To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Słodkie Dzieciaczki z wrześniowej paczki cz.3

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
kejti_80
Wszystkiego naj, naj, najsłodszego dla naszej śliczności Julci impreza.gif
kejti_80
ok ja spadam bo juz Urwisek sie domaga mojej obecnosci 08.gif 03.gif
ღ magda ღ
CYTAT(Mariola80 @ Tue, 06 May 2008 - 10:48) *
sliczne jak profesjonalne


raczej przypadkowe hahaha
ღ magda ღ
my też wszystkiego naj naj dla Julci i całej masy uśmieszków
kori85
oczywiście wszystkiego naj naj najlepszego dla Julci

korzystając z tego, że wszystkie wybyłyście na spacerki powklejam trochę zdjęć

z tatą na spacerku:


oswajam się z nocniczkiem:


z bratem ciotecznym:


wszechogarniające niezadowolenie:
#Margola
CYTAT


Kori zdjecie poprostu rewelacyjne... alez on ma swietna minkę...
to moze ja tez powklejam foteczki z majówki...
#Margola


tu z tatusiem:))




a tu znowu z mamusią


tu wyszłam jakbym miała już te 30 dychy
kori85
Mariola dzięki za komplemencik...
twoje fotki też super, wiesz co ja cię skądś znam, ale nie wiem skąd
maris28
Witamy!

Dziękujemy za mile słowa:) Wasze Maluszki wszystkie śliczne i jak pięknie siedzą! Piotruś jeszcze nie siedzi ale na wszystko musimy poczekaćicon_smile.gif


co do szczepionki , musimy zaszczepić Piotrusia, ponieważ będzie miał wszczepiony implant a to jest wskazaniem. Do złóbka nie pojdzie:) Ja jestem w domu... jeszcze kilka lat... i jużnie wiem czy sie martwić tym czy cieszyć. Czy znajdę później jakąś dobrą prace. Czas pokaże. W niedzielę mój maż wyjeżdza do niemiec na 4 miesiace do pracy. Będzie nam troszke smutno. Na początku sierpnia mamy badanie kwalifikacyjne do operacji a potem to juz tylko będzie szybko i z górki. No to sobie popisałam... właśnie Piotruś wstałz dżemeczki popołudniowej:) Buziaki for ALL! icon_wink.gif
#Margola
CYTAT(kori85 @ Tue, 06 May 2008 - 16:19) *
Mariola dzięki za komplemencik...
twoje fotki też super, wiesz co ja cię skądś znam, ale nie wiem skąd


a wiesz ze ja odniosłam takie samo wrazenie???
#Margola
hej rtonka...
kori85
kurcze Mariola a może my się znamy, tylko dawno się nie widziałyśmy, no już sama nie wiem, jak coś to może na naszej klasie się jakoś znajdziemy- zgadamy...jakbyś szukała to ja się nazywam Kamila Chobot (z.d. Pawlak)
maris28
https://ww2.tvp.pl/248,20080428705289.strona

Zobaczcie co dziś dostałam . Wyślę kartkę napewno.
Aggatt
witam wieczorkiem icon_smile.gif oczywiscie udalo mi sie wykrasc tylko 15 minut drzemki dzisiaj i juz chodze po scianach icon_wink.gif

wszystkie zdjecia przepiekne! Ale te nasze dzieciaczki juz duze!

Ptasia biedactwo, Daniel tez zaczyna byc taki maminysynek... dlatego staram sie go jak najwiecej tacie podrzucac icon_wink.gif

wiem, ze dla niektorych z was to juz nie nowosc, ale dla mnie tak, wiec sie nia z wami podziele icon_biggrin.gif Daniel przedwczoraj pierwszy raz do mnie podraczkowal jak jego zawolalam icon_biggrin.gif

maris my mamy te pneumokoki juz w zestawie obowiazkowym (darmowym! icon_biggrin.gif ), wiec nic nie pomoge, niestety... ja tez siedze z malym w domu, i tez zastanawiam sie, czy potem znajde jakas prace, ale nie zaluje podjetej decyzji. Na pewno bedzie warto icon_biggrin.gif a co do wyjazdu mezusia, to na pewno bedzie wam ciezko, ale sama zobacz, jak szybko zlecialy te 7-8 mcy jak maluchy sa z nami, te 4 mce rozlaki zleca szybciutko

uciekam kapac malego.. jak bede miala sily, to jeszcze do was wroce...

potaram sie tez wam wrzucic jakies zdjatka dzisiaj jeszcze...
ღ magda ღ
Kori ja skorzystałam z okazji i znalazłam cię na naszej klasie
ღ magda ღ
no gdzie jesteście Kawki bym się napiła

u nas dzisiaj nieciekawa pogoda więc ze spacerku nici ale wczoraj na działeczce u rodziców tak mnie słonko przypiekło ze drobny buraczek ze mnie

Mariolciu i Kori wasze dzieciaczki naprawdę śliczne nie mogę się napatrzeć a na tych zdjęciach to wogóle nie widać że masz 30 na karku prawie Mariolciu
maris28
Alo o poranku icon_wink.gif!

Kasiula- proszę o zmianę na pierwszej stronce. Piotruś urodził sie o 3 nad ranem:) ( jeśli można oczywiście troche po czasie i przepraszam że nie na prv pocztę )to poprosimy o wklejenie tego zdjecia:



Zamówiłam wczoraj szczepionkę. udało mi sie znależć ja za 259 zł. A u WAs tez takie cenki?

Jeszcze troszke zdjęćicon_smile.gif


wspólne oglądanie dobranocki u nas wygląda tak jak na tym obrazku icon_wink.gif


Piotruś ze swoja ciocią

Meldujemy się na kawę!

A dziś częstujemy słodkim z okazji ośmiu miesięcy Bartunia Kejti i mojego Piotrusia icon_smile.gif


kori85
Witamy się i zapraszamy na kawusię...

wszystkiego naj dla naszych słodziaków 8-mio miesięcznych!!!!!!!!!!

Magda dzięki za zaproszenie, oczywiście przyjęte 06.gif

Kasiula ja też poproszę o uzupełnienie danych: Szymek urodził się o 1:20, ważył 3500gram i miał 55 cm a zdjątko poproszę takie:
ღ magda ღ
śliczne zdjęcia
kori85
Maris a gdzie ty tą szczepionkę zamówiłaś???? ja pytałam w aptekach koło siebie to cena przekracza 340zł, a wyczytałam na forum, że w czeskich aptekach ta sama szczepionka kosztuje około 60-70 zł, koszmar totalny, bo jak tu się do Czech dostać?
Ptasia
Witajcie
Najpierw Wszystkiego naj naj dla Julki, Piotrusia i Bartusia

wszytskie zdjęcia sa cudne chyba musze zacząć sie bardziej przykładać do swoich 29.gif
Aggatt gratuluję raczkowania i nie myśl sobie że to taka powszednia sprawa bo Oliwka nawet niemyśli o raczkowaniu 21.gif podobnie jak o ząbkowaniu i kilku innych sprawach "normalnych " w tym wieku 03.gif

U nas dzis znowu cieplutko więc pewnie po dżemce wybierzemy sie na spacerek.
Miłego dnia
kori85
Ptasiu Szymol też nie ma jeszcze ząbków, a już tyle fałszywych alarmów narobił, że szok, ciągle czekamy i zaglądamy mu do buzi i nic 41.gif 41.gif raczkować też dopiero zaczyna, narazie "łapie" postawę i przesuwa się do tyłu, najlepiej mu jest na nogach (ja i mój brat wogóle nie raczkowaliśmy), w łóżeczku wstaje sam ale sam nie siada i wogóle dużo rzeczy robi na odwrót, ale nie martwię się tym bo każde dziecko rozwija się swoim tempem
kejti_80
Dzień doberek!!!

Piękna pogoda za oknem, wiec i nastrój zupełnie inny icon_smile.gif
Wczoraj sie rozpogodziło dopiero po południu, ale i tam buszowalismy do 19 na dworze.

Zapraszamy na bezalkoholowego i na wielkie ciacho z okazji 8- miesięcznicy naszych kawalerów: Bartusia i Piotrusia

Zdjęcia wszystkie super, dzieciaczki przesłodkie. można by non stop takie szkraby oglądac.

No i juz popisalam ... Bartus okazuje swoje niezadowolenie, ze nie moze bawic sie klawiatura 43.gif

Miłego dnia, postaram sie odezwac jak tylko "łobuz" się uspokoi.

Ptasia
kori Oliwka tez sama nie siada, ona nawet nie mówi 32.gif ale mam juz nauczke z tym przekrecaniem sie na plecki, zaczełam panikowac, latałam po lekarzach a mała jak przyszedł jej czas poprostu sie przekręciła i juz. Teraz czekam cierpliwie, każde dziecko jest inne, a moje robi wszytsko w stosownym czasie dla siebie a nie dla kalendarza rozwoju i już 06.gif
kori85
Ptasiu świetne podejście do sprawy...

my dziesiaj idziemy do koleżanki, z którą ostatni raz widziałam się podczas matur i ona też ma synka tylko troszkę starszego (10 miesięcy) i jej szkrabek nosi ten sam rozmiar ubranek co Szymek, więc jest to doskonały przykład, że rozwoju dzieci nie da się zaszufladkować w normy książkowe...

Kejti ja się właśnie zorientowałam, patrząc na twój paseczek, że mamy taką samą datę ślubu 06.gif
ღ magda ღ
właśnie z tym rozwojem maluszków to różnie jest zależy od dziecka nasz Mikołajek siedzi już praktycznie sam tylko jeszcze trzeba uważać na twardych powierzchniach żeby sobie guza nie nabił hahaha, mówi tata ładnie od jakiegoś miesiąca ale ząbka jeszcze żadnego nie ma Kubuś jak miał 7 miesięcy miał już 4 więc same widzicie jak to jest o raczkowaniu raczej też mowy nie ma chociaż próbuje dupcię podnosić ale za duży nerwus z niego hahaha

także nie martwmy się na zapas ważne że wszyscy zdrowi

a propo postępów ja też się martwiłam jak Kubuś mało mówił w stosunku do dzieci moich koleżanek a jak skończył 2 latka to mu się japa nie zamyka aż czasem mam dość
Ptasia
jeśli mowa o przykładach to ja ostsnio spotkałam panią z dzieckiem, wydawało mi się że jest mniej więcej w wwieku Oliwii. Okazało się że ma juz 14 miesięcy!!!!! Waży 9300, prawie nie mówi ale wg lekarz wszytsko jest ok.
Pewnie że każda z nas chciała by żeby jej dziecko pasowało idealnie do ram książkowych ale niestety tak sie nieda 06.gif

cześć kala dawno cię nie było
#Margola
witam wszystkich
my dzis niestety kolejna nocke mamy nieprzespaną..
mała zasnela o 22 a wstała o 5.30... z ym ze do 2.30 ustawialismy nowy system bo ten nam siadł. także miałam jakies 3 godz snu...
CYTAT
Maris napisała:
A dziś częstujemy słodkim z okazji ośmiu miesięcy Bartunia Kejti i mojego Piotrusia icon_smile.gif




My oczywiscie sie dołanczamy..icon_smile.gif))
Kori nic mi nie mówi twoje imie i nazwisko... hmm a na naszą klase nie wchodze po tym jak dowiedziałam sie ze sciagaja dane...
Ptasiu ciesz sie z niunia jszcze nie ząbkuje masz przynajmniej spokój..icon_smile.gif))
Kejti wiem co to niezadowolenie u szkrabów ... Julia jest nie do wytrzymania jak nie pozwalam jej wstawac przy stolik od tv.... az krzyczy na mnie.
Maris faktycznie tanio znalazłas... u nas tez te szczepionki chodzą po ponad 300zł.
Magda... dzieki za komplemencik ale ja wiem ze już nie wyglądam na młodą.. ech... czas płynie.

Mam ogromną prosbe do dziewczyn które dostały e-mail z pampersa z prosba o potwierdzenie danych adrsowych...
czy mogłaby mi ktoras przesłac tego e-maila <oryginał> zebym im mogła odesłac, bo mi wirusy kompa zaatakowały i wykasowały dosłowie calusienką poczte łącznie z adresami.
thx:))
kala101
Witam kochane po dość długiej nieobecności

Po pierwsze wszystkiego naj na 8 miesięcy dla wszystkich dzieciaczków którym życzeń nie złożyłam icon_smile.gificon_smile.gif brawo_bis.gif

Po drugie zdjęcia jak zwykle super zarówno pod względem graficznym jak i zawartością icon_smile.gif:)hehehh

Po trzecie ja nie pomoge w sprawie szczepionki na pneumokoki bo jeszcze nie podawałam bo siedze z małą w domu ale dobrze wiedzieć że w czechach taniej bo często tam bywam

Po czwarte cieszę się że wszystkie wypady majowe się udały

A jeśli chodzi o rączki itd to Natala od dawana jak mnie nie widzi to drze się i zanosi więc ja chodzę z nią upiętą do siebie jak rzep

madziarka cieszymy się bardzo z zabawki ciekawe kiedy przyjdzie icon_smile.gificon_smile.gif i gratulujemy wszystkim dzieciaczką

Gratuluje wszystkich nowych zdolności które przez okres mojej nieobecności posadły maluchy


kala101
mariola zaraz ci prześle tego emaila tylko podaj emaila bo teraz mi sie gdzies wszystkie dane zagubiły pewno pozgrywał mezus na płyty
kori85
mariola może po prostu jesteśmy do kogoś podobne...
kejti_80
Kori rzeczywiscie pobieralismy się tego samego dnia icon_smile.gif Nawet nie zauwazylam 08.gif

Co do raczkowania to mój Leniuszek woli od razu przejsc do stania.... bardzo mu się spodobało i teraz tylko wrzeszczy zeby go postawic, np. kolo łożka a on sobie tam drepta. Obawiam sie, że etap raczkowania pominie 03.gif 03.gif 08.gif
Ząbków też nadal nie widac, chociaz dziąsełka juz ma tak napuchnięte ze szok, i widac juz w dziasełkach dwie górne łopatki, hihi i dolne, ale teraz czekamy na ich pojawienie się.
Wiec doskonale Was rozumiem, i Ciebie Ptasiu. Kazdy maluszek ma swoje tempo rozwoju i my za bardzo nie mamy na nie wpływu. Grunt to nie przejmowac sie i nie szukac dziury w całym 08.gif

Bartus teraz drzemie po cycusiu, ale zaraz pojdziemy na spacer, bo pogoda jest przeeesuper.

kejti_80
no i w koncu musze kupic krzeselko do karmienia bo juz trace cierpliwosc jak karmie Małego....... chyba sie zdecyduję na Coneco Planet , chyba któras z Was ma takie, prawda????
A w drewnianych są pasy bezp.?? bo nie moge sie dopatrzec?
maris28
kori - zamowiłam w jednej z aptek sieci " dbam o zdrowie" (www.dbamozdrowie.pl - znajdź taką obok siebie ) tam są wg mnie najtańsze leki a i bebilon pepti po 8.50 wychodzi
kala101
No to troszku dla przypomnienia

podróż na 2 rocznice ślubu icon_smile.gificon_smile.gif

pływamy na basenie

nauka pływania w wannie

a tak się bawimy

i zapasy z tatą które wygrała jak widać natala
kejti_80
nono Kalus to juz wiadomo dlaczego Cie nie bylo na forum 03.gif 03.gif 03.gif 08.gif
Super prezent na rocznice icon_smile.gif
kori85
kala bombowe zdjęcia...
kala101
kejti to mój pomysł i inicjatywa z tym wypadem na rocznice ale udało nam sie z pogoda i wogóle było super
ღ magda ღ
Kaluś a gdzie byliście fajne zdjęcia jak ja ci zazdroszczę może ja też mężyka namówię my roczniće mamy we wrześniu
kala101
magda a byliśmy w różnych zakątkach świata icon_razz.gif:P na jednodniowej wycieczce icon_smile.gificon_smile.gif

Zobaczyliśmy między innymi

Dobra wystarczy bo żaba nie chce współpracować
maris28
Kala- a jakim cudem udało sie Wam odwiedzić w jeden dzień Rzym, paryż. Londyn a te kamienne głowy to nie są w Stanach? To super wycieczka powiedz gdzie takie organizująicon_smile.gif
kala101
maris organizuje takie ja icon_razz.gif:P później wytłumacze jak bo teraz musze doprowadzić dom do porządku bo mam mieć niezapowiedzianych gości a mam mnóstwo roboty
#Margola
Kala..
Julcia2007@vp.pl
thx wielkie:))
Dzaga
mariola ja tam starej baby nie widzilam na tych zdjeciach !! promieniejesz icon_smile.gif o Julce to juz nie powiem!

ptasia ale wam zazdroszcze wypadu... buuuuuuuuuu..... pięknie wygladacie icon_smile.gif

maris
piotrus mnie zaczarowal jak zawsze icon_smile.gif od razu banan na ryju mam icon_smile.gif

kala wypad wyglada na superasny!! a telenty organizatorskie jeszcze lepsze icon_smile.gif
Dzaga
my na majowke pojechalismy zaczac sezon na wodzie icon_smile.gif

pierwsze wodowanie



mama próbuje utrzymac łódź 29.gif

Dzaga
a to my icon_smile.gif

Ptasia
kala wycieczka musiała byc super. Wszystkiego naj naj z okazji rocznicy.
Nam nie udalo sie pojść na basen bo mała była jeszcze na lekach a i ja byłam chora 32.gif no nic nastepnym razem.
Dzaga widze że wasza majówka tez udana, dobrze że mama sie nie skąpała 08.gif

My też zwiedzalismy, objechalismy wszystkie zabytki Dolnego Śląska 08.gif
To Książ

Tu z wujkiem i narzeczonym Szymonkiem

A tu na Śnieżce 03.gif

niewidzialna
Witam

na początek życzonka dla Piotrusia, Bartusia i Jasia na skończone 8iesięcy a poza tym spóźnione dla Juleczki i Gabrysia na jutro życzonka dla Mikołajka icon_wink.gif

Kala gratuluje wyprawy

Dzaga, Ptasia
super fotki

Kori mam pytanko czy z tego nocnika nic nie wylatuje (z przodu)?bo bardzo ciekawy kształt , bo nasz niby dobry ale muszę pilnować bo "fontanny" się trafiają więc też bym takiego poszukała

Ja tak w skrócie,bo żyje już komunią,dziś zrobiłam listę zakupów,masakra,nie wiem kiedy to kupię,bo głównie o noszenie chodzi. Głowa mi już pęka, a to dopiero początek,impreza na prawie 30 osób i większość mam przygotować sama. Za tydzień w piątek menżyk wraca i nawet nie będzie czasu sie sobą nacieszyć...porażka. Tak więc do pełnej świadomości,przytomności i poczytalności wrócę po 26maja,jak całe zamieszanie sie skończy i menżyk wyjedzie tak więc jeśli nie będę zaglądać lub tylko zaglądać anie pisać to sie nie martwcie icon_wink.gif

pozdrawiam wszystkie cieplutko

DOBRANOC
ღ magda ღ
no to ja się witam i na kawkę zapraszam bo jakoś tak padnięta po nocy jestem wydaje mi sie że mam coraz mniej siły na te nieprzespane noce mam dość jak tak dalej pójdzie to się wykończę skąd te dzieci tyle siły mają niedowiary
ღ magda ღ
no i oczywiście wypiję za 7 miesięcy naszego MIKOŁAJKA
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.