To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzieciaczki z sierpniowej paczki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
ewetka
Kochany mąż sam mi powiedział, że wyjazd przekłada. Ania dzisiaj juz lepiej, kaszle dalej paskudny, ale gorączka spadła.
A wczoraj zbiłam ją domowym sposobem- zawinęłam ją o 15 w mokre prześcieradło i w ciągu 10 minut gorączka spadła. a trymała się od 8 rano i po 2 dawkach paracetamolu nie spadała :0

GRATULACJE DLA PANI MAGISTER!
I w końcu nie powiedziałaś jakim magistrem jesteś, tzn z jakiej specjalizacji, dziedziny?

Hania, Super takie koleżanki- miałam takie do spacerów z Maćkiem w Łodzi, spotykałyśmy się w Parku, codziennie. Dzieci miałay kontakt z innymi a matki miałay z kim plotkować 08.gif

Agatko kochana- wszytskiego najlepszego z okazji wczorajszych imienin icon_wink.gif

Kiniabo, zaparz siemię lniane i daj mu do picia kilka łyżeczek, tudzież czopek glicerynowy.
aanicha
Kacper miał urodzinki w niedzielę, suwak trzeba chyba zmieniać, co?
Dzięki za odpowiedź, jak mu nie przejdzie to pójdę z nim w piątek, mam nadzieję że go swędzieć nie zacznie.

Ewetka jak Ania? A mąż jednak wyjechał czy został?
josh
ewetko
dzięki za namiary icon_smile.gif

i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WCZORAJSZYCH URODZIN !!!!!!!!!!!!!!!!!

i dziękuję za życzenia icon_biggrin.gif

Może uda mi się zdjęcie pstryknąć chłopakom to pokażę wam jak teraz wyglądają

A wczoraj byłam też u fryzjera. Pokażę wam moje nowe wcielenie icon_biggrin.gif
josh
aanicha

no widzisz nie doczytałam w tym stosie wiadomości icon_biggrin.gif

Ale życzenia choć spóźnione to z samego serca płynące icon_smile.gif Co do wysypki to mam nadzieje że przejdzie i będzie OK
aanicha
Oj, spóźniłam się z pytaniem

Josh spóźnione życzenia imieninowe!!! No i pokazuj nowe wcielenie!!!

Kiniabo jak ma taką tendencje to sok z surowej marchwii jest dobry. A teraz siemie albo ostatecznie czopek glicerynowy. Ja pół wzdłuż przeciętego dawałam już dwa razy.
A matka zjadła ciasta na jajkach i torta z kremem i od wczoraj kupska twarde, zielone i takie cuchnące, że szok. Znów mam wyrzuty sumienia, szkoda że przy jedzeniu mnie nie łapią 21.gif
ulka83
ewetka jestem mgr geografii icon_confused.gif


aaa i stawiam kolejeczkę wink.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
josh
aanicha
to zdjęcie wysypki Tomka


ulka83
josh ojejku, strasznie to wygląda 13.gif biedy Tomek 13.gif
gosiata1
Ula no to za mgr.

Ewetka dobrze,że goraczka już spadła,oby maluchy szybko były zdrowe,Fajowe masz fotki dzieci w paseczku 06.gif 06.gif  
Kinia dokładnie sok z surowej marchewki lub siemie jak dziewczyny piszą,i narazie nie dawaj banana i jabłka bo zatwardzają.Zrób trochę przerwy 03.gif
josh ale mały ma wysypkę ,oby szybko to zeszło.
Ptasia
Witajcie
Chojna tez dostałam tą maść, mała miala cos w rodzaju liszaja na buzi, zeszło praktycznie po jednym posmarowaniu.
Ulka gratuluję mgr 06.gif
wszytskim jubilatom i solenizantom wszystkiego najlepszego
josh mam nadzeeje że ta wysypka szybko im przejdzie bidulki 13.gif

U nas dobrze, próbuje pomału odstawic małą od cycka.Wprowadzam raz na tydzień zamiast jednego karmienia butlę, ale wieczorem i nad ranem musi byc cycus 06.gif
No i jeszcze sie pochwalę jak Oliwia juz ładnie siedzi 03.gif
MONIA B
hejka

sto lat dla Wiki Kajtka Kuby

gratulacje dla Ulki sama bym chciala wiecie co zaluje ze po liceum nie poszlam na studia ale zatrzymaly mnie kwestie finansowe rodzice mieli zaplacic tylko za akademik a o reszte mialam sama zadbac tylko jak no a na miejscu szkoly platne takie po licealne ach szkoda gadac tak mam tylko mature i poza kursami zadnego zawodu

jade dzis z Ewelinka do lekarza mam nadzieje ze nie jest jej gorzej bo wiecej kaszle 21.gif
MONIA B
Oliwka ale masz wloski piekne i sliczna dziewczynka jestes Ptasia avatarek ladny

Tomcia wysypka okropna mam nadzieje ze nie swedzi i szybko zejdzie
aanicha
Josh dzięki za zdjęcie. Chciałam też zrobić ale za słade światło dziś i naświetla. U mnie są mniej czerwone i trochę ich mniej, tylko na części ciała. No ale to chyba to samo. Wrócę do prania jego rzeczy w proszkach dla niemowląt i zobaczę co dalej.

Ptasia woja mała jak zwykle śliczna!!!

Ewetka jak pierwszy raz spojrzałam na zdjęcia to myślałam, że to jedno dziecko tylko w różnym wieku!!!
aanicha
MoniaB to powodzenia u lekarza. Okropne są te choroby, ja już bym chciała wiosnę albo chociaż żeby się zimno zrobiło. Najgorsza jest taka pogoda jak teraz, szczególnie że u nas mży!!!!
josh
aanicha
o właśnie zmiana proszku to dobry pomysł. a miałam podejrzenie ze Tomka wysypało po nowym płynie do płukania ale teraz już sama nie wiem. Piorę w Lovelli bo tak mi dermatolog kazała i wysypki już nie ma (stosowałam mu maści robione) ale skóra już ni jest taka jak dawniej. No ni po testach się okaże co i jak.
aanicha
Ja z moim dzikiem to narazie testów nie zrobię. On u lekarza był ze dwa razy (oprócz szczepień) i nie da się obcemu dotknąć. Zawsze się wstydu najem bo on się drze jak opętany.
Ptasia
Dzięki dzięki ciciom za miłe słówka
Choc Oliwkę na szczęście omijaja choroby (odpukać) to tez bym chciała juz wiosnę, przese wszystkim ze względu na to ubieranie 21.gif Zanim wyjdziemy jestem i ja i ona całe mokre, gdzie sie nie wejdzie to gorąco, nie wiadomo co i ile tego założyc 21.gif 29.gif ... Jednym słowem chemy WIOSNĘ 03.gif
josh
a to moje chłopaki


Przemek dzisiaj icon_biggrin.gif


Ptasia
josh sama słodycz 06.gif
josh
i jeszcze kilka, a co tam. Rzadko sie chwale icon_biggrin.gif

i z mamą (jeszcze przed fryzjerem)


dobra zmykam na spacerek icon_biggrin.gif
aanicha
Josh fajne chłopaki, no i widać że Przemek goni kolegów, mimo tego że najmłodszy!!!

Ja uciekam do garów 29.gif
kiniabo
josh śliczne te Twoje chłopaki icon_smile.gif

ewetka Twoje brzdące przesłodkie a jaki wszystkie do siebie podobne.

Ptasia z twojej Oliwki ładna zdolniacha 5 miesięcy ma i już sama siedzi tylko pozazdroscić.

A ja mam jeszce takie pytanko dajecie już dzieciom żółtko, bo wyczytałam że dzieciom karmionym sztucznie trzeba od 7 miesiąca dawać pół żółtka co drugi dzień icon_question.gif icon_question.gif
DominikaK
Josh - sliczni chłopcy, Tomkowa wysypka straszna!! Dobrze, zę już lepiej, oby szybciutko nie było śladu po niej!! I Ty fajnie wyglądasz, pokaż się po fryzjerze icon_smile.gif

Kinia - ja za jakies 2 tygodnie dam (pół żółtka do zupki i zagotowac, albo pół twardego rozkruszyć do zupki)


Oliwce Ptasi to ja się nadziwić nie mogę i napatrzeć na jej włoski!!! icon_smile.gif CUDNA!!!!!

A ja szukam zlewu (małego i szafki pod niego 45cm :/ normalnie nie potrzfię nic fajnego i taniego znaleźć:/ ), wanny oraz kuchenki :/

ewetka
Josh a Ty jak zwykla masz takie fotki, ze mnie powalają na kolana: pod względem technicznym i estetycznym- są boskie 06.gif
katrinaka
hej

Za Wikę, Kajtusia i Kubusia


No i WIEELKIEE GRATULACJE dla MGR ULI!!!!!!

Josh
śliczne zdjęcia no i chłopaki przystojni.Szkoda Tomka pewnie swędzi jak cholercia ta wysypka.
aanicha do nowego auta tez się przyzwyczisz a na sentymenty wstaw sobie zdjęcie autka w ramkę..

Ewetka ja też myślałam,że na zdjęciach jest to samo maleństwo-są barzdo podobni do siebie.

Hania fajna paczka na spacery,a ty kwitnąco wyglądasz.Jak tam temp???hihi

MoniaB
dobrze,że dałąś na luzik z kłopotami,będzie dobrze a Ewelinka mam nadzieje,że zdrowa

A ja w pracy ciągle myślę o Nadii,jak przychodzę w nocy to ona się budzi i patrzy na mnie zdziwiona.
Wczoraj była z mężem u położnej na teście słuchu,ale stwierdzzili że jest jescze za małą.Interesowało ją wszystko w koło i nie skupiała sie.A poza tym gadały do niej PO ANGIELsku a ona przecież nie rozumie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

katrinaka
Ja chyba nie natrafię na was.W piątek ,sob i niedziele mam wolnę to mam nadzieje,że pogadam sobie z kimś
DominikaK
Hej, Katrinaka icon_smile.gif Ja jestem :_ z doskoku,a le jestem icon_smile.gif
DominikaK
hehe icon_smile.gif wiadomo, że dzieckaciekawi nowe otoczenie icon_smile.gifa jeszcze jak piguły mówiły po angielsku, to już w ogóle icon_smile.gif

Kajtek wyje, idę po niego
josh
No więc oto ja obecna i aktualna.
Zdjęcia trochę dziwaczne bo musiałam sobie sama w lustrze zrobić. Mąż powiedział ze albo mi zrobi takie porządne (znaczy sie porozstawia całe swoje studio ) albo wcale icon_sad.gif Nie mam czasu więc sobie sama w lustrze w łazience pstryknęłam.


i w okularach
Hania-17
Witam wszystkie mamusie i dzieciaczki!!

A ja dziś od Bożego rana tylko sprzątam pranie zbieram kurze wycieram podłogi myję itp itd 29.gif Jutro znów do pracy 32.gif 29.gif Szkoda słów i moich nerwów! Mąż nadal chory 13.gif

MONIU B tak tak dostałam twojego PV!! Dzięki wielkie!! Zaraz napisze ci też PV!! 03.gif

59/---------------------- A to od Darii 08.gif

Ulu Gratuluję Pani Magister!!!!!

Za 6 miesięcy Kubusia Wiki i Kajtusia

CYTAT(kornelia132 @ śro, 06 lut 2008 - 10:02) *
Haniu, ślicznie wyglądacie!, niezła laseczka jesteś.

Kornelio wielkie dzięki przytul.gif Ale bez przesady!! Czy taka laska to nie wiem icon_redface.gif

Ewetko śliczne zdjęcia pod paseczkiem

Kiniabo Fajny avaterek!!

Josh wszystkiego naj naj z okazji imienin! Spóźnione ale szczere!!
Jezu Jaka wysypka!! Biedny Tomek!! Ale go to musialo swędzieć!!!
Chłopaki to małe przystojniaki!! Super!!!
A ty jaka śliczna!!! I fryzurka super!!

Ptasiu mała cudowna!!!! I jest tylko starsza o 4 dzien od mojej Darii!!

CYTAT(katrinaka @ śro, 06 lut 2008 - 14:55) *
Hania fajna paczka na spacery,a ty kwitnąco wyglądasz.Jak tam temp???hihi

Katrinako a ty się śmiej!!! Nie wiem bo nie mierzyłam!!! 02.gif
Hania-17
Teraz zmykam bo mam wizyte teściów .................
Hania-17
Teraz zmykam bo mam wizyte teściów .................
DominikaK
Josh - ślicznie wyglądasz, wiesz, teraz Twoja fryzurka zdecydowanie bardziej mi sie podoba, różnica znaczna w długości, a efekt świetny icon_smile.gif
DominikaK
hehe, tesciów do piwnicy zamknij, Haniu icon_smile.gif

Mężowi zdrowia!!! Żeby Was niepozarażał !
kiniabo
josh slicznie wyglądasz

Hania udanej wizyty Tesciów jeśli może być udana 43.gif

DominikaK udało mi sie znalezc Cie na naszej klasie 06.gif może po Tobie znajde pozostałe mamusie 06.gif 06.gif
kiniabo
to znalazłam na naszej klasie Hanie Katrinake Dominike Chojna Aanicha Annahw Becie i Kornelie 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif
gosiata1
Josh zdjęcia fajowe,a ty jak ładnie wyglądasz 06.gif  
Ptasia mała jest słodka,a te jej włoski,ach super 06.gif 06.gif  
Haniu zapytaj sie teściów:kawę,herbatę,czy płaszcz?? 04.gif 04.gif 04.gif  Mogliby to trzecie wybrać 08.gif 03.gif 03.gif  
To ja lecę szukać dziewczyn na naszej-klasie 08.gif
Martka26
Od 2 dni znowu próbowałam dawać Tosi jabłuszko (tym razem innej firmy) i niestety znowu źle. Od rana cały czas płacze i non stop ma czkawkę. W sumie przez dwa dni dostała 3 łyżeczki, na szczęście nie dałam jej wiecej.
Tak sie zastanawiam - jabłuszko w słoiczku jest surowe czy gotowane?
MONIA B
mala w wannie atakuje kaki swoje u lekarza ok mam inne krople na katar bardzo duzo oczyszczac jej bo stad ma kaszel

a poza tym dalszy ciag nerwow za beztroske meza

zmykam myc mala do jutra
ulka83
jeszcze raz dzięki za gratki 03.gif


Ptasia jaką Oliwcia ma słodką minkę 03.gif
josh chłopaki przystojni a Ty świetnie wyglądasz
MONIA B i Martka26 przytul.gif dużo zdrówka dla maluszków
Hania-17 jak tam wizyta?? jeju co Ty tak sprzątasz dzień w dzień??


a ja chyba się Wam jeszcze nie chwliłam, że moja Gośka zmieniła się o 180 stopni. zasypia już sama w łóżeczku bez cyca, butli i smoka. potrafi też w dzień zasnąć (czasem nawet zdaży się jej na 3 godz 03.gif ) i już tak nie marudzi 03.gif
aanicha
Ja na chwilkę.
Josh bardzo ładnie wyglądasz i już wiem dlaczego Wasze zdjęcia są takie ładne zawsze!!!!!!!

Kiniabo znalazłaś mnie 06.gif , fajnie, i masz ładne imię. No i widzę nowy avatarek fajnie Kubuś na nim wygląda.

Martka podejrzewam że w deserkach są surowe.

Moja przed chwilą też atakowała swoje zabawki, razem z bratem. Co drugi dzień się razem kąpią, a się obydwoje cieszą jakby się z tydzień nie widzieli. Ja za to cała mokra po tym jestem. Ala marcin ma gorszą robotę, bo sprząta po nich łazienkę 06.gif
aanicha
Ulka jejku jak tyś to zrobiła icon_eek.gif Gratki podwójne!!!!
ulka83
aanicha dzięki. nic nie zrobiłam, poprostu dokarmiam już ją i jest najedzona to śpi 06.gif
kiniabo
Ulka no to gratulacje. Gosia nie chciała przeszkadzać mamie przeszkadzac w nauce, żeby mama miała mgr wiec sie zamieniła w gzrzeczne dziecko 03.gif

ulka83
właśnie przed samą obroną to mi na złość robiła i nie chciała zasnąć 06.gif
chojna
Ulka gratulacje!! I dla Gosi też icon_smile.gif Może w jedzeniu tkwił właśnie problem. U nas ile by nie zjadł to się budzi w nocy.

Josh- świetna fryzura icon_smile.gif mam taką samą icon_smile.gif I zdjęcia super! Wysypka- szok!

Ewetka też myślałam, że to jedno dziecko.

Katrinaka gadaj do nadii po angielsku niech się osłucha, dzieci sie uczą w astronomicznym tempie. Ja do Maurycego nawijam bardzo często. na początku się dzienie patrzył, a teraz nie reaguje, tak jakby nie widział różnicy.

Maurycy na guza w miejscu po szczepieniu. dzwoniłam dzisiaj do pediatry, powiedziala- nie dotykać, nie panikować.

Maurycy dostał dzisiaj różowy dresik. Kiedyś sie chłopcom rózowe kupowało. A to od cioci co ma 70 na karku!

Ja dzisiaj z kolei zaliczyłam kosmetyczkę. Wyglądam jak człowiek wreszcie.
ulka83
chojna Gosia też się w nocy budzi na amu co 4 godz, tzn jak zaśnie o 20 to o 24 już chce jeść, potem o 4-5 i o 6-7

biedny Mauryś, mam nadzieję, że to nic poważnego

fajnie masz, też bym do kosmetyczki poszła 08.gif
Hania-17
Ja tylko na moment!
Po wizycie nie najgorzej!! Daria dostała 2 deserki i 2 obiadki i 1 soczek 03.gif

Ulka gratuluję grzecznej córeczki 43.gif

Chojna oby u Maurycego nie było nic poważngi!!

Kurcze ale się wkurzyłam!! Dostałam teraz telefon że jutro zamiast na 9:00 to juz mam byc na 8:00 w prcy!!! 21.gif Ciekawe kto mi zapłaci za tą godzinę?? Sklep otwieramy o 9:00!!!!!!!! W ostatni weekend lutego mamy całą przeróbkę sklepu!! A wcale nie mam w grafiku napisane że mam iść i co ktomi tozapłaci?? Wole posiedzieć w domu z córeczka i rodziną a nie zapier..... w głupim sklepie bo kamuś się spodobało przerobić wielki sklep i to co było po lewejstronie ma być po prawej i odwrotnie!! A po jednej stronie jest całe szkło porcelana itp!!
ewetka
Chojna zróbmu okład z altacetu w żelu najlepiej.
A ja mam czwarte dziecko chore 21.gif

A ja WamOli też nie hcwaliłam. Przestałam ją uspyiać na rękach. Pewnego dnia odłożyłam ją do łóżeczka i zasnęła. I tak zasypia sobie w łóżeczku albo w czasie karmienia 03.gif
chojna
Wuzz up, man?

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.