To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Słodkie Dzieciaczki z wrześniowej paczki cz.2

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Madziara78
CYTAT(kasiula_poznan @ Sat, 22 Mar 2008 - 19:31) *
Madziarko ten nasz kolega mowil ze tylko maclaren sie rozklada calkiem.... ale moze nie wszystkie typy... hmmm teraz tto nie wiem.... 43.gif
Madziarka a jaki model?? widze, ze jestes a ten moj kolega akurat na gg siedzi to sie mu zapytam icon_razz.gif

Witamy siÄ™ z ranka...

Kasiula chyba mnie już nie było... pewnie poszłam Julcia karmić 29.gif ale dizękuję za dobre chęci przytul.gif
#Margola
dobry wieczór... gotowe na smingusa dyngusa???
Dzaga
MARIOLA JA NIE BARDZO....
ale za to mamy jutro rocznicÄ™ 02.gif

a wiecie co... mojedziecko dzis jadło obiadek na sniadanie... A. zabrał Paulę i miał jej dasc kaszę a że mu sie nie chciało robić to poszukał gotowej...
zachodze do salonu i widze ze paula je coś pomarańczowego - patrzę krem marchewkowy z ryżem i cielęciną 29.gif FACECIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

na szczescie zjedli dopiero 1/3 sloiczka i uratowałam ją kaszką 29.gif
Madziara78
Witajcie,
my jak zwykle ciut spóźnieni ale chcemy Wam złożyć najserdecnziejsze życzenia...




U nas zima na całego 37.gif 21.gif 37.gif więc życzymy ciepłej wody na lejusa dzisiejszego....
kori85
Witamy w ten świąteczny poniedziałek!!!
U nas też zima na całego, na samochodach i chodnikach kilucentymetrowa warstwa śniegu 13.gif
U nas święta niestety mijają niezbyt przyjemnie, Szymek od piątku jest na antybiotyku, bo doktorowa u której byliśmy w poniedziałek nie poznała się, że zaczyna się stan zapalny i dała Szymowi tylko syropek na kaszel, a w piątek było już kiepsko, ale dopiero udało nam się dostać do jego doktorowej i niestety rozwinęło się zapalenie gardziołka 41.gif 41.gif 41.gif Nocki mamy straszne, bo Szymcio budzi się co chwila z płaczem, bo go kaszel męczy 13.gif i tym sposobem siedzimy całe święta sami w domku, bo niestety do rodzinki jechać nie mogliśmy.
Ale mamy nadzieję, że u Was święta były weselsze.
#Margola
Kori... bardzo współczuje... nie ma nic gorszego niz chory maluszek...


ale z okazji lanego poniedziałku prezent dla każdej z was...
>>prezencik<<
Dzaga
Mariola oj nieładnie 29.gif

kori i jak Szymek? lepiej?
Ptasia
Witajcie
Wróciłam 06.gif
Było superancko do wczorajszego wieczora 13.gif Jak tylko wrócilismy do domu to pokłóciłam sie z A 21.gif 32.gif Dzis wyszedł bez słowa do pracy. Kiedyś oszaleję z tym facetem 29.gif

No ale były tez i fajne momenty wczoraj, np spotkałam się z naszą Kalą jej mężem i Natalką 06.gif . Bylo super tylko Oliwka okazała się mało towarzyska i rozpłakała się jak tylko Natakla pokazała jak umie wołać 03.gif No trudno jak na razie przyjaciółkami nie zostana może kiedys jak podrosna a moja przestanie byc takim wrażliwcem 06.gif

Zdjęć na razie nie mam bo zostawiłam aparat mamie. zgram jak wróca wiec Kala prosze ciebie zebys wstawiła kilka fotek 03.gif

dobra zmykam na kawusie
miłego dnia
#Margola
Ptasiu z facetami tak to jest. mam tylko nadzieje ze niedlugo sie pogodzicie.icon_smile.gif
ale macie fajnie.. pewnie poplotkowałyscie za wszystkie czasy... a ja nudziłam sie przez cale swieta a w lany poniedziałek poklóciłam sie z P. Dzis wyjchał do Radomia wiec do jutra jestem sama... nie lubie przed wyjazdem takich zwad
Ptasia
CYTAT(Mariola80 @ Tue, 25 Mar 2008 - 11:04) *
Ptasiu z facetami tak to jest. mam tylko nadzieje ze niedlugo sie pogodzicie.icon_smile.gif
ale macie fajnie.. pewnie poplotkowałyscie za wszystkie czasy... a ja nudziłam sie przez cale swieta a w lany poniedziałek poklóciłam sie z P. Dzis wyjchał do Radomia wiec do jutra jestem sama... nie lubie przed wyjazdem takich zwad

Mariola jakieś chyba złe fluidy wczoraj krążyły. Pewnie że sie pogodzimy (tak myslę) tylko on jest strasznie uparty i pierwszy nie zacznie a ja mam juz dość ustępowania 21.gif W sumie to chyba pierwszy raz tak sie stało że poszliśmy spać pokłóceni 13.gif zawsze godziliśmy sie przed snem. No nic zobaczymy.
#Margola
a jak Oliwka po swietach?? po lanym poniedziałku..icon_smile.gif
ja w pon iedziałek nie wyszłam z domu i tez zabroniłam mnie oblewac wodą... nie przepadam za tym swietem.. jak byłam dzieckiem to spac nie mogłam dzien przed juz miałam opracowana stragedie .
#Margola
dziewczyny...
podpisz sie

Na tej stronie znajdziecie list otwarty do Premiera Rzeczypospolitej z prośbą o powołanie "międzynarodowej misji obserwacyjnej w sprawie łamania praw człowieka w Tybecie" i wystąpienie z taką inicjatywą na forum międzynarodowym. Chodzi w tym jedynie o to, aby wpisać swoje imię i nazwisko, zawód i miejsce zamieszkania. Im nas więcej, tym większe prawdopodobieństwo sukcesu. Podpisy są zbierane do końca marca. Nie bądźcie obojętni wobec ludzkiej tragedii!
#Margola
widzialam przez chwile Dzage ale znikneła.
kejti_80
Witamy, witamy!!!

U nas święta minęły spokojnie, bez żadnych rewelacji ..... no oprócz mojej kłótni z M. 32.gif 21.gif
Jak teraz Was czytam to zaczynam wierzy że naprawdę coś złego krążyło w powietrzu. Szkoda, że spędziliśmy święta prawie milcząco, ale ja nie myślę ciągle przepraszac i pierwsza wyciągać rękę do zgody 08.gif

W lany poniedziałek zima nas przywitała ze hoho. Śniegu bylo do kolan, masakra po prostu, wiec nie było mowy o jakimś laniu. Tylko kilka kropel dla podtrzymania tradycji, i Bartowi zmoczyłam pupę, hihi żeby wiedział chłopak co go czeka w przyszłości 03.gif 03.gif 03.gif

A poza tym to pofolgowałam sobie z jedzeniem 43.gif i chyba efekty będą widoczne na wadze 43.gif 48.gif 43.gif
kejti_80

Mariola jakieś chyba złe fluidy wczoraj krążyły. Pewnie że sie pogodzimy (tak myslę) tylko on jest strasznie uparty i pierwszy nie zacznie a ja mam juz dość ustępowania 21.gif W sumie to chyba pierwszy raz tak sie stało że poszliśmy spać pokłóceni 13.gif zawsze godziliśmy sie przed snem. No nic zobaczymy.
[/quote]

Ptasia skąd ja to znam 21.gif , uparty, zawzięty i zawsze musi byc jego racja .... ach nie wiem czy Ci faceci są z marsa czy co 03.gif 08.gif U nas juz dwa dni panuje cisza, a dzis w smsie dowiedzialam sie ze to ja niepotrzebnie robilam wyrzuty, echhhhh szkoda gadac 08.gif 43.gif
Ptasia
O rany Julek co sie powyrabiało w te Świeta??? 21.gif To chyba przez tą pogodę.
Czy jest ktoś kto sie nie pokłócił??????

kejti Twój to chociaz smsa wysle a mój nic 21.gif

Oliwce strasznie sie podobał lany poniedziałek 06.gif śmiała sie w głos na widok lejacych sie ludzi w domu a najbardziej jak słuchała lamentów mojej baci ze posciel zalana, ż nie po panelach... 03.gif
Madziara78
Kori przytul.gif przytul.gif przytul.gif mam nadzieję że dzis macie sie juz lepiej...

Ptasia mężus wróci z pracy i sie szybciutko pogodzicie... i bedzie bardzo milusio 08.gif za co trzymam kciuki 03.gif Powiem ci szczerze że mnie tez męczą takie sytuacje jak sie popstrykamy z mężykiem i on gdzies pojedzie albo wyjdzie i nie zdazymy sie pogodzic... zawsze załuję ze wczesniej przed wyjsciem nie pogadalismy bo potem mam cały dzien do du...szy 29.gif

Mariola, Kejti i u was kłótnie 37.gif to faktycznie cos w powietrzu wisiało... całe szczęście że ja wczoraj padłam wczesniej razem z Julem spac... 08.gif

Kala w wolnej chwili prosimy o kilka zdjec... blagam.gif

Czy u was nadal macie zime?? U nas mama stwierdziła że tylko choinki brakuje 29.gif wrrrrr nasypało tyle sniegu ze nawet w swieta tylle nie było...

Ok, idezrobic kawusie- któras chetna?
Ptasia
Madziara u nas tez snieg. Kawusie juz wypiłam ale może masz cos mocniejszego????

Z tego wszytskiego zapomnialam że moje dziecko kończy dziś 7 miesięcy
Madziara78
CYTAT(Ptasia @ Tue, 25 Mar 2008 - 11:00) *
Madziara u nas tez snieg. Kawusie juz wypiłam ale może masz cos mocniejszego????

Z tego wszytskiego zapomnialam że moje dziecko kończy dziś 7 miesięcy


Ptasia coÅ› siÄ™ znajdzie 03.gif 03.gif 03.gif Zapraszam...

Oli z okazji 7 miesięcznicy 03.gif życzymy wszystkiego co naj naj najlepsze - zdróweczka, dużo siły, radości z każdego dnia, wielu kolorowych zabaweczek i smacznych od mamy przekąseczek 03.gif Twoje zdrówko!!!!!!
kejti_80
Dla Oliwii w dniu 7 miesięcznej roczniczy - duzo, duzo radosci, mnostwo zabawek oraz uśmiechu od ucha do ucha icon_biggrin.gif



No to mamy imprezke dzis 03.gif 03.gif 03.gif
Ptasia
Dzieki dziewczynki
Własnie umówiłam moja kotkę na sterylizację, w piątek idzie pod nóż 13.gif Coraz częściej ma ruję i doprowadza nas tym do szału, nie dość że sie wydziera i to najlepiej w nocy to jeszcze podsikuje gdzie popadnie.
kasiula_poznan
dzien dobry icon_smile.gif

chyba faktycznie jakies zle moce krazyly nad nami w te Åšwieta, my sie tez poklocilismy w sobote, ale na szczescie my z tych co nie umieja sie dlugo klocic i szybko zapanowala zgoda...

Oliwko wszystkiego najlepsiejszego z okazji 7-mych urofdzinek icon_razz.gif ale te nasze dzieci juz duze icon_smile.gif

Kala Ptasia ale Wam dobrze bylo icon_smile.gif Kalus prosimy o foteczki icon_smile.gif

no nie wiem co mialam napisac jeszcze....

milego dnia zycze
#Margola
CYTAT(Ptasia @ Tue, 25 Mar 2008 - 10:52) *
O rany Julek co sie powyrabiało w te Świeta??? 21.gif To chyba przez tą pogodę.
Czy jest ktoś kto sie nie pokłócił??????

kejti Twój to chociaz smsa wysle a mój nic 21.gif

Oliwce strasznie sie podobał lany poniedziałek 06.gif śmiała sie w głos na widok lejacych sie ludzi w domu a najbardziej jak słuchała lamentów mojej baci ze posciel zalana, ż nie po panelach... 03.gif


hihi fajnie to musiało wyglądac
#Margola
Wszystkiego najlepszego Oliweczko!!!
#Margola
I JAK ZWYKLE SAMA ZOSTAÅ‚AM
kasiula_poznan
wcale nie icon_razz.gif
kasiula_poznan
u nas znowu snieg pada icon_sad.gif

a my mialysmy wlasnie pierwsza probe picia z niekapka ale jakos w ogole małej nie podszedł kubeczek i tylko wyła.... icon_sad.gif
Ptasia
Mariola ale fajowy obrazek skÄ…d ty je bierzesz? Dzieki

U nas też śnieży ale na chwilkę wyszłysmy. Wracają wstąpiłam do tego gnojka mojego męża 29.gif Dobrze wie że przegiął bo był milutki jak nigdy ale i tak mnie nie przeprosił nigdy tego nie robi no normalnie nierefolmowalny chłop. Mniejsza z tym przyzwyczaiłam sie już choć nadal mnie to wnerwia 21.gif Grunt że topór zakopany. 06.gif

Ale mam kolejne zmartwienie 13.gif mam ma zgrubienie na prawym cycuszku 32.gif wiem że noworotki czasami tak mają że gruczoły sie powiekszają ale czy niemowlęta też????
Popołudniu dzwonie umówić sie do doktora z nią. Oszaleje jak nie urok to..... 32.gif
Ptasia
no i sobie wszytskie poszły 13.gif
kasiula_poznan
A ja sobie wlasnie pampersa przegladalam... Magda ale Mikołajowi glosikow przybywa icon_smile.gif
Madziara78
Ptasia ja też jestem... tylko Julcio marudzi więc nie mogę pisać 21.gif
Ptasia
Jak wasze pociechy lubia muzykę to im to puście moja uwielbiaaaa zaciesza sie że az jej tchu brak 03.gif muza:)
kasiula_poznan
CYTAT(Ptasia @ Tue, 25 Mar 2008 - 14:01) *
Jak wasze pociechy lubia muzykę to im to puście moja uwielbiaaaa zaciesza sie że az jej tchu brak 03.gif muza:)


Ptasia u nas tylko mamusia sie usmiała hehehe Wiki troche podylala ale bez rewelacji icon_razz.gif
Madziara78
Julowi też pokazałam... to wyciąga rączki i mówi hyyyyyyyyyy hyyyyyyy 03.gif

Kurcze dajcie jakiś pomysł na zabawienie malucha... bo Julcio już wariuje 08.gif
Coś dawno Agituska nie widziałam... halooo prosimy podpisywać listę obecności... 29.gif ten apel jest nie tylko do Agituska ale do tych wszystkich których dawno tu nie było 08.gif
♫ agitusek ♫
Madziarka podczytuje ale nie za bardzo mam czas odpisac,
OBIECUJE WKROTCE POPRAWE.....


BUZIOLE WIELGACHNE DLA WSZYSTKICH... przytul.gif
#Margola
Ptasiu to ja proponuje ci te piosenke dla rodziców mała jak tylko ja puszczam nagle sie uspokaja a mnie łzy same płyna po policzkach...
kala101
Zdjęcia już sie zgrywają z aparatu zaraz wkleje.

Ptasienko napewno zaraz po powrocie z pracy siÄ™ pogodzicie bo jak nie to nalejemy twojemu razem icon_razz.gif

I oczywiście Wszystkiego NAj dla Oliwki od Natalki i cioci Karoliny i wójka Janusza icon_smile.gificon_smile.gif. Natalka nadal nie zdradziła co wykrzyczała ale jak dojechaliśmy do mamy to na kuzynce też pokazywała jak głośno umie krzyczeć heheh małą ma 1,5 roku i też się przestraszyła więc chyba natala miała wczoraj nastruj na krzyki icon_smile.gificon_smile.gif Przy kolejnym spotkaniu pewnie będzie już lepiej i sobie wyjaśnią o co chodziło icon_smile.gificon_smile.gif

kasiula mam nadzieje że to ciebie zlali że hoho jak mi życzyłaś bo ja się obeszłam perfumami ale śmierdziałam jak skunks co rusz to inny perfum icon_smile.gificon_smile.gif

kala101


Ptasia
Mariola dzieki ale dla mnie ta piosenka to wyciskacz łez nie umiem jej słuchać bo od razu płaczę. Zagrali to na weselu na podziekowanie dla rodziców, całe 100 osób płakało razem z obsługa wesela 41.gif 41.gif 41.gif

kala juz jest ok 08.gif dawaj zdjęcia. No i wyszło na to że to nie ja mam wrażliwca tylko ty krzykusia 03.gif
Ptasia
dzieki za foty, ale super tylko jkaos Oliwka nie w humorze 08.gif za to Natalka sie usmiecha 06.gif
Ptasia
na tym oststnim zdjeciu mam jakąś kretyńską minę ale to nic proszę patrzec na dzieci 08.gif
kala101
ptasiu bo Oliwka się śmieje cały czas a do aparatu pozuje icon_smile.gif
Madziara78
Śliczne zdjęcia... Oli i Natalka przeslodkie a mamusie nieźle wystrojone 03.gif ślicznie wszystkie wyglądacie 03.gif Faktycznie Oliwka wygląda na ciutkę wystraszoną... ciekawe co jej Natala wykrzyczała hahaha
Myślę że następnym razem koleżanki już się naprawdę dogadają... 08.gif

Julcio właśnie poszedł spać , my już po obiedzie tatuś wrócił do pracy więc ja mam chwilkę dla siebie 08.gif

Wiecie co, Julo od wczoraj ma fazę na mówienie tatatatatata.... a tata jest wniebowzięty... ciągle przybiega i podsłuchuje czy go syn nie woła... 03.gif
kasiula_poznan
CYTAT(Madziara78 @ Tue, 25 Mar 2008 - 16:04) *
Wiecie co, Julo od wczoraj ma fazę na mówienie tatatatatata.... a tata jest wniebowzięty... ciągle przybiega i podsłuchuje czy go syn nie woła... 03.gif


hehehe niezle 29.gif

dziewczyny zdjecia bomba icon_smile.gif a Oliwka ma kiteczke sweet icon_smile.gif

moja malenka tez wlasnie usypia... na podłodze, zmeczyla sie biedna zabawą hihihi
#Margola
Kala mogłabys zmniejszyc zdjecia bo strona rozciagneła sie maxymalnie i strasznie długo je ładuje..
wystarczy rozmiar 800x600 akurat wchodza na strone.
#Margola
nareszcie sie wgrały...
Ale Oliwka ma sliczna kitke... a Natalka zadowolona..
hihihi tez ciekawi mnie co one tam sobie gaworzyly...
super spotkanie.
Madziara78
Kasiula sama usypia na podłodze? 43.gif jak ty to zrobiłaś... Julcio usypia albo przy cysiu albo na rąsiach... ale w dzień za nic sam nie uśnie... wieczorem to co innego - jakoś się przyzwyczaił że je i potem się przykłada i usypia... ale w dzień za nic 08.gif

Magdy dziś też coś nie widać... mam nadzieję że u niej wszystko wporządku przytul.gif

Kurcze jedziemy jutro po krzesełko do karmienia dla Juleczka.... nic nie mogę znaleźć sensownego... 29.gif
kori85
Witajcie!!!!
zdjęcia są naprawdę super, ja też bym chciała takiego spotkania...nie sądzicie, że fajnie byłoby zorganizować taki zlot?

Oczywiście wszystkiego naj naj najlepszego dla solenizantów i solenizantek ostatnich dni

Szymek czuje się już ciut lepiej, do czwartku ma brać antybiotyk i powiem wam szczerze, że już się tak przyzwyczaiłam do bycia z nim, że w pracy tęskniłam niesamowicie (ten tydzień mój mężulo z nim siedzi), kaszel już coraz mniejszy i z noska mniej leci, a łobuzuje za wszystkie czasy.

Jeśli chodzi o złe fluidy świąteczne, to u nas też krążyły, nie pokłóciliśmy się co prawda, ale odbyliśmy poważną i szczerą oraz nie należącą do przyjemnych rozmowę na temat naszego małżeństwa.
Dzaga
ptasiu ale wam zazdroszcze ..................
i zauwazylam ze paula ma taka sama bluzeczke 02.gif

my tez po klotni niedzielnej... ale A. wieczorem przeprosil....
Madziara78
Kurcze wszyscy się kłócili... my jakoś się obyliśmy bez kłótni choć ja nerwowa byłam jak przed @... ale mężuś mi schodził z drogi - nie chciał psuć atmosfery świątecznej 08.gif no i ja wczoraj padłam z Julem więc uratowałam sytuację 08.gif 29.gif

hyhyhy mam nadzieję że dziś już wiatry przegoniły wszystkie złe fluidy z nad Polski! 06.gif Może dziś będą krążyć jakieś przyjemniejsze... mizianiowe po tych kłótniach... 04.gif 08.gif 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.