To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

~~CZERWCOWE BRZDÄ„CE~~ Choinka nr 5

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Naz
Kamcia nie umawiacie się na następne szczepienie w dniu w których przychodzisz na badanie???
ja od razu mam termin, a jakby co, to zaraz przysyłają list, że stawić się musi, bo i takie tam bla bla...
co do ząbków to mój starszak wcale nie cierpiał gdy się pojawiały i tak jest do tej pory, młodszy maruda miał na początku, teraz już jest dobrze 08.gif
ziowik
Banshee my sie nie umawiamy bo dla mnie to bez sensu jest umawiać sie z kilkumiesięcznym nieraz wyprzedzeniem, bo nie mam pojęcia co wtedy będę robić, gdzie będę, i jak będzie funkcjonowała Kamilka. dzwonie rano do przychodni i umawiam sie albo na ten sam dzień albo na następny, a przynajmniej dogrywam godzine do trybu Kamilki. bo mi zalezy żeby spała, a jak pokombinuje to potem jest problem z nią następne szczepienie mamy dopiero za prawie pół roku, wiec już totalnie dla mnie bez sensu jest umawianie sie na konkretny dzień i godzinę icon_biggrin.gif jak Tobie to odpowiada to fajnie że masz taką możliwość, ale u nas ani takiej możliwości nie ma (zeszyt pielęgniarki prowadzą z tygodniowym chyba wyprzedzeniem najwyżej) ani potrzeby bo terminy są bez problemu icon_smile.gif

Joana ale sie uśmiałam z Kamilka icon_biggrin.gif takie miny strzela że hej icon_biggrin.gif podobny do Ciebie, tylko nosek nie bardzo icon_biggrin.gif dzidziuś fajniutki, dobrze że wszystko z nim i z mamą jego w porządku, taki maleńki (znaczy wagowo) icon_biggrin.gif
dobrze że Kamilek zdrowy już icon_smile.gif zębicha idą pewnie że tak sie budzi icon_smile.gif

ja Wam już mówiłam że siostra męża jest w ciązy, akurat nikt nie zareagował icon_smile.gif ale z drugiej strony co miałyście powiedzieć icon_biggrin.gif ale ja sie strasznie ciesze, już bym jej doradzała, podpowiadała, pomagała.. dała ciuszki i w ogóle icon_razz.gif a tu do września jeszcze ho ho icon_biggrin.gif ciekawe jak to zleci szybko icon_biggrin.gif pewnie ekspresem icon_smile.gif

mamy żłobkowe- mam wazne pytanie - jakie dokumenty składa sie w żłobku o przyjęcie dziecka???
mam zgryz, być może od wrzesnia poślemy Kamilke, wiec chce złożyć do żłobka podanie (warto do kilku??) ale podobno jak sie nie pracuje to nie ma szans. a ja żeby iść do pracy musze mieć co zrobić z Kamilką, a nikt mi nie da pracy z półrocznym wyprzedzeniem, bo etat nie będzie na mnie tyle czekał. a podania zdaje sie w marcu sie składa..

Lalicja o kurde, co za debilka icon_razz.gif to troche jak ta lekarka która kiedyś zjechała Juste że jest wyrodną matką która głodzi dziecko i takie tam icon_razz.gif porażka tacy lekarze, nie wiadomo czy to żart czy sie czegoś naćpali, ale normalnie włos sie jeży..
dobrze chociaż że masz zwolnienie i możesz posiedzieć z chorakami w domu icon_smile.gif niech dziewczynki zdrowieją szybciutko icon_biggrin.gif

Malaga co u Ciebie? jak Majeczka? icon_biggrin.gif

asia_b
Znalazłam chwilę, żeby zajrzeć.
Przyznaję, że nie jestem na bieżąco bo przez kilka dni nie miałam dostępu do netu (byłam u rodziców), a teraz znów wieczorami siedzę nad doktoratem i mam potworne wyrzuty sumienia ilekroć wchodzę na forum lub zaglądam do naszej klasy. Z tego drugiego trochę się na szczęście wyleczyłam po spotkaniu klasowym 08.gif Za to o Was myślę nawet jak mnie nie widać!
Dni bardzo szczelnie wypełnia mi Michałek, który właśnie skończył 7 miesięcy! 06.gif Jest wspaniały!!! Nie potrafię wyrazić słowami ile daje mi radości, pozytywnych wzruszeń... Zauważyłam, że zmienił mi się uśmiech z takiego wiecie, powściągliwego na taki od ucha do ucha - bo tak się śmieję do synka! 03.gif
Michałek waży 7400, chętnie zjada nowości, jest wesolutki, zawsze skory do zabawy... Najbardziej interesuje go to, co usuwam z zasięgu jego łapek, to co mu podsuwam nie jest nawet w połowie tak ciekawe 08.gif

Rzodkiewko przyznam, że niepokoiłam się o Niespodziankę po usg o którym rozpisywać się nie chciałaś i gdy tylko wróciłam po kilku dniach do domku zaraz szukałam czwartkowych postów Twojego autorstwa, bo pamiętałam, że w czwartek miałaś mieć powtórne badanie... a potem odetchnęłam z ulgą! icon_smile.gif
Odynko kurujcie się! przytul.gif Obyście nie zarazili Nelki!
Justa Twoje obawy są naturalne ale jestem przekonana, że trafisz w dobre ręce!!! Zgadzam się z dziewczynami, że dla dobra małej lepiej nie zabierać jej do szpitala. Och, bądź dzielna! przytul.gif Mocno trzymam kciuki!
Gen strasznie mi się spodobało jak opisałaś wyczyny Antka! 03.gif
Joana jakie słodkie szkraby!
Iwona ja nie pomogę bo jestem komputerowo upośledzona trochę... icon_redface.gif
Lalicja mam nadzieję, że ta nieprzyjemna wizyta u lekarza przynajmniej była skuteczna i dziewczynki szybko wyzdrowieją
Ziowik ja też chętnie bym poradziła, podzieliła się ciążowym doświadczeniem z jakąś przyszłą mamą najlepiej w rodzince ale nikt się nie kwapi... Cieszę się, że Kamilka zdrowa i trzymam kciuki, żeby w końcu w tej bogatej ofercie kulinarnej trafiła na "swój smak" 06.gif
Naz
CYTAT(asia_b @ czw, 17 sty 2008 - 02:30) *
Ziowik ja też chętnie bym poradziła, podzieliła się ciążowym doświadczeniem z jakąś przyszłą mamą najlepiej w rodzince ale nikt się nie kwapi... Cieszę się, że Kamilka zdrowa i trzymam kciuki, żeby w końcu w tej bogatej ofercie kulinarnej trafiła na "swój smak" 06.gif


Ha, to co ja mam powiedzieć, jak moja rodzina to under 20 08.gif
tylko mi się tak szybko dojrzało, hi hi 06.gif

ziowik mnie taka forma właśnie odpowiada, a jak coś nie tak to się dzwoni...no, ale telefony są odbierane, a tu czytam z tym problemo jest
ziowik
Asiu icon_biggrin.gif zdrowie Michasia icon_biggrin.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
ciesze sie że Misiu taki radosny i bezproblemowy icon_smile.gif wiadomo że to co zabawką nie jest, jest sto razy ciekawsze od każdej najbardziej kolorowej zabawki icon_biggrin.gif u nas na topie ostatio słuchawka od bezprzewodowego telefonu (przestałam dawać Kamilce komórke bo grozi rozpadnięciem sie na części icon_razz.gif ) i zegarek Marka icon_biggrin.gif żeby ją zająć czymś wystarczy znaleźć tylko coś czego jeszcze w rękach nie miała icon_smile.gif dzisiaj np 15 minut gryzła drewnianą łyżkę icon_biggrin.gif

Banshee jak tylko Ci tak pasuje to pewnie że fajnie że przychodnia daje taką możliwość icon_biggrin.gif u nas czasem jest problem z dodzwonieniem sie bo jest tylko jeden telefon a pielęgniarki z rejestracji czasem idą po coś do lekarza czy do laboratorium i nie odbierają. ale zwykle po kilku razach sie dodzwaniam icon_smile.gif

Naz
ziowik a co Ty nie śpisz o tej porze? 08.gif
ziowik
laski! kto robi NOWY WĄTEK??? zostało nam naprawde niewiele.. wiem że ostatnio przystopowałyśmy, ale najdalej za tydzień będzie potrzebny.. ja mogłabym spróbować zrobić, ale na razie nie mam kompletnie pomysłu na tematykę, a przydałby się icon_razz.gif

Banshee nie śpie icon_razz.gif czekam aż sie Kamula obudzi, musiałam teraz ściągać (cała flaszka wyszła) pokarm bo miałam już takie banie wielkie i twarde że jakby sie mała dossała to by fontanna chyba leciała icon_razz.gif ale zaraz ide spać.. tylko jak zwykle nie moge sie zebrać icon_razz.gif
Naz
ja się zbieram już od trzech godzin, ale teraz już idę serio 04.gif 06.gif
dobrej nocki
LilySnape
To ja mam kloca jak nic. Spokojnie waży ponad 10 kg, skoro przy ostatnim szczepieniu było 8, 5 a to szczepienie z 2 miesiące temu chyba. Na oko widzę, że sporo przytył i znów urósł wzdłuż. Najbardziej przytył na buzi i do pasa - poszedł wszerz i zrobił się trochę paker. A mierzy... 37.gif Nosi bluzy rozm. 86 lub 92. Te na 92 mają li i jedynie za długie rękawki!

Oj, nadźwigam się, nadźwigam icon_smile.gif

Ziowik, różnie się bawimy. czasem po prostu podaję zabawki, czasem łaskoczemy się i przytulamy, śpiewam, wierszyki opowiadam, przedrzeźniamy się np. ja macham głową tak jak on a on się śmieje, trzymam go na kolanmach i podskakujemy, ale głównie to uwielbiamy się przytulać chyba. icon_razz.gif
Dodzia
Dawno mnie nie było ale jakoś brak mi czasu no ale w końcu się
zmobilizowałam bo mi brakowało rozmowy jakoś tak kiepsko ostatnio czuję
sama nie wiem dla czego ! 32.gif
No ale nie po to piszę aby się żalić a po to aby napisać co u nas
a więc Oskarek czuje się już dużo lepiej chodzimy na spacerki i
co najważniejsze od wczoraj zaczął raczkować bardzo jestem z niego dumna 03.gif
a poza tym to łobuziaczek mi rośnie okrutny zaczyna otwierać szafki i stawać przy nich
z jedzeniem nie mamy problemu wcina pięknie kaszkę zupkę ale jabuszko
jakoÅ› mu nie przechodzi krzywi sie przy nim okrutnie co innego chrupeczki przy nich
to mu się uszy trzęsą !! 06.gif 06.gif
https://picasaweb.google.pl/siasior27/Eczko...key=GlbEqQnvWVM

Lili Marcinek to prawdziwy chłop super wygląda na fotkach i
widać że mama dobrze go karmi no i ręce faktycznie mogą boleć od takiego klocuszka !!

ziowik Bardzo się cieszę że Kamilka zdrowa i zaszczepiona !Ja się boję dawać
Oskarkowi pilota czy telefonu bo on wszystko pakuje do buźki
więc bawi się ciuchcią albo kuleczkami i klockami które może wpakować do buźki ! 03.gif
Fotki bardzo fajne oskarek oglądał je z wielką uwagą no i widać było że mu się podobały !! 03.gif
ja to jestem beztalęcie w tej kwestji więc do robienia wątku się niestety nie nadaję
justa Bidulko trzymam kciuki aby wszystko szybko i sprawnie poszło
a ty abyś szybciutko wróciła do domciu !! przytul.gif

joana Gratulację dla bratowej śliczny maluszek kiedy nasze były takie malutkie !! 37.gif
Michałek to słodziaczek minki czadowe szczela a uśmieszek czarujący !!!!!!
zdrówko naszego solenizanta
impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif

Gruszka
Ziowiczku, bardzo się cieszę, że wszystko z Kamcią w porządku icon_smile.gif

Lily - 10 kg?? 06.gif Emio waży 7850 i mierzy 68 cm - choc nie chce mi się w to wierzyć - myslę, że pomiar był przekłamany, bo ona nosi ubrania 76 i 80 - a w prawie żadne 68 się nie mieści, no to jak to jest? 08.gif
mała 82
ja zacznę od toastów za skończone 7mcy Michałka Asi_b i dzisiejszego najstarszego brzdąca Stasia Rzodkiewki który kończy dziś 8 mcy sto lat dla naszych chłopców brawo_bis.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif brawo_bis.gif
Justa wszystko będzie dobrze przytul.gif dacie sobie radę, a my będziemy trzymać kciuki przytul.gif
Silije fotki Dominika są super, chłopak robi postępy z dnia na dzień 06.gif
Lalicja wstrętna baba 21.gif chyba okres ma 08.gif co ona sobie wyobrażała, tak Ciebie potraktowała, słów brak 43.gif
Odynka wracajcie szybko do zdrowia przytul.gif

jeśli chodzi o szczepienia to my zawsze dostajemy karteczkę na której jest napisany dzień i godzina następnej wizyty 06.gif a idziemy już za tydzień w środę icon_smile.gif
mały już robi postępy icon_smile.gif raczkuje, zaczyna się podnosić do stania, wczoraj to nawet w wanience próbował icon_smile.gif i duuużo gada icon_smile.gif

niestety za bardzo do mnie przyzwyczaił, bo jak mąż go dostaje na ręce to zaczyna płakać, i tak ja muszę nosić klocka dopóki nie zaśnie icon_neutral.gif a to pewnie też przez to że ja cały czas z nim jestem, a on zamiast się nim zająć, pobawić to sadza na podłodze a sam przy kompie siedzi 21.gif stąd tak rzadko teraz przebywam na forum 13.gif

dziś jeszcze pobił rekord w spaniu znów 11 godzin 03.gif pewnie odsypiał wczorajszą nockę, budził się równo co dwie godziny 29.gif a teraz siedzi i bawi się reklamówką 08.gif
ziowik
Dodzia fajnie że sie odezwałaś.. a co Cie gryzie? wyżal sie, w końcu po coś tu jesteśmy icon_smile.gif
Oskarek mnie zadziwia icon_biggrin.gif już raczkuje?? icon_biggrin.gif no to dopiero będzie teraz rozrabiaka icon_biggrin.gif

Mała widze że i Szymek zabiera sie do raczkowania icon_biggrin.gif ależ przyspieszyły te szkraby icon_biggrin.gif może pogadaj z mężem, bo teraz najlepszy moment na budowanie więzi z dzieckiem, za kilka miesięcy to już nie będzie tak łatwo a w końcu jest tatą..

Gruszka po pierwsze ciuszki mają numerację sobie a muzom czasem, Kamilka ma kilka ciuszkow jeszcze 0-3 icon_razz.gif poza tym dzieci ciągle mierzone są na oko, nie prostuje im sie zupełnie nóżek bo to szkodliwe dla stawów.

myśle nad tym nowym wątkiem, mam pomysł, ale będę potrzebowała pomocy ze zdjęciami..
a w ogóle jak obejść to ograniczenie dotyczace obrazków??


ach, zapomniałam... STO LAT DLA STASIA!!! Rośnij zdrowo icon_biggrin.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Dodzia
zdrówko Stasiu !!!!!!!!!!!!!!!
impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif

mała Skąd ja to znam u nas jest podobnie chociaż ostatnio tatuś bardziej zauważ synka 08.gif

ziowik Tak zaczął raczkować ale jak stanę za daleko to rezygnuje i siada !! 03.gif
agata85
Maz sie nie chce przeprowadzac... wiec ja dzis jade na zakupy po tapete i inne *****oly i bede mu kazala robic salon hahahaha
A jak juz wszystko kupie, to napewno sie nie wymiga 03.gif


ZDROWKO STASIA impreza.gif
candace
ziowik-- fajnie masz z "ciężarówką" 06.gif kuzynka męża ciuszki wzięła z miną : no niech tam, wszystko wie lepiej i ciągle jakieś cyrki odstawia: jak nie histeria to łzy, albo umieranie na cokolwiek. no w każdym razie wszyscy się muszą z nią cackać i hołubić... odechciewa się...
i cieszę się, że sprawa karmienia się wyjaśniła: Kamilka taka jest i już przytul.gif

u mnie też przy szczepieniu ustalamy wstępny termin a tydzień wcześniej sms przychodzi potwierdzający

Lily-- no masz co dźwigać.... ale Marcinek duuży chłop 03.gif i czerwcówki wypytują co u Ciebie....
agata85
U nas w rodzinie tez nie ma zadnej ciezarowki,, ale z tego co wiem to meza siostra mysli o kolejnym dziecku(no jak nie teraz to pewnie wcale, bo jej facet-turek- ma juz 47 lat- ona natomiast 27..) ale o wydawaniu ciuszkow po moim malym to nawet nie mysle zeby ktorejs z siostr meza wydac- i to nie to zebym byla samolub, ale ja wszystko od a-z musialam sama kupic Shane. Nie dostalam od nich nic, a przeciez zanim ja urodzilam to ich maluchy uczyly sie juz siadac.
ziowik
słuchajcie mam pewien pomysł na pierwszą stronę... postaram sie zrobić. aczkolwiek nie wiem jak z fotkami, bo nie wiem czy poradze sobie z przeróbkami. ale może ktoś mi pomoże, pogadam też z Markiem
tak więc dawajcie aktualne foty.. tylko zbierzcie sie kurka wodna, zróbmy porządny wątek, żeby były wszystkie foty icon_biggrin.gif
ciekawa jestem czy Wam sie spodoba..
mam tylko problem z suwaczkami, jakoś nic rewelacyjnego nie mogłam znaleść 21.gif

kurcze, szkoda że Odi chora, mogłaby mi pomóc, dla niej to pestka a ja sie będe męczyć i dumać icon_razz.gif

Lalicja kuzynka Marka jest w ciązy, będzie rodzić na dniach.. ale ona jak dostała ciuszki od drugiej kuzynki Marka to też tak z łaską.. a jak dostała propozycje fotelika samochodowego po synku tej drugiej kuzynki, to odmówiła 29.gif a wózek chce kupić najnowszy model - Maxi Cosi Mura https://www.allegro.pl/item294524347_wozek_...na_allegro.html .. fajny jest, ale drogi deczko

a.k. skoro nic Ci one nie pomogły to nie masz co sie przejmować icon_smile.gif zresztą skoro mają małe dzieci to i ciuszki po nich, wiec to nie Twoje zmartwienie icon_biggrin.gif
Silije
Piję herbatkę za wszystkie skończone 7 miesięcy brzdąców, które przegapiłam w ostatnich dniach, no i chyba (już???) 8 miesięcy Stasia impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Raczkujące żwawo dziecię i dwie starsze bałaganiarskie siostry to jakiś koszmar. Wyjmowałam już z Dominika buzi przeróżne świństwa, papierki od świątecznych czekoladek, klocki lego - ostatnio zapałkę, (z zapałek Julka kleiła domek) 21.gif
Ja poproszę o zwrot 3-miesięcznego leżącego niemowlaczka 08.gif

A jutro wieczorem zmykamy na weekend do Warszawy całą piątką. Z dziewczynkami idę na Akademię Pana Kleksa do Romy, spotykam się też z babkami z forum, która chce dołączyć?
LilySnape
CYTAT(Gruszka @ czw, 17 sty 2008 - 08:49) *
Lily - 10 kg?? 06.gif Emio waży 7850 i mierzy 68 cm - choc nie chce mi się w to wierzyć - myslę, że pomiar był przekłamany, bo ona nosi ubrania 76 i 80 - a w prawie żadne 68 się nie mieści, no to jak to jest? 08.gif

Kurcze, mierzyłam jak potrafiłam z miesiąc temu, wtedy na długość był ok. 74 cm. A ciuszków numeracja jest różnista, nieraz absurdalna icon_wink.gif Mówiąc o rozmiarówce miałam na myśli ten rozmiar, który młody nosi najczęściej.

Oj, czasem tęsknię za 7 kilogramowym Marcinkiem icon_lol.gif

lalicja - no to tam zerknÄ™ icon_wink.gif
Bidne twoje dzieciska przytul.gif
zajka
Witam.
Przede wszystkim przesyłam buziaki Stasiowi z okazji ukończenia 7 miesiąca

Justa przytul.gif będzie dobrze.
Ziowik tak się cieszę, że Kamilce nic nie jest.

We wtorek byłam z Grzesiem na szczepienu. Mały jakoś to przeżył - nawet za mocno nie płakał, pomimo, że to baaardzo bolesne szczepienie od żółtaczki. Moje dziecię waży 8400 10.gif i z łatwością wchodzi w ciuszki rozmiaru 68 - niektóre są nawet za duże.

Ale najgorsze stało się zaraz po powrocie ze szczepienia. Grześ spadł mi z kanapy. Strasznie krzyczał, ja płakałam i w ogóle jak przypomnę sobie jak leciał z tej kanapy (widziałam to, ale nie dobiegłam do niego) to jeszcze 41.gif Całe szczęście nic mu się nie stało. Głupia jestem, że go zostawiłam samego i do końca życia sobie tego nie wybaczę, bo to moja i tylko moja wina. Powinnam przewidywać takie sytuacje.
Idziemy dziś zrobić małemu zdjęcie do paszportu. Ciekawe ile czasu to zajmie fotografowi.. Ja zanim zrobię porządną fotę Grzesiowi zmarnuję kilka klatek (dobrze, że teraz są cyfrówki..) i trwa to jakieś 5-10 minut...
Naz
zajka e tymi ciuszkami to się nie sugeruj 08.gif pytałam lekarki jak to możliwe, że moje dziecię ma 69 cm jak niektóre ubranka na 68 są za duże, to insza inszość jest:)

Sto lat dla Stasia impreza.gif brawo_bis.gif

agata85
zajka- dobrze ze malemu nic siie nie stalo i nie obwiniaj sie, najwazniejsze ze jest ok. Moj maly jak sie czasem puknie w cos to najpierw patrzy na mnie a potem robi ryfe i w placz 03.gif Smiesznie to zawsze wyglada 03.gif

Teraz polozylam go wkoncu do lozeczka zeby troche sie przespal, ale jemu nie to w glowie 21.gif
candace
ziowik-- nie rozumiem takiego wydawania pieniędzy. Laurynia dużo nowych rzeczy miała raz włożonych a ona chce wszystko nowe... wózek to jej facet od nas weźmie bo ona też jakiś wypas chciała. ale on wie na ile ich stać 08.gif
a teraz bierzące męczące foty








Lily-- widziałam:-)
Gruszka
Zajka, wiadomo, że uważać trzeba, ale chyba nie ma na świecie tak idealnej mamy, żeby upilnowała dziecko zawsze i wszędzie... niestety - to się zdarza. Ważne że nic złego się nie stało. Spoko! dla pocieszenia 08.gif Emi dwa razy fiknęła mi na podłogę z leżaczka. A stałam dosłownie metr od niej. Nie zdążyłam nawet kroka zrobić, a ona złozyła się jak scyzoryk, a potem głową na podłogę i przewrót do przodu i leży jak długa! groźniej to wyglądało niz było - bo dzięki Bogu odległość do ziemi malutka 03.gif

Lalicja o matko! jaka dorosła dziewczyna icon_eek.gif 06.gif sliczne włosy!

Ziowik, ja zapisałam oststnio Emi do żłobka na Opolskiej. Termin wolny jest na wrzesień. Trzeba złożyc tylko taki kwestionariusz, który ściąga się ze strony BIP Kraków (jakoś w wyszukiwarkę wpisałam formularz zapisu do żłobka czy jakos tak) i tyle.
candace
ziowik-- ja na miejcu podpisałam umowę i dostałam listę- wyprawkę. a czekałam na miejsce 5 miesięcy
Gruszka
Ziowik - jeszcze a propos karmienia Kamilki - własnie czytałam jakis zupełnie inny wątek i ktos podsunął mi mysl - chyba, że to już próbowałaś. Mówiłaś, że Kamila nie chce jeść/pić w ogóle z butelki. A podobno dziecko, które je z piersi - nie chce od mamy pić niczego z butli. ALE jesli tę butlę przejmie tata - lub ktokolwiek inny - to dla dziecka robi wielką róznicę - i wtedy pije! icon_smile.gif może spróbuj tak np. z ta butla Tommie Tiippie
Kate_K
Lalicja jaka piękna ta twoja córunia. No cudo po prostu. Po mamuni 03.gif

Zajka nie przejmuj się. Pewnie każdej z nas się coś takiego przydarzy. A jak już zaczną chodzić, to będą nie do upilnowania 06.gif

Gruszka też słyszalam o tym, żeby mama nie karmiła z butelki, bo dziecko ją sobie od razu z cyckirm kojarzy i nie bedzie pić z butelki. U nas to wogóle nie działało. Zadziałała dopiero butelka Tommee. A i tak Olaf pije z tej butelki tylko ode mnie.

W sprawie mojej opiekunki trochę się już uspokoiłam. Olaf juz nie płacze, ładnie się z nią bawi, je. Wczoraj wróciłam do domu wczesniej, to na chwilę go wzięłam, a potem oddałam niani. NIe protestował, a co więcej jak tulił się do niej. Także wszystko wskazuje na to, że się do niej przekonał. WIęc i ja nabieram zaufania 29.gif Młoda dziewczyna, ale doświadczona i świetnie sobie radzi.
ziowik
Gruszka dzięki już znalazłam taki formularz, potem go obejrze. napisz ile wazyła i mierzyła Emilka jak sie urodziło ok?? a Markowi z butli Kamilka też nie zjadła mojego mleka, głodowała ponad 5h icon_razz.gif

Lalicja Laurunia boska jest.. przekochaną ma buźkę icon_smile.gif może któreś z tych fot na 1 stronę??

Kate fajnie że sie opiekunka sprawdza icon_biggrin.gif po tych przejściach to naprawde byłoby fatum gdyby i ona okazała sie jakaś felerna icon_razz.gif

Zajka no co Ty, nie przejmuj sie tak, nic sie Grzesiowi nie stało wiec nie myśl już o tym, takie rzeczy sie każemu zdarzają naprawdę.. pamiętam że kiedyś chyba Gen.. albo Kalarepa, pisały o tym że sie mały zsunął za łózko! a ja kiedyś byłam tak wkurzona jak Kamilka szalała w nocy, stękała i wojowała, że przyginając jej nóżki do brzuszka żeby pomóć w bączkach troche za mocno to robiłam chyba, aż coś strzeliło 29.gif oblał mnie zimny pot bo byłam pewna że złamałam jej nogę w stawie 43.gif a to sie okazało że rozpiął sie zatrzask w kroku 29.gif ale strachu sie najadłam icon_smile.gif

a Stasiek skończył 8 miesięcy icon_biggrin.gif nie 7
ziowik
hm.. podrzuciłam pomysł że może spróbuje zrobić tą pierwszą stronę.. ale odzew zerowy.. czy to kogokolwiek interesuje? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Gruszka
Ziowiku, wypowiadając się za wszystkich nieobecnych 08.gif oznajmiam, że chcemy, żebys zajęła się nowym wątkiem 06.gif 08.gif

A Emi ważyła 2760 i miała 56 cm.

PS. Ale opcji Twoje mleko+Marek+ butla Tommie Tippie jeszcze nie przerabiałaś 08.gif a nuż w tej kombinacji zaskoczy! 06.gif
LilySnape
CYTAT(lalicja @ czw, 17 sty 2008 - 13:33) *

Cudne. Po prostu cudne.

Ziowik, niestety nie umiem pomagać w przeróbkach do 1-wszej strony. Ale jak masz pomysł to pewnie, że zakladaj, kobito icon_smile.gif

A co z Anik i AguutkÄ…?

I co z jajcami, ile dajecie żółtka icon_question.gif icon_question.gif
candace
Lily- ja żółtka nie daję. karmię w eekendy słoiczkami a w tygodniu żłobek

ziowik-- rób nowy wątek!
Gruszka
Lily, ja jeszcze jaja nie daję i chyba prędko nie dam icon_wink.gif

Odi - żyjesz?
odynka
ziowik dawaj pytania...
Silije
Lalicjo, czy Laurunia ma już narzeczonego? 02.gif

Lily ja jeszcze wcale żółtka nie daję. (Chyba z lenistwa icon_redface.gif )
Mgła
Lily- Ja nie daję jeszcze żółtka, a powinnam już?
Ziowik- ciekawe jaki masz pomysł na pierwszą stronkę, popieram- zakładaj !
Jaaga, Aguutka- gdzie jesteście zapracowane kobity?
Odynka- gorÄ…czka nadal trzyma?
Lalicja- jakie piękne oczęta .... rozpływam się....
Silje- sama bym z chęcią obejrzała takie widowisko 03.gif zazdroszczę i spotkania też!
Za 8 miesiecy Stasia impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Wczoraj miałam wkleić filmik z Filipem ale mąż mi skasował przez przypadek ten film w aparacie i musimy kręcić od nowa ech...
ziowik
Odi pytania są dwa czy pomożesz a dokładniej czy zrobisz przeróbki zdjęć icon_biggrin.gif to raz icon_razz.gif (wiem że to sporo roboty.. ew krótki kurs na pw jak to zrobić icon_biggrin.gif potem Ci pokaże co chce zrobić.
a drugie pytanie- jak obejść ograniczenie odnośnie ilości grafiki na jeden post..
ziowik
Lalicja o której urodziła sie Laurunia?
jaAga*
Iwona jak wracam, to Karina strasznie marudna i czasu nie mam usiąść do kompa.
Ziowik popieram! A prezent nie mam pojęcia.
Sto lat dla solenizantów. brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Lily żółtka nie dawałam, ale z tego co się orientuję, to pół co drugi dzień się daje.
ZAjka mi się gorszy wypadek zdarzył 37.gif .
Lalicja piękności.
jaAga*
Sesja jest tu: https://www.maleckiart.pl/ pierwsza zakładka fotoart.
joana_m
STO lat dla Stasia !!!!

ST lat dla wszystkich solenizantów!!!!

ZIOWIK też jestem za tym żebyś robiła pierwszą stronkę! a żebyobejść limit to można podzielić 1 posta na dwa, tylko od razu. jestem ciekawa co wymyśliłaś icon_smile.gif

Dziekujemy za komplmenty!

Laura słodziutka, a sesja Jaagi po prostu boska!!!
zajka
Ale palnęłam... Staś kończy dziś 8 miesiąc a nie 7 icon_redface.gif ... sorki, dopiero zauważyłam...
W takim razie 8 razy bardziej ściskam 06.gif
odynka
a po co zoltko? icon_redface.gif icon_redface.gif

ziowik luz - mogę pomóc:D pisz na gg...

kurcze a mi nie wrzucało zadnego ograniczenia jak tworzyłam swój post:P
ziowik
Jaaga blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif nie ma więcej? boskie te zdjęcia.. modelki wdzięczne i piękne to jakie miałyby być icon_biggrin.gif szok normalnie icon_biggrin.gif

Joana ale Ty nie masz podzielonego posta.. da sie jakoś inaczej? żeby w jednym było wszystko?
a co sie stało że gorszy wypadek?

a ja sobie przypomniałam historie rodzinną icon_biggrin.gif jak brat z takim zapamiętaniem bujał mnie w wózku że mnie z niego wywalił icon_razz.gif Marek też wywalił któreś ze swojego młodszego rodzeństwa icon_biggrin.gif

nie róbcie sobie nadziei, to nic takiego specjalnego 02.gif .. na razie robie suwaczki, krecia robota icon_razz.gif proszę o zdjęcia, możecie tu wklejać.. musze sie zgadać z Odi jak to zrobić wszystko icon_smile.gif
ziowik
Odi bo to ograniczenie pojawiło sie chyba później, jak przerobili forum. ja pisze długaśne posty to mi nieraz wyskakuje..
może Kamcia sie odezwie jeszcze bo ona już za czasów tego ograniczenia robiła
a żółtko sie daje od bodaj 7 mż wg starego schematu, pół ugotowanego żółtka co dwa dni.
ziowik
potrzebuje godzinę urodzenia wagę i długość Mikołaja [/b]Ifonki[/b]
odynka
jaaga piękna sesja - zazdroszczę;) niektóre zdjecia jak Anne Geddes a niektóre... zostawiłabym dla siebie nie pokazując światku 29.gif
joana_m
ZIOWIK no właśnie musiałam usunąć te dwie bombki co były na początku żeby dodać ostatnie zdjęcia co wklejałam, więc jakby tak wszystkie chciały wstawić zdjęcie na pierwszą stronkę to by się nie dało... a jaki gorszy wypadek?! nie rozumiem...

ODI żółtko to żródło żelaza
lornetka
jestem, jestem...
mam remont w domu i wyrobić się nie mogę, dopiero się zaczął, a ja już się dołuję, bo już mam dość takiego życia, a tu końca nie widać..eh

Ziowik świetnie, że chcesz robić pierwszą stronkę!

Jaaga zdjęcia są boskie...napatrzeć się nie mogę, wspaniała pamiątka!

żółtko daję co 2 dzień, po połowie, czyli tak jak być powinno..

muszę lecieć, bo Dawidek płacze..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.