote idzie na mecz icon_sad.gif Powiedz mi - nigdy nie robilam paznokci u nog - dlugo to trwa?

pluszak - takie masaze musza byc rewelacyjne. Super Ci sie trafilo icon_smile.gif

musze sie pochwalic, ze mamy juz umowiony chrzest na 09.09 icon_smile.gif Nie bylo latwo ale Ksiadz sam sie wpakowal w klopoty, o to czy jestesmy malzenstwem spytal dopiero jak juz prawie wszystko mial wpisane icon_smile.gif
mała_czarna
Remisia meluzyna suuuper, świetnie razem wyglądają, jakie przytulańce icon_wink.gif a u mnie Ikei brak icon_sad.gif

Monyka panowie swietnie razem wyglądają, a zdjęcie dyskretne więc nie musisz się powstrzymywać icon_smile.gif

Tormenta no i Szymek pokazał mamie co myśli o „dobrej” zupce mamusi icon_biggrin.gif

Candy przytul.gif będzie dobrze

Tormenta brawo brawo brawo_bis.gif dla Szymka gratulacje przekręcenia impreza.gif

NuuŚka szerokiej drogi, gratuluję udanego zakupu, niech samochodzik się dobrze prawuje
Dzięki za info, jaki człowiek jest niedouczony, ale przy Was zawsze się można czegoś nowego dowiedzieć i przynajmniej nie wychodzi się na całkowitego tumana icon_biggrin.gif
Olusia w sukienusiach cudowna icon_smile.gif


CYTAT
Jak wchodze na forum to mi mówi ty to jeesteś Moniś monotonna z tym forum co zrobie jak jestem i pozostać zamierzam

Monyka Mój twierdzi, że to już uzależnienie, a ja lubię takie nałogi icon_biggrin.gif

CYTAT
a kąpiel w warunkach polowych przerabiał juz chyba każdy

pluszak my jeszcze nie, ale przerobimy od jutra icon_biggrin.gif

A teraz ja się pożegnam z Wami, bo raczej już nie będzie czasu do Was zajrzeć, czeka mnie jeszcze pakowanie itp. A wieczorem przed nami 1000 km. Jedziemy w nocy, by Julka jak największą część drogi przespała. Życzcie nam szerokiej drogi. Zamelduję się w przyszłym tygodniu. Jak ja bez WaS WYTRZYMAM. Przecież forum i Wy to druga rodzina, bez której ciężko żyć 08.gif Serdecznie Was pozdrawiamy


STO LAT dla maluszków które podczas mojej nieobecności obchodzą rocznice
Niky
mała_czarna więc szerokiej i przede wszystkim bezpiecznej drogi! No i oczywiście udanego wypoczynku wink.gif

pluszak ja tez jeszcze nie przerabiałam kąpieli w warunkach polowych 08.gif A co do tych spotkań - szkoda, ze u nas takich nie zorganizowano 32.gif Chociaż podziel się, jakie te masaże robicie i na co? Z chęcią porobię takie mojej pchełce

NuuŚka Olusia prześlicznie w tych sukienusiach wygląda - a mnie osobiście najbardziej się spodobała w tym zielonym kompleciku 06.gif


Za pięciomiesięcznicę Marcelka pijak.gif

monyka i Zuzie często się zdarza usnąć na macie - tak intensywnie się na niej bawi, że w pewny momencie po prostu pada 06.gif


A my dziś od rana z M na spacerku z Zuzką - teraz tylko na moment w domu coby zjeść coś i znów w drogę 03.gif Miło, ponieważ w parku spotkaliśmy znajomych ze szkoły rodzenia z ich Filipkiem i tak sobie dwie godzinki wspólnie spacerowaliśmy i wymienialiśmy się spostrzeżeniami, doświadczeniami. Fajnie tak od razu człowiek jakoś inaczej sie poczuł - wieczorkiem wrzucę fotkę maluszków 03.gif

A teraz mykam
aha - czy jecie mak 9pytanie o mam piersiowych). Strasznie mam ochotkę na coś z makiem, ale nie wiem, czy można...
Niky
Zuza i Filip (Filip jest o miesiąc starszy od mojej pchełki)



i jeszcze jedno

kethry
mała_czarna udanego wypoczynku! czekamy na Ciebie z fotorelacjami icon_wink.gif niceirpliwie icon_smile.gif

Marcelku, słodki cukiereczku, Twoje zdrówko!
Darusia
Witam!

Niky jesli Zuzka jest wrazliwa na to co jesz to maku nie polecam.

Petalasia filmiki super, az sie na sercu radosnie robi 03.gif

Candy tez taki dup....aty okres przerabialam, wiec Cie doskonale rozumiem. Mnie przeszlo wie u Ciebie tez bedzie dobrze przytul.gif

Mala- czarna, Nuska szerokiej drogi i szybkiego przybycia do celu.

Remisia chyba skocze do Ikei 08.gif ...zabawka super.


Mykam uspac Ksiecia jak to ktoras z Was malego nazywa 03.gif

A tu maly raper 08.gif




Buziaki i kolorowych snow

pluszak
Marcelku, wszystkiego najlepszego, za Twoje 5 miesięcy icon_smile.gif

Niky - masaże są super, głównie mają na celu pogłębienie więzi pomiędzy maleństwem a mamą, ale bardzo odprężają maluszki. Piotruś o mało co nie zasnął, gdyby nie ta mała pannica w zasięgu jego wzroku, pewnie by spał icon_biggrin.gif A są to masaże całego ciałka: klatki piersiowej, taki z lekkim uciskiem, później brzuszka, rączek, dłoni, nóżek, stópek i plecków:) Fajnie się dzieciaczki rozluźniają, co niektóre pozasypiały icon_biggrin.gif Jeśli będziecie chciały poproszę M aby zrobił zdjęcia jak masuję Piotrusia to Wam naświetli sprawę, mogę też opisać szczegółowiej:)

U nas nadal przygotowania do chrztu Piotrusia. Jutro muszę ustalić menu w restauracji i własnie się zastanawiam czy zamawiać tort... Wy chyba wszystkie miałyście torciki dla waszych aniołków co? U nas będzie 11 osób, do kawy i tak mają być ciastka... hmm muszę się zastanowić, a Wy jak radzicie...?

Piotruś już słodko śpi. Od dzisiaj daję mu troszkę więcej mleka bo bardzo mało ostatni przybrał. Sama nie wiem jak go poinnam karmić, ile dawać tego mleczka. Piotruś o 6 i rano je z piersi, później ok 11 spija z piersi i dostaje butelkę 60ml, następne karmienie ok 13-14 i tu już malutko spija ode mnie i dostaje 90ml, później tak samo ok 15-16, 18-19, i przed snem ok 20:30 ok 60ml(więcej nie chce) mleczka i spija odemnie już troszkę więcej. Chyba przejdę się do pediatry bo sam już nie wiem.

A M znowu w pracy, ciekawe o której skończy się koncert i o której wróci...

dobranoc, lecę poleniuchować, jeszcze tylko małe prasowanko mnie czeka...
Niky
plusak ja poproszę o to "bardziej szczegółowo" blagam.gif Chciałabym w domku tez taka przyjemność zrobić Zuzie. A zdjęcia byłyby bardzo przydatne, gdybym po opisie nie wiedziała jak - to zawsze fotka rozjaśni sprawę

Darusia masz mój przewijak 08.gif A co do maku - dlaczego? CO on powoduje? Zaparcie, rozwolnienie? czego mogłabym się spodziewać?
I raperek super wink.gif

pluszak ja będę mieć 14 osób na chrzcinach, ciasta swojej roboty, a trocik zamówiłam już. U mnie taka przyjemność to 22,50zł za kilogram - ale wybieram sama wszystko - biszkopt jaki, czy kremy ij akie smaki, czy bita śmietanka, jakie owoce, jak przystroić górę - i zamawiałam w tej cukierni an swój ślub - wszystkim bardzo smakował, dlatego się nie zastanawiam i symbolicznie chcę, by na chrzcie tez tort się na stole pojawił.

kethry
CYTAT(Niky @ czw, 16 sie 2007 - 10:28) *
Darusia masz mój przewijak 08.gif A co do maku - dlaczego? CO on powoduje? Zaparcie, rozwolnienie?



wzdęcia icon_smile.gif

ja od wczoraj jakaś niespokojna jestem okropnie, aż spać nie mogłam (co się od urodzenia Gabrysia nie zdarza, bo ciągle mam deficyty snu icon_wink.gif), koszmary mi się śniły, męża denerwowałam, bo "wędrowałam" po całym łóżku icon_wink.gif, w ogóle znieść sama siebie nie mogę.
Mały to chyba wyczuwa, bo też nerwowy jakiś.
sama nie wiem, co za giez mnie gryzie, powiedziałabym, że mam stracha... ale, eh. no niby racja, że chcę teraz podjąć studia podyplomowe i tak naprawdę nie jestem przekonana, czy powinnam, a termin złożenia dokumentów mnie goni... i chcę, i boję się i w ogóle jakaś potwornie niezdecydowana się zrobiłam.

Gabrysia staram się powoli przyzwyczajać do innych posiłków, przerobiliśmy już brokułki, w wolnej chwili wkleję zdjęcia, chyba nawet mu smakowało, w każdym razie pluł tylko trochę icon_wink.gif

i przepraszam, że tak chaotycznie, jak pozbieram się bardziej do kupy, to Was nawiedzę, może jakieś obiadowe olśnienie mnie najdzie?
buziaki :*
tormenta
ja tylko na sekunde bo zaraz wpadnie moja psiapsiula z mezem i malutka Emilka w brzuchu icon_smile.gif Kolejni znajomi ktorzy wracaja z wakacji i wstepuja mnie odwiedzic icon_smile.gif Kurcze dobrze, ze ten Gdansk jest na trasie Hel-Warszawa icon_wink.gif

CYTAT(kethry @ czw, 16 sie 2007 - 12:11) *
sama nie wiem, co za giez mnie gryzie, powiedziałabym, że mam stracha... ale, eh. no niby racja, że chcę teraz podjąć studia podyplomowe i tak naprawdę nie jestem przekonana, czy powinnam, a termin złożenia dokumentów mnie goni... i chcę, i boję się i w ogóle jakaś potwornie niezdecydowana się zrobiłam.


moja droga skladaj papiery na studia. Robisz to dla siebie ale tez dla swojego syna. Ja marze o podyplomowych ale nie mam kasy icon_sad.gif a Ty wykorzystuj szanse jezeli ja masz. trzymam kciuki Kethry z calych sil


Candy
Dziekujemy kochanym ciociom za życzonka
Petelasia
Kethry ja też Cię namawiam, żebyś szła na te studia. Nigdy nie wiadomo co wydarzy się za rok 06.gif Ja jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży nie poszłam na studia uzupełniające w Warszawie, bo pomyślałam, że dojazdy i w ogóle. A gdybym wiedziała , ze ciąża tak gładko mi minie to dziś miałabym już rok za sobą. Składaj papiery i się nie zastanawiaj. Poza tym pomyśl- raz na jakiś czas wyrwiesz się z domu i ten czas będzie tylko dla Ciebie 06.gif

Z nowości to Szym zaczął jeździć w wózku na brzuchu. Już mu nie odpowiada pozycja normalna teraz chce podróżować tylko na brzuchu. Robi przy tym niezłą furorę bo w parku wszyscy nas pokazują palcem i mówią"Patrz jak fajnie jedzie...." z początku mnie to bawiło a teraz już drażni jak tysięczna osoba tak mówi....

No i stawiam piweczko za całe cztery miesiące Szyma impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
pluszak
kethry - pewnie że składaj, jeśli tego chciałaś, to do roboty, jakoś to będzie przecież icon_smile.gif

Za 4 miesiąc Szymka!!!

Niky - zdjęc jeszcze nie mam, ale postaram się opisać, przed każdym masażem należy nałożyć na dłonie oliwkę dla dzieci:
1. masaż klatki piersiowej: dzieciątko lezy na pleckach, mam kładzie obie dłonie otwarte na klatce maleństwa palcami pod brodą i spokojnym ruchem przesuwa dłonie w dół jednocześnie na boki, po żeberkach. Jeśli się to wykonuje prawidłowo, powinno się lekko uciskać klatkę icon_smile.gif Drugi sposób to naprzemiennie masujemy od strony żeberak do bródki po skosie też otwartą dłonią icon_smile.gif
2. Masaż brzuszka (pomaga też przy kolkach): dziecko lezy na pleckach, mam kładzie otwartą dłoń w poprzek brzuszka i przesuwa powoli z góry na dół, brzuszka nie uciskamy tylko gładzimy. Kolejny sposób, to otwrtą dłoń kładziemy na brzuszku, palcami sierowanymi w stronę głowy i półkoloistym ruchem, zgodnym z kierunkiem ruchu wskazuweg zegara robimi takie wachlarz dłonią na brzuszku icon_smile.gif
3. masaż rączek i nóżek wykonuje się tak samo: wpierw chwytamy jedną dłonią nadgarstek maleństwa, a drugą obejmujemy rączkę od góry i przesuwamy dłoń w takim objęciu do nadgarstka, wówczes mam podmienia ręce i od początku tak na przemian. Tak samo z nóżkami. Dzieciaczki bardzo to lubią:)
4. masaż stópek i dłoni: ten masaż wykonuje się kciukiem. Nalezy chwycić dłoń dziecka w taki sposób, aby nasz kciuk dodtykła wewnętrznej strony jego dłoni, Masaż ma polegać na rozprostowaniu paluszków, dlatego nawet lepiej jest wykonywać go całą dłonią masując wewnętrzną stonę rączki dziecka, właściwie głaskając, prostując paluszki. Masaż stópki robi się kciukiem od piętki do paluszków, co kótryś raz rozkładając paluszki dziecka.
5. masaż plecków to po porostu gładzenie dłoniami ułożonymi w porzek plecków dziecka od góry do dołu całe plecki maleństwa, oczywiście tym razem dziecko leży na brzuszku icon_smile.gif
Wiecie co ciężo to pisać, ale jak będę miała zdjęcia będziecie wiedziały o co chodzi icon_smile.gif

Mam nadzieje ze chociaż troszkę ten opis Wam wyjaśnił jak to wygląda, muszę lecieć do maleństwa, a jeszcze mnie czeka załatwanie tego menu w restauracji icon_smile.gif

Niky dzieki za info na temat torciu, chyba się jednak zdecyduję, bo później będę żałować:) Ale Wam głowę zawracam głupstwami co, ale tak to już jest, że zawsze takie drobiazgi zajmuję mi najwięcej czasu i mam z nimi najwięcej kłopotu icon_smile.gif ehh...

miłego dnia
Darusia
Witam!

Sto Lat za 5 miesiecy Marcelka!!!

Sto Lat za 4 miesiac Szymka!!!

Niky hmmmm, a myslalam , ze przewijak mamy swoj 08.gif . Mak powoduje wzdecia, u nas przerobilismy kawalek ciasta z makiem i nic nie bylo , ale Bartka to nawet atom nie ruszy 08.gif

Kethry walcuj na te studia i to biegiem, jak nie, to przez kolano i po golym tylku 03.gif

Bylismy dzis u lekarza bo mlodemu wrastaja paznokcie (duze palce u nóg), a tak staralam sie prosto obcinac pazurki 13.gif Dostalismy Oxykord i oklady z Riwanolu. Jak nie pomoze to czeka nas wizyta u hirurga 32.gif.

Na obiad dzis ryz z jogurtem bo M ma 2 zmiane.

W sobote jedziemy na weekend na wies, juz nie moge sie doczekac ...chociaz troszke swiezego powietrza 06.gif .

Buziaki

Niky
plusak brawo_bis.gif dzięki za opis masażyka brawo_bis.gif Przed kąpielą (albo po) sprobuję dziś zafundować taki Zuzie 06.gif

keth nie będę oryginalna - nie zastanawiaj sie, tylko składaj papiery. Dziś magister to dopiero początek - jak chcesz się liczyć musisz miec jeszcze mase innych papierów, szkoleń etc - nie zastanawiaj się!

Za cztery miesiączki Szymka pijak.gif

Dzięki tez za odpowiedzi w sprawie maku - zjadłam wczoraj kilka ciasteczek właśnie obsypanych obficie makiem i zastanawiałam się, dlaczego Zuza ma problemy z wyprykaniem się i ciągle mi stęka 13.gif Mądra matka nie mogła się powstrzymać, a teraz dziecko się męczy 32.gif
A jak to jest z sezamem? Chyba tormento pisałaś, że jesz takie ciasteczka z sezamem i jak? Ja mam sezamki i wielką na nie ochotę, ale tym razem poczekam na wasze opinie.
Niky
Mam do was pytanie - już trzeci dzień z rzędu próbuje zmienić sobie avatar i niby w panelu jest ten nowy, ale co wchodzę np tu widzę stary 21.gif Usuwałam już i faktycznie było bez. Co znowu wysyłam nowy, podgladam w tym wątku i nagle pojawia się ten stary 21.gif 21.gif Jaki wy widzicie?
tormenta
Niky - Ty to masz pamiec icon_smile.gif Zgadza sie z olbrzymia miloscia wcinam te oto ciasteczka:

sa pyszne, a Szymkowi na szczescie nic nie jest. Wierz mi ze polykam tego ogromne iloscie i jest ok. Poza tym sezam jest bardzo zdrowy, ma bardzo duzo wapnia.

co do avatara to widze Ciebie tylem z Zuzka icon_smile.gif

Sto Lat za 4 miesiac Szymka Petelasi!!!

Darusia - mam nadzieje, ze uda Wam sie uniknac wizyty u chirurga. Trzymam kciuki.

pluszak - dzieki za opis

Petelasia - wklej jakies zdjecie Szyma w wozeczku - teraz my bedziemy pokazywac sobie paluchami i mowic jak fajnie wyglada 06.gif. Na podyplomowe pojde jak znajdzie sie na to kasa. Na razie musi mi wystarczyc to co mam, a moge gowno robic i niezle zyc podobno icon_wink.gif



Niky
tormenta dzieki wielkie za odpowiedź - no to bez wahania zabieram się za moje sezamki, a jutro zapakuję Zuze w szeleczki i podreptam do sklepiku po te ciacha, które wcinasz ty - bo w ciąży je jadłam i bardzo mi smakowały 06.gif

Co do avatarka - w końcu jest jak być miało - tzn Zuza aktualna, bo tamto było już staare

Darusia ściskam mocno kciukasy, żeby wszystko było w porządku i obeszło się bez chirurgicznych zabiegów &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
kethry

za czwarty miesiąc Szymonka!

CYTAT(tormenta @ czw, 16 sie 2007 - 13:24) *
Ja marze o podyplomowych ale nie mam kasy icon_sad.gif a Ty wykorzystuj szanse jezeli ja masz. trzymam kciuki Kethry z calych sil

tak tam masz icon_wink.gif. trzeba bedzie pasa zacisnąć i to mnie też martwi, bo Gabryś to każde ilości wchłonie...

a widzisz, Ty jesteś szczebel wyżej ode mnie, bo ja tylko mogę gówno robić icon_wink.gif

ale w sumie to
dzięki dziewczyny, takie przemiłe kopniaki w zadek to ja mogę zawsze otrzymywać icon_wink.gif
a co do ciasteczek z sezamem - to JA po nich pierdzę niesłychanie icon_wink.gif. Młodego to raczej nie rusza. ale jego taki mak też nie rusza.

Niky avatar widze ten sam, co i tormenta.
Petelasia
CYTAT(tormenta)
Petelasia - Na podyplomowe pojde jak znajdzie sie na to kasa. Na razie musi mi wystarczyc to co mam, a moge gowno robic i niezle zyc podobno icon_wink.gif



Tormneta - Kochana sorry to było do Keth icon_redface.gif już się poprawiłam... A co do zdjęcia to może jutro cyknę....
A ciastka to ja pochłaniam takie same- widzisz nie tylko nasze Szymy są podobne 06.gif 06.gif 06.gif
ANITA:)
Normalnie jestem w szoku 23.gif 23.gif 23.gif 5 MIESIĄC !!!!!!!?????? Jejku jak ten czas leci 13.gif
MARCELKU WCZORAJ CIOTECZKA NIE ZDĄŻYŁA ZAJŻEĆ NA FORUM WIĘC DZISIAJ PRZYJMIJ MOC BUZIACZKÓW 06.gif 06.gif 06.gif

I DLA SZYMONKA PETELASI NAJSŁODSZE ŻYCZONKA Z OKAZJI 4 MIESIĄCA
06.gif 06.gif 06.gif


tormenta to będziemy obchodzić chrzcinki tego samego dnia 06.gif Nasz Szymon będzie chrzczony o 11.40 a Wasz?
I powiedz czy udało ci się znaleźć oś przyzwoitego do ubrania dla małego ? Bo ja ostatnio jak sie przeszłam po sklepach to się załamałam bo albo są "błyszczaki" albo nic nie ma 21.gif
Jeden komplecik wypatrzyłam na allegro i jeśli nic innego nie dostanę to chyba go zamówię, ale wolałabym kupić coś co mogłabym najpierw obejrzeć i do ręki wziąć 21.gif

NuuŚka spokojnej, bezpiecznej drogi i gratulacje z zakupu nowego autka (oj jak to fajnie cieszy 03.gif )

Niky
CYTAT
I Anito - jak wcześniej wstawiłaś sobie w polu avatarków zdjęcie, na którym siedzisz, a na twoich kolankach mała Olusia - tak poważnie wyglądałaś. Teraz ten avatarek pokazuje cię z zupełnie innej strony - tak młodziutko wyglądasz wink.gif

Oj wiem wiem że to : "tak młodziutko" to z przymrużeniem oczka hihihihihi

antenko czy mogę cię prosić blagam.gif abyś podała jeszcze raz e-mail bo nie pamietam na jakiej stronce pisałaś. Wziełabym się w końcu w garść i przesłałabym zdjęcie Szymona na pierwszą stronkę 06.gif


Jeśli chodzi o obiadek to ja się dzisiaj zbytnio nie wysiliłam (tylko żurek 08.gif ), bo troszkę główka "bolała" 08.gif po wczorajszym grilowaniu z okazji imienin teściowej 08.gif a wieczór był tak piękny, ciepły i gwieździsty że w ogrodzie siedzieliśmy do 00.30 06.gif a rano od tableteczek przeciwbólowych dzień trzeba było zacząć 04.gif
Remisia
Dziewczynki!

Wybaczcie, ze mnie brak - ale chrzest w niedziele. Musicie mi teraz darowac blagam.gif 08.gif

Kazdej z Was chcialabym cos skrobnac, ale naprawde nie mam czasu 41.gif

Brzydko i krotko:
...Solenizantom najlepsze zyczenia, watpiacym w swoje mozliwosci (Keth icon_wink.gif ) duzo sily, chorowitkom - zdrowka, a podroznikom szerokiej drogi...

Obiecuje, ze po chrzcie wszystko nadrobie tak, ze bedziecie mnie mialy dosyc 08.gif

Teraz caluje mocno Mamy i Maluszki przytul.gif i prawdopodobnie bede dopiero w poniedzialek 41.gif ale bede podczytywac! Jak nalog, to nalog icon_wink.gif


PS. A szumem wokol Meluzyny jestem niezle zaskoczona 06.gif Zamowienia na zakup z przesylka do domu przyjmuje od poniedzialku icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

Buzi!
Bogna
hejka

sorki za nieobecnosc ale wczoraj caly dzien i dzis bylismy nad jeziorkiem. wypoczeta i zrelaksowana 06.gif wracam do domku robic wielkie porzadki przed pojsciem do pracy 29.gif

jubilatom STO LAT

ide kapac malego i moze potem cos skrobne
Edusiek
Remisia Meluzyna niesamowita icon_wink.gif hmm i ja też nucę pod nosem Meluzyno, Meluzyno...

ZA 5 MIESIĄC MARCELKU

SZYMONKU za twój 4 miesiąc

kethry nie będę też orginalna: zapraszamy panią na dalsze studia icon_wink.gif

Darusia trzymam kciuki żeby maści pomogły

pluszak dzięki za opis, skorzystam z tego masażu , ja chrzczę ostatecznie dopiero w październiku, menu i restauracje mam już załatwione, tylko jeszcze zaliczka do wpłacenia

w sumie ciekawa sprawa jak człowiek pyta o koszty i mniej więcej mówi czego chce to niby cenowo wmiare, a jak przychodzi co do czego to okazuje się że wcale tak mało nie jest 13.gif


apropo spraw kupkowych to mój Maks od czasu spróbowania marchewki przez ostatnie 3 dni to albo nie robił nic albo jakieś znikome ilości, nawet się martwiłam trochę bo normalnie to 3-4 to standard, no i dziś się pojawiły 2 mega kupki że to moje dziecko prawie po sam pępek było upultane, jak widać każdemu może się zdarzyć icon_wink.gif

u mnie dziś było pytanie gdzie w końcu robimy chrzciny, i oczywiście jak dalej podtrzymałam że nie w domu to było kręcenie nosem, ciuszek też w zasadzie nie bardzo nadaje się na chrzest
na szczęście coraz bardziej robie się asertywna i nie mam zamiaru dla świętego spokoju ustępować

ach dziś byliśmy pół dnia na spacerku w ogrodzie botanicznym, miło się spacerowało

miłego wieczorka
kethry
Remisia noo to udanego chrztu icon_smile.gif! i czekamy na zdjęcia z "wypędzania diabełka" icon_wink.gif

mój synek dziś uszczęśliwił matkę i sie przeturlał - najpierw na brzuszek, a potem znów na plecki... i zdumiony tym faktem dojść do siebie nie mógł przez kwadrans icon_wink.gif. poza tym niestety, maruda.

na obiadek był indyczek mielony duszony z cukinią, bakłażanem, patisonem i z ryżem. Boże, ależ bym zjadła coś z białym serem lub jogurtem....
ANITA:)
Edusiek
CYTAT
w sumie ciekawa sprawa jak człowiek pyta o koszty i mniej więcej mówi czego chce to niby cenowo wmiare, a jak przychodzi co do czego to okazuje się że wcale tak mało nie jest


No właśnie 21.gif Mnie też mina troszkę zrzędła 13.gif jak dostałam dzisiaj "opracowane" menu ze wstępnym kosztorysem.
U nas przez to że kilka imprez za jednym zamachem chcemy zobić to się trochę gości nazbierało 25 dorosłych osób i 8 dzieci 37.gif Jakoś to muszę przełknąć i "cudnie" mężulkowi przedstawić 43.gif 08.gif

CYTAT
ciuszek też w zasadzie nie bardzo nadaje się na chrzest

Ja też szukam takiego co by jeszcze się później przydał a nie takiego typowego na Chrzest. A najgorsze jest to że dla chłopców wielkiego wyboru to nie ma 21.gif
kethry
Dziewczynki - ja miałam taki troszkę ładniejszy biały śpioszek (taki jakby na drutach robiony) plus zwykłe białe body z krótkim rękawkiem plus sweterek (z którego nie skorzystaliśmy, bo było gorąco) i było ok. potem jeszcze kilkakrotnie Gabryś miał to na sobie.
nikt nawet na nas krzywo nie zerknął - tradycji stało się zadość, synek był słodki, biały, niewinny i dość elegancki, bez ciuszków "na raz".
na zapas mieliśmy jeszcze takiego białego, bawełnianego pajaca, ale na szczęście nie był potrzebny icon_wink.gif.
Bogna
Remisia - powodzenia w Kosciele icon_smile.gif No i jestem chetna na Meluzyne

Darusia - trzymamy &&& za paluszek

Kethry - zmykaj kochana na studia. ja zaczynam od przyszlego października drugie podyplomowe

Nuska - bezpiecznej jazdy zycze ale pewnie sie juz spoznilam

a tu zdjatko z nad jeziora z mamusia. mamusia ma fryz jak kura bo plywala w jeziorze icon_lol.gif
Edusiek
ANITA to mój wybór na chrzest: opcja letnia lub cieplejsza (ta letnia niebardzo pasi -tzn mi pasi każda, tylko innym nie 08.gif )

https://allegro.pl/item222353267_bialy_komp...68_na_lato.html

https://allegro.pl/item224049866_komplet_na...a_74_welur.html

oba ciuszki nadają sie do chodzenia normalnie i oba kosztowaly mnie w sumie z przesylką 95 zl

ehh a moge wiedzeć ile tobie zaśpiewali za chrzciny od osoby, bo mi 90 jeszcze nie liczac torta
a cena obejmuje: obiad: zupa+ 2 mięsa do wyboru, ziemniaczki i kluseczki, 2 salatki

ciasto, kawa,herbata napoje tz. soki

zimna plyta: tu jakieś 2 salatki , pasztet, mięsko i chyba wędlinki

no i kolacyjka: do wyboeu szaszłyk z ryżem albo jakiś zawijas w sosie
Niky
Remisia udanego chrztu bez wpadek i czekamy na fotki 08.gif

Bogna super, że możesz tak wypoczywać. I ten twój Fifek tak przy tobie na wieeeeelkiego wygląda - jak ty go urodziłaś 37.gif 23.gif 43.gif

ANITA:)
Edusiek ja to się przymierzam do tego kompletu :
https://allegro.pl/item223973123_ubranko_do...nal_68_a12.html
Co prawda czapka zupełnie mi się nie podoba i jeśli na to się zdecyduję to coś muszę innego na główkę wymyślić 21.gif
A ten komplecik cieplejszy co wybrałaś to też jest fajny. Tak pomyślałam że może też go kupić w razie czego na przebranie a później przecież zawsze się przyda.

Nasze menu na razie wygląda tak:

OBIAD
1. Zupa pomidorowa z lanymi kluseczkami, pulpecikami mięsnymi, pora
2. Surówka z kapusty pekińskiej - zestaw firmowy
3. Filet z indyka – w panierce kaszubskiej
4. Kotlety drobiowe mielone w sosie grzybowym
5. Ziemniaki całe zapiekane/Ziemniaki całe z masłem i koperkiem
6. Pieczarki w sosie kremowym
7. Mizeria po chłopsku
8. Buraczki czerwone zasmażane
9. Sos tatarski firmowy
10. Ogórek konserwowy kaszubski
11. Kompot gospodarski

KOLACJA Z GRILLEM
1. Smalec domowy
2. Ogórek kiszony firmowy
3. Sałatka z wędzonego kurczaka z ananasem
4. Jajko z sosem tatarskim
5. Sałatka warzywna z majonezem
6. Kiełbaska z grilla
7. Karkówka/piersi drobiowe z grilla
8. Pomidory, świeże ogórki, marchewka
9. Sos tatarski firmowy, musztarda
10. Masło osełkowe
11. Chleb firmowy
12. Herbata expresowa

25 dorosłe osoby / 8 dzieci

Całkowity koszt 1970 zł

Tort i ciasta będę zamawiać sama w sprawdzonych miejscach. Właściwie jak tą cenę podzieli sie na ilość osób to nie wychodzi tak najgorzej bo po 60pln, ale ten jednorazowy wydatek to trochę "boli" 29.gif


A to dzisiejsze szaleństwa Szymka na macie 03.gif

Później odpoczynek w ogródku 06.gif

A tak ślicznie Szymuś kokietuje zabaweczki 06.gif

A to już siostrunia Szymka 06.gif


Edusiek
ANITA też ciekawy komplecik

jeśli chodzi o chrzciny to niestety nie można torta we włąsnym zakresie, oni mają cukiernie
Bogna
Niky - hehe. wyciagneli go bo nie chcial wylezc 06.gif

Edusiek i Anita - fajne ubranka. mysle ze jeszcze beda do wykorzystania na inne okazje

Anita - pokazne menu i bardzo apetyczne 03.gif

wlasnie przegladalam nasz pierwszy watek jeszcze brzuchatkowy. fajnie powspominac.............

a i stawiam kolejeczke karmi lub innych specyfikow tak bez okazji za nasz watek kwiatuszkowy pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif
Candy
Darusia ja tez mam wrażenie że Marcelkowi zaczyna wrastać paznokieć u nóżki. Ma taki czerwony paluszek z boczku. Jak te maści które Tobie lekarz zapisał mają pomóc?

A my mamy chrzcinki najprawdopodobniej 15 września. Jednocześnie Marcel będzie kończył pół roczku.
pluszak
Remisia - My też mamy chrzciny w tą niedzielę icon_smile.gif żeby tylko pogoda była ładna i wszystko się udało, bo ja to już mam koszmary hehe:) Chrzest mamy w kościółku studenckim na drugim końcu miasta w samo południe i ciągle się stresuję żebyśmy zdążyli na czas, żeby Piotruś nie chciał jeść w kościółku itd itp
A menu mamy już załatwione, torcik też zamówiłam i winko do obiadu. U nas będzie 11 osób, zamówiliśmy obiadek i słodkie, koszt 52zł/os +5 zł tort + do całości doliczyć jeszcze wino, razem ok 700zł. Ale to w końcu chrzciny icon_smile.gif

Nie wiecie gdzie można dostać takie zodoby na torcik? Chciałabym aniołka:)

A jesli chodzi o ubranko, to Piotruś ma takie lniane spodnie na szelkach, kremowe, koszulkę z kołnierzykiem z dł rękawiem a jak będzie bardzo chłodno to taką jasną bluzę na wierz, no i zwykła białą czapeczkę, bo niestety nic fajnego dla chłopca na głowę nie można dostać icon_sad.gif

Fajne te ubranka co wyszukałyście, milusie:) i faktycznie mogą być na późńiej jeszcze do noszenia:)

Darusia - trzymam kciuki aby było ok

Dziewczyny, nie wiem czy pamietacie, pisałam Wam kiedyś że piotruś ma problem z oczkiem, ze wciaż mu ropieje i łzawi. Masujemy cały czas ale niestety poprawy nie ma, a od 2 dni jest nawet jakby gorzej icon_sad.gif Martwie się co z tym zrobić. Okulistka kazała nam się niedługo pojawić, a ja boję się Piotrusia skierowac na ten zabieg. Ktos kiedyś wspomniał że te kanaliki przy nosku same się udrożniają jak dziecko rośnie i ten zabieg należy robic później. Już sama nie wiem co robić... Może słyszałyście jeszcze jakieś rady, może wasze babcie lub mamy znają jakis sposób. Poradzcie

Bogna - fajne wakacyjne zdjęcie:)

Antenka - słodki Szymuś, ale się fajnie bawi na macie - skąd my to znamy, Piotrulek szalej tak samo icon_smile.gif aż do upadłego

Niky - powodzenia przy masowaniu icon_smile.gif samych przyjemności, i czekam na relację jak się Zuzce spodobało icon_smile.gif

a obiadku brak, już 2 dzień, a m pracuje do soboty więc pewnie jutro znowu jakies przekąski, a może mnie natchnie i sobie coś upichcę...hmm...

dobranoc
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.