To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzieciaczki z sierpniowej paczki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
katrinaka
no właśnie ciekawe o co chodzi u Hani w pracy,
gosiata1
aanicha super wyglądasz 06.gif 06.gif  
No dobra kobitki lece lulac
gosiata1
No ja też ciekawa co u Hani i Kiniabo??No dobra spadam spać!!!
katrinaka
No to dobranoc gosiasta...

Jejku dziewczyny jak wy szybko chodzicie spać icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
U mnie norma to 00:00
katrinaka
hej ulka co słychać,gosia śpi??
ulka83
hej hej
śpi icon_cool.gif
ulka83
katrinaka jesteś tam??
katrinaka
jestem ulka patrze na samochody.kurcze myślę kupić tutaj autko takie niedrogie na kilka msc zanim wrócimy do Polski

ulka83
a nie możecie przyjechac samochodem??
aanicha
21.gif 21.gif 21.gif *****olone allegro!!! Drugi raz wystawiałam to samo i drugi raz mi usunęło wszystko co napisałam!!! Bo niby ciuchy które wystawiam mają mieć ten sam rozmiar a jak to zrobi skoro są to ciuchy ciążowe???? Jejku ale się wkurzyłam 21.gif 21.gif Jeszcze tyle zdjęć powklejałam a na żabie trzeba się naczekać zanim je załaduje.
Idę spać, jutro zrobię trzecie podejście wrrr.
Przepraszam za brzydkie słowa 43.gif
aanicha
Katrinaka jak idziesz spać o 0.00 to o której wstajesz?
katrinaka
współczuje aanicha,do 3 razy sztuka

ulka nie można takiego auta zarejestrować,trzeba przekładać układ kierowniczy a to kosztuje i wcale nie mało.
katrinaka
Aanicha różnie o 8:00 lub jak mąż wezmie Nadie na dół to śpie do 10
ulka83
szkoda icon_confused.gif
ulka83
ja uciekam spać

dobranoc
katrinaka
zaraz bedzie mój film na tvp1 milczenie owiec
katrinaka
Dobranoc Ulka ja spadam pod prysznic i na filmek

papap
aanicha
Ja nie śpię nigdy dłużej niż do 7.30. A jestem śpioch, porzebuję minimum 8 godzin, dlatego już naprawdę uciekam, pa!!!!!
ewa.p55
CYTAT(katrinaka @ pon, 25 lut 2008 - 19:03) *
ewa p.55 a ty ile masz latek i skąd jesteś.

ewa.p55
CYTAT(katrinaka @ pon, 25 lut 2008 - 19:03) *
ewa p.55 a ty ile masz latek i skąd jesteś.

jestem z Sosnowca mam 27 lat

Ulka83 super córeczka

MoniaB dla pocieszenia mój Patryk też nie przesypia całej nocy -musi ciągnąć cycusia nie ma innej opcji
ewa.p55
jak mam wkleić fotki? czy ktoś mi pomorze?
katrinaka
Ewa wchodzisz na www.fotosik.pl lum na www.imageshack.com i dajesz przeglądaj wybierasz zdjęcia z kompa i dajesz dodaj
potem kopiujesz link for forums i potem link ten wklejasz na maluchy
ewa.p55
ewa.p55
katrinaka dzięki wielkie udało się a oto mo Patryś
katrinaka
ewa p.55 jaki przystojniaczek,no i nastepny blondynek na forum.Szkoda że zdjęcia takie małe...

chojna
No to ja wam pomoge jak nauczyć dzieci przesypiać noc.
Właśnie testuję na moim maluchu.
Zazwyczaj były pobudki co 2 godziny, pierwszej nocy jak zawsze drugiej nocy czyli wczoraj- jedna!
W tydzień ma być w domu kolejny śpioch. Moja koleżanka sprawdziła i działa! u nas już też działa.
Tyle że Maurycy umie zasypiać sam po kąpieli.
Metoda jest genialna w swej prostocie, działa w 96% przypadków dzieci, wymaga cierpliwości i uporu.
Jest stosowana przez supernianie,
mam materiały , piszcie adresy email na PW to prześlę.
Ale mam problemy z pocztą i może to potrwać.
chojna
Blondyni górą!!!!

Katrina meble drogie niestety
chojna
ide spać i ja
dobranoc
katrinaka
ewa cos nie otwiera sie tak jak trzeba ten link
ewa.p55
sorki cos mi nie wyszło
uczę się dopiero -postaram się poprawić
ewa.p55
już jestem zmęczona jutro powalcze chyba lepiej wyjdzie
pa pa
katrinaka
No to pa


chojna
ha! wiedziałam, że was zaskoczę icon_smile.gif jutro się pewnie od maili nie opedzę icon_smile.gif
poszło
poczte już sama naprawiłam

papa
malinka1978
hey,
u nas julek nie do wytrzymania, wychodzi na cyckach do gory sie spina, skacze itd, do tego nie spi od tygodnia po nocach, marudzi, zrywa sie, ryczy. nie wiem czy od zabkowania, czy od czegos innego. nie mial nowosci zywieniowych.

kupilam blender bosha za 60 zl w media markt.wiec bede mu po swojemu cos gotowac, na razie mial sloiczki

ogladalam w hurtowni spacerówki-parasolki... fajna z tanszych to 269 zł tylko kolor czerwony byl. a ja nie lubie tego koloru. jkais granat albo zieln by sie zdala...
ulka83
witam z rana 06.gif

ewa.p55 a mi się zdjęcie nie otwiera 41.gif
malinka1978 biedny Julek, jak to zęby to niech szybko wyjdą


a my dziś znów mieliśmy tylko jedną przerwę na jedzonko, tylko nie o 4 a o 1 03.gif
MONIA B
witam porannie

z niewyspania ledwo na oczy patrze widze ze nie jestem sama z tym problemem moze u nas byc tak ze calkowicie odstawie mala od (.) bo bede musiala brac leki po wizycie u neurologa-zobaczymy

Ewa mi tez zdiecie sie nie otwiera

chojna poslalam pw z emailem 06.gif

mnie tez czeka wizyta u gina boli mnie podbrzusze i mam wrazenie jakbym miala dostac@ a jestem po 2 tygodnie
Kijanka
Chojna - potrzebuję tej metody zapodaj mi, please!
Ewa witaj, mamy do siebie bliziutko bo ja z Bytomia icon_smile.gif
Hania mam nadzieję, że już sprawa rozwiązana i winny siedzi 08.gif
Gosiata upadłam na widok tatuaży suuuper (a gdzie miejsce na 3 dziecko 08.gif )

Dobra ja spadam - pracować 04.gif
DominikaK
Chojna - metoda odstawiania i odczekiwania?? podeślesz mi, maila masz icon_smile.gif

Haniu - zrób w pracy rozóbe, a osobie, która Ci dokopuje zwłaszcza, trzymaj sie dzielnie

Aanicho - kolorek ładny,a le pokaż całe włoski icon_smile.gif

Ulka - Gosia cudna, wcale nie sumo!!! Zobaczysz, jak zacznie raczkowac, chodzić, to z żalem pożegnasz te kochane fałdeczki... PAmietam, jak AKjtuś była taki słodki pusiasty jak miał 3 miesiace i nagla stanęła waga i go wyciągnęło, teraz to szczypior taki chudy .

Gosiasta - a to dumny Tatuś icon_smile.gif Super, ze tak córy kocha,z ę aż tatuaże z imionami ich ma icon_biggrin.gif

Z Wielcizki wróciłam, tragedia, urobiłam sie jak dziki wół, w autobusie w chuście padł mi Kajtek jechałąm z nimi, ludzie na mnie jak na wariatkę (z wielkiego plecaka wystawała mi kołdra icon_biggrin.gif bo tam zimno jest i żeby Kajtka zostawić na podłodze - tam nie mamy zadnych mebli, krzeseł, nic kompletnie - to muszę dać kołdrę na podłogę )

DominikaK
Malinko - czy próbowałaś na ząbki chamonilla dagomed - granulki homeopatyczne? oze by pomogły? wyciszyły Julka, bo wiesz, Kajtkowi zęby dłuuuuuugo wychodziły i wyjsć całkowicie nie mogły, a z opisu podobnie jak Julek sie zachowywał, ja tantum verde smaruję dziąsełka - odczuwalna różnica jest (tym psikaczem na palec piskam i masuję dziąsła), Viburcol pewnie znasz, u nas coś nie działa, ale pamietam, że pomagał Kacperkowi
ewa.p55
witam z rana
pracowałam nad fotkami i mam nadzieje że otworzycie
wiec to moj Patryko




ewa.p55
oo udało się więc jeszcze jedno
to z mikołaja
DominikaK
Patryk jest superowy!! śliczny chłopczyk, a Ty się ujawnisz?? icon_smile.gif
ewa.p55
chojna dzięki wielkie za emaila

wieczorkiem bedę czytać


Kijanka
no tak Bytom nie daleko
ewa.p55
no pewnie wieczorem prześle fotki
jak można zmienić fotkę tam pod linkiem -jak ja to zrobiłam ....
ewa.p55
już poradziłam sobie
oczywiście na Avatarze to też Patryk na basenie

a czy mogę prosić o dopisanie na pierwszą stronkę zakładała ją chyba ewetka
ewetka
Chojna dawaj tą metodę, ewetka@gazeta.pl


Katrinaka jakie Ty masz boskie włosy, Powiedz,z e to Twój naturalny kolor i jestem Twoja 06.gif
Zawsze marzyłam o takich włosach icon_biggrin.gif

A odnośnie aut i tego co Aanicha pisała. My teraz wykupujemy nasze autko z leasingu (307). Jak je sprzedamy to za te same pieniądze w Niemczech kupimy ten sam rocznik Sharana albo Glaxy z nawigacją, klimą itp. Ładna rekacja, prawda

WITAM imienniczkę icon_smile.gif
Patryś bombowy

A Kijanka cudne masz dzieci, a Lucy jest powalająca icon_biggrin.gif

Gosiata. Zatkało mnie na widok tatuaży- odważny chłop. My z mężem też chcieliśmy coś sobie trasnąć, ale myśłeliśmy o czymś delikatniejszym i nie tak wyeksponowanym. Ojciec mojego męża, gdyby zobaczył tatuaż to by zawału od razu dostał. DLa niego to się ewidentnie z półświatkiem kojarzy, ale on lata całe pracował w pogotowiu opiekuńczym z trudną młodzieżą.
Moja mam też by mi pewnie gderała icon_razz.gif
angels2000
hej musze nadrobic;) lecialam do tesco..bo mleko ktore pije wojtas jest w promocji tzn jedno sie kupuje a drugie gratis;) to zrobilam zapasy!!14 mlek a 14 dostalam gratis;)
zakup roku:) jakby nie patrzac sporo w kieszeni;)
tylko przy kasie dziwnie patrzyli!
Monia b ja polecam mleko hipp priobiotyczne-specjalne na kupki zielone i rozluznia kupki reguluje prace jelit czyli unia zaparc i rozwolnien.
my mielismy duzo problemow z brzuchem a juz tylko na tym mleczku jedziemy i to krowim!
różowe opakowanie. jest duzo gestsze i bardziej syte niz normalne mleko.
my jemy wieczorem potem 2-3 w nocy i rano jak wstanie .
ale nieraz jak ma dobry dzien przesypia cala noc.roznie bywa.
angels2000
ewetka my wlasnie kupilismy 3 tyg temu seata alhambre to samo co sharan te same czesci nawet pasuja.super samochodzik taki rodzinny!!i ma 7 miejsc!!!!!tylko jak sama gdzies jade to dla mnie za duzy po miescie ciezko sie parkuje .ale jak ekipa jedziemy to super;)
kornelia132
Witajcie!

CYTAT(katrinaka @ pon, 25 lut 2008 - 19:09) *
Kornelia a jutro tez nieciekawie będzie z ciśnieniem i ból głowy gwarantowany...Mam nadzieje,że jednak ci przejdzie

Na szczęście przeszło, Katrina, dzięki za troskę.

Chojna, ja też proszę o Zestaw Porad!!!
kornelia132@wp.pl

Ewa
, Patryk bardzo ładny chłopak!
Ula, nie przesadzaj z tym sumo, chyba, że pieszczotliwie!
Gosia jest słodka. I niesamowicie do Ciebie podobna.
Katrina, piękne macie okolice!

Moni156, zapomniałam Ciebie uściskać, mam nadzieję, że Blanka już zdrowa, a przynajmniej zdrowsza...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.