To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAJUSIE 2007 - rozdanie 3

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Basia_N
Dankin Natalka do tej pozycji robi tak samo. Ale potem zamiast sie poruszac to kladzie pupe i lezy. Mysle ze w konu zajazy ze w takiej pozycji mozna sie przemieszczac. 03.gif

A my zamiast sprzatac w domu to sie włóczymy. Przyjechal po nas tata i zabra do siebie. Teraz jestesmy w domu a mala tak marudzi ze to chyba znowu zabki daja o sobie znac. 21.gif 21.gif
rozan
Basia, ale jak to groźnie zabrzmiało icon_wink.gif

Dankin zdjęcia świetne. Szkoda, że niema końcówki raczka icon_smile.gif A tak przy okazji, Ile Kulka ma już zdjęć??

Eve nie mam pojęcia dlaczego Szymo tak się męczył w nocy... Być może to przez dwa cukierki, na które się skusiłam, ale już nie mogłam wytrzymać bez słodkiego.... Ale dzisiaj chyba będzie spokojnie. W ciągu dnia miał tylko dwie drzemki i po kąpieli padł przy cycu. A jutro startujemy z kaszką. I tu mam pytanie czy lepiej taka kaszkę podawać łyżeczką czy butelką?? I Ile Wasze maluchy jedzą takiej kaszki na wieczór??
CYTAT(eve69 @ śro, 12 gru 2007 - 13:42) *
a- w nocy jemy ok 23 i ok 3 08.gif

ehhhhh, marzenie........ może po kaszce się zmieni icon_smile.gif

A ja chodzę z dwiema pięknymi malinkami na brodzie. Szymowi chyba zęby idą, bo lubi wdziąsłać się w moją brodę icon_wink.gif
eve69
rozan, nie chce Cie martwic, ale jak wprowadzilam kaszke Franus ZACZAL budzic sie o 11, wczesniej spal do 3 08.gif
mamy juz dwie czworki 29.gif

dankin, Franus tez przymierza sie do raczkowania w ten sposob, staje,zwarty i gotowy i... zawiesza sie biedaczek icon_twisted.gif do przodu za to niezle pelza icon_wink.gif

zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce 29.gif
Mariola***
Dankinek- no nieźle, wreszcie sa zdjecia.Ale w najbardziej wyczekujacym momencie skończyłaś.
No...ciekawe co ten Twój męzu chce?

Rozan, Basia-teraz taki okres,ze metody usypiana rózne, szkoda dzieciakom spać. Dlatego ja wciaż powtarzam jak mantrę, że nie wyobrażam sobie dzieci, które przesypiają noce, połozone do łózeczka zasypiają same i śpiace ciurkiem kilka godzin w dzień. A wiem, że są takie 06.gif
A apropo usypiania jeszce Dankinek- A Ty Kluske bedziesz tak drapac po pleckach przez najbliższe 1,5 - 2 lata. Wiesz?
A wiecie skąd to? Ja jak Miłosz się odstawił od piersi i przebudził się wnocy szłam do niego i dotykałam jego raczki, głaskałam i mówiłam ciii. Koles usypiał. Dwa razy wnocy tak srednio się budził. Ale jak miał dwa lata top juz nbyło wkurzające. Miłosz sie budzi , krzyk, ja wstaję, z zamknietymi oczmi trafiam do jego pokoju, przybijam mu pionę(bo juz nie musiałam głaskać, wystarczyło,że dotknęłąm raz)i z powrotem do łóżka.
To tak optymistycznie,zebyscie nie narzekały teraz 08.gif
No i jeszcze a propo spania, dzisiaj Martyśka obudziła się o 5.00 i nie spała juz do rana. Usnęła potem przezd 9.00

Taqilla-No nie ma dalej ciagnę wątek, dlaczego piszesz, ze pomysł siostry jest zły. Ja jestem Dzietna i dokładnie własnie to zrobiłam. Dałam m łodej zabawki do łóżka. Tyle,zze nie musiałam jej brac do siebie, bo od 24.00 -1.00 zwykle jest już ze mną 06.gif
Pobawiła się cichutko przez godzine prawie. Dla odmiany o 6.00 wrypałam ją do łózeczka i zapaliłam lampkę, bo wczesniej to po ciemku się bawiła. A co w koncu noc! Ale o 6.20 się zbuntowała kompletnie, powyzywałam ja trochę od wrednej małpy 08.gif i co musiałam się kobietą zająć.

No i już zinnej beczki. Ja dzisiaj Taqilla pakowałam prezenty, tak jak Ty myłas okna. Martyna leżął na łóżku i wygrzebywała co rusz nowa wstążke, pudełko, papier itd. Turlała się po całym łózku. Dostała takiej werwy,ze pierwszy raz ją taką widziałąm. I znowu potwierdza się reguła,że dzieci wolą od zabawek inne rzeczy.

Gosiakoło- mandarynki, cytrusy, absolutnie nie.

Rozan- a tą kaszkę to łyżeczką ucz. I wiesz co Ci powiem,ze pierwsze co jadłam z nowosci po urodzeniu dzieci to czekolada. Bez niej bym chyba umarła. 06.gif

Dobra, chyba pora spać, bo jutro znowu dzień. Mam zamiar jeszcze dokończyc myć kuchnię.
Tusia8
Witam,

daję znak życia-nie piszę, bo ostatnio komputer w dzień wyłączony, a wieczorem za cholerę mi się nie chce 43.gif 29.gif U nas też masakra z usypianiem, dziś było strasznie, jak tak dalej będzie, to chyba się wykończę. Za to dałam radę posprzątać mieszkanie, jednak dzieci siedzące to "rzecz" praktyczna 06.gif - siedziała na podłodze, kiedy ja sprzątałam. Tak mi Taqilla wjechała na ambicję normalnie.

Jakoś muszę się zorganizować i pisać częściej, ale jeszcze nie wiem jak.

No i stawiam lampeczkę wina za 7 miesięcy moje kochanej córeczki! impreza.gif impreza.gif
rozan
Eve nawet mnie nie strasz, Młodzian teraz budzi się średnio co dwie trzy godziny na jedzenie, to strach pomyśleć co będzie po kaszce icon_wink.gif

Mariola, ja jestem łasuch straszny....
I dzisiaj widzę, że też zapowiada nam się rozrywkowa noc, bo Szymo już obudził się z płaczem i cały bidulek się pręży. Nie wiem po czym może go boleć brzuch... Chyba, że po herbacie z cytryną.........

Jaka jestem zła. Robię porządek w zdjęciach Młodego i gdzieś mi się zapodziały zdjęcia z Dnia Ojca, buuuuuuuuu. Od prawie dwóch godzin ich szukam. Szkoda.... taki ważny dzień. Mam nadzieję, że się znajdą. Może nauczę się wreszcie porządku...
eve69
rozan, sprobuj moze Mu podac dicoflor przez tydzien, dwa

Tusia, hoho icon_wink.gif
ilonka
Rozan a jakie robi kupki?? Moze ma zaparcia po marchewce? Eve dobrze mówi daj mu jakis probiotyk typu Lacidofil
TAQILLA
eve69 a co Ty się tak czaisz ? 08.gif


nie mam dzisiaj weny do pisania...
eve69
CYTAT(TAQILLA @ śro, 12 gru 2007 - 23:51) *
eve69 a co Ty się tak czaisz ? 08.gif
nie mam dzisiaj weny do pisania...

bo moja droga ja teoretycznie ogarniam chalupe bo jutro Aneta przyjezdza do Frania ponianczyc.... a dopiero skonczylam testy pisac 29.gif a Ty co? wisisz wisisz a potem dwie linijki naskrobane icon_twisted.gif obijacie sie, kolezanko 08.gif co tam?


chcialabym rowniez zauwazyc ze sroda minela nam bez posta chaton, to skandal 43.gif
eve69
jesli ten kot jeszcze raz wejdzie mi na klawiature, Frane bedzie mial nowe wlochate rekawiczki icon_twisted.gif
eve69
zdaje sie, ze mam zbawienny wplyw na tempo przybywania postow w naszym watku icon_twisted.gif
ide przegarnac kuchnie
czy tez tak macie ze mieszkanie sprzetniete jednego dnia na blysk nastepnego wieczorem juz jest zabalaganione fest?
masakra no 29.gif
eve69
a moze najperw sprawdze ile postow uda mi sie napisac zanim mi ktos przerwie? 08.gif
eve69
; jesli przejde na 82 strone sama sobie przyznam jakies wazne odznaczenie icon_twisted.gif
rozan
Parę dni wcześniej robił takie zbite i twarde, ale wtedy się nie prężył i nie budził tak często. Teraz kupy są już "normalne" i boli go brzuszek. Marchewki daję niewiele do zupki właśnie dlatego, żeby nie zbijała kupska 08.gif
eve69
jak widac na zalaczonym obrazku sprzatanie nie jest moa zyciowa pasja i jestem gotowa odkladac je bez sensu bo i tak musze dzis to zrobic 48.gif

kupilam dzis Franiowi ksiazke"odwazny kurczaczek pi pi " jako czest prezentu na gwiazdke, dekoracje swiateczne wisza, dziecko zachwycone icon_smile.gif
eve69
no i rozan przerwala moj monolog wiec zamiast nagrody ide myc gary 29.gif icon_wink.gif
rozan
Eve widzę, że robisz wszystko żeby nie sprzątać 06.gif hehe

u mnie po posprzątaniu od razu robi sie bałagan (zwłaszcza w kuchni), dlatego wole posprzątać raz a dobrze - przynajmniej widać efekty, np. okazuje się, że nasze stare meble wyglądają całkiem, całkiem jak nie zalega na nich centymetrowa warstwa kurzu icon_wink.gif, że jak się weźmie kupkę ciuchów z łazienki, to okazuje się, ze pod nią jest pralka icon_wink.gif itd, itp icon_smile.gif. Oczywiście wyolbrzymiam wszystko, ale faktycznie do pedantycznych osób to ja nie należę icon_wink.gif
rozan
a ja nadal szukam zdjęć, choć chyba je WYKASOWAŁAM!!
wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

jestem zła...
na dodatek Krzychu mnie zdenerwował przedtem (oczywiście według niego zrobiłam wielka aferę z niczego)
teraz jeszcze te zdjęcia, wrrrrrrrrrrr

buuuuu
rozan
i poszły sobie wszystkie.....
i teraz co, ja mam zacząć pisać monolog??
rozan
Eve, a jaka jest nagroda za przejście na 82 stronę??
rozan
oooo, udało mi się icon_wink.gif
hehe

i nawet Basia się pojawiła i jakiś anonimowy użytkownik 02.gif(ciekawe kto to może być icon_wink.gif ) hehe
eve69
z tymi fotkami to rzeczywiscie doopa, ale moze sie znajda
masz Picase? ona wszystko lapienabilam sie na kaktusa 29.gif
ale na szczescie okazalo sie ze kuchnia poza przetarciem blatow sprzatanie nie wymaga
ide zajrzec do lazienki 08.gif
eve69
CYTAT(rozan @ czw, 13 gru 2007 - 00:11) *
Eve, a jaka jest nagroda za przejście na 82 stronę??

wafelki kokosowe 08.gif
ale musisz sie ze mna podzielic bo ja sie naad ta 81 najwiecej nameczylam 08.gif
eve69
CYTAT(rozan @ czw, 13 gru 2007 - 00:11) *
i jakiś anonimowy użytkownik 02.gif(ciekawe kto to może być icon_wink.gif ) hehe

nie mam pojecia
icon_twisted.gif
ide
wroce
moze Taqille moje pelne tresci posty natchna i cos napisze.... a nie tak zostawi mnie bez czytania icon_wink.gif
Basia_N
To może ja wam przerwę te monologi. A co 08.gif 03.gif

Rozan a w koszu patrzylas. Ja kiedys przez przypadek tez skasowalam potrzebne mi dokumenty. Ale na szczescie odnalazly sie w koszu. Bo rzadko go kasuje.
Basia_N
Dobra ja uciekam. Nie popisze se z Wami. A szkoda 32.gif
Maz mnie goni do lozka juz.

Milych snow
TAQILLA
CYTAT(eve69 @ czw, 13 gru 2007 - 01:15) *
nie mam pojecia
icon_twisted.gif
ide
wroce
moze Taqille moje pelne tresci posty natchna i cos napisze.... a nie tak zostawi mnie bez czytania icon_wink.gif


nO dObRa....
Przekonałas mnie 29.gif

U mnie dzisiaj same dziwy 06.gif
Poczawszy od tego, że moje dziecko przespało idealnie całą noc z jedną jedynie mała pobudką o 3:15 bo sie na brzuszek obróciła 21.gif
Wstałysmy o 6:45 n apiewrsze śniadanie i wyprawic tate do pracy. No i tu kolejne zaskoczenie - na zewnątrz piekne słoneczko 04.gif a od piatku cholera nei świeciła 08.gif M juz w drzwiach macha nam na dowidzenia a tu następna bomba: Olivia mu odmachała 10.gif Przetestwoaliśmy czy to śwaidomie czy nie... ŚWIADOMIE! Moje dziecko umie zrobić pa pa! 06.gif
Tatus poszedł do pracy a my z Olivią buch do łóżeczka - spanko do 9:15! 04.gif A co - NIEPRZYZWOITOSCI!!!!!! 03.gif
Obudziłysmy sie wyspane i usmiechnięte! I na to wszystko w trakcie łóżkowych wygłupów moje dziecie zaczeło nastwiać poliki do całowania. A jak jej powiedzialam żeby dała mamusi buzi to rzuciła sie na mnie z rozdziawioną buzią 06.gif
Do tego Mała na obiad wchłoneła 210ml betonowej zupki made in mamusia 06.gif - dostała nawet butle do wylizania bo domagała sie jeszcze. A przed snem (czyli jakies 40 minut później) poprawiła 100ml mleka! 23.gif
A teraz śpi... na brzuchu! Już drugą godzinę!!!!! 06.gif


rozan
Basia ja często wyrzucam kosz, bo mam mało miejsca na dysku i muszę to robić często, a fotki były z 23 czerwca icon_sad.gif

Dobra, uciekam i ja. Przyjechał mąż więc trzeba zjeść jakąś kolację. Na dodatek Szymo obudził się i stwierdził że po północy to już sie nie śpi i teraz siedzi u taty na kolanach i chce się bawić. RATUNKU 29.gif icon_wink.gif
TAQILLA
idę śladem eve69.... 06.gif

Od wczoraj testujemy z Olivia nowe uczesania - ale się Małej podoba ! 06.gif

"grzeczna dziewczynka"....


"Shogun" 06.gif


"diabelskie różki" 06.gif
TAQILLA
CYTAT(eve69 @ czw, 13 gru 2007 - 01:13) *
wafelki kokosowe 08.gif
ale musisz sie ze mna podzielic bo ja sie naad ta 81 najwiecej nameczylam 08.gif


Ja moge do puli nagród dorzucic brownies własnej roboty - o dziwo wyszły mi! 06.gif
TAQILLA
CYTAT(eve69 @ czw, 13 gru 2007 - 01:12) *
ide zajrzec do lazienki 08.gif


znalazłaś tam coś ciekawego?
Bo może i ja pokukam do swojej 29.gif 04.gif 04.gif 04.gif
TAQILLA
eeee.... chyba mi sie nie uda dotrzec samej na 83 stronkę!
Jeszcze 8 postów ......
Co tak sama bedę siedzieć 13.gif
TAQILLA
CYTAT(eve69 @ czw, 13 gru 2007 - 01:15) *
ide
wroce


obiecałaś...... wracaj! 03.gif
eve69
CYTAT(TAQILLA @ czw, 13 gru 2007 - 00:53) *
Ja moge do puli nagród dorzucic brownies własnej roboty - o dziwo wyszły mi! 06.gif

nawet nie chce wiedziec KIEDY Ty je zrobilas icon_twisted.gif

fotki super, naj hmmm fajniej i najbardziej realistycznie widza mi sie rozki icon_wink.gif

i ja nie rozumiem czym Ty sie tak dziwisz icon_wink.gif w koncu to oczywiste ze Oliva jest super madra dziewczynka icon_smile.gif)
a serio to ciesze sie ze masz dobry dzien icon_smile.gif

ide myc podlogi 29.gif
eve69
CYTAT(TAQILLA @ czw, 13 gru 2007 - 00:54) *
znalazłaś tam coś ciekawego?
Bo może i ja pokukam do swojej 29.gif 04.gif 04.gif 04.gif

znalazlam kurna
wlosy w umywalce i niesprzatnieta kuwete 29.gif
lepiej sobie odpusci jesli Twoja druga polowa byla w owej lazience icon_wink.gif
eve69
CYTAT(TAQILLA @ czw, 13 gru 2007 - 00:57) *
eeee.... chyba mi sie nie uda dotrzec samej na 83 stronkę!
Jeszcze 8 postów ......
Co tak sama bedę siedzieć 13.gif

cieniara ;-)co to jest 8 postow 08.gif
i gdzie sama? icon_twisted.gif
TAQILLA
CYTAT(eve69 @ czw, 13 gru 2007 - 02:00) *
znalazlam kurna
wlosy w umywalce i niesprzatnieta kuwete 29.gif
lepiej sobie odpusci jesli Twoja druga polowa byla w owej lazience icon_wink.gif

you just made my day darling 04.gif 04.gif 04.gif Normalnie sikam ze smiechu.... 04.gif
Masz racje - nie idę do swojej! I tak juz sie posikałam na fotel 04.gif
eve69
CYTAT(TAQILLA @ czw, 13 gru 2007 - 00:58) *
obiecałaś...... wracaj! 03.gif

toc wracam jak ta durna bo jutro na 8 mam do pracy a mop wzywa mnie czule icon_twisted.gif
tak wiec ide
byle jak umyc podlogi
wroce
powiedziec dobranoc
08.gif
TAQILLA
CYTAT(eve69 @ czw, 13 gru 2007 - 02:01) *
cieniara ;-)co to jest 8 postow 08.gif
i gdzie sama? icon_twisted.gif

ja Ci dam cieniare! 04.gif
Myslisz, ze nie dam rady.....
O...
rozan
hehe jak tak dalej pójdzie to skończymy wątek icon_wink.gif
Szymo walczy ze spaniem... dzielnie walczy. Nie wiem czy mu maty nie rozłożę.
Mam tylko nadzieje, że rano dłużej pośpimy
TAQILLA
dobra a ja ide budzic Olivie bo cosik jej sie spanie popołudniowe za bardzo spodobało 21.gif
A nie zamierzam iść w ślady BasiN i bawić się z Małą do północy bo o 21 leci mój serial! 29.gif Zreszta za stara jestem na takie wygłupy - dobranocka, siusiu, paciorek i spać 04.gif


eve69
CYTAT(TAQILLA @ czw, 13 gru 2007 - 01:03) *
you just made my day darling 04.gif 04.gif 04.gif Normalnie sikam ze smiechu.... 04.gif
Masz racje - nie idę do swojej! I tak juz sie posikałam na fotel 04.gif

pozostaje miec nadzieje ze byl to ceratkowy fotel Olivki 08.gif

to jest straszne nie smieszne; icon_wink.gif
nienawidze wlosow w umywalce icon_twisted.gifa w dodatku mam 100% pewnosc ze P sie do nich rano nie przyzna i co ja Mu udowodnie jak juz ich nie ma? dlamat normalnie, jak po poludniu na BBC Prime icon_twisted.gif
rozan
hehe piszcie jeszcze, bo mi sie zapowiada długa noc, przynajmniej będę miała co czytać icon_smile.gif
eve69
CYTAT(TAQILLA @ czw, 13 gru 2007 - 01:04) *
ja Ci dam cieniare! 04.gif
Myslisz, ze nie dam rady.....
O...

o
rozan Cie przebvila icon_twisted.gif
TAQILLA
rozan współczuję iprezki nocnej w wykonaniu synka!
Dobra spadam - budzić Mała i gulasz przypilnowac bo mi cosik spalenizna zalatuje 04.gif 04.gif 04.gif

Miłej nocki!
Cel osiagnełam - 83 stronka jak nowa!!!!!!! 06.gif
eve69
CYTAT(rozan @ czw, 13 gru 2007 - 01:05) *
hehe jak tak dalej pójdzie to skończymy wątek icon_wink.gif
Szymo walczy ze spaniem... dzielnie walczy. Nie wiem czy mu maty nie rozłożę.
Mam tylko nadzieje, że rano dłużej pośpimy

tia
kto pospi ten pospi 29.gif
TAQILLA
CYTAT(eve69 @ czw, 13 gru 2007 - 02:07) *
o
rozan Cie przebvila icon_twisted.gif

eee.. bo rozan zawsze wie kiedy przyjść

TAQILLA
82 strone też rozan otwierała i nagrode nawet zgarnęła!!!!!

Dobra spadam naprawdę już....
Buziaki!
rozan
CYTAT(TAQILLA @ czw, 13 gru 2007 - 01:07) *
rozan współczuję iprezki nocnej w wykonaniu synka!
Dobra spadam - budzić Mała i gulasz przypilnowac bo mi cosik spalenizna zalatuje 04.gif 04.gif 04.gif

Miłej nocki!
Cel osiagnełam - 83 stronka jak nowa!!!!!!! 06.gif

i znowu mi sie udało przeskoczyć na następną stronę
znowu jakaś nagroda mi sie należy

Eve, oczywiście wafelkami sie podzielę icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.