To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lutusie część VII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
monilka
A no i nie dodałam, czemu mi tak samoocena wzrosła.. w końcu zatrudniłam w sobotę Eksia do Olki i w końcu.....wybrałam się na zakupy dla siebie:) kupiłam se z dwie pary spodni, bluzeczkę, buty, poszłam do kosmetyczki i od razu się lepiej czuję..a jak to fajnie zauwazyć...że przedstawiciel który przychodzi do firmy nagle staje na Twój widok i się obraca 06.gif ..O jak miło wtedy 06.gif
A w piatek idę ...na ostaki...robimy sobie wypad z ludźmi z firmy do knajpki..a kto z Olą wtedy?? Oczywiście Eksio 06.gif ..Chyba się stara ostatnio naprawdę...
Agga:)
Nika bo tam gdzie za malego wloski sie jej wytarly to sa fajne i jest ich duzo a cala gora to tak jak u przebiorki lichutkie te wloski i kÄ…ki sie jej robily ktore z trudem bylo rozczesac
Inek
Agga - kurcze podmienili ci dziecko icon_razz.gif Ale na równie ładne! Mi by było żal ściąć takie włoski icon_wink.gif Ale odrosną jeszcze ładniejsze!
Monilka - super, że znalazłaś czas dla siebie!!
Monika_sk - ja niestety Ciebie nie pamiętam, ale pisz co u Was icon_smile.gif
Agga:)
Monilka no prosze jak taki maly wyskok na zakupy i kosmetyczki umie byc dla nas dopingiem 08.gif
no i za to nowa prace trzymam kciukasy&&&&&&&&&&&&&&&&& przytul.gif

Monika_sk ja tez pozno dołaczylam na maluszki ale pisz co tam u was 02.gif
Agga:)
Inek teraz sobie przypomniałam ze fasolinki jeszcze nie ma ale juz podsylam dla Ciebie cos na sniadanko a moze jeszcze na dzisiejsza pozna kolacyjke z mezusiem **********************************
Nika27
Monilka poszłaś jak przecinak 23.gif 03.gif Zakupki, eskio, wypad ostatkowy .. fiu fiu tylko pozazdrościć no już o tym gościu oczarowanym Tobą nie wspomnę no no no Ty to potrafisz 06.gif

Agga no tak - coś wiem o kołtunkach u córeczek ... Olka ma bardzo długie włoski i choć jest stara baba to z rozczesywaniem jest mega problem a już z suszeniem to tragedia icon_rolleyes.gif
monika_sk
No, jak nepamientacze, tak nepamientacze, no...
mam na imie Monika, mam 25 let i dwie dzieczi: Jarek ma 5 lat no i Chiara roczek...
A bardzo bardzo prepraszam, ale nie znam dobrze po polsku pisac, bo jestem ze Slowacje...

U nas jest ciepla zima, snieg byl tylko dwa-trzy dni... ale okropny wiatr, znów nam cos popadalo v Tatrach, 13.gif 13.gif 13.gif

No i 15.1. mi umarla babcia... 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
Inek
Monika_sk przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Agga dziękuję! jaka pychoota!!!

Za 20 mniut do domciu icon_smile.gif Do Adusi.
cela
cześć dziewczyny

ja tylko a chwilę jestem u rodziców i mam ograniczony dostęp do kompa. u nas wszystko ok. Paweł już pierwszego dnia pobytu zrobił babci małe porzadki, trochę poprzestawiał trochę tłukących się rzeczy uznał za niepotrzebne i już nie zajmują miejsca 29.gif 04.gif . jednym słowem bryka na całego i wszędzie go pełno.

gorąco pozdrawiam i życzę zdrówka
Monia i Wika
Dziewczyny miałam Wam tyle do napisanie, ale... jak zobaczyłam post a nawet dwa aggi to sie prawie popłakałam.
Sorki, że się wtrącam, ale jakoś nie należe do tych co tylko obserwuja i cicho siedzą.
32.gif dlaczego ktos gada na Darię "przychlast" kurde, może coś źle zrozumiałam to mnie poprawcie... ale nie wolno tak gadac na takie Aniołki. Tak mozna do facetów gadać!!! 21.gif 21.gif 21.gif
I mam takie nie skromne pytanko do Aggi, Dlaczego Darusia nie ma swoich przepieknych włosków 21.gif 21.gif 32.gif 41.gif 13.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif
Jezu jak to zobaczyłam to sie prawie popłakałam. Ona miała takie piekne kudełki a teraz??? ojojjj sorki za wtrącanie, ale nie mogę tego przeżyć... niech mnie ktoś przytuli
monilka
Monia:) chyba za bardzo się tym przejęlaś...Mnie jakoś szczególnie nie zbulwersowało określenie przychlast 06.gif . Raczej odebrałam jako żartobliwe. Mi się też zdarza na moją Oluchę powiedzieć np. osioł, z tego względu, że jest leniuchem i nie lubi się siłować..Zazwyczaj mówię: Olka czego siedzisz jak osioł, ruszaj się trochę..co wcale nie oznacza, że ją w tym momencie mniej kocham. Ja tam np. nie dziubdziam i nie należę do dziubdziających...
A co do włosków to wydaje mi się, że Agga obciąła raczej ze względów praktycznych..chyba zresztą pisała na górze...i też mnie to jakoś szczególnie nie zszokowało..Ja np. nie przekułabym uszu Oleńce bo jestem przeciwna przekłuwaniu uszków takim maluchom, ale np to że Ty przekułaś Wiki nie gorszy mnie. ....Monia..każda z nas na tym forum jest inna, innymi priorytetami się kieruje, ale chyba wszystkie bardzo kochamy nasze pociechy i to jest najważniejsze 06.gif ...No już..nie rycz tam więcej tylko pisz co miałaś napisać...
Monia_sk przytul.gif przytul.gif przytul.gif ...I już wiem czemu Cię nie pamiętałyśmy..jesteś zapisana na styczniówkach icon_smile.gif .co nie oznacza, że miło Cię tu zawsze gościć...
monilka
A Cv poszło dzisiaj 06.gif
AniaEL
Dobra moje Panie, to że ja mam doła jak stąd do Australii, nie oznacza, że Wy macie się obijać.
Nie będę pisać, o co chodzi, bo ile razy pomyślę o pewnych sprawach, to aż mnie trzęsie i zaczynam płakać.
Gdy myślałam, że widzę już jakieś światło w tunelu, to spadł kolejny cios.
Czasami mam dość.

Monia na Kingę w mojej rodzinie mówią *****oła 03.gif
Agga pisała, że obcięła Darii włosy, bo te które miała od urodzenia, były rzadkie. Fakt, Daria dziwnie wygląda, ale na pewno szybko jej odrosną. Zresztą ja się też zastanawiam, czy Kindze nie podciąć tych strzępów, które ma, bo strasznie siano się robi.

Monika bardzo mi przykro z powodu babci. Masz śliczne dzieci, zwłaszcza synek ma cudne oczy.

Agga cieszę się, że jesteś już w domu. Uważaj na siebie i malucha. Czekam na urodzinowe fotki Darii.

Kanika gratuluję nowej pracy i mam nadzieję, że będzie lepsza niż poprzednia.

Monia trzymam kciuki, może uda się zdobyć nową pracę. I dobrze, że masz tak wysoką samoocenę (ja swoją straciłam już dawno) A eksio? Może wreszcie zmądrzał i teraz wie, że ma wspaniałą córkę.

Nika dzieci dbają, żebyś się nie nudziła. Mam nadzieję, że już lepiej z twoim zdrowiem, a Olka i Bartuś nie złapali nic od Ciebie.

Anulek zajmowanie się dzieckiem i domem czasami jest o wiele pracochłonne i męczące niż praca zawodowa, więc nie pisz, że nie pracujesz.

Dawno nie odzywała się Sylwia. Pewno znowu nie ma neta.
Samonia, Eiwanka macie teraz ferie. Odzywajcie się częściej.

Byłam dzisiaj z Kingą prywatnie u lekarza i waży 8300. Ciekawe. Dwa tygodnie temu w przychodni wyszło, że waży 7200. Wg tego naszego lekarza w ciągu 5 miesięcy Kinga przytyła kilogram, wg wagi w przychodni 200 g. Skąd ta różnica? Nie wiem. W poniedziałek zrobiłam jej jeszcze raz mocz i morfologię. Tym razem wszystko było szybko i prawie bezboleśnie. Kinga krzyczała na sam widok białego fartucha, raczej ze strachu niż z bólu. Wszystkie wyniki są w porządku. Opowiedziałam też, jak potraktowała nas lekarka w przychodni, gdy wspomniałam o uczuleniu Kingi. Dostaliśmy na miary na alergologa, szkoda tylko, że znowu za wszystko muszę płacić.
AniaEL
Wgwiazdkowało mnie 08.gif
Miało być, że w mojej rodzinie mówią na Kingę p i e r d o ł a


Dziękuję za wszystkie toasty za Młodą. Przez swoje zmartwienia zapomniałam o tym.
monilka
AniaEl..jesteś kofana brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif ..kurcze brakowało tu Ciebie i barkuje jak się nie odzywasz 32.gif ..obumieramy bez Ciebie 32.gif ..Nie wiem co się dzieje u Ciebie, ale kurcze mam nadzieję, że jakoś w końcu zamiast pod górkę to zacznie być z górki przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Kingusia rośnie jak na drożdżach 06.gif ..Aż mam ochotę twoją pediatrę...&&&&&&. Żebyś nie mogła normalnie dostać skierowania do alergologa diabel.gif diabel.gif diabel.gif
Agga:)
Monia juz Cie przytulam przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif piszac przychlast pisalam to w dobrej wierze ja bardzo sie ciesze ze ona tak umie juz wyrazac swoje uczucia i ze tak sie tuli do mnie ale jak zapytac ja czyja jest corcia to albo powie taty lub baby 37.gif 08.gif a wloski odrosna jak mozna bylo zauwazyc jej bardzo szybko rosna do sierpnia bedzie juz osiem centymetrow jak nic 08.gif ale ona bedzie szalec na tym weselichu a ja 41.gif 41.gif moze jeszcze na porodowce 43.gif
monilka
Agga znaczy się, że my wszystkie zamiast robić bramę Twojej siostrze bedziemy odbierały poród??? Tylko jak potem zabierzemy się za opijanie rodzeństwa Darii to nie wiem czy weselnej wódki coś ostanie 06.gif
Agga:)
to ja od dzis obiecuje gromadzic swoje zapasy wodencji 08.gif 08.gif tak co by modym nie zabrakło 08.gif
AniaEL
No właśnie. Kiedy mam się pakować i na Śląsk się brać, coby zaliczyć pępkowe i bramę weselną.

Monilka przytul.gif napisałaby, że Cię kocham, ale mogłoby to być źle odebrane 08.gif
Agga:)
AniaEl z tymi urodzinkowymi zdieciami bedzie cieszko bo jak je zobaczylam to sie prawie poplakalam daria pozowala na zdieciach w ciuszkach ktorych buszowala caly dzien 21.gif 41.gif tak to jest jak babcia i tato sie zajmuja babcia choc i tak nie moge nazekaac poza tymi zdieciami 29.gif 43.gif
Iśka
Hej kobitki. witam się i żegnam bo padam na twarz. Wszystko było by ok gdyby Jagodzia spała ciut dłużej niż do 5 21.gif
Agga cieszę się, że już jesteś, a Daria wygląda punkowo 03.gif

AniaEL te rozbieżności w wadze Kingi coś podejrzane icon_rolleyes.gif Taka różnica???

Witaj Moniu ze SÅ‚owacji, fajne masz dzieciaki.
monilka
AniaEl może nie źle odebrane..tylko Ada mogłaby się poczuć z lekka zazdrosna 06.gif ...a ja tam jestem otwarta 06.gif
Tysia coś dawno też nie pisała..mam nadzieję, że u niej wszystko ok...
Cela z tego co piszesz to Pawełek prawdziwe sreberko 06.gif Wszędzie go pełno...
Chciałbym wszystkim smutnym mamusiom choć trochę przesałć swojego pozytywnego ostanio nastawienia i choć trochę radości!!
A i zastanawia mnie czemu to Doti wsiąkła
eiwanka
Hej dziewczynki!
ANiu, jak miło CIę widzieć icon_biggrin.gif Cieszę się bardzo, że wyniki Kingusi ok icon_biggrin.gif
Hmm, no właśnie, ferie. Absurdalnie to, że są ferie wcale nie powoduję, że mam więcej czasu. Moja mama wyjechała na dwa tygodnie do Szwecji, a teściowej nie chcę obciążać, skoro nie muszę, więc jestem z dziewczynkami na okrągło. Moje dwa cudne skarby potrafią mi czas zorganizować 04.gif Tosia jak wiecie nie śpi w dzień, Polusia śpi raz, a wieczorem najwcześniej udaje mi się je położyć koło 21. Dlatego tak obruszyłam się, jak Anulka napisała, ze nie pracuje 08.gif
WItaj Moniu ze Słowacji, pisz i nie przejmuj się językiem, na pewno się zrozumiemy.
Monilka, zaraź całe forum swoim pozytywnym nastawieniem icon_wink.gif
monika_sk
Dziekuje za mile przywitanie przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

no, styczen neznalazlam... icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
A jesce dziekuje za dzieczaki...

A ile Monik tu jest...
Mazowa babcia nazywa mnie Moniuszka, to jest take ladne, u nas takego niema...

a jesce, baaaaardzo lubie was, Polaków, jestesce taky goscinny, mili... przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Nika27
AniaEL witaj nasza ulubienico icon_razz.gif mówiłam że twardzielka jesteś wink.gif no i za to (jak to monilka napisała) by było wreszcie "z górki" impreza.gif i za dobre wyniki kolejny toaścik pijak.gif pijak.gif pijak.gif

Monilka to kciuki zaciśnięte za te 3 koła &&&&&&&&&&&&&

Monia_sk uściski w Waszą stronę przytul.gif

Monia:) oj jakÄ…Å› chandrÄ™ masz przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Kanika
Cześc mamuśki ja tylko na chwilę bo tak jak Iśka padam icon_smile.gif
Po pierwszym dniu pracy oczywiście icon_smile.gif Nie jest źle, chyba.....zobaczymy jutro kolejny dzień:)
Wczoraj wieczorem uprzytom,niłam sobie ze dziś rano idziemy do neurologa....dobrze ze wogóle i sie przypomniało....wszystko ok icon_smile.gif ale leku narazie nie zmniajszamy icon_sad.gif przez pół roku icon_sad.gif
pozatym ok icon_smile.gif
Nadrobiłam zaleglości ale nei mam siły pisać icon_smile.gif
co jedno zrobię to witam nową mamę lutusia icon_smile.gif Monika_sk witaj icon_smile.gif I pisz jak najwięcej, bo tu u nas ostatnio cisza icon_smile.gif Dzieciaczki śliczne icon_smile.gif A brakiem poprawnej znajomości Polskiego sie nei przejmuj, u nas też czasem różnie bywa icon_smile.gif hihihi icon_smile.gif
A co do włosków Darii...odrosną icon_smile.gif A i tak wygląda ślicznie icon_smile.gif i juz sien ie męczy przy rozczesywaniu icon_smile.gif
Monilka no to super ze Eksio tak sie stara icon_smile.gifA ż miło to przeczytać icon_smile.gif Moze w końcu nam sie poukłąda cos lepiej 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif JAwiem jedno icon_smile.gif Będzie ok icon_smile.gif
Dobra mykam wyprać bluzkę, a potem do wanny, Olka i spać. jutro nowy dzeń , i trzeba rano wstać i isć na poczte bo jakiś "karton"' na mnei czeka, a ja nei mogę dojść co to...dowiem sie jutro icon_smile.gif
dobranoc buziaki kolorowych snów, moze jutro zajrze bo kończe troche wcześniej niż powinnam, ale top dlatego ze sie jeszcze szkole icon_smile.gif
Ale ogólnie powiem jedno, a nawet zaśpiewam icon_smile.gif od wczoraj mam dobry humor icon_smile.gif papa mi sie śmieje non stop icon_smile.gif Al co tam życie płata nam różne figle icon_smile.gif No nei icon_smile.gif
Aniu a ty sie juz nie dołuj dobra??? plissssssssss blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif
Dobra uciekam bo ledwo co widze...papa icon_smile.gif
Agga:)
odwiedzilam teraz odliczanie na ciazowkach jak malenko tych mamusi pamietam jak niedawno jeszcze nas odliczano a teraz roczne maluszki sa u naszego boku buuuuuuuuuuuu ale ten czas szybko leci 43.gif
monilka
Nika a jak tam zdrówko???
Kanika juz ja wiem czemu Ci się ta papa smieje 06.gif 06.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif ..a co do paczkie..to pewnie z bobovity 06.gif maluszkom na roczek..Ja wczoraj dostałam..i wszystko oddałam koleżance, bo oczywiście Olucha z tych smakołyków niczego nie spróbuje 06.gif
Monika_sk u nas duzo Monika. gdzieś ze cztery?? 06.gif Ale nie martw się..Nika już Cię pewnie lubi bo ona ma słabość do Monik 06.gif
Nika27
No to nam Kaniczka zasiała sporo pozytywnej energii - takiego optymizmu nam tu teraz trzeba brawo_bis.gif

Monilka masz rację - ja mam słabość do Monik 06.gif A swoją drogą to jak zrobi się cieplej to się wybieram na tydzień na wschód to nie ma zmiłuj - nawiedzę Cię !!! 03.gif 06.gif 03.gif
monilka
Agga a ja niedawno czytałam początek lutusiów..jak to inek załozyła wątek..jak się cieszyła 06.gif , jak Iska potem dołączyła i jak wszystkie piły za cud jej ciąży..jak dziewczyny przechodziły pierwsze mdłości, gadały o imionach..aż się nie chce wierzyć że to tak niedawno było 06.gif ..I wiesz co Aguś Ci powiem, że gdybym miała "normalne" warunki rodzinne to już bym chiała być w ciązy 06.gif ..Szoken nie 06.gif ..A jeszcze jakiś czas temu krzyczałam, że jak ze mnie to potomstwa dość 06.gif
monilka
CYTAT(Nika27 @ śro, 30 sty 2008 - 23:10) *
Monilka masz rację - ja mam słabość do Monik 06.gif A swoją drogą to jak zrobi się cieplej to się wybieram na tydzień na wschód to nie ma zmiłuj - nawiedzę Cię !!! 03.gif 06.gif 03.gif

brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif O kurcze!!!!!!!!! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif ..Już tańczę z radości po chacie impreza.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif ..Zimo precz..Niko jedź do mnie brawo_bis.gif
Nika27
CYTAT(monilka @ śro, 30 sty 2008 - 23:07) *
Nika a jak tam zdrówko???


e już o niebo lepiej bo z nosa mi nie leci tylko teraz mi się wszystko zatrzymało w zatokach , gardło podleczyłam ale teraz mówię nosowo bo mam nos nie drożny icon_rolleyes.gif ale i tak się cieszę bo dla mnie nic gorszego od kataru nie ma a skoro już mi nie leci z nosa i nie łzawią mi oczy to jestem happy icon_lol.gif
monilka
Hmmm.. Nika taki nosowy głos ponoć jest bardzo seksi 03.gif 02.gif .Jak tak zachrypisz dla swojego małżona to zobaczysz co się bedzie działo 02.gif
Nika27
CYTAT(monilka @ śro, 30 sty 2008 - 23:12) *
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif O kurcze!!!!!!!!! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif ..Już tańczę z radości po chacie impreza.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif ..Zimo precz..Niko jedź do mnie brawo_bis.gif


przyjadę, przyjadę i na kawkę się wproszę a Ty już wygrzebuj przepisy na super ciacha żebyś mi tam co upichciła 08.gif
Agga:)
Monilka ty lepiej uwazaj co ty nam tu piszesz bo jak narazie wszystkie plany Ci sie realizuja z czego sie bardzo cieszymy no to wiesz i moze i ta mala kruszynka po drodze sie gdziec zjawi tym bardziej teraz gdy masz tyle sił i wigoru w sobie 08.gif 04.gif
ja sie juz na sama mysl ciesze a geba calym bananem mi sie usmiecha 03.gif
Nika27
CYTAT(monilka @ śro, 30 sty 2008 - 23:14) *
Hmmm.. Nika taki nosowy głos ponoć jest bardzo seksi 03.gif 02.gif .Jak tak zachrypisz dla swojego małżona to zobaczysz co się bedzie działo 02.gif

to może ja na kimś innym wypróbuję bo z moim małżonkiem od 3 dni nie gadam 43.gif wkurzył mnie na maksa i ma czas na przemyślenia życiowe 29.gif
monilka
CYTAT(Nika27 @ śro, 30 sty 2008 - 23:16) *
to może ja na kimś innym wypróbuję bo z moim małżonkiem od 3 dni nie gadam 43.gif wkurzył mnie na maksa i ma czas na przemyślenia życiowe 29.gif

Nika...ale to można i bezgłośnie 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif ..A tak swoja drogą to dużo mu czasu na te przemyślenia dajesz...ale twardym trzeb abyć nie miętkim...a ponoć męża trzeba sobie wychować...A Ty już na wychowywaniu się znasz przytul.gif ..A tych ciach to ja Tobie i 10 zrobie tylko mi się tu zjaw blagam.gif blagam.gif blagam.gif ..I tak jakbysmy miały się widzieć to od razu uprzedzam, że z twarzy to ja taka z lekka wredna jestem..ale to tylko z twarzy 06.gif
Nika27

to trzymam Cię za słowo bo ja uwielbiam ciacha icon_redface.gif wink.gif a z tą wrednością to mi tu nie ściemniaj bo ja już swoje zdanie na Twój temat mam i mnie w żaden sposób nie odstraszysz ! 31.gif
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

Monilka ale Ty masz rwanie dziewczyno 04.gif 04.gif
Wybrałabym się kiedyś na Wschód. Byłam tam bardzo dawno temu, gdy jeszcze żył brat mojego dziadka i mam bardzo miłe wspomnienia.

Monika_sk z której części Słowacji jesteś?

Dostałam sms od Mili: Bardzo się stęskniłam za Lutusiami, no ale jestem odcięta od świata, brak dostępu do netu. U nas ok. Milankowi wyszły dwie górne czwórki, więc na stanie ma już 10 ząbków. Jest zdrowy i zaczyna rozrabiać icon_smile.gif Pozdrowionka dla Was.

Gdybym to ja wiedziała skąd takie rozbieżności w wadze mojego malucha. Jakoś bardziej ufam temu "naszemu" lekarzowi niż kobietom w przychodni, zwłaszcza gdy widziałam jak ją mierzą i ważą.

MojÄ™ dzieciÄ™ 29.gif
anulek2505
Hej icon_smile.gif

Sorki, nie odpiszę. daję tylko znac że jestem icon_smile.gif miałam małe problemy małżeńskie ale już chyba wszytsko ok. Jutro sie odezwę.

A kacpra wyniki ok. Tylko limfocyty podwyższone, ale to niby kolejny dowód na to że Kacper jest alergikirm.
Kanika
Hej dziewczyny, ja tak na gorąco, dostałąm eskę od Monilki, są z Olką w szpitalu. icon_sad.gifW xiagu dnia miała telefon ze żłobka,żeOlka straciłą przytomność i wezwali pogotowie. Pani ze złobka powiedziała jej ze po położeniu do łożka zaczeły jej drgać powieki i usta, a potem zaczeła " odpływac" Ale teraz zachowuje sie normalnie, MOnia ma nadzieję ze jutro już wyjdą. Prosze o fluidki dla Olci i mocna kciukasy zeby było ok . &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Iśka
Monilka!!! Mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko wrócicie do domu. Całusy dla Oleńki.

Ooooo???????? Ewianka na dwa tygodnie do pracy wróciła 06.gif , bo przecież w szkole to odpoczywa 08.gif No to miłego!
Kanika
Spróbuję nadrobić zaległości w pisaniu, jeśi coś ominę wybaczcie i nei bijcie icon_smile.gif
Nika mam nadziejÄ™ ze oczko bartusia szybko dojdzie do siebie, &&&&&&&&&&&&&&&
Inek ja też powoli sie gubię we wszytskim, więc nie jesteś sama icon_smile.gif
Cela widac nie podobało mu sie umoeblowanie icon_smile.gif I musiał po swojemu icon_smile.gif W końcu najważniejszy jest nie?? icon_smile.gif
Oj Monia?? ty nam nie płacz proszę. Włoski odrosną, a czasem różnie pieszczotliwie mówi się na nasze dziecinki icon_smile.gif I nawet jeśli wydawałoby sie to obraźliwe to przecież wcale tak nei jest icon_smile.gif już sie z tego powodu nei smutaj. icon_smile.gif
Monika_sk przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Ania słów brak (po raz kolejny) jeli chodzi o waszą przychodnię, i pediatrę..., ale ja też nie wierze wadze w naszej...icon_smile.gif
Monilka masz rację z Bobovity icon_smile.gif A ja spróbuje Olce podać mleczko przynajmniej będę wiedzieć czy nadal nutramigen czy mozemy przejść na normalne icon_smile.gif
Nika a czemu jeśli mas taka słabość do Monik, to Olka jest Olka a nie Monika ??? icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif No i super ze zdrówko lepiej icon_smile.gif A nosowy głos jest bardzo sympatyczny icon_smile.gif szkoda ze nie siedziesz na słuchawkach w tp np, jak to wtedy fajnei brzmi icon_smile.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Agga nie dziwię się icon_smile.gif Też by mi sie cieszyła, ale tak jak Monilka, gdybym miałą ustatkowaną sytuację życiowo - rodzinną icon_smile.gif Ale pewnei i na to przyjdzie czas icon_smile.gif Ale my jakieś zdjęcie moze poprosimy małej fasolki icon_smile.gif
A ja sie na beszczela do Monilki wproszę i już icon_smile.gif Bo ja też ciacho chcę icon_smile.gif
Mili, Mili gdzieżeś TY??? ciekawe kiedy sama do nas napisze??? mam nadzieję ze szybciutko necik będą mieć. Ale wiadomośc dobra więc ok icon_smile.gif

No a ja juz po pracy wyszłąm dziś o 20, i jestem mniej zmęczona niż wczoraj, ale jednak gdybym mogła główę do podusi bym przytuliła, choć wolałąbym się sama do kogoś przytulic icon_smile.gif Ale z braku laku podusia musi wystarczyć icon_smile.gif
Jutro znów tym razem do 21. a potem 3 dni wolnego. Przekłądam jednak urodzinki mojej kruszynki, bo niestety tata wtedy nie przyjedzie, i reszta rodziny z jego strony też. no nic 10 sie zrobi. szkoda no ale co począc?? życie. humor nadal dobry icon_smile.gif więc jest dobrze. jedyne co to boje sie zeby Olka nie miała jakiegoś zakarzenia dróg rodnych, jak wróciłam z pracy od razu relacja, ze ma wszystko czerwone aż do środka icon_sad.gif wiec jutro pewnei lekarz, badanka i wogóle...moczu do dziś nie zrobiłyśmy icon_sad.gif a tfuu brzydka mama icon_sad.gif Ale pogubiłąm sie niestety ostatnio troche ale juz sie zbieram i będize dobrze. jakoś tylko paznokci nie moge jej obciąc od nóg, jak śpi nie da rady, jak nie spi też..szlak mnei juz trafia bo ma tak długie....grgrgrggr.....nie mam na to chyba cierpliwości....ale bede jutro walczyć...zobaczymy co z tego wyjdzie icon_smile.gif
A tak pozatym to ok icon_smile.gif
Kanika
Monilki nie ma i cisza icon_sad.gif
Nika27
to ja tu z radością doskakuję do forum żeby sobie poklikać a tu taka wiadomość - zmroziła mnie baaardzo 32.gif 32.gif 32.gif 41.gif Monilko nasza kochana jesteśmy z Tobą i Oleńką ! Wszystko musi być dobrze MUSI i BĘDZIE !!! przytul.gif przytul.gif przytul.gif Trzymajcie się i ślemy Wam masę dobrych fluidków *********** i kciukasy zaciśnięte za zdrówko Olusi &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

AniaEL filmik 3 razy puszczałam - normalnie jej minka z uśmieszkiem mnie powaliła 04.gif Słodziaka masz z tej córci a tym zalotnym uśmiechem może zjednać każdego 03.gif A i jeszcze dodam że figurkę masz fiu fiu - marzenie (dla mnie nieosiagalne szczególnie po dzisiejszym dniu i ilości pochłonietych pączków) icon_redface.gif

Anulek to suuper że wyniki OK. A limfocytami się nie przejmuj bo u maluchów różne są przyczyny Dziś może były podwyższone a innym razem będą w normie.

Mili wracaj szybko i zakładaj tego neta !

Kanika Ty tu nie kpij z chorej matki polki 31.gif A co do śłabości do Monik to już kiedyś pisałam że moja siostra rodzona ma tak na imię a mamy ze sobą super kontakt. Jest typem Moniki lekko "zakręconej" ale i wredniastej czasem 08.gif Ale Moniki tak mają 08.gif 29.gif 06.gif A imię Ola to wybór mojego męża ale i mi bardzo do gustu przypadło. Jednak muszę przyznać że Olki są charakterne choć nie tak jak Kingusie 08.gif 08.gif 08.gif
Kanika
Oj charakterne charakterne, np teraz jedna wyje w łóżku bo nie chce spać icon_smile.gif Tak od godziny.. icon_smile.gif więc zmykam do nojego zbója icon_smile.gif papa icon_smile.gif
monika_sk
Monilka, trzymamy Ci kciuki... wszystko bedze OK... przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Ania, mieszkam obok Bratislawy, moze takych 36 km ...

Ile zabkow maja dzieciaki? Moja ma 4 i 5 rosnie 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif
anulek2505
Oooo matko ! Monilka mam nadzieję, ze z Olcią już wszystko ok. Trzymam kciuki &&&& i przesyłam fluidki*********
monika_sk
No i dla czego ja niemam to GG sloneczko? 10.gif 10.gif 10.gif
Ma-Rita
MONILKA TRZYMAM KCIUKI ZA WAS. MUSI BYC DOBRZE!!! WRACAJCIE SZYBKO DO DOMKU. CZEKAMY!!!

Monika_sk sloneczko pojawia sie jak masz zainstalowany program gadu gadu i jesli podalas swoj numer w swoim profilu icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.