To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAJUSIE 2007 cz. VI - wiosennie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
eve69
CYTAT(TAQILLA @ Wed, 30 Apr 2008 - 22:36) *
No faktycznie jestem śliczny 06.gif
A gdzie loczki? Obciełaś czy pod czapką się rozprostowały?

obcielam i ni mo 43.gif
TAQILLA
CYTAT(eve69 @ Thu, 01 May 2008 - 00:37) *
obcielam i ni mo 43.gif

e no, podła!
Jak moglaś?
Dawno obcinałaś?
eve69
a kontakty wzrokowe boskie, zwlaszcza ten z zajacem

i ladnie Jej w rozowym (bosh, co ja napisalam icon_twisted.gif )
eve69
CYTAT(TAQILLA @ Wed, 30 Apr 2008 - 22:38) *
e no, podła!
Jak moglaś?
Dawno obcinałaś?

ostatnio w niedziele icon_wink.gif
rosnie Mu to siano w tempie zastraszajacym

pani sasiadka powiedziala mi, ze nie powinno sie obcinac przed skonczeniem roku bo cos tam
na moje pytanie, czy mialam poczekac az oslepnie, zamilkla 43.gif
TAQILLA
CYTAT(eve69 @ Thu, 01 May 2008 - 00:38) *
i ladnie Jej w rozowym (bosh, co ja napisalam icon_twisted.gif )


Poczekaj jak się całkiem ciepło już zrobi (i mamusia zbliży sie do przyzwoitej wagi) - wtedy w różu występować będziemy obie 06.gif
TAQILLA
CYTAT(eve69 @ Thu, 01 May 2008 - 00:39) *
ostatnio w niedziele icon_wink.gif
rosnie Mu to siano w tempie zastraszajacym

pani sasiadka powiedziala mi, ze nie powinno sie obcinac przed skonczeniem roku bo cos tam
na moje pytanie, czy mialam poczekac az oslepnie, zamilkla 43.gif


nie "coś tam", tylko rozum dziecku odbierasz 04.gif 04.gif 04.gif
Ale z uwagi na to, ze nasze dzieci są ponadprzeciętnie inteligentne wiec im to nie zaszkodzi a przynajmniej wzrok będą miały w porządku 06.gif

a z tymi loczkami to buuuu... ja sięgając po nożyczki własnei boje sie tego, zeby dzieciowi włosów nie wyprostowac przy okazji 06.gif
Ale może się Franiowi jeszcze pokręcą
eve69
CYTAT(TAQILLA @ Wed, 30 Apr 2008 - 22:42) *
Poczekaj jak się całkiem ciepło już zrobi (i mamusia zbliży sie do przyzwoitej wagi) - wtedy w różu występować będziemy obie 06.gif

litosci icon_twisted.gif
TAQILLA
CYTAT(eve69 @ Thu, 01 May 2008 - 00:47) *
litosci icon_twisted.gif


boisz się ? 29.gif

04.gif 04.gif 04.gif
TAQILLA
kurczę, Olivia mi przez sen popłakuje 41.gif Biedaczysko moje 32.gif
Gosiakolo
Cześć
Nocka niezbyt prawie cały czas miała gorączke 41.gif nad ranem było ok a jak wstała t ma 38,2

Gosiakolo
CYTAT(eve69 @ Thu, 01 May 2008 - 00:32) *
Gosia, panadol Frania tez slabo lapie- przy duzej goraczce dalabym nurofen, jelsi Mala nie jest uczulona - i jesli wazy powyzej 10kg - mozesz dac 5ml


chodzi Ci o nurofen w płynie ??a czopki są dobre??mocniejsze od panadolu??
Tusia8
Dzień doberek

eve, Taqilla-padłam na widok fotek...No S-Ł-O-D-Y-C-Z !! I jak ja Wam zazdroszczę, że Wasze dzieciaki same stoją/chodzą. ALe mam nadzieję, że też się doczekam icon_wink.gif

Melduję, że się nawet wyspałam. ALe za to pogoda dziś nieciekawa. A wczoraj nabyłam w mothercare zestaw 7 bodziaków za całe 48 zł. Zestaw z krótkim rękawkiem na cały tydzień icon_wink.gif Otworzyli nowy sklep w Plazie i jest promocja -20% na wszystko. I przy okazji Maluda dostała zestaw zabawek do piaskownicy.

Coś to miałam jeszcze pisać...

A nie wiem, może później sobie przypomnę icon_wink.gif
Tusia8
A, do Gosi to miało być-jak Młoda miała wysoką gorączkę, to pediatra kazała dawać nurofen regularnie-tzn, dobową dawkę rozłożoną. Chodzi o to, żeby się nie ograniczać do jednorazowego podania. Oczywiście nie przekraczać dobowej dawki.
chaton
Eve: dziekujemy! 03.gif A wlosow nie powinno sie scinac, bo rozum z nimi utniesz! 08.gif Ta pani, co Ci to powiedziala zna to z autopsii. 08.gif
Oj glupiutka Ewunia bedzie, po raz pierwszy jej wloski obcielam w pierwszym tygodniu zycia... 29.gif Mam w torebce na pamiatke! Obcinam regularnie co miesiac, zeby rosly rownomiernie.

Taqilla: oj, czepiasz sie ciotka! 08.gif Ale niech Ci bedzie z tym kiblem:




I specjalnie dla Ciebie psychodeliczne kafelki:




Oczywiscie zgodnie z zasada "nie ruszaj goowna, bo smierdzi", wyrownujac sciane z malymi popekaniami rozwalilam pol sciany w kiblu. 43.gif Wiec na razie tylko dziury zatkalam gipsem, reszta jak wyschnie. Fajnie, 1-szy maj, cala Francja sie o*****ziela, a chaton od rana biega ze szpachla. 21.gif

Tusia: fajnie, ze znow z nami jestes, brakowalo Cie! icon_smile.gif

Gosia: oj cos dlugo sie ta goraczka utrzymuje, nie wolisz poksc do pediatry?

Dankin: wiesz, wozek to sprawa osobista, wszystko zalezy od twoich potrzeb. My mamy dwa wozki: Pierwszy trzykolowiec _ ciezkie bydle, ladny, lecz niepraktyczny w miescie. Sluzy do wycieczek glownie, przejedziesz po kazdym terenie, lacznie z plaza czy lasem. Drugi: MacLaren spacerowka - parasolka: leciutki, sklada sie latwo i zajmuje malo miejsca: idealny do wybetowanego Paryza i chodzenia po miescie i sklepach. Dla mnie spacerowka ma spelniac takie warunki, ale moze Ty masz inne wymagania. Reszta kwestia gustu.
aneczka2121
witajcie!

[size="7"]Stawiam kolejeczke za roczek Igorka!![/size]
impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif

pozniej powklejam fotki, bo teraz nie mam czasu, przed chwila wrócilismy do domku.

Strasznie szybko mi miną ten rok.................
Cleo
Jutro urodziny Hanki:)
Biszkopt upiekalm wg przepisu Wiolonteli z forum (vel Ciotka Manuela)- chyba sie udal!!!! jutro musze go z Misia pokremowac i ozdobic. ale chyba nie bede przepoławiac, bo sie boję..icon_wink.gif w dodatku bedzie prostokątny, bo nie mialam tortownicy okraglej. A ciasto (sernik-robi moja mamaa) z Barbie dla Misi tez w prostokacie bedzie. tak ORYGINALNIE bedzie, a co!

Chcialam odwoływac imprezę, bo Hanka ciagle z goraczka, ale juz za pozno - ldzie sobie prace i inne plany poprzekladali. oby jutro Hania czula sie lepiej, bo Misię to już roznosi energia. Był dzis lekarz, ale nie stwierdzil nic ani w uchu, ani w oskrzelach/płucach, ani w gardle. Tylko ten katar. To skąd ta goraczka tak dlugo juz?icon_sad.gif


a tu Hania (wreszcie w sukience!) na biurku Misi - czyli w Bardzo Pożądanym Miejscu pełnym Różnych Różności świetnych do Zwalania i Gryzienia podczas Nieobecności Właścicielki;)



dobranoc!
cleo

PS
niesmialo spytam jeszcze: Eve, udalo ci sie moze wyslac te butelkę do mnie?.....
eve69
Cleo, butelke nie, kubek tak icon_smile.gif
ale z parodniowym opoznieniem, za to priorytetem - z reszta nie wiem czy to lepiej, bo zostalam uswiadomiona ze priorytetem to teraz wszyscy PITy wysylaja icon_wink.gif


wszystkiego naj dla Hanki, mam nadzieje ze jutro poczuje sie lepiej, bo inaczej moze sie za dobrze nie bawic
zrob koniecznie fotki tortow icon_wink.gif

Gosia, widze Cie- jak Mala?
z tym nurofenem, to wszystko jedno w jakiej postaci, po prostu chyba lepiej dziala niz paracetamol.

My dzis bylismy w odwiedzinach u 3,5 mies Tymka
alez ja mam duze dziecko icon_wink.gif
eve69
Sliczna Hania icon_smile.gif)
eve69
CYTAT(TAQILLA @ Wed, 30 Apr 2008 - 22:46) *
nie "coś tam", tylko rozum dziecku odbierasz 04.gif 04.gif 04.gif
Ale z uwagi na to, ze nasze dzieci są ponadprzeciętnie inteligentne wiec im to nie zaszkodzi a przynajmniej wzrok będą miały w porządku 06.gif

a z tymi loczkami to buuuu... ja sięgając po nożyczki własnei boje sie tego, zeby dzieciowi włosów nie wyprostowac przy okazji 06.gif
Ale może się Franiowi jeszcze pokręcą

Franio pewnie bedzie nieco pokrecony, ale na krecone wloski juz nie licze, zwlaszcza, ze Maly jest b podobny do mnie w tym wieku, i mi sie tez klaki wyprostowaly po obcieciu okolicach roczku. Ale i tak jest najpiekniejszy na swiecie, moj blondasek icon_wink.gif
eve69
CYTAT(TAQILLA @ Wed, 30 Apr 2008 - 22:53) *
boisz się ? 29.gif

04.gif 04.gif 04.gif

no nie rujnuj swojego wizerunku w moich oczach icon_twisted.gif
eve69
a to moje chlopaki dzisiaj

TAQILLA
CYTAT(eve69 @ Thu, 01 May 2008 - 23:32) *
a to moje chlopaki dzisiaj




Fajne 06.gif
Jak Twój P to robi, ze na kazdym zdjęciu inaczej wychodzi? Przeciez to nie kwestia makijażu? 29.gif

Ide dziecia uśpić bo baluje po łóżeczku i zaraz wracam icon_twisted.gif
eve69
CYTAT(TAQILLA @ Thu, 01 May 2008 - 21:41) *
Fajne 06.gif
Jak Twój P to robi, ze na kazdym zdjęciu inaczej wychodzi? Przeciez to nie kwestia makijażu? 29.gif

Ide dziecia uśpić bo baluje po łóżeczku i zaraz wracam icon_twisted.gif

to czlowiek o 44 twarzach jest, odzwierciedlaja 44 mozliwe nastroje i nastawienia do swiata icon_twisted.gif
eve69
Poszla i nie wrocila

to ja wrzuce krotki reportaz ze spotkania na szczycie icon_wink.gif


Mamo, co to?



sprawdze, organoleptycznie



to ja lepiej uciekne, na mame icon_wink.gif

TAQILLA
Jestem 06.gif
U nas dzisiaj z powodu zębów - nocka taka sobie. Jedna tylko co prawda awaria w postaci płaczu przez sen ale za to 5:15 Olivia wybudziła się na dobre. Całe szczęscie, ze za oknem jeszcze szaro było więc szybko zaaplikowałam dzieciowi flachę z mlekiem i wzięłam do siebie do łóżka. Efekt taki, ze dospałyśmy do 8:10 03.gif

Wczorajszy niedojedzony obiadek Olivia tak jak przypuszczałam odbiła sobie przy podwieczorku - mam więc spokojne sumienie, że głodna nie chodziła 08.gif

Dzisiaj za to korzystając z pogody (co prawda słoneczko schowało się za chmurami ale za to 27stC było) wybrałysmy sie z Małą do nowego parku. Pisze nowego, bo jeszcze w nim nie byłyśmy. Dość przyjemnie bylo, Olivia nawet zdrzemneła sie na 30 minutek w wózku a mamusia nabijała kilometry po lesie podglądając golfiarzy 06.gif Oczywiście mam tone zdjęć tylko co z tego jak kabel USB znowu nie chce ze mną współpracować 21.gif Jak mi sie uda zrzucić zdjęcia to się pochwalę 06.gif

aneczka2121

To dla Igorka 02.gif

STO LAT, STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM!!!!!!!

Igorku - ciocia TAQILLA oraz Olivka życzą Ci: wszystkiego co najlepszse, non-stop usmiechu na buzi, szcześcia i miłości! I duuuuuzo kolorowych zabawek z okazji piewrszych urodzinek!


chaton
CYTAT(chaton @ Thu, 01 May 2008 - 11:55) *
Taqilla: oj, czepiasz sie ciotka! 08.gif


Bo ja taki czepliwy typ jestem 29.gif

CYTAT(chaton @ Thu, 01 May 2008 - 11:55) *
I specjalnie dla Ciebie psychodeliczne kafelki:




Oczywiscie zgodnie z zasada "nie ruszaj goowna, bo smierdzi", wyrownujac sciane z malymi popekaniami rozwalilam pol sciany w kiblu. 43.gif Wiec na razie tylko dziury zatkalam gipsem, reszta jak wyschnie. Fajnie, 1-szy maj, cala Francja sie o*****ziela, a chaton od rana biega ze szpachla. 21.gif


Piękna psychodelia 06.gif Taka w sam raz pomocna przy skupieniu 04.gif 04.gif 04.gif

A z tym powiedzeniem to faktycznie jest cos nei teges, bo ja ile razy chcę cos "poprawić" to z reguły i tak wychodzi na to, że musze zrobic wszystko od podstaw. Ale to wynika tez z charakteru - inny by pociapkał i dobre jest. A ani Ty ani ja nie potrafimy robić nieczego po tzw. "łebkach" więc efekt jest taki jaki jest - dokłada sobie człowiek roboty do bólu 08.gif Ale za to jak kibelek juz bedzie skończony to przynajmniej będziesz mogła ze spokojnym sumieniem usiąśc i powiedzieć: jam Ci to uczyniła! 06.gif
(że o wyeliminowaniu lęków psychodelicznych nie wspomnę 29.gif )

Cleo fajnie, ze tak się wszystko poukaldało - no i że biszkopt Ci sie udal. A to że kwadratowy to pikuś. Ja osobiście rozważałam tort w kształcie prostokąta ale z uwagi na to, ze lewa jestem nawet do krojenia ciast, to zrezygnowałam. Jakos nei mogłam sobie wyobrazic jak można "ładnie" pokroić prostokątny tort? icon_rolleyes.gif
Mam nadzieję, że HAnia jutro bedzie sie dobrze czuła, a z tą temperatura 9nie wiem jak wysoką ma?) ale czesto zdarza się, ze katar alergiczny powoduje podwyższoną temp, nawet do 38.5. icon_neutral.gif

CYTAT(eve69 @ Thu, 01 May 2008 - 23:22) *
no nie rujnuj swojego wizerunku w moich oczach icon_twisted.gif


eeee, przecież pinkowy to taki "pikny" kolor! 29.gif
A tak poważnie to ja naprwdę lubie róż - może nie taki majtkowy, i nie od stóp do głów ale dodatki jak najbradziej. A już połączenie moro (lub koloru khaki wogóle) z różowymi dodatkami to bardzo poproszę 29.gif
Wiem, wiem, zaraz mi od barbi nawymyślasz 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

Mnie natomiast koleżanka przysłałą zdjęcia swojego synka Jasia- (miała termin tak jak ja na 1 maja tyle że tego roku, ale urodziła 20 kwietnia 08.gif ) - ależ to malutkie. Takie zawinątko tycie! I pomyslec, ze rok temu Olivia była tez taka a dzisiaj to już pannica jak sie patrzy!
Wogóle moje dziecie jest jakies takie duże. Ulice obok mieszka dziewczynka która jest starsza od Olivii o 5 dni - i co? Olivia jest wyższa od nij o głowę. Karolinka przy moim dzieciu wygląda jak 8 miesięczne niemowlę. A dzisiaj w parku spotkałysmy chłopca (z mamą na spacerze wink.gif ) z 4 maja 2006. Mmausia sie zachwycała, ze on taki duży i wogóle tylko jeszcze coś chodzić nie chce nawet stać. No ale jakimś cudem udało się nam postawic dzieciaki obok siebie mniej wiecej - i co? Tak pół głowy na korzyść Olivii 08.gif
Bardzo jestem ciekawa oficjalnych wymiarów mojego dziecia - w poniedzialek jedziemy na szczepienie to wszystko się okaże 06.gif



OK, uciekam ziemniaczki do golonki naszykować 03.gif
Miłej nocki

No to by
TAQILLA
CYTAT(eve69 @ Fri, 02 May 2008 - 00:23) *
Poszla i nie wrocila


cały czas wiernie waruję na stanowisku 08.gif
Walczyłam z kablem USB ale poległam 21.gif


organoleptyczne sprawdzenie Tymka mnie powaliło 04.gif 04.gif

p.s
a Ty niczego sobie chicca jesteś wink.gif - chaton miała rację
TAQILLA
///
dankin-82


R O C Z E K

JULKI KULKI

























dankin-82
W brzusiu





MAJ 2007





CZERWIEC 2007





LIPIEC 2007





SIERPIEŃ 2007





WRZESIEŃ 2007





PAŹDZIERNIK 2007





LISTOPAD 2007





GRUDZIEŃ 2007





STYCZEŃ 2008





LUTY 2008




MARZEC 2008





KWIECIEŃ 2008





MAJ 2008

dankin-82
CÓRCIU KOCHANA życzymy Ci









chwil beztroskich, jak podczas zabawy na łące,
doznań gorących, jak w samo południe słońce,

odnalezienia drogi, którą pragniesz kroczyć,
sił i wytrwałości aby z niej nie zboczyć,

uśmiechu na twarzy, kiedy rano wstajesz,
radości, kiedy komuś swoją dłoń podajesz,

odkrycia dobra w każdym człowieku,
braku kożucha na porannym mleku,

dreszczyku emocji na karuzeli,
słodkiej błogości, gdy śpisz w pościeli,

spadającej gwiazdy ujrzenia,
wszystkich pragnień i marzeń spełnienia








dankin-82





roczek wcześniej








roczek później









Tusia8
Dzień dobry!!

Ja na chwilkę-złożyć życzenia naszym solenizantom!!

Wczorajszemu roczniaczkowi Igorkowi, a dzisiejszym-Hani oraz Julki!! Dla Was dużo zdrówka i radości, przyjemności z odkrywania świata i ludzi. Wszystkiego najlepszego!



I wszystkiego najlepszego również dla Mam, bo to w pewnym sensie również ich święto. icon_smile.gif

Resztę postów skomentuję po śniadaniu, bom już głodna jak wilk...
Cleo
Tusia-dziekujęicon_smile.gif
Dla innych pierwszomajowych i drugomajowych Jubilatów/Jubilatek- 100 lat:)

Misia wlasnie odspiewala 'Sto lat!' Hance, któa wtargnęła do jej pokoju;)
dankin-82
IGORKOWI...... NATALCE........HANI......................WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO

Z OKAZJI URODZINEK





Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i slonik.

Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami.

Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej!
aneczka2121
Igorek dziękuje bardzo za życzenia.

a DZISIEJSZYM SOLENIZANTOM życzymy wszystkiego najlepszego

Dankin Julka bardzo się zmieniła , taka z niej pannica.

Równiez miałam zamiar powklejac fotki małego miesiąc po miesiącu, ale wczoraj zasnełam razem z dziecmi przy usypianiu, a dzis nie mam na to czasu, mam zadzieje ze wybaczycie, ale obiecuje ze to zrobie tylko w póżniejszym czasie.Jutro imprezka, przyjezdza rodzinka, zostają do niedzieli.

Fotki majusiów urocze

To ja wkleje wczorajszego solenizanta





[URL=https://g.imageshack.us/g.php?h=291&i=collage7ec2.jpg][IMG]https://img291.imageshack.us/img291/7920/collage7ec2.9291c07f2e
aneczka2121

[URL=https://g.imageshack.us/g.php?h=170
TAQILLA
Ależ dzisiaj odświętnie - tyle solenizantek na raz mamy 06.gif

Juleczko, Natalko oraz Haniu - z okazji Waszego święta składamy Wam z Olivią najserdeczniejsze życzenia! Dorastajcie otoczone miłością i ciepłem rodzinnym, dumnie krocząc przez życie i zawsze dążąc do spełnienia swych marzeń, bo to one wnoszą radość w życie 06.gif


A u nas za oknem .... blisko 28stC (dochodzi dopiero 9 rano) i .... leje! 21.gif Co jakiś czas normalnie oberwanie chmury i dudni po szybach niesamowicie. A moje dziecię? .. no cóz. O 6:30 obudził ją pies sąsiadki bo jak zwykle gdy tylko zrobi się cieplej baba wypuszcza burka na zewnątrz nie dba co bydle robi 21.gif (oj tel do animal control chyba w tym roku będzie u mnei w domu cały czas pod reką jak tak dalej pójdzie bo mam już dość icon_twisted.gif ). Ale za to gdzieś przed 8 znowu jej sie przysnęło tym razem już z mamusia w łózku i co? Mama o 8:30 wstała a dziecię nadal śpi 06.gif
TAQILLA
Cleo urocze to Sto lat na wejściu 03.gif Fajnie jest mieć siostrę 06.gif

dankin-82 zestwaienie Julkowe - śłiczne. Ale oprócz tego, że Jula wydoroślała (no bo teraz to juz pannica a nie maluszek wink.gif ) to naprawdę niewele się zmieniła IMO. Bankowo można poznać że na pierwszym i powiedzmy ostatnim zdjęciu to jest ta sama dziewczynka. Fajny pomysł ze zdjęciami z działki 06.gif
Kiedy imprezka?

aneczka2121 za to Igorek zmienił się i to bardzo od urodzenia IMO. 03.gif Udanej imprezki jutro!

Tusia8 ale dłuuugo jesz to śniadanie 08.gif Faktycznie musiałaś być strasznie głodna 04.gif



To ja tez zgłodniałam.... wink.gif
I dzieć się zbudziła 29.gif
Tusia8
Hello

Taqilla, no straszliwie głodna byłam, no 08.gif 28 stopni macie?? Ale gorąco!

A tak poważnie, to my już po spacerku i obiedzie. Nawet zdjęcia mam (z piaskownicy!!), ale najpierw muszę je zrzucić do empikfoto.

Chciałam powiedzieć, że zdjęcia Olivii cudne są-te nóżki biegające, słodkości. No i Franio faktycznie ma proste włosy...troszkę szkoda icon_wink.gif

Kurde, jakaś śpiąca jestem jak fix, ciekawe, czemu tak.


No oczywiście, stara skjlerotyczka ze mnie: Dla Natalki również najlepsze życzenia w tym uroczystym dniu!! Wielu miłych chwil i pięknych wrażeń w następnym roku!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Nie no, wybitnie nie mam weny na pisanie długich postów, gdzieś się wzięła i zapodziała wena owa icon_wink.gif
TAQILLA
CYTAT(Tusia8 @ Fri, 02 May 2008 - 17:24) *
Kurde, jakaś śpiąca jestem jak fix, ciekawe, czemu tak.


czyżby czyżyk? 08.gif
dankin-82
dobra lecę nadrobić zaległości i zaraz może uda mi się poodpisywać 08.gif
dankin-82
Eve no właśnie loczków to mi straszecznie brakuje u Twojego słodziaka….chłopaki fajne, zwłaszcza ten mniejszy; spotkanie na szcycie widzę z fotoreportażu udało się ale chyba bardziej podobały się kozy hehe

Gosia u nas płynne doustne specyfiki na gorączke w ogóle się nie sprawdzają tylko czopki

Chaton Kobieto czy Ty już usiedzieć na miejscu nie możesz, odpocznij trochę a nie za remont się bierzesz

Cleo no w końcu się pochwaliłaś Hanią ojj już dawno zdjęć młodej nie wklejałaś; gorączki szczerze współczuję, może to zębiszcza?

Taqilla piszesz że Olivcia popłakuje Ci w nocy, pewnie przez wychodzące ząbki, współczuję ale moja młoda to teraz zaczęła gadać i śmiać się przez sen, normalnie jak się rozkręci to spać nam nie da hehe…. U nas identycznie z wielkością małej, zawsze Kulka górą ale mnie to nie cieszy bo sama zawsze byłam najwyższa w klasie i to niezbyt super sprawa jednak, trochę rzeczy jednak człowieka omija, choć z drugiej strony uwielbiam miny ludzi którzy pytają o wiek młodej i zawsze doznają osłupienia…..wiesz jak się patrzę na zdjęcia Olivci to faktycznie masz kawał niezłej baby, sznurówka mnie powaliła…. Tak się uważniej przyjrzałam swojej młodej po Twojej opinii i masz Kobieto rację, Kulka praktycznie wcale na mordce się nie zmieniła a ja ją uważam za taaaaka staruchę

Aneczka Igorek cud miód chłopak, strasznie dorosło wyszedł na zdjęciu, zestawienie słodkie ehhh jak nasze pociechy szybko rosną, jak dla mnie troszkę za szybko

Taqilla imprezke robimy jutro i wiesz myślałam że mam trochę spokoju a tu się okazuje że wypadałoby jednak gruntownie chałupę posprzątać, niby będzie tylko najbliższa rodzina ale wypadałoby odgruzować racji imprezki choć D chce żebym tylko „ogarnęła” ale ja tak nie potrafię 32.gif

Chaton Taqilla Eve no ja już całkiem powiem Wam szczerze zgłupiałam z tym wózkiem ehhh wagowo przyznaję koszmar ale boję się że lekki na małych kółkach w ogóle się u nas nie sprawdzi, niby mieszkamy w mieście ale zawsze na spacer idziemy do lasu i tam są potworne wyboje ale za to jest przepięknie; mała nadal jeszcze śpi w dzień i to w wózku więc jak kupię mniejszy to może być problem z drzemkami popołudniowymi, a co w zimie? Ja chyba sama siebie chcę przekonać…. Taqilla chyba będzie coś w zieleni, no właśnie ten jest bardzo podobny do tego co mamy ale nasz już zipie ostatkiem sił niestety, choć jest ciężki to lubię go bo jest obszerny i mała ma w nim sporo miejsca; chciałam coś kupić na „przyszłość”, pewnie parasolka przydałaby nam się ale nie mam gdzie tego trzymać, więc muszę wybrać jeden konkretny

Tusia pewnie zmiana pogody tak na Ciebie wpływa, u nas z tym jest przechlapane, ja wiecznie śpiąca z bolącą głową a Kulka z potwornym marudem; jeśli młoda jest nie w sosie znaczy pogoda się pospuje i to zawsze się sparwdza 29.gif



Wczoraj byliśmy na działce, było super choć pogoda paskudna, jednak cieszę się że zdecydowałam się pojechać bo pięknie się wypogodziło, mała szalała, a potem prosił by o 19ej położyć ją spać, taka zajechana a jak chrapała



na ładnie ja to nadrabiam zaległości a przy okazji całą czekoladę pochłonęłam ,nawet nie wiem kiedy 37.gif
dankin-82
achhh dziewczyny a może wszystkie zrobimy slajdy z okazji urodzinek naszych dzieciaczków i wkleimy to w jednym poście na początku pierwszej stronki? oczywiście w wolnej chwili 08.gif
Tusia8
Hej Piękne icon_wink.gif

Moje dziecię śpi, a ja zbieram siły do robienia sałatki na kolację.

Taqilla-to na pewno nie czyżyk icon_wink.gif Musiałabym być wiatropylna, hihi. W ogóle, z czyżykiem to się jednak chyba do sierpnia wstrzymamy, ale szkoda mi paseczka zmieniać.

Dankin-ja wprawdzie mam już wózek, ale nie jestem z niego do końca zadowolona. Nie jest zbyt dobry jakościowo. Jestem pewna, że w okolicach jesieni będę musiała kupić następny, i wydaje mi się, że to będzie Chicco Enjoy. Tylko że Ty chyba nie chciałaś z tej firmy? Ale dla mnie jest idealny, waga ok, kółka wielkością ok i w ogóle wszystko ma, co powinna mieć spacerówka.

W ogóle, to skandal, żeby się Basia na forum nie pokazała i nie postawiła dziś kolejeczki 08.gif

NIUNKA
Najserdeczniejsze życzenia Dla mojej kochanej siostrzenicy Natalki w dniu pierwszych urodzin



oraz dla Julki Kulki i Hanki



Ps. Zajrzyjcie TUTAJ
dankin-82
Tusia wiesz ja mało co "pomacałam" wózków bo u nas lipa z wyborem w mieście a wolałabym jednak pooglądać coś przed kupnem, zobaczymy pod koniec maja jedziemy w Polskę do rodzinki więc może coś u nich wypatrzymy o ile wcześniej nie zdecydujemy się na to tako ehhh..... Wy chcecie przełożyć staranka na później a u mnie D chce je przyspieszyć 08.gif
Cleo
O Boze-mam na maksa zwieksozny poziom cukru w organizmie;) (i alkoholu ) --booo mój mąz wrocil z zakupow z samymi slodyczami dla gosci, wiec oprocz tortow dla dziewczynek (opis mojego jest w podforum MniamMniam), byly jeszcze delicje, pierniczki, ptasie mleczko itd. itp.
Haina biedna- naprawde od pon. ciagle goraczka, ale spala przed imprezą, wiec nawet byla ok i zachwycila sie urodzinowym bączkiem, klockami oraz prezentem wspolnym -domkiem /namiotem ogrodowym, ktory moja chrzestna sprezentowala dziewczynkom:)
I tak w sumie cale przyjecie zdominowaly rozmowy o rychlym slubie mojej siostry, ale to milo, ze jednak goscie przyszli i wszystko sie udalo. Misia zawiesila seprentyny, plakaty na drzwiach, zrobila laurki itd:)

teraz chyba musze zjesc cos z soląicon_wink.gif
dobranoc!

PS
dankin- ja zdjecia dzieci wstawiam na na bloga, na forum jakos niezbyt czesto...
Eve- to poczekam cierpliwie na kubek!:)
dankin-82
Cleo cieszę się że imprezka Wam się udała, no i malutka Twoja dzielna laska że wytrzymała; zobaczymy jak wyjdzie nam jutrzejsza "balanga"..........hehe ja poziom cukru mam zawsze zawyżony bo słodkie pokochałam od czasu ciązy i teraz kłopot bo muszę zawsze coś wszamać 37.gif
dankin-82
kocham kefirrrrrrek











Tusia8
Cleo, jak fajnie, że urodzinki udane. A podwyższony poziom cukru to ja też często mam, hii. Szczególnie, jak mąż wróci z zakupów icon_wink.gif

Dankin, jak by co, to wpadaj na "macanie" do Poznania! Co do staranek, to musimy trochę poczekać, bo doszliśmy do wniosku że Młoda teraz jeszcze jest za młoda icon_wink.gif, a poza tym, nie jestem jednak taka pewna, czy nasze finanse udźwigną np. podwójne kupowanie pieluch. Ale mamy nadzieję, że mężowi otworzy się możliwość awansu i tym samym podwyżki...

A sałatki nie ma. Nie kupiłam kukurydzy.... icon_evil.gif A tak mi się chciało tej sałatki, szlag by to.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.