To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie mam z Wrocławia w grudniu. !!!!!!!!!! UWAGA !!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
clio
Natasha powiedz Rafałowi, że będziesz po super opieką icon_smile.gif i w razie czego na sygnale zawieziemy Cię na oddział icon_wink.gif

Kurcze chciałabym przyjechać z Oskarem ale jeśli on wytrzyma godzinę w samochodzie bez ryku to będzie cud icon_sad.gif

Dumi mam nadzieję, że pojedziesz icon_smile.gif


_____________________________________

clio i Oskar
2 szkraby
icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Hej dziewczynki

To ja jutro potwierdzam nasze przybycie na Plac Zabaw.

A opłta oczywiście za maluchy które będą się bawiły na placu reszta nie płaci.

Jesteśmy umówione pod wejściem.
A chyba nie będzie miała żadna z nas z rozpoznaniem się, bo albo bedziemy z wózkami, albo z maluszkami, albo z brzyszkami.

To dopiero będzie tyle mam w jednym miejscu.

Pozdrawiam i do zobaczenia

Klaudia i Aleks, który grzecznie sobie śpi

icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Dorka
Żyję! nawet nieźle wink.gif ... ale moja młodsza pociecha nie pozwala mi zaglądać do komputera, bo zaraz żąda Teletubisiów z płyty (nie mamy telewizora od kilku lat icon_biggrin.gif ). Dlatego dawno tu nie zaglądałam, ... na szczęście zdążyłam się załapać do wątku o spotkaniu icon_biggrin.gif .
Mi też bardziej pasowałaby Świdnicka (bo nawet kamunikacją miejską się tam dostanę) i wygląda, że tam całkiem ładnie i maluchom w różnym wieku się spodoba.
Anita.W
Super ze spotkanie bedzie w hop-bec icon_biggrin.gif . Ja tam bylam z Kubusiem i byl bardzo zadowolony. Tylko jest tam troche malo miejsc siedzacych dla doroslych (hm... ale nasze maluszki i tak nam za wiele posiedziec nie pozwola hi hi). Kuba tez ostatnio sypia ok. 11-12, ale jak zobaczy tyle dzieci to na 100% sie ozywi icon_lol.gif . My przybedziemy w komplecie czyli ja, mąż i Kubus.
Anita.W
Aaa i polecam obuwie zmienne dla wszystkich, bo buciki to trzeba sciagnac jak sie chce wejsc na wykladzine.
dumiczowa
CYTAT(clio)
Dumi mam nadziejÄ™, że pojedziesz icon_smile.gif  


pewnie, że bedziemy.....dogadamy sie na GG icon_wink.gif
Monisia
Właśnie stronke sobie oglądnełam i muszę powiedzieć , że super to wygląda.
Mam jednak obawy , że moja Laura jest na to już za duża i rozniesie ten plac w drobny mak icon_rolleyes.gif Zaryzykować??? wink.gif

Dorusia czy to nie w tym miejscu jest gdzie mieszkali poprzedni uczestnicy Baru < 2 > ?

Całuśnice
Ila
My rowniez dolaczamy icon_biggrin.gif
do zobaczenia icon_exclaim.gif

Ila, Duszek i Kamilek
Dorka
To ja już naliczyłam nas 12 mam, chętnych na spotkanie icon_biggrin.gif ... a może jeszcze ktoś dołączy??
2 szkraby
Hej Dorka icon_razz.gif

Ja jeszcze korensponduje z 15 mami, które są z forum gazety wyborczej i one też deklarują swoją obecność na spotkaniu.
W większości są to dziewczyny z brzuszkami.
Tak więc będzie nas ok 25 może 30 mam.
Chyba że się sypną, zobaczymy.


Właśnie zaraz będę dzwoniła i potwierdzała naszą obecność w hop-bec, musze poprosić aby zorganizowali nam jakość siedzonka dla tylu mam.


Pozdrawiam
Klaudia i Aleks (21.09.203)
icon_razz.gif icon_lol.gif icon_razz.gif icon_lol.gif icon_razz.gif icon_lol.gif
Potwora
Zaprosiłam koleżankę z 1,5 rocznym Kajetanem, bardzo jej się pomysł takiego spotkania spodobał i chętnie pozna emamy, któe zna ze słyszenia.

Mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko.
Monisia
CYTAT(olaart)
Zaprosiłam koleżankę z 1,5 rocznym Kajetanem, bardzo jej się pomysł takiego spotkania spodobał i chętnie pozna emamy, któe zna ze słyszenia.

Mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko.

Super! icon_biggrin.gif
Ewcia!
CYTAT(Aleks)
Ja jeszcze korensponduje z 15 mami, które są z forum gazety wyborczej i one też deklarują swoją obecność na spotkaniu.


znaczy siÄ™, spotkanie integracyjne wink.gif icon_question.gif
aga_mama
I jeszcze ja z JulciÄ…!!!
Fajowo, ze wpadłyście na pomysł takiego spotkania icon_smile.gif
2 szkraby
icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

No można powiedzieć że spotkanie integracyjne.

Sala zarezerwowana, jedyną rzeczą jest jeszcze podejście w poniedziałek i wypełnienie formularza oraz wpłata 30 zł zaliczki.
Mam pytanie czy któraś z Was może będzie w poniedziałek tam w pobliżu ibedzie mogła dopełnić tych formalności.
Jeśli nie to może uda mi się jakoś tam wybrać.

A będziemy miały 20 krzeseł dla mam i 10 dla maluchów.

Przepraszam bardzo ale jest mała zmiana co do ceny za godzine to znaczy w niedziele godzina kosztuje 12 zł/ a my będziemy płacić 10 zł, rabat 2 zł, pani z którą rozmawiałam wczoraj wprowadziła mnie w błąd, ponieważ podała mi rabat od ceny 10 zł od dziecka / która obowiązuje od poniedziałku do piątku, a w weekendy cena jest wyższa.
Kolejna godzina to 4zł od dziecka
Jeszcze raz przepraszam.

Pozdrawiam
Klaudia i Aleks

icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
maja03
icon_biggrin.gif Witam !!
Własnie weszłam na tą stronę, zaczęłam czytać i chętnie bym się z Wami wszystkimi spotkała !! Jestem mamusią z brzuszkiem i coś już słyszałam o organizowanym spotkaniu we Wrocławiu. Tylko nie wiem czy to to samo spotkanie ???
Klaudio?? Czy ty jesteś tą samą Klaudią Wodzińską ??
Proszę podajcie gdzie dokładnie to spotkanie, kiedy i o której godzinie ??

Buziaki.
Maja icon_lol.gif
2 szkraby
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Hej Maju.


Tak jestem tą samą Klaudią Wodzińską.

A więc spotkanie jest to naprzeciwko Solpolu, mieszkali tam uczestnicy drugiej edycji Baru.
Spotykamy się przed wejściem.[/color]

Pozdrawiam i do zobaczenia
Klaudia i Aleks

icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Ice100
też się zjawimy icon_razz.gif tylko ustalcie dokładnie czy 13 czy 14?
pozdrawiam marta i oki
Monisia
CYTAT(Ice100)
też się zjawimy icon_razz.gif tylko ustalcie dokładnie czy 13 czy 14?
pozdrawiam marta i oki

Już jest dawno ustalone icon_biggrin.gif

14 grudnia o 11.00 icon_biggrin.gif
maja03
icon_biggrin.gif Super!!
Wielkie dzięki za informację. Już nie mogę się doczekać - oczywiście postaram się ptrzyturlać icon_lol.gif
Pozdrawiam
kachaaa
jak ja wam zazdroszcze buuuuuuuuu icon_cry.gif
bawcie się dobrze ucałujcie maluchy od ciotki kachyyy
Monisia
kachaaa
Ale dawno Cię tu nie było icon_sad.gif
Co siÄ™ dzieje?
Co słychać?

Całuśniece gorace
Doruśka
Kacha chodź z nami,no prosze Cię icon_biggrin.gif
i pisz co tam u ciebie słychować?
masz już jakiś nr telefonu?podaj na priva!
Dorota i cała rodzinka!
Krysia
Hej dziewczyny
Ja rowniez postaram sie przyjechac bo jestem z Trzebnicy i do Wroclawiam mam calkiem niedaleko icon_smile.gif
Bede z moja czteroletnia coreczka Krysia icon_smile.gif mam nadzieje ze beda jakies dzieciaczki w zblizonym wieku icon_smile.gif

pozdrawiam serdecznie Krysia mama Krysi icon_smile.gif
Ewcia!
CYTAT(Krysia)
Hej dziewczyny

Bede z moja  czteroletnia coreczka Krysia icon_smile.gif mam nadzieje ze beda jakies dzieciaczki w zblizonym wieku icon_smile.gif



wybieram się z 5,5 letnią panną - myslę, że to niewielka różnica
Doruśka
Ewcia,a Ania będzie? bo bym Adę wzięła icon_smile.gif
Ewcia!
niestety icon_sad.gif wyjeżdżają do Olkuszza na turniej
tak więc, zostaną mi tylko dwie młode
Ila
CYTAT(Ewcia)
CYTAT(Krysia)
Hej dziewczyny

Bede z moja  czteroletnia coreczka Krysia icon_smile.gif mam nadzieje ze beda jakies dzieciaczki w zblizonym wieku icon_smile.gif



wybieram się z 5,5 letnią panną - myslę, że to niewielka różnica


Nasz Kamilek ma 3 latka i 8 miesiecy icon_biggrin.gif
Mysle, ze sie dogadaja wink.gif

Buziaki
Ila i Duszek
Doruśka
Ewcia szkoda,a co to za turniej?
Monika ww
Ja z dziećmi będę na pewno icon_biggrin.gif

Pozdrawiam!

Monika
Monisia
Aparat weżcie to sobie zdjęcia porobimy razem icon_lol.gif
Anita.W
Czesc
Z nami przyjdzie kolezanka ktora ma 3 letnia coreczke. Myle ze Krysia nie bedzie sie nudzic icon_wink.gif. Pozdrawiam
Doruśka
Słuchajcie,czy my sie tam pomieścimy więc? Jeśli ma nas być tyle icon_smile.gif
I jak rozumiem to nie takie "maluchowe spotkanie "tylko raczej ogólno-wrocławskie tak?
Monisia
I jeszcze jedno pytanie...
Jest tam miejsce na wózki?
Potwora
Wezmę aparat cyfrowy - zrobimy masę zdjęć!
Monisia
CYTAT(olaart)
Wezmę aparat cyfrowy - zrobimy masę zdjęć!

Superrr icon_exclaim.gif icon_lol.gif
Ewcia!
CYTAT(Dorusia)
Ewcia szkoda,a co to za turniej?


też żaluję, miałybyśmy opiekunów dla maluchów icon_wink.gif
szachy - rodzinny świr
anonimowy
Ja tez wezme aparat cyfrowy icon_smile.gif.
Co do wozka to jest tam miejsce, ale jest tam sporo schodow a wlasciwie to stopni. Hm... ale jak wiecej mam przyjdzie z wozkiem to moze byc problem. Tam na dole jest duzo miejsca, ale nie wiem czy drzwi zamkna tak aby nikt z zewnatrz nie mogl wejsc.

Dorotko tam jest naprawde duzo miejsca i mysle ze spokojnie sie wszyscy zmiescimy icon_smile.gif.
anonimowy
Ten gosc to ja Anita.W tylko zapomnialam sie zalogowac icon_smile.gif
Doruśka
Anita,to ja liczę na sesją zdjęciowa Kalusi! icon_wink.gif
Monisia
No właśnie, co będzie jak prawie każda z nas przyjdzie ze swoją karetą wink.gif icon_question.gif Czy pomieści się tam tyle wózków icon_question.gif

Anita
Ty tam bylaś więc napisz jak to dokładnie jest icon_question.gif
Monika ww
Jest winda, także nie będzie problemu z wózkami, nie trzeba wchodzić po schodach.
Byłam tam ostatnio z dziećmi na urodzinkach Alka koleżanki i było super, miejsca jest bardzo dużo i dzieciaki świetnie się bawiły, Mai również bardzo się podobało.
Aha, nie zapomnijcie wziąć dla maluszków skarpetek z abs'em icon_smile.gif bo tam trzeba ściągnąć buciki, na większej części podłogi jest wykładzina dywanowa, ale nie na całości.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i już się nie mogę doczekać kolejnego spotkania icon_cool.gif

Monika
Monika ww
miejsca na wózki jest dość sporo, ale jeżeli będzie bardzo dużo wózków, to przecież można je poskładać i na pewno wszystkie się zmieszczą icon_smile.gif

Monika
Anita.W
Ja tam bylam we wrzesniu to juz nie bardzo pamietam. Nawet windy nie widzialam hi hi. Na sali zabaw jest duuuzo miejsca ale nie wiem czy tam mozna wozkami wjezdzac (o to musimy sie zapytac). Ja Kubusiowi nakladalam buciki w ktorych po domku biega, ale on jest maly, pewnie stardze dzieci to w skarpetkach musza bo wiecej "wywijaja" nozkami icon_smile.gif. Sami to chodzilismy w skarpetach.

Jasne ze Karolce zrobimy sesje zdjeciowa icon_smile.gif. Czy ktoras z mam moze chce na plycie zdjecia z ostatniego spotkania?
Monika ww
my byliśmy tam miesiąc temu, z wózkiem właśnie, dlatego jechaliśmy windą, ale faktycznie można jej nie zauważyć icon_smile.gif nie jest zbyt widoczna.
Wózkiem wjechałam do środka i nikt nic nie powiedział, że nie wolno.
Maja też jeszcze dość młoda jest icon_wink.gif i ostatnio była tam w kapciuszkach, ale myślę, że jak będzie więcej takich maluchów to lepiej aby były w skarpetkach, żeby się nawzajem nie podeptały icon_smile.gif
ice100
Witam wszystkie mamusie!
bardzo siÄ™ cieszymy na to spotkanie icon_razz.gif
mam nadzieję, że będą rówieśnicy Oki (8msc)
To jak zrozumiałam z tego wszystkiego to spotykamy się 14 grudnia w niedziele o 11.00 przed Hop-bęc? icon_rolleyes.gif

Pozdrawiam Marta i Oki
Monisia
CYTAT(ice100)
Witam wszystkie mamusie!
bardzo siÄ™ cieszymy na to spotkanie  :P  
mam nadzieję, że będą rówieśnicy Oki (8msc)
To jak zrozumiaÅ‚am z tego wszystkiego to spotykamy siÄ™ 14 grudnia w niedziele o 11.00 przed Hop-bÄ™c? icon_rolleyes.gif  

icon_biggrin.gif
Moja Jula ma 5,5 miesiąca więc blisko Jej do 8 icon_biggrin.gif
Termin siÄ™ zgadza wink.gif
Krysia
Dziewczyny a ja sie juz nie moge doczekac icon_biggrin.gif serio icon_smile.gif

aby do niedzieli icon_smile.gif

pozdrawiam mama Krysi icon_smile.gif
Doruśka
Marta!
cieszę się ze będziesz widziałam Oki jak miała chyba 2 mce,ale ten czas leci...
do niedzieli!
Dziewczyny,a czy tam się można czegoś napić czy trzeba mieć swoje,bo ja nie wiem a tak o suchym siedzieć i cały czas gadać to nawet ja nie wydolę icon_redface.gif
ez
Ja postaram się być. Napić się można są automaty na kawę. Mam też prośbę. Ponieważ jestem w ciąży i nie chorowałam na różyczkę, jeżeli któreś z waszych dzieci chorowało właśnie lub miało kontakt to proszę o info wtedy zaczekam do następnego spotkania
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.