To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lutusie część VII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
cela
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
- Paulo Coelho (Piąta Góra)


Serdecznie witam na siódmej odsłonie wątku





Agga;) - Agnieszka - 15.01.2007 o godz. 17.58 urodziła córeczkę Darię - 2930 g, 56 cm

https://picasaweb.google.pl/rybowskie/Darunia

Edytax - Edyta - 21.01.2007 o godz. 4:50 urodziła córeczkę Weronikę - 2950 g, 53 cm


Agutka24 - Agnieszka - 01.02.2007 urodziła synka Mikołaja - 3300 g, 54 cm


Mrówa -Kasia- 03.02.2007 urodziła synka Aleksandra - 3220g, 56cm


Olguchna - urodziła 4.02.2007 o godz. 12:00 synka Kacpra - 3350 g, 55 cm


Nysia - Agnieszka - urodziła 4.02.2007 o godz. 14:05 synka Krzysia - 3700 g, 56 cm


Kanika - Kasia - urodziła 04.02.2007 o godz.22:03 córeczkę Olę - 2670 g, 50 cm

https://picasaweb.google.pl/ada.tomczykowsk...YsankaDlaOleKi1

Inek - Ida - urodziła 5.02.2007 o godz. 7:20 córeczkę Adę - 3100 g, 52 cm


Tysia2202 - Martyna - urodziła 6.02.2007 o godz. 12:20 synka Sebastiana - 3720 g, 56 cm

https://picasaweb.google.com/tysia2202/Film...key=P6dXGqqiMwA

Sylwia27 - Sylwia - urodziła 6.02.2007 o godz. 22:40 córeczkę Alę - 2380 g, 49 cm


Cela - Agnieszka - urodziła 7.02.2007 o godz. 14:27 synka Pawła - 3510 g, 57 cm


Natala - Natalia - urodziła 7.02.2007 córeczkę Jagodę - 3450 g, 57 cm
Figa1 - Anita - urodziła 7.02.2007 synka Juliana - 3150 g, 55 cm

Ma-Rita - Małgosia - urodziła 8.02.2007 o godz. 11:25 synka Iana - 3290 g, 49 cm


Marhab - Marta - urodziła 10.02.2007 o godz. 22:20 synka Michała - 3400 g, 54 cm


Nika27 - Sylwia - urodziła 15.02.2007 o godz.14:55 synka Bartusia - 3800 g, 53 cm

https://picasaweb.google.com/sylwia1411

Doti - Dorota - urodziła 16.02.2007 o godz. 1:40 synka Dawidka - 3650 g, 55 cm


Olinka25 - Ola - urodziła 17.02.2007 synka Bartka

Mauugosiai - Małgosia - urodziła 17.02.2007 o godz. 2:30 córeczkę Martynę - 3450 g, 54 cm

Eiwanka - Ela - urodziła 18.02.2007 o godz. 14:30 córeczkę Polę - 3350 g, 54 cm


Iśka - Monika - urodziła 18.02.2007 o godz. 18:25 córeczkę Jagodę - 3140 g, 53 cm


Mama_Madzia - Magda - urodziła 20.02.2007 synka Konrada - 4130 g, 59 cm


Monilka - Monika - urodziła 20.02.2007 o godz. 6:35 córeczkę Olę - 3050 g, 52 cm


Mili84 - Milena - urodziła 20.02.2007 o godz. 20:36 synka Milana - 5000 g, 59 cm


Mon1k@ - Monika - 21.02.2007 urodziła córeczkę Majkę - 3000 g, 53 cm


Sulichna - urodziła 21.02.2007 o godz. 13:05 córeczkę Anikę - 3440 g, 56 cm


Ilonka23 - Ilonka - urodziła 21.02.2007 o godz. 16:55 córeczkę Nikolę - 2850 g, 51 cm


Monia:))) - Monika - urodzila 22.02.2007 o godz. 4:15 córeczkę Wiktorię - 3250 g, 55 cm


Anulek2505 - Ania - urodziła 23.02.2007 o godz. 3:45 synka Kacpra - 3610 g, 56 cm

https://picasaweb.google.pl/ada.tomczykowska/Kacper

Samonia6 - Monika - urodziła 23.02.2007 o godz. 8:40 synka Antosia - 3350 g, 55 cm


AniaEl - Ania - urodziła 26.02.2007 o godz. 14:30 córeczkę Kingę - 3000 g, 53 cm


Słonko1512 - Monika - urodziła 27.02.2007 o godz. 16:40 synka Kubusia - 2900 g, 57 cm


Ada25 - Ada - urodziła 27.02.2007 o godz. 21:00 synka Mikołaja - 3820 g, 54 cm

https://picasaweb.google.pl/ada.tomczykowsk...key=AkYaCYwPslw

Moniczkaa84 - Monika - urodziła 28.02.2007 o godz.18 synka Bartusia


M&B - Marta - urodziła 14.05.2007 o godz. 15.30 córeczkę Emilkę - 2980 g, 54 cm



Tutaj się poznałyśmy i tu rozwijały się w naszych brzuchach dzieci:) - https://www.maluchy.pl/forum/LUTY-2007-Ju-w...cie-t33969.html

Pierwsze rozmowy na Lutusiach
Tom Drugi naszych ploteczek
Trzecie wydanie naszej sagi
Czwarta odsłona Lutusi
Tom Piąty poważnych rozmów
Tu widziano Nas ostatnio
Kanika
No to dzien doberek tutaj icon_smile.gif
Cela wielkie podziękowania za pierwszą stronkę jest boska:)
Idę robić w końcu te wlosy, trzymajcie kciuki zebym jutro nie musiałą ich na nowo farbować ale całych icon_smile.gif
monilka
Ha druga się melduję;) I tez juz znikam...
Cela...to może Ty tez za mnie zrobisz kolejną częśc?? 06.gif
AniaEL
Bry 03.gif

Kanika czemu by miało nie wyjść. A potem dawaj fotkę.

Cela dzięki za fajną pierwszą stronę






Zrobiłam test. I ...
AniaEL
Wyszła jedna tłusta kreska.
A dwie godziny później dostałam @
To już nie pierwszy raz mój organizm spłatał mi takiego figla 21.gif
Agga:)
no to dziendoberek

Kanika gdzie te fotki

u nas tez choinka ubrana od paru dni Draia ściaga babki ale na szczescie nie rzuca nimi 08.gif mowie jej ze nie wolno a ona mi na to palcem macha TY TY
az wstyd sie przyznac ale zostala mi do posprzatania łazienka nie wiem jak sie wyrobimy bo jeszcze zakupy nie zrobione tak to jest jak sama z dzieckiem jestem a co dopiero jak bedzie dwojka 43.gif
Agga:)
Ania za niedlugo wkleje brzucha a Ty mi go dobrze macaj co taki sam na ciebie przejdzie a jak na razie to specjalnie dla ciebie *****************************************
Agga:)
Cela stonka super Ci wyszła 03.gif
Agga:)
Monilka juz kilo wiecej jest ciuszki jeszcze dobre 06.gif ale to przez te mdłosci musze duzo podjadac bo wtedy jest ok 08.gif a tak swoja droga to sama jestem ciekawa ile to mi przybedzie z Daria to TYLKO 23 kilo 41.gif
MiE
Ania nie boj zaby jeszcze bede Cie na porodowke wyganiac 29.gif

Agga 23 kg icon_eek.gif icon_eek.gif ja z Emka 14 31.gif

Cela pierwsza stronka przesliczna jest icon_mrgreen.gif

Ja chcialam Was przeprosic ze nie pisalam ostatnio ale swieta przyprawiaja mnie o dreszcze i smutek, jeszcze nawet choinki nie mam ubranej :/ Rok temu spedzalam je z bratem ś.p i teraz wszystkie wspomnienia wrocily 41.gif

p.s. moje dziecko bierze chyba przyklad z Ani i jej corki bo sie zrobil z Niej diabel wcielony 37.gif wywala poduszke z lozeczka. baldachim wciaga do lozeczka, przewijak tez wylatuje a ona sobie gryzie rog koldry i spiewa 02.gif
Mili84
i ja witam na naszej VII czesci.
cela -stroonka pięknie ci wyszła

Agga a na kiedy masz termin ? wklejaj paseczek icon_smile.gif

M&B -tak mi przykro .To taki gdziej gdzie wszyscy są razem , twój brat napewno nad wami czuwa i duchem bedzie z wami przy wigilijnym stole . przytul.gif
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

Agga to czekamy na obszerną relację i zdjęcie.
Już widzę minę S. jak będę głaskać monitor 08.gif

M&B wiadomo że te święta będą dla Ciebie słodko-gorzkie. Ból, bo brata już z Wami nie ma i radość, że jest z Wami Emilka. I tej radości życzę Ci najbardziej.
Trochę przesadziłaś. To, że dziecko wyrzuca wszystko z łóżeczka znaczy tylko, że prawidłowo się rozwija, a nie że upodania się do Kingi 29.gif

Kindze machanie paluchem i robienir Ty Ty Ty już nie wystarczy. Teraz kładzie paluszek na ustach i mówi ciiii, a potem głośno się śmieje. Gdy ją próbuję odciągnąć od czegoś, to zaczyna wrzeszczeć. Straszna złośnica nam rośnie 21.gif
Iśka
Kochane mamusie i nasze cudowne lutusie:
Niech te Święta, pierwsze w Waszym życiu będą spokojne, radosne, pełne rodzinnego ciepła, poczucia bezpieczeństwa, miłości. I niech każda kolejna Wigilia będzie równie niesamowita jak ta pierwsza z_choinka.gif

Monika&Jagoda
eiwanka
Dziewczynki kochane, wszystkiego co najlepsze!!!!
Brawa dla Milanka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Całusy dla Was wszystkich!
M&B przytul.gif
anulek2505
Ja na chwilkę, humoru nie mam. Rozmawiałam przez tel ze swoja przyjaciółką, ta co ma derpresję i jestem załamana jej stanem icon_sad.gif

Ale wam życze;
ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. NIECH CHOCIAZ NA TE DNI ODEJDĄ OD WAS WSZYSTKIE SMUTKI, NIECH SAMA RADOŚĆ GOSCI W WASZYCH SERCACH I NIECH SPEŁNIĄ SIE WSZYSTKIE MARZENIA.
Nika27
Z okazji Bożego Narodzenia,
Składam Wam serdeczne życzenia.
Niech Wam święta miłe będą,
Z dźwiękiem śpiewu i kolędą.
Z wigilią tuż po zmroku,
I w radosnym Nowym Roku.

życzy ciocia Nika z rodzinką.
monilka
Miłych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
By nadchodzący czas był okazja do wytchnienia i spotkań z bliskimi.
By przyniósł radośc i pogodę na cały nadchodzący Nowy Rok.
Wraz z serdecznymi życzeniami przesyłamy radości i miłości tyle, ile tylko pomieszczą Wasze serca
....
Monika z Olą[size="4"][/size]
Mili84
Wklejam foteczke mojego małego kawalera i mykam sie szykować
dziadki zostaja z Milankiem a my śmigamy na parapetówke do nas i na jakies balety
pozdrawiam




hmm i tak własnie wygląda wyrośniety 10 miesieczniak icon_smile.gif
eiwanka
HEJ:)

POlusia nam zrobiła świąteczny prezent i dzisiaj zaczęła chodzić icon_biggrin.gif
Właśnie wyszli od nas goście, obżarta jestem, że hej. Ale dobrze, że nie muszę już przestrzegać diety 03.gif
Milan to rzeczywiście wygląda jak 2-latek. A jaki przystojniacha, taki odświętny.
Świętujcie dalej! DObrej nocki!
Kanika
CZeśc dziewczynki i kolejny dzien świąt minął icon_smile.gif
Mili i jak kalendarze dotarły bo mój tak wczoraj icon_smile.gif ufff, a jak się dziadki cieszyli:) i zamiast zawisnąć normalnie w kuchni wisi w pokoju icon_smile.gif
Wczoraj goście dziś goście, a jutro ja w gości, w sumie bardziej Olka....icon_smile.gif zaraz idę do wanny a potem mleko i lulu icon_smile.gif Gwiazdor był, prezenty zostawił, i stwierdzam jedno już nie pamiętam roku żeby tak obrodził icon_smile.gif chyba zasługa Olki icon_smile.gif Pozatym wigilje jadłam ziną icon_smile.gif Olka musiałą zjeść swoją icon_smile.gif a jak chętnie jadła icon_smile.gif no i całej nie zdążyłąm bo sąsiedzi przyszli, ale dziś przez cały dzień to nadrobiłam, i miałam naprawdę święto , poza tym ze Olka o 7 popłakała, wzięłam ją do siebie, ale przed 9 wsadziłam z zabawkami do wyrka i poszłam dalej spać, i obudziła mnei babcia na śniadanie o ........................uwaga.............11 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif ale luksus icon_smile.gif i tak jestem wciąż niewyspana icon_smile.gif
Gratulacje dla Polusi, dizelna dziewczynka icon_smile.gif niebawem postaram sie powklejać zdjęcia, bo narazie kabla nie mogę znalexć pozatym czasu jakoś brak icon_smile.gif A Milanek naprawdę wygląda na dużo starszego i jaki elegancki...no no no ...jeszcze trochę i panny będą się za nim oglądac. Pozatym poszłam dziś z Olką do kościoła na kolędy, mało ludzi było, 25 minut grzeczna była u mnei na rękach, potem jej się znudziło i poszłyśmy do domku icon_smile.gif
buziaki dla wszystkich, mykam bo znów o 3 pójde spać icon_smile.gif
A włosów w końcu nei zrobiłam, sąsiadkę poproszę, jest fryzjerką, wolę nie eksperymentować jednak sama, chyba nie dam rady pasemek tak zrobić jak ona by mi zrobiła icon_smile.gif
papaśki, miłego drugiego dnia świąt icon_smile.gif
tysia2202
Czesc dziewczynki!!!

Z okazji swiat zycze wam samych cudownych chwili, spelnienia marzen, serduszka penego milosci i samych wspanialych chwil z najblizszymi a najbardziej z waszymi pociechami. icon_smile.gif


Troche spoznione ale szczere icon_smile.gif Wigilia sie udala zupka wyszla mi pyszna, ryby nie spalilam wszystko bylo spaczne icon_smile.gif ufff ale stresa mialam nieziemskiego 29.gif


W wigilie bylam tez u lekarza bo maly wciaz mial ta wysypke. I dyzurowal akurat ten lekarz do ktorego mialam juz wiecej nie isc. Nie wiem czy pamietacie opowiadalam wam kiedys jak bylam u niego z mama i sie przyczepil ze nie karmie malego piersia i mama sie z nim poklocila. Takiego debila doktora jeszcze nie widzialam.

No a ja sie z nim poklocilam. Bo weszlam z malym. Bucowatym tonem powiedzial "rozebrac go" no to go rozebralam. I mowie ze od soboty zrobila mu sie taka wysypka a od 2 tygodni po zmianie kosmetykow z nivei na jonsona zrobily mu sie miejscowo takie suche plamki skory i ze juz spowrotem wrocilismy do nivei. Bez slowa zbadal go i powiedzial prosze go ubrac. To ja go ubieram i czekam az zacznie mowic co mu jest a on tylko wypisuje jakies recepty. Ubralam malego schowalam jego ksiazeczke biore pod pache Sebastiana no i pytac co mu w takim razie jest. A on mi beszczelnie w oczy wmawia ze mam mu nie wmiawiac ze te zmiany ma od paru dni bo on to juz ma od bardzo dawna i czemu z nim wczesniej nie przyszlam. No to jak juz wkurzona wiec mowie do niego niech mi pan nie wciska ze on ma to od bardzo dawna bo kapie codziennie dziecko i dobrze wiem czy ma jakies zmiany czy nie!!! To sie oburzyl i powiedzial ze on jest tu lekarzem i on lepiej wie ze maly ma AZS co mnie bardzo zdziwilo bo nasza lekarka wczesniej tego nie stwierdziala a bylismy na kontroli miesiac temu. Przepisala jakas masc za 50 zl robiona calcium i jakies krople. Masc dopiero bedzie po nowym roku. Nie wiem czy ja kupowac jak malemu to schodzi.
I tym sposobem poklocilam sie z lekarzem i bylam strasznie wkurzona bo traktowal mnie jakbym byla jakas 15 letnia smarkula. Brrr az teraz jestem wkurzona jak o tym pisze 21.gif

Malemu na samym calcium mu to schodzi i te suche plamki jak zmienilismy znowy na nieve to tez schodza tak wiec watpie ze to ATS. A calcium to ja mu sama dawalam bez jego pomocy tak wiec stracilam godzine czasu i newow 21.gif

Agga super ze juz lepiej sie czujesz icon_smile.gif jak rodzinka zareagowala na wiadomosc?? Musimy sie spotkac po nowym roku icon_smile.gif

Narazie zmykam potem jeszcze sie odezwe icon_smile.gif
Nika27
Witam,

No to kolejny Lutuś ruszył na nóżki icon_razz.gif Brawa dla Polusi brawo_bis.gif
A Milanek fiu fiu elegancik icon_mrgreen.gif

Tysia Ty to masz niefart do tego lekarza - normalnie go tylko na odstrzał by trzeba !!!

Agga opisuj szybciutko jak rodzinka szalała z radości icon_biggrin.gif

Kanika To Święta wyjątkowe i w prezenty obrodziły i w czas snu icon_razz.gif

U nas Święta pod mega obżartstwem - chyba od jutra wkleję paseczek odchudzający bo pewnie ze 4 kg mam na plusie 37.gif Mikołaj u nas też dopisał Olka skakała z radości.
Ale żeby nie było zbyt cukierkowo to Bartek już drugi dzień gorączkuje 13.gif wszystko wskazuje na to że to kolejny ząbek bo nie ma katarku ani kaszelku a do dziąsełek nie da się dotknąć - męczy się bardzo 32.gif
Nika27
CYTAT(tysia2202 @ śro, 26 gru 2007 - 11:52) *
I mowie ze od soboty zrobila mu sie taka wysypka a od 2 tygodni po zmianie kosmetykow z nivei na jonsona zrobily mu sie miejscowo takie suche plamki skory i ze juz spowrotem wrocilismy do nivei.


Tysia ja pamiętam jak mnie lekarka przestrzegała że wiele dzieci jest uczulonych na kosmetyki Jonsona i żeby ostrożnie do nich podchodzić i sama polecała Nivea więc pewnie masz rację że to zmiana kosmetyków mogła być.
Nika27
lecę bo Bartuś znowu płacze 13.gif Czemu mnie Mikołaj nie wysłuchał i nie dał mi w pakiecie "zdrowych dzieci" ....
Inek
Hej! Nie zabijajcie!
To Lutusie juz chodza?? Ktore takie sprytne???
Adusia uwielbia wrecz chodzic za jedna raczke, ale sama sie nie rwie. Podczas swiat rodzina stwierdzila, ze to dziwne, ze za jedna tak zasuwa, a sama NIC. No, ale poki co sie nie martwie ma DOPIERO (JUZ!!!!!) 10 miesiecy i 3 tygodnie. Swieta minely, naprawde bylo milo, przyjechal brat z mala Ida i zona w ciazy, moja sisotra byla nazeczonym. Ada sie niezle z okazji swiat oblowila, z reszta ja nie gorzej 03.gif A glownie podostawalam ksiazki, ktore teraz wchlaniam.
W tym miesiacu cos czuje, ze nici ze staran 32.gif Odczuwam juz wszelkie mozliwe objawy zblizajacego sie okresu. Trudno, bedzie Nowy Rok i nowe szanse.

Przepraszam, ze bez polskich znakow, ale pisze z (nowego i mojego!!!! 04.gif ) laptopa.
Inek
Ania - widze, ze Tobie w tym miesiacu tez sie nie powiodlo przytul.gif
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

Gratuluję naszym pierwszym łazikom: Milankowi i Polusi brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Inek znowu nam nie wyszło, ale ja nie wiem, jak do tego się ustosunkować.

Tysia co za durny lekarz. Może trzeba napisać na niego skargę do rzecznika praw pacjęta.

Całe święta siedzimy w domu, bo Kinga ma antybiotyk. Na szczęście zastrzyki się skończyły. Już jest dużo lepiej. Nie kaszle, nie charczy, nie ma kataru, ani gorączki. W Sylwestra mamy zgłosić się do kontroli i dostaniemy skierowanie na badanie moczu i morfologię z rozmazem, bo Młoda je bardzo mało i jest chuda. Mam nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze, a to tylko jej kaprysy.

Dzieci nie powinny dostawać grających zabawek 21.gif
Kinga dostała bączka, który lekko potrząsany rechocze, a jak się obraca, to gra Lambadę. Dostała też telefon, który wygrywa jakąś durną melodię Aqua'y. Już mam dość.

I stawiam kolejkę za mojego dziesięciomiesięczniaka impreza.gif impreza.gif impreza.gif
AniaEL
Inek co za książki dostałaś?

Jak znajdę trochę czasu, to wkleję zdjęcia.
samonia6
icon_biggrin.gif
hej dziewczyny,ależ zmian nastąpiło podczas mojej nieobecności... 06.gif 03.gif

Na początek życzenia z okazji już mijających świąt:
wszystkiego najlepszego,
dużo radości,miłości,
szczęścia i wszelkiej pomyślności
dla was i waszych najbliższych od mojej rodzinki icon_smile.gif


Agga wielkie gratulacje icon_biggrin.gif
Mili i Eiwanka ale zdolniacha z Milanka icon_smile.gif i Polusi icon_smile.gif super
Inek i Ania trzymam kciuki i mam nadzieję że dziewczynki przyciągną może braciszków na świat icon_smile.gif icon_wink.gif
Toaścik za minione 10 miesięcy lutusiów impreza.gif impreza.gif impreza.gif

My na sylwka posiedzimy w domku,właśnie odwołałam imprezkę ,mieliśmy spedzić z 2 parami znajomych ale ja potrzebuję chyba odpoczynku i położymy Antosia spac a sami spędzimy sobie mam nadzieję romantyczny wieczorek,coś innego i pysznego upitroszę na kolacyjkę:) icon_smile.gif
monilka
Hej...i jak tam się mają świateczne grubasy??icon_smile.gif
Ruszac się dają rady?? 06.gif
AniaEl i Inek to ja trzymam kciuki za powodzenie w Nowym Roku...jak po Nowym ruszycie...to...Do boju dziewczynki!!! przytul.gif przytul.gif
Nika a twoje dzieci już będą tylko zdrowe od Nowego Roku..tak Mikołaj mi powiedział 06.gif u bartusia to tylko ząbki, ale z choróbskami mam byc koniec przytul.gif
AniaEl no to kolejka za Kingę pijak.gif pijak.gif pijak.gif no i jeszcze żeby szybko do zdrówka wracała... przytul.gif
Milli ależ Milanek wyrosniety:) jak pokazałam zdjęcie koleżance i powiedziałam, że jest rówieśnikiem Oli i urodził się nawet tego samego dnia to nie chciała wierzyc 03.gif
Kanika no to za tego bogatego Mikołaja pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif Zdawaj szybko relacje jak poszły dzisiejsze odwiedziny???
Tysia lekarzem sie nie przejmuj bo szkoda nerwów. ja już odo dawna wyznaję tę zasadę i jakoś spokojniej mi się żyje. Najważniejsze, że wigilia się udało i sprawdziłaś się w roli gospodyni:)
Inek no to Mikołaj faktycznie się spisał...Dostałaś laptopa brawo_bis.gif brawo_bis.gif Wyślij tego Mikołaja do mnie w przyszłym roku.
U nas z prezentami też ok..Olucha w sumie tylko jednym się bawi..pianinkiem:) I tez gra Aniu 29.gif
No wkleję wam trochę zdjec



monilka
Samonia ...dobrze, że jestes zgubo przytul.gif ...Hm...mówisz, że romantyczny wieczór wam się szykuje?? 02.gif ...może w takim razie Antos też rodzeństwa się doczeka 02.gif
samonia6
nie nie ja chyba poczekam z rodzeństwem dla antosia 06.gif
samonia6
monilka śliczne zdjęcia ale te dzieciaczki rosną,zdjęcie z mamusią cudne icon_biggrin.gif
Nika27
Bartek ma 39.3 dałam mu czopek, wysmarowałam dziąsełka i śpi. NA 99% to ząbki bo ślini się na potęgę co mu się wcześniej nie zdarzało i nie daje się dotknąć do buzi. Dla pewności jutro wybiorę się do lekarza żeby mu uszy zobaczył to będę już na 100% pewna.

AniaEL to dobre wiadomości - niech już zdrowieje nam Kingunia przytul.gif Co do bączka to rozumiem Twoje stanowisko bo Bartuś też mam takiego i co gorsze bardzo lubi tą wygrywającą Lambadę 08.gif ale największy hit dla niego to Kanikuły 37.gif normalnie ta pioseneczka wywołuje usmiech na jego twarzy nawet przy najgorszym ataku płaczu 29.gif
No i staraczki nasze - proszę się nie smutkać tylko oddawać przyjemności oczekiwania na kreseczki wink.gif

Inek wow to pozazdrościć takiego Mikołaja icon_razz.gif To ja się zapisuję na niego zaraz za Monilką wink.gif

Monilka Olunia ślicznie wygląda w sukieneczce - elegantka do parki z Milankiem! I mam nadzieję że dobrze słyszałaś o tym zdrowiu moich dzieci 08.gif

Samonia hymmm romantyczny wieczór kto wie co z tego wyniknie 02.gif
Kanika
Wywołana stawiam się do odpowiedzi icon_smile.gif
święta święta i po świętach, jutro do pracy, a rano szpital i badanie. ciekawe czy wstanę icon_smile.gif
U nas ok, Olce też ząbki dokuczają, więc jak zaśnie to przez godzinę muszę do niej chodzic i przytulać, potem jest spokój, już tak trzeci dzień z rzędu, nieważne czy pójdzie spać o 20 czy 22 icon_smile.gif
Co do pytania Monilki, jak było...ok, Olka na początku płakała, ale potem wkręciła się w klimat i prawie do każdego szła, posiedzieliśmy, młoda znów się objadła, bo i mleko, i trochę ciasta:) potem jeszcze wczesna kolacyjka po 17, chlebuś i kiełbaska icon_smile.gif pooglądała jaka to melodia, podylała trochę, i do domku, oczywiście też się obłowiła, bo na dzień dobry, tata przywióżł dużego psa, którego dostała od znajomych (którym serdecznie w imieniu Olki dziękuję 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif ), potem od dziadków taty i cioć i wogóle, też dostałą prezenty, więc teraz muszę głowkować gdzie ja mam jej to wszystko poustawiać:) narazie połowa leży na podłodze, część na łóżku....pytanie gdzie ja będę spać 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
A od nowego roku, ja mam takie ciche marzenia, aby wszystkie lutusie już były zawsze zdrowe, nic im nie dokuczało, aby wszystkie mamusdie chodziły uśmiechnięte, i im też nic nie było, zeby wszystkie mamusie które starają się o rodzeństwo, mogły jeszcze w tym następnym roku się cieszyć małymi szkrabikami icon_smile.gif no i wogóle zęby wszystko się poukładało, a dla Siebie i Monilki takie małe marzonko, żeby nasze życie się odmieniło.. icon_smile.gif I wierzę ze te wszystkie marzenia się spełnią icon_smile.gif bo ja taki mały marzyciel myśliciel jestem i wiem ze wiara czyni cuda icon_smile.gif
Oczywiście toaścik za naszą kolejną dziesięciomiesięczniaczkę icon_smile.gif pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif
A Olusia wyglądałą prześlicznie icon_smile.gif
No i zeby Bartusiowi szybko tmperatura zeszła, a ząbek już wyszedł, bo to na pewno ząbek. I zeby Kingunia szybko do siebie doszła, i zaczęłą więcej jeść...Tysiaku a ty się idiotą lekarzem nie martw, nie wiesz jak to jest:) całe życie z debilami, zobaczysz kilka dni i wróci wszystko do normy icon_smile.gif a krosteczki znikną jak ręką odjął:)
Ja nie wiem co mi jest....moze to też zbliżający się @, bo najchętniej skakałabym z radości, tylko nich mi ktoś powie czemu?????
Mam dziś jakis taki dziwny dzień, dziwny humor, jakąś taką wewnętrzną radość...cholera wie co to, i dlaczego....
Kanika
nikogo nie ma więc brykam do mojej córci, dać jej mlecko a potem spać bo rano na 9 do szpitala na badanie słuchu. mam nadzieję ze będize ok. a nie powiedziałam, naczyniak sie zacyna goić icon_smile.gif robi sie już biały na środku, więc jestem szczęśliwa do kwadratu icon_smile.gif choć teraz mi sie myśląca włączyłą, tzn jakiś czas temu i tak jakoś dziwnie sie czuję....ale co tam najważniejsze zeby z niusia było ok icon_smile.gif
dobranoc buziakczki. jutro nei wiem czy zajrzę, postaram si bo do 22.15 w pracy teoretycznie, mam nadzieję ze liudzie o swiętach na duże zakupy nei przyjdą:) papaśki icon_smile.gif
MiE
ooooo jak Wy malo napisalyscie 29.gif

Ania jak juz masz melodie to potancz w domku troszke 06.gif icon_mrgreen.gif zdrowka dla Kingusi

Inek gratuluje Gwiazdora icon_smile.gif

Monilka Olusia slicznie wyglada i mamusia tez 03.gif

Kanika a musisz spac?? 04.gif 04.gif 04.gif

Mili Milanek wieeeeelki 08.gif

Tysia ale masz doktorka normalnie tylko Mu kij w tylek wsadzic 21.gif

a moje dziecko wczoraj w kosciele chcialo wydlubac oko jakiemus chlopcowi 37.gif
Mi swieta minely jako tako, duzo wspomnien bylo i nie ukrywam ze lez... ale na szczesce juz po...

jeszcze Wam wkleje jakies zdj zeby sie pochwalic jak mi dziecko rosnie

tysia2202
Czesc dziewczyny!!!

Swieta i po swietach. Foteczki super icon_smile.gif

M&B mala slodziutka ale rosnie icon_smile.gif
Nika biedny Bartus mam nadzieje ze juz dobrze icon_sad.gif
monilka mala jest przeslodziutka icon_smile.gif


To ja wam tez posle pare foteczek najpier z mikolaja bo jeszcze nie wysylalam nie bylo kiedy 43.gif



Tak mialam ozdobiony stol na wigilie wszystko sama robilam icon_smile.gif 08.gif


Tu sebastianek z moja mama grzecznie czeka na kolacje icon_smile.gif


Tyle prezentow bylo pod choinka a ten najwiekszy dla najmiejszego icon_wink.gif


Sebastiankowi najbardziej podobaly sie papiery i pudelka icon_smile.gif


Tu najwiekszy prezent icon_smile.gif


I w kapieli z nowa zabawka icon_smile.gif

Nika27
Cześć,
Tysia ma rację - święta, święta i po świętach .. (a 2 kilo na plusie zostaje 08.gif)
Z Bartusiem już lepiej dziś nie gorączkuje a lekarz stwierdził że uszy zdrowe tylko gardło lekko zaczerwienione ale ta gorączka to na pewno nie od gardła - czyli teoria ząbkowania była trafna.

Tysia po zdjęciach widać że Sebastianek się obłowił w extra zabaweczki icon_razz.gif A stół nakryty książkowo - perfekcjonistja z Ciebie - podziwiam i jak będę wyprawiała oficjalne przyjęcie to poproszę o wskazówki icon_biggrin.gif

M&B oj rośnie Ci śliczna pannica że hej ! Goni Lutusiów 03.gif

hymmm ja mam jakiś niedosmak w prezentach i chyba muszę wybrać się na zakupy jutro albo do fryzjera bo tak jak Kanice czasu nie starczyło mi..
Agga:)
WITAM
dobrze ze Bartek i Kinga juz zdrowieja u nas niestety znow poczatek zapalenia oskrzeli 32.gif daria tak strasznie kaszle 41.gif i ma katarek
Moi rodzice i cala rodzinka bardzo sie ucieszyli z maluszka za to rodzice M niewiem i troszke mi przykro bylo z tego powodu ale co tam to my bedziemy chowac nasza dwojke 03.gif
Tysia stol wigilijny sliczny a Sebastianek to bardzo szczesliwy wsrod tych zabawek
Olenka i Emilka to sliczne dziewczynki 06.gif
Nika nie zaluj sobie i pedz do sklepow lub fryzjera 08.gif
Z Poli to widac zuch dziewczyna za jej pierwsze kroczki impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Kanika trzymam kciuki za spełnienie sie zyczen &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
tysia2202
Agga jak milowidziec taki piekny paseczek przed toba tylko 30 tygodni 08.gif zleci... icon_smile.gif Teraz tylko czekamy na wiadomosc czy chlopczyk czy dziewczynka icon_smile.gif mysleliscie juz o imionach?? 03.gif A tesciami sie nie przejmuj moze poprostu sa w szoku bo nie spodziewali sie ze tak szybko.
Agga:)
Ja to wogole sie nie przejmuje 43.gif to nasze zycie 03.gif
Kto wie moze tylko 26 tak jak z Darunia 08.gif
a co do imion to jeszcze nie wiemy
Inek
Tysia
świetną macie wannę 03.gif
Ania
"Piąte dziecko" - ta książka dostała ostatnio Nobla, książkę o zdrowiu dzieci i jeszcze jedną, ale nie pamiętam jaki dokładnie miała tytuł, a nie mogę jej znaleźć, dodatkowo od męża prenumeratę "Dziecka". No rzeczywiście w tym roku Mikołaj był bardzo bogaty, ale to dzięki moim rodzicom kochanym...
Zdrówka dla Kingi przytul.gif
Agga
O nareszcie widzę Twój paseczek!
Marta
ślicznie wyszłaś na zdjęciu razem z Emilką
Kanika
dzień doberek z wieczorka icon_smile.gif wróciłam jużz pracy:) dziś okupywałam fają kasę icon_smile.gif cały dzuień tylko alkohol icon_smile.gif i jestem trochę wynudzona icon_smile.gif i zmęczona zarazem, jakoś w te święta nei wypoczęlam.
nie mam za bardzo weny zeby pisac, idę sięuw,lić chyba troszkę bo olce mleko dopiero koło wpół dam, bo zasnęła raptem godzinkę temu icon_sad.gif
zdjęcia super, i pierwszy paseczek też:) wybaczcie ale na dzis tyle chyba ze mi wena jakos wróci...icon_smile.gif
MiE
Agga najwazniejsze ze Wy sie cieszycie i my tez 06.gif Moja tesciowa juz mi spiewa gadke ze nie mamy miec drugiego dieckaa no to ja jej za jakies 2 lata kurde zroie na zlosc 29.gif

Tysia stol slicznie wygladal masz zdolnosci kobieto icon_smile.gif

Nika super ze z Bartusiem lepiej icon_smile.gif a jak czujesz niedosmak to trzeba go zapelnic 03.gif

Kanika to teraz masz wiedze co jaki alkohol do czego icon_razz.gif bedziesz nam korepetycje dawac hihihihi icon_smile.gif
anulek2505
Witajcie icon_smile.gif

No i w końcu po świętach... nie lubię tego siedzenia przy stole i nic nie robienia. Dla mnie mogłaby tylko wigilia być icon_smile.gif

Agga najważniejsze że wy sie cieszycie i jesteście szczęśliwi icon_smile.gif Paseczek superrr icon_smile.gif

Tysia lekarzem sie nie przejmuj, wydaje mi sie że nie trafił z diagnozą .......

Za nasze pierwsze chodzące lutusie impreza.gif

Staraczki nie martwcie sie , napewno po nowyk roku się uda.....

No i oczywiście zdjecia super icon_smile.gif

Wybaczcie więcej nie pamiętam.

Wczoraj byłam u mojej przyjacióki (tej z depresja) no i jestem szczęśliwa bo z nią o wiele lepiej icon_smile.gif Nawet na sylwestra nas zapraszali i już na wspólne wakacje sie umawialiśmy icon_smile.gif Wiadomo jeszcze ta choroba jest ale nie w takim stopniu jak jeszcze 2 tygodnie temu icon_smile.gif A mała jest słodziutka, jak tak na nią patrzyłam to nie mogłam uwierzyć że Kacper tez był taki malutki icon_smile.gif

A teraz parę fotek icon_smile.gif









MiE
Anulek sliczne masz zdjecia icon_smile.gif i duzego synusia 06.gif

a co tu takie pustki?? halo halo gdzie Was wywialo??

a moze impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif zwabi kogos? 02.gif
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

Anulek cieszę się, że z koleżanką już lepiej. Zobaczysz. Jeszcze będzie cieszyła się z córki i świata poza nią nie będzie widziała.
Niezła laska z Ciebie i synka masz super.

Agga niech Daria szybko wraca do zdrowia przytul.gif
Teraz już możemy o wszystko pytać wprost 08.gif Na kiedy masz termin?
Reakcjami innych się nie przejmuj, to Wasze zycie i Wasze dziecko.
S. wczoraj stwierdził, że szkoda, że jednak nie jestem w ciąży. Wiele rzeczy by się rozwiązało i nie trzeba by było o tym myśleć. Wiadomo, że wiele też by się skomplikowało, ale to już mało ważnie.

M&B ja to zdjęcie już widziałam na naszej klasie. Daj coś świeżego wink.gif

Tysia gdy się spotkamy, to będziesz odpowiedzialna za dekoracje. Choć raz musimy zjeść uroczysty obiad lub kolację icon_mrgreen.gif Sebastianek wygląda na bardzo zadowolonego.

Monilka waszych zdjęć jest mi zawsze mało. Oleńka nie wygląda na drobniutką wink.gif

Kanika praca przy alkoholach może monotonna, ale wydaje mi się, że mniej stresująca. Gdzie chciałabyś być: na zwykłaej kasie, czy jakiejś "specjalnej"?

Nika i co? Byłaś na zakupach i u fryzjera? Pochwal się.
AniaEL
Na początek kilka zdjęć okołoświątecznych 03.gif










Przy wigilijnych stołach


Z mamą i prababcią
AniaEL
Tak naiwnie zapytam. Gdzie jest nasza Matka założycielka - Cela oraz Doti i Ma-Rita?

Ada albo znowu się pakuje, albo lata po bankach, albo jeszcze coś innego.

Nysia pewnie zajada się łososiem, tfu przepraszam, pstrągami 03.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.