To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie mam z Wrocławia w grudniu. !!!!!!!!!! UWAGA !!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
dumiczowa
CYTAT(Dorusia)
A poza tym to zamawiam Kacperka,widziałm zdjęcia jak się z Kaluchą obściskiwali!!! icon_smile.gif


a ja nie widziałam tego zdjęcia icon_sad.gif ale na żywo widziałam icon_smile.gif prześlij jak możesz icon_smile.gif

CYTAT(Dorusia)
i to nie jest to upićia  


a założymy sie..?.. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif walory zdrowotne odpuszczam icon_wink.gif
pozdr.
Doruśka
Mogę ci przesłąć jak mi adres podasz icon_biggrin.gif
Ja dostałam już zdjecia od Monikiww Dorki i Anityw!
okej Dumiczowa,ja ci nawet sama tej nalewki uwarzÄ™! icon_twisted.gif
dumiczowa
dumiczowa@interia.pl
Monisia
No nie mogÄ™ icon_exclaim.gif
Takie spotkanie mnie omineło z naleweczką i musem icon_redface.gif icon_sad.gif
Buuu....

Dorusia
Chyba poczęstujesz nalewczką za tą płytkę cio icon_question.gif icon_redface.gif wink.gif icon_lol.gif
Dorka-gość
https://maluchy.pl/maluchowe_spotkania/ zajrzyjcie tutaj
Monisia
CYTAT(Dorka-gość)

Bardzo fajne zdjęcia icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
Było Was tak mało czy niektóre osoby nie dały się sfotografować? wink.gif
Natasha
Buuu ale żałuję że mnie tam nie było. Fajne fotki. Może następnym razem icon_cry.gif
2 szkraby
Hej Kobietki. icon_razz.gif

Zdjęcie są super ze spotkania.

Tak wogóle to chciałabym Wam życzyć Wesołych, spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, oczywiście dużych prezentów, szampańskiej zabawy na swylwestra, no i oczywiście aby tego co sobie życzycie w Nowym Roku 2004 się Wam spełniło.

Tego wszystkiego Wam życzy
Klaudia i Aleks
cola
Cześć dziewczyny!

Ja też żałuję, że nie było mnie na spotkaniu 14 grudnia. Ostatnio nie zaglądałam do "maluchów" i nawet nie wiedziałam, że się spotykacie. Zamierzam się poprawić i od tej pory pilnie śledzić terminy kolejnych spotkań. Mam nadzieję, że uda mi się wreszcie poznać choć jedną z Was. Dopisuję się na spotkanie bez dzieci.

Pozdrawiam serdecznie. Zdjęcia są super. icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.