To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lutusie część VII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
AniaEL
CYTAT(Ada25 @ nie, 03 lut 2008 - 21:43) *
Eiwanka wiesz co ja kupiłam takie gryzaki specjalne firmy tomme tippe. Są super. Do zębów przedtrzonowych i trzonowych. Młody się na nich wyżywa ile wlezie. Może to pomoże.

Też kupiłam. Kinga nawet na nie nie spojrzała 21.gif Ona woli gryźć puzzle piankowe, oczywiście odpowiednio wywłóczone po podłodze.

Ada zawsze to lepiej z rodzicami niż z teściami 08.gif
monilka
Ada jesteś brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif ..Co do remontów masz prawo się wkurzać, bo to zazwyczaj są sprawy denerwujące przytul.gif A moze ja bym się na jakąś fuchę u Ciebie załapała, żeby dorobić trochę?? 04.gif Umiem tapetować i malować ściany 06.gif
A co do siły to eee...nie przesadzajcie icon_redface.gif ja jestem po prostu oszołom, który nie umie się długo dołować 29.gif
Nie wiem czy wam już kiedyś o tym pisałam, ale moja przyjaciółka ma synka z wadą genetyczną. Jakieś dwa lata temu poprosiła mnie żebym pojechała z nią na zjazd dzieci z tą wadą bo jej maż był akurat w szpitalu. I taki zjazd to dopiero lekcja pokory..A rodzice tych dzieci to są dopiero wielcy ludzie przez wielkie W.
Kanika
Monilka kciuki zaciśnięte, daj znać jak co, a czy się udało???bóstwem nie byłam icon_smile.gif normalnie icon_smile.gif
Antosiu wracaj szybciutko do zdrówka.....&&&&&&&&&&&& trzymajcie się!!!
TAk ogólnie to weny jakoś nie mam na pisanie...zmęczona trochę jestem, oczy mnie bolą strasznie....wogóle jestem pogubiona jakas ale za razem szcześliwa... icon_smile.gif zdrzemnę sie troszke zeby o północy dac Olci mleko i dalej iść spać icon_smile.gif
MOnilka pewnie ze pojedziemy tylko wszytsko załatw icon_smile.gif pozytywnie oczywiście icon_smile.gif
narazie tyle ) BUziaki icon_smile.gif
monilka
AniaEl a co do sił witalnych Twojej córki to ja już swoją teorię mam 06.gif ..Ja nie wiem, która to z lutusiek śpi po kilka godzin dziennie, ma czas dla nas, dla córki z temperamentem?? Hm..przychodzi mi do głowy niejaka Ania 06.gif
monilka
A ze wzgledu, że mnie jutro nie będzie to jako pierwsza składam życzenia naszym kolejnym roczniakom 06.gif
Oleńko i Krzysiu: żebyście byli zawsze wielką radością dla swoich rodziców, żebyście rosli zdrowo. Żeby na waszych buziaczkach gościł tylko uśmiech No i mnóstwa zabawek i prezentów
Inek
Oleńko, Krzysiu
oby uśmiech nigdy nie schodził z Waszych ślicznych twarzyczek!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!


a zaraz się postaram wklić w życzeniach zdjątka, tak jak zrobiłam Darii icon_smile.gif Tylko nie wiem czy zdążę, bo jestem w pracy, a nie mogła się powstrzymać, żeby tu nie wejść.
Inek




AniaEL
Oleńko i Krzysiu,
życzę Wam uśmiechu, zdrowia, słońca
i spełnienia dziecięcych marzeń.

AniaEL
Inek jak zwykle pięknie icon_biggrin.gif

Czarujemy, żeby nasze Maluchy były zdrowe wink.gif



P.S. Durna baba jestem. Na własne życzenie chodzę niewyspana 21.gif
Sulichna
Spóźnione życzenia dla Iśki !!! Sto lat!!!

Dużo uśmiechu i radości dla Oli i Krzysia !!!.


Ja w dalszym ciÄ…gu cierpiÄ™ na totalny brak czasu.
Anika nie chce pić mleka modyfikowanego, próbowałam już wszystkiego, jak widzi białe w butelce nie weźmie jej do ust, w kaszce też wyczuwa i nie chce jeść. Przez sen wypije góra 60ml po czym się budzi. Nie wiem już co robić.
Straszny z niej uparciuch, wejdzie w każdy kąt, nauczyła się wchodzić i schodzić z łóżka. Chodzi za Bianką krok w krok, jak Bianka zamknie się w swoim pokoju to stoi pod drzwiami i wali w drzwi.
Siostrzana miłość o dziwo nadal trwa ale niektóre zabawy przyprawiają mnie o zawał serca. Im więcej wariacji tym bardziej obie ubawione, a ja się boję, że zrobią sobie krzywdę.

Aktualnych zdjęć na razie nie mam, są w aparacie, jak tylko wywołam to wstawię.

Pozdrawiam Wszystkich
Ma-Rita
OLENKO I KRZYSIU
NAJLEPSZE ZYCZONKA Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN.
DUZO ZDROWKA I RADOSCI


Ma-Rita
Monilka trzymamy kciuki i czekamy na wiadomosci.

Samonia usciski dla Antosia przytul.gif przytul.gif przytul.gif

AniaEl z tego co slyszalam zapalenie pluc lub oskrzeli moze wywiazac sie z jednego dnia na drugi, niestety 13.gif Dlatego pewnie gdy lekarz osluchiwal Kinge ostatnim razem wzystko bylo OK.

anulek2505
Dla dzisiejszych naszych solenizantów - Oli i Krzysia - wszyskiego naj naj. Rośnijcie zdrowo i bezstrosko, bądźcie światełkiem i największym szczęściem dla rodziców

Inek
A my już po urodzinkach, wczoraj robiliśmy, fajnie było, Ada dostała prezenty, m.in. klocki, lalkę i książeczkę.
Co wybrała, gdy jej daliśmy kieliszek, książkę i pieniążek? Oczywiście pieniążek 06.gif
AniaEL
Mam wiadomość od Monilki. Wyniki są negatywne i Oleńka niestety ma padaczkę.
Ma-Rita
Monilka, Oluchna- trzymajcie sie dziewczyny 41.gif 41.gif 41.gif
Ma-Rita
A u nas mlody od jakis dwoch tygodni nie chce jesc 21.gif 21.gif Tzn. mleko i kaszki by jadl, ale chlebem pluje na odleglosc 21.gif Obiadki ida tak sobie, czasm zje, czasem zacisnie paszcze i koniec...Nie ma mowy, zeby zjadl kawalek banana czy jablka. Krztusi se i pluje 21.gif Ale deserki sloiczkowe konsumuje bez problemu 21.gif
MADZIA_MAMA
Życzonka dla wszystkich ROCZNIAKÓW

zdrówka szczescie pomyslnosci, duzo usmiechu i radości, zero choróbsk[size="5"][/size]
MADZIA_MAMA
czesc dziewczyny, dawno mnie nie bylo, no ale tak bywa, czasami za duzo obowiazkow, Konrad mial ostatnio katar bo chyba go troszke przewialo w aquaparku w Tarnowskich Górach, a tak poza tym bez zmian, juz sam chodzi w kojcu ale poza nadal ma cykora, a w kojcu jak nic chodzi sam, juz coraz wiecej rozumie wie gdzie lampa, Bozia-Krzyżyk na scianie, zegar, umie pokazac ze cos bylo dobre (klepie sie po brzuszku) robi brawo, jak sie ktos pyta gdzie ma buty to patrzy na stupki albo podnosi do gory stupki i pokazuje...cóz jeszcze umie moje zdolne dziecko heheh icon_razz.gif pokazuje jaki jest duzy jak sie ktos zapyta (podnosi raczki do gory i staje na palcach), robi papa, mowi tak i nie icon_smile.gif no to chyba tyle icon_smile.gif

Monilka...tak mi przykro, ale nie jest zle, z tym ludzi zyja...mojego A. mama ma epilepsje i juz od lat nie miala objawow, nie wiem od czego to zalezy, ale mysle ze z czasem z tego wyrosnie tzn nie do konca ale nie bedzie atakow... BEDZIE DOBRZE ZOBACZYSZ icon_smile.gif
Iśka
Najserdeczniejsze życzenia dla Oleńki i Krzysia. Rośnijcie maluchy z uśmiechem na buźkach!!! Niech świat będzie kolorowy!!!!!

Monilka przytul.gif Bądźcie dzielne. Grunt to dobrze dobrane leki. Wracajcie szybko do domu.

Jeszcze raz dziękuję za życzenia
pozdrawiam
młoda mama 29.gif
anulek2505
Monilka przytul.gif trzymajcie sie. Będzie dobrze, Ola dostanie odpowiednie leki i będzie ok przytul.gif

Ma-Rita nie przejmuj sie, mój Kacper tez tak ma, chociaż ostatnio zauważa że istnieją inne potrawy niż mleko, banany i zupki. Napewno minie to Ianowi. Moja pediatra mówiła, że najważniejsze, ze je mleko (kaszki), mięso, warzywa i owoce icon_smile.gif Więc nie jest źle.
Kanika
Dziękuję w imieniu mojej córci za waszą pamięć i serdeczne życzonka icon_smile.gif A z naszej strony :
Krzysiu rośnij zdrowo, smiej się dużo, niech Ci słonko świeci każdego dnia:) A rodzice niech każdego dnia patrzą z dumą jakiego mają cudnego synka icon_smile.gif sto lat icon_smile.gif
No i oczywiście stawiam kolejeczkę za rok Naszej icon_smile.gif Księżniczki icon_smile.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Monilka, Olusiu przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif Bedzie dobrze, z czasem minie, musimy wierzyć w to mocno.
Madzia super ze znów do nas zajrzałaś, oby częściej icon_smile.gif No i gratulacje dla umiejętności Konradka icon_smile.gif
Sulichna icon_smile.gif Będize ok icon_smile.gif Też się babo jedna częściej odzywaj icon_smile.gif
Kanika
A Olcia to chyba chciałą wytrzymac do godziny urodzenia, ale padła 20 minut przed czasem icon_smile.gif No cóż icon_smile.gif ale szampan właśnie przed chwilką siępolał icon_smile.gif a co icon_smile.gif szkoda tylko ze tata musiał zostać w pracy i nie dotarł icon_sad.gif
Kanika
Ale powiem wam jedno pół dnia sidze i wspominam tamten dzien, babcia juz mnie słuchac powoli nei może icon_wink.gif tu przypominałam sobie jak zrobiłam obiad i pojawiły sie pierwsze skórcze, potem koło 19 ze sie juz na porodówkę powoli wybierałam, przed 22 ze Olka juz chciałą wyjść, a teraz wraca obraz reszty icon_smile.gif Aż mi si płakać chce icon_smile.gif kiedy ten rok minął?? ledwo tak niedawno torby pakowalyśmy a teraz nasze dzieci kończą rok...niektóre chodzą, inne nie, pięknie się śmieją , gaworzą coraz bardzioej po swojemu, potrafią coraz więcej....az się łezka kręci naprawdę w oku icon_smile.gif JA was przepraszam ale tak mi sie na wspominki zebrało. pamiętam jak jeszcze pisałam smsy do niektórych z was ze czekam ze zaraz idę na salę icon_smile.gif i wogóle...ech piekne wspomnienia... icon_smile.gif ciekawe czy jak nasze dzieci będą miały 18 też będizemy je nadal pamiętac icon_smile.gif
anulek2505
Kanika napewno będziemy wszystko pamietać, nawet za 50 lat icon_smile.gif

Dziewczymny powiedzcie mi jak wyglądają (będą wyglądały) u was imprezy robione z okazji skończonego roku dziecka. Czy to jest tylko tort i ewentualnie jakieś ciasto, czy to jest normalnie impreza z wódką (tak jak impreza dla dorosłych) ???
Kanika
Ja ogólnie planuję torcik, jakieś ciacho i chyba kolację, a czy wódkę to chyba nie, bo i tak nei bardzo będize miał kto pić ewentualnie winko....szampan. ale to jeszcze musze z M dogadać. Bo mam andzieję ze uda nam sie jechać razem na zakupy, zależy jak będzie robił w sobotę icon_smile.gif
mim
STO LAT za nasze kochane roczniaki!!!!!!!


Monilka...jesteśmy z Toba i z Olą cały czas. Wspieramy Cie naszymi myślami i zaciskamy kciuki z całych sił...wierzę że wszystko będzie dobrze. przytul.gif

U mnie na rok to chyba będzie biba...zawsze jest jak jest okazja. Pewnie póki mały będzie na siłach świętować to będzie delikatnie, no ale jak pójdzie spać ze swoimi snami i prezentami oraz wrażeniami to pewnie poleje sie wódeczka 29.gif

Kanika będziemy pamiętać. Tego się nie zapomina...choć ból się zapomina. Teraz tak myśle, bo wtedy się darła że nigdy więcej żadnych dzieci, że M. będzie trupem jak z tego wyjdę a teraz marzy mi się kolejne. Eeeee nie warto słuchać baby jak jęczy 03.gif
Kanika
No fakt ból sie zapomina icon_smile.gif To niestety prawda icon_smile.gif A jak ktoś mi mówi że poród pani przeżyla a takiego bólu sie boi to mnei trafia icon_smile.gif
Kanika
Sylwia napisała ze jutro na 100 % ma mieć net icon_smile.gif i mówi wszystkim dobranoc icon_smile.gif Jupiii icon_smile.gif
Agga:)
Monilka i Olenka trzymajcie sie dzielnie dziewczynki przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Antos Kinga Ian wracajcie szybciutko do zdrowka przytul.gif przytul.gif

Iska wszystkiego naj naj naj


Olenko i Krzysiu Wszystkiego najlepszego... Szczęścia i radości moc... Ciepłego słoneczka co dzień... Kolorowych snów co noc..

u nas tez nie wesolo Daria dalej strasznie pszechodzi zabkowanie juz trzy noce nie przespane ale dzis to i w dzien byla marudna bez lekarza sie nie obeszlo ma gorne zapalenie dziaselka 41.gif bardzo mocno nam placze i nie mozna jej niczym uspokoic konczy sie na wymoitach i do tego goraczka 32.gif
Kanika
Agga przytul.gif przytul.gif przytul.gif żeby szybciutko Daria przestala się męczyć. Dla niej też wielka buźka. przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Kanika
Uciekam dobranoc spokojnej nocki icon_smile.gif papaśki icon_smile.gif
cela
wszystkiego naj naj najlepszego dla Oli i Krzysia z okazji pierwszych urodzin. Obyście zawsze dawali swoim rodzicom tyle siły i radości co dziś i oczywiście tryskali zawsze zdrowiem.
cela
Monika tak jak pisały dziewczyny najważniejsze po diagnozie to dobrze dobrane leki i zobaczysz choroba uśnie na długi czas. podziwaiam za wielką siłę i życzę jej jeszcze więcej.

zdrówka
dla Antosia oby jak najszybciej wyszedł ze szpitala
dla Kingusi
dla Iana
dla Darii oby uparte zęby szybko wyszły
dla wszystkich lutusi oby miały dużo siły na rozrabianie

spóźnione życzenia urodzinowe dla Iśki. wszystkiego najlepszego.
Inek
Dużo zdrówka dla Antosia, Kingi i Iana!!!
Agga - ojejku, mam nadzieję, że teraz było i będzie już lepiej przytul.gif

I stawiam za roczek mojej Adusi:
impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

______
Inek


Córeczko moja!
Bądź zawsze taka cudowna jak jesteś teraz!!!
Ma-Rita
KOCHANA ADUSIU

DziÅ› sÄ… Twoje urodziny!
Zatem zawsze dziarskiej miny,
Do zabawy mnóstwo siły,
Żeby każdy dzień był miły,
Pełen śmiechu i radości,
Stu urodzinowych gości,
Aut, lal, klocków i pluszaków,
Stu prezentów, stu buziaków,
Zdrowia szczęścia i słodyczy......

Ian wraz z mamusia zyczy



Nika27
Troszkę mnie minęło .... ale już nadrabiam zaległości !

choć głosu nie mam to przy tak wyjątkowej okazji zaśpiewam 08.gif
STO LAT, STO LAT NIECH ŻYJĄ ŻYJĄ NAM !!!!!!! To dla naszych roczniaków KRZYSIA, OLI i ADUSI brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

i choć mocno spóźnione to jednak szczere życzenia dla Iśki impreza.gif impreza.gif

Nika27
a teraz te mniej radosne wiadomości 32.gif


zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Iana, Kingusi, Antosia, Darii i Oleńki Tosiaczka i Polusi masa fluidków dla nich - mam nadzieję że o nikim nie zapomniałam
*********************
*********************
*********************
*********************
*********************

Monilka trzymaj się przytul.gif wszystkie jesteśmy z Wami i mocno wierzymy w to że po ustawieniu lekarstw choroba uśpi się na lata.
mim
Dla naszej kochanej Adusi by zawsze była takim uśmiechniętym słoneczkiem i nigdy się nie zmieniała:




Agga biedna Daria...niech w końcu się juz skończą te zęby. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
AniaEL
Adusiu,
życzę Ci radosnego, beztroskiego dzieciństwa, uśmiechu, słońca, zdrowia i wszystkiego, co najpiękniejsze.




Inek a zdjęcia z urodzin, to gdzie?

Agga już wkrótce będzie lepiej przytul.gif
a jak skończy się u Dari, to zacznie się u drugiego szkraba wink.gif

Ma-Rita u nas jedzenie wygląda tak samo. Po ostatnich wizytach u lekarza i badaniach, gdy okazało się, że wszystko jest w porządku, to przestałam się przejmować. Strasznie grymaśnie dzieci nam rosną.

To ja z utęsknieniem czekam na Sylwię 02.gif

Jeśli chodzi o roczek, to będzie tory, kawa, jakaś sałatka. Chciałabym, żeby było bez alkoholu, bo to są urodziny dziecka. Tylko może być problem z teściową, bo ona ma inną wizję.

Ech, ja pamiętam wszystkie wasze porody i oczekiwanie na wiadomość.
A poród Inek i Kaniki, to prawie przeżyłam jak swój (chociaż, co ja tam wiem o bólach czy odejściu wód; za to o przeterminowaniu - wszystko 01.gif )
cela
Kochana Adusiu
Korzystaj z życia ile wlezie,
szalej na maksa na każdej imprezie,
podbijaj serca facetów nadzianych,
tych zwariowanych i tych kochanych...
Życzę Ci dużo zdrówka oczywiście


ja też upominam się o zdjęcia 06.gif
anulek2505
Adusiu wszystkiego naj naj. Rośnij szczęsliwa, przynoś szczęście rodzicom, miej beztroskie dzieciństwo a i w dorosłym życiu też miej jak najmniej zmartwień.

anulek2505
AniaEL ja też bym chciała bez alkoholu, tzn. jakieś winko czy likier zawsze sie znajdzie, ale nie chciałabym typowej biesiady z wódą. Tez uważam że uordziny dziecka to nie miejsce na popijawy, ale widze że rodzina mojego P. inaczej to widzi i mam dylemat icon_sad.gif
Inek
Dziękujemy wszystkim za życzenia icon_smile.gif Adusia wyjątkowo grzeczna, a ja bym ją mogła zacałować na śmierć icon_wink.gif
Iśka
Adusiu: samych słonecznych chwil, spokojnych nocy i dni pełnych wrażeń.

Kanika miło tak powspominać, oj zleciało, zleciało.

U nas urodziny będą na 2 raty 21.gif bo najbliższa rodzina duża, a mieszkanie nasze małe i nie bardzo jest gdzie siedzieć.
monika_sk
Monilka przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
sylwia27


wracamy do żywych icon_smile.gif
sylwia27
nie wiem co tu się dzieje, zaraz zacznę czytać, ale na początek

życzenia pierwszourodzinkowe dla Kudłatego icon_wink.gif i Adusi
Agga:)
Kochana Aduniu Żyj 100 lat, rośnij zdrowa i mądrą. Niech Cię wszystko cieszy i interesuje, a Mama i Tata niech się cieszą każdym dniem w rodzinnym gronie.

Sylwia Alunia jest przeurocza i jakie ma piekne oczatka 01.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.