To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie mam z Wrocławia w grudniu. !!!!!!!!!! UWAGA !!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
2 szkraby
Cześć Dziewczyny.

Jestem w trakcie organizowania spotkania w grudniu mam z Wrocławia.
proszę dajcie znać jeśli jesteście zainteresowane takim spotkaniem.
Piszcie na forum lub na adres klaudiawodzinska@interia.pl.

Pozdrawiam
Klaudia i Aleks

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif [/b][size=18][/size]
Monisia
A to spotkanie mamusine czy mamusino-dziecięce? wink.gif
Kiedy i gdzie?
2 szkraby
To spotkanie ma być spotkaniem mam razem z ich pociechami, chcemy się spotkać w miejscu gdzie starsze maluchy będą mogły się pobawić, a te młodsze będą razem z nami, a oczywiście mamy pogadać i wypić coś, np. kawe i zjeść dobre ciacho.

Pozdrawiam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Klaudia
Ila
Jestesmy jak najbardziej ZA icon_biggrin.gif

Pozdrawiamy
Ila i Duszek
z Kamilkiem
użytkownik usunięty
Ja też jestem za.

Ewcia, Dorusia, Dorka, Dumiczowa, Kachaaa, Ez, Anitka, Natasha i wszystkie dolnoślązaczki, które znam, wywołuję Was do odpowiedzi! Jeśli kogoś pominęłam, to proszę weźcie to na karb mojego stanu odmiennego icon_redface.gif

Paka
dumiczowa
jesli do tego czasu brzuch nie przesłoni mi kierownicy to bede na pewno icon_lol.gif
Monisia
Ok icon_biggrin.gif
Gdzie siÄ™ spotykamy???????
Ewcia!
To może w tym hula-hop czy jakos tak?

PS. a czy tak dla porządku ten wątek nie powinien trafić na nasze regionalne?
dumiczowa
CYTAT(Ewcia)
PS. a czy tak dla porządku ten wątek nie powinien trafić na nasze regionalne?


Ewa, prosiłam autorke o to własnie, ale teraz to moze juz zrobic Justynka, także prosimy o przeniesienie na dolnosląskie.

pozdr.
2 szkraby
Dziewczyny za Waszą prośbę przenosze temat na Forum dolnośląskie.

A termin spotkania to może 6,7 lub 13,14 to są weekendy. sobota niedziela.

Pozdrawiam
Klaudia i Aleks
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
anonimowy
Ja jestem za 13.14

Pozdrawiam
Klaudia i Aleks

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Monisia
CYTAT(Anonymous)
Ja jestem za 13.14

Ja również icon_biggrin.gif
clio
Będziemy icon_smile.gif
Dumi zabieram Cię ze sobą, tak więc o kierownicę się nie martw icon_wink.gif
Co do daty to ja też jestem za 13,14

______________________________________________

pozdrawiamy
clio i Oskarek
dumiczowa
CYTAT(clio)
BÄ™dziemy icon_smile.gif  
Co do daty to ja też jestem za 13,14

______________________________________________

ja też ,

clio już sie boje.... icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_lol.gif
Doruśka
Zgłaszam się!
Anita.W
hej icon_biggrin.gif
Ja tez jestem za!!! (oczywiscie icon_smile.gif )
Ptysiak
to i ja sie dopsiuje icon_smile.gif moge ??

jesli moge cos powiedziec to bardziej pasuje mi 14 niz 13
zalezy jaka bedzie godzina spotkania
Natasha
Buuuuuu icon_sad.gif ja tu czekam na pierwsze skurcze, A Wy się umawiacie. Lekarz powiedział zaglądając mi w wiadome miejsce, że mogę wcześniej urodzić. Chyba się z Wami spotkam już z Filipsem, ale to na pewno nie będzie 13,14 icon_sad.gif
Natasha
A tak poza tym, to widzę, że na dolnym śląsku to dziecięcia płci męskiej dominują icon_biggrin.gif
EwaW
ja będę w ten weekend (13-14) we Wrocławiu, ale będę niestety pracować icon_cry.gif . I moje dziecię zostawiam daleko w Warszawie z mężem i babcią icon_cry.gif
A z tymi chłopcami we Wrocławiu to chyba racja. Jak się Marcin rodził to ordynator oddziału mówiła, że tyle porodów jeszcze nie było - na oddziale położniczym zostały tylko 2 wolne miejsca i w całym tym towarzystwie są tylko 2 dziewczynki a reszta to kawalerka icon_wink.gif
pozdrawiam
Ewa
2 szkraby
Hej Dziewczynki icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_razz.gif

Termin spotkania, który najbardziej pasuje nam wszystkim to 14 grudnia.
Więc niech taki zostanie.
Natomiast niewiem gdzie mogłybyśmy się spotkać, będzie nas około 15 - 20 osób.
Więc jeśli macie pomysł, to mówcie.

A godzina to może koło 11, chyba że po obiedzie to 15, ale sądze że 11 to taka godzina gdzie maluchy mogłyby się spokojnie pobawić, nie będzie ciemno i na dworze chłodno, oczywiście spotkanie nię będzie na powietrzu, ale ja po 16 nie wychodze z maluchem bo jest zachłodno.

Tak więc ja jestem za 11.

Czyli 14 grudnia godzina 11.

Pozdrawiam
Klaudia i Aleks, który czeka właśnie na kąpiel i fika sobie na golaska


icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Ptysiak
tylko gdzie??

a czy ktores z was sie juz znaja??
Monisia
Ok, już sobie zapisałam 14 grudzień 11.00 icon_biggrin.gif

Ptysiu kochana
Znamy się wszystkie z Maluszków wink.gif
A tak bużką w bużkę to widziałam się z Dorusią, Anitką i Kachą.

Pozdrawiam cieplutko!
Monisia
CYTAT(Natasha)
A tak poza tym, to widzÄ™, że na dolnym Å›lÄ…sku to dzieciÄ™cia pÅ‚ci mÄ™skiej dominujÄ…  :D

Dlatego ratowałam jak mogłam sytuację i mam dwie dziewuszki icon_wink.gif
Doruśka
Ja też mam dwie dziołchy!(jak Kalinka się rodziła to byłam sama jak ten palec,nikt więcej się w tym czasie nie urodził)
Ale jedna ma 11,5 roku i nie wiem czy przyjdzie icon_lol.gif
A czego my chcemy?kawiarni czy moze w smyku(renoma),tylko że tam płatne icon_sad.gif
tak jak i hop-bęc
no nie wiem
Natasha,a na skurcze nie mozesz czekać z nami? jedząc ciacho na ten przykład?
Wolałabym za mniejszą opłatą.
Natasha
Dorusia: z dziką przyjemnością, ale Rafał powiedział, że mnie z domu nie wypuści icon_lol.gif Mam nadzieję, że takie spotkania będą się odbywały cyklicznie icon_exclaim.gif icon_question.gif
2 szkraby
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Oczywiście, że takie spotkania będą odbywały się regularnie, mam przynajmniej taką nadzieje, pod warunkiem że wszyskie tego będą chciały i miały na to ochotę.

Pozdrawiam gorocą i do zobaczenia 14 grudnia, a wcześniej do usłyszenia, bo przycież będziemy cały czas w kontakcie.

Klaudia i Aleks, grzeczne dziecko które poszło już spać i śpi przez całą noc, a je na śpiąco.


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Potwora
Ja chcę na spotkanie ale mam problem. O 12 Maksio idzie spać!!! Jak się nie wyśpi to jest nie do zniesienia icon_sad.gif

I co ja mam zrobić icon_question.gif
użytkownik usunięty
Niestety nigdy nie będzie tak, ze wszystkim podapasuje termin (już to przerabiałyśmy, usiłując się umówić). Może jak Maksio zobaczy tyle dzieciaków i będzie się świetnie bawił, to mu się humor nie zepsuje, jak raz pójdzie spać dwie godzinki później? Przecież muuuuusicie przyjść icon_lol.gif

Paka
użytkownik usunięty
Tylko faktycznie, malutki jest jeszcze ten Twój Maksio...
A w wózku nie zaśnie?

Paka
użytkownik usunięty
CYTAT(Natasha)
RafaÅ‚ powiedziaÅ‚, że mnie z domu nie wypuÅ›ci  :lol:


No coś Ty, Sąsiadko! Jasne, że Cię puści. A w domu spakowana torba będzie czekała, Ty będziesz miała do dyspozycji komórkę (myślę, że nawet kilkanaście icon_biggrin.gif ), a jakby coś się zaczęło, to na pewno jakaś zmotoryzowana mama Cię odwiezie.
Natasha, nie licz na to, że zaczniesz rodzić w dzień i że będzie to trwało pół godziny. Poza tym do Klinik jest blisko z Centrum, więc jeśli się nie umówimy na Muchoborze lub w Leśnicy, to będzie OK.

Jedynym usprawiedliwieniem może być to, że się gorzej czujesz. Ale nie, że Rafał Cię nie puści! Poza tym jak urodzi się Filipek, to tak szybko się z nami nie spotkasz, uwierz mi icon_smile.gif Kobieto, korzystaj z życia póki możesz!!!

Paka
Monisia
Ja też jestem za tym by było jak najtaniej .

Natasha
Powiedz Rafałowi , że siłą Cię wyciągniemy jak Cię nie wypuści wink.gif
Natasha
Może jakoś się wymknę, postaram się. Tylko jak obejść strażnika...
Doruśka
Natasha,ew weź chłopa ze sobą ,usiądzie cichutko w kąciku,i będzie bezpieczny,albo ja go zajmę-moja Kalusią, uwierz, Będziesz spokojna,ja spokojnie pogadam,ale niestety, a on nie całkiem już bezpieczny... icon_lol.gif
Byli już Tatusiowie na naszych spotkaniach icon_biggrin.gif
To gdzie kobitki,bo ja już chcę!
Kalusia też o 12 idzie spać,ale jak coś się dzieje,to diablica nie śpi i do 16 icon_evil.gif
Potwora
Paka, Maksio spi u siebie w łóżeczku, musi mieć dwa kocyki, włochatą poduszkę - psa, wcześniej mu teletubisie mówią "papa" - cały rytuał. Ale śpi ok. 3 godziny.

Tak sobie pomyślałam, że moglibyśmy zostać od 11 do ok 13 a potem szybcitko do domku.

Co tam - idziemy!
Potwora
CYTAT(Natasha)
Może jakoś się wymknę, postaram się. Tylko jak obejść strażnika...


Starym indiańskim sposobem - daj mu coś na sen icon_wink.gif
2 szkraby
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Olu nie martw się jakoś sobie poradzimy z twoim Maksiem, przecież będzie nas trochę.

Ja mam nadziej, że mój mały bedzie grzeczny i pójdzie spać w wózku, tak jak zawsze na spacerkach.

Natasha, tabletki na sen to niezły pomysł. A jak niechce cie póścić to niech przychodzi z Tobą.

A dziewczyny ja spróbej załatwić wejście możę w Koronie na plac zabaw jakoś taniej.

Piszcie jak przyjdą Wam jakieś pomysły co do miejsca, ja cały czas intensywnie o tym myśle.

Pozdrawiam
Klaudia i Aleks (21.09.2003)


icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Potwora
A palac zabaw na Świdnickiej, o którym pisała kiedyś ez?

Godzinka kosztuje tam 10 zł.
Monisia
Taakkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja też jestem za Koroną.
Laura uwielbia tamtejszy plac zabaw a za 12 zł można siedzieć ile się chce.
Mam daleko bardzo ale co tam.....
Doruśka
Jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził icon_biggrin.gif wink.gif
bo moja Kalusia za mała na koronę(byłam w niedzielę to wiem)
ale co tam,chłopa zaprzęgnę do dziecka,A na świdnickiej też można zniżki dostać jak się kupą idzie?
Do korony to mam nawet taki kupon-10% taniej,a tam?wydaje mi się świdnicka atrakcyjniejsza,bo w koronie tylko plac zabaw i piłeczkie,w tym mnóstwo kurzu,naprawdę,mnóstwo,do dziś mnie oczy swędzą a kichałam tam jak diabli.
Na świdnickiej nie byłam,bo akurat mieli zabawę zamnkniatą,ale widziałam rózne fajne zabawki,kuchnie,chuśtaweczki itd.
Wiem,że Anita W. była,może poda linka,bo mi zaginął icon_redface.gif .
Trzeba by się dowiedzieć jak wygląda opłata za grupę-rodzice nie płacą,a moga kawę wypiś-tyle pamiętam z ulotki.
A i wyglądało,że tu,na świdnickiej czysciej.
W koronie naprawdę jest brudno ble,zwłaszcza,że Kalucha chciała piłeczki do buzi brać.
Ale moje drogie ja sie dostosuję,ostatecznie Kaluch pójdzie z tatusiem w świat
icon_lol.gif
Doruśka
znalazłam ten adres.prosze bardzo się zapoznać

https://hopbec.republika.pl/main.htm
Alex,negoc[użytkownik x],napisali,że można
Dorka
To ja też bym przyszła icon_biggrin.gif , jak tylko dam radę i wyplenię choróbsko z domu icon_evil.gif .
Pozdrowienia dla wszystkich emam. Do zobaczenia
Monisia
To może głosowanie? icon_wink.gif
A tak na serio to każda z nas ma dzieci w innym wieku i nigdy nie będzie idealnie.
Mi zależy by było jak najtaniej .
2 szkraby
[b]Hej dziewczyki icon_razz.gif icon_razz.gif

Właśnie dzwoniłam do sali zabaw na Świdnickiej
godzina zabawy to 10 zł pierwsza godzina a kolejne 5 zł.

Rabat jak przyjdziemy grupą to 8 zł od malca za godzine/ 4 zł kolejna godzina.

Trzeba rezerwować sale zabaw więć ja to zrobiłam wstępnie do jutra. Rano mam potwierdzić czy będziemy.
Sala wolna 14 grudnia od 11 - 13, dwie godziny i właśnie je zarezerwowałam.


Pozdrawiam
Klaudia i Aleks
Potwora
Mnie pasuje.

Ale spotkamy się przed wejściem?
Ewcia!
ja jestem za Swidnicka, bo rowniez nie przepadam za koronÄ…
Poza tym chyba Å‚atwiej dojechac (komunikacjÄ…)
A cen wychodzi podobna - no i z rezerwacjÄ… - super (czyli bez "obcych" ??)
- bo w koronie chyba tak nie mozna. Kiedys robilismy tam urodziny i oprocz naszej grupy byly inne dzieci.
do zo
Doruśka
Ja będę na pewno,dopiero co byliśmy chorzy więc mam nadzieję,że juz nie będziemy tfu tfu.
użytkownik usunięty
CYTAT(Dorka)
To ja też bym przyszła icon_biggrin.gif , jak tylko dam radę i wyplenię choróbsko z domu icon_evil.gif .
Pozdrowienia dla wszystkich emam. Do zobaczenia


Dorka, Ty żyjesz icon_lol.gif ? Wypleniaj i przychodź!!! Koniecznie!!!
Monisia
Ja też postaram się być.
To umawiamy się przed wejściem przed 11.00 tak?
A gdzie to dokładnie jest??? icon_redface.gif

No i jeśli będę z Laurą i Julą to chyba tylko opłata będzie za Laurę- tak?
Bo Jula to na kolankach siedzieć będzie.
Doruśka
Koło Solpola 2. wejście jak do fryzjera "laurenta",mapę dali na swojej stronie internetowej
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.