To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Piernikowe pogaduchy cz. 2

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Meggi
CYTAT(Eta @ Thu, 01 Oct 2009 - 16:37) *
Ja bęPdę, z godziną się dostosuję, byle nie rano icon_wink.gif ale szczerze mówiąc ten plac zabaw mnie przeraż, bo to na dworzu ma być tak? Nie wiem czy zniosę godzinę w tej zimnicy.
Nie ma tam jakiejś bawialni gdzie można wypić kawe i pogadac przy stolikasz? U nas jest a w Toruniu nie ma?


Eta własnie taki w pomieszczeniu plac zabaw ma być icon_wink.gif
Niestety siedze własnie i szukam, ale wszystkie które znam są do 14.00 w sobotę czynne 21.gif
Pod tym względem Toruń wysiada bo nie ma takiego miejsca 21.gif
joanaz
W Galerii Copernicus jest coś do zabawy. Ale tam to chyba nie ma miejśca dla rodziców. Jest jeszcze Fiku Miku na targowej - chyba nie mjaą strony interentowej. Może warto zapytac o tego Molusa na Długiej- już październik. Może góra otwarta. Chyba agnese wspominała że od padźzienika cos tam sie zaczyn dziać. To byłoby chyba dobre rozwiązanie .

joanna
agnese
https://www.stokropek.pl/ to jest czynne od 14:30 tzn indywidualne wejścia
a fiku miku nie ma strony, ale raczej czynne w soboty
jest jeszcze jeden ale na hallera
i w starym bumarze ( arpol) grudziądzka śmiecholandia, ale tam nigdy nie byłam, choć mieszkam obok :)https://smiecholandia.pl/
a co do molusa to z tego co mi wiadomo to ten kacik czynny tylko w niedziele, od bodajże 17, ale zawsze mogło się coś zmienić icon_razz.gif
ja jak mogę wybrzydzać to wolę godzinę bliżej 14 ze względu na drzemkę Filipa
aniolek47
No to moje drogie widzę , że już kombinujecie icon_smile.gif Meggi nie wiem czy podawałam Ci swój nr tel., ale zaraz Ci wyślę i jak coś konkretnie ustalicie to proszę o eska. Bo bardzo chcę przybyć icon_smile.gif Ale pewnie z mężem icon_razz.gif Więc będziemy miały bodygarda, chyba że swoich facetów też wyciągniecie icon_biggrin.gif
joanaz
problem taki, że w Fiku miku, stokropku i smiecholandii jest mało miejsca dla rodziców. Czytałam coś o smoku na bankowej- chyba mają swoja stronę.

j
Eta
Ja nic nie podpowiem, bo nie wiem co tam jest w Toruniu, licze na was i na Magdę, która mnie tam poprowadzi icon_smile.gif

Madzia wyłaź z łózka icon_smile.gif
Meggi
Hellou 02.gif już wstałam icon_wink.gif

Tez myślałam o Stokropku, wczoraj jednak jakoś nie znalazłam nic odnośnie godzin wejśc indywidualnych, widocznie sen dobrze na mnie wpływa bo dziś bez problemu znalazłam 01.gif

Tam jest stolik i parę krzesełek, luksusów nie ma i może byc trudno na pogaduchy

Eta Ty nic nie bój ja Ciebie pokieruję jak będzie trzeba , nawet myslałam, żebyś mnie swoim autem zabrała bo ja tylko z Aurelka będę i byłoby sprawniej i czasu na pogaduchy więcej icon_wink.gif

Z OSTATNIEJ CHWILI icon_smile.gif

zadzwoniłam do Molusa na Długiej i Pani wstępnie mi zarezewrowała salkę dla nas, ma jesczze sprawdzic cos tam i oddzwonić, tzrebaby było jechac tylko wpłacic zaliczke 10zł od dziecka , co Wy na to??????????


Nie ma to jak człowiek sobie solidnie pośpi icon_razz.gif
Meggi
Pani z MOlusa odzwoniła z informacją, że slaka ta druga jest dla nas icon_smile.gif Te 10zł od każdej osoby to jest w ramach konsumpcji pobierane, więc super jest icon_smile.gif


Kto chetny jeszcze na to spotkanie????????????????
joanaz
ja ja. Ale super. Dzieciaki poszalejÄ… a my dobre ciacho i kawÄ™ wypijemy.

O której bo my gotowe będziemy na 13 z kawałkiem potrzebny na dojechanie z Rubinkowa.

J
Meggi
SalkÄ™ mamy od 14-tej , na spokojnie wiec dojedziesz icon_smile.gif

No i kto chętny jeszcze???? Grabinko??? Charlie??? Soneczko??? Bansheee??? Lilla??? Toska????
Chyba nikogo tym razem nie pominęłam ???
agnese
ja icon_smile.gif
Meggi
CYTAT(Meggi @ Fri, 02 Oct 2009 - 10:46) *
SalkÄ™ mamy od 14-tej , na spokojnie wiec dojedziesz icon_smile.gif

No i kto chętny jeszcze???? Grabinko??? Charlie??? Soneczko??? Bansheee??? Lilla??? Toska????
Chyba nikogo tym razem nie pominęłam ???


No i pominęłam 41.gif moni wybacz blagam.gif Ty pisałaś, że ciut później Ci pasuje, ale w tych okolicznościach może dasz radę wcześniej blagam.gif
grabinka
Ja na tą chwilę to raczej jestem na opcji ,że nie przyjadę.
moni156
CYTAT(Meggi @ Fri, 02 Oct 2009 - 13:46) *
No i pominęłam 41.gif moni wybacz blagam.gif Ty pisałaś, że ciut później Ci pasuje, ale w tych okolicznościach może dasz radę wcześniej blagam.gif


już się przyzwyczaiłam, ze o mnie zapominasz 29.gif ale ja niestety nie przyjadę wcale. blanka wylazła z anginy, 2 dni było ok, a dziś sie obudziła z takim "szczekającym" kaszlem, więc pewnie powitamy zapalenie krtani 32.gif
zła jestem, bo znowu choróbsko a poza tym mialam dziś iść na parapetówę, a jutro spotkanie z wami a potem zlot licealny. i zamiast tylu atrakcji będę siedziała w domu i parzyła napar z rumianku 21.gif i biedak się znowu męczy. najbardziej przeraża mnie noc, ja sama za młodu 3 razy się dusiłam i panicznie się boje powtórki histori u blanki 41.gif
aniolek47
Meggi będę wdzięczna jeśli założysz za mnie kasiorkę i od razu po przybyciu Ci oddam icon_smile.gif Chyba, że masz konto w ING to robię przelew icon_smile.gif 14 pasuje mi idealnie. Koleżanka z Torunia póki co się nie odzywa, więc chyba ze spotkania z nią nici icon_sad.gif Na Długiej, czyli przy Chełmińskiej?
Moni Filip też ma lekki kaszel, ale przeziębiony jako tako nie jest, więc będzie ze mną na pewno.
Czy któryś mąż się wybiera, czy mój będzie rodzynkiem z przyczyn transportowych?
Meggi
moni Ty się tak nie przyzwyczajaj, dopiero z dwa razy mi się zapomniało 29.gif
Szkoda, że nie bedziesz icon_sad.gif Proponuję szybki wyjazd nad morze, szybko inhalacje jodowe lecza kaszel krtaniowy.

grabinko 41.gif

aniolek, ja tam z chłopem na takie spotkania nie chodzę, chyba, że chciałabym go solidnie ukarać 29.gif 06.gif czyli twój będzie rodzynkiem icon_wink.gif
Tka ten Molus na długiej to boczna uliczka od Chełmińskiej, juz zapomniałaś nienie.gif
Meggi
Co do zaliczki to Pani zgodziła się dziś jej nie brać, czyli jutro na starcie każda za 10 musi coś zamówić icon_wink.gif
aniolek47
Hehe oki doki icon_smile.gif To mąż pewnie mnie przywiezie i coś wykombinuje, ewentualnie będzie się zajmował dziećmi bo on dobra niańka hehe icon_razz.gif
aniolek47
CYTAT(Meggi @ Fri, 02 Oct 2009 - 14:50) *
aniolek, ja tam z chłopem na takie spotkania nie chodzę, chyba, że chciałabym go solidnie ukarać 29.gif 06.gif czyli twój będzie rodzynkiem icon_wink.gif
Tka ten Molus na długiej to boczna uliczka od Chełmińskiej, juz zapomniałaś nienie.gif


Nie zapomniałam, wolałam się upewnić icon_razz.gif Spotykamy się jakoś przed budynkiem o 14 czy włazimy do środka i czekamy na siebie? Czy jak robimy? Bo to ta sala na górze? Na jakieś hasło zarezerwowana? icon_razz.gif
Eta
CYTAT(Meggi @ Fri, 02 Oct 2009 - 12:50) *
aniolek, ja tam z chłopem na takie spotkania nie chodzę, chyba, że chciałabym go solidnie ukarać 29.gif 06.gif czyli twój będzie rodzynkiem icon_wink.gif



jak wyżej icon_smile.gif

Moni, mi podwójnie przykro, kiedy wybierasz się do Świecia? Trzymajcie się ciepło. Jakby co to ja mogłabym pożyczyć Ci nawilżacz, ale sama nie wiem czy to jest skuteczne, nasza pediatra mi wmówiła że to tylko rozpyla roztocza, więc już nie wiem naprawdę.

Sylwia, a Ty będziesz?

Grabinko a Ty do 14 z tych grzybów nie wrócisz?

Ania. Charli, a wy??
grabinka
Wrócić wrócę ale czy dam radę po tym maratonie jeszcze przygotować się na spotkanie z wami i być miłym towarzyszem to nie wiem?
Nie wspomnę o babach... one pewno padnięte będą.
Meggi
CYTAT(grabinka @ Fri, 02 Oct 2009 - 13:33) *
Wrócić wrócę ale czy dam radę po tym maratonie jeszcze przygotować się na spotkanie z wami i być miłym towarzyszem to nie wiem?
Nie wspomnę o babach... one pewno padnięte będą.


Kochana zapach lasu i grzybków byłby dla mnie bardzo kojący, tak długo w lesie na grzybach nie byłam, wiec jak dla mnie możesz nawet w kaloszach przybyć 06.gif A dziewczyny skuś lodami, wiem, wiem mało wychowawcze, ale z tej strony juz mnie poznałaś 29.gif 06.gif
Eta
Grabinko,a czy Ty zawsze musisz być wystrzałowa jak filmowa gwiazda? icon_wink.gif Na moje mozesz przyjechac nawet w gumakach i z tym koszem grzybów.
Za Twoje baby się nie wypowiadam, ale wiem, że moja chocby nie wiem jak była padnięta to na plac zabaw zawsze ma siłę.

No wiecie, ja nie namawiam, ale tak dawno was nie widziałam 02.gif
Eta
Meggi, Ty mi najlepsze teksty wyrywasz ostatnio icon_twisted.gif
Meggi
Hahaha no to grabinko musisz być i to w kaloszach koniecznie 06.gif Na pocieszenie dodam, że w salce pewnie bedziesz mogła je zdjąć więc już w ogóle problemu nie widzę 06.gif

soneczko a Ty ?????????
Meggi
CYTAT(Eta @ Fri, 02 Oct 2009 - 13:49) *
Meggi, wy mi najlepsze teksty wyrywasz ostatnio icon_twisted.gif


Ups icon_redface.gif o ja niedobra, a ciężarnej to się tak nie powinno robić 13.gif blagam.gif
02.gif
Eta
CYTAT(Meggi @ Fri, 02 Oct 2009 - 14:54) *
Ups icon_redface.gif o ja niedobra, a ciężarnej to się tak nie powinno robić 13.gif blagam.gif
02.gif


no 06.gif
joanaz
Grabinko- przyjeżdzaj w tych kamaszach. Musimuy podzielić sie komunijnymi nowinkami.

joanna
agnese
ale fajna sobota siÄ™ zapowiada icon_smile.gif
tylko musze jakoś wykombinowac, by moje dziecko poszło wczesniej an drzemkę icon_razz.gif

aniołek - mi twój m nie przeszkadza, ale swojego nie biorę bo on nie przepada za takimi wypadami jak to pieknie ujeła meggi - za karę icon_smile.gif

moni - zdrówka

ej mamy z młodszymi - bo Filip nie będzie miał towarzystwa

a w ogóle mam pytanko - ma może któras na sprzedaż ( tanio oczywiśice icon_smile.gif) spodnie-ogrodniczki takie zimowe na śnieg ?
aniolek47
Co do ogrodniczek to nie mam, gdybyś napisała z miesiąc temu to miałabym cały kombinezon icon_razz.gif

Ja już jestem nastawiona na super zabawę, Filip na mega lody więc tylko proszę Megi abyś mi eska wysłała czy się nic nie zmieniło icon_smile.gif
Ja już wyjeżdżam więc koniec kontaktu netowego icon_wink.gif
Do jutra!

Jak ja się za Wami stęskniłam icon_biggrin.gif Już się doczekać nie mogę icon_smile.gif
Jania
smutno mi bo nie przybędziemy
Julia narzeka na gardło dzis, mnie tez boli o cos rozkłada..... siedzimy cały week w domu co by wykurowac sie na poniedziałek, bo znowu przedszkole będzie musiała opuścic 21.gif a w srode maja wyjscie do baja.

czy ja juz pisałam, że chce lato z powrotem?
Jania
zapomniałabym.

liczÄ™ na fotorelacje 02.gif bawcie sie dobrze.
Meggi
soneczko icon_sad.gif 41.gif zdrówka wam życzę przytul.gif

A ja dziś mam ciut nerwa, laska kupiła na allegro ode mnie jedną rzecz w zeszły czwartek i cisza do dziś. Wysłałam juz maila z przypomnieniem i nic, zadzwoniłam więc przed chwilką i okazało się, że pod tym numerem nikt taki nie mieszka icon_twisted.gif Laska dopiero chyba zalogowała się na allegro bo ma zero komentarzy. faktem jest że to groszowe sprawy, ale kurcze i tak zła jestem 21.gif

Może ktoś zna jakąś stronę gdzie można numery telefonów znaleźć, mam adres wiec mogłabym spróbować?

Starsza córuś pojechała na biwak, ale się doczekac nie mogła i ja też 06.gif żeby tylko nie padało. Niech sie super bawi, w niedzielę pewnie wróci padnieta, nocne alarmy są boskie icon_wink.gif

Aurelka dziś zdobyła pierwsze miejsce w konkursie na największego ziemniaka icon_smile.gif Miał ten konkurs odbyć sie wczoraj w ramach grillowania,a le została imprezka odwołana bo wiadomo jaka pogoda była, a dziś to nawet fajnie było, choc zimno, ale nie padało,
Tośka
CYTAT(moni156 @ Fri, 02 Oct 2009 - 14:40) *
już się przyzwyczaiłam, ze o mnie zapominasz 29.gif ale ja niestety nie przyjadę wcale. blanka wylazła z anginy, 2 dni było ok, a dziś sie obudziła z takim "szczekającym" kaszlem, więc pewnie powitamy zapalenie krtani 32.gif
zła jestem, bo znowu choróbsko a poza tym mialam dziś iść na parapetówę, a jutro spotkanie z wami a potem zlot licealny. i zamiast tylu atrakcji będę siedziała w domu i parzyła napar z rumianku 21.gif i biedak się znowu męczy. najbardziej przeraża mnie noc, ja sama za młodu 3 razy się dusiłam i panicznie się boje powtórki histori u blanki 41.gif



Moni, mój dzieć ma tak samo... Szczekający kaszel; ponoć to tylko od kataru, ale boję się czy coś się z tego nie wykluje...
Tak więc i ja niestety odpadam, bo małż ma jutro zjazd na studiach, a ja nie chcę Matylci brać
icon_sad.gif
moni156
CYTAT(Eta @ Fri, 02 Oct 2009 - 15:14) *
jak wyżej icon_smile.gif

Moni, mi podwójnie przykro, kiedy wybierasz się do Świecia? Trzymajcie się ciepło. Jakby co to ja mogłabym pożyczyć Ci nawilżacz, ale sama nie wiem czy to jest skuteczne, nasza pediatra mi wmówiła że to tylko rozpyla roztocza, więc już nie wiem naprawdę.

Sylwia, a Ty będziesz?

Grabinko a Ty do 14 z tych grzybów nie wrócisz?

Ania. Charli, a wy??

ooo ja bardzo bym nawilzacz chciała!! wlasnie postanowilam, ze musze kupic. mialam kiedy blanka byla mała, potem oddałam komuś bezpowrotnie a teraz myśle, ze to jednak dobra sprawa. gdyby była mozliwosc, to ja bym chetnie pozyczyla. daj znac, czy jakos uda nam sie w najblizszym czasie spotkac-tzn ja ewentualnie jutro moge gdzies na chwile sie wyrwac, chyba, ze to problem dla ciebie, zeby juz na jutro go skombinowac? ja zaraz sie zabieram za szukanie tego plaszcza, moze bedzie okazja ci go jutro dac 06.gif
a w swieciu na 1.11 bede pewnie, jak zawsze 29.gif
agnese
hej to gdzie sie spotykamy w środku czy na zewnątrz?
o 14:00 ?
a teraz trzeba młodego do snu przekonać icon_razz.gif
Meggi
pewnie w środku, pogoda na zewnątrz raczej nie zachęca do stania, ale myślę, wszystko sie przed 14-tą samo rozwiąże, jak zawsze icon_wink.gif

moni to będziesz icon_smile.gif ???

grabinko ta cisza z twej strony mnie 32.gif

Eta super, że się znalazł icon_wink.gif nie muszę na parking lecieć icon_smile.gif

No to do 14-tej icon_smile.gif
agnese
mój juz spi od godziny więc jest szansa, ze się wyrobię

a co z charlie, banshee, ?

Meggi
A ku ku icon_smile.gif

Nic nie napiszę, bo........................... siatkówkę oglądam, koszmar 37.gif ale nadal wierzę , że wygrają icon_smile.gif


Jka wracałam to na szerokiej mijałam cały zespół Behemoth, ale fajne chłopaki i te włoski długie wyczesane na blaszkę, jak oni to robią ??? Prostownicy używają??? Nie wierzę 29.gif
Naz
Hej.
Się nie odzywałam bo brak dostępu do sieci było i moje chłopaki rozłożone na łopatki icon_confused.gif
Ja mam non stop problem z żołądkiem, się obawiam, że zrobiły mi się wrzody...

Meggi, nie wspominaj o Behegrzmocie, jak ja żałuje, że nie mogłam iść na koncert icon_sad.gif
Jania
no i co? i tak nic wiecej? o Wy niedobre nienie.gif apeluję o poprawę i mała relacje - foto mile widziane.
mnie do dziś skręca w pewnym miejscu, ze nie mogłam być 13.gif

banshee zdrówka życzę.

u nas tez choróbsko za choróbskiem. małż cos wspomniał co by z przedszkola zrezygnowac, ale dla mnie to ostatecznosc. jeszcze dam troche czasu, moze sie choróbska odczepią. byle bez antybiotyków blagam.gif
Meggi
CYTAT(soneczko @ Sun, 04 Oct 2009 - 09:51) *
no i co? i tak nic wiecej? o Wy niedobre nienie.gif apeluję o poprawę i mała relacje - foto mile widziane.
mnie do dziś skręca w pewnym miejscu, ze nie mogłam być 13.gif



A bo "nudno" było 29.gif co mamy napisać innego, zeby Wam przykro nie było icon_wink.gif

Tak na serio to pogadałyśmy, pogadałyśmy i pogadałysmy icon_smile.gif jak zawsze ciut mało nam icon_wink.gif
Wypiłysmy kawke zjadłyśmy lub dojadłyśmy po dzieciach lody i czas zleciał.
Salka na takie spotkanie chyba akurta, choć starszym dZIeciom ciut sie jednka nudziło bo atrakcji tam mało było, stoliki parę zbawek i to wszystko.

Na zdjecia trzeba poczekać na aniolka bo tylko ona pstrykała, co tera zmnie uświadomiło, że jej zdjecia nie zobaczycie 21.gif
Jania
no to jak "nudno" to nie żałuje 08.gif myślałam, ze moze jakies maile znowu do molusa piszecie czy coś. a kelner był czy kelnerka? tak pytam, bo ja tam bywam i nie wiem czy powinnam sie teraz za Was wstydzić czegoś hihi
dzieciakom to by sie jakas podskokownia przydała 06.gif
agnese
soneczko - mysle, ze jeszcze jakieś spotkanko tam zrobimy, mi sala odpowiadała bo mi dziecko nie miało gdzie zwiać icon_smile.gif trylko ja to bym musiał jeszce opiekunkę mieć ze sobą by spokojnie pogadać icon_smile.gif
a następnym razem zabierze sie trochę gadżetów dla dzieci i będzie git
joanaz
witam,
mi tez salka odpowiada. Trzeba tylko zapewnić więcej rozrywek dla dzieci. Kawa i lody pyszne. Ci co nie byli niech załują.

Agnese- jaki rozmiar ma Filip. Ja mogę coś mieć w męskich kolorach. Poszukam dziś i dam znać.

joanna
agnese
rozmiar to ok 80 spodnie takie na teraz nosi dł od pasa 45 cm od kroku 24 cm

Eta
A mi pęka głowa odkąd wróciłam z Torunia, wąchałam "drinki" Meggi, a moich nikt nie wąchał icon_wink.gif
Teraz robie sobie wyliczankę, wziąć tabletkę, nie wziąć, wziąć, nie wziąć...
agnese
wziąć po co się meczyć i dziecko przy okazji icon_smile.gif jedna nie zaszkodzi


Spotyka się dwóch kolegów jeden jest wyraźnie smutny drugi pyta go:
- Czego jesteÅ› smutny?
- No wiesz porwali mi teściową i żądają okupu.
- Zaraz, zaraz teściową? To co się martwisz?
- Powiedzieli, że jeśli nie dam im okupu, to ją sklonują.


Jagna zaniepokojona dziwnymi odgłosami dochodzącymi od sąsiada, pyta:
- Co siÄ™ u was dzieje, kumie
- Nic. To tylko teściowa śpiewa wnukom kołysanki.
- Chwała Bogu! Już myślałam, że świnia wam zdycha.


Do sklepu wbiega facet i pyta sprzedawcy:
- Jest cukier w kostkach?
- Nie ma! - Odpowiada sprzedawca
- A jakaś inna, tania bombonierka dla teściowej?


Przyjechała teściowa:
- Otwieraj ty łobuzie, wiem że jesteś w domu, bo twoje adidasy stoją przed drzwiami!
- Niech się mama tak nie wymądrza, poszedłem w sandałach!
aniolek47
Witam się i ja icon_smile.gif Spotkanie oczywiście udane. Meggi ja tam nie narzekam, że nie mam foto icon_razz.gif Hehe Zdjęcia wrzucę dzisiaj, bo na dobrą sprawę nawet do końca rozpakowana nie jestem icon_wink.gif Wczoraj ktoś na klatce przeciął kabel od neta i dlatego mnie nie było... Ale dzisiaj wróciłam i chciałam napisać, że jak na Wielkanoc będzie taka frekwencja to kopnę icon_razz.gif
joanaz
Hejka
u mnie w pracy wreszcie grzejÄ….

Agnese- sorki, ale takich małych spodni nie znalazłam.

Aniołek - mam nadzieję, że na Wielkanoc to przynajmniej ETY będzie więcej.

buziaki

joanna
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.