To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

...:::::: nowoROCZNE DZIECIACZKI część 6 ::::::...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
netty5
Kubie od wczoraj zrobilo sie porzadne zapalenie gardla ,dostal antybiotyk. 32.gif
netty5
O rany alez mamy przepiekna pogode .Ludzie siedza na lawkach i rozpinaja kurtki i wystawiaja sie do slonca.WIOSNA !!!!!!!
Wacalismy od lekarza to poszlismy na promenade na spacerek bo dzieci pozasypialy w wozkach wiec szkoda je bylo taszczyc do domu.Jest cudownie.Zero wiatru,cieplutko,sloneczko przygrzewa 06.gif 06.gif 06.gif na to czekalam.Od razu mi lepiej.
kasiazielonka
my dzisiaj na 3 godzinny spacer poszlismy-julka pod koniec miala dosyc wozka i na nozkach wracala;)
tyle na razie:)

czuje sie juz wiosne-cudownie!!!!!!!!!
netty5
Stoi Maja na przeciw Kubusia i patrza sie na siebie.
Maja sie usmiecha i mowi :goju goju
Kuba sie usmiecha i mowi: koj koj koj
Majka sie oburzyla i i macha mu nunu i mowi: ee eeeee eeeee ( z naciskiem na ee)
Kuba sie wypial pokazal jezorek i uciekl.
Mowie wam czasem to mam polewke z nich.

Majka nawet nauczyla sie skarzyc na brata jak cos zwali albo wysypie.
agaa.
Netty- to wyobrażam sobie jak to musi świetnie wyglądać jak dwa maluchy się kłócą 04.gif 04.gif
netty5
Jeszcze lepiej wyglada jak je wezmie na czulosci.
Kuba jak przygwozdzi Majke do sciany i ja caluje albo jak Majka go przytula czy karmi.Ostatnio probowala go podniesc jak sie przewrocil i objela go i prowadzila do mnie bo plakal.
Mowie wam no piekne sa no.......
xxyy
Netty . kurcze Wam by sie przydala kamera video.
Rezolutne te Twoje dzieci.
netty5
Ja mam pare filmikow nagranych ale nie mam jak wam pokazac 32.gif Jak ich nakryje na czulosciach albo jakis takich sytuacjach to staram sie to zlapac na kamere.Taka fajna pamiatka na przyszlosc.
kasiazielonka
no wyobrazam sobie netty jakie maluchy musza byc cudne z tymi czułosciami
miedzy julka a zuzka jest pół roku a widze ze strasznie sie lubia tylko julka nie ma czucia i dzis wsadzila jej np palec do oka 37.gif nienie.gif no coz

a tu troche z naszej dzisiajszej tworczosci-ja tylko serducho namalowalam reszte julka;)
super byłą bo widac ze chciala je pokolorowac:)
moja mala artystka;)



nogi mnie strasznie bola-za dlug byl dzis ten spacer:P
wenua
CYTAT(netty5 @ Sun, 01 Mar 2009 - 16:18) *
Stoi Maja na przeciw Kubusia i patrza sie na siebie.
Maja sie usmiecha i mowi :goju goju
Kuba sie usmiecha i mowi: koj koj koj
Majka sie oburzyla i i macha mu nunu i mowi: ee eeeee eeeee ( z naciskiem na ee)
Kuba sie wypial pokazal jezorek i uciekl.
Mowie wam czasem to mam polewke z nich.

Majka nawet nauczyla sie skarzyc na brata jak cos zwali albo wysypie.



boskie 04.gif
wenua
Kasiaz jestem pod wrazeniem!!! Ja jak dalam Olisi kredki to OCZYWISCIE powedrowaly do buzi icon_sad.gif

Netty, Leni zrowka dla dzieciaczkow!
kasiazielonka
CYTAT(wenua @ Sun, 01 Mar 2009 - 19:53) *
Kasiaz jestem pod wrazeniem!!! Ja jak dalam Olisi kredki to OCZYWISCIE powedrowaly do buzi icon_sad.gif


no wiesz julka ma przykłąd starszej kuzynki a kredki i tak co jakis czas wedruja do buzi- tylko ze widzi ze da sie tez nimi cos innego robic jak parzy na małgosie
netty5
KASIA Julka bedzie miala talent po mamusi.
Ja swoim tez kupilam kredki i "rysuja" ale tez jedza kredki.Mialam troche zachodu zeby znalezc kredki nietoksyczne bo gdzie spytalam to kazdy rozdziawial gebe i pytal : jakie?
Juz zaczelam myslec ze mieszkam w jakims miasteczku dla niepelnosprytnych.

EFCIA puscila mi esa ze komp jej siadl i dooopa 32.gif
Filip_inka
Hmmm jestem specjalistka od poszukiwan, ciagle czegos szukam...
Filek juz jakis czas temu tez stworzyl swoje pierwsze dzielo, bardzo podobne do Julkowego ale niestety gdzies dobrze schowalam, podobnie jak wiekszosc rzeczy.
Od kilku godzin jestem na etapie szukania pilota od tv, czy ktos wie gdzie moje dziecko go ukrylo...?

Buuu niedobrze, ze efci komp walnal... niech jak najszybciej go naprawi!
netty5
Co jest kurna ta godzina a ja tu pierwsza???????????????

AIB znalazlas pilota?????
Filip_inka
hejka
Netty bo tu od rana awaria byla, wszystkie posty z 2008 do chwili obecnej szlag trafil. Konczylo sie na marcu ubieglego roku. Straszne wrazenie...
Pilot zawisl za grzejnikiem... Ciekawe kto go tam wrzucil...? 04.gif
*eFcIa*
Hejka....

No i komp mi siadł... mam nadzieje, że tylko chwilowo.... jestem właśnie u koleżanki to szybko skorzystałam z okazji żeby Was poczytać...
Nie popuszcze i szybko sprawie sobie sprawny komputer... więc szybko wróce... 3majcie się Laseczki przytul.gif

netty5
CYTAT(Aga i Bruno @ Mon, 02 Mar 2009 - 10:50) *
Pilot zawisl za grzejnikiem... Ciekawe kto go tam wrzucil...? 04.gif

Jak to nie wiesz??? chochlik 06.gif

EFCIA ty cos dzialaj bo trzeba reanimowac nasz watek.Ja mowilam ze zostane tu sama!!!!!!!!!!! WRACAC!!!!!!!!!!!!!!!!
xxyy
Korzystam ,ze Maruda spi i probuje zainstalowac program dla kamery video. I nie chce mi sie cos 21.gif
xxyy
Agniesha
Ty juz na calkiem wysokiej pozycji jestes na odliczaniu 06.gif
Gdyby nie to, ze ten brzuch taki ciezki, ze trzeba rodzic i karmic tak czesto to bym se w ciaze zaszla 03.gif
xxyy
Juz myslalam, ze mamy z gorki bo wczoraj byla tylko goraczka , ktora dzis znikla. A tu wymioty i biegunka, znowu. Juz mam prania na dwa wsady do pralki. W ciagu godziny. Mam nadzieje, ze sie Robus wyproznil na jakis czas 29.gif
agaa.
Na chwilę przed wyjściem do sklepu 06.gif


Mamo, ale to ja dzisiaj prowadzÄ™


W samochodzie fajnie jest, a ta chusteczka taka dobra
netty5
NIEEEEEEEEEE NO PRZESADZACIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
gdziescie sie pochowaly 21.gif

AGA ty jej juz dowod wyrob jak ona juz taka dorosla 06.gif a swoja droga dobrze masz mozesz sobie wypic na imprezkach zawsze mozesz zadzwonic po corcie coby po ciebie przyjechala 06.gif
Filip_inka
Oj pusciutko dzis faktycznie.
Spiaca jestem ale musialam tu zajrzec. Uzalezniona i wierna forum. 03.gif

Leni jak Robus?
Agaa a Filek ma bardzo podobny fotelik w samochodzie, nawet kolorystyka taka sama...
Netty jak sie czujecie?

Halo halo gdzie reszta...?
netty5
Ja i Maja juz dobrze,jutro mamy kontrole u laryngologa.
Ale Kuba cos dziwnie .MA malinowy jezyk i wysypke na nim i jakby jakas wysypka mu wychodzila na buzce. Przegaldnelam google i wiedze ze to objawy szkarlatyny ...ale nie dajmy sie zwariowac zobaczymy jutro.......
betina_t
Ja tylko na chileczkę bo padnięta jestem okropnie.
Ja już nie wiem co mam robić z tym moim dzieckiem, przechodzi jakiś bunt roczniaka 37.gif
Nie można na nic mu zwrócić uwagę bo dostaje histeri : wrzeszczy i krzyczy na całe gardło, tupie nogami, jak jest na rękach to się go nie da utrzymać tak się rzuca, wchodzi mi na regały, a najgorsze jest to że jak stoi to od razu siada na ziemię i rzuca się perfidnie do tyłu.
Robi to i na ziemi, na łóżku i ostatnio w wannie. Boję się że uszkodzi sobie głowę i chyba mu jakiś kask kupie. 41.gif
Jak jest bunt dwulatka to w takim wieku coś się da jeszcze wytłumaczyć ale roczniakowi to jak groch o ścianę.
Doszło do tego że jak dostaje ataku to wynosimy go do pokoju do łóżeczka żeby sobie krzywdy nie zrobił i wychodzimy.
Wracamy dopiero jak siÄ™ uspokoi i tak do skutku.
xxyy
Robus dalej wymioty i biegunka.

Co mozna dac mu zjesc? Budzi sie w nocy glodny i nie moze spac. Chce tylko mleczne ale je zaraz wymiotuje, dawalam obiadki niemowlece od 4 mies tez poszly. Na widok chleba ma odruch wymiotny. Tak od soboty wlacznie.
owiwia7
Hej,

Leni, najważniejsze, żeby pil... z jedzenia to może taką marchwiankę?? Biedny jest bardzo..

Betina normalnie jakbyś o Amelce pisała, z tym, że ona nie do tyłu a tak po prostu na podłogę się przewraca.. i drze dziób w niebogłosy, nie da się wtedy ani przytulić ani niczym zająć.. normalnie diabeł wcielony icon_sad.gif

Agaa Kaja super icon_smile.gif
agaa.
Leni- mi lekarz kazał dawać tylko marchewkę i ziemniaczki jak Kaja wymiotowała i dużo picia
Możesz mu też dawać taką kaszkę bez mleczną na wodzie, ja dawałam i było ok.
Biedny RobuÅ›

Dzięki dziewczyny w imieniu Kai.

AiB-
no widzisz, My to takie same gusta mamy 06.gif
xxyy
Kaja tez juz bardzo dorosle wyglada icon_smile.gif

ugotuje mu wiec marchewke z ziemniakami, zobaczymy.
netty5
LENI marchwianka i chrupki kukurydziane.W sozitalu jak lezelismy z biegunka to ratowaly nam zycie.

BETINA przeszlam to samo z Majka .Pani psycholog kazala ignorowac tylko zadbac o to zeby nie zrobila sobie krzywdy wiec mala w ataku histerii ,zlosci itp.ladowala w kojcu.Teraz juz nie ma tych napadow.Zorientowala sie po dluzszym czasie ze jak ma taka histerie albo bije Kube to ma kare i nic to nie daje wiec zrezygnowala.(no Kube czasem jeszce bije ale kazde rodzenstwo ma czasem scysje)I najwazniejsze zachowac spokoj bo jak maly zobaczy ze ciebie to rusza albo bedziesz sie denerwowoac ,stresowac to on to wyczuje.A dzieci sa cwane i jak widze twoj Kuba tez.
netty5
A moj Kuba ciagla z goraczka.Jak tylko nurofen przestanie dzialac to znowu goraczka. 21.gif
Zadnej poprawy.
owiwia7
Netty biedny Kubolek...

Dziewczyny, ale mi siÄ™ nic nie chce..
lenia mam icon_sad.gif marzy mi siÄ™ SÅ‚onko i morze.. i piwko... hmm..
Filip_inka
Hejka

Leni jak Filip jadal codziennie banany to tez mial wtedy gestsze kupy,a czasem i zatwardzenie.

Betina, owiwia to ja moge podac reke. Filip gdzies od dwoch tygodni jest niemozliwy, krzyczy, placze o byle co. Jak tylko ma okazje to chce gryzc, rzuca sie i nic mu sie nie podoba. Do tego jak siedzi w krzeselku to wali sie z calej sily w tyl glowy, a jak widzi, ze ja sie denerwuje to zaczyna coraz bardziej. Jak przestaje sie na niego patrzec od razu przestaje sie rzucac.

Netty dla Kubusia przytul.gif
Agaa 06.gif
Filip_inka
A ja mam tyle roboty w domu i spraw do zalatwienia w urzedach, ze chyba sie poloze najpierw. Spac mi sie chce...
shira
hejka dziewczynki...

ach kiedy te choróbska się skończą 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif


co do histeri to taki okres chyba. małolaty próbują na ile sobie pozwolić mogą... tylko
ten okres buntu tak do 18-stki pewnie będzie trwał 37.gif 43.gif 29.gif
xxyy
CYTAT(owiwia7 @ Tue, 03 Mar 2009 - 10:51) *
marzy mi siÄ™ SÅ‚onko i morze.. i piwko... hmm..


O rany, Ja tez chce! Tak sie polozyc na lezaczku pod parasolka, w pieknym kostiumie podkreslajacym zadbane cialo. Saczyc napoj slomka i leniwie przewracac kartki lekkiej ksiazki dla bab...
W tle slyszec smiech wlasnych dzieci, ktorymi sie opiekuje ktos inny 29.gif
shira
leni..............................taaaaaaaaaaaaaaa................
szkoda, że niemożliwe chwilowo 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif
betina_t
hejka:)
Fajnie ze nie tylko ja tak mam w domu 29.gif

Netty - biedny Kubuś przytul.gif Nam lekarka kazała dawać 3 razy dziennie nurofen i raz czopek przy temperaturze.
U Inki dawałam na zmianę bo nurofen mało jej zbijał

Leni - u nas zamiast mleka był kleik ryżowy na wodzie + czarne jagody przeciarane przez sitko.
Do tego bardzo drobno tarte jabłko surowe, marchewka ze słoiczka i jagody z jabłkami w słoiczku od gerbera.
Trzeba zrezygnować z soków, a dawać bardzo dużo pić. Dziecko to co nie zje to nadrobi wodą ( opinia mojej lekarki)
A jak ma biegunkę wodnistą to trzeba zrezygnować przynajmniej z jednego posiłku.
A przy wymiotach bardzo trzeba uważać żeby się nie odwodnił.
agaa.
Netty- biedny Kubus- dużo zdrówka dla niego
Byłam dzisiaj w sklepie i przypomniało mi się o kredkach (w takim zwykłym spożywczym, samoobsługowym) i podeszłam do półki i co zobaczyłam na pierwszy rzut- KREDKI NIKTOKSYCZNE. I bardzo się zdziwiłam 23.gif że u mnie w sklepie takie kredki są bo przecież pisałaś że nigdzie ich nie mogłaś dostać
Filip_inka
CYTAT(Leni @ Tue, 03 Mar 2009 - 09:01) *
O rany, Ja tez chce! Tak sie polozyc na lezaczku pod parasolka, w pieknym kostiumie podkreslajacym zadbane cialo. Saczyc napoj slomka i leniwie przewracac kartki lekkiej ksiazki dla bab...
W tle slyszec smiech wlasnych dzieci, ktorymi sie opiekuje ktos inny 29.gif



Leni to tekst z tej ksiazki dla bab...? 29.gif
owiwia7
CYTAT(Leni @ Tue, 03 Mar 2009 - 09:01) *
O rany, Ja tez chce! Tak sie polozyc na lezaczku pod parasolka, w pieknym kostiumie podkreslajacym zadbane cialo. Saczyc napoj slomka i leniwie przewracac kartki lekkiej ksiazki dla bab...
W tle slyszec smiech wlasnych dzieci, ktorymi sie opiekuje ktos inny 29.gif


o tak, tak.. szczególnie to ostatnie zdanie mi się podoba icon_wink.gif a najlepiej, żeby to bylo w pięknym ogrodzie na tylach wlasnego 200 m2 domu, z widokiem na morze, może być ocean icon_smile.gificon_smile.gif z jadalni przez otwarte okno czuć zapach, przygotowywanych przez wykwalifikowanego kucharza niskokalorycznych i przepysznych potraw.. icon_smile.gificon_smile.gif
shira
owiwia domyślam się że przy 200m kwadratowych miałabyś też ze 2 panie sprzątające? 03.gif 03.gif 03.gif 29.gif ...... co ja gadam panów.... żeby nie trzeba było męża pilnować
a ty żebyś mogła na fajne tyłeczki ki tych ciachów popatrzeć 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif ......zaprosisz mnie wtedy na drina?????????????????????// 06.gif 06.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif
agaa.
Oj, dziewczyny- ale Wam siÄ™ marzy 29.gif
xxyy
CYTAT(Aga i Bruno @ Tue, 03 Mar 2009 - 11:46) *
Leni to tekst z tej ksiazki dla bab...? 29.gif


nie to moj tekst, rozmarzylam sie , a to to ja potrafie.
natchnal mnie szum pralki, przy zamknietych oczach do zludzenia przypominajacy plusk blekitnych fal ...

A to ostatnie zdanie, Owiwia, to tez mi sie najbardziej podoba 29.gif

Proponuje zlot styczniowek na tych 200 metrach...
A i jeszcze ponurkowalabym wsrod raf koralowych....
netty5
To ja sie pisze na ten zlot..... 06.gif 06.gif 06.gif To kiedy?????
Rozumiem ze bikini obowiazuje? 06.gif 06.gif 06.gif
shira
bikini bikini, będzie większa motywacja do spalania tłuszczyku 03.gif
xxyy
CYTAT(netty5 @ Tue, 03 Mar 2009 - 12:42) *
To ja sie pisze na ten zlot..... 06.gif 06.gif 06.gif To kiedy?????
Rozumiem ze bikini obowiazuje? 06.gif 06.gif 06.gif



no jasne
tylko, ze ja dolacze do Was za kilka dni, bo bym glupio wygladala , w bikini saczaca rurka marchwianke ... Robus mi chyba sprzedal wirusa 43.gif
netty5
CYTAT(Leni @ Tue, 03 Mar 2009 - 10:51) *
no jasne
tylko, ze ja dolacze do Was za kilka dni, bo bym glupio wygladala , w bikini saczaca rurka marchwianke ... Robus mi chyba sprzedal wirusa 43.gif

osz no masz ci los....ale synus chcial dobrze przeciez trzeba sie dzielic nie????
Nie no zartuje oczywiscie.Wspolczuje.Czlowiek ledwo zywy a obowiazki nie czekaja.
Mi cos Kuba dziwnie bo placze niemilosiernie z takim zalem olbrzymim.I ma malinowy jezyk i takie dziwne krostki.Szkarlatyna?
xxyy
A co lekarz na to, mozliwa ta szkarlatyna?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.