To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wrześniowe Bobaski i ich Mamusie :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
Madziara78
Nikogo nie ma to i ja się zwijam... Julek się powoli budzi więc będę miała co robić 03.gif
Jak by mnie dziś już nie było to życzę Wam dobrej i spokojnej nocki!!!!!
Ptasia
My bylismy dzis na szczepieniu 41.gif starszny był płacz. Jutro idziemy do okulisty bo nieststy ocza nadal ropieją 32.gif pewnie bedzie miała przetykane kanaliki, jeszcze nie wiem jak to przezyje ale nie mam wyjscia.
Agniecha kociak boski
Mariola Julcia jest rozkoszna
Dzaga dowcip pierwsza klasa koniecznie musze go dalej sprzedać 03.gif
Aaaa zapomniałam dodoać że Oliwia waży juz (wg wagi w przychodni) prawie 5800!!! Duża dziewczynka:)
Ptasia
Powiedzcie mi czy moge brać Capivit Hydro control? W ulotce nie ma w ogóle pozycji "przeciwskazania", nic nie pisze ze nie mozna w ciąży czy podczas karmiania ani przy jakiś chorobach. Lekarka nie umiała mi odpowiedziec na to pytanie.
Dzaga
CYTAT(Madziara78 @ wto, 20 lis 2007 - 15:31) *
Madzia czyżbyście już zaczynali starania o trzecie? 08.gif 03.gif


o tym samym pomyslałam 03.gif
Dzaga
CYTAT(Ptasia @ wto, 20 lis 2007 - 16:25) *
Powiedzcie mi czy moge brać Capivit Hydro control? W ulotce nie ma w ogóle pozycji "przeciwskazania", nic nie pisze ze nie mozna w ciąży czy podczas karmiania ani przy jakiś chorobach. Lekarka nie umiała mi odpowiedziec na to pytanie.



ja nie mam pojecia.....

wspołczuje płaczu na szczepieniu.... my tez mamy szczepienie za tydzien...

ale za to gratuluje dużej córki 02.gif
masz co dzwigac 02.gif
Dzaga
ło matko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale tu cisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja tak tylko na chwilę - jesteśmy po wizycie u ortopesy i wszystko jest już pięknie wykształcone 02.gif
bioderka pięknie rozwiniete 02.gif

nawet ma coś tam jeszcze na plus co świadczy o dobrym przyswajaniu wit.d3 (zapomniałąm co to a nie chce mi się już w książeczce grzebać) i mamy odpuszczoną kontrolę w 7 miesiącu i następna jak Paula zacznie chodzić 03.gif

ptasia daj znać po wizycie u okulisty!!


dobrej nocki i do poczytania jutro!!!!!!!!!!
niewidzialna
Witam na chwilkę ciemną nocą

Co do konkursu to dziś podali tylko trzy miejsca i moja sie nie załapała...no trudno..
W wielkim pospiechy kupiłam żelazko takie bo sterta prasowania rośnie https://www.max24.pl/?a=sklep.view&prod...amp;pF=&pT= mam nadzieję że będzie dobre, jeszcze nie testowałam, a sprzedawca co mnie na nie naciągnął, bo chciałam tańsze ma obiecane ze oberwie po uszach jak nie będzie coś nie tak icon_razz.gif

Byłam u księdza żeby chrzciny załatwić a tu sie okazało że w tą niedziele co ja chcę to oni nie chrzczą tylko w 2 i 4 miesiąca a ta będzie 5, a w święta nie chcę bo to za duże zamieszanie a w święta to każdy swoje plany ma, ksiądz obiecał zapytać proboszcza czy wyjątek zrobi, bo mi inaczej nie pasuje, a bardzo bym chciała żeby menżyk na chrzcinach też był, a jeśli on będzie uparty, to ja też będę i pojadę na wieś do rodziców a tam mi nie odmówią.W czwartek się wszystkiego dowiem.

kasiula_poznan ja planuje też dać 100zł, wydaje mi się ze to będzie w sam raz

Madziara78 a ja tu widzę że dziś ktoś tu dwa miesiące skończył icon_wink.gif impreza.gif impreza.gif

padam na twarz, ciągle zapominam tego paseczka wysłać,(ciągle zapominam o wszystkim, muszę aż sobie zapisywać) mam go gdzieś na poczcie ale już oka się kleją a jeszcze pranie w pralce czeka do powieszenia,Pietrek trochę marudny bo ten wredny katar męczy, chyba znów nici ze szczepienia 32.gif
miłej nocki życzę
dobranoc
ღ magda ღ
Witam z rana
ღ magda ღ
Madziarko broń Boże raczej nie planujemy trzeciego w najbliższym czasie więc jak o tym przeczytałam to mało z krzesła nie spadłam ha ha ha a mój G. jak się uśmiał i stwierdził że czemu nie jasne...

guciowej coś nie widać a jaki ja mam ten paseczek wysłać?

właśnie się dowiedziałam żw mojej kuzynki synek jeden z bliżniaków się rozchorował poważnie (żłobek czyni cuda) na zapalenie płuc i leży w szpitalu i aż się popłakałam a drugi z bliżniaków zaraz za nim z żalu i tęsknoty za bratem

A my walczymy z Mikołajem od dwóch dni ze smoczkiem (próbujemy go przekonać) i przy każdej okazji mu go wciskam żeby sobie pocycał i skutek jest taki że dziś w nocy nawet udało mu się chwilkę pociągnąć i jak zasypiał to wypluł i szybciej poszło
ღ magda ღ
Madziarko za wasze dwa miesiące i oczywiście czekam w samotności na kawusię lurusię ale wy pewnie jeszcze sobie smacznie spicie co

Mariola Julcia jest rozkoszna
Ptasia
Witajcie
Oliwia chyba przez przezycia poszczepienne spala całą noc od 23 do 6.30 pozniej zjadła i poszła dalej spać do 9.30 06.gif jestem wyspana jak nigdy 03.gif
I mam ogromnego stresa przed tym okulistą trzymajcie prosze kciuki 13.gif
Dzaga
halo!!!!!!!!!!!!! gdzie jesteście mamuśki?????

my tak "z rana" - i przyłączamy się do kawusi do Magdy 02.gif

taka sobie jedna ciekawe jak tam pierwsze prasowanie 03.gif
i dziwne że ksiądz w swięta nie chce robić chrzcin... my mamy nadzieję że nam się uda wlasnie w swięta zrobic chrzciny...ale jeszcze wszystko może się pozmieniać u nas...

aaaaaaaaPROSZĘ KODY PASECZKÓW PRZESYŁAĆ DO MNIE - JAK WSZYSTKO PRZYGOTUJĘ TO PRZESLĘ DO GUCIOWEJ
to te kody które wstawiałyście sbie do podpisu


Dzaga
PTASIA wszystko bedzie dobrze - i przeciez to niekoniecznie kanaliki.. może to być tylko zapalenie, ktore po antybiotyku przejdzie...
trzymam kciuki....

u nas mała śpi przeważnie do 5-6 jak zje koło 21-22 - myślałam że u ciebie jest podobnie, bo Oliwka w podobnym wieku jest..
Madziara78
Cześć Mamusie,
Dziękujemy za toaściki i stawiamy kolejny za 2 miesiące Juleczka



U nas noc okropna... Julek prawie całą noc się wiercił i płakał. Teraz zbieramy się powoli do lekarza - mamy się szczepić ale nie wiem czy on jakiś chory nie jest że taki strasznie marudny się zrobił... Ptasia to jak ty taka wyspana jesteś to może ja ci Julka podrzucę na chwilkę... będę miała kiedy się zdrzemnąć 08.gif

Trzymamy kciuki za wizytę Oliwki u okulisty!!!!!!!!!!!!!!!

Madzia ja z chęcią napiję się z Tobą kawusi... tylko coś się nam nie składają godziny spania maluchów 03.gif

Guciowa - co u was?? Napisz coś bo się martwimy że tak nagle ucichłaś...

Trzymajcie też proszę za nas kcuki - żebyśmy jakoś przeżyli to szczepienie i żeby nie było żadnych powikłań...

Uciekam szykować synia 03.gif
Ptasia
Jesteśmy
No niestety kanaliki zatkane i to oba 41.gif 41.gif 41.gif
A do tego pediatra źle mi pokazywała to masowanie. 21.gif Okulistka kazała masować 4 x dziennie po 10 ruchów przez 3 tygodnie 13.gif 13.gif 13.gif Strasznie mocno kazał przyciskać az lekko zdarła małej skórkę 32.gif Oliwia płakała okropnie, nie wiem jak ja to zniosę.
Jeżeli po 3 tygodniach nie bedzie poprawy to czeka ja zabieg 32.gif 41.gif i jak sie okazuje przetykają kanaliki w znieczuleniu ogólnym na sali operacyjnej 41.gif 41.gif 41.gif
Mam nadzieje że masaż pomoże bo zabiegu ja nie przeżyję 13.gif
Generalnie do bani.
A żeby mnie dobić to szczelił nam w salonie kaloryfer i zalał panele które sie wypaczyły 21.gif 21.gif 21.gif 13.gif

Kasiula my na chrzest dalismy 100 zł w dzien chrztu i musielismy kupic u ksiedza świecę i szatkę razem 20 zł plus "co łaska", dalismy 50 zl.
impreza.gif za dwa miesiące Juleczka
kasiula_poznan
Ptasia... oby masaże pomogly...
wystraszylas mnie bo mojej malutkiej tez znowu oczy zaropialy okropnie, tez sie biore za to masowanie pozadnie.....

dziewczyny dzieki za odpowiedzi dotyczace oplat za chrzest... ja niestety nic nie zalatwilam bo "musi byc zachowana chronologia" w ksiedze ochrzczonych i mam przyjsc tydzien przed chrztem... a jak mi wtedy powiedza ze za pozno to takiego gnoju narobie ze.... wrrr

my szczepienie mamy za tydzien, mam nadzieje ze malutka dobrze je zniesie... trzymamy kciukasy za Julka i wznosimy toascik za 2 miesiace skonczone impreza.gif

Ptasia
Okulistak jeszcze mówiła że dzieci z pucułowatą buzią (wiec raczej duża wiekszość) mają podraznione oczka bo przez te policzki podwija sie dolna powieka i rzeski drażnią oko trzeba kilka razy dziennie odciągać dolną powiekę nawet jak nam sie wydaje ze jest ok, bo od tego tez moga ropiec i byc zaczerwienione a nawet podpuchniete.
#Margola
czesc...
wpadłam tylko sobie poczytac...
mam koszmarnego doła..
dzis znowu byłam u ginekologa bo znowu zaczełam krwawic..
...jutro beda mnie skrobac...
juz nic mi sie nie chce ciagle cos sie dzieje.. dobrze ze Juleczka zdrowa.. a reszta to ........
hmmm.
papa
Ptasia
Mariola no nie zazdroszczę i trzymam kciuki żeby jutro szybko i sprawnie poszło no i bezboleśnie. przytul.gif
Dzaga
dostałam suwaczek na razie od PTASI I KASIULI

dziewczyny masowac trzeba czesto i mocno - od kacika oka w kierunku noska - do końca kostki w nosku...

my dostalismy od okulistki masc oczna (na receptę) zeby nie zetrzec skóry - i okulistka powiedziała ze im wczesniej u dziecka zacznie sie masowac tym wieksze szanse na przetkanie kanalikow - i jesli do pół roku sie nie uda to prawdopodobnie zostaje tylko zabieg - okulistka specjalnie opisała mi jak on wyglada zebym miała wieksza motywacje w masowaniu...!!
ptasia 3 tyg to mało - niektorzy okulisci czekaja z mechanicznym przetykaniem nawet do roku !!
Oliwka jest jeszcze malenka i chyba okulistka powinna dac wam wiecej czasu!!
Ptasia
Dzaga jak ona nam nie da wiecej czasu to sami go sobie wezmiemy. Nam kazała masować od miejsca gdzie sie zaczynaja brwi w dół po brzegu noska az ponizej oczka czyli jak mam w koncu to robic bo twój opis jest inny? Podaj mi prosze nazwe tej masci, bo skóra sie faktycznie mocno sciera w tym miejscu 32.gif
Dzaga
CYTAT(Ptasia @ śro, 21 lis 2007 - 15:14) *
Dzaga jak ona nam nie da wiecej czasu to sami go sobie wezmiemy. Nam kazała masować od miejsca gdzie sie zaczynaja brwi w dół po brzegu noska az ponizej oczka czyli jak mam w koncu to robic bo twój opis jest inny? Podaj mi prosze nazwe tej masci, bo skóra sie faktycznie mocno sciera w tym miejscu 32.gif


narysuje zaraz w paint i ci przesle mailem... mam rysunek od okulistki gdzie jest ten kanalik i gdzie jest zatkany błona
a moze idzcie jeszcze do innego okulisty??
Ptasia
CYTAT(Dzaga @ śro, 21 lis 2007 - 17:17) *
narysuje zaraz w paint i ci przesle mailem... mam rysunek od okulistki gdzie jest ten kanalik i gdzie jest zatkany błona
a moze idzcie jeszcze do innego okulisty??

Poprostu brak mi słów Jesteś kochana blagam.gif
♫ agitusek ♫
Dobry wieczor, kochane,

Ojej czytam i co czytam?!
Ptasiu,Mariolu bardzo mocno Was przytulam,nawet sobie nie wyobrazacie jak.... przytul.gif

Mam nadzieje,ze wkrotce przyjdzie dobra passa,no bo w koncu tak jest raz zly czas raz dobry.


Vikus dla Ciebie wyrazy wspolczucia, moge sobie tylko wyobrazic jak cierpisz. Moze pomysl ze tam gdzie Twoja babcia sie udala bedzie miec lepiej, nie bedzie tak cierpiec i bedzie nadal ciagle na swioj sposob z Wami. Najwazniejsze ze udalo Ci sie odwiedzic babcie z Tosienka. Pamietasz jak sie ucieszyla, Tosienka bedzie pod szczegolna opieka....

Agniecha ale fajowska kociczke kupilas,plizzzzzzzzzzzzzzz przeslij wiecej zdjec tej malej cvzarodziejki, pewnie Was juz niezle bedzie czarowac swoim czarujacym urokiem i wdziekiem.

Madziara widze ze nie tylko ja nocki mam takie szalone, dzis myslalam ze reka mi odpadnie od kolysania malej i podawania smoka...poza tym bol brzuszka...kupki nie takie jak trzeba... 32.gif 32.gif 41.gif no a oczywiscie potem spalysmy do 15 w dzien. Jestem tak padnieta ze nawet na spacerze nie byælysmy bo przeciez z drugiej strony to nie chce mi sie wychodzic jak zimno i juz ciemno... 21.gif 32.gif. Wiesz mam nadzieje ze jak nasze dzieci beda troche wieksze starsze to sie w koncu wyspimy.... 29.gif Madziara ucaluj Twojego smyka od cicoi z okazji 2 miesiecy przytul.gif

Wczoraj odwiedzila mnie moja polska kolezanka ze swoja coreczka,ktora jest starsza od Malene o 2 miesiace....o jaka fajna misiaczka,mowie Wam. Slodka. Poprostu. Pogadalysmy sobie,czego mi bardzo w ostatnim czasie brakuje.POLSKIEGO JEZYKA.

Dzisiaj mialam z corcia na basen jechac na plywanie dla niemowlakow,no ale po takiej wybornej nocce to niestety nie dalam rady...ech...

Dzagus juz za chwilke przesle Ci kod.


#Margola
Dzaga wysłałam kod
kasiula_poznan
CYTAT(Dzaga @ śro, 21 lis 2007 - 15:17) *
narysuje zaraz w paint i ci przesle mailem... mam rysunek od okulistki gdzie jest ten kanalik i gdzie jest zatkany błona
a moze idzcie jeszcze do innego okulisty??


Dzagus czy ja tez moge poprosic??
katarzyna_bag@wp.pl
Dzaga
KASIULA poszło właśnie icon_smile.gif

mam jeszcze paseczek MARIOLI, PTASI I AGITUSKA...

dziewczyny te które chcą - czekam - ew. zrobię jeden uniwersalny dla każdej z terminem porodu a potem pozmieniamy

Dzaga
na razie mam tyle:


KASIULA urodziła Wiktorię


PTASIA urodziła Oliwkę


AGITUSEK urodziła Malenkę


MARIOLA80 urodziła Juleńkę


DZAGA urodziła Paulinkę
Dzaga
MARIOLKA potrzebujemy BBcode - jak widać Twój paseczek się nie wyświetlił...
najlepiej skopiuj z podpisu i już icon_smile.gif
kasiula_poznan
Dzagus dzieki...
z paseczkami Ptasi i Mariolki cos nie gra....
wkleilas tam chyba paseczki Magdy... icon_smile.gif
Dzaga
wrrrrrrrrrrrrrrr
a było tak pięknie już

poprawiam..

KASIULA urodziła Wiktorię






PTASIA urodziła Oliwkę






MADZIARA urodziła Julianka






AGITUSEK urodziła Malenkę






MAGDA2505 urodziła Mikołaja






EFKA27 urodziła Jasia







MARIOLA80 urodziła Juleńkę






DZAGA urodziła Paulinkę

Dzaga
hello Efka icon_smile.gif

prześlij mi swój paseczek - skopiuj kod ze swojego podpisu icon_smile.gif
kasiula_poznan
teraz gra icon_smile.gif pieknie..... icon_smile.gif

DOBRANOC
Dzaga
ja też już idę spać..

czekam na pozostałe kody - ew. robię sama dla każdej z nas - ale niektóre wtedy będą bez zdjęcia
Guciowa
dzień dobry

Nie odzywam się, ponieważ mam swoje powody, proszę na mnie nie liczyć w dyskusji.
Nie bedę rozwijać w/w powodów bo po raz pierwszy od dłuższego czasu nie mam ochoty być szczera i otwarta.


Oczywiście nie zachowam się jak Jędza i wkleje Wam paseczek z przodu, Dzaga poprostu prześlij mi całość na Pw
i dzięki Dzaga za pomoc icon_smile.gif


dziekuję za uwagę, pozdrawiamy.
ღ magda ღ
dzaguś ale ja nie zdążyłam wam jeszcze przesłać paseczka widocznie guciowa sama go skopiowała ze stronki przesyłam pa pw
ღ magda ღ
Dzaguś przesłałam
ღ magda ღ
Agitusek a z tym wyspaniem to nie liczyłabym na to przez najbliższe dwa lata ha ha ha
Madziara78
Hej Mamusie ja tylko na chwilkę zaglądam żeby Wam powiedzieć że Julek znosi szczepienie całkiem dobrze - przespaliśmy całą noc z przerwami na karmienie. Ja głupia zamiast się cieszć że dziecko śpi to cały czas go głaskałam żeby sprawdzić czy przypadkiem temp mu nie rośnie 29.gif ale całe szczęście nie rosła 03.gif

Ptasia, Mariola Guciowa
... podsyłam przytulaski od nas... przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Agitusek wiem jak się czujesz... mi czasami też ręce odpadają i marzę tylko o tym żeby przyłożyć głowę do poduchy... Wczoraj byłam taka padnięta ale mężuś mi pomógł i jak tylko Jlka trzeba było nosić to on się brał i kazał mi kłaść się spać żebym nabrała sił 03.gif No to się kładłam, spałam trochę płytkim snem przez to szczepienie ale odespałam przynajmniej trochę... i dziś jestem jak nowo narodzona 03.gif
I nie martw się - jeszcze parę dni i my będziemy przesypiać nocki... przynajmniej co którąś 04.gif

Dzaga dzięki za zrobienie paseczka... podesłała bym ci mój ale jak już taki ładny zrobiłaś to nie ma sensu 03.gif

Idę uprzątnąć mieszkanie bo mamy niezłe pobojowisko... Miłego dnia wszystkim ciociom życzymy!!!!!
Ptasia
Witam wszystkie mamusie
Dzaga super robota choć przez chwilke zwątpiłam czy przypadkiem nie urodziłam Mikołaja zamiast Oliwii 08.gif
Guciowa czy mam przyjechac z odsieczą?żono coż sie wyprawia u ciebie?
Madziara78
Nooo ja już uprzątnięta, obiadek nastawiony, Julek pięknie śpi 03.gif więc jestem szczęśliwa bo mogę usiąść spokojnie i napić się kawusi...
Któraś chętna? Mam do tego szarlotkę... pychota z taaaaakkkąąąąą ilością jabłek 08.gif
Madzia - wywołuję cię... Dzaga ty też chętna? 08.gif

Chciałam podziękować wszystkim mamusiom które o nas wczoraj cieplutko myślały, jesteście kochane przytul.gif

Julek na szczepieniu był bardzo dzielny - wogóle nie płakał, rozglądał się po tym pokoju i obserwował kolorowe misie na ścianie 03.gif Pani dr się nad nich zachwycała że taki piękny i zdrowy chłopak... a jak rośnie - waży już 6050 43.gif czuć już go na rączkach 03.gif I powiem Wam że przed szczepieniem synio był bardfziej marudny niż po 06.gif chyba mu wszczepili jakiś dobry humorek bo teraz od rana się uśmiecha i do wczoraj zaczyna gaworzyć 03.gif już parę słówek do mnie powiedział... 06.gif ależ to jest muzyka dla mamusinych uszu 03.gif

Guciowa smutno mi że Wam jest smutno.... Wracaj do nas, my trzymamy kciuki żeby i u ciebie wyszło słonko i rozjaśniło te wszystkie czarne chmury... przytul.gif

A tak apropo pogody - u was też świeci takie śliczne słonko? Która chętna na spacerek bo samej to strasznie nudno się chodzi... możemy się łączyć przez koma 08.gif
♫ agitusek ♫
Dzien doberek,
mam nadzieje ze macie sie dobrze... przytul.gif. Nasza nocka znow taka jak wczoraj, pewnie postaram sie przetrenowac oko z Malena jak tylko zobacze ze chce sie jej spac....tak,tylko ja awsze sobie tak obiecuje a potem jak mala zasnie to ja wykorzystuje czas na zaleglosci domowe....haha pewnie to same dobrze znacie.
Jutro jedziemy kupic malej pilke do treningu, lekarz goraco polecil.

Magda mowisz ze dwa lata sobie nie pospie...ech...ale wiesz mam nadzieje,ze jak mala nie bedzie jesc co dwie godziny noca a tylko raz to dla mnie to taki maly sukces bedzie 08.gif , a swoja droga to Cie podziwiam.
Guciowa nie wiem co sie dzieje, w kazdym razie przesylam przyutulaska. przytul.gif a nawet dwa przytul.gif przytul.gif.
Madziarka fajnie ze Juleczek spal lepiej,oby tak zostalo.

♫ agitusek ♫


TO JEST TA PILKA DO TRENINGU.
Dzaga
agitusek też myślę o takiej piiłce dla Pauli - ale to chyba jak już nasze dzieci główki będą trzymać co??

MADZIARA ja teraz mogę dołączyc z kawusia - mała na dworku (telepatycznie byłam z wami ) a ja sprzątnęłam trochę w domu, rozpakowałam zmywarkę nastawiłam pranie - zaraz ją wstawię do domku - ale była 2 godzinki bo słonko od Ciebie do nas dotarło 02.gif
a z tym wszczepieniem lepszego humoru - to i ja poproszę!!!!

GUCIOWA buziaki dla Ciebie i Paulinki


aaaaaaa i resztę paseczków bedę robiła w wolnej chwili, żeby całość przesłać Guciowej
wiec jak któraś może mi pomóc to niech wysyła gotowe kody na PW


Dzaga
Rolcia - przeslij mi kody do paseczka na PW - albo wstaw zdjęcie to zrobię Ci ładny paseczek na pierwszą stronkę icon_smile.gif
efka30
Witam!!!
Hej Dzaga! jesteś wielka! dziekuje Ci za paseczek i za fatyge wstawienia zdjęcia do mojego paseczka
Ptasia
Coś zapracowane i zabegane te wrześniowe mamusie 13.gif co tu wejde to pistką wieje. No nic ściskam wszystkie wrzesniowe szkraby i życzę miłej reszty dnia.
kasiula_poznan
Guciowa.... przytulaski wrcaj do nas szybko z dobrym humorkiem

Ptasia
zakupilam wczoraj capvit i zapytalam pania w aptece czy mamy karmiace moga to zazywac... powiedziala ze jest tam tylko ogorecznik i witaminy wiec nie powinno byc problemu icon_smile.gif

a moje dziecko od kilku dni lezy w rodzicielskim lozu hehe jak tylko ja przeloze do lozeczka to ryk.... ale chyba dlatego ze ona stamtad niewiele widzi.... jak jest u nas to zaraz gada z lampa albo ze sciana.... najwazniejsze ze nocki w swoim lozeczku przesypia

Madziarka
ciesze sie ze Julek tak dzielnie zniosl szczepienie icon_smile.gif i ze zaczyna gadulic do mamusi icon_smile.gif gratki
♫ agitusek ♫
CYTAT(Dzaga @ czw, 22 lis 2007 - 15:12) *
agitusek też myślę o takiej piiłce dla Pauli - ale to chyba jak już nasze dzieci główki będą trzymać co??


Dzagus a mnie lekarz wlasnie zalecil juz zeby glowke cwiczyc,nawet pokazala mi w gabinecie jak to robic. Najlepij postawic cos przed pilka zeby mala tam spogldala, cwiczymy oczywiscie kladac bobasa na plecach i brzuszku i turlajac go w tyl i w przod czyli bardziej odwaznie jak na ilustrcji... Zreszta musialybyscie zobaczyc co ona-lekrka z mala moja robila,jakby dziecko bylo z gumy, myslalam ze dostane zawalu jak zobaczylam ze lapie mala za nogi i hop glowka w dol. Poza tym mam cwiczyc podnoszenie malej za raczki-dlonie a nie pod paszki, bo glowka,miesnie karku musza sie cwiczyc. A pilka to na wszystkie miesnie i prawidlowa motoryke.


---to tyle mojego wywodu---

...a dzis udalo mi sie posegregowac ciuszki Malene, mnostwo malychg. Wnowym rozmiarze tez mam mnostwo,obawiam sie ze nie ponosi wszystkich... 29.gif

Madziarka
zostalo Ci cos szarlotki bo ja tak niesmialo i chetnie sprobowalabym... icon_twisted.gif
Dzaga
zrobiłam już tyle 03.gif - ale to ciągle nie koniec 29.gif


VIKI urodziła Tosię







ROLCIA urodziła Gabrysię







DAMARIS urodziła Piotrusia








GUCIOWA urodziła Paulinkę







KASIULA urodziła Wiktorię







KALA urodziła Natalkę







PTASIA urodziła Oliwkę







MADZIARA urodziła Julianka







AGITUSEK urodziła Malenkę







MAGDA2505 urodziła Mikołaja







EFKA27 urodziła Jasia







MARIOLA80 urodziła Juleńkę







DZAGA urodziła Paulinkę







AGNIECHA80 urodziła Daniela







TAKA SOBIE JEDNA urodziła Piotrusia

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.