To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

seriale

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
milutka
Ostatnio polubiłam serial "Magia kłamstwa", na FoxLife leci. Ale dlaczego główny bohater jest taki obleśny, wkurzają mnie jego głupie miny, rozdziabiona buzia i przekrzywiona głowa oraz dziwne spojrzenie.
pirania
no to musze sie chyba w koncu za gre o tron zabrac....

na razie dalam upust swoim sklonnosciom do seriali prawnych i ogladam Dobra zone. No faaajne icon_smile.gif

I tak mi sie na fali przypomnial serial o sedzi rodzinnej co miala mame pracownice pomocy spolecznej- ktos kojarzy? glownie ze wzgledu na te mame ogladalam serial- znalazlam- Judging Amy to sie nazywalo- jak ktos lubie takie spoleczne drama to polecam icon_smile.gif
Arwena.
CYTAT(użytkownik usunięty @ Tue, 07 Aug 2012 - 00:22) *
cytowany post usunięto


Książkowo dobrnęłam do Tanca ze Smokami i trochę żałuję, bo to już nie te same emocje przy oglądaniu. BTW - posiadam w domu Starcie Królów i Taniec ze Smokami obie części - jak nie upolujesz to mogę wypożyczyć. Nie posiadam za to Uczty dla wron bo mnie tak George R.R wkurzył, że ze złości nie kupiłam tylko pożyczyłam z biblioteki icon_wink.gif.
ulla
CYTAT(pirania @ Thu, 27 Sep 2012 - 07:42) *
I tak mi sie na fali przypomnial serial o sedzi rodzinnej co miala mame pracownice pomocy spolecznej- ktos kojarzy? glownie ze wzgledu na te mame ogladalam serial- znalazlam- Judging Amy to sie nazywalo- jak ktos lubie takie spoleczne drama to polecam icon_smile.gif


Po polsku to chyba było Potyczki Amy ??? Kiedyś widziałam parę odcinków. W sumie sympatyczne.

Z tych różnych tutaj, jakoś Mentalista się przede mną broni, albo ja się bronię. Widziałam jednym okiem (i uchem) kilka przypadkowych odcinków w tv i nie zaczęłam oglądać, bo to co jedno oko zobaczyło, jakoś nie porwało. A chyba nawet mam pierwszy sezon gdzieś na dysku, czego też dotąd nie obejrzałam.

Ps. Rodzinę Borgiów obejrzałam, ale to chyba dlatego, że lubię te epokę i uwielbiam Ironsa, bo film generalnie wydaje mi się przyciężki. Może ja wolę mniej naturalizmu...
pirania
Dobra zona od wczoraj przegrywa z Gwiezdnymi wrotami icon_smile.gif ach ten McGywer... ach ten Jackson....
milutka
CYTAT(pirania @ Thu, 27 Sep 2012 - 07:42) *
no to musze sie chyba w koncu za gre o tron zabrac....

na razie dalam upust swoim sklonnosciom do seriali prawnych i ogladam Dobra zone. No faaajne icon_smile.gif

I tak mi sie na fali przypomnial serial o sedzi rodzinnej co miala mame pracownice pomocy spolecznej- ktos kojarzy? glownie ze wzgledu na te mame ogladalam serial- znalazlam- Judging Amy to sie nazywalo- jak ktos lubie takie spoleczne drama to polecam icon_smile.gif



To chyba nie jej mama, tylko opiekowała się Amy jak ta była w domu dziecka. Coś mi się tak to kojarzy.
cerruti
Potyczki Amy - lubiłam, oglądałam, taki ciepły i rodzinny serial. Nawet obecnie są powtórki na którymś z kanałów, a przynajmniej jakiś czas temu niedawno były.

Jestem tymczasem po wszystkich sezonach Pretty little liars - haha całkowicie młodzieżowy klimat, miłości, afery, nagłe zwroty akcji. Powróciłam po prostu do czasów podstawówki, no powiedzmy początków liceum i żałuję, że nie było wtedy takich produkcji, bo na pewno byłabym fanką na maksa. Nie mogę w zasadzie polecić, bo większość z Was pewnie za głowę by się złapała, jednak nie ten target icon_wink.gif) Natomiast muzyka świetna, odkryłam dzięki nim kilka kawałków, które tłamszczę non stop w samochodzie, powróciłam nawet do mp3, żeby przypadkiem ten fragment z parkingu do pracy nie przegapić możliwości posłuchania.

W weekend zaś rozpoczęłam przygodę z Mad men i po 4 odcinkach jestem w stanie ocenić, że to jest to - kolejny serial , który pochłonie mnie na wiele wieczorów i nocy.
Ciocia Magda
CYTAT(cerruti @ Mon, 01 Oct 2012 - 14:59) *
W weekend zaś rozpoczęłam przygodę z Mad men i po 4 odcinkach jestem w stanie ocenić, że to jest to - kolejny serial , który pochłonie mnie na wiele wieczorów i nocy.

Mad Men będzie od czwartku na TVP Kultura o 21.20 - pierwsza seria. Naprawdę bardzo bardzo polecam!

W ogóle ostatnimi czasy TVP Kultura przeszła do ofensywy z repertuarem, mają świetne filmy.
lena77
z powodu teatru i Tv kultury zaluje, ze telewizora sie pozbylam.
ogladam tylko Paradoks, bo mozna w necie obejrzec. nawet fajny, choc sprawia wrazenie napredce zrobionego i pozostawia duzy niedosyt
cerruti
Dwie ostatnie noce zasypiam przy zapalonym świetle, a to za sprawą American horror story. Straaaaaszne jest! Dla lubiących się pobac - polecam! Drugi sezon ma właśnie pojutrze premierę.
pirania
Na Ale Kino w niedziele wiczorem leci Sherlock!!! Zarazilam Sherlockiem kilku swoich uczniow, niestety im sie serial skonczyl tak szybko jak mi icon_smile.gif The good wife tez mi sie konczy juz jestem w polowie 3 sezonu. Mr Big mnie wkurza jakos w tym serialu, kibicuje Willowi.... podobno nie ma szans....

acha w ogole aktor grajacy meza z czyms mi sie kojarzyl, ale z niczym konkretnym... tlumaczy mnie tylko fakt ze Mr. Biga oraz Carrie nie znosilam organicznie i tak jak moglam Samathe i reszte obsady ogladac bez wstretu- jak pojawiala sie ona to sie jezylam wewnetrznie, a jak on- przelaczalam kanal... no ale mimo wszystko nie rozpoznac takiej ikony....

Zaczynam swoja przygode z Dexterem bo juz szukam czegos na PO the Good Wife.

powiem wam ze "normalnych" filmow nie ogladam prawie wcale- nawet jak nie wciagna, po ok. 30- 40 minutach wypadam z transu... a seriali potrafie 3 odcinki pod rzad machnac...

Acha- po Millenium kocham szwedzkie filmy. Wiec wchlaniam Wallandera szwedzkiego- duuuzo lepszy od brytolskiego. Szwedzkiem zwyczajnosci nie da sie zagrac- t po prostu trzeba w sobie miec, zeby byc po prostu zwyklym, niepieknym czlowiekiem....
wiewiórczak
Pirania, ze skandynawskich seriali polecam Ci Forbrydelsen oraz Most nad Sundem (oryginalny tytuł Broen).
Teraz oglądamy Instynkt wilka - norweski, no Wallander to nie jest, ale naprawdę da się oglądać. Być może efekt tego serialu psuje lektor, bo niestety nie znalazłam napisów.

Trzeci sezon Wallandera realizowanego przez BBC lepszy niz poprzednie, moim skromnym zdaniem.

Dopisek: rozpoczął się 4 sezon The Godd Wife, więc będziesz miała co oglądać icon_wink.gif
Agnes84
CYTAT(pirania @ Mon, 15 Oct 2012 - 20:28) *
Zaczynam swoja przygode z Dexterem bo juz szukam czegos na PO the Good Wife.



Have fun icon_smile.gif i nie zrażaj się ... im dalej tym fajniej.

Ja też niejako zaczęłam... jednocześnie oglądam sezon I i VII. (Małżonek przygotował nam Dextera na długie zimowe wieczory jak byłam w ciąży no i niestety nie dałam rady, wrażliwość inna, odpadłam po 2gim odcinku. Dołączyłam w IV sezonie i zachwycona trwam. Nie mogąc się doczekać na bieżąco kolejnych odcinków, nadrabiam początkowe zaległości) Niesamowita różnica- na początku Dexter zachowywał się jakby był niespełna rozumu 29.gif i Debra 37.gif
Annie*
Ja też zaczynam Dextera, nie wiem dlaczego nie ogądałam wtedy kiedy leciał w TV, wciągam się coraz mocniej.

Gre o tron również skończyłam i czekam na sezon trzeci. Rosa zabrałaś się już za książki? Próbowałam znaleźć je w moich bibliotekach, ale niestety nie ma, więc już szukam w księgarniach.
pirania
CYTAT(milutka @ Sun, 30 Sep 2012 - 00:01) *
To chyba nie jej mama, tylko opiekowała się Amy jak ta była w domu dziecka. Coś mi się tak to kojarzy.


Maxine to na pewno mama Amy bo masa watkow jest o rozliczeniach z przeszloscia, o bracie, o zmarlym ojcu, wspomnien z dziecinstwa itd.

Dzieki wiewiorczak ide szukac skandynawskich seriali.
lena77
CYTAT(pirania @ Mon, 15 Oct 2012 - 20:28) *
Wiec wchlaniam Wallandera szwedzkiego- duuuzo lepszy od brytolskiego. Szwedzkiem zwyczajnosci nie da sie zagrac- t po prostu trzeba w sobie miec, zeby byc po prostu zwyklym, niepieknym czlowiekiem....



zgadzam sie . uwielbiam szwedzkiego wallandera. ale nic nowego chyba nie kreca juz. gdzies czytalam, ze po samobojczej smierci aktorki grajacej corke wallandera zaprzestali.
wiewiórczak
Po tej śmierci nakręcili kolejne odcinki, serialowa córka wyjechała do pracy na inny posterunek.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
wiewiórczak
To ja będę od dziś na zawsze jeden serial polecać, bo właśnie pierwszy sezon oglądam z moim nastolestnim synem i jest to:
Ostry dyżur.
pirania
Z moimi corkami Ostrego dyzuru obejrzalam 15 sezonow i byl to zdecydowanie cudowny rok. Drugiego takiego serialu jeszcze nie znalazlysmy....
wiewiórczak
Pirania, smiem twierdzić, że nie będzie.
Wszystkie nowe postaci w kolejnyc sezonach były z krwi i kości.
Krwi i kości jak to na ER było sporo, ale emocji również maksymalna dawka.

dorsim
dziewczyny czy któraś na bieżąco ogląda Dextera ??? Już sama nie wiem co mam myśleć o tym sezonie , trochę nie tego się spodziewałam, a już zakończenie 6 odcinka powaliło mnie icon_wink.gif
Nie to że ten sezon mi się nie podoba.
Nie chcę dokładnie pisać o co chodzi, bo wiem że pewnie niektóre z was jeszcze nie są na 7 sezonie.


I jeszcze jedno odnośnie The Walking Dead. Nie czytałam komiksu, więc nie wiem co będzie dalej , ale zupełnie zaskoczyło mnie to co wydarzyło się w 4 odcinku 3 sezonu icon_sad.gif Nie wiem na co liczyłam, ale na pewno nie na to .

Nie wiem czy ktoś zrozumie o co mi chodzi icon_wink.gif Myślę że ci co oglądają na bieżąco powinni wiedzieć.


A czy ktoś ogląda Sons Of Anarchy ?? zamierzam się zabrać, tylko że sporo już tego wyszło, niby opinie ma znakomite.
Agnes84
CYTAT(dorsim @ Sun, 11 Nov 2012 - 14:21) *
dziewczyny czy któraś na bieżąco ogląda Dextera ??? Już sama nie wiem co mam myśleć o tym sezonie , trochę nie tego się spodziewałam, a już zakończenie 6 odcinka powaliło mnie icon_wink.gif
Nie to że ten sezon mi się nie podoba.

Nie chcę dokładnie pisać o co chodzi, bo wiem że pewnie niektóre z was jeszcze nie są na 7 sezonie.
I jeszcze jedno odnośnie The Walking Dead. Nie czytałam komiksu, więc nie wiem co będzie dalej , ale zupełnie zaskoczyło mnie to co wydarzyło się w 4 odcinku 3 sezonu icon_sad.gif Nie wiem na co liczyłam, ale na pewno nie na to .

Nie wiem czy ktoś zrozumie o co mi chodzi icon_wink.gif Myślę że ci co oglądają na bieżąco powinni wiedzieć.
A czy ktoś ogląda Sons Of Anarchy ?? zamierzam się zabrać, tylko że sporo już tego wyszło, niby opinie ma znakomite.


Oglądam na bieżąco icon_smile.gif sezon zuuupelnie inny niż 2 poprzednie. Podoba mi się bardzo. Cale odcinki jestem w stresie icon_wink.gif Fajnie trzyma w napięciu. Zakończenie ostatniego odcinka cóż... icon_wink.gif Też byłam w szoku. Chociaż zamiar Dexa wobec Hannah wydawał mi się trochę przesadzony...
Annie*
dorsim też jestem na bieżąco. Mi się sezon też podoba, przypomina "dawnego" Dextera. Co do finałowego odcinka sezonu 6 to w końcu musiało się tak stać, myślę, że jest to wtęp do tego co nas czeka w 8 sezonie.
A tak w ogóle, to jak myślicie, jak to wszystko się skończy? Ja to widzę tak ... Debra dowiedziała się kim jest Dexter, zaczyna powoli kojarzyć fakty, powoli odkrywa prawdziwego brata. Nie wróżę szczęśliwego zakończenia, byłoby to fatalne zakończenie jak dla mnie (gdyby np. Dexter gdzieś uciekł itp.), zresztą w pierwszym sezonie (wtedy gdy zabił małżeństwo zajmujące się przemycaniem Kubańczyków) Dexter powiedział, że każdy seryjny moredrca w końcu zostaje schwytany. Nie sądzę też, że pójdzie siedzieć. Wydaje mi się, że zginie i to z rąk siostry, stąd pomysł scenarzystów, żeby się o wszystkim dowiedziała. Taką mam wizję na ostatni odcinek icon_smile.gif

A tak w ogóle, przymierzam się do obiejrzenia The Walking Dead. Fajny jest? Z tego co już widziałam to taki miniserial, 6 odcinków w sezonie. Polecasz?
pirania
jestem wsiaknieta w The Good Wife kompletnie, na nic innego nie mam czasu, tylko zapisuje i odkladam na pozniej.... zycia nie starczy.... icon_wink.gif
kowalskanataliapl
o Walking Dead słyszałam same pozytywne opinie, sama nie oglądałam, powoli się przymierzam, tylko że czasu troszke brakuje icon_smile.gif ale obiecałam sobie że obejrze w najbliższym czasie icon_smile.gif
Annie*
Jestem po pierwszym odcinku The Walking Dead, zapowiada się całkiem ciekawie icon_smile.gif
dorsim
The Walking Dead polecam, bardzo fajny serial. Chociaż początkowo nie byłam przekonana. Brat mnie na niego namówił, mówiłam że nie lubię takich filmów, o zombie, no ale obejrzałam pierwszy odcinek i jednak okazało się że jest to serial dla mnie.

Agnes84 masz rację trzyma w napięciu, bardzo, ale to bardzo jestem ciekawa jaki będzie finał. Na prawdę nie wiem czego mogę się spodziewać.

A ja zaraz zmykam na 7 odcinek nowego sezonu icon_smile.gif
Uwielbiam te poniedziałki z Dexterem icon_wink.gif


Annie*
dorsim ja już po 7 odcinku, przed chwilą obejrzałam, ale 48.gif nic nie mówię. Miłego oglądania icon_smile.gif
dorsim
CYTAT(Annie* @ Mon, 12 Nov 2012 - 20:23) *
dorsim ja już po 7 odcinku, przed chwilą obejrzałam, ale 48.gif nic nie mówię. Miłego oglądania icon_smile.gif


i ja już po , teraz byle do następnego poniedziałku icon_wink.gif
Nie no jednak Dexter wymiata , uwielbiam ten serial .
Annie*
Też uważam, że jest to jeden z lepszych seriali jakie oglądałam i normalnie nie mogę się doczekać finału. Ciekawi mnie jak scenarzyści rozwiążą sprawę icon_smile.gif
Byle do poniedziałku, fatalnie będzie jak skończy się ten sezon i trzeba będzie czekać rok na kolejny 29.gif
aisha1111
Ja widziałam Walking Dead w brytyjskiej TV (mam nadzieje, że o tym samym serialu mówimy? made in USA?). wg. mnie skopali trochę końcówkę, ale ogólnie ok. jak na serial to dostali ode mnie 5 z plusem. nie zdradzę zakończenia, ale właśnie ostatni odcinek mi się nie podobał.
dorsim
CYTAT(aisha1111 @ Mon, 12 Nov 2012 - 22:42) *
Ja widziałam Walking Dead w brytyjskiej TV (mam nadzieje, że o tym samym serialu mówimy? made in USA?). wg. mnie skopali trochę końcówkę, ale ogólnie ok. jak na serial to dostali ode mnie 5 z plusem. nie zdradzę zakończenia, ale właśnie ostatni odcinek mi się nie podobał.


hmmm , ale ty mówisz o końcówce sezonu ? I o jakim zakończeniu mówisz? całego serialu ?
Bo ten serial jeszcze nie był cały wyemitowany ? no chyba że źle Cie zrozumiałam ? icon_smile.gif

Teraz w USA na 18 listopada zapowiadana jest premiera 6 odcinak 3 sezonu . Jeszcze chyba 4 sezonu nie zaczęli kręcić, no chyba że się mylę.
Pronto
CYTAT(pirania @ Wed, 04 Jul 2012 - 17:43) *
Czy juz polecalam Sherlocka by BBC? jesli nie- polecam. Palce lizac. Teraz lecial na BBC entertainment i jest dostepny w empiku za nieduze pieniadze.

Nieduże jak nieduże, ale i tak kupiłam. icon_wink.gif Jestem maniaczką tego serialu, mogłabym łyżkami jeść Cumberbatcha i mam niewytłumaczalną słabość do postaci Moriarty'ego.

Na fali fascynacji BC obejrzałam tez miniserial BBC Parade's End - świetnie zagrany (poza rolą BC gorąca kreacja Rebecki Hall jako występnej żony icon_biggrin.gif), choć scenariuszowo pozostawia nieco do życzenia. Co pewnie jest kwestią literackiego pierwowzoru, który podobno jest wyjątkowo chaotyczny.

Poza tym z sezonowymi przerwami oglądam Downton Abbey (awww), Doktora Who (awww), Kości, Castle, Grimm, Glee, Teen Wolf (dla aktora grającego rolę wilkołaka alfa icon_razz.gif), Grę o tron (chociaż trzeci sezon już sobie podaruję, niewymownie mnie wkurzyli bezsensownymi odstępstwami od książki), Torchwood, czasami Pamiętniki wampirów (nie umiem uzasadnić dlaczego, bo to jest coraz dziwniejsze z odcinka na odcinek, dopadł mnie chyba jakiś nawyk, syndrom telenoweli albo coś).

Oglądam też Elementary - amerykańskiego Sherlocka, gdzie Watsona gra Lucy Liu. W ogóle nie jest to żaden Sherlock, ale ogląda się mimo to przyjemnie jako zwykły procedural. Główny bohater czasami irytujący w ten niepozytywny sposób.

Z zakończonych, ale wartych polecenia, do których wracam z sentymentem: Duma i uprzedzenie BBC i Jane Eyre, również tej stacji. BBC naprawdę potrafi kręcić romanse kostiumowe. icon_smile.gif

Polecam też amerykański Queer As Folk - mocny serial o środowisku homoseksualistów mieszkających w Pittsburghu, pięć sezonów. Jadnak nie dla każdego, bo zawiera sporo scen homoerotycznych.

Znalazłoby się pewnie coś jeszcze... Nie wiem, czy to się już leczy. 03.gif
Orinoko
Kiedy Wy to wszystko oglÄ…dacie? 04.gif
Ja nadal nadrabiam House'a. Jestem w połowie. 29.gif

The Walking Dead - hm.... czy tam się coś jeszcze dzieje oprócz uciekania i walk z zombie? 04.gif

The Good Wife, mmm.... prawniczy? Zapowiada siÄ™ ciekawie.
Pronto
CYTAT(Orinoko @ Wed, 21 Nov 2012 - 13:37) *
Kiedy Wy to wszystko oglÄ…dacie? 04.gif

Wbrew pozorom tego oglądania wcale nie ma tak dużo, niestety. Z tego co wymieniłam teraz otwarty sezon ma 5 produkcji, co daje pięć odcinków w tygodniu albo mniej, jeśli akurat trafi się przerwa w emisji. Szału nie ma. icon_smile.gif
ajlonka
ja zianspirowana oglądam Sherlocka, mąż oczywiście też wciągnięty. Pierwsze odcinki z nami. Gdyby mieć choć trochę takich zdolności dedukcyjnych 08.gif
Julcia_
no ja niestety nie mam czasu, przy dzieicach ciezko coś obejrzeć, a jak już to wciągnelismy sie wieczorami z mężem w grę Diablo 3 -nas zpowórt do czasów "sprzed dzieci" 29.gif

a za waszym poleceniem (szukałam nowych seriali bo kończymy patrzeć Housa..ostanie odcinki ostatniego sezonu) zaczelismy oglądać Homeland na razie 3 odcinek
wciÄ…ga...warto?

potem chyba zabierzemy sie za dextera skoro polecacie, moze Walking dead
bo więksozści z tytułow o których piszecie nie widzieliśmy 43.gif

jak wracam z pracy przed mężem oglądam Chirurgów, mąż nie przepada
i czasem mydlane M jak miłość, Na dobre -"z przyzwyczajenia" 29.gif
dorsim
CYTAT(Julcia_ @ Tue, 27 Nov 2012 - 14:15) *
a za waszym poleceniem (szukałam nowych seriali bo kończymy patrzeć Housa..ostanie odcinki ostatniego sezonu) zaczelismy oglądać Homeland na razie 3 odcinek
wciÄ…ga...warto?

potem chyba zabierzemy sie za dextera skoro polecacie, moze Walking dead
bo więksozści z tytułow o których piszecie nie widzieliśmy 43.gif


Homeland jak najbardziej warto, jak dla mnie to serial nr 1 jaki dotychczas widziałam ( no może na równi z serialem Przyjaciele i Lost, chociaż to zupełnie inne klimaty ) . Niesamowicie trzyma w napięciu, a gra aktorska to po prostu mistrzostwo świata.
A no i Gra o Tron. KurczÄ™ to jest serial icon_wink.gif
No a Dexter reklamy nie potrzebuje icon_wink.gif, to klasa sama w sobie.
Jak znajdziesz czas to i The walking dead koniecznie zobacz icon_smile.gif

Trochę tego jest .Jest z czego wybierać .


Ja zaczęłam oglądać Sons of Anarchy , no zobaczymy, bo wiele osób go zachwala.
Julcia_
to będę miała ciężki wybór co golądac po Homelandzie 29.gif
Ammm
CYTAT(Liberi @ Sun, 18 Nov 2012 - 05:05) *
Oglądam też Elementary - amerykańskiego Sherlocka, gdzie Watsona gra Lucy Liu. W ogóle nie jest to żaden Sherlock, ale ogląda się mimo to przyjemnie jako zwykły procedural. Główny bohater czasami irytujący w ten niepozytywny sposób.


A mi się podoba bardziej niż Sherlock (tego obejrzałam na razie tylko 2 odcinki, może jeszcze się wciągnę).

Dexter oczywiście bezbłędny.
ajlonka
my z mężem wciągnęliśmy się w Dextera. Dla nas serial wymiata równo. Zaczynamy 4 serię, dawno tak nocek nie zarywaliśmy
Ammm
CYTAT(ajlonka @ Wed, 12 Dec 2012 - 16:08) *
dawno tak nocek nie zarywaliśmy


No to jest niestety największa wada tego serialu 29.gif
Wiewi
jej sto lat nie oglądałam Dextera icon_wink.gif A kojarzy mi się z Bożym Narodzeniem właśnie 06.gif
5 lat temu, jak Szymuś był malutki a my jeszcze mieszkaliśmy z moją mamą, był u nas na Wigilii nasz Przyjaciel. I przyniósł ze sobą Dextera.... I tak po wigilijnej kolacji chcieliśmy zobaczyć co to jest,skończyło się na tym, że do późnej nocy siedzieliśmy i oglądaliśmy toto rodzinnie z mamą nawet icon_wink.gif Świąteczny klimat jak nic icon_wink.gif
Potem byliśmy na bieżąco, ale jakoś po 3 sezonie chyba przestaliśmy oglądać, nawet nie wiem dlaczego, ale czas nadrobić zaległości icon_biggrin.gif


Z seriali oglądam namiętnie Supernaturals icon_smile.gif Pretty Little Liars icon_wink.gif mimo, że o nastolatkach niby to trzyma w napięciu i baaaardzo go lubie.
Z tych mniej namiętnie ale też na bieżąco to Glee i Gossip Girl (chyba tylko dla Chucka ;P )
Muszę nadrobić Pamiętniki Wampirów bo mam zaległości icon_wink.gif
Agnes84
CYTAT(Ammm @ Wed, 12 Dec 2012 - 15:08) *
No to jest niestety największa wada tego serialu 29.gif


icon_wink.gif

już wolę tą wadę od oczekiwania tydzień na każdy następny odcinek.... icon_smile.gif
dorsim
CYTAT(wiewi @ Wed, 12 Dec 2012 - 15:21) *
Muszę nadrobić Pamiętniki Wampirów bo mam zaległości icon_wink.gif


oj to koniecznie musisz nadrobić, bo teraz się dzieje. Nie będę zdradzać szczegółów, ale dłuuugo na to czekałam icon_wink.gif


Co do Dextera to już smutno mi się zaczyna robić że został ostatni odcinek tej serii . Chociaż finał tego sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. No i zostanie mi tylko odliczanie czasu do kolejnego, ostatniego już sezonu .


CYTAT(Agnes84 @ Wed, 12 Dec 2012 - 15:22) *
icon_wink.gif

już wolę tą wadę od oczekiwania tydzień na każdy następny odcinek.... icon_smile.gif


Może i masz rację, ale nie wytrzymałabym w oczekiwaniu aż cały sezon się skończy , by obejrzeć ciągiem . Jak tylko wyszedł pierwszy odcinek to musiałam go zobaczyć, bo wiadomo jak skończył się poprzedni sezon. No a później to już ciekawość wygrała więc jestem na bieżąco z Dexterem icon_wink.gif

edit. lit
Ammm
CYTAT(dorsim @ Wed, 12 Dec 2012 - 22:57) *
jestem na bieżąco z Dexterem icon_wink.gif


Zazdroszczę, bo my jesteśmy w połowie 3 sezonu... Chociaż jak kupowałam 2 i 3 sezon, to sprzedawca mi powiedział: Zazdroszczę, że ma Pani przed sobą 4 i 5 sezon.
Monika 78
icon_smile.gif też jestem na bieżąco i trochę zazdroszczę tym, które mają jeszcze kilka sezonów
po tym przedostatnim odcinku pomyślałam, że trzeba było poczekać i obejrzeć 2 osatnie razem...
ale tak siÄ™ nie da icon_wink.gif rewelacja

w międzyczasie The Big C, teraz zaczynamy The Suits, chociaż boję się, że po Good Wife ciężko będzie znaleźć dobry serial prawniczy
dorsim
CYTAT(Ammm @ Thu, 13 Dec 2012 - 22:18) *
Zazdroszczę, bo my jesteśmy w połowie 3 sezonu... Chociaż jak kupowałam 2 i 3 sezon, to sprzedawca mi powiedział: Zazdroszczę, że ma Pani przed sobą 4 i 5 sezon.


Jest dokładnie tak jak powiedział Ci ten sprzedawca. Zazdroszczę Ci że masz jeszcze tyle wspólnych spotkań z Dexterem. Ja zaraz zaczynam oglądać odcinek finałowy 7 sezonu. I na razie przerwa icon_sad.gif
Dobrze że mam jeszcze Vampire Diaries, nie ten poziom, ale Damon osłodzi mi troszkę ten czas 29.gif
Ammm
Właśnie dziś zamówiłam 4 sezon Dextera, mam nadzieję, że szybko przyjdzie.

A potem trzeba się wziąć za jakieś starocie, może Lost...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.