To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Filipku...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Silije
Jesteście w mojej modlitwie przytul.gif
asiam23
Dołączam się z kciukami.
Zelda
trzymam mocno kciuki za najlepsze z mozliwych wyniki!
xxyy
Agniesha caly czas mysle o Was.
renata19750702
Agniesha, ja też myślę o Twoim synku. Będę się modlić o jego zdrowie.
Agulka 333
Aga kochana bardzo trzymam kciuki i będę się modlić o zdrowie Filipka to straszne, że takie rzeczy spotykają małe dzieciaczki.

agniesha
Od wczoraj jesteśmy w domku. Filipek doszedł do siebie. Jest taki jak przed operacją.
Wyników wciąż nie ma icon_sad.gif
Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa.
kasiazielonka
agniesha
dlaj jestem z Wami myslami i trzymam mocno kciuki za Filipka - czekam na wiadomości i wysyłąm pozytywne m,ysli!!!!!!!!!!!!
agaa.
Nadal trzymam kciuki i wierzę w to że wyniki będą dobre &&&&&&&&&
dorsim
dobrze że jesteście już w domu, tam zawsze najlepiej. Ciągle trzymam kciuki za Filipka by wyniki były dobre, i by szybko doszedł do siebie.
Pozdrawiam
menenka
agniesha - najlepsze życzenia dla Filipa! Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Czekam z niecierpliwością na wieści.

I jeszcze pytam z ciekawości (bo piszesz, że Filip jest taki jak przed operacją): czy odblokowało mu się "niemówienie"? I czy poprawa nastroju także nastąpiła? W skrócie: Czy wycięcie guza (wiem, że nie w całości, ale jednak) spowodowało poprawę w jego rozwoju? (przepraszam jeśli pytanie moje w jakikolwiek sposób Cię uraziło lub wydało się nie na miejscu - nie mam złych intencji)
Zelda
agniesha powem Ci tak,jeśli nie ma wyników taki czas po operacji to dobrze,dobry znak,bo jakby były szybko to lekarze mieliby jakieś podejrzene i na cito by robili.Przynajmniej tak jest w wawie.
Filip_inka
Agnieszka wysciskaj Filipka od nas:)
Filipku wracaj szybko do zdrowia i jak najlepszej formy.
captain.jmw
Teraz dopiero zajrzałam.
Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, powodzenia!
agniesha
Chciałbym napisać, że jest dobrze ale nie jest 32.gif
Wyniki znam od czwartku ale nie miałam siły nic napisać.
Guz jest ponoć bardzo złośliwy, nie najbardziej ale bardzo. Cokolwiek to znaczy, bo nie mam wyników na papierku, jestem po rozmowie z neurochirurgiem który operował Filipka. Diagnoza gwiaździak.
Słowa docenta: źle rokujący na leczenie i przeżycie. Te jego słowa wbiły mi się w mózg jak szpilka.
Jutro o 8:30 meldujemy siÄ™ na onkologii.
Modlę się aby nie było przerzutów.
Ja się tak w duchu pocieszam, że opinia neurochirurga nie jest do końca miarodajna. Ostateczne rokowania chyba oceni onkolog, prawda?
Nie czytałam za dużo o tym paskudztwie na necie bo po paru zdaniach wpadłam w traumę.

menenka
Nie uraziłaś mnie.
Filipek jest dokładnie taki sam jak przed operacją. I jestem z tego powodu szczęśliwa, bo nie ma żadnych niedowładów. Biega, śmieje się, marudzi po staremu.

I właśnie jak patrzę na niego takiego normalnego, jak zawsze, to nie dochodzi do mnie myśl, że moge go stracić.

Dziewczyny, jak tak cholernie siÄ™ bojÄ™.

Od jutra onkologia.
proszę o MEGA WIELKIE kciuki, modlitwę, dobre fluidy za toby nie było przerzutów aby ostateczna interpretacja wyników była dla nas jak najbardziej pomyślna.
Ja tak siÄ™ bojÄ™...



blaire
Kciuki trzymam!
menenka
agniesha! Trzymajcie się dzielnie! Dużo, dużo pomyślnych wiadomości Wam życzę! &&&&
Adriannna
Z calych sil bede trzymac kciuki za twojego synka i za was.
justine1980
Agniesha trzymam kciuki nadal,mam nadzieję,że wszystko dobrze się ułoży przytul.gif
yellow
ja też myślami jestem z wami
Agga
My też trzymamy kciuki z całych sił !!!. Musi być dobrze,bo innej opcji nie ma blagam.gif .
szczurki2
Agniesha trzymam kciuki. Bądź dzielna i walczcie.
Jania
Dołączam sie z kciukami &&&&&&&&&&&& Filipku duzo zdrówka dla Ciebie, aby udało sie pokonać to paskudztwo &&&&&&&&

Dabriza
z całego serca przytulam i życzę duzo siły i wytrwałości dla Was!!!!!!!!!
Filipku nie daj siÄ™ i zdrowiej szybciutko!
mim0za
Całym sercem jestem z Wami i modlę sie o zdrowie dla Filipka.
Jaśminka
Nawet nie wiem co napisać.... trzymam kciuki i wierzę, że się Wam uda...
renata19750702
Całym sercem jesteśmy z Wami. Będziemy się modlić za zdrowie Filipka.
olakinga
Trzymajcie się ciepło - myślami jestem z Wami...
agata85
Jestem z Wami myslami
&&&&
matylda315
Trzymam kciuki &&&&&&&&&

Filipku zdrowiej 43.gif
weda
bardzo ciepłe myśli i popzytywne fluidy wysyłam w waszym kierunku
w modlitwie mojej jesteście
Agnieszka_82
Całym sercem jestem z Wami, pomodlę się bardzo mocno za Filipka
i kciuki również zaciskam &&&&
harkon
Całym sercem jestem z Wami i trzymam kciuki!!
Filip_inka
Pomodlilam sie wlasnie za Filipka i bede to robic codziennie.
Mam nadzieje, ze na onkologii pomoga, trzymam mocno kciuki &&&&&
xxyy
pomodle sie za Filipka
*eFcIa*
Aguś dawno nie byłam na forum, wchodzę a tu takie wieści... Jestem w szoku... icon_sad.gif
Strasznie trzymam za Was kciuki, wierze, że wszystko będzie dobrze i że Filipek szybko wróci do zdrowia przytul.gif
A Tobie kochana życzę duuuuuuuuuuużo siły, żebyś się nie poddawała i nie traciła wiary.. przytul.gif
Jestem myślami z Wami Buziaki!!!
A_KA
Pomodlę się za Filipka i za całą Waszą rodzinę. Dużo siły życzę! I tyle samo wiary!
agaa.
Aguś- trzymam kciuki i wierzę w to że wszystko będzie dobrze &&&&&&&&
jacek placek
Trzymam kciuki i będę się modlić,mocno przytulam przytul.gif
Mi
Jesteśmy z Wami i wierzę, że będzie dobrze!
Fiefiora
Trzymam kciuki!
wenua
Agnieszko bardzo mocno trzymam kciuki! Filipku walcz twoj organizm jest mlody! Dasz rade kochany!!!
agniesha
Od wczoraj wiem, że nie ma przerzutów.
Guz jest ponoć chemio-czuły i od dziś zaczęliśmy leczenie.
To nie wyrok ale poważne zagrożenie życia. Tak brzmi opinia ordynatorki.
Przewidywany czas leczenie 1,5 roku.
Dziś mieliśmy początek cyklu chemioterapii, na razie jest o.k.

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie pozytywne fluidy.
Pozdrawiamy!
harkon
NIe puszczamy!! I trzymamy za to, żeby Filipek jak najmniej cierpiał podczas chemii.
A dla Ciebie siły!!
agaa.
Aga, cały czas trzymamy kciuki &&&& Filipek z tego wyjdzie i wszystko będzie dobrze przytul.gif
Zelda
Duzo siły i wiary że będzie dobrze!Trzymajcie się dzielnie.
aisha1111
będę pamiętać w modlitwie. mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. teraz nauka rozwija się w zawrotnym tempie i te schorzenia, które jeszcze 5 lat temu nie dawały szans teraz sa całkowicie uleczalne. dacie radę. jesteście silni
Filip_inka
Aga usciski dla Filipka przytul.gif
Kciuki mocno zaciskam &&&&&
naples
Nadal trzymam kciuki za Filipka.
lornetka
Jestem z Wami myślami, dużo siły dla Filipka i Ciebie przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.