To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wrześniowe Bobaski i ich Mamusie :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
Guciowa
witam
kasiula_poznan
dzien dobry icon_smile.gif toascik za nowy wateczek...... impreza.gif ...... oby sie rozwijal icon_smile.gif
Guciowa
jak się przywitałam to i wypada się pożegnać
♫ agitusek ♫
nie dam rady nic napisac malej rycok sie wlacvzyl,boli mnnie kregoslup i cesarka iod noszenbisa 32.gif
Guciowa
02.gif
kala101
za nowy wąteczek a światło zgaszone
Dzaga
GUCIOWA icon_smile.gif ja teraz trzymam małą w ciągu dnia na tym nowym leżaczku - leży u nas na kanapie koło mnie icon_smile.gif
i już nie biegam do sypialni sprawdzić czy wszystko ok...

i nawet jakoś trochę mi smutno z drugiej strony że mnie juz tak nie potrzebuje icon_sad.gif
więc czasem lubię jak się budzi bo mogę ją znowu na rączki wziąć icon_razz.gif


AAAAAAAAAAAA I WITAM W NOWEJ ODSŁONIE
Guciowa
CYTAT(Dzaga @ wto, 13 lis 2007 - 17:23) *
GUCIOWA icon_smile.gif ja teraz trzymam małą w ciągu dnia na tym nowym leżaczku - leży u nas na kanapie koło mnie icon_smile.gif
i już nie biegam do sypialni sprawdzić czy wszystko ok...

i nawet jakoś trochę mi smutno z drugiej strony że mnie juz tak nie potrzebuje icon_sad.gif
więc czasem lubię jak się budzi bo mogę ją znowu na rączki wziąć icon_razz.gif
AAAAAAAAAAAA I WITAM W NOWEJ ODSŁONIE


dobrze zrobiliście z bujakiem bo faktycznie niezdrowe są
nasza czasami leży na nim ale rzadko bo też nie jest na płasko tak jak wasz ten nowy tylko lekko tak na pół leżąco 06.gif
wiesz ja mam teraz 2 pokoje to się nalatam 03.gif

a tak swoją drogą pusciłam gucia samego z małą na spacer i póżniej stałam w oknie i patrzyłam czy wracają tak mi teskno było


bombowe to macierzyństwo z każdej strony 06.gif
Guciowa
komu oprócz mnie naturalnie podoba się jeszcze reklama bonduelle ??? 06.gif
viki.
A ja Was zawsze wyśledzę icon_biggrin.gif
viki.
CYTAT(guciowa @ wto, 13 lis 2007 - 16:56) *
komu oprócz mnie naturalnie podoba się jeszcze reklama bonduelle ??? 06.gif



Ta "gdzie jest groszek?" MNIE!!!!!!!!!!!!!
Guciowa
CYTAT(viki112 @ wto, 13 lis 2007 - 17:59) *
A ja Was zawsze wyśledzę icon_biggrin.gif


no popatrz a tak ślady zacierałyśmy 29.gif
Guciowa
CYTAT(viki112 @ wto, 13 lis 2007 - 18:00) *
Ta "gdzie jest groszek?" MNIE!!!!!!!!!!!!!


ano bombowa jest a ten groszek taki sexi 06.gif
Dzaga
GUCIOWA żebyś sie nie zgubiła W SWOIM MIESZKANIU 29.gif

JAK ROZPAKOWYWANIE??

ja jak pojechałam na zakupy to cały czas na zegarek patrzyłam i biegiem po sklepach żeby jak najszybciej wrócic - ciagle myslałam co oni tak robia beze mnie i juz mi małej brakowało 02.gif
Guciowa
kaluś ło rany u nas właśnie to samo wije się bo beknąć nie może 32.gif
Guciowa
CYTAT(Dzaga @ wto, 13 lis 2007 - 18:03) *
żebyś sie nie zgubiła 29.gif

ja jak pojechałam na zakupy to cały czas na zegarek patrzyłam i biegiem po sklepach żeby jak najszybciej wrócic - ciagle myslałam co oni tak robia beze mnie i juz mi małej brakowało 02.gif


w sumie to dziwne uczucie z jednej strony mam jej czasami dość ale bez niej żyć nie mogę
Dzaga
CYTAT(guciowa @ wto, 13 lis 2007 - 18:04) *
w sumie to dziwne uczucie z jednej strony mam jej czasami dość ale bez niej żyć nie mogę



TAKI MAŁY CZŁOWIEK A TYYYYYYYYYYYYYYYYLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEE SZCZĘŚCIA CO??
Guciowa
dzaga no coś ty już porządeczek jest 06.gif ja to pedant swię na stare lata robię 06.gif
troche ściany nieświerze ale teraz i tak zero malowania
a na kominek musimy mieć zgodę wszystkich właścicieli a my wynajmujemy i tak potem w prezencie zostawić

na kominek będę jezdzić do siostry bo właśnie mi oznajmiła że beda sie budować 10.gif ale mnie zakłuło z zazdrości 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Dzaga
JA WRACAM DO TEMATU WZMOZONEGO NAPIECIA I PRAWIDLOWEGO PRZEWIJANIA MALUSZKÓW

WKLEJAM WAM LINK GDZIE MOJA KOLEZANKA ZROBIŁA ZDJECIA JAK TO ROBI ZE SWOIM SYNKIEM I PRZEWIJANIE - TAK JAK VIKI TŁUMACZYŁA

https://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?p...hlight=#1560652
Guciowa
CYTAT(Dzaga @ wto, 13 lis 2007 - 18:08) *
TAKI MAŁY CZŁOWIEK A TYYYYYYYYYYYYYYYYLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEE SZCZĘŚCIA CO??


nooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

kurde chłopów to sobie można wymieniać ale najpewniejsze jest to że matką się bedzie zawsze 08.gif

a wiecie jak mój adaś zaczyna z zazdrością zerkać bo nas łączy więż
Dzaga
CYTAT(guciowa @ wto, 13 lis 2007 - 18:11) *
nooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

kurde chłopów to sobie można wymieniać ale najpewniejsze jest to że matką się bedzie zawsze 08.gif

a wiecie jak mój adaś zaczyna z zazdrością zerkać bo nas łączy więż



JA TAM JUZ MAM DRUGIEGO CHŁOPA 29.gif

i uwielbiam patrzec jak mój A. sie małą zajmuje (staram sie nie krytykowac i nie poprawiać ocztwiscie) i jak mała sie uspokaja u niego...

bo czasami to wydaje mi sie ze Paula wyczuwa moja nerwowosc i dlatego płacze 41.gif
Guciowa
CYTAT(Dzaga @ wto, 13 lis 2007 - 18:18) *
JA TAM JUZ MAM DRUGIEGO CHŁOPA 29.gif

i uwielbiam patrzec jak mój A. sie małą zajmuje (staram sie nie krytykowac i nie poprawiać ocztwiscie) i jak mała sie uspokaja u niego...

bo czasami to wydaje mi sie ze Paula wyczuwa moja nerwowosc i dlatego płacze 41.gif



u mnie ma czujniki i kiedys tak sie pożarłam z adasiem że mała jak tylko sie przytuliła do mnie to odrazu zaczęła płakać 41.gif
to już powiedziałam nigdy więcej awantur ale co tam zdarzają się dalej nie ma ideałów a szkoda


dzis pochwaliłam tak sama z siebie swojego męża bo wziął sam pacynkę i się bawił 10.gif to powiedziałam że Paulinka ma najlepszego tatę pod słońcem to mi mówi tak :dziś tak mówisz bo masz dobry humor -beszczelnnny ale w sumie racja 29.gif
Guciowa
dzaguś hm ja mam jedną wadę w stosunku do swojego męża brak mi dyplomacji niestety i często mi skacze ciśniennie 21.gif a on nie lubi jak się wściekam bo mnie wtedy nie słucha i tak kółko się zamyka bo ja chcę by mnie słuchał on nie lubi jak się wściekam i finito 21.gif 21.gif
ale teraz mamy 2 łóżka 06.gif
Guciowa
dzaguś a fuksik nie robi ci na złość że teraz Paulina jest numer jeden bo psy tak lubią robić na złośc zwłaszcza pupilki a fuksik napewno jest zazdrosny no nie 06.gif
Dzaga
GUCIOWA Fuksik zazdrosny jest bardzo - a ostatnio coraz bardziej to okazuje... kładzie się na swoim posłaniu zamiast z nami albo nawet nasikał na środku korytarza pod drzwiami bo nie miałam jak go wypuścić - a ja w to wlazłam 29.gif

u nas jak są kłótnie to A. mówi - ja już powiedziałem co o tym myśle i nie będe się powtrarzał i nie mam z kim dystkutować 29.gif

oki ide szykować kąpiel... i myjemy brudaska icon_smile.gif
Madziara78
Na starym wątku światła pogaszone na nowym przyciemnione - szampany wszystkie wypite a nas to ominęło.. 32.gif a wszystko przez te bóle brzuszka... Już mi ręce odpadają od noszenia go, całe szczęście że Julek właśnie sobie zasną... mam nadzieję że na dobre 08.gif

Guciowa rymowanka z żydem z poprzedniego wątku nie jest moja - znalazłam ją na necie więc zażalenia proszę kierować do autora 03.gif
Cieszę się że u was atmosferka wróciła do normy... przytul.gif czyż nie mówiłyśmy że tak będzie 06.gif

Dzaga ale ci zazdroszczę tego że możesz sobie tak wyskoczyć na zakupki i zostawić męża z małą... u nas to nie przejdzie - mężuś nawet jak jest to codziennie pracuje od 10-19 29.gif 21.gif 29.gif . Ale mam obiecane że po powrocie mężulka zabieramy Jula w samochód i jedziemy na zakupki dla mnie do wawy 03.gif bo ja nie mam się w co ubierać 29.gif

Madziara78
Tutaj też chyba pogasiłyście światła bo już nikogo nie widać 32.gif 41.gif w takim razie i ja uciekam...

Życzymy Wam spokojnej nocki, dużo snu i spokoju... żebyście jutro wstały wypoczęte i miały dużoooo siły 03.gif
Guciowa
dzaguś bidny ten twój piesio był w domku pępkiem świata a teraz detronizacja nastąpiła 29.gif
hm no to i tak dobrze że w korytarzu a nie tobie do butów jak mój sikał to do butów i powiem ci że miał wyjątkowo celne oko 06.gif 29.gif ja już nie m am psinki zapomniałam jakie to fajowe uczucie tak wdępnąć skarpetą w siuśki albo kupala 01.gif
hm ja też tak mam nie będę się powtarzał -słyszę a ja uwielbiam sie powtarzać i nie mam z kim tak samo 29.gif

Madziara bo teraz jak się zażartuje w Żydem w tle np ja mam żydowski profil to od razu jest się antysemitą
i co dobrze że wlazłam bo światło się pali Madziu nie ładnie kto te rachunki będzie płacił za prąd
atmosferka dziś przyjazna ale my wyliczyliśmy że żremy się co drugi dzien więc jutro awanturka wypada icon_smile.gif

idę smażyc jajka ale nie guciowe 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
kurze jajka


dobranoc 06.gif
Guciowa
to dla spóżnialskich 08.gif Madziarko 06.gif
Guciowa
CYTAT(Dzaga @ wto, 13 lis 2007 - 19:55) *
GUCIOWA Fuksik zazdrosny jest bardzo - a ostatnio coraz bardziej to okazuje... kładzie się na swoim posłaniu zamiast z nami albo nawet nasikał na środku korytarza pod drzwiami bo nie miałam jak go wypuścić - a ja w to wlazłam 29.gif


dzaguś pewnie leży u siebie na posłaniu a cały czas zerka w waszą stronę -stary numer jak świat 29.gif
Rolcia
Hej!

Co ja widzę, już nowy wątek! 06.gif

Moje dziecko ma szał marudzenia, więc nie mam kiedy do was zajrzeć, a jak już to z mała na rękach to nie mam jak pisać.
A teraz tatko Gabusię kołysze, to mam chwilkę.

A przed chwilką o mało zawału nie dostalam - mała się zakrztusiła i długo nie oddychała. A nic nie jadła, chyba ulanym mleczkiem. Często się krztusi - co robić?

Słyszę, że tato do Gaby gada, czyli nie śpi jeszcze. Mam nadzieje, że ja uśpi.

Dobranoc
Dzaga
przeczytałam mojemu dziecku dwie i pół bajki i nadal nie śpi - właśnie po raz kolejny nakarmiłam - ale chyba marudzić zaczęła bo taka jak u ROLCI słyszę że tatuś coś tam ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiituje jej 29.gif
#Margola
no no no...
co ja widze,,,
nikt mi nic nie powiedział. 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
bylam na 1 watku a tam cieeeeemno jak w d.. u murzyna to sobie poszłam
niewidzialna
witam ciemną nocą nowy wątek tez witam icon_razz.gif

Rolcia pilnuj żeby za każdym razem sie jej odbiło i staj się kłaść ją na boku lub na brzuchu,w razie jak sie uleje to ona sie nie zachłyśnie,poza tym jeśli bardzo cię to martwi to powiedz o tym lekarzowi na najbliższej wizycie.

Madziara78 czy zauważyłaś u Julka, że nim mu sie uleje to jakieś znaki daje? może to głupie, ale jak tak patrzę na Pitka to on zawsze nim mu sie uleje to macha rączkami i dziwne miny robi, jakby mu coś nie pasowało a po chwili chlup

Dzaga oj znam te nerwy, czasami zostawiam Pitka z Milą kiedy on śpi i lecę na zakupy bo tak szybciej niż z tym całym karawanem, zostawiam jej też telefon żeby w razie czego zadzwoniła gdyby sie obudził, latam po sklepach jak z gorączką i listą w ręku żeby o niczym nie zapomnieć, a ta dzwoni do mnie, mnie oblewają poty i myślę żeby biec do domu a ta wyskakuje z pytaniem " a gdzie jesteś?"" a kiedy przyjdziesz"
Wcześniej gdy była chora też musiałam ją zostawiać samą, nie chciała, bała się, też zostawiałam jej telefon to dzwoniła np. żeby sobie pogadać, albo żeby mi powiedzieć że nie muszę się spieszyć bo sie nie nudzi, aparatka jedna.

tą rymowankę z tymi żydóweczkami znam od dziecka i zawsze się zastanawiałam co one tam pogubiły bo nigdy nie mogłam zrozumieć jak tato to mówił, zawsze wtedy jak mówił tą rymowankę to tak dziecko podrzucał na kolanie, potem dowiedziałam się że takie coś ponoć wzmacnia plecki dziecku icon_eek.gif
Jutro znów wyprawa po sklepach,na samą myśl sie załamuje, jestem pewna że na pewno kupie rajstopy icon_razz.gif a resztę?nie wiem, przez ten wielgachny biust to żadnej koszuli nie mogę sobie dobrać o sukienkach nawet nie wspomnę. Poza tym to co widzę w tych sklepach to nic mi sie nie podoba a poza tym większość to robiona na jedno kopyto, wszystko jakieś takie tandetne, ostatnio babka pokazywała mi takie ciuchy, że niby to fajne, a wyglądało wręcz obleśnie i najbardziej pasowało ale tylko do niej, bo prawda jest taka że zazwyczaj w sklepie jest to co najbardziej kierowniczce się podoba bo to ona dobiera towar.

idę sobie poprasować trochę
miłej nocki, dobranoc
Guciowa
dzień dobry u nas od rana pohukiwania jakby Tarzan mieszkał w ostatnim pokoiku 06.gif a nie niunia 03.gif
jak mamunia zdąży dolecieć z kuchni to jest uśmiech a jak nie zdąży to płacz i pretensje 21.gif chyba sobie wrotki zamontuję 03.gif

ło bosze moje kwiaty nie lubią przeprowadzek i dracena gubi trawkę 32.gif ,kaktus dostał lokatorów ciekawe skąd ???
i mieszka w salonie lokator chyba pająk bo mam poobgryzane liśćie od mojego kaktusa 21.gif
guciu musi wybrać się na polowanie 08.gif

a ten sprezentowany katus (co to gucio mi sprezentował ) zaczął chudnąć w oczach to go przesadziłam 08.gif się zobaczy może się uratuje

ja jestem piętaszek/podróżnik i za granicą widziałam na wyprzedażach rzeczy za które u nas w tych sklepach z zagramaniczną nazwą życzą sobie kupę pieniążków oprócz tych znanych Marek Odzieży (mająca swoje filie w całej Europie )reszta to droga tandeta 03.gif nienadająca się na polską zimę
wczoraj przymierzał gucio buty za prawie 400zł wyglądały jak włoskie gumowce 29.gif
wybiłam mu je z głowy bo wolę żeby kupił Wojtasa za 250zł w którym pochodzi przynajmniej sezon
koleżanka w tamtym sezonie kupiła włoskie kozaczki które przemokły a zima była ciepła a co dopiero by się działo jakby śniegu napadało 03.gif za jedyne 450zł 29.gif
i co nawet w Ryłko nic nie było sensowenego dla faceta 32.gif myslałam że go zabiję w kolejnym sklepie nic mu się nie podobało i w kolejnym i w kolejnym 21.gif
Choć mogę się założyć że i w tych Markowych takich jak HUGO BOSS,BUGATTI,BENETON,itd też sprzedają albo starą kolekcję albo z wyprzedaży icon_smile.gif)

pomimo że mieszkamy skromnie to ja się cieszę jakbym mieszkała w pałacu 06.gif
Guciowa
pip pip pip komputer oszukuje i wkleja po 2 razy icon_twisted.gif musze pana czyściciela uruchomić
kasiula_poznan
to ja tylko dzien dobry i milego dnia powiem icon_smile.gif
Guciowa
CYTAT(kasiula_poznan @ śro, 14 lis 2007 - 09:23) *
to ja tylko dzien dobry i milego dnia powiem icon_smile.gif



aaa czemu tylko tyle Kasiula opowiadaj 08.gif Paulinka znów kima u mnie więc siedzę uwiązana przed kompem 03.gif
Dzaga
a moja niunia jeszcze dosypia w naszym łóżku, a mamusia biegiem umyła wloski i juz nie ma zwiazanych i poklejonych 03.gif

guciowa na sezon zimowy to polecam łyżwy zamiast wrotek 04.gif
Guciowa
aaaaa chyba zakręce kurek z mlesiem sukienki na 4/6 miesięcy zaciasne 21.gif

aha jak byliśmy wczoraj w sklepach to panie strasznie tą małą chciały pomacać jakby to była zabawka 21.gif
ja niezmiennie ze stoickim spokojem na pytanie pań czy może dotknąć odpowiadałam cytuję : dotknąć to raczej nie 06.gif
ale przywitać się jak najbardziej 03.gif

no ale fakt w tym niedzwiadkom kombinezonie wyglądała jak zabawka (nie ma nóżek tylko łapy niedzwiedzia 03.gif i kaptur to mordka niedzwiedzia 03.gif )


a to karuzela coprawda z odzysku w prezencie od niedzielnych gości ale jest fajowa gra,kręci się i spiewa przyspiewki po niemiecku 03.gif ma 70cm wysokości
Guciowa
CYTAT(Dzaga @ śro, 14 lis 2007 - 10:01) *
a moja niunia jeszcze dosypia w naszym łóżku, a mamusia biegiem umyła wloski i juz nie ma zwiazanych i poklejonych 03.gif

guciowa na sezon zimowy to polecam łyżwy zamiast wrotek 04.gif



dzaguś zamierzamy włączać ogrzewanie gazowe czasami to chyba wrotki nie zdąży podłoga się oblodzić 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Guciowa
chyba też muszę sie zająć włosami bo zaczynam przypominać czarownicę 06.gif choc rzadko osdtatnio do lustra zaglądam to nie pamiętam różnicy 29.gif
Guciowa
tralalalallallaaa
Guciowa
aaaa a moja gosposia zostawila kanapki na stole uszykowane no bo chyba nie mąż 29.gif
Guciowa
odbieram domofon przed sekundą a tam Pan Jehowy 06.gif a ja do niego że też chce się panu tak smęcic w takie zimno 03.gif

żeby było jasne kocham Boga ale po swojemu 06.gif
Guciowa
CYTAT(Mariola80 @ wto, 13 lis 2007 - 23:35) *
no no no...
co ja widze,,,
nikt mi nic nie powiedział. 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
bylam na 1 watku a tam cieeeeemno jak w d.. u murzyna to sobie poszłam


aaaa Viki nas wytropiła i ty też 06.gif aaa trzeba czytać pisało jak byk że tu ciemno bo jesteśmy na bobasach 29.gif
Dzaga
no to guciowa zazdroszcze - ja własnie jem własnorecznie robiona kanapki icon_sad.gif

i wlasnie dorzuciłam do kominka - maz rano rozpalił i teraz musze pilnowac 21.gif

Madziara78
czesc... piszemy z Julem na reku wiec bez polskich literek... 08.gif

Guciowa 04.gif 04.gif 04.gif ale ty aparatka jestes 04.gif 04.gif 04.gif
a "szampona" pocichutku wypiłam jeszcze wczoraj... 43.gif -ale za twoje zdrowko... 03.gif

Julowi nie podoba sie pisanie na forum bo marudzi... 32.gif a mamie napisanie 2 słów zajmuje godz 29.gif
Guciowa
CYTAT(Dzaga @ śro, 14 lis 2007 - 10:26) *
no to guciowa zazdroszcze - ja własnie jem własnorecznie robiona kanapki icon_sad.gif

i wlasnie dorzuciłam do kominka - maz rano rozpalił i teraz musze pilnowac 21.gif



twoje napewno smaczniejsze bo mój to mi pseudo/masła żałował to dorzuc duzo drewienek to do Wrocka ciepełko doleci

hm możesz nas adoptować to ci bede sama drewienek dorzucać 06.gif
Guciowa
CYTAT(Madziara78 @ śro, 14 lis 2007 - 10:27) *
czesc... piszemy z Julem na reku wiec bez polskich literek... 08.gif

Guciowa 04.gif 04.gif 04.gif ale ty aparatka jestes 04.gif 04.gif 04.gif
a "szampona" pocichutku wypiłam jeszcze wczoraj... 43.gif -ale za twoje zdrowko... 03.gif

Julowi nie podoba sie pisanie na forum bo marudzi... 32.gif a mamie napisanie 2 słów zajmuje godz 29.gif



dziewczyny
a ja się bije sama ze sobą iść przytulić czy zostawić w łóziu bo nie płacze tylko chrząka ale mlesio zatankowane pół godziny temu
a na rączkach jej było nie wygodnie


Madziarko strasznie jestem nie okrzesana zero dyplomacji co w sercu to na języku mnie to można albo lubieć albo nieniawidzieć obojętnie to mało kto przechodzi







idę po nią bo się głosne kasłanie zaczęło nie nie ma kaszlu chyba? to taki znak dla matki albo przychodzisz albo płacz 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.