To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

...:::::: nowoROCZNE DZIECIACZKI część 6 ::::::...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
*eFcIa*
...
[size="4"][/size]
kasiazielonka
no to się melduję
mam nadzieje ze ta noc bedzie spokojna
jakiegos dola dzis zalapalam:( ale coz dzien sie konczy chyba wczesniej poloze sie spac:)
agaa.
I ja się melduję i spadam spać 06.gif
Dobranoc, pchły na noc 29.gif
*eFcIa*
Dobranoc Laski.... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Siedze i myślę nad pierwszym postem 29.gif 29.gif 29.gif

Edit: tzn. ja nie idę spać... jeszcze icon_biggrin.gif
kina
Czesc dziewczynki wkoncu sie odezwalam i witam na kolejnym juz 6 watku 06.gif

Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie poza brakiem czasu, musze wam napisac swoj grafik tygodnia to moze zrozumiecie:
Wstaje 5.30 pol godziny na chodzenie i cwiczenie brzuszka (sa rezultaty 04.gif )
Potem trzeba obudzic i przygotowac cala rodzine do pracy, szkoly, przedszkola
7.45 wychodzimy z domu odwoze cala gromade i do pracy (teraz pracuje od 8.30 do 2.30 pon-pia)
Po pracy odebrac ferajne w domu jestesmy o kolo 15.30 : obiad (przygotowac , Amele trzeba nakarmic), lekcje, trzy razy w tygodniu chlopaki maja trening.
No i nie wiem kiedy jest juz 19.00 trzeba kapac mala, poszaleje jeszcze i ok 20.00 – 21.00 pada

Hurra brawo_bis.gif teraz troszke zwalniam, jeszcze poczytac chlopaka na dobranoc i nauka. Zaczelam kurs, ktory pozwoli mi na rozliczanie ludzi z podatku rocznego (Tax Agent) bardzo poplatna praca ale nauka i egzaminy to straszne kloce. Kurs trwa rok, sama nie wiem kiedy i jak sie ucze ale jakos idzie, jeszcze pol roku.

W soboty chlopaki maja polska szkole a ja w tym czasie pomagam w tej szkole potem sprzatanie i zakupy na caly tydzien, potem troche nauki od czsu do czasu jakas imprezka i sobota przemija.
Niedziela teraz jak jest cieplo wyjezdzamy nad ocean i po niedzieli

Jak znajde troszke czasu dla siebie to albo spie albo nie robie nic absolutnie NIC.

Mam nadzieje, ze chociasz troszeczke sie wytlumaczylam.

Koniec z uzalaniem sie, u nas wszystko w porzadku czas nie leci tylko zapie..... 04.gif

Amela jest mala diablica, krzyczy na wszyskich i domaga sie wysztkiego. Mowi juz tata, mama i jej ulubione slowo NIE. Na wszystko jest teraz odpowiedz NIE 21.gif Ma juz 8 zebow, obcielam jej grzywke bo juz byla zadluga a spinki odrazu sa sciagane 37.gif


Teraz sie cofne w stecz 23 listopada mielismy Stasia komunie. Dzien wczesnie Amela dostala wirusa zoladka (biegunka i wymioty). W kosciel na komunii zaczlam ja a potem Przemek 450[1].gif W domu zaczal Stas, dobrze, ze po komunii. Imprez trwala ( ok 30 osob) a ja z cala trojka na lozku i kazdy z miska 29.gif Krzysiek zaczal wymiotowac wieczorem a dwa dni potem okazalo sie, ze okolo polowa gosci dostala na pamiatke wirusa od nas 37.gif 32.gif Nie wiem czy beda chcieli przysc na Przemka komunie, dobrze, ze to za dwa lata moze zapomna.

Poprawilam wielkosc zdjec

Cala rodzinka:


Moi synowie:


To sa moje dwa ulubione zdjecia z komuni z Amela:




Zaczelo sie przed swietami zobaczylam ze Amela zaczyna lzawic i oczy sa strasznie spuchniete. Zajelam sie oczami i oczywiscie nie zobaczylam, ze infekcja przeszla do jamy ustnej. Dziasla spuchly i podeszly ropa no i wszystko wyszlo na zewnatrz. Ponizej wstawie zdjecia jak wygladala. Nie mogla jesc, na poczatku dawalam jej silne leki przeciwbolowe, byla ospala i nieswoja. Miala problemy z rownowaga. Teraz jest wszystko ok i poprostu bardziej ja pilnuje.

AMELA Z WYSYPKA:



Po swietach mielismy troszke odpoczynku i pojechalismy na urlop, bylo cudownie. W Esperance na plazy spedzilismy Ameli pierwsze urodzinki. Dlaczego nie mozna zostac na wakacjach wieki a nie tylko 8 dni !!!!!!!!!!!!!!

Pierwsze urodzinki:


Cala rodzinnka:


Tutaj blismy w zoo, dapugi byly rozbrajajace:


Tutaj mozecie zobaczyc moj nowy nabytek, kolczyw w brwi (ja go lubie a reszta ma podzielone zdanie 04.gif )
Bylismy na zachodzie slonca i stasznie wialo ale zdjecia wyszyly przepiekne:



Mam nadzieje ze post jest wystarczajaco dlugi i postaram sie czesciej zagladac.

pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaki.
*eFcIa*
Noooooo..... skończyłam... zrobiłam pierwszą stronkę z tego co miałam... ale zaraz i tak muszę zmienić Amelkę Kiny na aktualną fotkę...

Kina Amelka jest cudowna... i bardzo się zmieniła od ostatniego zdjęcia jakie widziałam.. Przeuroczą masz córeczkę icon_smile.gif

Uciekam spać, bo padam a jutro do pracy i zapewne będę mieć powtórkę z rozrywki... Buziole
agniesha
Melduje się na nowym wątku 06.gif

Kina
Super, że się odezwałaś
Fotki super tylko czemu takie małe? nienie.gif
Filip_inka
Oooo zobaczylam wlasnie, ze nie ma mojego poprzedniego posta...

efcia jutro postaram sie poszukac kilka fotek i wysle Ci cosik

Kina no super, ze mimo naprawde ogromnego nawalu pracy i zajec znalazlas chwilke.
Zdjecia super. Dzieci to Wasza duma, za chlopcami pewnie juz lataja dziewczyny, a Amelka urocza:)

A ja mialam isc wczesniej spac....

Dobranoc
Filip_inka
Agniesha jak sie czujesz?
I mialam zapytac czy macie juz imie dla majowej Kruszynki...?

Teraz juz naprawde ide 06.gif
agniesha
Aga i Bruno
Dobrze się czuję, choć już powoli zaczyna mi być ciężko.
Co do imienia to sa pewne typy ale póki co na nic konkretnie się nie zdecydowaliśmy. Zastanawiamy się nad: Jakub, Makary, Bartosz, Tymoteusz ale znając życie to to stanie na zupełnie czymś innym.

Pstrykłam sobie dziś fotkę:


Grubaśna już jestem he he 37.gif

Leni
Dzięki za info o szczepionce.
U nas chyba szczepią MMRII a słyszałam, że Priorix jest bezpieczniejszy choć spotkałam się też ze sprzecznymi informacjami.

Jutro idę do kontroli z Emi to pogadam z lekarką.

Spadam spać bo późno.
xxyy
Kina ciesze sie , ze u Was w porzadku. Normalnie jak partze na twoja rodzinke to od razu mi sie chce zajsc w ciaze 06.gif
Kina Ty nie wiesz ale jest tu nas kilka , ktora ma zamiar wkrotce wystartowac po drugiego malucha. Na razie mamy Agnieshe icon_smile.gif
Mysmy tu marzli na naszych roczkach a Wy na plazy, ho ho !
Filip_inka
Agniesha fajny brzusiu. Imiona ladne, sama mialabym problem z wyborem... No ale cale szczescie macie jeszcze troche czasu:)

Ogladajac zdjecia Kiny od razu przypomnial mi sie moj pobyt w Australii. Imprezki na plazy i w duzych, pieknych parkach. Najdziwniej bylo w Boze Narodzenie- upal i ludzie na plazy:) echh fajnie powspominac.


Leni jak Robus? Wysypka zginela?
owiwia7
Hej i ja się przyszłam przywitać na nowym wątku icon_smile.gif

Kinuś super, że się odezwałaś, od jakiegoś czasu często o Tobie myślałam.. Fajnie, że u Was wszystko dobrze, i z przykrością stwierdzam.. zazdroszczę lata icon_wink.gif Amelka piękna, a chłopcy.. eh.. będą dziewczyny piszczeć oj będą icon_wink.gif

Agniesha fajny brzuchol... icon_smile.gificon_smile.gif Tymonek super imię...

a ja znowu w pracy, nie macie czasem wrażenie, że trudno Wam dogonić własne buty?? normalnie zachrzaniam jak dziki osioł i na nic nie mam czasu.. ja chcę wakacje!!!!

zastanawiam się czy dam radę od przyszłego września pisać magisterkę i równocześnie zacząć studia podyplomowe.. jak myślicie?? czy któraś z Was tak robiła?? jeśli tak to napiszcie jak wrażenia.. strasznie mam ochotę na tą podyplomówkę, ale boję się czy dam radę...

Misia wychodzi właśnie z choróbska.. codziennie przybywa jej jeden guz.. normalnie to dziecko to zderzak.. Oliwia przez całe swoje życie nie była tyle razy obita, co ten łobuziak w ciągu roku.. normalnie nie wiem jak jej pilnować, żeby sobie krzywdy nie zrobiła icon_wink.gif

Miłego dnia Wam życzę icon_smile.gif
*eFcIa*
Dzień Doberek

Moje dziecko dziś nie jest sobą.... nie broi, jest grzeczna, spokojna, długo siedzi w jednym miejscu, przychodzi i się przytula... normalnie jej nie poznaje...
Uciekam korzystać póki jest taka kochana i będę ją tulić i całować... bo taka okazja, żeby się dała rzadko się zdarza.. hehe icon_smile.gif
xxyy
AIB
dalej wysypuje ale duzo duzo mniej. Ale bierze lekarstwo.
parasolka
CYTAT(Aga i Bruno @ Wed, 11 Feb 2009 - 00:24) *
Leni masz racje, najbardziej obawiam sie czy bedzie chcial siedziec:) Tym bardziej, ze jak jest w kombinezonie to juz szelki sa ciasne.
Nie chcialabym, zeby Filus byl jedynakiem dlatego wlasnie sie pozbywam 06.gif wszystkie kolezanki mowia mi, ze jak sie zaczynaly pozbywac to zaciazaly.
Nie ukrywam tylko, ze marzy mi sie coreczka tym razem choc jak bylby chlopak to tez super:)
Ja ciuchow mam tyle, ze to co chce sprzedac to jest kroplka w morzu. Moje ulubione sa popakowane i czekaja....
Do tego przyjaciolka ze Stanow regularnie mnie zaopatruje. Niedawno przyszedl olbrzymi karton z super rzeczami ale takimi na 5-7 lat. No ciuchy moga poczekac ale ja juz tone w tych ubraniach. Ja bratowa wrecz blagam, zeby juz mu nic nie kupowala ale ona i tak swoje. Dzis kolejna kamizelke dostal. W niedziele inna przyjaciolka przywiozla mu z Londynu komplet Reeboka. Konczy sie na tym, ze niektore rzeczy Filek zaklada po razie. Wielu w ogole nie udalo sie zalozyc, bo ciotki kupowaly zawyzone i potem nie pasowaly stosownie do pory roku... Czasem jestem zla, bo ja nic mu nie kupuje, tyle jest ladnych ubranek, a ja nie chodze po takich sklepach.
Oddac nie mam komu, wole sprzedac i kase na zbozny cel przeznaczyc a ludzi potrzebujacych jest cala masa.

Aga jak byś chciała sprzedać coś od rozmairu 110 /na 5 latka/ to ja chętnie popatrzę icon_smile.gif
parasolka
efcia fajnie Ci wyszła ta galeria

Kina miło widzieć Twoją rodzinę, fajni jesteście

tak tak o tej porze jestem w domu, mam zapalenie tchawicy, niania uśpiła Tymona na balkonie, teraz zajmuje się Jędrkiem, który jeszcze kibluje w domu z końcówką ospy, nie bardzo mam jak chorować 21.gif
kina
no to brzuszki do przodu i do roboty ten poczatek roboty jest najprzyjemniejszy. Leni juz sie starasz ?

Agniesha a to wpadka czy planowane?

dziekuje za chwalenie moich dzieciaczkow, jako ich mama moge tylko wam przyznac racje 04.gif ladne nas wyszly.
agniesha
CYTAT(kina @ Thu, 12 Feb 2009 - 12:06) *
Agniesha a to wpadka czy planowane?


Klasyczna wpadka No, ale mój małż skwitował, że zawsze chciał mieć trójkę i generalnie wyszło na to, że tylko ja byłam na początku lekko zdołowana swoim stanem 29.gif
xxyy
Parasolka, kurujcie sie. Cos czesto chorujecie. icon_confused.gif

Kina zaczynamy starania za kilka miesiecy. Jeszcze troche chce sie pocieszyc luzem.

Netty a u Was ciagle taki boom na blizniaki?

Owiwia a wymagajaca masz magisterke? Zwlaszcza o czesc badawcza mi chodzi. I czy bedziesz miala jeszcze jakies dodatkowe zajecia i zaliczenia czy tylko sama praca?

kasiazielonka
CYTAT(owiwia7 @ Thu, 12 Feb 2009 - 09:39) *
Misia wychodzi właśnie z choróbska.. codziennie przybywa jej jeden guz.. normalnie to dziecko to zderzak.. Oliwia przez całe swoje życie nie była tyle razy obita, co ten łobuziak w ciągu roku.. normalnie nie wiem jak jej pilnować, żeby sobie krzywdy nie zrobiła icon_wink.gif



skadś te guzy znam, julka wczoraj miala strasznego pecha-dwa razy spadła z łóżka!!! na tyl głowy:( ale na szczescie nic strasznego-łózko nisko) poza tym rano nosem zaryła i pozniej jeszcze w głowe sie raz uderzyla a raz ja małgosia walneła
a jak patrze na jej nogi to nadawałaby sie do programyu uwaga-bo tyle ma suiniaków-ona nie patrzy pod nogi a ja jej caly czas mowie ale przeciez nie bede usuówać jej wszystkiego sprzed nog, musi zaczac na to zwaca uwage-czy jestem mama sadystka????

no i KINA
super ze sie odezwalas-super wygladasz musze Cie powiedziec ze wydaje sie ze odmlodnialas taka jestes "świeza" chyba słuzy Ci ten domowy i pracowy młynek co;)icon_smile.gificon_smile.gif
amelka chyba urwis jak widze na zdjeciach
a co z ta nerką?
i piekne te zdjecia nad oceanem az mi sie słonca zachcialo a u nas tu taki paskudny mokry snieg brrrrrrrr
*eFcIa*
Zmykam do pracy.... miłego dnia Laseczki icon_smile.gif



Edit:
<<<TU BĘDZIE GALERIA>>>>
owiwia7
CYTAT(kasiazielonka @ Thu, 12 Feb 2009 - 12:43) *
musi zaczac na to zwaca uwage-czy jestem mama sadystka????

04.gif 04.gif nie jesteś, spoko icon_smile.gif



Leni ta mgr taka średnio wymagająca chyba.. przynajmniej w tym roku głównie seminaria mieli dyplomowe.. więc może... sama nie wiem, nie chcę się zakopać w tym wszystkim ale z drugiej strony straaaasznie mam ochotę.. 43.gif boję się tylko, czy wtedy znajdę choć trochę czasu dla dziewczyn, chyba, żeby im mieszkanie zdjęciami oplakatować, żeby mamy nie zapomniały 41.gif

Agniesha, wpadki są najfajniejsze icon_smile.gif
xxyy
Ale u nas pada snieg. Mokry. Wlasnie dostalam smsa od kolezanki, ze sie grzeje na plazy, duuuzo duuuzo na poludnie od nas. Sadystka. icon_wink.gif

Wlasnie koncze Robciowy album z pierwszego roku zycia.
agaa.
Mam pytanie:
Czy na pierwszej stronie nie ma nic prócz dat urodzenia,czy tylko mi jak zwykle się nic nie otwiera???? 21.gif
xxyy
Aga
jak z jedzeniem Kai? Juz lepiej? Niechciala nic oprocz kaszek jak pamietam.
Filip_inka
Leni chcesz bliznieta?
To bylo moje marzenie ale dawno, dawno temu... 06.gif


Mi sie wydaje, ze Filkowa wysypka, ktora pojawia sie od czasu do czasu jest od proszku do prania... Zazwyczaj piore w Arielu takim dla dzieci ale ostatnio staram sie juz mieszac. I to chyba moj blad...

Ja bym chciala miec dzidzie w nastepne wakacje wiec chyba pod koniec roku powinnismy zadzialac:)
xxyy
CYTAT(Aga i Bruno @ Thu, 12 Feb 2009 - 16:07) *
Leni chcesz bliznieta?


Na sama mysl ogarnia mnie przerazenie ale po cichu marze o tym icon_smile.gif
Filip_inka
No dobra tez po cichu marze ale juz myslenie o tym powoduje gesia skorke...
Biedna Netty jak nas poczyta to znienawidzi, tylko ja mysle w kontekscie -lobuzujacy Filek i dwojka maluszkow 43.gif 06.gif 43.gif
(potem ktoras z nas odkupi wozek od Netty)

Parasolka przejrze te rzeczy, a Ty w wolnej chwili napisz dokladny rozmiar. Pod koniec marca wybieram sie na kilka tygodni do Niemiec, tam w moich dwoch ulubionych sklepach nowe ciuszki potrafia kosztowac po 2-3 euro jak sie ma troche szczescia:) wiec moge meic na uwadze Twojego synka:)
betina_t
Witam na nowym wątku icon_smile.gif
U nas nie zaciekawie, siostra miałą grypę i zaraziła wszystkich po kolei. Ja z moim miałam tylko silny katar i ból gardła, ale Inka od wczoraj chora.
Najpierw byłam u dentysty, niby miała być mała dziurka a tu kanałowo trzeba leczyć i znów 500zł pójdzie icon_sad.gifi do tego dziś boli ząb.
Ale jak siedziałm na fotelu to Inka dostała drugi atak bólu wklatce piersiowej w okolicy serca, potem jeszcze jeden półgodzinny ale się uspokoiło.
W nocy 2 razy zaliczyła cukier 300 i rano zakwaszona, niedobrze jej nogi bolą i brzuch też. Teraz ma gorączkeipołozyłasię spać anajgorsze że miała dobry cukier i nie chce jeść.
Jutro do lekarza,a byłam w poniedziałek z Kubą ztąbiegunkąi podobno to wirusowe. Ale dziwne żeby wirus był 3 tygodnie, więc chyba to od zębów.

Kina - super że się odezwałaś, zdjęcia fajnutkie tylko szkodaże malutkie

Na zarie lecę bo Kubol mi beczy. Później się odezwę Pa Pa
shira
to i ja się melduję w cz. 6 icon_smile.gif

kina zdjęcia świetne. ale zapracowana z ciebie kobitka,
ale zaglą daj do nas częściej icon_smile.gif

leni to ja czekam na fotke albumika

agniesha brzuszek przefajny


rany kobitki bliźniaki??!!!!!!!!!!!! 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
ale was wzięło
agaa.
Boszeeeeeee, dziewczyny- teraz my mamy problemy z kupami.Mała sra (przepraszam za wyrażenie ale inaczej tego nazwać nie mogę) na potęgę. I to do tego tak rzadko że aż jej się bokami z pieluchy wylewa 37.gif Najlepsze jest to że - stoję sobie w kuchni i patrzę na podłogę a tam taka brązowa plama,zerkam na małej rajtuzy a tu przesrane i przesikane 21.gif 21.gif Próbuję jej wcisnąć własne jagody ze słoika albo chociaż sok ale ta nie chce buzi otworzyć,daję jej też smectę ale jak narazie bez rezultatu. No i oczywiście tyłek odparzony 37.gif
xxyy
Aga
kilka dni temu znalazlam kupke w lazience na podlodze.Wyleciala mu nogawka 04.gif 37.gif

Przejrzalam kilka naszych poprzednich watkow, celem wyszukania informacji do albumu -pamietnika. No... powiedzenie "milczenie jest zlotem" mnie nijak nie dotyczy 03.gif 48.gif
xxyy
Robus ma znowu goraczke, 39 st. 21.gif A za tydzien lecimy.
shira
agaa ja dawałam lakcid 1 raz dziennie i nifuroksazyt, ale chyba najlepiej będzie
jak się sama do lekarza wybierzesz z małą.

xxyy
...
wenua
Hello

witam na nowym watku!

Kina jak super ze napisalas!!! Amelka pieknie ci rosnie a ty nie wiem jak wyrabiasz z trojka dzieci i praca i nauka.

Olisia chora a moj humor bardzo do d.... Powroce jak sie zresetuje icon_sad.gif
wenua
Zdrowka dla wszystkich dzieciaczkow- normalnie slabi mnie ze one tak czesto choruja
Filip_inka
Leni na dlugo lecicie?

Wenua trzymaj sie przytul.gif

Netty pewnie tylko pije i pije pijak.gif 06.gif 43.gif , bo juz w ogole nie ma czasu zagladac do nas...
Wozek juz wybrany?
betina_t
Shira - a ten nifuroksazyd to mogą takie maluchy brać? Kubol rozwolnienie miał 3 tygodnie a teraz od tygodnia biegunka i lekarka nic nam na to nie dała? Cały dzień jada marchewkę albo borówki i dalej robi 4 kupy, a po takim jedzebiu to powinien być zatwardzony. I teraz nie wiem co o tym mysleć?

Jutro idę z Inką do lekarza ( temperatura jej nie spada) to Kubole też zabiorę.
betina_t
Agniesha - masz taki fajniutki brzucholek icon_smile.gif aż też mi się zatęskniło

Wenua- zdrówko dla Olivki

Leni - zdrówko dla Robusia

Agaa - lakcid można przy takich biegunkach podawać 2x dziennie. A jak się zaczyna biegunka wodnista to można zrezygnować z jednego posiłku i podawać tylko płyny taka mini dietka ( zalecenia lekarza)
parasolka
betina nifuroksazyd jest dla maluchów w syropie, trzeba brać 4 razy na dobę przez 6 dni conajmniej
dawałam ostatnio obu chłopakom
on jest na bakteryjną ostrą biegunkę ale nie mam pewności czy u moich była faktycznie bakteryjna, w każdym razie pomógł
aa i jest na receptę bo to właściwie antybiotyk
kina
betina musisz wejsc w zdjecie to bedzie wieksze

wenua jak jestes w mlynku to poprostu leci nie zastanawiasz sie nad tym za bardzo

kasiazielonka dziekuje musze Ci powiedziec, ze jak schudlam i zrobilam sie na blondynke to jakos odmlodnialam w duszy 04.gif 04.gif 04.gif
*eFcIa*
Hejka

Ja już po robocie... no dziś po prostu przebili samych siebie... umieram!!!!!! Wtorek to był pikuś w porównaniu do dzisiejszego dnia icon_wink.gif

Parasolko dzięki... chociaż to nie jest to co miałam w planach.. jak będę mieć wszystkie zdjęcia to coś pokombinuje icon_wink.gif

Agaa biedna Kaja... mam nadzieje, że szybko jej przejdzie przytul.gif

Netty a Ty co od wczoraj tylko wchodzisz na nowy wątek i nawet się nie zameldujesz co???????????????? Ja Ci dam.... od wczoraj ja jestem oko saurona i Cię widze!!!!!

Agniesha śliczniutki masz brzusio... już nie mogę się doczekać jak się maluszek pojawi icon_smile.gif Ładne imiona wybraliście.. ciekawe jakie będzie końcowe...
P.S Śliczne masz tipsy! Miałam ostatnio prawie identyczne icon_smile.gif

Nio dziewczyny widzę, że coraz bardziej chcecie zaciążyć... tyle, że od siedzenia na forum nie zaciążycie icon_wink.gif
Już nie mogę się doczekać żeby Wam kibicować...

I wszystkim maluszkom, które nam się rozchorowały DUŻO ZDRÓWKA ŻYCZĘ!!!!
netty5
No juz jestem !!! Nie zabijajcie mnie bo mialam troche pracowite te "ciche"dni.Szorowalam ,pralam i rasowalam wozek. Jescze jutro moj ojciec przyjezdza to mi sruby podokreca bo sie okazalo ze sie jednak troche poluzowaly ale to nic dziwnego przy takiej eksploatacji wozka.
Wczoraj pol dnia siedzielismy z bratem na allegro i wystawilam juz pare rzeczy po maluchach.Ciuszkow nie sprzedaje bo mam komu oddac po rodzinie ale takie rzeczy jak monitory oddechu to juz wystawilam.Troche mnie kosztowaly i raczej wolalabym odzyskac z nich chociaz polowe kasy.Kurcze jakos mi tak dziwnie bez tych monitorow,przyzwyczailam sie ze dzieci sa pilnowane przez te urzadzonka a wczoraj w nocy ciagle sie budzilam i sprawdzalam czy oddychaja bo brak mi tych lampek kontrolnych.Zawsze wystarczylo ze rzucilam okiem w ciemnosci czy kontrolki migaja i dalej w kime a wczoraj musialam wstawac zeby sie upewnic ze bezpiecznie spia. 37.gif
No nic ,pewnie za dwa dni sie przyzwyczaje.
Wozka jeszcze nie kupilam i ciagle z mama wertujemy internet ale ciezko cos u nas znalezc dla blizniakow.

AIB chyba skorzystam z twojej propozycji.
Co do tematu blizniat to hmmmmm zaj...sta sprawa.I wiecie co zauwazylam? Z jednym dzieckiem mamuskom jest czasem ciezko ale jak przychodza bliznieta to te mamuski nagle dostaja jakies podwojnej sily. Znam pare takich ktore urodzily bliznieta majac juz dziecko i mowia ze teraz ze wszystkim jakos sobie lepiej radza.Sa lepiej zorganizowane, rozsadniejsze i co mysle istotne nauczyly sie odpuszczac i znajdowac wyjscia z sytuacji "bez wyjscia"

KINA strasznie sie ciesze ze znalazlas troszke czasu dla nas i prosze odzywaj sie chociaz od czasu do czasu. Chociaz daj znac ze jestes.Biedna Amelka z tego co piszesz troszke sie wycierpiala z tym chorobskiem.A poza tym jest przeslodka i chlopaki fajne ale o tym to juz wiesz bo od poczatku sie nimi zachwycalysmy.A ty rzeczywiscie jakbys odmlodniala i rozpromieniona taka jestes.Szczesliwa rodzinka widac,zazdroszcze.
A jak twoj brat ,nie wiem czy powinnam pytac ale myslalam o tym .

AGNIESHA ale nam tu brzucholem po oczach dajesz 06.gif PIEKNY yyyyyyyyyyyyy ja tez taki chce ...!!!!!! Ups chyba powinnam uwaza o co prosze...... 43.gif 48.gif

OWIWIA ty pracusiu........nie wiem jak ty dajesz rade kobieto ale na calej linii cie podziwiam i dopinguje.Prawdziwy twardziel z ciebie.

PARASOLKA to i was paskudy mecza.....zdrowiejcie bo wiosna idzie......

KASIAZIELONKA nie jestes sadystka.....moje maja cala kolekcje guzolkow i tez sie boje co pani doktor pomysli.... 37.gif

AGAA mi tez sie nie otwieraja zdjecia.To i twoja mal grypa zoladkowa tez wziela....rany co za cholerstwo ... 13.gif

EFCIA
przepraszam cie jak nie wim co...postaram sie brata namowic w koncu zeby zajal sie tymi zdjeciami i cos zaraz wybiore.

LENI kupa R na podlodze mnie zabila.JAk on ja zgubil?????

BETINA a wy dalej w podrozy? I kubolek dalej sie meczy z tymi kupami biedny? Wspolczuje twojej Ince.Taka mala dziewczynka i tyle musi wycierpiec.Biedulka. przytul.gif Trzymaj sie kobito.

WENUA przegon chandre i wracaj do nas.Wiosna juz niedlugo przyjdzie .Oliska niech szybciutko zdrowieje i bedzie sobie w weekendy na spacerki chodzic i nam piekne zdjecia bedziesz pokazywac ze szwedzkimi krajobrazami.





*eFcIa*
Netty czekam na posta icon_razz.gif

Edit: byłaś szybsza..

Spoko nie przejmuj się.... wiem co to znaczy mieć takiego brata... przez to samo przechodziłam.. spoko poczekam icon_biggrin.gif

No to teraz mogę iść spać... Dobranoc
netty5
Acha no i dzisiaj pol dnia w Slupsku bo mielismy neonatologa.
MAjka od grudnia przybrala tylko 200 gr. a Kuba nie pamietam dokladnie ale chyba kolo 800 gr. Zrobil sie ladny pulpecik z niego ale poprawil sie w jedzeniu.Za to mala tylko suchy chlebek w raczke ,kiszony ogorek i danonki.No ewentualnie budyn o smaku krowki . 21.gif Juz nie wiem czym ja karmic. Jest strasznie wybredna.Nawet zupki przestala jesc.Ale teraz jej trzy czworki wychodza wiec zganiam to na zabkowanie.
No i dostalismy skierowanie na badania ale to dopiero pod koniec marca przed nastepna wizyta u neonatologa.Musimy sprawdzic jak tam nasza anemia.
netty5
CYTAT(*eFcIa* @ Thu, 12 Feb 2009 - 23:30) *
Netty czekam na posta icon_razz.gif

Edit: byłaś szybsza..

Spoko nie przejmuj się.... wiem co to znaczy mieć takiego brata... przez to samo przechodziłam.. spoko poczekam icon_biggrin.gif

No to teraz mogę iść spać... Dobranoc


I tak go wczoraj pomeczylam z tym allegro i juz nie mialam serca go meczyc ze zdjeciami bo przyjechal chory z pracy i blady siedzial przy miecie i no-spie (jelitowka) 29.gif

ale oczywiscie dzisiaj juz musial piwko male z kolega wypic w domku po pracy-teraz znowu umiera.........
agniesha
CYTAT(betina_t @ Thu, 12 Feb 2009 - 22:46) *
Agniesha - masz taki fajniutki brzucholek icon_smile.gif aż też mi się zatęskniło


No to do roboty!!!

Tak szczerze to łudziłam się, że któraś do mnie dołączy co by mi raźniej było 29.gif No ale wy coś się mało staracie... he he
netty5
CYTAT(agniesha @ Fri, 13 Feb 2009 - 00:14) *
No to do roboty!!!

Tak szczerze to łudziłam się, że któraś do mnie dołączy co by mi raźniej było 29.gif No ale wy coś się mało staracie... he he

Tez bym sie chetnie starala ale nie mam z kim.....oczywiscie starala nie oznacza dokonala.Na nastepne blizniaki mglabym sie zdecydowac najwczesniej za ..........hmmmmm.....5 lat tak mysle...... 37.gif 43.gif 48.gif 06.gif 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.