To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

*** NOWOROCZNE DZIECIACZKI*** CZ II

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
xxyy
ja tylko na chwilke, upieklam ciasto na dzien ojca, lece dekorowac. pozniej wkleje fotke. To trzecie ciasto odkad sie znamy czyli wypada, ze pieke mojemu mezowi raz na 2 lata 06.gif
takze to na pewno bedzie niespodzianka.
xxyy
CYTAT(betina_t @ Mon, 23 Jun 2008 - 21:02) *
Leni- jeśli chodzi o zęby to mogą wychodzić i 4 na raz. Inka tak miała, pierwszy wyszedł jak miała5 miesięcy, potem od razu drugi na dole a jak miała 6 miesięcy to zaczeły 4 zęby na razu góry wychodzić i to że pierwsze u góry wcale nie były te na środku tylko te po bokach .


Betina
no wlasnie bo jakos tak czuje , ze drugi idzie...



Nie jednak foty nie wkleje bo napis mi nie wyszedl taki jak chcialam. Ale ciasto jest czekoladowo-migdalowe w czekoladowej polewie. Bialy napis "dla tatusia"
Jak sie nie potrujemy to upieke drugie i wtedy wkleje.
netty5
LENI to ty dzisiaj tatusiowi slodzisz zycie?

A my znowu walczymy z goraczka 32.gif Kubulek sie usmiecha do mnie ale jakos tak smutno jakby chcial powiedziac "pomoz mi mamo"........... 32.gif 32.gif 32.gif On jest kochany znosi to wszystko bardzo dzielnie ale mi go tak bardzo szkoda bo widze jak sie meczy.Przez sen mruczy jak zraniony kotek a oczka ma takie czerwone z goraczki..... 32.gif Swoja droga nie za dlugo ta goraczka trwa? Zaczynam sie powaznie martwic.........
xxyy
CYTAT(netty5 @ Tue, 24 Jun 2008 - 00:57) *
Kubulek sie usmiecha do mnie ale jakos tak smutno jakby chcial powiedziac "pomoz mi mamo"........... :


Netty prawie sie poplakalam... 41.gif
Bedziesz dzwonic do lekarza?
netty5
LENI Przeczytalam juz chyba wszystko w internecie na temat goraczki u niemowlat................
No ale nurofen pomogl i maly fika z babcia.......Jutro jak bedzie powtorka z rozrywki to dzwonie do lekarza.Ale moze w koncu antybiotyk zadziala bo jak nie to albo mu zmieni ten antybiotyk albo oddzial -a tego ostatniego chcialabym uniknac 32.gif
betina_t
Netty - biedny Kubutek przytul.gif, antybiotyk podobno zaczyna działać po 24 godzinach, u nas przynajmniej tak się sprawdza. Trzymam kciuki żeby szybko zadziałał.

Leni - ząbulek cudny icon_smile.gif wklejaj zdjęcie ciacha, to nic że napis nie wyszedł
xxyy
Dziewczyny
no i wreczylam ciacho mezowi. Bardzo sie ucieszyl ale z opoznieniem. Wytlumaczyl, ze jak ja czasem mowie do R cos o " tatusiu ", to on ma w glowie, ze mowie to o jego ojcu . To samo bylo z tym ciastem. Pierwsza jego mysl byla , ze pyszne ale nie dla niego! Mowi, ze sie jeszcze nie oswoil z faktem, ze jest tata... icon_eek.gif

dzieki temu, ze R spi w lozeczku wstaje nie o 5-5.30 ale o 6... Albo maly lepiej spi albo sie bawi po obudzeniu. Moglaby byc przynajmniej 7...
owiwia7
hej,

netty biedny Kubuś przytul.gif mam nadzieję, że dziś jest lepiej.. daj znać proszę..

Leni icon_smile.gificon_smile.gif może jakbyś go tak zostawiła na tydzień samego z Robusiem, to by sobie to uzmysłowił w 100%?? icon_smile.gificon_smile.gif

a Amelka dziś kolejny dzień w swoim łóżeczku, generalnie spała pięknie.. w nocy od 2:30 do 4 machała rączkami, wierzgała nóżkami, ale nie płakała, więc nawet do niej nie wstawałam, potem jak zasnęła tylko ją przykryłam... icon_smile.gif i spała prawie do 7.. muszę to napisać, i tylko mam nadzieję, że mój mąż tego nie przeczyta 29.gif cholerka miał rację!!! czemu go wcześniej nei posłuchałam?? może nie jestem bardziej wyspana, ale za to o wiele mniej bolą mnie kości...
xxyy
CYTAT(owiwia7 @ Tue, 24 Jun 2008 - 10:41) *
Leni icon_smile.gificon_smile.gif może jakbyś go tak zostawiła na tydzień samego z Robusiem, to by sobie to uzmysłowił w 100%?? icon_smile.gificon_smile.gif

a Amelka dziś kolejny dzień w swoim łóżeczku, generalnie spała pięknie.. w nocy od 2:30 do 4 machała rączkami, wierzgała nóżkami, ale nie płakała, więc nawet do niej nie wstawałam, potem jak zasnęła tylko ją przykryłam... icon_smile.gif i spała prawie do 7.. muszę to napisać, i tylko mam nadzieję, że mój mąż tego nie przeczyta 29.gif cholerka miał rację!!! czemu go wcześniej nei posłuchałam?? może nie jestem bardziej wyspana, ale za to o wiele mniej bolą mnie kości...


kiedys mu dam R na tydzien i pojade sie wyszalec 06.gif i bede dzwonic co chwile ha ha ha ....

ale fajnie tfu tfu , ze z tym lozeczkiem sie udalo icon_smile.gif a o ktorej zasypia?
agaa.
Dzień dobry.
Spac mi siÄ™ chce.
Napisze coś później 06.gif
xxyy
CYTAT(agaa22 @ Tue, 24 Jun 2008 - 10:51) *
Dzień dobry.
Spac mi siÄ™ chce.
Napisze coś później 06.gif


bym sie bardzo zdziwila jak bys napisala:
dzien dobry , alez jestem swieza, wypoczeta i gotowa do dzialania 04.gif
parasolka
CYTAT(Leni @ Tue, 24 Jun 2008 - 08:57) *
bym sie bardzo zdziwila jak bys napisala:
dzien dobry , alez jestem swieza, wypoczeta i gotowa do dzialania 04.gif

ja też ....
wenua
Hej
parasolka
CYTAT(wenua @ Tue, 24 Jun 2008 - 09:44) *
Hej

następna icon_smile.gif
xxyy
CYTAT(parasolka @ Tue, 24 Jun 2008 - 12:47) *
następna icon_smile.gif

04.gif

agaa.
O agniesha- pisz kochana co tam u Was, dawno Cię nie było
agaa.
Nic mi się nie chce, ale muszę powiedziec że dziś moja mała obudziła się tylko raz o 4.45 icon_eek.gif Zjadła kaszkę, trochę powariowała,spac za bardzo nie chciała,no ale ja chciałam więc poszłam spac to ona wtedy też usnęła i obudziła się o 7.15. Normalnie pierwszy raz tak długo spała
kasiazielonka
hej

za chwile ide podgrzac pierwsza marcheweczke Julki:)
zastanaiwam sie jak zareaguje;)


zobaczymy:)
xxyy
CYTAT(agaa22 @ Tue, 24 Jun 2008 - 15:18) *
Nic mi się nie chce, ale muszę powiedziec że dziś moja mała obudziła się tylko raz o 4.45 icon_eek.gif Zjadła kaszkę, trochę powariowała,spac za bardzo nie chciała,no ale ja chciałam więc poszłam spac to ona wtedy też usnęła i obudziła się o 7.15. Normalnie pierwszy raz tak długo spała

Agaa
no to czekam az pewnego ranka zobacze posta od Ciebie:

ale sie wyspalam! 08.gif


Kasia

stawiam , ze bedzie plula 03.gif

zartowalam... 43.gif
kasiazielonka
no to moja Kropka zaliczyłą swój pierwszy bezmleczny posiłek-jakies 4, 5 łżeczek marchewki:)
a było to tak
a tak napadała łyżeczkęicon_smile.gif

teraz smacznei marchewkowo spi-juz oczywiscie jest cala przebrana;)

leni no troche pluła ale chyba jej sie podobalo tylko nie wie jeszcze jak przesuwac ten pokarm dalej

wiecej nie pisze zrobie cos korzystajac z tego ze mala zasnela
xxyy
Kasia

no start obiecujacy oby tak dalej icon_smile.gif
Gdańszczanka
Hej
Kasia - super 03.gif moja je podobnie...o ile jej smakuje 06.gif najgorsze jak już włozy łapki do buźki....w pobliżu mam już ręcznik papierowy bo inaczej wszystko jest upaplane
ok
teraz ja ide podgrzewac obiadek - dopiero wróciłyśmy ppo wizycie u lekarza
wenua
Buuuuuuu a moja tak nie je nawet w jednej dziesiatej. Wypycha jezorem i zamyka szczelnie dziobek i odwraca glowe jak tylko zobaczy lyzeczke 32.gif
Na razie przestalam jej dawac cos innego jak moje mleko i kaszke. Zrobie krotka przerwe moze to pomoze.
shira
jestem icon_smile.gif ale nie nadążam 21.gif 21.gif 21.gif
xxyy
Wenua

Jak jej dajesz kaszke? Butla? Ciekawe czy chodzi o lyzeczke czy smak warzyw i owocow. Jak lyzeczka to moze marchwianke butla?
Albo faktycznie przerwa cos moze dac. Tobie tez bo pewno masz dosc walki co?


My walczymy na polu zabkow. Normalnie juz nie moge. Chyba sobie stopery zaloze tak wyje i marudzi. Chce tylko cyckac i byc na rekach. Mysle, ze bliskosc go troche uspokaja.

A jak inne mamuski? Goraczki, odstawianie cycka i inne klopoty?

parasolka
CYTAT(wenua @ Tue, 24 Jun 2008 - 16:26) *
Buuuuuuu a moja tak nie je nawet w jednej dziesiatej. Wypycha jezorem i zamyka szczelnie dziobek i odwraca glowe jak tylko zobaczy lyzeczke 32.gif
Na razie przestalam jej dawac cos innego jak moje mleko i kaszke. Zrobie krotka przerwe moze to pomoze.

Wenua ona dopiero skończyła 4 miesiące, ma prawo nie chcieć!
Tymon też nie chce icon_sad.gif a dziś skończył pól roku - i to nie jest fajnie
xxyy
CYTAT(parasolka @ Tue, 24 Jun 2008 - 21:29) *
Wenua ona dopiero skończyła 4 miesiące, ma prawo nie chcieć!
Tymon też nie chce icon_sad.gif a dziś skończył pól roku - i to nie jest fajnie


Parasolka

widze, ze i Ciebie klopoty nie ominely icon_neutral.gif

wenua
CYTAT(parasolka @ Tue, 24 Jun 2008 - 18:29) *
Wenua ona dopiero skończyła 4 miesiące, ma prawo nie chcieć!
Tymon też nie chce icon_sad.gif a dziś skończył pól roku - i to nie jest fajnie



za 3 dni konczy 5 miesiecy.

Co do jedzenia to dzis probowalam soczku marchwiowego z gruszka. Porazka na calej lini.
Kaszke je butla.

Leni mam nadzieje ze zabki szybko wyjda i odpoczniesz troszke.
netty5
Jestem na chwile bo padam, na pysk.
Kubus lepiej juz bez goraczki rano wstal wesolutki i caly dzien nie goraczkowal.Ja pomylam z 10 okien w pensjonacie i odpadaja mi rece i oczy leca az rzesami po klawiaturze rysuje.Teraz Kubus dostanie marchwianke bo jeszcze rozwolnienie ma.Ale mam nadzieje ze i to w koncu minie.Dobrze widziec go juz takiego zywego i zadowolonego.Tylko cos mnie zoladek na...la jak cholera.Chyba jedzenie w pospiechu wychodzi............Pozniej cos poskrobie.Pa
Gdańszczanka
Ja naczytałam się tego co Shira (chyba) pisala. czasami jak Melka nie chce jesc to nawkładam do buźki i szybko smok do buzi, tzn butlę z wodą 03.gif
skutkuje
ona musi od razu popijac, moze za geste icon_neutral.gif
agaa.
Netty- to dobrze że Kubuś już lepiej się czuje,oby mu całkiem w końcu przeszło
xxyy
CYTAT(wenua @ Tue, 24 Jun 2008 - 22:15) *
Leni mam nadzieje ze zabki szybko wyjda i odpoczniesz troszke.


dzieki, jeszcze 19 04.gif 04.gif 04.gif

Netty

dobrze, ze Kubus lepiej ale Ty dziewczyno zamiast na kompie to odpocznij...



no dziewczyny takie niemowle to prawdziwy survival 03.gif
parasolka
CYTAT(Leni @ Tue, 24 Jun 2008 - 19:08) *
Parasolka

widze, ze i Ciebie klopoty nie ominely icon_neutral.gif

tzn nie bardzo chce cos więcej niż cyca icon_smile.gif to lubi bardzo
a dziś dałam mu sinlac na miom mleku i też bez entuzjazmu
no ale widze światełku w tunelu tfu tfu
xxyy
CYTAT(parasolka @ Tue, 24 Jun 2008 - 23:41) *
tzn nie bardzo chce cos więcej niż cyca icon_smile.gif to lubi bardzo
a dziś dałam mu sinlac na miom mleku i też bez entuzjazmu
no ale widze światełku w tunelu tfu tfu


co to jest sinlac?
owiwia7
Parasoka sto lat za pół roku Tymonka!!! Tymuś duży już z Ciebie chłopak, jedz ładnie zupkę!! Myślisz, że posłucha? icon_smile.gif

Leni
zasypia ok. 20.. czasem ciut później, dziś się troszkę awanturowała, ale jakoś poszło.. poszłąm do łóżeczka, pogłaskałam po główce, chyba zrozumiała, że jej nie wyjmę i zasnęła.. ufff.. jak dobrze.. uwielbiam ten moment kiedy moje dzieci już śpią icon_smile.gificon_smile.gif Szkoda tylko, że męża nie ma.. przydałby się masaż pleców icon_smile.gificon_smile.gif

ponoć dzieci najbardziej marudzą gdy wychodzą im pierwsze ząbki, potem się już przyzwyczajają.. mam nadzieję, że właśnie tak będzie u Ciebie.. Trzymaj się dzielnie i uściski dla Robusia, musi go to bidaka boleć...


Odwróciłam Amelce pory posiłków, tzn. rano dostała dziś samo mleko (oczywiście z cycka nie chciała, z butelki nie chciała a z łyżeczki wypiła), potem zupkę, a na wieczór kaszkę na moim mleku.. może ciut dłużej pośpi??

A ja dzisiaj już tak na serio wysłałam pracę licencjacką do promotora.. trzymajcie kciuki..

Wenua w końcu załapie, spokojnie i powoli..

Gdańszczanka kurcze a moja wcale nie chce pić... icon_sad.gif i cycka nie chce i butli nie chce.. mam nadzieję, że mi się cholera mała nie odwodni w te upały..

netty do łóżka kobieto.. super, że z Kubusiem lepiej.. bardzo się cieszę..

Sinlac to kaszka kukurydziana icon_smile.gif
parasolka
sinlac https://www.dziecko.nestle.pl/produkty_sinlac.asp
to wprawdzie dla alergików ale jest smaczny i pożywny icon_smile.gif
netty5
PARASOLKA toascik za nastepnego polroczniaka impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

No a teraz dobranoc.Padam na pysk a jutro nastepne okna do mycia(nastepne kilogramy poleca 02.gif )
kasiazielonka
wenua a spróbuj butelką-moja pod koniec juz sie frustrowała-po prostu jest jewj trudna ta lyzeczka jesc
moz chodzi o to ze olivka lubi sobie ssac
nie wiem po prostu tak mi do głowy wpadło:)

dobranoc
agniesha
U nas wszystko w porzÄ…dku...no, prawie wszystko 41.gif
Jutro idę pierwszy dzień do pracy. BUUUUUUUUUUUUUU....
Generalnie nawet z jednej strony sie ciesze ale martwi mnie jak to wszystko sie poukłada.
Dawno nie pisałam blagam.gif , choć starałam sie podczytywać was w miarę na bieżąco. Miałam troszkę problemów i jakoś brakowało weny.
Pisałam wam kiedyś, że teście odmówili nam opieki nad Filipem sugerując, że powinnam zwolnic się z pracy.
Chciałam zatrudnić nianie ale jakoś po kilku wstępnych rozmowach doszłam do wniosku, że Filip jest za malutki aby go zostawiać w obcych rękach. Teście całkowicie sie wypieli. Ja wiem, że nie maja obowiązku, ja to wszystko rozumiem ale... Mieszkają dosłownie 5 min drogi od nas. Na dzień dzisiejszy wszystkie wtorki mam wolne (zawsze tak było), mam tez możliwość pracowania w niedziele i w to miejsce mam dodatkowy dzień wolny w tygodniu. Mąż ma weekendy wolne, czyli potrzebuje kogoś do pomocy na 3 dni w tygodniu. Z czego często będzie zdarzać się tak, że będzie to kwestia 2-3 godz.
Probowaliśmy z nimi rozmawiać ale stanęło na "nie". Postanowiłam zwolnic się z pracy. Okazało się jednak, że w pracy moja własna przełożona zaproponowała mi abym przyszła do pracy na 2 tygodnie i poszła na 3 tyg na L-4, potem abym wróciła znowu na 2-3 tygodnie i znowu poszła na L-4. Do końca roku tak mogę ciągnąć. Teście niby zadeklarowali się, że zajmą się Filipkiem jak zacznie chodzić ale nie do końca im wierzę. No ale prawie roczne dziecko łatwiej mi będzie powierzyć niani czy oddać do żłobka.
W piątek przyjeżdża moja mama z drugiego końca Polski i zajmie sie Filipkiem, potem ja wezmę L-4.
Potem mój mąż weźmie trochę wolnego abym mogła wrócić do pracy.
No i mam żal do teściów, że nawet na te 2 tygodnie, te 3 dni w tygodniu po parę godzin nie mogą zająć się wnukiem, tylko moja mama musi sie tłuc przez całą Polskę bo oni sobie coś uroili.
Najbardziej boli mnie to, że nie wykazują nawet odrobiny zainteresowania całą ta sytuacją.
Dla mnie to jest dużo mieć dodatkowa wypłatę w domu. Teść uważa, że powinniśmy zacisnąć pasa i powinnam siedzieć w domu. Dodam, że oni to minimaliście w każdej kwestii.
Ogólnie nie mogłam nigdy na nich narzekać. Przy Emilce poszłam do pracy jak ta skończyła 1,5 roku i pomagali nam w opiece. Gdzieś muszę jechać a męża nie ma, teść zawiezie. Emilkę odprowadzają mi rano do przedszkola. Ona może u nich siedzieć cały dzień. A Filip? Nawet na spacer go nigdy nie wzięli. Nie wiem co mam mysleć o tej całej sytuacji.
W pracy mam układ, że jak będę wiedziała, że nie wydolę tak długo, to maja mnie zwolnić.
Mam doła, MEGA doła.
Przepraszam, że nie dość że tak długo nie pisałam to jeszcze tylko o sobie nadaję... 41.gif
Jest we mnie cała masa żalu. Nie wiem, może faktycznie nie słusznie? Może faktycznie nie mam prawa liczyć na ich pomoc?
W pracy idą mi na rękę jak mogą. Moge chodzić albo na 8 rano albo na 12-tą. Będę pracować 7 godz ze wzgledu na karmienie cyckiem. Mogę brać L-4 co 2-3 tygodnie. Cóż więcej chcieć? przedłużyli mi umowę, następną dostałam na stałe.
Ech... trochę sie wygadałam. Sorry za ilość...

Filipek jest bardzo grzecznym dzieckiem. Zjada mi już po całym słoiczku deserku czy obiadku. Uwielbia też kaszki i bez problemu pije z butli. W nocy spi od 20:30 do samiutkiego rana. Najczęściej budzi sie między 6 a 7, zje i czasem jeszcze zasypia na troszkę. W dzień mało śpi. Ma 2-3 drzemki ale czasem trwają tylko po 30 min.
Zęboli na razie nie widać ale dziąsełka ma opuchnięte.
A to Filipek:
xxyy
Agniesha
Trzymaj sie dziewczyno, dobrze, ze sie odezwalas icon_smile.gif
Trzymam kcuki za to bys szybko weszla w nowy rytm zajec, szefowa masz jakas wyjatkowa. Filipek uroczy, rosnie szybko.
To , ze taki grzeczniutki bardzo ulatwia sprawe, oby nie chorowal to wszystko bedzie dobrze icon_smile.gif Zobaczysz.


u nie 3.30... hmmm jakis absurd , R spi pieknie a ja nie moge 21.gif
Dobra kolejne podejscie , moze wreszcie usne.
agaa.
Hejka.
Ale jestem dziś wypoczęta, wyspana, pełna wigoru i zapału do pracy, ta noc dodała mi skrzydeł icon_smile.gif

agaa.
Dziewczyny, oczywiście że żartowałam. Żarcik z rana nie zaszkodzi 29.gif

Leni
- Ty ranny ptaszku
betina_t
Leni - Ty wstałaś o tej 3 czy jeszcze nie usnełaś 29.gif
o 3:30 to mój Kubutek wstał na jedzenie
wenua
Hej

Boszzzz ale mi leb peka!! POMOCY 37.gif

Leni ja widze ze ty bardziej przezywasz zes Robcia do lozeczka odstawila niz on. He, he 3:30 04.gif

Agniesha super ze piszez. Po pierwsze uwazam ze masz super szefowa. Po drugie cos jest nie tak z twoimi tesciami. Zrozumialabym ich gdyby chodzilo o cale dnie caly czas ale przy takim ukladzie? Tozto nie jest duoz tymbardziej ze Filipek jest takim grzecznym i bezproblemowym dzieckiem ( i jak pieknie je i spi nie to co moja gwiazda).

Netty jak tak dalej pojdzie to z ciebie patyk zostanie.

Agga no usmialam sie taaaa wypoczeta dobry zart 06.gif

Owiwia
a moze dawaj Amisce wode lyzeczka.

Kasia butla odpada probowalam.


Dobra poisze cos pozniej
Gdańszczanka
Chciałam pododpowiadać, ale Wenua ładnie wszytko streścila co chciałam napisać.

Agniesha - 32.gif ja byłam mile zaskoczona, gdy teść odpowiedział mężowi, że gdy Melka będzie chorować od września to on się nią zajmie żebyśmy nie musieli się ciągle zwalniać. No i dobrze. Może moim jest głupio, że przez wakacje malutką będze się zajmować moja rodzina i specjalnie po to ściągam kuzynkę do siebie

Co do spania to moja niestety już nie śpi tak ładnie jak kiedyś 21.gif nie jrest źle ale było lepiej. Teraz budzi się zawsze ok 3 i czasami ok 24-1
Dostaje jeść i śpi dalej, no ale trzeba wstać !! 29.gif wiem wiem nie jest źle więc nie będę narzekać 03.gif

To co stawiam porannÄ… kawÄ™ 03.gif

bettina - mogłabys mi przesłać przepis na tartę z truskawkami, pllzzzzzzz muszę coś na weekend upiec. Mam jeszcze truskawki w zamrażarce 06.gif najwyższy czas je wykorzystać
Gdańszczanka
Zapomniałąm się pochwalic 03.gif Amelka (w końcu) sama przekrecasie na brzuszek w czase zabawy 03.gif wcześneij robiła to ale tak jakos neiswiadomie, a teraz specjalnei by zlapac zabawki, no i nawet przez chwile tak lezy 06.gif
Wiem, ze dla innych to norma, ale ta moja mala uparciucha nie chciała tego robic. także ja teraz obrastam w piorka 04.gif
aha gorzej w druga strone nie potrafi przekrecic sie z brzuszka na plecki i zaczyna sie wrzask!

SINLAC - super jedzonko można z tego wyprodukować. Przed chwila czytalam przepisy. Chyba bede musiala cos takeigo Amelce kupic i od czasu do czasu cos przyrzadzic - hehe taki niedzielny obiad icon_smile.gif)

netty5
CZESC i spadam....DO ROBOTY!!!!!!!!!!!Dziesiaj dopielam stare spodnie!!!!!!!!!!!!!!!!1 03.gif
xxyy
Agaa
prawie sie nabralam tym pierwszym postem o rzeskim poranku! Jak doszlam do drugiego pomyslalam sobie, zem naiwna byla 06.gif



No bo ja teraz musze pojsc do drugiego pokoju na nocne karmienie i mnie to wybudza. Przedtem mialam kolyske kolo lozka. 21.gif Ale za to chata wolna icon_redface.gif 02.gif
jeszcze sie upewnie, ze marcowka nie bede i juz bedzie rozsadniej. Nie widze sie pod koniec roku dzwigajaca brzuch i slabo, jesli w ogole, chodzacego R.

Musze Wam powiedziec , ze to ciasto, ktore upieklam mezowi jest pycha!


Gdanszczanka
to brawo dla kolezanki , a tam dla innych norma, R jeszcze tego nie robi a pelza. A stopka do buzi to juz chyba nie dostanie bo za sztywny i za dlugi.
Kazde ma swoje hobby i rozwija sie w tym kierunku icon_smile.gif


A drugi zabek tuz tuz, juz przeswituje przez dziaselko icon_smile.gif
xxyy
CYTAT(netty5 @ Wed, 25 Jun 2008 - 12:56) *
CZESC i spadam....DO ROBOTY!!!!!!!!!!!Dziesiaj dopielam stare spodnie!!!!!!!!!!!!!!!!1 03.gif


ale oszczedzaj kregoslup! I zeby te portki jutro nie spadaly z Ciebie.
betina_t
Gdańczanka- kurczak zapomiałam że prosiłaś o przepis blagam.gif,
https://www.gotowanie.wkl.pl/przepis3256.html z tego przepisu mi wychodzi bardzo mokre ciasto tak jak by było za dużo masła, ale da się zrobić i jest pyszne 06.gif zresztą wczoraj robiam na dzień taty i znów zjedliśmy po połowie 29.gif kiedy ja schudne 43.gif .
I lepiej najpierw podpiekać tylko od spodu bo góra szybko się pali.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.