To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

NOWOROCZNE DZIECIACZKI czesc 4

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
xxyy





ZAPRASZAMY DO CZESCI 4



Pawel synek Muny - urodzony 1 listopada 2007r/17:40/1750g/43cm


Zuzanna córeczka Anndzi - urodzona 20 grudnia 2007r/18:05/2850g/52cm


Jakub i Maja bliznieta Netty - urodzonych 21 grudnia 2007r/12:25/2350g/47cm - 12:26/2950g/53cm


Robert synek Leni - urodzony 31 grudnia 2007r/03:01/3175g/51cm


Amelia córeczka Kiny - urodzona 01 stycznia 2008 r/02:51/3105g/47,5cm


Denis synek Ani23 - urodzony 03 stycznia 2008r/05:00/3900g/58cm


Filip synek Agniesha - urodzony 04 stycznia 2008r/12:30/4030g/55cm


Kacper synek Shiry - urodzony 08 stycznia 2008r/10:10/3500g/56cm


Bartek synek Dolorez - urodzony 08 stycznia 2008r/22:15/4830g/60cm


Amelia córeczka Owiwi - urodzona 09 stycznia 2008r/03:15/3950g/60cm


Kaja córeczka Agi22 - urodzona 12 stycznia 2008r/23:40/3600g/58cm


Filip synek Agnieszki i Bruna-urodzony 13 stycznia 2008r/16:31/4420g/53cm


Jakub synek Betiny - urodzony 14 stycznia 2008r/22:45/3030g/54cm


Amelia córeczka Gdańszczanki-urodzona 18 stycznia 2008r/20:45/3460g/55cm


Faustyna córeczka Sun - urodzona 25 stycznia 2008r/17:54/5410g/ cm


Olivia córeczka Wenua - urodzona 28 stycznia 2008r/04:15/3900g/49cm


Amelia córeczka *eFcI* - urodzona 29 stycznia 2008r/18:24/3150g/53cm


Julia reczka Kasizielonki - urodzona 08 lutego 2008r/20:15/4150g/60cm
owiwia7
Leni a więc Tobie przypadł ten zaszczyt?? icon_smile.gif super icon_smile.gif i z góry wielkie dzięki za to, że się podjęłaś...

Agaa Tobie też wielkie dzięki za prowadzenie tamtego wątku...

netty5
No to melduje nasza trojke na 4 biegu.....3.....2.....1.....0......START..........poszlo................ 06.gif
LENI a u mnie prosze dopisz KUBUS 47 cm , MAJA 53 cm
Filip_inka
My takze sie meldujemy:)
I bardzo dziekujemy ciociom Leni i Adze za wspaniala prace spoleczna:)
xxyy
CYTAT(Agnieszka i Bruno @ Tue, 28 Oct 2008 - 23:57) *
My takze sie meldujemy:)
I bardzo dziekujemy ciociom Leni i Adze za wspaniala prace spoleczna:)


mnie to bedziecie dziekowac jak zasluze . Adze owszem
*eFcIa*
Także jestem....
To mój pierwszy raz.... przy nowej stronce icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Filip_inka
Grrr pieprz... chochlik...
Ja dzis zrobilam zaopatrzenie, kupilam jogurciki dla Filipka. Troche deserkow jogurtowych i mam nadzieje, ze i to bedzie smakowac mojemu maluchowi.
Jutro mamy szczepienie. Strasznie to przezywam za kazdym razem. Nie moge patrzec jak pielegniarka podchodzi ze strzykawa. Ostatnio Filip dostal dwie szczepionki, w dwie nozki i dopiero przy drugiej lekko zamruczal, bo byl zajety patrzeniem na kolorowe rybki.
Ciekawe jak jutro to przezyjemy..

Efcia a ty do kiedy musisz zrobic grupe krwi? bo cos pod gorke masz:))
Filip_inka
Leni to taka zacheta miala byc 29.gif
*eFcIa*
Dziewczyny moja Amelka strasznie mi płacze i się wygina myśle, że mocno ją boli a maść guzik daje.... mam dać jej paracetamol??????

Nie wiem już co robić dziąsła ma białe zębów nie widac, za to co noc 3 razy tak płacze mocno, że aż sąsiedzi słyszą 2 piętra niżej 2pliz.gif Poradzcie co robic 2pliz.gif
netty5
LENI chyba ci wyslalam na priva zdjecie .Jakby nie doszlo to ......powiedz jak to zrobic bo w sumie to ja nie wiem i cos tam pokombinowalam i moze poszlo...............
netty5
CYTAT(*eFcIa* @ Tue, 28 Oct 2008 - 22:16) *
Dziewczyny moja Amelka strasznie mi płacze i się wygina myśle, że mocno ją boli a maść guzik daje.... mam dać jej paracetamol??????


Oczywiscie!!!!!!!!!!!Po co ma sie dzieciak meczyc a nie wiadomo ile tych zebow jej teraz idzie.
a ostatnio miala goraczke to sprawdz jej jeszcze uszka bo bol ucha wlasnie wieczorem wychodzi i dziecko sie wtedy drze i wygina wlasnie.Wiesz jak sie sprawdza?
Filip_inka
Efcia ja bym dala. A masz jakis gryzaczek do mrozenia? Moze to by jej przynioslo ulge. Biadna Amelka.
*eFcIa*
AiB wybieram się jutro.... ale czy dojde to już inna bajka 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
xxyy
CYTAT(netty5 @ Wed, 29 Oct 2008 - 00:19) *
LENI chyba ci wyslalam na priva zdjecie .Jakby nie doszlo to ......powiedz jak to zrobic bo w sumie to ja nie wiem i cos tam pokombinowalam i moze poszlo...............


Doszlo , otworzylam , widzialam zdjecie, nacisnelam jakis krzyzyk bo myslalam, ze to zamykanie wiadowmosci i mi wszystko wcielo. No ni ma ! Masz to w wyslanych?
*eFcIa*
Nie wiem????

Wlasnie sie wyspala i broi...... j juz jestem glupia
xxyy
CYTAT(*eFcIa* @ Wed, 29 Oct 2008 - 00:36) *
Nie wiem????

Wlasnie sie wyspala i broi...... j juz jestem glupia


Moje dziecko jak jest zmeczone to wrzeszczy jakby go cos bolalo. Potrafi nawet wpasc w histerie.
Ale moze troszke przestalo bolec jak pospala. Wychodzace zeby z moich obserwacji nie bola non stop .Obserwuj jak zacznie znowu plakac.
*eFcIa*
Ja juz zglupialam.... wrzeszczala i wyginala sie jakby ja cos bolalo.... i tak jest co noc.. 2+3 razy w nocy sie budzi i tak placze, z ledwo to opanowuje. A czasem jak nie udaje mi sie jej uspokoic to ja rozbudzam bo wiem, ze bedzie spokoj..... ale ile tak mozna.. musi byc jakis sposob na to zeby ona normalnie spala...
Dalabym jej paracetamol, ale nie chce jej dawac co wieczor, bo to chyba lekka przesada by byla nie???????????
Masc nie dziala zebow nie widac.... chyba pojde do lekarza...

P.S Przestawila mi sie klawiatura zamiast Z mam Y i odrwotnie wiecie jak to zmienic??????? I nie mam polskich znakow... WRRRRR

netty5
LENI wyslalam jeszcze raz
agaa.
Ja jeszcze sie nie zameldowałam,ale już to robię. No więc - melduję się na 4 części wąteczku 03.gif
Leni- no i wierzę że stronka będzie śliczna
Zdjęcie wyślę jutro,albo wstawię tutaj.
A teraz idę w komono 04.gif
netty5
CYTAT(*eFcIa* @ Tue, 28 Oct 2008 - 22:46) *
Ja juz zglupialam.... wrzeszczala i wyginala sie jakby ja cos bolalo.... i tak jest co noc.. 2+3 razy w nocy sie budzi i tak placze, z ledwo to opanowuje. A czasem jak nie udaje mi sie jej uspokoic to ja rozbudzam bo wiem, ze bedzie spokoj..... ale ile tak mozna.. musi byc jakis sposob na to zeby ona normalnie spala...
Dalabym jej paracetamol, ale nie chce jej dawac co wieczor, bo to chyba lekka przesada by byla nie???????????
Masc nie dziala zebow nie widac.... chyba pojde do lekarza...

P.S Przestawila mi sie klawiatura zamiast Z mam Y i odrwotnie wiecie jak to zmienic??????? I nie mam polskich znakow... WRRRRR

Biedne wy obie.............a dlugo tak juz macie?
*eFcIa*
Ehhhh.... to ciągnie się ponad tydzień, ja już współczuje sąsiadom i jak ich widze to spuszczam głowe w dół, bo jest mi głupio... ja wiem, że oni to rozumieja itp itd... ale ile można wytrzymywać te nocne krzyki... jeszcze wezwą opieke społeczną, bo może sobie pomyślą, że co ja z tym dzieckiem tam wyrabiam... ja mieszkam na 7 piętrze i sąsiadka z 8 po drugiej stronie, gdzie sypialnie mają ho ho ho od mojej słyszała jak płakała wczoraj w nocy.... no normalnie idzie się pochlastać... wallbash.gif
Ja już nie mam siły, chodze niewyspana, bo jeszcze mam zlecenie do wykonania i robie po nocach bo w dzień to nie mam kiedy, do tego jeszcze ona koncertuje i to tak głośno... i nic nie skutkuje NIC! Bujanie NIE cycek NIE smoczek NIE Pić NIE..... wallbash.gif

Zaczynam powoli opadać z sił....
*eFcIa*
Póki jeszcze nie śpie.....



balety.gif impreza.gif balety.gif STAWIAM KOLEJECZKE ZA balety.gif impreza.gif balety.gif









I życzę Wam spokojnej nocki icon_smile.gif
xxyy
Czesc dziewczyny!
No to zdrowko Amelki! brawo_bis.gif icon_biggrin.gif brawo_bis.gif

Dostalam fotki od Efci, Owiwi, Netty.

Efcia, kurcze biednas... paracetamol nie poprawil sytuacji?


owiwia7
Witajcie środowo icon_smile.gif

Najpierw toaścik impreza.gif impreza.gif

Efcie sprawdź te uszy.. może w tym leży przyczyna?? i paracetamol możesz dawać kilka dni pod rząd bez obawy.. Bidne to Twoje dzieciątko..

Leni ja też wysłałam zdjęcie, doszło?? aaaa i chyba dojrzałam do decyzji o przestawieniu Amelki na niebudzenie się w nocy.. Zaczynam od piątku.. już się boję icon_sad.gif

A ja dzisiaj znowu mam jazdy,a potem przyjedzie moja mama i idę do fryzjera icon_smile.gif baardzo się cieszę, bo przynajmniej jak wrócę to nie będę siedzieć sama icon_smile.gif a jutro idę wysterylizować moją suczkę i boję się icon_sad.gif

owiwia7
Wenua bardzo mi przykro, nie wiem co powiedzieć.. przytul.gif przytul.gif przytul.gif
xxyy
CYTAT(owiwia7 @ Wed, 29 Oct 2008 - 09:55) *
Witajcie środowo icon_smile.gif

Najpierw toaścik impreza.gif impreza.gif

Efcie sprawdź te uszy.. może w tym leży przyczyna?? i paracetamol możesz dawać kilka dni pod rząd bez obawy.. Bidne to Twoje dzieciątko..

Leni ja też wysłałam zdjęcie, doszło?? aaaa i chyba dojrzałam do decyzji o przestawieniu Amelki na niebudzenie się w nocy.. Zaczynam od piątku.. już się boję icon_sad.gif

A ja dzisiaj znowu mam jazdy,a potem przyjedzie moja mama i idę do fryzjera icon_smile.gif baardzo się cieszę, bo przynajmniej jak wrócę to nie będę siedzieć sama icon_smile.gif a jutro idę wysterylizować moją suczkę i boję się icon_sad.gif


Owiwia
doszlo
trzymam kciuki za wszystko icon_smile.gif
ja calymi dniami sama no chyba , ze sie z kims spotkam ale w tygodniu wiekszosc znajomych w pracy...
agaa.
Dzieńdoberek.
Moja mała wstała dzisiaj przed 6 i już sobie nie śpimy 21.gif

Leni- ja wyślę zdjęcie jak będe miała dwie ręce wolne bo jak narzaie to jednśą piszę a drugą trzymam małą 29.gif
shira
melduję się na nowym wątku co by nie było 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif

co do pomieszania 'y' z 'z' to trzeba wcisnąć shifta z altem (po lewej) i powinno być ok. mi też się tak zdarza


wenua
trzymaj się przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przykro mi bardzo..........
xxyy
CYTAT(agaa22 @ Wed, 29 Oct 2008 - 11:10) *
Moja mała wstała dzisiaj przed 6 i już sobie nie śpimy 21.gif

my o 5 , bo maly jeszcze jedezie letnim czasie.
U nas mroz! Musze odkopac czapki i rekawiczki!
kasiazielonka
ja tez sie melduje

wszystkiego naj amelko:)

wenus jestes tam?
kasiazielonka
cos mi nie wychodzi:(
d...
DOLOREZ
melduneczek shreków w 4 części 06.gif

wenua dla ciebie same przytulaki i tylko się nie poddawaj przecież zawsze możecie mieć ZŁOTE STRZAŁY i tego wam życzę najbardziej

u nas tak jak przeczuwałam trzydniówka połączona z zębami, wczoraj wieczorem pojechałam do koleżanki pediatry kawałek dalej od nas ale dla upewnienia pojechaliśmy. i tak wszystkie objawy trzydniówki i podobno idą górne jedynki (też to podejrzewałam) ale nic tam nie widziałam ale jak mi potwierdziła to jednak proces długotrwały - ach te zębole. tez buci mi się teraz około 3 razy w nocy w tym jeden raz na mleko a 2 razy sam nie wie po co 04.gif nibby na piciu niby po smoczek ale i tak zwalam to wszystko na zęby. a i odważyłam się postawić małego na wagę iiiiiiiiiiiiii icon_eek.gif 37.gif icon_eek.gif 37.gif icon_eek.gif na wyświetlaczu 13kg 37.gif 37.gif ale co tam najważniejsze że nie jest jakąś kluchą.

ale co będziemy się smucić przecież wszystko będzie dobrze!!!!

Efcia a tobie naprawdę pod górkę to badanie krwi 03.gif 03.gif
bumbum
wenua nie wiem co powiedzieć,jest ma bardzo przykro,trzymaj się kochana przytul.gif przytul.gif przytul.gif

owiwia jeśli chodzi o prawo jazdy,próbowałaś może zmienić instruktora,może ta kobitka źle ci tłumaczy dlatego nie wychodzi? ja tez robie prawko i mam za soba zmianę instruktora,poprzedni zniechęcił mnie strasznie do kółka,zrobiłam sobie nawet 3 miesiące przerwy icon_rolleyes.gif teraz jest ok
*eFcIa*
Hej Dziewczyny

Noc w sumie była udana... ok 22 Amelka strasznie płakała i się wyginała, co mówiłam Wam wczoraj i przyczyna... BRZUCH! Zwymiotowała dwa razy tak porządnie pobawiła się trochę... wypiła przegotowanej wody i spała ładnie... przebudziła się o 7.30 ana cycusia i już wstawałam żeby się szykować na to badanie nieszczęsne, ale Amelka dalej poszła spać, w sumie jej się nie dziwie jak zasnęła po 23... to dziś odpuściłam sobie, bo było mi jej szkoda 41.gif Wstała o 9 06.gif

Shira dzięki za info już teraz będę wiedziała co robić jak mi klawik zacznie szwankować...

owiwia sprawdzałam, to nie były uszy... bo już po tych wymiotach Netty powiedziała, że mam sprawdzić, bo mogą być uszy, ale jednak nie całe szczęście 29.gif
A co do paracetamolu to dzięki za pomoc teraz już nie będę się bać tylko będę jej dawać icon_smile.gif

Teraz mykamy zjeść jakieś śniadanko....

Do później icon_smile.gif

I dziękuje za toaściki i życzonka 06.gif
agaa.
No i ja się dołączam do toaściku za 9- ty miesiąc Amelki brawo_bis.gif impreza.gif
Filip_inka
Witam
Amelka Twoje zdrowko!!! impreza.gif przytul.gif

A my mamy dzis szczepienie o 12:30 tylko, ze Filip usnal dopiero o 11 wiec okolo 12 zaczne halasowac.
Potem wracamy do domku i czekamy na Bruna, ktory juz jest w drodze do nas:)
DOLOREZ
AiB to się będzie działo normalnie wióry będą lecieć 06.gif 04.gif czyżby kolejny paseczek?? po takich rozłąkach to wszystko możliwe 04.gif
agaa.
No dziewczyny, jak my będziemy pisały w takim tępie to nie wiem kiedy Efcia się doczeka żeby zrobić 5-ą część nienie.gif 29.gif 06.gif

Byłam dzisiaj u koleżanki która urodziła w tym samym dniu co ja tylko ona ma chłopaka. No i moja mała na początku się go bała i troszeczkę zaczęła płakać ale później się rozkokosiła i dawała takiego czadu że szok.
I jak sobie piszczała (a ona ma strasznie piskliwy głos) to Szymek tak zaczynał płakać że Renata nie mogła go uspokoić,wychodziła z nim do kuch i tam uspakajała. Jak tylko wracali to Kaja znowu piszczała a on znowu w ryk 37.gif 29.gif i tak cały czas, aż w końcu szkoda mi było chłopaka i zabrałam ją i przyjechaliśmy do domu- normalnie mi było wstyd że moje dziecko nie umie się zachować (chociaż wiem że w tym wieku to dzieci się nie umią jeszcze zachować) mialiśmy się że Kaja nim zaczęła rządzić a on ma się jej bać 29.gif 04.gif
agaa.
Puk,puk- czemu nikogo nie ma?? 32.gif
kasiazielonka
no rzeczywiscie dzisiaj jakos malo mam czytania:P
mam tu male szalnstwo nie wiem julia strasznie marudna ech
o wszystko sie wkurza nie weim czy taka zmeczona czy po prostu zeby... czekamy
netty5
Jestem ,jestem ale wpadne pozniej.Bylismy u neonatologa ,wyprawa calodniowa jak przyjechalismy to sie wszystcy pospalismy i dopiero wstalismy.Dzieciory marudza bo glodne ja dostalam @ 21.gif a Majka stracila glos-skrzypi jak stara szafa.To tak w skrocie teraz ide je nakarmic.
DOLOREZ
dziewczyny ale tutaj naprawdę posucha, co wy robicie dzisiaj cały dzień???
netty gadaj jakie macie wieści??

zygi jeszcze gorączkuje ale nie jest marudny, powiedziałabym że całkiem wesoły tylko ma trzy drzemki w ciągu dnia. czekamy do jutra i na wysypkę będzie to klucz do zakończenia trzydniówki.
*eFcIa*
Hej Laseczki.....

Rzeczywiście jakoś cicho dzisiaj...
Ja już swojego szkraba położyłam spać... hmmm... i zastanawiam się co mnie dziś czeka 41.gif 41.gif 41.gif
Byłyśmy dziś u lekarza, bo Niunia miała 36,2 temp i była spocona i pielęgniarka kazała nam przyjść no i poszłam i oczywiście nikt mnie nie miał zamiaru przepuścić... siedzieli sobie z dupami i mięli głęboko gdzieś, że przyszło małe dziecko, które nagle potrzebuje lekarza.. czekałam czekałam aż w końcu Amelka zaczęła mi marudzić to się ubrałyśmy i poszłyśmy do domu... zarejestrowałam się na jutro... Boże Ci ludzie to nie mają w ogóle serca... ja bym tak nie mogła... jakbym zobaczyła kobiete z małym dzieckiem, które marudzi i płacze nie miałabym serca nie przepuścić... ale taka chołota u nas jest... wallbash.gif bangin.gif wallbash.gif

No i jutro czeka nas ciężki dzień... jak Amelka będzie grzeczna w nocy i się wyśpi to może W KOŃCU (!!!!!) pójde na te badanie krwi 04.gif i potem lekarz, a potem musze do miasta jechać kupić jakąś kurtencje dla siebie i pantofle....

Ale za to znalazłam kolejny dowód obciążający Amelci "tatuśka"... rozprawa w poniedziałek i już nie mogę się doczekać.. icon20.gif
*eFcIa*
Dolorez....... jaka wysypka???? Jak ona wygląda???

Bo moja Amelcia miała w niedziele gorączkę... potem w poniedziałek był spokój, wczoraj mi wieczorem wymiotowała a dziś była osłabiona cały dzień i po kąpieli dostała jakiś plam na całym brzuszku....
DOLOREZ
Efcia nie to co opisujesz to raczej nie to, bo po trzech dniach gorączki musi wystąpić wysypka podobna do różyczki - wtedy jest pewność, ze to trzydniówka i wpisują ją do książeczki że dziecko przeszło ją.

*eFcIa*
No u mnie miała tylko 1 dzień gorączke... a dziś właśnie przed snem dostała wysypkę taką jak różyczka nawet do mamy mówiłam, że ona chyba ma różyczke 29.gif
agaa.
CYTAT(DOLOREZ @ Wed, 29 Oct 2008 - 20:43) *
Efcia nie to co opisujesz to raczej nie to, bo po trzech dniach gorączki musi wystąpić wysypka podobna do różyczki - wtedy jest pewność, ze to trzydniówka i wpisują ją do książeczki że dziecko przeszło ją.

My mieliśmy trzydniówkę na 100% i żadnej wysypki na koniec nie było i nic nam lekarz do książeczki nie wpisał icon_rolleyes.gif
parasolka
Agaa jak nie było wysypki to nie była 3 dniówka, 3 dniówka to choroba zakaźna 3 dni gorączki i wysypka w róznych miejscach - na buzi i brzuszku głownie
jak Twoja Kaja miała 3 dni gorączki to jeszcze nie znaczy że miała 3 dniówkę

ja byłam dziś z Tymonem na kontroli i jest zdrowiutki
kupiłam mu też kaszkę do picia nestle i wypił 43.gif
*eFcIa*
Przynamniej wiem, co to 3dniówka.. bo nie wiedziałam, ze takie coś istnieje, to co moja ma????????? Jutro się w końcu dowiem!
DOLOREZ
wiesz Aga może co miasto to inne obyczaje, a jak nie miała wysypki to jakiś nieduży procent dzieci tak przechodzi, bo nawet jak poczytasz na internecie o trzydniówce to też piszą o wysypce.

a co do objawów Amelci to trudno mi coś wywnioskować bo u nas to pierwsza choroba i jestem niedoświadczona w tych tematach 06.gif więc nie będę się wymądrzać. 03.gif ale życzę żeby tak gładko przechodziły choroby u wszystkich maluszków a najlepiej żeby ich nie było ale będąc realistą myślę że to niemożliwe.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.