To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

seriale

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Monika 78
obejrzałam
43.gif
dorsim a ty?
Pogoda
Coś Wam powiem... Dziś z małżem moim rozpoczynamy .... 1 sezon Dextera.... JUHU, ile jeszcze przed nami!!!!! 08.gif
dorsim
CYTAT(Monika 78 @ Mon, 17 Dec 2012 - 23:26) *
obejrzałam
43.gif
dorsim a ty?


też icon_sad.gif i bardzo mi smutno że to koniec już.

A jeżeli chodzi o finał to sama nie wiem co myśleć o nim. Ale zakończył się tak że nie wiem jak dotrwam w tej niepewności do następnego sezonu icon_wink.gif

CYTAT(Pogoda @ Mon, 17 Dec 2012 - 23:32) *
Coś Wam powiem... Dziś z małżem moim rozpoczynamy .... 1 sezon Dextera.... JUHU, ile jeszcze przed nami!!!!! 08.gif


szczęsciara !

CYTAT(Ammm @ Mon, 17 Dec 2012 - 21:47) *
A potem trzeba się wziąć za jakieś starocie, może Lost...


Losta nie widziałaś jeszcze ??? polecam, super serial. Chyba ze 3 razy oglądałam każdy sezon, bo raz na kompie, raz w tv i później z mężem znowu na kompie icon_smile.gif
ajlonka
o czym jest Dexter każdy wie icon_wink.gif ale jak ja się zryczałam w ostatnim odcinku 4 serii i pierwszym z 5...
Normalnie wybiło mnie to strasznie. Może dlatego, że mały Harry jest w wieku mojego Adrianka i też taki blondasek. Aż poszłam do pokoju i siadłam i patrzyłam jak śpi. Tak jakoś mi dziwnie było jakby mi ktoś wielką krzywdę zrobił.

Edit: musiałam szybko oglądać kolejne odcinki icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Ammm
CYTAT(Ammm @ Wed, 12 Dec 2012 - 15:08) *
A mi się podoba bardziej niż Sherlock (tego obejrzałam na razie tylko 2 odcinki, może jeszcze się wciągnę).


To było o Elementary. Po obejrzeniu dalszych odcinków obu seriali zamieniam zdanie. Sherloc jest lepszy.

Obejrzałam 4 sezon Dextera. Nie zgadzam się na takie zakończenie. Wiecie kiedy będzie na DVD 5 sezon z polskimi napisami może?
hipetka
Ja ostatnio uzależniłam się od Desperated Housewives. Taki wciągający serial.
śrubka
Wszystkie dobre seriale są niestety ogromnie wciągające. Zwykle jak zaczynam oglądać jeden, to lecę przez kilka odcinków dziennie, żeby jak najszybciej dowiedzieć się co dalej icon_smile.gif. Oglądam ostatnio m.in. Teorię wielkiego podrywu, Jak poznałem waszą matkę, Suits i czekam z niecierpliwością na kolejną serię Gry o tron icon_smile.gif
Orinoko
The Good Wife mnie wciągnęło. 06.gif
Agnieszka_82
Po Housie dlugo nie mogłam znaleśc sobie miejsca i kolejnego serialu.... Nic Housa nie zastapi icon_sad.gif
Ale wciągnęłam się w Mentalistę icon_smile.gif i musze powiedzieć , że choć moim zdaniem jest gorszy niz House to fajnie się go ogląda icon_smile.gif
Ale wiem juz, że dzieki Wam chyba zacznę oglądać Dextera i wciagne w to męża icon_smile.gif
Pogoda
Agnieszko, jestem po pierwszym sezonie Dextera i polecam szczerze.

Zobaczyłam cały pierwszy sezon w ciągu 4 dni. Pierwsze 6 odcinków "na dobranoc", po dwa dziennie, a kolejne 6... Jednej nocy. Nie mogłam wieczorem zasnąć, bo byłam strasznie zła i rozkojarzona. Pomyślałam, że zobaczę jeden odcinek, żeby się zrelaksować... I siedziałam do 4 rano, bo nie byłam w stanie wyłączyć... 37.gif

Fascynujące jest to, ze fabularnie to ten serial jest dla mnie bardzo często mocno przewidywalny... A jednak czasem mnie zaskakuje. I wciąga na amen. Ale to magia postaci a nie samej fabuły raczej...
agak
Obejrzałam Housa,Mentalistę a teraz po kilka odcinków dziennie Chirurgów. Niedługo się skończą w właściwie zostanie mi Fox Life z 9 serią. Co polecacie do obejrzenia? Są jeszcze jakies medyczne? Lekarzy obejrzałam. icon_smile.gif
Ammm
A ja właśnie wróciłam z Miami i widziałam dom Dextera (to jego kawalerskie mieszkanie)!

Oglądamy z mężem The House of Cards - na razie tylko na Netflixie dostępny. Bardzo dobry serial polityczny z Kevinem Spacey w roli głównej.
Agnes84
Ammm icon_biggrin.gif
dorsim
CYTAT(Ammm @ Thu, 14 Feb 2013 - 22:00) *
A ja właśnie wróciłam z Miami i widziałam dom Dextera (to jego kawalerskie mieszkanie)!

Oglądamy z mężem The House of Cards - na razie tylko na Netflixie dostępny. Bardzo dobry serial polityczny z Kevinem Spacey w roli głównej.


ale super icon_smile.gif zazdroszczÄ™. Uwielbiam wszystko co zwiÄ…zane z Dexterem icon_smile.gif

I ja zachęcona super recenzjami zaczęłam oglądać The House of Cards i bardzo mi się podoba. Spacey gra niesamowicie. Może nie każdy lubi takie klimaty, ale serial zasługuje na uwagę.

Można sobie poczytać
https://hatak.pl/artykuly/recenzje/28676/Ho...of_Cards_01x01/
Agnes84
W oczekiwaniu na nowy sezon Dextera zaczelam ogladac "Lie to me. Malzonek namawial mnie juz dluzszy czas a ja podchodzilam jak pies do jeza icon_wink.gif teraz wciagnelam sie na maxa icon_smile.gif troche do Mentalisty podobny...
wiewiórczak
CYTAT(Psi @ Tue, 31 Jan 2012 - 22:36) *
Haven - całkiem przyzwoity serial, na bazie powieści Kinga "Colorado Kid"


Nie myślałam, że aż tak wciągnie, pochłonęliśmy dostępne sezony i trzeba czekać na stodołę do jesieni.

Elementary - serial polecam, no i świeżutki internetowy House of Cards, jeśli ktoś lubi Spaceya (ja uwielbiam), to lektura obowiązkowa.
ajlonka
my chwilowo bez nałogu. No chociaż do Friends wróciliśmy i oglądamy d pierwszej serii icon_smile.gif

Nie wiecie kiedy nowy Dexter będzie?
Ammm
Skończyliśmy House of Cards.

Trzeba chyba wrócić do Elementary i Dextera.
Agnes84
ajlonka 30 czerwca

Skończyłam pierwszy sezon "lie to me". Dzisiaj zaczynam 2gi
ajlonka
CYTAT(Agnes84 @ Wed, 20 Feb 2013 - 19:01) *
ajlonka 30 czerwca

Skończyłam pierwszy sezon "lie to me". Dzisiaj zaczynam 2gi

oj to mnóstwo czasu jeszcze
pirania
Ja Elementary nie kupilam kompletnie.

A dzisiaj w Comedy Central nowy sezon Sheldona i spolki!!!!

A chcialam powiedziec ze mnie Zwierz popkulturalny wkrecil w sluchowiska BBC (radio BBC 4). O mamusiu mamusiu jakie tyo jest DOBRE!!!!
Agnieszka AZJ
A w poniedziałek o 21,40 na TVP1 Downton Abbey - jakby ktoś miał ochotę icon_smile.gif
Ammm
CYTAT(pirania @ Wed, 20 Feb 2013 - 23:39) *
Ja Elementary nie kupilam kompletnie.


No ja właśnie obejrzałam wczoraj kolejny odcinek po dłuższej przerwie i muszę powiedzieć, że bezpośrednio po House of Cards, a wcześniej Dexterze bardzo mnie rozczarował. Jednak jest różnica w poziomie.
anga
Polecam HOMELAND icon_smile.gif
Po Dexterze, Desperatkach, Pamiętnikach Wampirów itd. wciągnął mnie na maxa. @ pierwsze odcinki oglądałam tylko dla towarzystwa dla męża, od 3 odcinka wsiąkłam totalnie. Pozdrawiam
Monika 78
właściwie to ustala się tu top 5 icon_smile.gif
bo i ja uważam, że dex i house of cards to świetne seriale
dopisałabym Suits i Good Wife, Homeland obejrzeliśmy 2 sezony, wciąga..
a wiecie co z Mad Men? jest coÅ› nowego?
Dirty Diana
A ja zaczęłam oglądać Go on. Znacie?
Psi
Bunheads - absolutnie mega icon_smile.gif
Agnieszka_82
Przymierzamy się z mężem do Homeland icon_smile.gif W weekend pewnie zaczniemy oglądać !
dorsim
CYTAT(Agnieszka_82 @ Wed, 27 Feb 2013 - 20:24) *
Przymierzamy się z mężem do Homeland icon_smile.gif W weekend pewnie zaczniemy oglądać !


Oj świetny serial. Ja już nie mogę doczekać się nowego sezonu. Zazdroszczę Ci że to wszystko jeszcze przed Tobą icon_wink.gif

A ja na całego wciągnęłam się w House of Cards . No i już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu Game of Thrones. Ogólnie zastanawiam się jak można robić tak długie przerwy między kolejnymi sezonami ?
wiewiórczak
CYTAT(Monika 78 @ Tue, 26 Feb 2013 - 18:34) *
a wiecie co z Mad Men? jest coÅ› nowego?


Szósty sezon ruszy w kwietniu.

Homeland - nie podzielam zachwytu, serial przewidywalny, mało prawdopodobny scenariusz, no i główna bohaterka ma aktorsko zestaw trzech min.
Pierwszy sezon ratowała tajemnica, w drugim już wszystko jasne. Trzeci sezon będzie "skokiem przez rekina".


Monika 78
mój M. ma podobne zdanie choć dopiero pod koniec 2 sezonu
wiewiórczak
CYTAT(Kaelsa @ Tue, 26 Feb 2013 - 19:58) *
A ja zaczęłam oglądać Go on. Znacie?

Nie znam, ale obejrzałam pierwszy odcinek i spodobał się mi.
Lubię Matthew Perry od czasów Chandlera w serialu Przyjaciele i myślę, że to podnosi mi ocenę tego serialu.
wiewiórczak
CYTAT(dorsim @ Wed, 27 Feb 2013 - 19:01) *
A ja na całego wciągnęłam się w House of Cards . No i już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu Game of Thrones. Ogólnie zastanawiam się jak można robić tak długie przerwy między kolejnymi sezonami ?


Gra o tron już jest, u nas za oknem reklama serialu "winter is coming' icon_wink.gif

I ja zapytuję: jak cierpliwie czekać na 2 sezon House of cards?
Świetne wprowadzenie Tuska w końcowych odcinkach!

A jak Wasze wrażenia po pierwszym sezonie?
Monika 78
oj, świetne zakończenie, też będę niecierpliwie czekać na drugi House...
z tuska się uśmiałam, choć generalnie mało tam śmiesznych rzeczy
teraz wciągnęliśmy się w the Killing, ale boję się obejrzec więcej niż 2 odcinki na raz
dorsim
CYTAT(wiewiórczak @ Wed, 03 Apr 2013 - 19:47) *
Gra o tron już jest, u nas za oknem reklama serialu "winter is coming' icon_wink.gif

I ja zapytuję: jak cierpliwie czekać na 2 sezon House of cards?
Świetne wprowadzenie Tuska w końcowych odcinkach!

A jak Wasze wrażenia po pierwszym sezonie?


Gra o tron Wiem że już jest icon_smile.gif i bardzo mnie to cieszy. Ale kończę teraz inne seriale, a to zostawiam jako wisienka na torcie. Zaczynam od jutra icon_smile.gif

Co do House of cards . Mnie wciągnął i to bardzo.Genialny Spacey. Super klimat, świetne dialogi. Bardzo podoba mi się to że Francis zwraca się bezpośrednio do widza. Ciekawy pomysł.
No I NIE rozumiem tej długiej przerwy ? Strasznie to irytujące. Ja nie podpowiem jak cierpliwie czekać. Bo sama nie wiem jak. Może receptą jest inny ciekawy serial ?


A ja też po finale The walking dead .

I co ja teraz mam jeszcze oglądać? icon_wink.gif
pirania
Broadchurch. Bosze jakie t jest SUPER!!!!!!!

Poza tym ogladam sobie dr Who- fanka chyba nie zostane ale poziom absurdu jest taki ze mnie wciagnelo icon_smile.gif)) poza tym ja lubie neurotykow icon_smile.gif)

Downton Abbey sobie ogladam pomstujac na TVP ze jak zwykle kupila pol sezonu

Paradise End sie przymierzam
Ciocia Magda
CYTAT(pirania @ Wed, 10 Apr 2013 - 08:25) *
Downton Abbey sobie ogladam pomstujac na TVP ze jak zwykle kupila pol sezonu

Ale jak to pół sezonu? Myślałam, że tylko robią przerwę na uroczystości smoleńskie icon_confused.gif

A Broadchurch nie znam. Możesz przybliżyć?
Agnieszka AZJ
Z tego, co wiem, zrobili przerwę. Poza tym, nie da się kupić części sezonu icon_wink.gif
Silije
Z zasady nie oglądam żadnych żadnych seriali.
Ale złamałam się dla "Gry o tron".
Skusił mnie głównie Sean Bean (mój Boromir icon_wink.gif ) i ruszyłam z pierwszym sezonem.
Jaśminka
CYTAT(pirania @ Wed, 10 Apr 2013 - 08:25) *
Broadchurch. Bosze jakie t jest SUPER!!!!!!!


W takim razie polecam Ci Killing, podobny klimat, całość zamkneli w dwóch sezonach.
wiewiórczak
CYTAT(Jaśminka @ Thu, 11 Apr 2013 - 09:52) *
W takim razie polecam Ci Killing, podobny klimat, całość zamkneli w dwóch sezonach.


Po takiej rekomendacji polecam oryginalny Forbrydelsen, całość zamknęli w jednym sezonie.
ulla
Wikingowie (Vikings) - podoba mi się realizm, choć bywa chwilami zbyt realny dla mnie (chwilami nie patrzę). Na nieścisłości historyczne (czasowa niespójność) postanowiłam machnąć sobie ręką. Nie mają hełmów z rogami, łodzie są ok, uzbrojenie też - czego chcieć więcej....znaczy mi wystarcza, żeby się podobało.

Jak ktoś przypadkiem lubi takie klimaty, to powinien być usatysfakcjonowany.
isaa
CYTAT(dorsim @ Tue, 09 Apr 2013 - 23:49) *
A ja też po finale The walking dead .

I co ja teraz mam jeszcze oglądać? icon_wink.gif


myślałam ze tylko ja to oglądam 06.gif . Mąż odmówił współpracy po pierwszym odcinku. dla mnie serial GENIALNY, nieprzewidywalny, obrzydliwy czasami 29.gif . uwielbiam.

polecam jeszcze:
The Following
Touch
Słodkie kłamstewka (wkurzający na początku, ale się fajnie rozkręca)
Truśka
Nie wiem czy były już wymieniane: Once upon a time, The Americans
Silije
Co do Gry o tron (UWAGA SPOJLERY KTO NIE ZNA JESZCZE)






to przeczytałam pierwszy tom, obejrzałam pierwszy sezon i właściwie jedyny wart mego czasu powód tych czynów nie żyje 21.gif No i co dalej? Z rozpędu obejrzałam jeszcze dwa odcinki drugiego sezonu ale całkiem już bez uczuć. Jak można tak sobie strzelić w stopę i uśmiercić jedynego sympatycznego i interesującego bohatera tak długiej serii w pierwszym tomie? No to dla kogóż ja mam czytać i oglądać dalej? Co prawda podobno trzeba się było tego spodziewać i tu link do całkiem zabawnego artykuliku:
https://efantastyka.pl/art_sean-bean-gra-o-...krola-umarlakow
Może troszeczkę jestem ciekawa co będzie dalej, kto jeszcze zginie i jak się skończy, ale jakoś nie mam się już z kim utożsamiać i przeżywać.
Potwora
CYTAT(isaa @ Fri, 12 Apr 2013 - 17:21) *
myślałam ze tylko ja to oglądam 06.gif . Mąż odmówił współpracy po pierwszym odcinku. dla mnie serial GENIALNY, nieprzewidywalny, obrzydliwy czasami 29.gif . uwielbiam.

polecam jeszcze:
The Following
Touch
Słodkie kłamstewka (wkurzający na początku, ale się fajnie rozkręca)


Ja wczoraj właśnie postanowiłam niegdy wiecej nie wracać do Following - bardzo brutalny.
Arwena.
CYTAT(Silije @ Sun, 14 Apr 2013 - 22:35) *
Co do Gry o tron (UWAGA SPOJLERY KTO NIE ZNA JESZCZE)
to przeczytałam pierwszy tom, obejrzałam pierwszy sezon i właściwie jedyny wart mego czasu powód tych czynów nie żyje 21.gif No i co dalej? Z rozpędu obejrzałam jeszcze dwa odcinki drugiego sezonu ale całkiem już bez uczuć. Jak można tak sobie strzelić w stopę i uśmiercić jedynego sympatycznego i interesującego bohatera tak długiej serii w pierwszym tomie? No to dla kogóż ja mam czytać i oglądać dalej? Co prawda podobno trzeba się było tego spodziewać i tu link do całkiem zabawnego artykuliku:
https://efantastyka.pl/art_sean-bean-gra-o-...krola-umarlakow
Może troszeczkę jestem ciekawa co będzie dalej, kto jeszcze zginie i jak się skończy, ale jakoś nie mam się już z kim utożsamiać i przeżywać.



Sil, u Martina to raczej nie należy się przyzwyczajać do bohaterów - ja jeszcze chowam urazę za "Ucztę dla wron" icon_wink.gif.
Silije
Arwena to ja nawet nie chcę myśleć kogo on ukatrupił w "Uczcie" i innych tomach... Jona Snowa... a może od razu wszystkie dzieci Starków? Nie czytam i nie oglądam dalej 31.gif
Chociaż chciałam jeszcze zobaczyć smoki jak dorosną.
dorsim
Już 30 czerwca wychodzi nowy, ostatni niestety, sezon DEXTERA

ZWIASTUN

Bardzo, bardzo jestem ciekawa jakie zakończenie wymyślą. Ale przyznam szczerzę że nie chciałabym by został złapany 29.gif



edit. W czerwcu rusza też kolejny 3 sezon już The Killing. . Dwa pierwsze sezony rewelacyjne, uwielbiam taki klimat. Gorąco polecam tym którzy nie oglądali.




edit2 . lit
oliweczkas
Cała rodziną z zapartym tchem oglądamy serial o Annie German. Bardzo nam się podoba, jesteśmy zauroczeni Joanną Moro. Szkoda, że już tylko ostatni odcinek został.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.