To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

...:::::: nowoROCZNE DZIECIACZKI część 6 ::::::...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
shira
agaa boszee ale tragedia. w takich momentach, człowiek sam truchleje i myśli o swoich najbliższych.
będzie imteraz baaaardzo ciężko i słów pocieszenia nie znajdę niestety, bo takowych nie ma 41.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

codo tego gryzaka to rraaaany czego teraz nie wymyślą ale dziwactwa hihihihi


efcia icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif wub.gif przestań tak słodzić, bo mi aż głupio 03.gif
..... i jak mam teraz napisać, że właśnie upiekłam murzynka z jabłkami vel 'salceson do kawy'??????????
xxyy
Aga okropna tragedia. Nawet nie probuje sobie wyobrazic...

A ten gryzak to moze kupimy dla nowego dziecka Agnieshy... Agniesha na pewno sie ucieszy icon_mrgreen.gif No przeciez rozpoczyna druga ture porodow na naszym watku. Trzeba ten fakt wyroznic.
agaa.
Dziewczyny, właśnie sobie popatrzyłam na zdjęcia Piotrka Na NK i się poryczałam, przecież on miał dopiero 30 lat. A tam na zdjęciu jest jeszcze z żoną jak była w ciąży rycze.gif rycze.gif
*eFcIa*
No gryzak pierwsza klasa... fajowy... czego oni nie wymyślą.. a tak sobie pomyśleć, że nasze mamy takich dogodności nie miały.. ja ostatnio właśnie tak sobie myślałam, że my żyjemy w takiej erze, gdzie technologie i w ogóle produkty tak poszły do przodu, że hej... pamiętam jak walkmen był hitem, jak się miało go w podstawówce to się było kimś, a teraz ipod tak malutki, że szuka się go po kieszeniach 04.gif

Agaa strasznie mi przykro z powodu Twojego kolegi i wiem co czujesz... jak zdawałam maturę mój kolega z podstawówki umarł na zawał koło mojego LO... codziennie jak szłam do szkoły i widziałam palące się znicze to ryczałam, nawet na zdjęcia nie mogłam klasowe patrzeć... rodzice mi pochowali zdjęcia, żebym się nie dołowała.. minęło tyle lat a mi jakoś jest dziwnie jak chodzę do niego na grób icon_sad.gif
przytul.gif 3maj siÄ™ kochana... czas leczy rany przytul.gif

No my byłyśmy na spacerku... i w markecie... kupiłam Małej kaszki i póki co na razie koniec moich wydatków...

A zapomniałam się pochwalić, że dostałam pismo od komornika.. sprawa została wszczęta... jak nie wyciągną od niego kasy to 1.06 mam odebrać pismo i mogę iść do FA... tyle, że u nich też trochę poczekam i około sierpnia alimenty będę dostawać... strasznie to wszystko długo trwa... no cóż tyle czekałam, że poczekam jeszcze do sierpnia icon_wink.gif

A Owiwia to zapewne tak zaszalała w tą noc gierkową, że teraz zapewne odsypia icon_wink.gif

Aaaaa.... dzwoniła do mnie Netty znów ją rąbnął kręgosłup icon_sad.gif Nie może nawet do kompa się dowlec... tak więc Laseczki pomyślmy o niej cieplutko i kciukaski trzymajmy, żeby do wyjazdu się wykurowała, o bardzo jej na tym wyjeździe zależy.... &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

No to tyle... dziś ja giercuje z bratanicą w Trivial Pursiut... będziemy się bawić i edukować zarazem icon_wink.gif
Miłego wieczorku
xxyy
Betti ucichlas cosik?
xxyy
Biedna Netty przytul.gif

Moje dziecko polknelo baterie. 21.gif

agaa.
Netty- kochana, naprawiaj kręgosłup i wychodź z łóżka przytul.gif

Leni- a moje dziecko już śpi. Wyciekała się dzisiaj po dworze, wykąpała i padła jak kawka
Sun
CYTAT(Leni @ Sat, 28 Mar 2009 - 22:02) *
Biedna Netty przytul.gif

Moje dziecko polknelo baterie. 21.gif


Boże, myślałam, że naprawdę! 43.gif Na wątku styczniowo Fałduśkowym jeden agent naprawdę połknął baterię icon_wink.gif
agaa.
CYTAT(Sun @ Sat, 28 Mar 2009 - 20:11) *
Na wątku styczniowo Fałduśkowym

Sun- mówisz o Kubusiu Betiny?? icon_wink.gif Bo on połknął bateryjkę 06.gif
A gdzie można znaleźć taki wątek?? 02.gif
xxyy
To juz takie powiedzenie z ta bateria. Moj naprawde to nie polknal.
xxyy
CYTAT(agaa22 @ Sat, 28 Mar 2009 - 22:18) *
Sun- mówisz o Kubusiu Betiny?? icon_wink.gif Bo on połknął bateryjkę 06.gif
A gdzie można znaleźć taki wątek?? 02.gif


he he Sun sie popyrtalo. Pewno za duzo siedzi na necie icon_mrgreen.gif
agaa.
Sun- kobieto, odpocznij trochÄ™ 43.gif 43.gif 06.gif
Gosia83
Ojoj...dziewczyny...ale Was tu pisze - aż miło wejść po sąsiedzku...
Ja gaduła jestem ale kurcze na naszym wątku to sama ze sobą - prawie... 32.gif

Przyjemnie tu u Was i zazdroszczÄ™ troszkÄ™...
agaa.
Gosiu- jeśli masz ochotę to dołącz do Nas. My bardzo chętnie Cie przyjmiemy, im Nas więcej tym lepiej. Mówię serio- pisz u Nas jak najczęściej, z Nas zawsze bedziesz maiła ubaw 06.gif 06.gif
xxyy
Dziewczyny,
Tak mnie zastanawia i zastanawia moj zupelny brak zainteresowania tematami ciazowo-porodowymi. Ciekawe czy to dlatego, ze jeszcze ow fakt do mnie calkiem nie dotarl czy po prostu za krotki czas uplynal od poprzedniej. No bo to , ze mam duzo spraw na glowie to chyba nie . W koncu nie pracuje i teoretycznie mialabym wystarczajaco czasu by i o tym myslec.
Nawet sie zlapalam na tym , ze inni ludzie mnie pytaja o samopoczucie, a ja nie wiem czemu sie tak tym interesuja , przeciez nie chorowalam jakos obloznie? Dopiero po kilku chwilach klikam o co biega. 29.gif


Gosia jak masz tylko ochote to pisz i u nas.

Zegarki juz przestawione 06.gif


A moj maz powiedzial , ze juz mi brzuszek widac. Ach te chlopy tak latwo myla dziecko ze zwalami tluszczu icon_lol.gif Podjadam sobie ostatnio icon_redface.gif
Sun
Nie, no bosko icon_redface.gif 04.gif 29.gif No, faktycznie wątki mi się rypią... icon_wink.gif Nie ma to jak dzieci rok po roku icon_wink.gif Ale może Was rozbawiłam chociaż! nana.gif I faktycznie ostatnio nie odpoczywam. A do tego nadal nie mam okresu, więc musicie wybaczyć blagam.gif

edit: Boże, co to będzie... 41.gif Ja się wykończę chyba. Od maja zeszłego roku nie miałam miesiączki. Zdążyłam zrobić tomografię głowy, bo podejrzewano guz przysadki. Dzień po badaniu dostałam coś w rodzaju miesiączki. Może to było to, ale Bóg raczy wiedzieć, kiedyś miałam dłuższe, a to skąpe było i trwało krótko (jakieś 2 dni). Ale niby co by to mogło być innego?! 43.gif Po Tobiaszu miałam dłuższe cykle (dlatego mam Fałdysię! icon_wink.gif), a po Fałdzie to nie wiem jakie miałam, bo nie miałam. Niby dopiero (?!) 32 dni. Nie współżyłam prawie, najwyżej raz (co wystarczy, prawdaż...). Podbrzusze czuję jak na okres. Co nic nie znaczy. Nie ma co, jutro lecę po test. Chociaż chyba nie wstanę. Jeszcze mam schody do zamiatania i ciuchy do składania.
Dziewczynki, zróbcie mi tę uprzejmość i pomyślcie o mnie ciepło jutro, co?... icon_sad.gif Proszę ładnie. Przecież ja tej ciąży nie przeżyłabym pewnie icon_sad.gif Piąta cesarka!

A, tylko gdyby ktoś miał ochotę pogadać mi na temat zabezpieczeń, tudzież niebezpieczeństw pocesarkowych itp., to upraszam, żeby nie, O.K?

Netty - przytul.gif
netty5
No sie doczlapalam bo musze sie poradzic.Tak sobie leze i mysle co tu zrobic.Kupilam ten wozek i co...... i mam ostre zapalenie miesni kregoslupa.Naszarpalam sie z tym pie...ym wozkiem jak glupia i usiadlam w fotelu a jak chcialam wstac to mnie rzucilo o podloge.Wozek jest ciezki,niezwrotny ,za szeroki,zle sie prowadzi i wogole jest koszmarny 21.gif 21.gif 21.gif Moja mam musiala po mnie przyjsc do mojego ojca zeby zabrac dzieci a mnie ciotka w samochod i do lekarza.Dostalam zastrzyki.Mama jak przyszla z dziecmi do domu to stwierdzila ze nie da rady nim jezdzic bo sie musi z nim szarpac i ja tez plecy juz dzisiaj zaczynaja pobolewac.I teraz pytanie.Czy jesli od dnia zakupu nie minal jeszcze tydzien i w rozumieniu producenta wozek nie jest wadliwy bo nie jest uszkodzony to moge go oddac skoro nie jestem z niego zadowolona i nie spelnia moich oczekiwan?Na stronce internetowej napisane ze wozek jest lekki w prowadzeniu,zwrotny i td..... a nie jest.Nie moge go uzywac i moja mama tez.Czy ktoras z was zna sie na prawie handlu i wie jak to jest ?

Dzieki dziewczyny za dobre slowo icon_smile.gif

I powiedzcie czy ja nie mam pecha????? Tyle mies. szukalam odpowiedniego wozka i w koncu kupilam chyba najgorszy z mozliwych. 21.gif
Filip_inka
Leni weszlam, na listopadowki, zeby Ci podopingowac, a tam Leni nie ma. Tzn kilka dni temu nie bylo...

Sun zaczelam przez chwile zastanawiac sie na jakim jestem watku zakrecona kobitko 04.gif

Agaa straszna tragedia, przykro mi.

Gosia83 zagladaj czesciej!

Netty kochana zdrowiej szybko!!!

W poniedzialek musze zadzwonic do Plusa, bo mi od kilku dni internet chodzi jak krew z nosa. Dopiero poznym wieczorem jak juz ide spac zaczyna isc jak burza.
Filip_inka
Netty nie wiem jak to jest z tym zwrotem do konca. Jesli dobrze pamietam, to zwrocic mozna ale produkt nieuzywany. Tylko jak mozna sie zorientowac czy jest dobry czy nie skoro nie mozna uzywac... Na pewno ktos sie znajdzie, kto zna sie na tych sprawach i cos madrego doradzi.

Sun sprzataj i szykuj sie, bo jutro ciotka przyjezdza! Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&
Sun
CYTAT(Aga i Bruno @ Sun, 29 Mar 2009 - 00:43) *
Sun sprzataj i szykuj sie, bo jutro ciotka przyjezdza! Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&


Dzięki, dzięki... 41.gif
netty5
CYTAT(Leni @ Sat, 28 Mar 2009 - 15:02) *
Mialam Was pytac jak strzyzecie dzieciom wlosy. Do tej pory robilam to sama ale Robus wyglada tak sobie (delikatnie mowiac 37.gif ). Chyba tez sie wybiore do fryzjera nastepnym razem.

Moja ciotka rozmawiajac ze mna niby nigdy nic nagle spadla na mojego Kube z maszynka do strzyzenia.....nie zdarzyl zareagowac i teraz swieci lysinka 06.gif
Zdziwilam sie zrobila to w ten sposob ale ona powiedziala ze gdybysmy go przygotowywaly to zorientowalby sie ze cos sie bedzie dzialo i...strach ma wielkie oczy a tak ledwo zauwazyl ze cos sie stalo i ma rowne krociutkie wloski.
netty5
CYTAT(Aga i Bruno @ Sat, 28 Mar 2009 - 22:43) *
Netty nie wiem jak to jest z tym zwrotem do konca. Jesli dobrze pamietam, to zwrocic mozna ale produkt nieuzywany. Tylko jak mozna sie zorientowac czy jest dobry czy nie skoro nie mozna uzywac...


No wlasnie....przeciez nie wiedzialam ze jest taki do kitu dopoki go nie uzylam.....w opisie byl super.....
*eFcIa*
CYTAT(agaa22 @ Sat, 28 Mar 2009 - 20:38) *
Gosiu- jeśli masz ochotę to dołącz do Nas. My bardzo chętnie Cie przyjmiemy, im Nas więcej tym lepiej. Mówię serio- pisz u Nas jak najczęściej, z Nas zawsze bedziesz maiła ubaw 06.gif 06.gif


No Agaa tak chętnie zaprasza nowe koleżanki, bo już zakres dociekliwych pytań jej się u nas skończył i szuka nowych 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif


A tak na serio... Gosiu wpadaj do nas częściej!!!!!!!!

Netty jak obiecałam - cały czas o Tobie myślę i wiesz o tym prawda??????????? 06.gif Wypoczywaj! Z tego co się orientuję to na wymianę towaru masz tydzień... idź im oddaj ten wózek a jakby coś się dąsali to odezwe się to "zaprzyjaźnionego" prawnika i wtedy coś się załatwi 06.gif

Sun 3mam kciukasy oby nie ciąża.... może to od stresu co? Ostatnio masz tyle na głowie mało śpisz itp itd....

Sun
CYTAT(*eFcIa* @ Sun, 29 Mar 2009 - 00:48) *
Sun 3mam kciukasy oby nie ciąża.... może to od stresu co? Ostatnio masz tyle na głowie mało śpisz itp itd....


Nie wiem. Gdybym miała teraz typować, powiedziałabym że daję 70% ciąży.
netty5
CYTAT(*eFcIa* @ Sat, 28 Mar 2009 - 22:48) *
Netty jak obiecałam - cały czas o Tobie myślę i wiesz o tym prawda??????????? 06.gif Wypoczywaj! Z tego co się orientuję to na wymianę towaru masz tydzień... idź im oddaj ten wózek a jakby coś się dąsali to odezwe się to "zaprzyjaźnionego" prawnika i wtedy coś się załatwi 06.gif

EFCIA z neta kupilam.....moge do nich tylko zadzwonic ale to sklep jest wiec do jakis zasad chyba musi sie stosowac nie?
*eFcIa*
Netty oczywiście..... muszą, czy internet czy sklep normalny zasady są takie same.... zwracaj wózek i tyle, nie sprawdza się tak jak było napisane ich problem...

Sun oby stres.... trzymam kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ale test zrób kobito żebyś dodatkowo się nie nakręcała
netty5
SUN czyzbym wykrakala? 43.gif

EFCIA w poniedzialek dzwonie od nich i bede rozmawiac tylko chcialm sie przygotowac i musze wiedzec jakie mam prawa
*eFcIa*
Netty jak Ty tak kraczesz.... to Leni nosi bliźniaki 02.gif

Sun 3mam kciukasy... rób ten test i dawaj cynk, bo się zaczynam przez Ciebie stresować

Uciekam spać.... a prawa Netty podałam Ci na GG przytul.gif

Dobranoc
xxyy
CYTAT(*eFcIa* @ Sun, 29 Mar 2009 - 01:13) *
Netty jak Ty tak kraczesz.... to Leni nosi bliźniaki 02.gif


37.gif


Netty mysle , ze powinnas powalczyc o zwrot. Gdybys do nich dzwonila to moze wyslij rownoczesnie e-mail z tym samym pytaniem o zwrot. Bedziesz miala dowod, ze skontaktowalas sie z nimi przed uplywem tygodnia. W e-mailu mozesz wspomniec , ze rowniez dzwonilas a w rozmowie, ze rowniez poslalas e-maila.
Kurcze na Zachodzie to bez poroblemu sie oddaje czy wymienia.

Netty , ten sprzedawca, zerknelam, ma bardzo dobre recenzje, moze to dodatkowy powod by sprobowac sie z nim dogadac o zwrocie.
DOLOREZ
wiedze, że Leni nadal dzielnie stoi na straży porannych postów (mimo zmiany czasu 04.gif 04.gif ), czyżby Robcio znowu urządził sobie zabawy o świcie?? 29.gif
Leni czemu sie krzywisz na temat bliźniaków, przecież tak chwaliłaś naszą dzielną Netty, teraz bedziemy chwalić i ciebie 06.gif 06.gif


xxyy
Robcio sie obudzil w nocy dwa razy , ryczac jakby go ze skory obdzierali, wyginal sie i kopal. Uspokoil sie w sekundzie jak dostal mleko.
Trudny sie robi, ma ataki zlosci, maz mowi, ze jego ojciec mial tak w dziecinstwie. W ogole to widze , ze Robus sie wdal bardziej w rodzine meza niz moja.

Nie spimuy od 6 stej , u mnie jest godzina wczesniej Dolorez 06.gif

A Ty nie chcesz czasem blizniaczych szreczkow? 03.gif










Filip_inka
witam w niedzielny poranek

my wstalismy wg starego czasu okolo 6 jak zwykle zreszta...
zaraz musze szykowac kanapki na droge dla Brun i dla nas walizke, bo po poludniu jedziemy do mojego brata.
W sumie to sie ciesze, bo tam jest duzo slicznych parkow wiec bede miala gdzie lazic z Filusiem.

Netty mam nadzieje, ze przyjma Ci ten wozek. Wlasnie na zachodzie pod tym wzgledem jest duzo lepiej. Tam jak zamawiasz np z bon prix to przysylaja ubrania, ogladasz, mierzysz i dopiero placisz tylko za te ktore wybierasz ostatecznie, a reszte odsylasz...
Ja balam sie maszynka pierwszy raz Filka potraktowac, bo on sie maly histeryk zrobil. Poszlam do frycka i chcialam, zeby sie tam nie bal. Mam nadzieje, ze nastepnym razem tez chetnie pojdzie. Blizej lata tez potraktuje go maszynka:)

Leni a u Ciebie w rodzinie sa blizniaki? bo tak Ci tu dziewczyny wmawiaja:)
xxyy
Aga a brat tez mieszka w Warszawie?

Mojej mamy jedna siostra ma blizniaki a druga siostra ma wnuki blizniaki. Obie parki to chlopcy ale te wnuki chyba dwujajowe bo bardzo rozne w wygladzie.
*eFcIa*
Dzień Doberekkkk 06.gif

Leni czyli prawdopodobieństwo bliźniaków jest większe niż przypuszczałam.....

A oglądałyście na Travel&Living jest taki cykl.... o kobiecie co urodziła na początku bliźniaki i potem zachciało im się kolejnego dziecka i urodziła 6raczki 29.gif icon_eek.gif 37.gif Jeju jak oglądam ten program to strasznie jej współczuje... masakra

Uciekam sprzątać....
parasolka
No Leni to by pasowało bo podobno bliźniaki co drugie pokolenie 06.gif
xxyy
Wiecie w glebi ducha to ja nawet i chcialabym te blizniaki. Jakos pomoc by sie zorganizowalo. Tylko przeraza mnie karmienie piersia.
agaa.
A mnie łeb boli i do tego Kaja mie wyprowadziła z równowagi i rozwaliłam jej bębenek ze złości bo nie miałam w co walnąć 37.gif 21.gif 21.gif
Normalnie prawie się poryczałam. no i do tego z M się nie odzywam- ja go chyba kiedyś zostawię bo mam dosyć tego wszystkiego icon_evil.gif icon_evil.gif wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif
xxyy
Aga nie da sie z tym Twoim chlopem normalnie porozmawiac? 32.gif
agaa.
Leni- no niestety nie 21.gif
Z nim sie w ogóle nie da rozmawiać. A o normalnej rozmowie mogę zapomnieć
Mnie najbardziej wkurza to że on jest cholernym egoistą. Uważa że jest najważniejszy,że wszystko wolno tylko jemu,jest najmądrzejszy.
Cały czas powtarza że na pierwszym miejscu jest on i jego potrzeby i zachcianki a dopiero później reszta 21.gif 21.gif
On może wszystko wszystkim powiedzieć a jemu nie wolno nic.
On może mieć hobby i czas na wszystko inne tylko nie siedzenie w domu a ja mam cały czas siedzieć i się dzieckiem zajmować .Jak do niego mówię żeby sie zajął dzieckiem to on mówi "od tego jest matka" Z nim nie można dojśc do porozumienia i i tak musi stanąć na jego (bardzo rzadko na moim)
On uważa że jak pracuje i zarabia to już nic innego go nie obchodzi. Wszystko inne jest na mojej głowie.
Jak go coś boli to opowiada o tym wszem i w obec ale jak mnie coś boli to się odezwać nie mogę bo zaraz jest "Ciebie to zawsze wszystko boli"
Nie wiem jak długo to wytrzymam,on mówi żebym ja się zmieniła a jak mówię "Jak Ty się zmienisz to i ja się zmienię" to on "ja nie mam zamiaru" 21.gif 21.gif
No i to by było na tyle.
Idę sobie palnąć w łeb 573.gif
xxyy
Aga okropnie Ci wspolczuje. Dziewczyno mysl o sobie, mysl o doksztalceniu jak tylko Kaja podrosnie, bys mogla w przyszlosci lepiej zarabiac i sie spelnic zawodowo. Madra dziewczyna jestes , na pewno duzo osiagniesz i bedziesz pania wlasnego losu. Na razie niestety musisz sie uzbroic w cierpliwosc, wspolczuje bardzo. przytul.gif
To bardzo wazne bys byla w przyszlosci samodzielna finansowo, od razu Twoja pozycja wzrosnie i bedziesz dyktowac warunki. Niestety i w malzenstwach tak czasem trzeba.
Znam kilka podobnych przypadkow, babki zacisnely zeby, odchowaly z pieluch, zaczely sie uczyc a wtedy facet byl malutki. I sa pewniejsze siebie i szczesliwsze. Tylko to potrwa, ale jak machina ruszy to pojdzie z gorki . A Twoj nie musi znac sekretnych motywow Twojego pedu do nauki. Trzymaj asa w rekawie.
xxyy
Netty jak kregoslup?
Gosia83
Idę do Was znowu bo u nas znów cisza... diabel.gif
Tylko tak mi głupio trochę - tak patrzę na pasek i widzę że wasze pociechy już po roczku są... 37.gif
Jej ale zleciało...ja Kini za 2 miecy będę imprezkę szykowała... 06.gif

A powiedzcie mi ile śpią wasze pociechy bo moja do tej pory miała 2 drzemki w dzień...(KRÓTKIE) i się zastanawiam czy jej nie przestawić już na jedno spanko...- może dziś bo mi już od 12 śpi!!!!!!!!!!!!!I jeszcze śpi (sama nie wierzę bo zawsze się na 30 min kończy!) 29.gif
W nocy nie ma problemu - mimo że cycowa jeszcze to nockę całą prześpi już od ładnych paru miesięcy... 06.gif
Także teraz mam złote dziecko - za to przez pierwsze pół roku - dała popalić oj dała!

No a ja jak zawsze w niedzile już po baseniku jestem (rytułał mój) - ale bez Kinii - była ze mną w tamtym tyg. i myślę że raz na miesiąc lub 2 razy w miesiącu jej wystarczy jak na początek... 03.gif
betina_t
Hej baby

Ja nadal nie w formie icon_sad.gif,

Netty - kuruj siÄ™ kuruj bidulko przytul.gif
Nie wiem jak to jest ze zwrotem używanej rzeczy, ja zawsze jak nie chcą mi uznać reklamacji to idę do rzecznika praw konsumenta, powinien być taki urząd w każdym większym mieście, nie wiem jak u Ciebie.
Zazwyczaj to trwa około 14 dni ale zawsze wygrywam

Sun - a ja już myślałam że nie tylko mój jest pożeraczem baterii 29.gif że jeszcze gdzieś znajdę takiego agenta. Trzymam kciuki za przyjazd cioci

Leni - skoro już oglądałaś wózeczki dla bliźniaków to może będa? 06.gif

Gosia83 - mój mały wstaje około 8 rano, pierwszy raz idzie spać o 11 i śpi około 1-1,5 godziny, kolejna drzemka około 16 śpi tak samo 1-1,5godziny a na noc idzie spaś około 21.
I niestety jeszcze w nocy je o 1 i o 5:30, taki mały niejadek.
Widzę że Ty z małopolski jesteś icon_smile.gif może z Krakowa ?
Sun
Donoszę, że ciotka nie przyjechała. Po test nie byłam, bo nie wstałam, jak przypuszczałam. Zaczynam się przyzwyczajać do myśli o ciąży :/
*eFcIa*
Ale jestem zdechnięta przez tę zmianę czasu... idę się zdrzemnąć.. Mała też późno poszła spać dopiero o 15... Jak się wyśpię to walnę jakiegoś dłuższego posta
shira
hejka babeczki.....
my właśnie od znajomych wróciliśmy.... fajnie było..

sun&&&&&&&&&&&&& żeby ciotka przyjechała

co do obcinania włosów, to ja swojego do wanny wsadzam i w takie siedzonko. młody
się bawi a ja wtedy nożyczki i ciach, ciach, a że głową kręci straszecznie no to krzywo wychodzi 29.gif 29.gif 29.gif 43.gif 43.gif ale zawsze to już krócej jest

gosia
witj i zaglądaj do nas jak najczęściej 06.gif . co do spania to
mój już zazwyczaj tylko raz śpi, tak koło 12-stej. aczkolwiek regułą to nie jest.

aga popieram leni. z tego co piszesz to takiego charakteru już nie zmienisz. dopiero jakbyś się wyprowadzila
to może by na oczy przejrzał co stracił... przykro mi bardzo przytul.gif przytul.gif przytul.gif
kasiazielonka
czesdcdziewczyny
mialam napisac kilka dni temu ale nie wyszlo-duzo sie dzialo
chyba przechodzimy jakas transformacje z malzem:P
kombinujemy i kombinujemy:P
potrzebujemy rozmow ze soba i znow jakas "faze wzrostu" w zwiazku mamy-nie wiem jak to inaczej ujac
wczoraj w ramach odstresowania pojechalismy sobie do wrocka- wreszcie i bylo super!
czytam Was ale nie jestem w stanie teraz kazdej odpowiedziec-jakos czas mi sie skurczyl- Wam tez? moze to przestawianie godziny-ide cos zjesc bom glodna
xxyy
Kasia
ciekawa jestem co z Wasza przeprowadzka do Wrocka



Robus spi ok 2 godz dziennie, czasem na raz w poludnie , czasem 2xpo godzinie. W nocy od ok 20 do ok 6 rano

Betina , wracaj do formy, co Ci jest?




owiwia7
Hej dziewczyny,
Ja tylko na moment, całe dwie nocki prawie graliśmy i padam na dziób icon_smile.gificon_smile.gif straaasznie fajnie było...

Sun kurcze, niedobrze, bardzo mocno trzymam kciuki, żeby nie... daj znać, oki?? i ściskam mocno...

netty rany, biedna jesteś, a o wózek warto powalczyć, jak się nie uda, to trudno, ale może jednak.. zawsze możesz spróbować wystawić na allegro, może się sprzeda i bedziesz mogła kupić inny...

Leni brzuszek mówisz, już?? icon_smile.gificon_smile.gif
nei wierzę, że to piszę, ale Ci zazdroszczę w skrytości ducha icon_smile.gificon_smile.gif

Agaa nie daj się chłopowi, rzuc majonezem o podłogę, icon_smile.gif to działa icon_wink.gif

Gosia a pisz, pisz.. poczytamy icon_smile.gif

a co z Betti??

Betina Ty jesteÅ› drobniutka to i dzieciaczki drobne icon_smile.gif u mnie wielkoludy oba icon_smile.gif

Efcia, zamiast rzucać małomównego Pana trzeba było Adze dać zlecenie icon_smile.gif pierwsze by było icon_smile.gif
shira
wenua widze ciÄ™ 06.gif 06.gif 06.gif
scrobnij coÅ› kobitko
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.