To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WIOSENNE SMYKI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
okruszek
Cześć
Pamięta mnie ktoś jeszcze? 29.gif

Trochę nadrobiłam zaległości... ale nasze dzieci są duże....
Gosia83
CYTAT(okruszek @ Sun, 08 Nov 2009 - 21:55) *
Cześć
Pamięta mnie ktoś jeszcze? 29.gif

Trochę nadrobiłam zaległości... ale nasze dzieci są duże....


okruszek - Tobie to się porządny kopniak należy... nienie.gif
Ale pamietamy pamiętamy - i mam nadzieję że częściej zaglądać zaczniesz... 02.gif
Jak Kinia? Zdrówko już lepiej - mam nadzieję że już troszkę mniej choruje...icon_smile.gif
I pisz tu szybciutko - co u Was.... 06.gif
Gosia83
U nas z nocnikiem - tak sobie...czasami zrobi pięknie siku - a potem znów muszę wycierać - to tam - to siam...
Zawołaś też się czasami zdaży - ale w większości - wysiedzane...

Z nią mam taki problem, że Ona ogromne ilości pije...i też tak sika...zrobi pięknie siku na nocnik, a po dosłownie 3 minutach jest juz kałuża na podłodze.... diabel.gif

Za to jak zrobi siku do nocnika - bierze ten nocnik do mnie i pokazuje dumna...nie raz zanim doniosła nocnik to już troszkę z niego ubyło... 04.gif - no i oczywiście klaska sobie...

Za to już nie boi się kupki do ncnika robić - bo wcześniej jak widziałam że zaczyna się poważniejsza sprawa i ją sadzałam - to przerywała...siedziała z 15 min. i nic...po czym gdy ubrałam pieluchę kupa zaraz była...
Teraz już nie boi się kupki do nocniczka zrobić - i...o dziwo częściej ją sygnalizuję niż siku...
Junona
Mamy katar, dzieci i ja icon_sad.gif
Gosia83
CYTAT(Junona @ Sun, 08 Nov 2009 - 22:49) *
Mamy katar, dzieci i ja icon_sad.gif

Trzymajcie się...oby na nim się skończyło i nie bardzo męczył... przytul.gif
Artola
Junonka, oby szybko przeszło, Engystol polecam 08.gif
U nas Artek posmarkany był, teraz kaszle, bierze różne specyfiki i do szkoły myka. Nawet na basen 08.gif Maciek, odpukać, na razie nic. A tran pije jak wariat, jak widzi, że wyciągam butlę, pędzi z drugiego końca pokoju z okrzykiem AMMM i domaga się dokładki 04.gif
Junona
Artola ten Engystol od jakiego wieku można podawać? Michałowi mogę dać? To hamuje katar? Dla dorosłych to Modafen na katar a dla dzieci nie wiem.
Artola
Engystol dawałam Maćkowi już wiosną, jak miał rok! To działa ogólnie na wirusy. Rozkrusza się 1 tabl dziennie, albo rozpuszcza. Na katar polecam inhalacje z Olbas oil, tak do kominka ze 2 krople i niech pachnie 08.gif I maść majerankową.
Junona
Dzięki, Artola, spróbujemy. Mamy straszny katar, poza tym nic się nie dzieje.
foczka_82
moze masc majerankowa na noc?? ?
a slyszalyscie o tym, ze na pzreziebienie napar z oregano?? moja mama tak tate wyleczyla icon_razz.gif heheh ja pierwsze slysze, czego to ludzie nie wymysla icon_smile.gif
zdrowka dla wszystkich icon_razz.gif moj starszy nie dosc, ze czolo chore to jeszcze teraz gardlo hehe icon_smile.gif
no okruszek.. nalezy CI sie kara!! za kare musisz pisac codziennie!! icon_smile.gif
a u nas narazie nocnik sluzy do ozdoby hehee
Junona
foczka możliwe, że to działa. Przecież nie znamy właściwości większości ziół, niestety. Ja się natknęłam nawet na kogoś kto sprzedaje na Allegro zioła na raka.
Michał też na razie się pożegnał z nocnikiem, za zimno jest. Spróbujemy znów na wiosnę.
Gosia83
Ja kinii od czasu do czasu zakładam pieluchy tetrowy, co by poczuła...ale jak się z sika nie robi to na niej wrażenia... 06.gif
Za to jak gania bez niczego -to woła że kałuże zrobi... 29.gif
Junona
Kupujecie coś dzieciom na Mikołajki? Weronika zamówiła sobie figurkę Scooby Doo 08.gif
Gosia83
My Kinii już kupiliśmy...wiecie co?
Auto - bardzo kobiecy prezent... 29.gif

Ale strasznie lubi na takich jezdzić u znajomych chłopców...
Artola
Nie wiem, czy coś kupię na Mikołajki, jeśli tak, to po jakimś drobiazgu, ze względu na Arturka. Bo Maciek i tak nie zakuma, o co chodzi 04.gif
Za to już dumam, co na Gwiazdkę kupić 37.gif
Junona
Ooo na Gwiazdkę to ja już wiem 08.gif Weronika gdzieś od lipca łasi się o laptoka i ma obiecany od Mikołaja. To będzie od nas a mam całą listę, bo co roku rodzinka pyta co dzieciom kupić i przysyłają prezenty z Warszawy, z Wrocławia. Miśka cieszy cokolwiek, chyba mu kupię świecącego kraba do kąpieli, widziałam takie fajne. Weronika oczywiście ma fazę na lalki, Barbie i kucyki. Podoba jej się jeszcze piaskolina, fajna rzecz. Misio lubi samochody, najbardziej podobają mu się traktory, poza tym samoloty i roboty. icon_wink.gif Największy problem będę miała z prezentem dla męża...
Ja sobie zamówiłam hula hop z masażerem od Mikołaja icon_wink.gif
Mućka
Matko.. 37.gif jak ja siÄ™ dzisiaj czujÄ™ boskoo 21.gif niech szlak trafi..
zatrułam sie 43.gif

Jula nie sika jeszcze do nocnika ale zaczyna to kontrolować. nie sika co 5 minut ale tak wiecie, raz a porządnie..

Jula Mikołajek nie bedzie obchodzić, symbolicznie dostanie mikusia z czekolady i wsio. za to prezent podchoinkowy zakupiony już 06.gif i sie kurzy na szafie
Matka zaszalała.. 29.gif Kupiłam jej wózek głęboko-spacerowy z lalą z fisher price.
wiem, wiem... zwariowałam idiot.gif ale w końcu mam ja na razie jedną a już to od urodzin dostaje i dostać nie może to sie zmobilizowałam hehe

małżon pod choinkę dostanie na spółę z małżowiną kołderkę cieplutką którą mikołaj podrzuci już teraz bo w zady zimno 04.gif

za to za miesiąc mamy to wesele. kreacje w 80% kupione. został nam tylko Tom do ubrania. a to bedzie najgorsze.. stara śpiewka ; ja wszystko mam , nic mi nie trzeba 21.gif
jak to słysze to mi sie wiecie scyzoryk w kieszeni otwiera i z nerwów ziemniaki w piwnicy gniją 29.gif

w grudniu ślub, w styczniu urodziny brata, w lutym urodziny mojej mamy, w marcu urodziny Juli , mój chrzesniak kończy rok, w kwietniu podopieczny roczek , w maju komunia kuzyna, poród kuzynki.. w czerwcu/lipcu chrzest i już mnie szlak trafia icon_evil.gif sobie ponarzekałam 31.gif
Mućka
Gosiu ale samochody jak najbardziej babskie sÄ… 06.gif
Jula ma garaż, samochód jeździk, resoraki, kilka innych aut i tor samochodowy 04.gif
Artola
Ja kompletnie nie wiem, co kupić Maćkowi, on ma wszystko po Artku 37.gif Stertę ksiażeczek na każdy wiek icon_wink.gif torby samochodów mniejszych i większych, dwa pudła klocków...Jeździki, zabawki edukacyjne z klockami, wszelkie grające, maskotki... 37.gif Że nie wspomnę o zabawkach na kolejne lata 37.gif
Mućka, u nas maraton imprezowy jest od połowy lutego, w odstępach max 2 tyg aż do czerwca chyba...Około 10 imprez 37.gif I tak co roku 37.gif W tym Maciek ma urodziny dokładnie w dzień po urodzinach mojej mamy 04.gif Robimy już zbiorówki 21.gif
Junona
No to u nas nie ma tylu okazji do świętowania. W styczniu moje urodziny i Lucka imieniny, w lutym chyba mojej mamy, ale nas nie będzie, w marcu urodzinki dzieci a później dopiero w czerwcu dzień dziecka, w lipcu mojej siostry urodziny i taty, w sierpniu urodziny Lucka.
Artola kup mu coś małego, może świecącego kraba albo dziecięcą latarkę? Są takie z FP, sama się nad nimi zastanawiałam. Niemożliwe, żeby miał już wszystko icon_wink.gif
Artola
Junona, pewnie, że nie ma wszystkiego 08.gif ale po co mu kupować dwudzieste autko (uwielbia, zwłaszcza koparki, też już ma 37.gif), kolejną świecącą i grającą *****ółkę (ma już tel FP, "zwykłą" grającą komórę, ze dwie jakieś farmy ze zwierzakami...), rower ma, ciuchcię do jeżdżenia też...Nawet kosiarkę 04.gif Do kąpieli ma całą pakę tzw u nas kąpieluszek piszczących zwierzaków morskich. Na początku bawił się nimi super, od jakiegoś czasu korek i wypuszczanie wody z brodzika są hitem nie do pobicia 04.gif Chyba mu kupię pościel nową i paczkę pampersów 04.gif
Mućka
Artola a może kup mu coś takiego ;

https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19809351

może jakieś fajne naklejki do dekoracji ścian z samochodami?
napewno ma coÅ› za czym szaleje..
albo kup im jakiś wspólny wypaśny prezent icon_wink.gif
Artola
Szaleje za swoją ciuchcią i rowerem, dlatego kupiliśmy jesienią, żeby jeszcze pojeździć na dworze.
W pokoju ma tapety w kolorowe misie, naklejki odpadajÄ… 37.gif
Wspólny prezent też, bo za duża różnica wieku 29.gif
Myślę o jakiejś układance, widziałam na Allegro fajne, jak wrócę ze spaceru to wam pokażę link 06.gif
Artola
Prezenty ful wypas 06.gif Ja myślę raczej o jakiś tańszych, bo nie dość, że mam dwóch, trzeba po równo, to jeszcze wolę po kilka drobiazgów, niż jedna duża rzecz.
Oglądałam takie coś
https://www.allegro.pl/item794133471_uklada...y_23_wzory.html

I takie
https://www.allegro.pl/item794080030_uklada...a_2_poznan.html
Junona
No właśnie, Artola, może układanki?
foczka_82
ja moge tez conieco podpowiedziec icon_smile.gif Fabi lubi bawic sie https://allegro.pl/item799425620_auto_lekar...dzia_somap.html tu tanszy icon_smile.gif niby to samo https://allegro.pl/item812693000_ambulans_k...wo_funkcji.html ma dzwieki, swiatelko, mozna wyciagac pacjenta, strzykawke itd, i teraz resorowkami icon_smile.gif zjezdza uliczkami w garazu starszego brata hehehe mamy tez takiego misia do ukladania, jest kilka buziek, bluzek i spodni i mozna dowolnie ubrac misia cos takiego https://allegro.pl/item811347275_edukacyjny...ii_izabawa.html, lego duplo tez sa fajne,
za to ja tez nie wiem co kupic moim maluchom :/ a jak dalecie prezent na mikolaja?? bo ja bede z nimi czyscila buciki dzien predzej, no i w nocy mikolaj cos tam im podrzuci do bucikow icon_smile.gif no i tez drobiazgi jakies pewnie po resorowce, jajko z niespozianka czy cos takiego, hhehee i obowiazkowo mamba icon_razz.gif
a na gwiazdke to Hubi ciagle chce co innego hehehe icon_smile.gif ale pewnie napiszemy list do mikolaja z zyczeniem hehe dla starszego chyba latwiej, moze jakas gre, puzzle, cos wymyslimy icon_smile.gif
Artola
Foczka, ten ambulans fajny jest 04.gif Garaż ze zjazdem dla autek mamy, te misie do ubierania też 43.gif Ale myślę, że na ten garaż Maciek jest jeszcze za mały, rozwaliłby chyba prędzej 43.gif A na te misie? Bo te układanki, które oglądalam, prostsze są. My mamy misiową rodzinke do ubierania.
Junona
Weronika też ma takie misie do ubierania. Ostatnio dostała płaczącą lalkę Chou Chou i Michałowi strasznie się spodobała. Wyrywał jej ta lalkę i dawał jej butelkę. Z kolei Weronika też lubi samochody.
kasia70
Witam.dawno nie pisałam,aleu nas trudne dni.Co raz trudniej jest się nam opiekowac naszym podopiecznym i wszyscy jestesmy już zmęczeni.

Na mikołajki kupuje drobiazgi , słodycze, starszym kosmetyki.Prawdziwe prezenty są pod choinka.Wiktor dostanie warsztat , bo ostatnio lubi majsterkować

Najnowsze zdjęcie Wiktorka

Gosia83
Oj ja już od miesiąca prezenty dla dzieci kupuje bo jest ich...9....

Z których tylko 2 - może 3 są drobiazgami za 15 zł...reszta już większe prezenty.

Tak - niby jedno dziecko swoje a tyle dookoła - od których Kinia dostaje - to i ja muszę dać...

Kinia od chrzestnej dostała już kutkę zimową bo nie miała i spodnie z bluzeczką...
Od babci zamówiłam dla Kinii lampkę nocną do pokoju, bo nam brakuje fajnej dziecięcej...
A reszta się okaże...
No a od nas auto na ktrym jezdzić może...Kinia uwielbia auta i konkurują jej z wózkiem... 06.gif
okruszek
Gosiu, Kinga ostatni raz byłą chora na początku lipca, więc odpukać jest dobrze.... ale podaję jej szczepionkę od września uodparniającą. Codziennie wychodzimy na dwa spacer i na razie jest naprawdę zdrowa.
Też zastanawiamy się nad prezentami, Kinga ma pełno zabawek , więc nie wiem. Mamy też mnostwo innych prezentów do zrobienia. Na Mikołaja dostanie domek do lalek fisher price z seri ludzików, bo zbieramy jej te zestawy i naprawde sa super. ma juz cale zoo, pere laleczek samochodziki, arke naoego.

A na święta sama nie wiem... mamy jeden pokój i to nas ogranicza, bo tak bym kupiła konia na biegunach. wózek i łózeczko do lalki ma... myślę o znikopisie z fishe price. Kinga uwielbia rysować.

A co do spraw nocnikowych, woła jak należy sisiu, ale na wszystko i na kupkę też. Starcza nam jedna diwe pieluchy dziennie, bo woła ślicznie. Kupuje pampersy te majtki- są wygodniejsze.
Z mlekiem w proszku pożegnałam się po lecie. Pije je tylko na noc, a to tylko dlatego, że zostały mi zapasy babilonu. I powiem, że odczuwam dużą ulgę finansową.
Gosia83
CYTAT(okruszek @ Wed, 11 Nov 2009 - 13:24) *
Z mlekiem w proszku pożegnałam się po lecie. Pije je tylko na noc, a to tylko dlatego, że zostały mi zapasy babilonu. I powiem, że odczuwam dużą ulgę finansową.


Dobrze że nie choruje juz tak bardzo...icon_smile.gif

A moja laska niby nie choruje ale jakaś alergia za to ją złapała i...niestety nie odczuwam ulgi finansowej w związku z tym, bo już nawet nie pije zwykłego mleka w proszku a mleko dla alergików proszku...Zwykłego mleka przez to dłuuugo nie wprowadzę...- zresztą w sumie jeszcze nie zamierzałam...icon_smile.gif

A...nie wiem czy mówiłam ale 3 tyg. temy Kinia ważyła już 10,300 - pulpecik się powoli z niej robi...icon_smile.gif
Gosia83
A okruszkek - podsunełaś mi świetny prezent na gwiazdkę...znikopis...
Kinia też ostatnio cały czas "pisia pisia" - jak to mówi...


Acha...Kinia wcześniej na wszystko mówiła mniam z jedzenia i picia...a teraz picie to: cicia 04.gif 04.gif 04.gif
Junona
Gosia Kinia pulpecik? Michał już miesiąc temu ważył 12 kg a jak na niego popatrzysz wygląda jak zagłodzony, wszystkie żebra mu można policzyć. A je cały czas...
Artola
CYTAT(Gosia83 @ Wed, 11 Nov 2009 - 14:09) *
niestety nie odczuwam ulgi finansowej w związku z tym, bo już nawet nie pije zwykłego mleka w proszku a mleko dla alergików proszku...

Z tego, co pamiętam, bebilon pepti kosztuje tyle, co np. bebiko, a od Nestle czy zwykłego Bebilonu jest tańsze.
Gosia83
CYTAT(Artola @ Wed, 11 Nov 2009 - 19:56) *
Z tego, co pamiętam, bebilon pepti kosztuje tyle, co np. bebiko, a od Nestle czy zwykłego Bebilonu jest tańsze.


Na recepte owszem - ale pisałam to w związku z tym że okruszek pisała że odczuła ulgę bo wprowadziła zwykłe mleko - a ja narazie nie mogę...- zresztą nawet jeszcze nie zamierzałam...
Tak więc ulgi jeszcze długo pod tym względem nie odczuje...Ja płaciłam na receptę 12 zł...bez recepty 24 - ale to wszystko od apteki zależy...icon_smile.gif


Kinia obudzila się dziś rano z płaczem i wołaniem "Bibi, Bibi" - wchodze do jej pokoju a ona dziedzi w łóżeczku i próbuje misia odplątać...miś się zaplątał w kocyk...a Kinia próbowała go wyswobodzić z marnym skutkiem...
Pomogłam jej "Bibi" odplątać - po czym Kinia się położyła, misia blisko siebie ułożyła i szczęśliwie znów zasnęła... 06.gif

Ostatnio ma bzika na punkcie "Bibi" i bez niego w pobliżu nie chce zasnąć... 29.gif - dosłownie od 2 tyg. tak zaczeła ubóstwiać 'Bibi"
Mućka
hej icon_smile.gif

a u nas takie przeboje że szok...

we wtorek była u nas kuzynka. Zaprosiła nas na ślub icon_wink.gif
siedzimy sobie , gadamy, kawka herbatka, wiadomo.. w pewnym momencie taki mega huk jakby okno wypadło.. 37.gif  wbiegam do kuchni i co? wybuchł nam baniak z winem 43.gif  miałam tyle sprzątania że szok.. od podłogi po sufit wszystko w kuchni w winie.. 37.gif  ściany, podłogi, meble, firanki, sufit, wszytko.pół dnia sprzątania..
na szczęście mamy zmywalne farby i ze ścian zlazło bez większych problemów.
ja sie wystraszyłam jak diabli. myslałam że nam na dole kuchenka wybuchła..
i wiecie co? głupio mi było jak cholera 41.gif  kuzynka w 4 miesiącu ciąży a tu taki stresik jej fundneliśmy. ehh.. ważne że wszyscy cali.
jedyny plus taki że w zyciu nie sprzątałam na takim haju 04.gif  samym zapachem można było się doprawić 

a poza tym nas powoli zalewa 37.gif  jeszcze z 10 cm wody i odetnie mi dojazd do domu. bedziemy sie musieli zatrzymac kilka dni u kogoś jak dalej będzie tak lało. a najgorsze że wcale nie przestaje padać..

ehh..

Jula nie wiem ile wazy, ale z miesiąc temu miała już 12 więc pewnie ok 13 niebawem będzie miała icon_smile.gif
Tyle że ona jest niska i wygląda jak pączuś..  06.gif

co do mleka to Jula od 8 miesiąca nie pija mleczka. jak pożegnała sie z cycem tak koniec. modyfikowanym pluła, nie chciała. wie co dobre 03.gif  teraz pija kakao na zwykłym mleku albo płatki na mleku. 
zjada oczywiście wszelkiego rodzaju wyroby mleczne. Ser, serki, jogurty, kefir, masło. no wszystko. Nie ma alergii więc jej daję.
z kaszkami juz dawno się pożegnaliśmy. z dzieciowych rzeczy zostały nam już tylko pampersy icon_smile.gif

a wiecie co najbardziej lubi jeść?? bigos 04.gif  swojska baba hehe
dobra, uciekam do dzieci

odezwe sie później
Junona
Nie mogę spać. Dziś była kolejna noc, kiedy zasnęłam dopiero nad ranem. Ehhh...
anapoland
witam nie było mnie kilka dni a dzisiaj próbujezrobić galrię maluszka ale cos mi nie wchodzi nie wiem co jest mimo ze zdjecia mam w odpowiedniej wielkości icon_sad.gif pozdrawiam postaram się co by szybko tu trafiły icon_smile.gif
Junona
anapoland a gdzie robisz? Ja mam jedną galerię w fotosiku (kaprikorn.fotosik.pl) a drugą na bobasach (kaprikorn.bobasy.pl).Kiedyś pisałam jeszcze bloga, ale zabrakło mi weny twórczej. (weronka.corcia.pl)
Jak masz na imiÄ™? Ania? 02.gif
annjur
cześć

ojj długo mnie nie było... w końcu Paula zmobilizowała mnie do napisania icon_smile.gif
tak trochę nie na temat, ale w sierpniu znajoma urodziła córcię i dała jej na imię Paula

U nas rożnie, raz gorzej raz lepiej - ale ogólnie żadna rewelacja. Julek znów chory dzisiaj z nim byłam u lekarza - zapalenie
krtani. We wtorek z nim byłam u laryngologa bo niby buzią oddycha, tam się okazało, ze już ma wadę zgryzu - ponoć od smoczka i
teraz czeka mnie wizyta u ortodonty (choć mój mąż też ma takie ułożenie szczęk i nie wiem czy po prostu nie jest taka jego uroda).
A 2 grudnia mamy wizytę w poradni rehabilitacyjnej bo ma koślawe nogi !!!
Wcześniej z nim jeździłam po lekarzach bo miał nadprodukcję leukocytów.
Mam już dość,bo czasami mam wrażenie jakby na siłę próbowano mu znaleźć jakąś chorobę.

Mam nadzieję, że u Was chociaż lepiej.

Co do mleczka to my też jeszcze na modyfikowanym, rano pije Bebilon a do kakao, płatków kupuję mu płynne mleko "Mamo rosnę"
Polecam dla nie alergików, bo w smaku jest zupełnie inne, mój Julek z wielką ochotą je pije.

Hmmm... co jeszcze...
aaa co do wagi i wzrostu to dzisiaj był mierzony i ważony by dobrać odpowiednią dawkę leków i waży 13,7kg i mierzy 89cm.
nie wiem czy mam jakieś aktualne zdjęcie, jak znajdę to umieszczę
annjur

Junona
Witaj, annjur!
Szkoda Julka, że tak choruje.
U nas tylko katar niezmiennie. Oby szybko minął, bo chciałam zaszczepić Weronikę na grypę, choć jeszcze się nad tym zastanawiam. Nie wiem czy to ma sens, skoro siedzimy w domu i nie ma od kogo złapać.
Stwierdziłam, że nie będę posyłać jej do przedszkola. Program przedszkolny ma opanowany a tylko łapałaby tam choroby. Nie jest jej to potrzebne.
anapoland
próbowałam zrobić galerię tu na maluchach ale coś nie idzie , próbowałam zacząć bloga ale nie potrafię zdjęć wgrać zaraz bo miałam mała galerię na jednym portalu tylko o niej dawno zapomniałam icon_sad.gif zaraz jej poszukam i moze rozbuduje i tutaj ją wkleje icon_smile.gif pozdrawiam Ania
Gosia83
Ojoj...Wy zawsze piszecie jak mnie nie ma... 29.gif

Mućka
- szkoda sprzątania ale najbardziej to chyba winka... 06.gif - mniam mniam - pomyśl - my razem winko sobie swojskie pijemy - a tak to się zadowolimy ajerkoniakiem mojej roboty... 06.gif - ewnetualnie malibu bo robię na zmianę... 04.gif 04.gif
Winka nie mamy - w tym roku wypiliśmy ostatnie 2 butelki które jeszcze robiłam 3 lata temu... 04.gif

Junona - a czemu tak spać nie możesz? Długo już to trwa...może za mało ruchu na świeżym powietrzu? No i mleczko ciepłe na noc pomaga choć tego nie stosuje bo nie lubie...
Ja najlepiej zasypiam jak się z mężem znmęczę... 04.gif 37.gif

anapoland - czekamy na galerią...uwielbiam foty oglądać...

annjur - zdrówka dla Julka życzę...kurcze żeczywiście ciągle coś macie... 32.gif
Foty śliczne...cudny chłopak...

I jaki wysoki? 89? Moja Kinia ma może trochę ponad 80...nie wiem 80-82 obstawiam...

Junona
Gosia mi się z mężem nic nie chce. Próbowałam się usypiać alkoholem, na spacerze też byłam. Nic nie działa.
anapoland
icon_razz.gif galeria juz jest tutaj i innej nie będę tworzyła icon_smile.gif https://www.bobasy.pl/anapoland/ zapraszm postaram się szybciutko uzupełnić zdjęciami bo narazie jest nie wiele icon_smile.gif
anapoland
annjur zdrówka życzę dla Julka
Artola
Junona, współczuję bezsenności 32.gif Ja ostatnio padam jak mucha, nie wiem, czy dobrze głowę na poduszce położę i mnie nie ma 37.gif
Pokażę wam, co nowego z decu wymyśliłam 06.gif
https://decoupagownia.otwarte24.pl/77,Zyczenia-decu
https://decoupagownia.otwarte24.pl/78,Decu-wiersz-1

Co o tym sÄ…dzicie???

Juleczka szkoda bardzo, tyle się po lekarzach nawędruje 41.gif Aż mnie zaskoczyło, że w tym wieku już do ortodonty wysyłają 37.gif A smoczka faktycznie tak dużo używa???
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.