To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Piernikowe pogaduchy cz. 2

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
agnese
ja też icon_smile.gif
najwyżej będę sama stała pod kopernikiem, a teraz lecę nakarmić gada bo wstał właśnie
joanaz
my będziemy- własnie wychodzimy. po drodze jeszcze apteka i poczta. Pa

j
Naz
i ja zaraz mykam na autobus, z dwójką młodszych
starszy wolał pójść z tatą do kolegi icon_wink.gif
Meggi
Charlie 41.gif kuruj siÄ™ !!!

Czyli teraz to już mur beton następne spotkanie tzreba zoorganizowac 29.gif

Ja oczywiście tez będę, jeszcze nie szykuję się do wyjscia, bo w sumie mam najbliżej 06.gif

agnese
dziec spi:)
ja z lżejszym portfelem, dziecko z siniakiem na policzku, ale spotkanie zaliczam do udanych icon_smile.gif
mąż ogląda mecz to ja mam kompa
Naz
Oskar padł, Eryk za to teraz chce się bawić, a Joachim ma do mnie pretensje, że mu lodów nie przyniosłam.
Było bardzo fajnio i sympatycznie.
A i dostałam ochrzan, że za dużo wydałam :>
moni156
u mnie tak samo 06.gif tzn blanka jescze szaleje, bo pewnie nie uwierzycie, ale czasem żywiołowe z niej dziecko 29.gif ide tez popatrzec jednym okiem na mecz, a co tam...
agnese jesli zdjęcia nie są zbyt okrutne wstaw tu a najlepiej mi na maila prześlij 06.gif
agnese
na razie macie to https://www.youtube.com/watch?v=80j9-W-FAkE icon_smile.gif
Meggi
icon_smile.gif To i ja siÄ™ zameldujÄ™ icon_smile.gif

Było fajnio, dzięki dziewczyny za to spotkanko choc nie poagadałyśmy za dużo bo jednak czasu za mało to ja czuje się podładowana icon_smile.gif


Teraz padła propozycja zaplanowania spotkania w jakimś miejscu takim jak "Tygrysek" zadzwoni sie zarezerwuje salkę lub coś w tym rodzaju, żeby dzieci sie pobawiły a my może wkońcu pogadały icon_smile.gif Do Molusa chyba nas nie wpuszczą 29.gif Chyba, ze na inną zmiane trafimy, hihi

Padła mi znowu zmywarka icon_sad.gif Moze znacie kogoś kto by rozsądnie nam ją przejrzał i powiedział czy to do naprawienia czy lepiej dac sobie spokój???? Plisss blagam.gif

Agnes dawaj foty !!! icon_smile.gif
agnese
ze zmywarkÄ… nie pomogÄ™
nie mogę przerzucić zdjęć z aparatu na kompa- jak znajdę przyczynę czytaj maż znajdzie icon_razz.gif to wrzucę
hmm a ja wysłałam maila do molusa :)ciekawe czy ktoś odpisze 03.gif
Meggi
CYTAT(agnese @ Sat, 05 Sep 2009 - 21:21) *
hmm a ja wysłałam maila do molusa :)ciekawe czy ktoś odpisze 03.gif



Hmmm czy to odnośnie naszej ostatniej rozmowy z kelnerem 06.gif Czy pochwalny ???? Za miła obsługę ??? Może tez takowy uczynię icon_wink.gif
agnese
bardziej rozmowy icon_smile.gif ale nie omieszkałam dodać o miłej obsłudze icon_razz.gif
Meggi
CYTAT(agnese @ Sat, 05 Sep 2009 - 21:45) *
bardziej rozmowy icon_smile.gif ale nie omieszkałam dodać o miłej obsłudze icon_razz.gif



aaaaha icon_wink.gif a mozesz mi podac maila ??? Nie moge w necie znaleźć 21.gif
agnese
szukaj szukaj tez się namęczyłam icon_razz.gif
prv


foty
https://picasaweb.google.com/agmaz82/050909...LeBp9aP26yXygE#
moni156
a te pozniejsze foty to lenkiewicz?
jestem bardzo za wybraniem sie do tygryskopodobnego miejsca. fajne sa takie spotkania, mam nadzieje, ze bedzie nas jeszcze wiecej.
jakas niedospana jestem...

a zakochana para zglosiła się po te reklamoweczke z housa? 29.gif
Jania
witam sie niedzielnie

przede wszystkim to zdrówka życzę choróskom. Eta leż plackiem i sie oszczędzaj, ale to przeca wiesz... szybkiego powrotu do formy przytul.gif

zaintrygowałyście mnie tym mailem do molusa. czyżby obsługa była nieteges? 08.gif
fotki super, narybek uroczy 06.gif mamusie tyż of course. tylko nie widze wszystkich buziolek.

Meggi co do zmywarki to niestety nie znam nikogo takiego, ale trzymam kciuki. a to ten sam problem co poprzednio, czy cos innego?
Jania
ciekawe jak tam aniołek po weselichu 06.gif oczywiście liczę na fotki jakies... 02.gif
Meggi
CYTAT(soneczko @ Sun, 06 Sep 2009 - 10:39) *
zaintrygowałyście mnie tym mailem do molusa. czyżby obsługa była nieteges? 08.gif



Wręcz przeciwnie icon_wink.gif kelner był bardzo sympatyczny a jaka pamięć do zamówień 06.gif
Ale na wieśc, ze w przyszłą sobotę powtórka odetchnął z ulgą, że ma w tym dniu wolne 04.gif 04.gif 04.gif

A mail to raczej petycja "gospodyń koła domowego" o lokal na Starówce przystosowany do tego rodzaju spotkań, bo zapowiedzieliśmy ich wiecej 06.gif

Zmywarka ma to samo co ostatnio, chyba się pompa zapowietrzyła icon_sad.gif teraz to wina wczęsniejszego braku wody icon_sad.gif Włączyłam ją i chyba cos nie tak poszlo przy pierwszym pobieraniu wody, choć ostatnio kilka nowych awari wystąpiło, ale ją eksploatowałam do samego końca icon_wink.gif Czy coś szło czy nie szło icon_wink.gif
joanaz
Witam niedzilenie.
No ja tez jestem za spotkaniem w jkaimś bardziej przyjaznym momom i dziedciom miejscu- tylko takich lodów pysznych nie zjemy i kawy nie wypijemy, ale zo to pogadamy wićej.

Su
joanaz
No pięknie widzę, że tylko częśc mojego posta się pojawiła. 21.gif


joanna

moni156
w "tygrysku" kawę też serwują, co prawda nie taką ekskluzywną (meggi-zapamiętałaś co piłaś? 29.gif ) ale liczy się klimat. a ja się mogę zgłosić na ochotnika do przyniesienia czegoś do pochrupania 06.gif
joanaz-może cię ocenzurowali? przyznaj sie, co tam chciałaś napisać 06.gif
Meggi
CYTAT(moni156 @ Sun, 06 Sep 2009 - 09:13) *
a te pozniejsze foty to lenkiewicz?

a zakochana para zglosiła się po te reklamoweczke z housa? 29.gif


Tak, krótko po Twoim wyjściu zakończyłyśmy tam posiadówkę icon_wink.gif sama widzialaś, że klienci w popłochu uciekali i zapominali swoich rzezczy 04.gif 04.gif 04.gif
W trakcie spacerku przycupneliśmy jeszcze u Lenkiwicza, tam w ogródku mieli pusto więc dzieci mogły sobie pochasać icon_wink.gif

W Tygrysku smaku kawy nie pamietam, ale przecież to nieważne w dobrym towarzystwie wszystko smakuje icon_smile.gif
Meggi
Eta nadal lezy, pisała,że cała rodzinkę już wzięło, ale ją najbardziej, teraz mąż ma okazję sie wykazać a ona odpoczywać musi.
Jania
Biedna Eta, trzymam za niÄ… kciuki &&

a to w takim razie taka petycja... przydałby sie taki lokal jaknajbardziej, bo lenkiewicz wszystko fajnie pięknie, ale niedługo ciut przy zimno na zewnatrz siedziec.
Jania
aniołku, jak po weselichu?

obiecałam więc wstawiam fotki

no i jeszcze

także dzięki Wam Wiktorek miał pięknie przystrojony grób- jeszcze raz dziękuję
agnese
eta- zdrówka
soneczko - jej jaki sliczny pomniczek,

ja tez jestem za tygryskiem bo może będę mogła tam więcej pogadać icon_smile.gif
aniolek47
Hejka!
Po pierwsze, Aniu pomniczek dla Wiktorka śliczny! Będziemy czasem podsyłać kogoś, albo prosić Ciebie aby zapalić lampkę w naszym imieniu icon_smile.gif Tak aby Wiktorek wiedział, że wszystkie e-ciocie o nim pamiętają icon_smile.gif
Po drugie, zazdroszczę Wam tego spotkania icon_sad.gif Widzę, że i dzieciaki i rodzice bawiły się świetnie! W listopadzie jestem musowo, i zapomnijcie, że wywiniecie się od spotkania icon_razz.gif
Po trzecie, Eta zdróweczka! Kruszynka cudna!
Co do wesela, to było w miarę. Za dużo nie tańczyłam, bo było zimno, założyłam rajstopy i buty mi spadały icon_sad.gif (lepsze to niż odciski hehe) Podłoga była mega ślizga i w samych rajstopach można było się zabić, w butach dużo lepiej nie było :/ Fryzura zniszczona dopiero dzisiaj po powrocie do domu. Zresztą mówiąc skromnie to moja fryzura była ładniejsza niż młodej i świadkowej... Miały tak tandetne uczesania... A za te same pieniądze co moje! Młoda już miała poprawiane włosy przed wyjściem do kościoła, spinki na wierzchu (gdzie u mnie nawet jeden kosmyk się nie poruszył i żadnej spinki nie było widać), tragedia... W sukience czułam się super, mimo, że drażnił mnie fakt, że może pierwsi ładnie się układają i tym samym tak się rzucają w oczy :/ Takie spaczenie małe... Tort nie smaczny icon_sad.gif Suchy i my dostaliśmy kawowy smak icon_sad.gif Ale za to sałatki, mięsko, wszystko pyszne. Ciasto rewelacja! icon_smile.gif Ogólnie impreza udana. Zdjęć za dużo nie mam bo:
-nasz aparat na gwarancji
-taty aparat ze stabilizacją został na działce, bez stabilizacji... szkoda dźwigać...
-wzięliśmy aparat który teściowa dostała od nas w spadku, już jest zepsuty i do tego beterie ładowała miesiąc! Więc kilka zdjęć w domu tylko zrobione
-mamy kilka zdjęć z męża telefonu, ale jeszcze nie zrzucone.
Filip pół nocy wędrował z łóżka do łóżka, więc już mi śpi.

Więc tyle.
Samochód, tfu tfu, zdał egzamin. Mknęliśmy po szosie niczym po wodzie icon_wink.gif Hehe Ale tak na poważnie, to mąż pojechał w piątek po vectrę i w połowie drogi miał wypadek Kadettem icon_sad.gif Facet zahamował gwałtownie i znaleźli się mu na haku icon_sad.gif Zbity klosz i lekko wgnieciony zderzak, grill i maska... Masakra icon_sad.gif Teraz weźmiemy za niego może z 1000zł icon_sad.gif Ehhh Zawsze pech icon_sad.gif

No to chyba tyle. Jutro idę ciąć włosy icon_smile.gif
agnese
aniołek - ale pecha miał mąż, dobrze że nikomu nic się nie stało
aniolek47
CYTAT(agnese @ Sun, 06 Sep 2009 - 19:13) *
aniołek - ale pecha miał mąż, dobrze że nikomu nic się nie stało


Niby nic się nie stało... Mąż miał pasy, więc wyszedł cało. Brat siedział obok - bez pasów, jako że wysoki, uderzył nosem w końcówkę dachu, ból głowy trzymał się do wczoraj nocy (ma boleriozę, więc kazałam mu iść na pogotowie jakby do niedzieli nie przeszło). Kolega brata siedział z tyłu, w okularach, okularzy idealnie zmieściły się w szczelinę w zagłówku... Więcej szczęścia niż rozumu...

Zdjęcia zrzucone. Wyszło na 62 dosłownie 10 icon_sad.gif Więc oto i ja icon_smile.gif

agnese
ładna fryzurka, szkoda że całej kiecki nie widać
Naz
soneczko, bardzo ładny pomniczek wybraliście.

aniołek, ja wiem, kamera, obiektyw kilogramów dodają, to ja się pytam, gdzie te naście kilogramów które Ci przeszkadzają się znajdują? 23.gif:
Å‚adna dziewucha jesteÅ›.

wszystkim chorowitkom zdrowia życzę. mnie też coś bierze, bo czuję się po prostu fatalnie.

pozdrawiam
Eta
Aniolek, ja pier..... jak jeszcze raz usłyszę, że musisz się odchudzać, to normalnie bangin.gif
Zajefajna icon_wink.gif z Ciebie laska.

Cieszę się, że wam spotkanie się udało, ale ... dobra dobra, nie będę ściemniać, żal mi tyłek ściska. To kiedy to następne?

No i na tych fotach to ja wszystkich znam, gdzie dziewczyny, których nie widziałam?
aniolek47
icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif Dzięki za komplementy. Niestety całości sukienki ja nie mam zrobionej, ale pewnie gdzieś tam się coś wynajdzie icon_smile.gif A co do tych kg to w sukience nie było widać brzucha i tyłka (dzięki sukience i tylko niej), a te kg to muszą spać hehe icon_razz.gif
agnese
witam się w poniedziałkowy poranek
grabinka
Ja też witam 41.gif nadal wkurzona z pracy ,e tam nic lepiej.



joanaz
Grabinko- nie widziałam was wczoraj na mszy w kościele nienie.gif - czy Irmina ma nalepkę - kontrolkę.

Witam, na razie nic mądrego mi nie przychodzi do głowy - to nic nie piszę.


joanna
aniolek47
CYTAT(grabinka @ Mon, 07 Sep 2009 - 09:28) *
Ja też witam 41.gif nadal wkurzona z pracy ,e tam nic lepiej.


TulÄ™ mocno :* :*
Meggi
aniolek pieknie wyglądałaś icon_smile.gif i faktycznie jakich kg ty pisałaś??? Postaraj się koniecznie znaleźć fotkę cąłej kreacji.

grabinko nie daj się!!! Dasz radę!!! Trzymam mocno kciuki za rychły koniec tego dnia :*

soneczko piękny pomniczek Wiktorka.

Eta trzeba ustaliś datę spotkania a reszta pójdzie jak zawsze szybciutko icon_smile.gif


Ja dziś od rana byłam w szpitalu na Bielnach, zarejestrowac naszgeo przyszywanego dziadka na operację zaćmy, termin mamy na kwiecień 2010 21.gif to i tak w trybie pilnym, na jedno oko, na drugie w trybie niepilnym na sierpień 2011 21.gif Echhh nic wiecej nie mam siły pisać 37.gif
grabinka
CYTAT(joanaz @ Mon, 07 Sep 2009 - 12:09) *
Grabinko- nie widziałam was wczoraj na mszy w kościele nienie.gif - czy Irmina ma nalepkę - kontrolkę.

Witam, na razie nic mądrego mi nie przychodzi do głowy - to nic nie piszę.
joanna

My byłyśmy w naszej parafii w ale wiem,że spotkanie jest z rodzicami 13 .09.2009 r więc poproszę o nalepkę kontrolkę 06.gif
joanaz
grabinko-nas włąśnie za tydzień nie będzie bo jedziemy na wesele- ksiądz powiedział mi, że jego to nie obchodzi mam rozmowaiać z proboszczem 23.gif No to sobie wymyśliłam, że Zosia podzie babciąna mszę dla dzieci komunijnych w kościenle NMP bo tam mają blisko i weźmie tę kontrolkę. Bo chyba (mam nadzieję) te kontrolki to w całym Toruniu jednakowe.
A wogóle to kościól i jego otoczenie katastrofa. Co za bałagan, toż to plac budowy. Usiadłam na ławce przed kościołem (do środka już się nie zmieściłyśmy) i spodnie na tyłku mam brudne od jakieś żywicy/farby. zastanawiam się czy nie wrócić jednak na łono lubickiej parafii.


Soneczko-pomnik Wiktorka bardzo wzruszajÄ…cy.


Aniołek- twoje zdjęcia misię nie otwierają 21.gif

joanna
agnese
joannaz- super ksiądz, do czego sa te naklejki, sprawdzają kto w kościele był w ramach przygotowanie przed komunia czy jak?
joanaz
dziewczyny tak na marginesie to sorki za te moje literówki. Ale ja mam taki głupi komputer w pracy, że to co piszę pojawia się po jakieś chwili. Więc nie koryguję blędów bo ich nie widzę. A potem nie chce mi się już poprawiać.

j
Meggi
joanaz do koscioła NMP tam koło Molusa naszego??? To tam dają Ziarenka ,takie karteczki z jednej strony z ewangelią, chyba na przysżłą niedzielę plus z drugiej zawsze jakieś zadanie do zrobienia z tej ewangeli, to jest albo rebus albo krzyzówka z tego co pamiętam. Więc chyba kontrolki w każdym kościele są inne icon_sad.gif

Możesz w wolnej chwili podąc mi pzrepis na te Hot-Dogi o kórych mówiłaś na spotkaniu? icon_smile.gif Na cin-cina weszłam ale zatzrymałam sie na innych przepisach i nie dałam rady pzrebrnąc dalej, aż mi w brzuchu burczy od oglądania zdjeć 37.gif
joanaz
Meggi- ok ma go w dmu. To jest przpesi z jakiegoś blogu z gazety.pl ale nie pamiętam z jakiego.

j
grabinka
No to wylądujemy u księdza na dywaniku 21.gif ,świetnie ,no super .
W pracy mam się tłumaczyć przed dyrekcją ale chyba już nie dziś,no i będę tak się do jutra wkurz.. 21.gif i stresować.
agnese
grabinka- współczuje
joanaz
grabinka- współczuję. Ale przynajmniej jutro masz sznasę się przygotować. A dyrekcja to męska czy żeńska. Jka żenska to ubiesz się kiepsko bo nie możesz lepiej wyglądać niż ona, jak męska to oko maroko, dobry zapach i do przodu. icon_wink.gif

joanna
Tośka
Grabinko, Trzymam kciuki;
a tak na marginesie Jaonaz dobrze radzi icon_wink.gif

Agnese, dzięki wielkie blagam.gif
Jania
grabinka przytul.gif za bardzo nie wiem jak pocieszyc, poradzisz sobie na pewno...

co do nalepek czy jakichs innych kontrolek w kościele to mnie takie cóś okropnie irytuje 21.gif w mojej obecnej parafii rodzice musza napisac proboszczowi dlaczego chca by ich dzieci przystępowały do I komunii, trzeba umotywowac. kolejna paranoja.

aniołku ale lachon z Ciebie wystrojony, bo lachon to zawsze w sumie tylko teraz odpicowany hihi.

nio to mąż miał przygode, całe szczeście, że nowy nabytek śmiga elegancko i oby tak dalej.

Meggi nt służby zdrowia to mozna poematy pisac dosłownie. ja mam nerwa na nich juz długo, ostatnio to z powodu wizyt u kardiologa mojej mamy. czeka ja wszczepienie zastawki, a na odczytanie wyników z badania czekała prawie 3 m-ce. przy czym kiedy prywatnie do pana doktora miała podejsc, to powtorzyli badanie i wynik był po 3 dniach 21.gif
aniolek47
Służba zdrowia... Można pisać referaty... Dlatego współczuję jakiegokolwiek kontaktu z tą instytucją.
Co do lachonów to nie przesadzać icon_razz.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Grabinka słuchaj się joanaz hehe jak baba to wór pokutny kładź. Masz jakiś po zeszłorocznych ziemniakach? Najlepiej z pleśnią hihi

Podpisy z mszy do Komunii? Po prostu śmieszne... Czy zbieranie karteczek ze spowiedzi... U nas to wygląda to tak, że my katolicy niepraktykujący. Wierzymy w Boga itd., ale instytucja Kościoła jest dla nas pomylona, tzn fajnie że jest, ale nie do końca uznajemy sposób ich działania...

A zdjęcie całej kreacji mam, ale zamazane, musicie się zadowolić icon_razz.gif

Panna młoda obcina metkę Bratowej, czyli mi hehe
[/URL]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.